dolphin - en to az translation catalogue (24 entries)

en: Dolphin service menu installation failed
az: Dolphin xidmət menyusunu quraşdırmaq alınmadı

en: Failed to install "%1", exited with status "%2"
az: "%1" quraşdırmaq alınmadı, "%2" vəziyyəti ilə çıxıldı

en: Failed to uninstall "%1", exited with status "%2"
az: "%1" silinə blmədi, "%2" vəziyyəti ilə çıxıldı

en: The file does not exist!
az: Fayl mövcud deyil!

en: Unknown error when installing package
az: Paket quraşdırıldığı zaman naməlum xəta baş verdi

en: Unsupported archive type %1: %2
az: %1 dəstəklənməyən arxiv növü: %2

en: Failed to run uncompressor command for %1
az: %1 arxivdən çıxarma əmri başladıla bilmədi

en: Process did not finish in reasonable time: %1 %2
az: Əməliyyat məqbul vaxta başa çatmadı: %1 %2

en: Failed to uncompress %1
az: %1 arxivdən çıxarma alınmadı

en: Failed to run installer script %1
az: %1 quraşdırıcı skriptini işə salmaq alınmadı

en: Failed to set permissions on %1: %2
az: %1 üçün giriş icazəsi vermək mümkün olmadı: %2

[ctx: %2 = comma separated list of arguments]
en: Installer script %1 failed, tried arguments "%2".
az: %1 quraşdırıcı skriptini başlatmaq alınmadı, "%2" parametri sınandı.

en: Failed to create path %1
az: %1 yolu yaradıla bilmədi

en: Failed to copy .desktop file %1 to %2: %3
az: %1 .desktop faylını %2 -yə kopyalamaq alınmadı: %3

en: Failed to remove directory %1
az: %1 kataloqunu silmək alınmadı

en: Failed to create directory %1
az: %1 kataloqunu yaratmaq alınmadı

en: Failed to find an installation script in %1
az: %1 -də quraşdırma skriptini tapmaq mümkün olmadı

en: Failed to remove .desktop file %1: %2
az: %1 .desktop faylını silmək alınmadı: %2

en: Failed to find an uninstallation script in %1
az: %1 silmə skriptini tapmaq mümkün olmadı

[ctx: @info:shell]
en: Command to execute: install or uninstall.
az: İcra etmək üçün əmr: quraşdırmaq və ya silmək.

[ctx: @info:shell]
en: Path to archive.
az: Arxivə yol.

en: Command is required.
az: Əmr tələb olunur.

en: Path to archive is required.
az: Arxivə yol tələb olunur.

en: Unsupported command %1
az: Dəstəklənməyən %1 əmri
