docky - en to sl translation catalogue (209 entries)

en: The finest dock no money can buy.
sl: Najboljše sidrišče, ki ga ne more kupiti noben denar.

en: A list of plugins that are active on this dock.
sl: Seznam vstavkov, ki so dejavni na tem sidrišču

en: Analog clock theme
sl: Izgled analogne ure

en: Clear finished timers
sl: Počitsti dokončane časovnike

en: Currently selected item
sl: Trenutno izbrani predmet

en: Do not change this!
sl: Ne spreminjajte tega!

en: Dock icon size
sl: Velikost ikon

en: Dock is 3d
sl: Sidrišče je 3D

en: Dock manages all windows
sl: Sidrišče upravlja z vsemi okni

en: Dock zooms
sl: Približevanje sidrišča

en: Dock's hiding mode
sl: Način skrivanja sidrišča

en: Docky item command to execute
sl: Ukaz predmeta sidrišča

en: Docky item hover text
sl: Lebdeči napis sidrišča

en: GMail username
sl: Uporabniško ime GMail

en: How often to check
sl: Kako pogosto se bo preverjalo

en: How often to check for new weather information.
sl: Kako pogosto se bo preverjalo o novih podrobnostih vremena.

en: How often to poll (in ms) for new clipboard data.
sl: Kako pogosto preveriti za nove podatke na odložišču (v ms).

en: If the dock is a panel
sl: Če je sidrišče pult

en: If true, Docky will only show windows on the currently active desktop.
sl: Če označeno, bo Docky prikazoval samo okna na trenutno dejavnem namizju.

en: If true, items with more than one window have two indicator dots instead of just one dot.
sl: Če drži, bodo predmeti z več kot enim oknom imeli dve opozorilni piki namesto ene.

en: Search Docklets...
sl: Iskanje vključkov ...

en: Search Helpers...
sl: Poišči pomagala ...

en: Click on any dock to configure.
sl: Za nastavitve kliknite na katerokoli sidrišče.

en: Drag any dock to reposition.
sl: Za premestitev povlecite izbrano sidrišče.

en: Delete the currently selected dock?
sl: Želite izbrisati trenutno izbrano sidrišče?

en: If you choose to delete the dock, all settings
    for the deleted dock will be permanently lost.
sl: Če izbrišete izbrano sidrišče, s tem izgubite
    tudi vse nastavitve tega sidrišča.

en: _Delete Dock
sl: _Izbriši sidrišče

en: _Select
sl: _Izberi

en: .tar Archives
sl: arhivi .tar

en: Author
sl: Avtor

en: Move this docklet up on the selected dock
sl: Premaknite vključek navzgor po izbranem odlagališču.

en: Move this docklet down on the selected dock
sl: Premaknite vključek navzdol po izbranem odlagališču.

en: Move this docklet left on the selected dock
sl: Premaknite vključek levo po izbranem odlagališču.

en: Move this docklet right on the selected dock
sl: Premaknite vključek desno po izbranem odlagališču.

en: Configure this docklet
sl: Nastavitve vključka

en: About this docklet
sl: O vključku

en: Add this docklet to the selected dock
sl: Dodaj vključek na izbrano odlagališče.

en: Remove this docklet from the selected dock
sl: Odstrani vključek z izbranega odlagališča.

en: Docky requires compositing to work properly. Certain options are disabled and themes/animations will look incorrect.
sl: Docky potrebuje za pravilno delovanje omogočeno sestavljanje. Nekatere možnosti so onemogočene in animacije/teme bodo izgledale nepravilno.

en: Status
sl: Stanje

en: Uninstall
sl: Odstrani

en: About this helper
sl: O pomagalu

en: Enable this helper
sl: Omogoči pomagalo

en: Disable this helper
sl: Onemogoči pomagalo

en: Running
sl: V teku

en: Stopped
sl: Zaustavljeno

en: When set, windows which do not already have launchers on a dock will be added to this dock.
sl: Omogočena možnost določa, da so okna, ki na sidrišču še nimajo zaganjalnikov, dodana na to sidrišče.

en: <i>Never hides; maximized windows do not overlap the dock.</i>
sl: <i>Nikoli skrito, razpeta okna ne prekrivajo sidrišča.</i>

en: <i>Hides whenever the mouse is not over it.</i>
sl: <i>Skrito, kadar miškin kazalec ni nad njim.</i>

en: <i>Hides when dock obstructs the active application.</i>
sl: <i>Skrit, kadar odlagališče prekrije okno trenutno izbranega programa. </i>

en: <i>Hides when dock obstructs any window.</i>
sl: <i> Se skrije ko odložišče ovira katerokoli okno.

en: Drag to reposition
sl: Za premestitev povlecite.

en: Drop to add to dock
sl: Spustite za dodajanje na sidrišče

en: _Settings
sl: _Nastavitve

en: _About
sl: _O programu

en: _Help
sl: Pomo_č

en: _Quit Docky
sl: _Končaj Docky

en: Docky Settings
sl: Nastavitve programa Docky

en: _Start When User Logs In
sl: _Zaženi ob prijavi uporabnika

en: _Theme:
sl: _Tema:

en: _Install
sl: _Namesti

en: <b>General Options</b>
sl: <b>Splošne možnosti</b>

en: <b>Dock Configuration</b>
sl: <b>Nastavitve sidrišča</b>

en: Docks
sl: Sidrišča

en: All
sl: Vsa

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Docklets
sl: Vključki

en: Usable
sl: Uporabno

en: Helpers
sl: Pomagala

en: _New Dock
sl: _Novo sidrišče

en: None
sl: Brez

en: Autohide
sl: Samodejno skrivanje

en: Intellihide
sl: Pametno skrivanje

en: Window Dodge
sl: Izogibanje oknom

en: _Fade On Hide
sl: _Zbledi ob skritju

en: _Icon Size:
sl: _Velikost ikon:

en: _Hiding:
sl: _Skrivanje:

en: _Panel Mode
sl: Način _pladnja

en: 3D Back_ground
sl: 3D Oza_dje

en: _Manage Windows Without Launcher
sl: _Upravljaj okna brez zaganjalnika

en: _Zoom:
sl: _Povečava:

en: Drop to open with {0}
sl: Spusti za odpiranje z {0}

en: New _Window
sl: Novo _okno

en: _Open
sl: _Odpri

en: _Pin to Dock
sl: _Pripni na sidrišče

en: Drop to move to {0}
sl: Spustite za premik k {0}

note: until we use a new version of GTK# which supports getting the GLib.Error code this is about the best we can do.
en: Error performing drop action
sl: Napaka med dejanjem spuščanja.

en: Not enough free space on destination.
sl: Na cilju ni dovolj prostega prostora.

en: Complete
sl: Dokončano

en: Moving
sl: Premikanje

en: Copying
sl: Kopiranje

en: Unma_ximize
sl: Odr_azpni

en: Ma_ximize
sl: Ra_zpni

en: _Restore
sl: Pov_rni

en: Mi_nimize
sl: _Skrči

en: _Close All
sl: Zapri _vse

en: Sign up for {0}
sl: Vpiši se za {0}

en: Validating...
sl: Potrjujem ...

en: Don't have {0}?
sl: Nimate {0}?

en: Account validation failed!
sl: Potrjevanje računa ni uspelo!

en: Verify and save account information
sl: Potrdi in shrani informacije o računu

en: Account validation succeeded!
sl: Potrjevanje računa uspelo!

en: Password
sl: Geslo

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: <i>Verify and save account information</i>
sl: <i>Preveri in shrani informacije o računu</i>

en: Don't have an account?
sl: Nimaš ustvarjenega računa?

en: No Battery Found
sl: Ni zaznane baterije

en: {0} hour | {0} hours
sl[0]: {0} ur
sl[1]: {0} ura
sl[2]: {0} uri
sl[3]: {0} ure

en: {0} minute | {0} minutes
sl[0]: {0} minut
sl[1]: {0} minuta
sl[2]: {0} minuti
sl[3]: {0} minute

en: until charged
sl: do napolnitve

en: remaining
sl: ostaja

en: _Statistics
sl: _Statistika

en: Computer
sl: Računalnik

en: Di_gital Clock
sl: Di_gitalna ura

en: 24-Hour _Clock
sl: 24-urni _prikaz

en: Show _Date
sl: Prikaži _datum

en: Select _Theme
sl: Izberi _temo

en: Themes
sl: Teme

en: Theme
sl: Tema

en: _Add Label
sl: _Dodaj oznako

en: Check e_very:
sl: Preveri vs_akih:

en: minutes
sl: minute

en: Click to set username and password.
sl: Kliknite za določitev uporabniškega imena in gesla

en: (no subject)
sl: (brez zadeve)

en: You have {0} new, unread messages
sl: Imate {0} novih, neprebranih sporočil

en: From: {0}
sl: Od: {0}

en: Feed Error
sl: Napaka vira

en: Invalid Username
sl: Neveljavno uporabniško ime

en: Network Error
sl: Napaka omrežja

en: General Error
sl: Splošna napaka

en: Gmail Configuration
sl: Nastavitve GMail

en: No unread mail
sl: Ni neprebrane pošte

en: {0} unread message | {0} unread messages
sl[0]: {0} neprebranih sporočil
sl[1]: {0} neprebrano sporočilo
sl[2]: {0} neprebranih sporočili
sl[3]: {0} neprabranih sporočil

en: Checking mail...
sl: Iskanje pošte...

en: _View
sl: _Pogled

en: _Compose Mail
sl: _Sestavi Pošto

en: View C_ontacts
sl: _Prikaži Stike

en: New Mail
sl: Nova pošta

en: Check _Mail
sl: P_reveri pošto

en: Labels
sl: Oznake

en: Login
sl: Prijava

en: From:
sl: Od:

en: _Eject
sl: I_zvrzi

en: _Unmount
sl: _Odklopi

en: Network Manager
sl: Upravljalnik omrežja

en: Connecting...
sl: Povezovanje...

en: Disconnected
sl: Prekinjena povezava

en: Connected: {0}
sl: Povezanih: {0}

en: My _Stations
sl: Mo_je postaje

en: S_earch
sl: _Išči

en: No stations found.
sl: Ni najdenih postaj.

en: Please try your search again.
sl: Prosimo, da ponovno poskusite z iskanjem.

en: Fetching Information...
sl: Pridobivanje podatkov...

en: Click to add NPR stations.
sl: Kliknite za dodajanje NPR postaj.

en: Home Page
sl: Domača stran

en: Program Schedule
sl: Programski urnik

en: Donate
sl: Doniraj

en: Live Streams
sl: Živo pretakanje

en: Settings
sl: Nastavitve

en: _Clear Recent Documents...
sl: Počis_ti nedavne dokumente...

en: Clear the Recent Documents list?
sl: Počisti seznam nedavnih dokumentov?

en: Clear Recent Documents
sl: Počisti zadnje dokumente

en: If you clear the Recent Documents list, you clear the following:
    • All items from the Places → Recent Documents menu item.
    • All items from the recent documents list in all applications.
sl: Med čiščenjem seznama nedavnih dokumentov, bodo počiščeni:
    • vsi predmeti iz menija Mesta → Nedavni dokumenti.
    • vsi predmeti iz seznamov nedavnih dokumentov vaših programov.

en: Log Out
sl: Odjava

en: Are you sure you want to close all programs and log out of the computer?
sl: Resnično želite zapreti vse programe in se odjaviti iz sistema?

en: Restart
sl: Ponovni zagon

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
sl: Ali ste prepričani, da želite zapreti vse programe in ponovno zagnati računalnik?

en: Shut Down
sl: Izklop

en: Are you sure you want to close all programs and shut down the computer?
sl: Resnično želite zapreti vse programe in izklopiti računalnik?

en: A timer set for {0} has expired.
sl: Odštevalnik, nastavljen na {0} je potekel

en: Time remaining:
sl: Preostali čas:

en: Timer paused, time remaining:
sl: Odštevalnik ustavljen, ostaja:

en: Set the timer's label to:
sl: N_astavi oznako odštevalnika

en: _Set Label
sl: _Nastavi oznako

en: _Pause Timer
sl: _Ustavi odštevalnik

en: _Start Timer
sl: Zaž_eni odštevalnik

en: R_eset Timer
sl: Ponastavi št_evec

en: _Remove Timer
sl: O_dstrani odštevalnik

en: hour | hours
sl[0]: ur
sl[1]: ura
sl[2]: uri
sl[3]: ure

en: minute | minutes
sl[0]: minut
sl[1]: minuta
sl[2]: minuti
sl[3]: minute

en: second | seconds
sl[0]: sekund
sl[1]: sekunda
sl[2]: sekundi
sl[3]: sekunde

en: Click to create a timer for {0}.
sl: Kliknite, za ustvaritev odštevalnika za {0}.

en: Automatically _Start Timers
sl: Samode_jno zaženi odštevalnike

en: Automatically _Dismiss Timers
sl: Samodejno opusti odštevalnike

en: Drop to move to Trash
sl: Spustite za premik v smeti

en: No items in Trash
sl: Smeti so prazne

en: {0} item in Trash | {0} items in Trash
sl[0]: {0} predmetov v smeteh
sl[1]: {0} predmet v smeteh
sl[2]: {0} predmeta v smeteh
sl[3]: {0} predmeti v smeteh

en: Restore Files
sl: Obnovi datoteke

en: _Open Trash
sl: _Odpreti smeti

en: Empty _Trash
sl: Sprazni _smeti

en: Empty all of the items from the trash?
sl: Ali naj se izbrišejo vsi predmeti iz smeti?

en: If you choose to empty the trash, all items in it
    will be permanently lost. Please note that you
    can also delete them separately.
sl: Če boste izpraznili koš, bodo vsi predmeti
    dokončno izbrisani. Vedite, da lahko vsak
    predmet izbrišete postopoma

en: _Weather Provider:
sl: Ponudnik _vremena:

en: My _Locations
sl: Moji _Kraji

en: _Search
sl: _Poišči

en: Automatically Update _Every
sl: Samod_ejno posodobi vsakih

en: Use _Metric Units
sl: Uporabi _metrične enote

en: Invalid Weather Location
sl: Neveljavna vremenska lokacija

en: No results found.
sl: Ni rezultatov.

en: Weather Configuration
sl: Nastavitve vremena

en: Click to add a location.
sl: Kliknite za dodajanje mesta.

en: Fetching data...
sl: Pridobivanje podatkov ...

en: Radar _Map
sl: Radarska _slika

en: Forecasts
sl: Napovedi

en: Check _Weather
sl: Preveri _vreme

en: _Today
sl: _Danes

en: T_omorrow
sl: J_utri

note: draw humidity
en: {0} humidity
sl: {0} vlažnost
