docky - en to cs translation catalogue (306 entries)

en: The finest dock no money can buy.
cs: Kvalitní dockovací aplikace

en: A list of plugins that are active on this dock.
cs: Seznam pluginů, které jsou aktivní v tomto docku.

en: Analog clock theme
cs: Motiv analogových hodin

en: Clear finished timers
cs: Vymazat dokončené časovače

en: Currently selected item
cs: Aktuálně vybraná položka

en: Dismiss a stopped timer when clicked
cs: Zrušit pozastavený časovač kliknutím

en: Do not change this!
cs: Neměňte to!

en: Dock icon size
cs: Velikost ikon v docku

en: Dock is 3d
cs: Dock je 3D

en: Dock manages all windows
cs: Dock spravuje všechna okna

en: Dock zooms
cs: Zvětšení docku

en: Dock's hiding mode
cs: Mód skrývání docku

en: Docky item command to execute
cs: Příkazu prvků docku k vykonání

en: Docky item hover text
cs: Text při najetí na prvek docku

en: Docky item hue
cs: Odstín položky docku

en: Fade when hiding
cs: Blednout při skrývání

en: GMail labels to check
cs: GMail popisky ke kontrole

en: GMail username
cs: GMail uživatelské jméno

en: Hot-area padding
cs: Vyplňení aktivní oblasti

en: How long the urgent indicator glow animation is (in seconds), 0 to disable, or -1 for infinite.
cs: Jak dlouho bude aktivní animace indikátoru urgentních událostí ve vteřinách, 0 jej zcela zakáže a -1 jej povolí na neomezeně dlouhou dobu.

en: How long to wait (ms) before unhiding
cs: Jak dlouho čekat (ms) před odkrytím

en: How long to wait (ms) to update after a window switch
cs: Jak dlouho čekat (v ms) na obnovení po přepnutí okna

en: How many recent clipboard selections to show.
cs: Kolik posledních obsahů schránky zobrazovat.

en: How much to shift the color of the urgent indicator. The value can be from -180 to 180.
cs: Jak moc změnit barvu urgentního indikátoru. Hodnota může být nastavena od -180 do 180.

en: How often (in mins) to check for new mail.
cs: Jak často (v minutách) kontrolovat poštu.

en: How often to check
cs: Jak často kontrolovat

en: How often to check for new weather information.
cs: Jak často aktualizovat informace o počasí.

en: How often to poll (in ms) for new clipboard data.
cs: Jak často (v ms) prohledávat schránku pro nová data.

en: If fading when hiding, this is the opacity the dock fades to. 1 is solid, 0 is invisible.
cs: Toto je průhlednost, ke které se uchyluje dock při blednutí když se skrývá, 1 znamená bez průhlednosti a 0 zcela průhledné prostředí.

en: If false, Docky will not show hover texts for launchers (but still show for plugins).
cs: Pokud není povoleno, tak aplikace Docky nebude zobrazovat tooltipy při najetí na zástupce programu.

en: If false, finished timers will reset instead of dismiss.
cs: Pokud není povoleno, tak se budou časovače resetovat.

en: If false, prevents dropping items onto the dock to add them to the dock.
cs: Pokud není povoleno, tak nemůžete přidat zástupce programu přetáhnutím.

en: If the dock is a panel
cs: Pokud je dock panel

en: If true, Docky will only show windows on the currently active desktop.
cs: Je-li zatrženo, Docky zobrazí pouze okna z aktivní plochy.

en: If true, all new timers will automatically start.
cs: Je-li zatrženo, všechny nové časovače budou automaticky odstartovány.

en: If true, any windows without launchers will show on this dock. Exactly 1 dock must have this set to true.
cs: Je-li zatrženo pak ona bez spouštěče se zobrazí na tomto docku.  Lze nastavit jen jednomu docku.

en: If true, items with more than one window have two indicator dots instead of just one dot.
cs: Je-li zatrženo, položky s více než jedním oknem budou mít dva indikační body místo jednoho bodu.

en: If true, locks all items on all docks so they can't be dragged.
cs: Je-li zatrženo, dojde  zamčení všech položek na všech docích, nepůjde je tedy přetahovat.

en: If true, show the digital clock otherwise show the analog clock.
cs: Je-li zatrženo, zobrazí se digitální hodiny, jinak budou zobrazeny analogové.

en: If true, shows a notify message for new unread mail.
cs: Je-li zatrženo, zobrazí notifikační zprávu o nových nepřečtených e-mailech.

en: If true, shows time in 24-hr format.
cs: Je-li zatrženo, bude použit 24 hodinový formát času.

en: If true, the dock is drawn as a 3d dock.
cs: Je-li zatrženo, dock bude vykreslen jako 3D dock.

en: If true, the dock is in panel mode and will extend to fill the entire screen edge.
cs: Je-li zatrženo, dock je v módu panelu a bude roztažen až do krajů obrazovky.

en: If true, the dock will zoom when hovered.
cs: Je-li zatrženo, dock bude zvětšován pod kurzorem myši.

en: If true, this is the first time Docky has run. Internal use only - Do not change!
cs: Je-li zatrženo, pak je to poprvé, co je Docky spuštěno. Pouze pro interní použití, neměňte!

en: If true, timers will disappear when they time out.
cs: Je-li zatrženo, časovače zmizí po uběhnutí nastaveného času.

en: If true, tracks the mouse selection clipboard. If false, tracks the secondary clipboard.
cs: Je-li zatrženo, sleduje se schránka výběru myší. Není-li zatrženo, sleduje se sekundární schránka.

en: If true, use metric units when showing weather.
cs: Je-li zatrženo, používá se pro předpověď počasí metrická soustava.

en: Indicate when items have more than one window
cs: Indikuje pokud mají položky více než jedno okno

en: Last time checked
cs: Naposledy kontrolováno

en: List of NPR stations to display.
cs: Seznam zobrazovaných NPR stanic.

en: List of active docks
cs: Seznam aktivních docků.

en: List of custom GMail labels to check in addition to the inbox.
cs: Seznam kontrolovaných štítků GMail v příchozí poště.

en: List of launchers
cs: Seznam spouštěčů

en: Max Entries
cs: Maximální počet vstupů

en: NPR stations
cs: NPR stanice

en: New timer length
cs: Trvání nového časovače

en: Number of recent docs
cs: Počet nedávných dokumentů

en: Opacity to fade to
cs: Průhlednost, do které se prolínat

en: Plugins on this dock
cs: Doplňky v tomto docku

en: Prevent adding items by drops
cs: Zabránit přidávání položek upuštěním

en: Redirect helper output to Docky's output
cs: Přesměrování výstupu pomocníka do výstupu aplikace Docky

en: Set the color of the Docky icon. 0 means use the GTK+ theme color.
cs: Nastavit barvu ikony Docky. Zadáním 0 se použije barva tématu GTK+.

en: Show 'Pin to Dock' for items
cs: Zobrazit u položek 'Připnout k panelu'

en: Show Quit in Docky item menu
cs: Zobrazení nabídky Ukončit v menu aplikace Docky

en: Show Settings in Docky item menu
cs: Zobrazit nabídku nastavení v menu aplikace Docky

en: Show a notify for unread mail
cs: Zobrazit oznamení o nepřečtených emailech

en: Show date
cs: Zobrazit datum

en: Show hover text labels for launchers
cs: Zobrazit názvy spouštěčů

en: Show indicator dot for unread mail
cs: Zobrazit oznamovací tečku o nepřečtených emailech

en: Show most recent doc
cs: Zobrazit nejpoužívanější dokumenty

en: Show the Docky item
cs: Zobrazovat ikonku Docky

en: Show the digital clock
cs: Zobrazit digitální hodiny

en: Show windows from only current desktop
cs: Zobrazit pouze okna z aktuální plochy

en: Sorts the items on the dock
cs: Seřadit položky na panelu

en: Start all new timers
cs: Odstartovat všechny nové časovače

en: Stop items from dragging
cs: Zakázat přetahování

en: The GMail username to check.
cs: Uživatelské jméno GMail ke kontrole.

en: The command to execute when left-clicking the Docky item or "" for default behavior (which opens the configuration dialog).
cs: Příkaz, který se spustí po kliknutí levým tlačítkem myši na ikonu Docky nebo "" pro výchozí nastavení (které otevře nastavení).

en: The current theme
cs: Aktuální téma

en: The currently selected item in the session manager menu.
cs: Aktuálně vybrná položka v menu správce sezení.

en: The default time (in secs) for any new timers.
cs: Přednastavený čas (v sekundách) pro nové časovače.

en: The dock's position
cs: Pozice panelu

en: The dock's position on the screen. Possible values are: Bottom, Top, Left, Right
cs: Pozice panelu na obrazovce. Možné hodnoty jsou: Bottom (dole), Top (nahoře), Left (vlevo), Right (vpravo)

en: The dock's zoom size (if enabled), as a percent.
cs: Zvětšování panelu (je-li zapnuto) v procentech.

en: The list of weather locations to check.
cs: Seznam míst pro kontrolu počasí.

en: The name of the current Docky theme.
cs: Jméno aktuálního Docky tématu.

en: The name of the weather source to get weather information from.
cs: Jméno zdroje, odkud jsou čerpány informace o počasí.

en: The number of most recent documents to show.
cs: Kolik nejužívanějších dokumentů zobrazit.

en: The size of icons on the dock.
cs: Rozměr ikon na panelu.

en: The theme for the analog clock.
cs: Téma pro analogové hodiny.

en: The weather source
cs: Zdroj pro předpověď počasí

en: This is the list of all the launchers on this dock.
cs: Toto je seznam všech spouštěčů na panelu.

en: This is the monitor the dock exists on.
cs: Toto je monitor na kterém je dock.

en: This lists all the currently active (displayed) docks, by name.
cs: Seznam všech aktuálně zobrazených docků, podle jména.

en: Timer Delay
cs: Zpoždění časovače

en: Use 24-hr time
cs: Používat 24 hodinový  formát času

en: Use metric units
cs: Používat metrické jednotky

en: Used to sort the items on the dock.
cs: Použito pro třídění položek na docku.

en: Weather locations
cs: Ikona počasí

en: Which monitor the dock is on
cs: Na kterém monitoru je zobrazen dock

en: Zoom size
cs: Velikost zvětšení

en: Search Docklets...
cs: Vyhledávat v doplňcích...

en: Search Helpers...
cs: Vyhledávat v pomůckách...

en: Click on any dock to configure.
cs: Klikněte na libovolný panel pro jeho úpravu

en: Drag any dock to reposition.
cs: Přetáhněte panel pro změnu jeho pozice.

en: Delete the currently selected dock?
cs: Odstranit aktuálně vybraný panel?

en: If you choose to delete the dock, all settings
    for the deleted dock will be permanently lost.
cs: Pokud odstraníte tento panel, všechna jeho 
    nastavení budou smazána s ním.

en: _Delete Dock
cs: _Odstranit panel

en: _Select
cs: _Vybrat

en: .tar Archives
cs: Archivy .tar

en: Author
cs: Autor

en: Move this docklet up on the selected dock
cs: Přesune tento doplněk nahoru ve vybraném panelu

en: Move this docklet down on the selected dock
cs: Přesune tento doplněk dolů ve vybraném panelu

en: Move this docklet left on the selected dock
cs: Přesune tento doplněk doleva ve vybraném panelu

en: Move this docklet right on the selected dock
cs: Přesune tento doplněk doprava ve vybraném panelu

en: Configure this docklet
cs: Nastavit tento panel

en: About this docklet
cs: O tomto doplňku

en: Add this docklet to the selected dock
cs: Přidat tento doplněk do vybraného panelu

en: Remove this docklet from the selected dock
cs: Odebrat tento doplněk z vybraného panelu

en: Docky requires compositing to work properly. Certain options are disabled and themes/animations will look incorrect.
cs: Pro správný běh programu Docky je potřeba mít zapnutý kompozitní manažer oken. Některé nastavení je nyní vypnuto a témata/animace nebudou vypadat správně.

en: Status
cs: Stav

en: Uninstall
cs: Odinstalovat

en: About this helper
cs: O této pomůcce

en: Enable this helper
cs: Povolit tuto pomůcku

en: Disable this helper
cs: Zakázat tuto pomůcku

en: Running
cs: Spuštěno

en: Stopped
cs: Zastaveno

en: When set, windows which do not already have launchers on a dock will be added to this dock.
cs: Pokud je aktivováno, tak okna, která nemají spouštěč v panelu budou přidána do tohoto panelu.

en: <i>Never hides; maximized windows do not overlap the dock.</i>
cs: <i>Nikdy neschovávat; maximalizovaná okna nikdy nepřekryjí panel.</i>

en: <i>Hides whenever the mouse is not over it.</i>
cs: <i>Schovat vždy když myš nebude v místě panelu.</i>

en: <i>Hides when dock obstructs the active application.</i>
cs: <i>Schovat pokud panel bude překrývat aktuální aplikaci.</i>

en: <i>Hides when dock obstructs any window.</i>
cs: <i>Schovat pokud panel překryje jakékoliv okno.</i>

en: Drag to reposition
cs: Přemístit přetažením

en: Drop to add to dock
cs: Upustit pro přidání do panelu

en: _Settings
cs: Na_stavení

en: _About
cs: O _aplikaci

en: _Help
cs: _Nápověda

en: _Quit Docky
cs: _Ukončit Docky

en: Docky Settings
cs: Nastavení Docky

en: _Start When User Logs In
cs: _Spustit při přihlášení uživatele

en: _Theme:
cs: _Téma:

en: _Install
cs: _Nainstalovat

en: <b>General Options</b>
cs: <b>Obecné nastavení</b>

en: <b>Dock Configuration</b>
cs: <b>Nastavení panelu</b>

en: Docks
cs: Panely

en: All
cs: Vše

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Docklets
cs: Doplňky

en: Usable
cs: Použitelné

en: Helpers
cs: Pomůcky

en: _New Dock
cs: _Nový panel

en: None
cs: Žádný

en: Autohide
cs: Automaticky schovat

en: Intellihide
cs: Inteligentní skrývání

en: Window Dodge
cs: Dotyk okna

en: _Fade On Hide
cs: _Prolnout při skrývání

en: _Icon Size:
cs: _Velikost ikony:

en: _Hiding:
cs: _Skrývání:

en: _Panel Mode
cs: _Režim panelu

en: 3D Back_ground
cs: 3_D pozadí

en: _Manage Windows Without Launcher
cs: _Spravovat okna bez spouštěče

en: _Zoom:
cs: _Zvětšení:

en: Drop to open with {0}
cs: Upuštěním otevřít s {0}

en: New _Window
cs: Nové _okno

en: _Open
cs: _Otevřít

en: _Pin to Dock
cs: _Připnout k panelu

en: Drop to move to {0}
cs: Upustit pro přesunutí do {0}

note: until we use a new version of GTK# which supports getting the GLib.Error code this is about the best we can do.
en: Error performing drop action
cs: Chyba při upuštění

en: Not enough free space on destination.
cs: Nedostatek volného místa v umístění.

en: Complete
cs: Dokončit

en: Moving
cs: Přesouvání

en: Copying
cs: Kopíruji

en: Open Containing _Folder
cs: Otevřít složku _programu

en: Unma_ximize
cs: Zrušit ma_ximalizaci

en: Ma_ximize
cs: Ma_ximalizovat

en: _Restore
cs: _Obnovit

en: Mi_nimize
cs: Mi_nimalizovat

en: _Close All
cs: _Zavřít vše

en: Sign up for {0}
cs: Přihlašte se pro {0}

en: Validating...
cs: Ověřuji...

en: Don't have {0}?
cs: Nemáte {0}?

en: Account validation failed!
cs: Ověření účtu selhalo!

en: Verify and save account information
cs: Ověřit a uložit informace o účtu

en: Account validation succeeded!
cs: Ověření účtu bylo úspěšné!

en: Password
cs: Heslo

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: <i>Verify and save account information</i>
cs: <i>Ověřit a uložit nastavení účtu</i>

en: Don't have an account?
cs: Nemáte účet?

en: No Battery Found
cs: Nenalezena žádná baterie

en: {0} hour | {0} hours
cs[0]: {0} hodina
cs[1]: {0} hodiny
cs[2]: {0} hodin

en: {0} minute | {0} minutes
cs[0]: {0} minuta
cs[1]: {0} minuty
cs[2]: {0} minut

en: until charged
cs: do nabití

en: remaining
cs: zbývá

en: _Statistics
cs: _Statistiky

en: Computer
cs: Počítač

en: Clipboard is currently empty.
cs: Schránka je momentálně prázdná.

en: Di_gital Clock
cs: Di_gitální hodiny

en: 24-Hour _Clock
cs: 24 hodinový čas

en: Show _Date
cs: Zobrazit _datum

en: Select _Theme
cs: Vybrat _motiv

en: Themes
cs: Témata

en: Theme
cs: Téma

en: _Undo
cs: _Zpět

en: _Show Desktop
cs: Z_obrazit plochu

en: _Add Label
cs: _Přidat popisek

en: Check e_very:
cs: Zkontrolo_vat každou:

en: minutes
cs: minut

en: Click to set username and password.
cs: Klikněte pro nastavení uživatelského jména a hesla.

en: (no subject)
cs: (bez předmětu)

en: You have {0} new, unread messages
cs: Máte {0} nových, nepřečtených zpráv

en: From: {0}
cs: Od: {0}

en: Feed Error
cs: Chyba Feedu

en: Invalid Username
cs: Neplatné uživatelské jméno

en: Network Error
cs: Chyba sítě

en: General Error
cs: Obecná chyba

en: Gmail Configuration
cs: Nastavení Gmail

en: No unread mail
cs: Žádná nepřečtená pošta

en: {0} unread message | {0} unread messages
cs[0]: {0} nepřečtená zpráva
cs[1]: {0} nepřečtené zprávy
cs[2]: {0} nepřečtených zpráv

en: Checking mail...
cs: Kontroluji pošta...

en: _View
cs: _Zobrazit

en: _Compose Mail
cs: _Napsat email

en: View C_ontacts
cs: Z_obrazit kontakty

en: New Mail
cs: Nová pošta

en: Check _Mail
cs: Z_kontrolovat pošta

en: Labels
cs: Popisky

en: Login
cs: Přihlásit

en: From:
cs: Od:

en: _Eject
cs: _Vysunout

en: _Unmount
cs: _Odpojit

en: Connecting...
cs: Připojování...

en: Disconnected
cs: Odpojeno

en: Connected: {0}
cs: Připojeno k: {0}

en: No network connection available
cs: Není dostupné síťové připojení

en: My _Stations
cs: Mé _kanály

en: S_earch
cs: _Hledat

en: No stations found.
cs: Nenalezeny žádné kanály.

en: Please try your search again.
cs: Prosím zkuste to znovu.

en: Fetching Information...
cs: Získávám informace...

en: Click to add NPR stations.
cs: Přidat NPR kanály.

en: Home Page
cs: Domovská stránka

en: Program Schedule
cs: Harmonogram

en: Donate
cs: Podpořit

en: Settings
cs: Nastavení

en: _Clear Recent Documents...
cs: _Vyčistit nedávné dokumenty...

en: Clear the Recent Documents list?
cs: Vymazat seznam nedávných dokumentů?

en: Clear Recent Documents
cs: Vymazat nedávné dokumenty

en: If you clear the Recent Documents list, you clear the following:
    • All items from the Places → Recent Documents menu item.
    • All items from the recent documents list in all applications.
cs: Pokud vymažete seznam nedávných dokumentů, vymažete následující:
    • Všechny položky z nabídky Místa → Nedávné dokumenty.
    • Všechny položky ze seznamu nedávných dokumentů ve všech aplikacích.

en: L_ock Screen
cs: U_zamknout obrazovku

en: _Log Out...
cs: Odh_lásit...

en: Log Out
cs: Odhlásit

en: Are you sure you want to close all programs and log out of the computer?
cs: Opravdu chcete ukončit všechny programy a odhlásit se?

en: _Suspend
cs: Uspat do _paměti

en: _Hibernate
cs: Uspat na _disk

en: _Restart...
cs: _Restartovat...

en: Restart
cs: Restartování

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
cs: Opravdu chcete ukončit všechny programy a restartovat počítač?

en: Shut _Down...
cs: _Vypnout...

en: Shut Down
cs: Vypnout

en: Are you sure you want to close all programs and shut down the computer?
cs: Opravdu chcete ukončit všechny programy a vypnout počítač?

en: A timer set for {0} has expired.
cs: Časovač nastaven na {0} právě vypršel.

en: Time remaining:
cs: Zbývající čas:

en: Timer paused, time remaining:
cs: Časovač pozastaven, zbývající čas:

en: Set the timer's label to:
cs: Nastavit štítek časovače na:

en: _Set Label
cs: _Nastavit štítek

en: _Pause Timer
cs: _Pozastavit časovač

en: _Start Timer
cs: _Spustit časovač

en: R_eset Timer
cs: V_ynulovat časovač

en: _Remove Timer
cs: _Odstranit časovač

en: hour | hours
cs[0]: hodina
cs[1]: hodiny
cs[2]: hodin

en: minute | minutes
cs[0]: minuta
cs[1]: minuty
cs[2]: minut

en: second | seconds
cs[0]: sekunda
cs[1]: sekundy
cs[2]: sekund

en: Click to create a timer for {0}.
cs: Vytvořit časovač na {0}.

en: Automatically _Start Timers
cs: Automaticky _spustit časovače

en: Automatically _Dismiss Timers
cs: Automaticky _odbýt časovače.

en: Drop to move to Trash
cs: Upustit do koše

en: No items in Trash
cs: Žádné soubory v koši

en: {0} item in Trash | {0} items in Trash
cs[0]: {0} soubor v koši
cs[1]: {0} soubory v koši
cs[2]: {0} souborů v koši

en: Restore Files
cs: Obnovit soubory

en: _Open Trash
cs: _Otevřít koš

en: Empty _Trash
cs: Vyprázdnit _koš

en: Empty all of the items from the trash?
cs: Odstranit všechny položky z koše?

en: If you choose to empty the trash, all items in it
    will be permanently lost. Please note that you
    can also delete them separately.
cs: Pokud vyprázdníte koš, všechny soubory v něm
    budou tvrale odstraněny. Můžete je také absolutně odstranit.

en: _Weather Provider:
cs: _Poskytovatel počasí:

en: My _Locations
cs: Moje _lokality

en: _Search
cs: _Hledat

en: Automatically Update _Every
cs: Automaticky _obnovit každých

en: Use _Metric Units
cs: Použít _metrické jednotky

en: Invalid Weather Location
cs: Nesprávná lokalita počasí

en: Weather data provided by Google.  This source requires locations to be specified as US Zip Code or 'City, Country'.
cs: Data o počasí poskytována Googlem. Tento zdroj potřebuje aby byla lokalita zapsána jako US Zip Code nebo "Město, Země".

en: Weather data provided by and copyright The Weather Channel.  This source requires locations to be specified as US Zip Code or a unique code from the website.  To find your code, look up your forecast on their site and the code is in the URL after '/local/' and looks like AAXX0000.
cs: Data o počasí poskytována The Weather Channel. Tento zdroj vyžaduje aby byla lokalita zapsána jako US Zip Code nebo jako unikátní kód z webové stránky. Pro nalezení vašeho kódu, vyhledejte vaší předpověď počasí na webu a kód bude zobrazen v URL po "/local/" a bude vypadat např. takto: AAXX0000.

en: Weather data provided by and copyright Weather Underground.  This source requires locations to be specified as US Zip Code or 'City, Country'.
cs: Data o počasí poskytována Weather Underground. Tento zdroj vyžaduje aby lokalita byla zapsána jako US Zip COde nebo "Město, Země".

en: No results found.
cs: Nic nebylo nalezeno.

en: Weather Configuration
cs: Nastavení předpovědi počasí

en: Click to add a location.
cs: Přidat lokalitu.

en: Fetching data...
cs: Získávám data...

en: Radar _Map
cs: Radarová _mapa

en: Forecasts
cs: Předpověď počasí

en: Check _Weather
cs: _Zkontrolovat počasí

en: _Today
cs: _Dnes

en: T_omorrow
cs: _Zítra

note: draw humidity
en: {0} humidity
cs: {0} vlhkost

en: Switch Desks
cs: Přepnout plochu

en: Desk
cs: Plocha

en: Virtual Desk
cs: Virtuální plocha
