docky - en to he translation catalogue (180 entries)

en: Search Docklets...
he: חיפוש יישומי עגינה...

en: Search Helpers...
he: חיפוש עזרים...

en: Click on any dock to configure.
he: נא ללחוץ על מעגן כלשהו כדי להגדיר אותו.

en: Drag any dock to reposition.
he: יש לגרור מעגן כלשהו כדי למקם אותו.

en: Delete the currently selected dock?
he: האם למחוק את סרגל הכלים המסומן?

en: If you choose to delete the dock, all settings
    for the deleted dock will be permanently lost.
he: אם ברצונך למחוק את המעגן, כל ההגדרות
    לסרגל זה יימחקו לחלוטין.

en: _Delete Dock
he: _מחיקת מעגן

en: _Select
he: _בחירה

en: .tar Archives
he: ארכיוני tar.

en: Author
he: יוצר

en: Move this docklet up on the selected dock
he: הזזת יישום מעגן זה במעלה המעגן הנבחר

en: Move this docklet down on the selected dock
he: הזזת יישום מעגן זה במורד המעגן הנבחר

en: Move this docklet left on the selected dock
he: הזזת יישום מעגן זה שמאלה במעגן הנבחר

en: Move this docklet right on the selected dock
he: הזזת יישום מעגן זה ימינה במעגן הנבחר

en: Configure this docklet
he: הגדרת יישום מעגן זה

en: About this docklet
he: על אודות יישום מעגן זה

en: Add this docklet to the selected dock
he: הוספת יישום מעגן זה למעגן הנבחר

en: Remove this docklet from the selected dock
he: הסרת יישום מעגן זה מהמעגן הנבחר

en: Docky requires compositing to work properly. Certain options are disabled and themes/animations will look incorrect.
he: דרישת Docky היא שמנגנון ה־compositing (הרכבת חלונות) תקין. אפשרויות מסוימות ינוטרלו וערכות נושא/הנפשות לא יוצגו כראוי.

en: Status
he: מצב

en: Uninstall
he: הסרה

en: About this helper
he: על אודות כלי עזר זה

en: Enable this helper
he: הפעלת כלי עזר זה

en: Disable this helper
he: נטרול כלי עזר זה

en: Running
he: פועל

en: Stopped
he: מופסק

en: When set, windows which do not already have launchers on a dock will be added to this dock.
he: כאשר מופעל, חלונות שאין להם משגרים בדוק מסוים יוספו לדוק זה.

en: <i>Never hides; maximized windows do not overlap the dock.</i>
he: <i>לעולם לא מוסתר; חלונות מוגדלים לא מכסים את הדוק.</i>

en: <i>Hides whenever the mouse is not over it.</i>
he: <i>מוסתר כל עוד העכבר לא מעליו.</i>

en: <i>Hides when dock obstructs the active application.</i>
he: <i>מוסתר כאשר הדוק מסתיר יישום פעיל.</i>

en: <i>Hides when dock obstructs any window.</i>
he: <i>מוסתר כאשר הדוק מסתיר כל חלון.</i>

en: Drag to reposition
he: גרור למיקום הרצוי

en: Drop to add to dock
he: שחרר בכדי להוסיף לסרגל הדוק

en: _Settings
he: _הגדרות

en: _About
he: _אודות

en: _Quit Docky
he: _צא מדוקי

en: Docky Settings
he: הגדרות Docky

en: _Start When User Logs In
he: _התחל כאשר משתמש מתחבר

en: _Theme:
he: _ערכת נושא:

en: _Install
he: _התקן

en: <b>General Options</b>
he: <b>אפשרויות כלליות</b>

en: <b>Dock Configuration</b>
he: <b>הגדרות דוקי</b>

en: Docks
he: סרגלי דוק

en: All
he: הכול

en: Enabled
he: מופעל

en: Disabled
he: כבוי

en: Helpers
he: עזרים

en: _New Dock
he: _סרגל דוק חדש

en: None
he: ללא

en: Autohide
he: הסתרה אוטומטית

en: Intellihide
he: הסתרה חכמה

en: Window Dodge
he: התחמקות מחלונות

en: _Fade On Hide
he: _עמעם בהסתרה

en: _Icon Size:
he: _גודל הסמן:

en: _Hiding:
he: _הסתרה:

en: _Panel Mode
he: _מצב רצועה

en: 3D Back_ground
he: רקע תלת_מימדי

en: _Manage Windows Without Launcher
he: _נהל חלונות ללא משגר

en: _Zoom:
he: _זום:

en: New _Window
he: חלון _חדש

en: _Open
he: _פתח

en: _Pin to Dock
he: _הדק אל הדוק

note: until we use a new version of GTK# which supports getting the GLib.Error code this is about the best we can do.
en: Error performing drop action
he: שגיאה בביצוע פעולת גרירה

en: Not enough free space on destination.
he: אין מספיק שטח פנוי ביעד

en: Complete
he: הושלם

en: Moving
he: מעביר

en: Copying
he: מעתיק

en: Unma_ximize
he: _שחזר

en: Ma_ximize
he: _הגדל

en: _Restore
he: _שחזר

en: Mi_nimize
he: _מזער

en: _Close All
he: _סגור הכל

en: Sign up for {0}
he: הרשם ל־{0}

en: Validating...
he: מאמת...

en: Don't have {0}?
he: אין לך {0}?

en: Account validation failed!
he: אימות החשבון נכשל!

en: Verify and save account information
he: וידוא ושמירת נתוני החשבון

en: Account validation succeeded!
he: אימות החשבון הצליח!

en: Password
he: סיסמה

en: Username
he: שם משתמש

en: <i>Verify and save account information</i>
he: <i>וידוא ושמירה של נתוני החשבון</i>

en: Don't have an account?
he: אין לך חשבון?

en: No Battery Found
he: לא נמצאה סוללה

en: {0} hour | {0} hours
he[0]: {0} שעה
he[1]: {0} שעות

en: {0} minute | {0} minutes
he[0]: {0} דקה
he[1]: {0} דקות

en: until charged
he: עד לטעינה

en: remaining
he: נותר

en: Computer
he: מחשב

en: Di_gital Clock
he: שעון_דיגיטלי

en: 24-Hour _Clock
he: שעון-24_ שעות

en: Show _Date
he: הצג_ תאריך

en: Select _Theme
he: בחר_ ערכת נושא

en: Themes
he: ערכות נושא

en: Theme
he: ערכת נושא

en: _Add Label
he: _הוסף תווית

en: Check e_very:
he: בדוק_בכל:

en: minutes
he: דקות

en: Click to set username and password.
he: לחץ להגדרת שם משתמש וסיסמא

en: (no subject)
he: (ללא נושא)

en: You have {0} new, unread messages
he: יש לך {0} הודעות חדשות שלא נקראו

en: From: {0}
he: מ: {0}

en: Feed Error
he: שגיאת הזנה

en: Invalid Username
he: שם המשתמש שגוי

en: Network Error
he: שגיאת רשת

en: General Error
he: שגיאה כללית

en: Gmail Configuration
he: הגדרות GMail

en: No unread mail
he: אין דואר שלא נקרא

en: {0} unread message | {0} unread messages
he[0]: {0} הודעה חדשה
he[1]: {0} הודעות חדשות

en: Checking mail...
he: בודק דואר...

en: _View
he: _צפה

en: _Compose Mail
he: _כתוב הודעה חדשה

en: New Mail
he: דואר חדש

en: Check _Mail
he: בדוק_דואר

en: Labels
he: תוויות

en: Login
he: התחברות

en: From:
he: מ:

en: _Eject
he: _הוצא

en: _Unmount
he: _נתק

en: Network Manager
he: מנהל הרשת

en: Connecting...
he: מתחבר...

en: Disconnected
he: מנותק

en: Connected: {0}
he: מחובר: {0}

en: My _Stations
he: התחנות _שלי

en: S_earch
he: ח_יפוש

en: No stations found.
he: לא נמצאו תחנות.

en: Please try your search again.
he: אנא נסו לחפש שוב.

en: Fetching Information...
he: מושך מידע...

en: Click to add NPR stations.
he: לחץ בכדי להוסיף תחנות רדיו.

en: Home Page
he: דף הבית

en: Program Schedule
he: לוח זמני התכנית

en: Donate
he: תרום

en: Live Streams
he: שידורים חיים

en: Settings
he: הגדרות

en: _Clear Recent Documents...
he: _נקה מסמכים אחרונים...

en: Clear the Recent Documents list?
he: האם לנקות את רשימת המסמכים אחרונים?

en: Clear Recent Documents
he: נקה מסמכים אחרונים

en: If you clear the Recent Documents list, you clear the following:
    • All items from the Places → Recent Documents menu item.
    • All items from the recent documents list in all applications.
he: ניקוי רשימת מסמכים אחרונים יביא לניקוי:
    • כל הפריטים מתפריט מקומות <-- מסמכים אחרונים.
    • כל הפריטים מרשימת מסמכים אחרונים של כל הישומים.

en: Log Out
he: ניתוק

en: Are you sure you want to close all programs and log out of the computer?
he: האם ברצונך לסגור את כל התכניות ולהתנתק מהמחשב?

en: Restart
he: הפעלה מחדש

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
he: האם ברצונך לסגור את כל התכניות ולהפעיל את המחשב מחדש?

en: Shut Down
he: כיבוי

en: Are you sure you want to close all programs and shut down the computer?
he: האם לסגור את כל התכניות ולכבות את המחשב?

en: A timer set for {0} has expired.
he: שעון עצר שכוון ל {0} הסתיים

en: Time remaining:
he: זמן שנותר:

en: Timer paused, time remaining:
he: שעון העצר הופסק, זמן שנותר:

en: _Pause Timer
he: _הפסק את שעון העצר

en: _Start Timer
he: _התחל את שעון העצר

en: _Remove Timer
he: _הסר את שעון העצר

en: hour | hours
he[0]: שעה
he[1]: שעות

en: minute | minutes
he[0]: דקה
he[1]: דקות

en: second | seconds
he[0]: שניה
he[1]: שניות

en: Click to create a timer for {0}.
he: לחץ על מנת ליצור שעון עצר ל{0}.

en: No items in Trash
he: אין פריטים באשפה

en: {0} item in Trash | {0} items in Trash
he[0]: {0} פריט באשפה
he[1]: {0} פריטים באשפה

en: Restore Files
he: שחזר קבצים

en: _Open Trash
he: _פתיחת האשפה

en: Empty _Trash
he: רוקן _אשפה

en: Empty all of the items from the trash?
he: האם לרוקן את כל הפריטים מהאשפה?

en: If you choose to empty the trash, all items in it
    will be permanently lost. Please note that you
    can also delete them separately.
he: אם תבחר לרוקן את האשפה, כל הפריטים בפח
    ימחקו לצמיתות. שים לב שבאפשרותך
    למחוק אותם בנפרד.

en: _Weather Provider:
he: _ספק מזג אוויר:

en: My _Locations
he: המקומות_שלי

en: _Search
he: _חיפוש

en: Automatically Update _Every
he: עדכן אוטומטית _כל

en: Use _Metric Units
he: השתמש _ביחידות השיטה העשרונית

en: Invalid Weather Location
he: מיקום מזג אוויר שגוי

en: Weather data provided by Google.  This source requires locations to be specified as US Zip Code or 'City, Country'.
he: מידע על מזג האוויר מסופק על ידי Google. מקור זה דורש מיקומים שינקבו בהם קוד המיקוד האמריקאי או 'עיר, מדינה'.

en: Weather data provided by and copyright The Weather Channel.  This source requires locations to be specified as US Zip Code or a unique code from the website.  To find your code, look up your forecast on their site and the code is in the URL after '/local/' and looks like AAXX0000.
he: מידע מזג אוויר מסופק על ידי זכויות היוצרים שבערוץ מזג האוויר. מקור זה דורש מיקומים שינקבו בהם קוד המיקוד האמריקאי או קוד ייחודי מהאתר. בכדי למצוא את הקוד שלך, חפש את התחזית שלך באתר האינטרנט שלהם. הקוד ממוקם בכתובת האתר אחרי סיומת ה'/local/' ונראה כמו AAXX0000.

en: No results found.
he: לא נמצאו תוצאות

en: Weather Configuration
he: הגדרות מזג האוויר

en: Click to add a location.
he: לחץ על מנת להוסיף מיקום.

en: Fetching data...
he: מאחזר נתונים...

en: Forecasts
he: תחזיות

en: Check _Weather
he: בדוק את _מזג האוויר

en: _Today
he: _היום

en: T_omorrow
he: מ_חר

note: draw humidity
en: {0} humidity
he: {0} לחות

en: Switch Desks
he: החלף שולחנות כתיבה

en: Desk
he: שולחן כתיבה

en: Virtual Desk
he: שולחן כתיבה וירטואלי
