docky - en to be translation catalogue (336 entries)

en: The finest dock no money can buy.
be: Самы лепшы док, якi не купiш за грошы

en: A list of plugins that are active on this dock.
be: Спіс надбудоў, якія выкарыстоўваюцца на гэтай панэлі

en: Analog clock theme
be: Тэма з аналагавым гадзіннікам

en: Clear finished timers
be: Скінуць завершаныя таймеры

en: Currently selected item
be: Абраны элемент

en: Dismiss a stopped timer when clicked
be: Скінуць спынены таймер па пстрычцы мышы.

en: Do not change this!
be: Не змяняйце гэта!

en: Dock icon size
be: Памер значкак панэлі

en: Dock is 3d
be: Панэль у 3D

en: Dock manages all windows
be: Панэль кіруе ўсімі вокнамі

en: Dock zooms
be: Маштабаванне панэлі

en: Dock's hiding mode
be: Рэжым ўтойвання панэлі

en: Docky item command to execute
be: Выкананая каманда элемента Docky

en: Docky item hover text
be: Тэкст падказкі элемента Docky

en: Docky item hue
be: Адценне элемента Docky

en: Enable checks for compositing
be: Ўключэнне праверкі на сумяшчальнасць

en: Fade when hiding
be: Зацяненне падчас ўтойвання

en: GMail labels to check
be: Адзнакі для праверкі GMail

en: GMail username
be: Імя карыстальніка GMail

en: Hot-area padding
be: Актыўная вобласць запаўнення

en: How long the urgent indicator glow animation is (in seconds), 0 to disable, or -1 for infinite.
be: Час анімацыі ззяння тэрміновага індыкатара (у секундах), 0 - выключаны, -1 - неабмежавана.

en: How long to wait (ms) before unhiding
be: Затрымка перад паказам панэлі (у мс)

en: How long to wait (ms) to update after a window switch
be: Час чакання абнаўлення (у мс) пасля змены акна

en: How many recent clipboard selections to show.
be: Колькі паказваць нядаўніх элементаў выбару ў буферы.

en: How much to shift the color of the urgent indicator. The value can be from -180 to 180.
be: На колькі змяніць колер індыкатара "тэрмінова". Значэнне можа быць ад -180 да 180.

en: How often (in mins) to check for new mail.
be: Як часта правяраць пошту (у хвілінах).

en: How often to check
be: Як часта правяраць

en: How often to check for new weather information.
be: Як часта правяраць прагноз надвор'я.

en: How often to poll (in ms) for new clipboard data.
be: Як часта правяраць буфер на новыя дадзеныя (у мін.).

en: If fading when hiding, this is the opacity the dock fades to. 1 is solid, 0 is invisible.
be: Празрыстасць панэлі падчас паступовага знікнення. 1 - суцэльная, 2 - нябачная.

en: If false, Docky will not show hover texts for launchers (but still show for plugins).
be: Калі не, Docky не будзе паказваць падказкі для значак пад паказальнікам (але паказваць для модуляў).

en: If false, finished timers will reset instead of dismiss.
be: Калі не, завершаныя таймеры будуць перазапускацца, а не абнуляецца.

en: If false, prevents dropping items onto the dock to add them to the dock.
be: Калі не, блакуецца даданне элементаў да панэлі перацягваннем.

en: If scrolling wraps
be: Пры згортванні

en: If the 'Pin to Dock' option should show in the menu of items, allowing you to add it permanently to the dock.
be: Калі параметр «Замацаваць на панэлі» будзе ў меню элементаў, дазволіць дадаваць элементы ў панэлі.

en: If the dock is a panel
be: Калі док з'яўляецца панэллю

en: If true, Docky will check for compositing and warn if it is not available.
be: Калі пры праверцы сумяшчальнасці немагчымая, Docky, паведаміць пра гэта.

en: If true, Docky will only show windows on the currently active desktop.
be: Калі так, Docky будзе паказваць вокны толькі на актыўнай стальніцы.

en: If true, all new timers will automatically start.
be: Калі так, усе новыя таймеры будуць запускацца аўтаматычна.

en: If true, any windows without launchers will show on this dock. Exactly 1 dock must have this set to true.
be: Калі так, усе вокны без значак будуць паказвацца на гэтай панэлі. Па меншай ступені, адна панэль мусіць мець значэнне «так».

en: If true, items with more than one window have two indicator dots instead of just one dot.
be: Калі так, элементы, якія маюць больш аднаго акна, будуць пазначацца двума кропкамі замест адной.

en: If true, locks all items on all docks so they can't be dragged.
be: Калі так, усе элементы на ўсіх панэлях блакуюцца ад перацягвання.

en: If true, output from the helpers will be redirected to show in Docky's output.
be: Калі так, вывад прыкладанняў перанакіроўваецца на вывад Docky.

en: If true, scrolling one direction through all workspaces is possible.
be: Дазволіць прагортку праз усе стальніцы ў адным кірунку.

en: If true, show the digital clock otherwise show the analog clock.
be: Калі так, будзе паказвацца лічбавы гадзіннік замест аналагавага.

en: If true, shows a notify message for new unread mail.
be: Калі так, будуць паказвацца абвесткі пра не прачытаныя лісты.

en: If true, shows the Docky item on the dock managing windows.
be: Калі так, будзе паказаны значок Docky на панэлі кіравання вокнамі.

en: If true, shows time in 24-hr format.
be: Калі так, час будзе паказвацца ў 24-гадзіннікавым фармаце.

en: If true, the Docky item popup menu shows the Quit option.
be: Калі так, кантэкстнае меню Docky будзе ўтрымліваць пункт "Выхад".

en: If true, the Docky item popup menu shows the Settings option.
be: Калі так, кантэкстнае меню Docky будзе ўтрымліваць пункт «Параметры».

en: If true, the date should show on the digital clock.
be: Калі так, лічбавы гадзіннік будзе паказваць дату.

en: If true, the dock is drawn as a 3d dock.
be: Калі так, панэль будзе ў рэжыме 3D.

en: If true, the dock is in panel mode and will extend to fill the entire screen edge.
be: Калі так, панэль будзе пашырацца на ўсю шырыню экрана.

en: If true, the dock will zoom when hovered.
be: Калі так, панэль будзе пашырацца пад паказальнікам.

en: If true, this is the first time Docky has run. Internal use only - Do not change!
be: Калі так, гэта першы запуск Docky. Толькі для ўнутранага карыстання: Не змяняйце гэтае значэнне!

en: If true, timers will disappear when they time out.
be: Калі так, таймеры будзе знікаць, калі час выйшаў.

en: If true, tracks the mouse selection clipboard. If false, tracks the secondary clipboard.
be: Калі так, у буферы будуць адсочвацца варыянты выбару мышшу. Калі няма, будзе адсочвацца другасны буфер.

en: If true, use metric units when showing weather.
be: Калі так, прагноз надвор'я будзе ў метрычных адзінках.

en: If true, when the dock hides it will fade away instead of sliding off screen.
be: Калі так, панэль паступова будзе знікаць замест слізгацення за край экрана.

en: If true, when there is new unread mail Docky will show the indicator dot.
be: Калі так, Docky будзе паказваць індыкатарную кропку, калі ё прачытаныя лісты.

en: If true, will try to show the most recent document on the dock.
be: Калі так, на панэлі будуць паказвацца нядаўнія дакументы.

en: Indicate when items have more than one window
be: Паказваць, калі элемент мае некалькі вокнаў

en: Last time checked
be: Час апошняй праверкі

en: Left click command
be: Каманда пры пстрычцы левай кнопкай

en: List of NPR stations to display.
be: Спіс NPR-станцый да паказу.

en: List of active docks
be: Спіс актыўных докаў

en: List of custom GMail labels to check in addition to the inbox.
be: Спіс нетыповых метак GMail для праверкі на даданне ва «ўваходныя».

en: List of launchers
be: Спіс кнопак запуску

en: Max Entries
be: Макс. колькасць запісаў

en: NPR stations
be: NPR-радыёстанцыі

en: New timer length
be: Тэрмін дзеяння новага таймера

en: Number of recent docs
be: Колькасць нядаўніх дакументаў

en: Opacity to fade to
be: Празрыстасць, да якой «знікаць»

en: Plugins on this dock
be: Модулі на гэтай панэлі

en: Prevent adding items by drops
be: Забараніць даданне элементаў перацягваннем

en: Redirect helper output to Docky's output
be: Перанакіраваць вывад дадаткаў да высновы Docky

en: Set the color of the Docky icon. 0 means use the GTK+ theme color.
be: Колер значка Docky. Значэнне 0 - выкарыстоўваць колер тэмы GTK +.

en: Show 'Pin to Dock' for items
be: Паказваць пункт «Замацаваць на панэлі»

en: Show Quit in Docky item menu
be: Паказваць пункт меню Docky на "Выхад"

en: Show Settings in Docky item menu
be: Паказваць пункт меню Docky «Наладкі»

en: Show a notify for unread mail
be: Паказваць абвесткі пра не прачытаныя лісты

en: Show date
be: Паказваць дату

en: Show hover text labels for launchers
be: Паказваць падказкі для кнопак запуску

en: Show indicator dot for unread mail
be: Паказваць кропку, калі ёсць непрачытаныя лісты

en: Show most recent doc
be: Паказваць найноўшыя дакументы

en: Show the Docky item
be: Паказваць значку «Docky»

en: Show the digital clock
be: Паказваць лічбавы гадзіннік

en: Show windows from only current desktop
be: Паказваць вокны толькі з бягучай стальніцы

en: Sorts the items on the dock
be: Сартуе элементы на панэлі

en: Start all new timers
be: Запусціць ўсе новыя таймеры

en: Stop items from dragging
be: Прыпыніць перацягванне элементаў

en: The GMail username to check.
be: Імя карыстача GMail для праверкі пошты.

en: The command to execute when left-clicking the Docky item or "" for default behavior (which opens the configuration dialog).
be: Каманда, якая будзе выконвацца пры пстрычцы левай кнопкай мышы на элеменце Docky, або "" для тыповых паводзінаў (гэта значыць, адкрыць дыялог налады).

en: The current theme
be: Бягучая тэма

en: The currently selected item in the session manager menu.
be: Абраны элемент меню мэнэджара сеансу

en: The default time (in secs) for any new timers.
be: Тыповы час (у сек.) Для новых таймераў.

en: The dock's hide mode. Possible values are: None, Autohide, Intellihide, UniversalIntellihide
be: Рэжым ўтойвання панэлі. Магчымыя значэння: «Нічога», «Аўта-ўтойванне», «Разумнае ўтойванне» і «Пазбягаць вокнаў»

en: The dock's position
be: Размяшчэнне панэлі

en: The dock's position on the screen. Possible values are: Bottom, Top, Left, Right
be: Размяшчэнне панэлі на экране. Магчымыя значэнні: «Унізе», «Наверсе», «Налева» і «Направа»

en: The dock's zoom size (if enabled), as a percent.
be: Маштабаванне панэлі (калі уключаны), ў адсотках.

en: The last time Docky checked GMail for messages.
be: Час апошняй праверкі GMail на новыя лісты.

en: The list of weather locations to check.
be: Спіс адрэсаў для праверкі прагнозу надвор'я.

en: The name of the current Docky theme.
be: Назва бягучай тэмы Docky.

en: The name of the weather source to get weather information from.
be: Назва крыніцы прагнозу надвор'я для атрымання звестак аб надвор'і.

en: The number of extra pixels to pad the hover area on the top of the dock.
be: Колькасць дадатковых пікселяў для дадатку вобласці навядзення ў пачатку панэлі.

en: The number of most recent documents to show.
be: Колькасць нядаўніх дакументаў да паказу.

en: The size of icons on the dock.
be: Памер значак на панэлі.

en: The text to show when hovering the Docky item.
be: Тэкст для паказу пад паказальнікам на элеменце ў Docky.

en: The theme for the analog clock.
be: Тэма аналагавага гадзінніка.

en: The weather source
be: Крыніца прагнозу надвор'я.

en: This is the command to execute when left clicking on the CPU docklet item.
be: Гэтая каманда будзе выконвацца пры пстрычцы левай кнопкай мышы на CPU-доклеце.

en: This is the list of all the launchers on this dock.
be: Спіс усіх значак запуску на гэтай панэлі.

en: This is the monitor the dock exists on.
be: Манітор, на якім размешчаная панэль.

en: This is the time (in milliseconds) to wait before unhiding a hidden dock when the cursor moves over it.
be: Час чакання з'яўлення схаванай панэлі пад паказальнікам мышы (у мілісекундах).

en: This is the time (in milliseconds) to wait to determine if a window switch causes a (un)hide.
be: Час чакання пераключэння акна, які прыводзіць да з'яўлення або знікнення панэлі (у мілісекундах).

en: This lists all the currently active (displayed) docks, by name.
be: Спіс усіх актыўных на дадзены момант (паказаных) панэляў, па назве.

en: Timer Delay
be: Затрымка таймера

en: Track Mouse Selections
be: Адсочваць выбар мышшу

en: Urgent indicator color shift
be: Змены колеру індыкатара "тэрмінова"

en: Urgent indicator glow animation time (in seconds)
be: Час ззяння індыкатара "тэрмінова" (у секундах)

en: Use 24-hr time
be: 24-гадзінны час

en: Use metric units
be: Выкарыстоўваць метрычную сістэму

en: Used to sort the items on the dock.
be: Выкарыстоўваецца для сартавання элементаў на панэлі.

en: Weather locations
be: Адрасы для прагнозу надвор'я

en: Which monitor the dock is on
be: Манітор, на якім размешчаная панэль

en: Zoom size
be: Памер павелічэння

en: Search Docklets...
be: Пошук даклетаў...

en: Search Helpers...
be: Пошук дадаткаў...

en: Click on any dock to configure.
be: Націсніце на панэль для яе налады.

en: Drag any dock to reposition.
be: Перацягніце панэль, каб змяніць яе размяшчэнне.

en: Helpers require DockManager be installed.
be: Дадаткі патрабуюць устаноўленага DockManager.

en: Delete the currently selected dock?
be: Выдаліць гэтую панэль?

en: If you choose to delete the dock, all settings
    for the deleted dock will be permanently lost.
be: Калі вы выдаліце панэль, усё яе налады
    назаўжды будуць страчаныя.

en: _Delete Dock
be: _Выдаліць Панэль

en: _Select
be: _Абраць

en: .tar Archives
be: Архівы .tar

en: Author
be: Аўтар

en: Move this docklet up on the selected dock
be: Перамясціць даклет вышэй на абранай панэлі

en: Move this docklet down on the selected dock
be: Перамясціць даклет ніжэй на абранай панэлі

en: Move this docklet left on the selected dock
be: Перамясціць даклет леваруч на абранай панэлі

en: Move this docklet right on the selected dock
be: Перамясціць даклет праваруч на абранай панэлі

en: Configure this docklet
be: Наладзіць гэты даклет

en: About this docklet
be: Пра гэты даклет

en: Add this docklet to the selected dock
be: Дадаць гэты даклет да абранай панэлі

en: Remove this docklet from the selected dock
be: Выдаліць гэты даклет з абранай панэлі

en: Docky requires compositing to work properly. Certain options are disabled and themes/animations will look incorrect.
be: Для правільнай працы Docky патрабуе кампазітнага рэжыму. Без яго некаторыя магчымасці будуць дэактываваныя, а тэмы і анімацыі выглядаць няправільна.

en: Status
be: Стан

en: Uninstall
be: Выдаліць

en: About this helper
be: Аб дадатку

en: Enable this helper
be: Уключыць гэты дадатак

en: Disable this helper
be: Адключыць гэты дадатак

en: Running
be: Выконваецца

en: Stopped
be: Спынена

en: When set, windows which do not already have launchers on a dock will be added to this dock.
be: Калі пазначана, вокны, якія яшчэ не маюць піктаграм запуску на панэлі, будуць дададзеныя да панэлі.

en: <i>Never hides; maximized windows do not overlap the dock.</i>
be: <i>Не хаваць; максімізаваныя вокны не перакрываюць панэль.</i>

en: <i>Hides whenever the mouse is not over it.</i>
be: <i>Хаваць, калі паказальнік ледзь не над панэллю.</i>

en: <i>Hides when dock obstructs the active application.</i>
be: <i>Хаваць, калі панэль перашкаджае актыўнай праграме.</i>

en: <i>Hides when dock obstructs any window.</i>
be: <i>Хаваць, калі панэль перашкаджае вокнам.</i>

en: Drag to reposition
be: Перацягніце, каб змяніць размяшчэнне

en: Drop to add to dock
be: Перацягніце і кіньце, каб дадаць да панэлі

en: _Settings
be: _Наладкі

en: _About
be: _Аб праграме

en: _Help
be: _Дапамога

en: _Quit Docky
be: _Выйсці з Docky

en: Docky Settings
be: Наладкі Docky

en: _Start When User Logs In
be: _Запускаць пры ўваходзе ў сістэму

en: _Theme:
be: _Тэма:

en: _Install
be: _Усталяваць

en: <b>General Options</b>
be: <b>Агульныя опцыі</b>

en: <b>Dock Configuration</b>
be: <b>Налада панэлі</b>

en: Docks
be: Панэлі

en: All
be: Усе

en: Enabled
be: Уключаны

en: Disabled
be: Выключаны

en: Docklets
be: Даклеты

en: Usable
be: Прыняты

en: Helpers
be: Дадаткі

en: _New Dock
be: _Новая панэль

en: None
be: Нічога

en: Autohide
be: Аўтаматычнае ўтойванне

en: Intellihide
be: «Разумнае» ўтойванне

en: Window Dodge
be: Пазбягаць вокнаў

en: _Fade On Hide
be: _Згасаць пры ўтойванні

en: _Icon Size:
be: Па_мер значак:

en: _Hiding:
be: Утойванне:

en: _Panel Mode
be: Рэжым _панэлі

en: 3D Back_ground
be: Аб'ёмнае тло

en: _Manage Windows Without Launcher
be: _Упарадкаваць вокны без піктаграмаў запуску

en: _Zoom:
be: _Маштаб:

en: Drop to open with {0}
be: Адпусціце, каб адкрыць у {0}

en: New _Window
be: Стварыць акно

en: _Open
be: _Адчыніць

en: _Reset Color
be: Скінуць колер

en: _Pin to Dock
be: _Замацаваць на панэлі

en: Drop to move to {0}
be: Адпусціце, каб перасунуць да {0}

note: until we use a new version of GTK# which supports getting the GLib.Error code this is about the best we can do.
en: Error performing drop action
be: Не атрымалася апрацаваць водпуск

en: Not enough free space on destination.
be: Мала вольнага месца.

en: Complete
be: Скончана

en: Moving
be: Перамяшчэнне

en: Copying
be: Капіраванне

en: Open Containing _Folder
be: Адкрыць папку, якая _змяшчае аб'ект

en: Unma_ximize
be: Аднавіць _папярэдні памер

en: Ma_ximize
be: Ма_ксімалізаваць

en: _Restore
be: _Аднавіць

en: Mi_nimize
be: _Мінімалізаваць

en: _Close All
be: За_крыць усё

en: Sign up for {0}
be: Зарэгістравацца ў {0}

en: Validating...
be: Праверка...

en: Don't have {0}?
be: Не маеце {0}?

en: Account validation failed!
be: Праверка рахунка не атрымалася!

en: Verify and save account information
be: Праверыць і захаваць дадзеныя ўліковага запісу

en: Account validation succeeded!
be: Праверка рахунка атрымалася!

en: Password
be: Пароль

en: Username
be: Імя карыстача:

en: <i>Verify and save account information</i>
be: <i>Праверыць і захаваць звесткі да уліковага запісу</i>

en: Don't have an account?
be: Няма рахунку?

en: No Battery Found
be: Няма батарэі

en: {0} hour | {0} hours
be[0]: {0} гадзіна
be[1]: {0} гадзіны
be[2]: {0} гадзінаў

en: {0} minute | {0} minutes
be[0]: {0} хвіліна
be[1]: {0} хвіліны
be[2]: {0} хвілін

en: until charged
be: да поўнай зарадкі

en: remaining
be: засталося

en: _Statistics
be: _Статыстыка

en: Computer
be: Кампутар

en: Clipboard is currently empty.
be: Буфер абмену пусты.

en: Di_gital Clock
be: Лічбавы гадзіннік

en: 24-Hour _Clock
be: 24-гадзінны рэжым

en: Show _Date
be: Паказваць дату

en: Select _Theme
be: Выбраць _тэму

en: Themes
be: Тэмы

en: Theme
be: Тэма

en: _Undo
be: Скасаваць

en: _Show Desktop
be: _Паказаць стальніцу

en: _Tile Desktop
be: _Размясціць стальніцы побач

en: _Cascade Desktop
be: Размясціць стальніцы _каскадна

en: _Add Label
be: _Дадаць метку

en: Check e_very:
be: Правяраць к_ожныя:

en: minutes
be: хв.

en: Click to set username and password.
be: Пстрыкніце, каб задаць імя карыстальніка і пароль

en: (no subject)
be: (без тэмы)

en: You have {0} new, unread messages
be: У вас {0} новых непрачытаных ліст (оў)

en: From: {0}
be: Ад: {0}

en: Feed Error
be: Памылка ў стужцы

en: Invalid Username
be: Няправільнае імя карыстальніка

en: Network Error
be: Памылка сеткі

en: General Error
be: Агульная памылка

en: Gmail Configuration
be: Налады Gmail

en: No unread mail
be: Няма непрачытаных лістоў

en: {0} unread message | {0} unread messages
be[0]: {0} непрачытаны ліст
be[1]: {0} непрачытаныя лісты
be[2]: {0} непрачытаных лістоў

en: Checking mail...
be: Праверка пошты...

en: _View
be: _Прагляд

en: _Compose Mail
be: _Напісаць ліст

en: View C_ontacts
be: Агледзець _кантакты

en: New Mail
be: Новая пошта

en: Check _Mail
be: Праверыць пошту

en: Labels
be: Цэтлікі

en: Login
be: Увайсці

en: From:
be: Ад:

en: _Eject
be: _Вызваліць

en: _Unmount
be: _Адмацаваць

en: Network Manager
be: Кіраўнік сеткі

en: Connecting...
be: Злучэнне...

en: Disconnected
be: Адлучана

en: Connected: {0}
be: Злучаны: {0}

en: No network connection available
be: Няма злучэння з сеткай

en: My _Stations
be: Мае _станцыі

en: S_earch
be: По_шук

en: No stations found.
be: Станцыі не знойдзеныя.

en: Please try your search again.
be: Паспрабуйце пашукаць зноў.

en: Fetching Information...
be: Атрыманне дадзеных ...

en: Click to add NPR stations.
be: Націсніце, каб дадаць NPR станцыі.

en: Home Page
be: Хатняя старонка

en: Program Schedule
be: Праграма перадач

en: Donate
be: Ахвяраваць грошы

en: Live Streams
be: «Жывыя» патокі

en: Settings
be: Наладкі

en: _Clear Recent Documents...
be: Ачысціць спіс нядаўніх дакументаў

en: Clear the Recent Documents list?
be: Ачысціць спіс нядаўніх дакументаў?

en: Clear Recent Documents
be: Ачышчэнне спіса нядаўніх дакументаў

en: If you clear the Recent Documents list, you clear the following:
    • All items from the Places → Recent Documents menu item.
    • All items from the recent documents list in all applications.
be: Калі вы ачышчаеце спіс нядаўніх дакументаў, вы ачышчаеце:
    • Усе элементы ў меню Месцы → Нядаўнія дакументы.
    • Усе элементы са спіса нядаўніх дакументаў ва ўсіх праграмах.

en: L_ock Screen
be: За_блакаваць экран

en: _Log Out...
be: _Выйсці з сесіі...

en: Log Out
be: Выйсці з сесіі

en: Are you sure you want to close all programs and log out of the computer?
be: Ці вы хочаце зачыніць усе праграмы і выйсці?

en: _Suspend
be: _Прыпыніць

en: _Hibernate
be: _Гібернацыя

en: _Restart...
be: _Перазапуск...

en: Restart
be: Перазапуск

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
be: Ці вы хочаце зачыніць усе праграмы і перазапусьціць кампутар?

en: Shut _Down...
be: _Выключыць...

en: Shut Down
be: Выключыць

en: Are you sure you want to close all programs and shut down the computer?
be: Ці вы хочаце зачыніць усе праграмы і выключыць кампутар?

en: A timer set for {0} has expired.
be: Тэрмін таймера, усталяванага на {0}, завяршыўся.

en: Time remaining:
be: Часу засталося:

en: Timer paused, time remaining:
be: Таймер спынены, часу засталося:

en: Set the timer's label to:
be: Усталяваць метку таймера на:

en: _Set Label
be: Усталяваць метку

en: _Pause Timer
be: _Прыпыніць таймер

en: _Start Timer
be: _Запусціць таймер

en: R_eset Timer
be: Скінуць _таймер

en: _Remove Timer
be: _Выдаліць таймер

en: hour | hours
be[0]: гадзіна
be[1]: гадзіны
be[2]: гадзінаў

en: minute | minutes
be[0]: хвіліна
be[1]: хвіліны
be[2]: хвілінаў

en: second | seconds
be[0]: сэкунда
be[1]: сэкунды
be[2]: сэкундаў

en: Click to create a timer for {0}.
be: Націсніце, каб усталяваць таймер на {0}.

en: Automatically _Start Timers
be: Аўтаматычна _запускаць таймеры

en: Automatically _Dismiss Timers
be: Аўтаматычна спыняць таймеры

en: Drop to move to Trash
be: Скіньце, каб перамясціць у сметніцу

en: No items in Trash
be: Сметніца пустая

en: {0} item in Trash | {0} items in Trash
be[0]: {0} элемент у сметніцы
be[1]: {0} элементы ў сметніцы
be[2]: {0} элементаў у сметніцы

en: Restore Files
be: Аднавіць файлы

en: _Open Trash
be: Адчыніць сметніцу

en: Empty _Trash
be: Спустошыць _сметніцу

en: Empty all of the items from the trash?
be: Спустошыць сметніцу?

en: If you choose to empty the trash, all items in it
    will be permanently lost. Please note that you
    can also delete them separately.
be: Калі вы ачысціце сметніцу, усе элементы ў ім
    будуць страчаныя назаўжды. Уважце, што вы таксама
    можаце выдаліць іх па адным.

en: _Weather Provider:
be: _Служба надвор'я:

en: My _Locations
be: Мае _адрасы

en: _Search
be: _Пошук

en: Automatically Update _Every
be: Аўтаматычна абнаўляць _кожныя

en: Use _Metric Units
be: Выкарыстоўваць _метрычныя адзінкі

en: Invalid Weather Location
be: Няправільны адрас

en: Weather data provided by Google.  This source requires locations to be specified as US Zip Code or 'City, Country'.
be: Прагноз надвор'я прадстаўляецца Google. Адрасы трэба паказваць як US Zip Code ці як «горад, краіна».

en: Weather data provided by and copyright The Weather Channel.  This source requires locations to be specified as US Zip Code or a unique code from the website.  To find your code, look up your forecast on their site and the code is in the URL after '/local/' and looks like AAXX0000.
be: Дадзеныя прагнозу надвор'я прадастаўляюцца The Weather Channel і абаронены аўтарскім правам. Адрасы трэба паказваць як US Zip Code або як унікальны код з гэтага вэб-сайта. Свой код можаце знайсці на старонцы прагнозу надвор'я для вашага рэгіёну ў URL пасля слова '/ local /' у выглядзе AAXX0000.

en: Weather data provided by and copyright Weather Underground.  This source requires locations to be specified as US Zip Code or 'City, Country'.
be: Дадзеныя прагнозу надвор'я прадстаўляюцца Weather Underground і абароненыя аўтарскім правам. Адрасы трэба паказваць як US Zip Code ці як «горад, краіна».

en: No results found.
be: Вынікаў не знойдзена

en: Weather Configuration
be: Налады надвор'я

en: Click to add a location.
be: Націсніце, каб дадаць адрас.

en: Fetching data...
be: Атрыманне дадзеных...

en: Radar _Map
be: Радарная _мапа

en: Forecasts
be: Прагнозы

en: Check _Weather
be: Праверыць надвор'е

en: _Today
be: _Сёння

en: T_omorrow
be: Заўтра

note: draw humidity
en: {0} humidity
be: Вільготнасць {0}

en: Switch Desks
be: Пераключыць сталы

en: Desk
be: Стол

en: Virtual Desk
be: Віртуальны стол
