Dolphin Emulator - en to sr translation catalogue (98 entries)

en: Information
sr: Informacija

en: Question
sr: Pitanje

en: Warning
sr: Upozorenje

en: Backward
sr: U nazad

en: Reset
sr: Reset/Restart

en: Open
sr: Otvori

en: Change Disc
sr: Promeni Disk

en: Stop
sr:  Zaustavi

en: Start Recording
sr: Pokreni Snimanje

en: Play Recording
sr: Pokreni snimanje

en: Load State Slot 1
sr: Ucitaj State Slot 1

en: Load State Slot 2
sr: Ucitaj State Slot 2

en: Load State Slot 3
sr: Ucitaj State Slot 3

en: Load State Slot 4
sr: Ucitaj State Slot 4

en: Load State Slot 5
sr: Ucitaj State Slot 5

en: Load State Slot 6
sr: Uci State Slot 6

en: Load State Slot 7
sr: Ucitaj State Slot 7

en: Load State Slot 8
sr: Ucitaj State Slot 8

en: Save State Slot 1
sr: Snimaj State Slot 1

en: Save State Slot 2
sr: Snimaj State Slot 2

en: Save State Slot 3
sr: Snimaj State Slot 3

en: Save State Slot 4
sr: Snimaj State Slot 4

en: Save State Slot 5
sr: Snimaj State Slot 5

en: Save State Slot 6
sr: Snimaj State Slot 6

en: Save State Slot 7
sr: Snimaj State Slot 7

en: Save State Slot 8
sr: Snimaj State Slot 8

en: Volume
sr: Jacina zvuka

en: <Nothing>
sr: <Nista>

en: Buttons
sr: Tasteri

en: Options
sr: Opcije

en: Bass
sr: Bas

en: Guitar
sr: Gitara

en: Blue Left
sr: Blue left

en: Blue Right
sr: Blue right

en: Game is already running!
sr: Igra je vec pokrenuta!

en: Unknown
sr: Nepoznat/o

en: Japanese
sr: Japanski

en: German
sr: Nemacki

en: Italian
sr: Italianski

en: Korean
sr: Korejski

en: About Dolphin
sr: O Dolphin-u

en: Cheat Search
sr: Trazi Chit

en: Add
sr: Dodaj

en: Add...
sr: Dodaj...

en: Size
sr: Velicina

en: Disc
sr: Disk

en: Off
sr: Izskljucen/o

en: Safe
sr: Siguran

en: Fast
sr: Brzo

en: Graphics
sr: Grafike

en: Crop
sr: Izseci

en: Disable Fog
sr: Onemoguci "Fog"

en: (off)
sr: (iskljucen/o)

en: Basic
sr: Osnovno/ni/ne

en: Adapter:
sr: Adapter

en: Country:
sr: Zemlja:

en: Banner Details
sr: Detalji o Baneru

en: Banner:
sr: Baner:

en: Save as...
sr: Snimaj kao...

en: Clear
sr: Ocisti

en: Save
sr: Snimaj

en: Load
sr: Ucitaj

en: Device
sr: Uredjaj

en: Profile
sr: Profil

en: Delete
sr: Obrisi

en: AR Codes
sr: AR Kodovi

en: Audio
sr: Zvuk

en: &File
sr: &Fajl

en: &Help
sr: &Pomoc

en: &View
sr: &Pogledaj

en: Update
sr: Updejt

en: &Properties
sr: &Pribor/Opcije

en: Banner
sr: Baner

en: &Open...
sr: &Otvori...

en: Change &Disc...
sr: Promeni &Disk...

en: &Tools
sr: &Alat

en: &Emulation
sr: &Emulacija

en: &Play
sr: &Pokreni

en: &Pause
sr: &Pauza

en: &Load State
sr: Loaduj Savestate

en: &Registers
sr: &Registri

en: &Memory
sr: &Memorija

en: &Options
sr: &Opcije

en: &Graphics Settings
sr: &Graficke Opcije

en: &Hotkey Settings
sr: &Hotkey Opcije

en: Start
sr: Pokreni

en: Quit
sr: Izadji

en: Chat
sr: Chat/Caskanje

en: Send
sr: Isprati

en: Close
sr: Zatvori

en: Device Settings
sr: Opcije Uredjaja

en: Basic Settings
sr: Osnovne opcije

en: Search Subfolders
sr: Trazi Subfoldere

en: Bottom
sr: Donji deo/dno

en: Play
sr: Pokreni

en: Config
sr: Podesi

en: Pause
sr: Pauza

en: Dead Zone
sr: Mrtva Zona
