docky - en to sr translation catalogue (328 entries)

en: The finest dock no money can buy.
sr: Најбољи док који се не може купити новцем.

en: A list of plugins that are active on this dock.
sr: Листа додатака који су активни на овом доку.

en: Analog clock theme
sr: Тема аналогног сата

en: Clear finished timers
sr: Очисти завршене тајмере

en: Currently selected item
sr: Тренутно изабрана ставка

en: Dismiss a stopped timer when clicked
sr: Одбаци заустављени тајмер када је кликнуто

en: Do not change this!
sr: Не мењајте ово!

en: Dock icon size
sr: Величина иконица дока

en: Dock is 3d
sr: Док је 3Д

en: Dock manages all windows
sr: Док управља свим прозорима

en: Dock zooms
sr: Док се зумира

en: Dock's hiding mode
sr: Режим сакривања дока

en: Docky item command to execute
sr: Извршна команда за Докијеву ставку

en: Docky item hover text
sr: Лебдећи текст Докијеве ставке

en: Docky item hue
sr: Нијанса Докијеве ставке

en: Fade when hiding
sr: Избледи приликом сакривања

en: GMail labels to check
sr: GMail ознаке за проверу

en: GMail username
sr: GMail корисничко име

en: How long the urgent indicator glow animation is (in seconds), 0 to disable, or -1 for infinite.
sr: Колико дуго (у секундама) траје светлећа анимација ургентног индикатора, 0 онемогућује, -1 за бесконачно.

en: How long to wait (ms) before unhiding
sr: Колико да чекам (у милисекундама) пре престанка сакривања

en: How long to wait (ms) to update after a window switch
sr: Колико дуго да чекам (у милисекундама) да ажурирам после пребацивања прозора.

en: How many recent clipboard selections to show.
sr: Колико најскоријих ставки у клипборду да прикажем.

en: How much to shift the color of the urgent indicator. The value can be from -180 to 180.
sr: Колико да променим боју ургентног индикатора. Вредност може бити од -180 до 180.

en: How often (in mins) to check for new mail.
sr: Колико често (у минутима) да проверавам нову пошту.

en: How often to check
sr: Колико често да проверавам

en: How often to check for new weather information.
sr: Колико често да проверавам информације о времену.

en: How often to poll (in ms) for new clipboard data.
sr: Колико често да проверавам (у милисемундама) нове податке у клипборду.

en: If fading when hiding, this is the opacity the dock fades to. 1 is solid, 0 is invisible.
sr: Колико да избледи док, ако се сакрива. 1 је непрозирно, 0 је невидљиво.

en: If false, Docky will not show hover texts for launchers (but still show for plugins).
sr: Ако није означено, Доки неће приказивати текст приликом преласка мишем преко покретача (али ће га и даље приказивати за додатке).

en: If false, finished timers will reset instead of dismiss.
sr: Ако није означено, завршени тајмери ће се ресетовати уместо да се онемогуће.

en: If false, prevents dropping items onto the dock to add them to the dock.
sr: Ако није означено, спречава додавање ставки на док довлачењем.

en: If the 'Pin to Dock' option should show in the menu of items, allowing you to add it permanently to the dock.
sr: Прикажи опцију "Закачи на Док" у менију ставке, која омогућава да се ставка трајно закачи за док.

en: If the dock is a panel
sr: Ако је док панел

en: If true, Docky will only show windows on the currently active desktop.
sr: Ако је означено, Доки ће приказивати само ставке са активне радне површине.

en: If true, all new timers will automatically start.
sr: Ако је означено, сви нови тајмери ће аутоматски бити стартовани.

en: If true, any windows without launchers will show on this dock. Exactly 1 dock must have this set to true.
sr: Ако је означено, сви прозори без покретача ће бити приказани на овом доку. Тачно један док мора имати ову опцију означену.

en: If true, items with more than one window have two indicator dots instead of just one dot.
sr: Ако је означено, ставке са више прозора ће имати две такчке обележивача уместо једне.

en: If true, locks all items on all docks so they can't be dragged.
sr: Ако је означено, закључава све ставке на свим доковима тако да се не могу вући.

en: If true, output from the helpers will be redirected to show in Docky's output.
sr: Ако је означено, излаз од помагача ће бити преусмерен на Докијев излаз.

en: If true, show the digital clock otherwise show the analog clock.
sr: Ако је означено прикажи дигитални сат, иначе прикажи аналогни сат.

en: If true, shows a notify message for new unread mail.
sr: Ако је означено, приказује обавештење за нову непрочитану пошту.

en: If true, shows the Docky item on the dock managing windows.
sr: Ако је означено, показује Доки ставку на доку који управља прозорима.

en: If true, shows time in 24-hr format.
sr: Ако је означено, приказује време у 24-часовном формату.

en: If true, the Docky item popup menu shows the Quit option.
sr: Ако је означено, Докијев искачући мени показује дугме за искључивање.

en: If true, the Docky item popup menu shows the Settings option.
sr: Ако је означено, Докијев искачући мени приказује опцију за подешавања.

en: If true, the date should show on the digital clock.
sr: Ако је означено, датум би требало да се прикаже на дигиталном сату.

en: If true, the dock is drawn as a 3d dock.
sr: Ако је означено, док се исцртава као 3Д док.

en: If true, the dock is in panel mode and will extend to fill the entire screen edge.
sr: Ако је означено, док је у моду панела о прошириће се да попуни цео екран.

en: If true, the dock will zoom when hovered.
sr: Ако је означено, док ће се зумирати приликом преласка мишем.

en: If true, this is the first time Docky has run. Internal use only - Do not change!
sr: Ако је означено, ово је прво покретање Докија. Само интерна употреба - НЕ МЕЊАЈТЕ!

en: If true, timers will disappear when they time out.
sr: Ако је означено, тајмери ће нестати кад им истекне време.

en: If true, tracks the mouse selection clipboard. If false, tracks the secondary clipboard.
sr: Ако је означено, прати клипборд који је изабран мишем. Ако нје означено, прати секундарни клипборд.

en: If true, use metric units when showing weather.
sr: Ако је означено, користи метричке јединице приликом приказивања временских прилика.

en: If true, when the dock hides it will fade away instead of sliding off screen.
sr: Ако је означено, док ће да избледи приликом сакривања уместо да се помери са екрана.

en: If true, when there is new unread mail Docky will show the indicator dot.
sr: Ако је означено, Доки ће приказивати индикаторску тачку кад пристигне пошта.

en: If true, will try to show the most recent document on the dock.
sr: Ако је означено, покушаћу да прикажем најскорије документе на доку.

en: Indicate when items have more than one window
sr: Означи да ставке имају више од једног прозора.

en: Last time checked
sr: Задњи пут проверено

en: List of NPR stations to display.
sr: Листа NPR станица за приказ.

en: List of active docks
sr: Листа активних докова

en: List of custom GMail labels to check in addition to the inbox.
sr: Листа GMail ставки за проверу осим долазног сандучета.

en: List of launchers
sr: Листа покретача

en: Max Entries
sr: Максимални број уноса

en: NPR stations
sr: NPR станице

en: New timer length
sr: Дужина новог тајмера

en: Number of recent docs
sr: Број скорих докумената

en: Opacity to fade to
sr: Колико да док избледи

en: Plugins on this dock
sr: Додаци на овом доку

en: Prevent adding items by drops
sr: Спречи додавање ставки довлачењем

en: Redirect helper output to Docky's output
sr: Преусмери излаз помагача на Докијев излаз

en: Set the color of the Docky icon. 0 means use the GTK+ theme color.
sr: Изаберите боју докијеве иконице. 0 значи да користим боју ГТК+ теме.

en: Show 'Pin to Dock' for items
sr: Прикажи опцију "Закачи на Док" за ставке

en: Show Quit in Docky item menu
sr: Прикажи опцију за искључивање у Докијевом менију

en: Show Settings in Docky item menu
sr: Прикажи "Подешавања" у Докијевом менију

en: Show a notify for unread mail
sr: Прикажи обавештење за непрочитану пошту

en: Show date
sr: Прикажи датум

en: Show hover text labels for launchers
sr: Прикажи ознаке са текстом, приликом преласка миша преко поретача

en: Show indicator dot for unread mail
sr: Прикажи индикаторску тачку за непрочитану пошту

en: Show most recent doc
sr: Прикажи најскорије документе

en: Show the Docky item
sr: Прикажи Доки ставку

en: Show the digital clock
sr: Прикажи дигитални сат

en: Show windows from only current desktop
sr: Прикажи само прозоре са тренутне радне површине

en: Sorts the items on the dock
sr: Сортирај ставке на доку

en: Start all new timers
sr: Покрени све нове тајмере

en: Stop items from dragging
sr: Онемогући превлачење ставки

en: The GMail username to check.
sr: GMail корисничко име за проверу.

en: The command to execute when left-clicking the Docky item or "" for default behavior (which opens the configuration dialog).
sr: Команда за извршавање прикиком левог клика на Доки ставку. Подразумевано "" (отвара дијалог за подешавања).

en: The current theme
sr: Тренутна тема

en: The currently selected item in the session manager menu.
sr: Тренутно изабрана ставка у менију менаџера сесије.

en: The default time (in secs) for any new timers.
sr: Подразумевано време (у секундама) за све нове тајмере.

en: The dock's hide mode. Possible values are: None, Autohide, Intellihide, UniversalIntellihide
sr: Доков мод сакривања. Могуће вредности су: Ниједан, Ауто-сакривање, Интелигентно сакривање, Универзално интелигентно сакривање

en: The dock's position
sr: Позиција дока

en: The dock's position on the screen. Possible values are: Bottom, Top, Left, Right
sr: Позиција дока на екрану. Могуће вредности су: Дно, Врх, Лево, Десно

en: The dock's zoom size (if enabled), as a percent.
sr: Величина зумирања дока (ако је омогућено), у процентима.

en: The last time Docky checked GMail for messages.
sr: Задњи пут када је Доки проверавао поруке на GMail-у.

en: The list of weather locations to check.
sr: Листа локација за проверу временских прилика.

en: The name of the current Docky theme.
sr: Име тренутне Докијеве теме.

en: The name of the weather source to get weather information from.
sr: Име извора за добијање информација о временским приликама.

en: The number of most recent documents to show.
sr: Број најскоријих докумената за приказ.

en: The size of icons on the dock.
sr: Величина иконица на доку.

en: The text to show when hovering the Docky item.
sr: Текст који се приказује приликом преласка мишем преко Доки ставке.

en: The theme for the analog clock.
sr: Тема за аналогни сат.

en: The weather source
sr: Извор за информације о временским приликама

en: This is the list of all the launchers on this dock.
sr: Ово је листа свих покретача на овом доку.

en: This is the monitor the dock exists on.
sr: Ово је монитор на коме се док налази.

en: This is the time (in milliseconds) to wait before unhiding a hidden dock when the cursor moves over it.
sr: Ово је време (у милисекундама) колико да чекам пре престанка сакривања када курсор пређе преко дока.

en: This is the time (in milliseconds) to wait to determine if a window switch causes a (un)hide.
sr: Ово је време (у милисекундама) за чекање приликом одређивања да ли је промена прозора изазвала 
    сакривање/престанак сакривања.

en: This lists all the currently active (displayed) docks, by name.
sr: Ово приказује листу свих тренутно активних (приказаних) докова, сортирану по имену.

en: Timer Delay
sr: Одлагање тајмера

en: Track Mouse Selections
sr: Прати селекције миша

en: Urgent indicator color shift
sr: Промена боје ургентног индикатора

en: Urgent indicator glow animation time (in seconds)
sr: Дужина анимације ургентног индикатора (у секундама)

en: Use 24-hr time
sr: Користи 24-часовно време

en: Use metric units
sr: Користити метричке јединице

en: Used to sort the items on the dock.
sr: Користи се за сортирање ставки на доку.

en: Weather locations
sr: Локације за информације о временским приликама

en: Which monitor the dock is on
sr: На којем монитору се налази док

en: Zoom size
sr: Величина зума

en: Search Docklets...
sr: Претражуј Доклете...

en: Search Helpers...
sr: Претражуј помагаче...

en: Click on any dock to configure.
sr: Кликните на било који док да га подесите.

en: Drag any dock to reposition.
sr: Вуците било који док мишем да га преместите.

en: Helpers require DockManager be installed.
sr: Помагачи захтевају да се инсталира DockManager

en: Delete the currently selected dock?
sr: Избриши тренутно изабрани док?

en: If you choose to delete the dock, all settings
    for the deleted dock will be permanently lost.
sr: Ако избришете док, сва подешавања
    избрисаног дока ће бити изгубљена.

en: _Delete Dock
sr: _Избиши док

en: _Select
sr: _Изабери

en: .tar Archives
sr: .tar архиве

en: Author
sr: Аутор

en: Move this docklet up on the selected dock
sr: Премести овај доклет горе на изабрани док

en: Move this docklet down on the selected dock
sr: Премести овај доклет доле на изабрани док

en: Move this docklet left on the selected dock
sr: Премести овај доклет лево на изабрани док

en: Move this docklet right on the selected dock
sr: Премести овај доклет десно на изабрани док

en: Configure this docklet
sr: Подеси овај доклет

en: About this docklet
sr: О овом доклету

en: Add this docklet to the selected dock
sr: Додај овај доклет на изабрани док

en: Remove this docklet from the selected dock
sr: Уклони овај доклет са изабраног дока

en: Docky requires compositing to work properly. Certain options are disabled and themes/animations will look incorrect.
sr: Доки захтева композитирање да би правилно радио. Неке опције су онемогућене и теме/анимације ће лоше изгледати.

en: Status
sr: Статус

en: Uninstall
sr: Деинсталирај

en: About this helper
sr: О овом помагачу

en: Enable this helper
sr: Омогући овај помагач

en: Disable this helper
sr: Онемогући овај помагач

en: Running
sr: Покренут

en: Stopped
sr: Заустављен

en: When set, windows which do not already have launchers on a dock will be added to this dock.
sr: Ако је означено, прозори који немају покретаче на доку ће бити додати на овај док.

en: <i>Never hides; maximized windows do not overlap the dock.</i>
sr: <i>Никад се не сакрива; увећани прозори не преклапају док.</i>

en: <i>Hides whenever the mouse is not over it.</i>
sr: <i>Сакрива док кад год миш није изнад њега.</i>

en: <i>Hides when dock obstructs the active application.</i>
sr: <i>Сакрива док, када омета активну апликацију.</i>

en: <i>Hides when dock obstructs any window.</i>
sr: <i>Сакрива док кад омета било који прозор.</i>

en: Drag to reposition
sr: Вуците мишем да преместите

en: Drop to add to dock
sr: Довуците мишем да би сте додали на док

en: _Settings
sr: _Подешавања

en: _About
sr: _О програму

en: _Help
sr: _Помоћ

en: _Quit Docky
sr: _Искључи Доки

en: Docky Settings
sr: Подешавања Докија

en: _Start When User Logs In
sr: _Покрени када се корисник пријави

en: _Theme:
sr: _Тема

en: _Install
sr: _Инсталирај

en: <b>General Options</b>
sr: <b>Опште опције</b>

en: <b>Dock Configuration</b>
sr: <b>Конфигурација дока</b>

en: Docks
sr: Докови

en: All
sr: Све

en: Enabled
sr: Омогућен

en: Disabled
sr: Онемогућен

en: Docklets
sr: Доклети

en: Usable
sr: Употребљиво

en: Helpers
sr: Помагачи

en: _New Dock
sr: _Нови док

en: None
sr: Ништа

en: Autohide
sr: Ауто-сакривање

en: Intellihide
sr: Интелигентно сакривање

en: Window Dodge
sr: Избегавање прозора

en: _Fade On Hide
sr: _Избледи приликом сакривања

en: _Icon Size:
sr: _Величина иконица

en: _Hiding:
sr: _Сакривање

en: _Panel Mode
sr: _Мод панела

en: 3D Back_ground
sr: 3Д По_задина

en: _Manage Windows Without Launcher
sr: _Управљај прозорима без покретача

en: _Zoom:
sr: _Зум

en: Drop to open with {0}
sr: Убаците да отворите са {0}

en: New _Window
sr: Нови _прозор

en: _Open
sr: _Отвори

en: _Reset Color
sr: _Ресетуј боју

en: _Pin to Dock
sr: _Закачи за док

en: Drop to move to {0}
sr: Превуците да преместите на {0}

note: until we use a new version of GTK# which supports getting the GLib.Error code this is about the best we can do.
en: Error performing drop action
sr: Грешка приликом акције превлачења

en: Not enough free space on destination.
sr: Нема довољно слобидног простора на дестинацији.

en: Complete
sr: Завршено

en: Moving
sr: Померање

en: Copying
sr: Копирање

en: Open Containing _Folder
sr: Отвори фолдер_који_садржи

en: Unma_ximize
sr: Поништи_увећање

en: Ma_ximize
sr: Ув_ећај

en: _Restore
sr: _Поврати

en: Mi_nimize
sr: _Умањи

en: _Close All
sr: _Затвори све

en: Sign up for {0}
sr: Претплати се се за {0}

en: Validating...
sr: Проверавам...

en: Don't have {0}?
sr: Немате {0}?

en: Account validation failed!
sr: Провера налога неуспела!

en: Verify and save account information
sr: Провери и сачувај информације о налогу

en: Account validation succeeded!
sr: Провера налога успешна!

en: Password
sr: Лозинка

en: Username
sr: Корисничко име

en: <i>Verify and save account information</i>
sr: <i>Провери и сачувај информације о налогу</i>

en: Don't have an account?
sr: Немате налог?

en: No Battery Found
sr: Батерија није нађена

en: {0} hour | {0} hours
sr[0]: {0} сати
sr[1]: {0} сата
sr[2]: {0} сати

en: {0} minute | {0} minutes
sr[0]: {0} минута
sr[1]: {0} минута
sr[2]: {0} минута

en: until charged
sr: док није напуњено

en: remaining
sr: преостало

en: _Statistics
sr: _Статистика

en: Computer
sr: Рачунар

en: Clipboard is currently empty.
sr: Клипборд је тренутно празан

en: Di_gital Clock
sr: Ди_гитални сат

en: 24-Hour _Clock
sr: 24-часовни _сат

en: Show _Date
sr: Прикажи _датум

en: Select _Theme
sr: Изабери _тему

en: Themes
sr: Теме

en: Theme
sr: Тема

en: _Undo
sr: _Опозови

en: _Show Desktop
sr: _Прикажи радну површину

en: _Tile Desktop
sr: _Радна површина у плочицама

en: _Cascade Desktop
sr: _Каскадна радна површина

en: _Add Label
sr: _Додај ознаку

en: Check e_very:
sr: Провери с_ваких:

en: minutes
sr: минута

en: Click to set username and password.
sr: Кликните да подесите корисничко име и шифру

en: (no subject)
sr: (нема наслова)

en: You have {0} new, unread messages
sr: Имате {0} нових, непрочитаних порука

en: From: {0}
sr: Од: {0}

en: Feed Error
sr: Грешка приликом преузимања

en: Invalid Username
sr: Неисправно корисничко име

en: Network Error
sr: Мрежна грешка

en: General Error
sr: Општа грешка

en: Gmail Configuration
sr: Gmail конфигурација

en: No unread mail
sr: Нема непрочитане поште

en: {0} unread message | {0} unread messages
sr[0]: {0} непрочитана порука
sr[1]: {0} непрочитане поруке
sr[2]: {0} непрочитаних порука

en: Checking mail...
sr: Проверавам пошту...

en: _View
sr: _Погледај

en: _Compose Mail
sr: _Напиши пошту

en: View C_ontacts
sr: Погледај к_онтакте

en: New Mail
sr: Нова пошта

en: Check _Mail
sr: Провери _пошту

en: Labels
sr: Ознаке

en: Login
sr: Пријава

en: From:
sr: Од:

en: _Eject
sr: _Избаци

en: _Unmount
sr: _Демонтирај

en: Network Manager
sr: Менаџер Мреже

en: Connecting...
sr: Повезујем се...

en: Disconnected
sr: Није повезано

en: Connected: {0}
sr: Повезано: {0}

en: No network connection available
sr: Нема доступних мрежних веза

en: My _Stations
sr: Моје _станице

en: S_earch
sr: П_ретрага

en: No stations found.
sr: Нису нађене станице.

en: Please try your search again.
sr: Покушајте претрагу поново.

en: Fetching Information...
sr: Добављам информације...

en: Click to add NPR stations.
sr: Кликните да додате НПР станице.

en: Home Page
sr: Почетна страница

en: Program Schedule
sr: Редослед програма

en: Donate
sr: Донирај

en: Live Streams
sr: Живи стрим

en: Settings
sr: Подешавања

en: _Clear Recent Documents...
sr: _Очисти скорашње документе...

en: Clear the Recent Documents list?
sr: Очисти списак скорашњих докумената?

en: Clear Recent Documents
sr: Очисти скорашње документе

en: If you clear the Recent Documents list, you clear the following:
    • All items from the Places → Recent Documents menu item.
    • All items from the recent documents list in all applications.
sr: Уколико очистите списак скорашњих докумената, чистите следеће:
    
    • Све из менија Пречице → Скорашњи документи.
    • Све из списка скорашњих докумената у свим програмима.

en: L_ock Screen
sr: З_акључај екран

en: _Log Out...
sr: _Одјави ме...

en: Log Out
sr: Одјави ме

en: Are you sure you want to close all programs and log out of the computer?
sr: Да ли сте сигурни да желите да затворите све програме и да се одјавите са рачунара?

en: _Suspend
sr: _Привремено заустави

en: _Hibernate
sr: _Хибернација

en: _Restart...
sr: _Поново покрени...

en: Restart
sr: Поново покрени

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
sr: Да ли сте сигурни да желите да затворите све програме и да рестартујете рачунар?

en: Shut _Down...
sr: У _гаси...

en: Shut Down
sr: Угаси

en: Are you sure you want to close all programs and shut down the computer?
sr: Да ли сте сигурни да желите да затворите све програме и да угасите рачунар?

en: A timer set for {0} has expired.
sr: Тајмер подешен на {0} је истекао.

en: Time remaining:
sr: Преостало време:

en: Timer paused, time remaining:
sr: Тајмер паузиран, преостало време:

en: Set the timer's label to:
sr: Подеси тајмерову ознаку на:

en: _Set Label
sr: _Подеси ознаку

en: _Pause Timer
sr: _Паузирај тајмер

en: _Start Timer
sr: _Стартуј тајмер

en: R_eset Timer
sr: Р_есетуј тајмер

en: _Remove Timer
sr: _Уклони тајмер

en: hour | hours
sr[0]: сат
sr[1]: сата
sr[2]: сати

en: minute | minutes
sr[0]: минут
sr[1]: минута
sr[2]: минута

en: second | seconds
sr[0]: секунда
sr[1]: секунде
sr[2]: секунди

en: Click to create a timer for {0}.
sr: Кликните да направите тајмер за {0}.

en: Automatically _Start Timers
sr: Аутоматски _стартуј тајмере

en: Automatically _Dismiss Timers
sr: Аутоматски _распусти тајмере

en: Drop to move to Trash
sr: Довуците да преместите у смеће

en: No items in Trash
sr: Нема ставки у смећу

en: {0} item in Trash | {0} items in Trash
sr[0]: {0} ставка у смећу
sr[1]: {0} ставке у смећу
sr[2]: {0} iставки у смећу

en: Restore Files
sr: Врати фајлове

en: _Open Trash
sr: _Отвори смеће

en: Empty _Trash
sr: Избаци _смеће

en: Empty all of the items from the trash?
sr: Да избацим све ставке из смећа?

en: If you choose to empty the trash, all items in it
    will be permanently lost. Please note that you
    can also delete them separately.
sr: Ако изаберете да испразнисе смеће, све ставке
    ће бити трајно изгубљене. Знајте да
    можете и да их избришете посебно.

en: _Weather Provider:
sr: _Достављач информација о времену:

en: My _Locations
sr: Моје _локације

en: _Search
sr: _Тражи

en: Automatically Update _Every
sr: Аутоматски ажурирај _сваких

en: Use _Metric Units
sr: Користи _метричке јединице

en: Invalid Weather Location
sr: Неисправна локација

en: Weather data provided by Google.  This source requires locations to be specified as US Zip Code or 'City, Country'.
sr: Временске информације доставља Гугл. Овај извор захтеве да се локације одреде помоћу америчког зип кода или у формату "Град, Земља".

en: Weather data provided by and copyright The Weather Channel.  This source requires locations to be specified as US Zip Code or a unique code from the website.  To find your code, look up your forecast on their site and the code is in the URL after '/local/' and looks like AAXX0000.
sr: Временски подаци обезбеђени и панентирани од стране Weather Channel-а. Овај извор захтева да се локације одреде помоћу америчког зип кода или као код са Weather Channel вебсајта. Да би сте нашли ваш код идите на сајт и код ће се налазити у адреси после текста "/local/" и изгледаће налик на AAXX0000.

en: Weather data provided by and copyright Weather Underground.  This source requires locations to be specified as US Zip Code or 'City, Country'.
sr: Временски подаци обезбеђени и панентирани од стране Weather Underground-а. Овај извор захтева да се локације одреде помоћу америчког зип кода или у формату "Град, Земља".

en: No results found.
sr: Нема нађених резултата.

en: Weather Configuration
sr: Подешавање информација о времену.

en: Click to add a location.
sr: Кликните да додате локацију.

en: Fetching data...
sr: Добављам податке...

en: Radar _Map
sr: Радарска _мапа

en: Forecasts
sr: Прогнозе

en: Check _Weather
sr: Провери _временске прилике

en: _Today
sr: _Данас

en: T_omorrow
sr: С_утра

note: draw humidity
en: {0} humidity
sr: {0} влажност

en: Switch Desks
sr: Замени радне површине

en: Desk
sr: Радна површина

en: Virtual Desk
sr: Виртуелна радна површина
