dolphin - en to bg translation catalogue (24 entries)

en: Dolphin service menu installation failed
bg: Инсталирането на меню за услуги на Dolphin е неуспешно

en: Failed to install "%1", exited with status "%2"
bg: Неуспешно инсталиране "%1", изход със статус "%2"

en: Failed to uninstall "%1", exited with status "%2"
bg: Неуспешно деинсталиране на "%1", изход със статус "%2"

en: The file does not exist!
bg: Файлът не съществува!

en: Unknown error when installing package
bg: Неизвестна грешка при инсталиране на пакет

en: Unsupported archive type %1: %2
bg: Неподдържан архивен тип %1: %2

en: Failed to run uncompressor command for %1
bg: Неуспешно изпълнение на команда за декомпресиране за %1

en: Process did not finish in reasonable time: %1 %2
bg: Процесът не завърши в приемлив срок: %1 %2

en: Failed to uncompress %1
bg: Неуспешно декомпресиране %1

en: Failed to run installer script %1
bg: Неуспешно изпълнение на инсталационен скрипт %1

en: Failed to set permissions on %1: %2
bg: Неуспешно задаване на права за достъп на %1: %2

[ctx: %2 = comma separated list of arguments]
en: Installer script %1 failed, tried arguments "%2".
bg: Скриптът за инсталиране %1 с аргументи "%2" е неуспешен.

en: Failed to create path %1
bg: Неуспешно създаване на път: %1

en: Failed to copy .desktop file %1 to %2: %3
bg: Неуспешно копиране на .desktop файл %1 в %2: %3

en: Failed to remove directory %1
bg: Неуспешно премахване на директория: %1

en: Failed to create directory %1
bg: Неуспешно създаване на директория: %1

en: Failed to find an installation script in %1
bg: Неуспешно намиране на инсталационен скрипт в %1

en: Failed to remove .desktop file %1: %2
bg: Неуспешно премахване на .desktop файл %1: %2

en: Failed to find an uninstallation script in %1
bg: Неуспешно намиране на скрипт за деинсталация в %1

[ctx: @info:shell]
en: Command to execute: install or uninstall.
bg: Команда за изпълнение: install или uninstall.

[ctx: @info:shell]
en: Path to archive.
bg: Път до архив.

en: Command is required.
bg: Изисква се команда.

en: Path to archive is required.
bg: Изисква се път до архив.

en: Unsupported command %1
bg: Неподдържана команда: %1
