docky - en to et translation catalogue (156 entries)

en: Search Docklets...
et: Otsi Lisasid...

en: Search Helpers...
et: Otsi Abistajaid...

en: Click on any dock to configure.
et: Klõpsa mõnel dokil, et seadistada.

en: Drag any dock to reposition.
et: Lohista dokke ümberasetamiseks.

en: Delete the currently selected dock?
et: Kustuta hetkel valitud dokk?

en: If you choose to delete the dock, all settings
    for the deleted dock will be permanently lost.
et: Doki kustutamisel kõik kustutatava doki seaded
    kustutatakse jäädavalt.

en: _Delete Dock
et: _Kustuta Dokk

en: _Select
et: _Valik

en: .tar Archives
et: .tar Arhiivid

en: Author
et: Autor

en: Status
et: Olek

en: Uninstall
et: Eemalda

en: Running
et: Käivitatud

en: Stopped
et: Peatatud

en: When set, windows which do not already have launchers on a dock will be added to this dock.
et: Kui valitud, lisatakse aknad, millel ei ole käivitajat, antud dokile.

en: <i>Never hides; maximized windows do not overlap the dock.</i>
et: <i>Ei peida kunagi; maksimumini suurendatud aknad ei kata dokki.</i>

en: <i>Hides whenever the mouse is not over it.</i>
et: <i>Peidab alati kui kursor ei asu dokil.</i>

en: <i>Hides when dock obstructs the active application.</i>
et: <i>Peidab kui dokk segab aktiivset rakendust.</i>

en: <i>Hides when dock obstructs any window.</i>
et: <i>Peidab kui dokk segab mis iganes akent.</i>

en: Drag to reposition
et: Lohista asukoha muutmiseks

en: Drop to add to dock
et: Lohista lisamiseks dokile

en: _Settings
et: _Seaded

en: _About
et: _Programmist

en: _Help
et: _Abi

en: _Quit Docky
et: _Välju Dockist

en: _Theme:
et: _Teema:

en: _Install
et: _Paigalda

en: <b>General Options</b>
et: <b>Üldised valikud</b>

en: <b>Dock Configuration</b>
et: <b>Doki Seaded</b>

en: Docks
et: Dokid

en: All
et: Kõik

en: Enabled
et: Lubatud

en: Disabled
et: Keelatud

en: Docklets
et: Lisad

en: Helpers
et: Abistajad

en: _New Dock
et: _Uus Dokk

en: None
et: Puudub

en: Autohide
et: Automaatne peitmine

en: Intellihide
et: Intelligentne peitmine

en: Window Dodge
et: Kõrvalepõige akendelt

en: _Fade On Hide
et: _Tuhmu peitmisel

en: _Icon Size:
et: _Ikooni suurus:

en: _Hiding:
et: _Peitmine:

en: _Panel Mode
et: _Paneeli laad

en: 3D Back_ground
et: 3D ta_gapõhi

en: _Manage Windows Without Launcher
et: _Halda ilma käivitajata aknaid

en: _Zoom:
et: _Suurendus:

en: New _Window
et: _Uus aken

en: _Open
et: _Ava

en: _Pin to Dock
et: _Naeluta Dokile

note: until we use a new version of GTK# which supports getting the GLib.Error code this is about the best we can do.
en: Error performing drop action
et: Viga lohistamise lõpetamisel

en: Not enough free space on destination.
et: Sihtkohas pole piisavalt ruumi.

en: Complete
et: Valmis

en: Moving
et: Liigutamine

en: Copying
et: Kopeerimine

en: Unma_ximize
et: Taasta s_uurus

en: Ma_ximize
et: Ma_ksimeeri

en: _Restore
et: _Taasta

en: Mi_nimize
et: _Minimeeri

en: _Close All
et: _Sulge kõik

en: Sign up for {0}
et: Registreeru {0}

en: Validating...
et: Kinnitan...

en: Don't have {0}?
et: Pole {0}?

en: Account validation failed!
et: Kasutaja kinnitamine ebaõnnestus!

en: Verify and save account information
et: Kinnita ja salvesta kasutaja info

en: Account validation succeeded!
et: Kasutaja info kinitatud!

en: Password
et: Parool

en: Username
et: Kasutaja nimi

en: <i>Verify and save account information</i>
et: <i>Kontrolli ja salvesta konto info</i>

en: Don't have an account?
et: Pole kasutajat?

en: No Battery Found
et: Ei Leitud Akut

en: {0} hour | {0} hours
et[0]: {0} tund
et[1]: {0} tundi

en: {0} minute | {0} minutes
et[0]: {0} minut
et[1]: {0} minutit

en: until charged
et: laadimise lõpuni

en: remaining
et: järele jäänud

en: Computer
et: Arvuti

en: Di_gital Clock
et: Di_gitaalne Kell

en: 24-Hour _Clock
et: 24 T_unni süsteem

en: Show _Date
et: Näita _Kuupäeva

en: Select _Theme
et: Vali _Teema

en: Themes
et: Teemad

en: Theme
et: Teema

en: _Add Label
et: Lis_a silt

en: Check e_very:
et: Kontrolli _intervall:

en: minutes
et: minutit

en: (no subject)
et: (teemat puudub)

en: From: {0}
et: Kellelt: {0}

en: Feed Error
et: Viga Saatmisel

en: Invalid Username
et: Vigane kasutajanimi

en: Network Error
et: Viga Ühendusel

en: General Error
et: Üldine Viga

en: Gmail Configuration
et: Gmaili Seadistamine

en: No unread mail
et: Lugemata e-kirju pole

en: {0} unread message | {0} unread messages
et[0]: {0} lugemata teade
et[1]: {0} lugemata teadet

en: Checking mail...
et: Kontrollin e-kirju...

en: _View
et: _Vaade

en: _Compose Mail
et: _Koosta Kiri

en: New Mail
et: Uus Kiri

en: Check _Mail
et: Kontrolli _Uusi Kirju

en: Labels
et: Sildid

en: Login
et: Logi sisse

en: From:
et: Kellelt:

en: _Eject
et: _Väljasta

en: _Unmount
et: _Ühenda lahti

en: Network Manager
et: Võrguhaldur

en: Connecting...
et: Ühenduse loomine...

en: Disconnected
et: Ühendus katkestatud

en: Connected: {0}
et: Ühendatud: {0}

en: My _Stations
et: Minu _Jaamad

en: S_earch
et: _Otsi

en: No stations found.
et: Ühtegi jaama ei leitud.

en: Please try your search again.
et: Palun proovi uuesti otsida.

en: Fetching Information...
et: Õngitsen Teavet...

en: Click to add NPR stations.
et: Klõpsa, et lisada NPR jaamu.

en: Home Page
et: Kodulehekülg

en: Program Schedule
et: Rakenduste Graafik

en: Donate
et: Anneta

en: Live Streams
et: Otse-ülekanded

en: Settings
et: Seaded

en: _Clear Recent Documents...
et: _Puhasta hiljuti avatud dokumentide nimekiri...

en: Clear the Recent Documents list?
et: Kas tühjendada hiljuti avatud dokumentide nimekiri?

en: Clear Recent Documents
et: Puhasta hiljutiste dokumendite nimekiri

en: If you clear the Recent Documents list, you clear the following:
    • All items from the Places → Recent Documents menu item.
    • All items from the recent documents list in all applications.
et: Kui sa puhastad hiljutiste dokumentide loendi, siis puhastatakse järgnev:
    • Kõik menüü Asukohad → Hiljutised dokumendid kirjed.
    • Kõik kirjed rakenduste viimaste dokumentide loenditest.

en: Log Out
et: Logi välja

en: Are you sure you want to close all programs and log out of the computer?
et: Kas oled kindel, et tahad kõik programmid sulgeda ja arvutist välja logida?

en: Restart
et: Taaskäivita

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
et: Kas oled kindel, et tahad kõik programmid sulgeda ja arvuti taaskäivitada?

en: Shut Down
et: Väljalülitamine

en: Are you sure you want to close all programs and shut down the computer?
et: Kas oled kindel, et tahad kõik programmid sulgeda ja arvuti välja lülitada?

en: Time remaining:
et: Jäänud aega:

en: hour | hours
et[0]: tund
et[1]: tundi

en: minute | minutes
et[0]: minut
et[1]: minuti

en: second | seconds
et[0]: sekund
et[1]: sekundi

en: No items in Trash
et: Prügikast on tühi

en: {0} item in Trash | {0} items in Trash
et[0]: {0} ese on Prügikastis
et[1]: {0} eset on Prügikastis

en: _Open Trash
et: _Ava prügikast

en: Empty _Trash
et: Tühjenda _prügikast

en: Empty all of the items from the trash?
et: Kas tühjendada kogu prügikast?

en: If you choose to empty the trash, all items in it
    will be permanently lost. Please note that you
    can also delete them separately.
et: Kui sa valid kogu prügikasti tühjendamise siis kustutatakse 
    kõik sisu alatiseks. Palun arvesta, et sul on võimalik ka 
    ükshaaval sisu kustutada.

en: _Weather Provider:
et: _Ilma Ennustaja:

en: My _Locations
et: Minu _Asukohad

en: _Search
et: _Otsi

en: Automatically Update _Every
et: Automaatse Uuenduse _Intervall

en: Use _Metric Units
et: Kasuta _Meeter Ühikuid

en: Invalid Weather Location
et: Vigane Asukoht

en: Weather data provided by Google.  This source requires locations to be specified as US Zip Code or 'City, Country'.
et: Ilma informatsiooni pakub Google.  Antud allika puhul on vajalik asukoha määramine kas USA postiindeksi või ' Linn, Riik ' näol.

en: Weather data provided by and copyright The Weather Channel.  This source requires locations to be specified as US Zip Code or a unique code from the website.  To find your code, look up your forecast on their site and the code is in the URL after '/local/' and looks like AAXX0000.
et: Ilma informatsiooni pakub ja autoriõigusi omab The Weather Channel. Antud allika puhul on vajalik asukoha määramiseks kas USA postiindeksi või unikaalne kood kodulehelt. Et leida teile vajaliku koodi, otsige üles kodulehelt teie asukoha ilmaennustus ja kood ilmneb aadressiribal peale "/local" kirjet, nähes välja nagu AAXX0000.

en: Weather data provided by and copyright Weather Underground.  This source requires locations to be specified as US Zip Code or 'City, Country'.
et: Ilma informatsiooni pakub ja autoriõigusi omab Weather Underground.  Antud allika puhul on vajalik asukoha määramine kas USA postiindeksi või ' Linn, Riik ' näol.

en: No results found.
et: Midagi ei leitud.

en: Weather Configuration
et: Ilmaennustuse Seadistamine

en: Fetching data...
et: Õngitsen teavet...

en: Radar _Map
et: Radari _Kaart

en: Forecasts
et: Ennustus

en: Check _Weather
et: Kontrolli _Ilma

en: _Today
et: _Täna

en: T_omorrow
et: _Homme
