dolphin - en to ca@valencia translation catalogue (24 entries)

en: Dolphin service menu installation failed
ca@valencia: No s'ha pogut instal·lar el menú de servei de Dolphin

en: Failed to install "%1", exited with status "%2"
ca@valencia: Ha fallat mentre s'instal·lava «%1», ha eixit amb l'estat «%2»

en: Failed to uninstall "%1", exited with status "%2"
ca@valencia: Ha fallat mentre es desinstal·lava «%1», ha eixit amb l'estat «%2»

en: The file does not exist!
ca@valencia: El fitxer no existix.

en: Unknown error when installing package
ca@valencia: S'ha produït un error desconegut en instal·lar el paquet

en: Unsupported archive type %1: %2
ca@valencia: Tipus d'arxiu %1 no acceptat: %2

en: Failed to run uncompressor command for %1
ca@valencia: Ha fallat mentre s'executava l'ordre de descompressió per a %1

en: Process did not finish in reasonable time: %1 %2
ca@valencia: El procés no ha finalitzat en un temps raonable: %1 %2

en: Failed to uncompress %1
ca@valencia: No s'ha pogut descomprimir %1

en: Failed to run installer script %1
ca@valencia: Ha fallat mentre s'executava l'script %1 de l'instal·lador

en: Failed to set permissions on %1: %2
ca@valencia: Ha fallat mentre s'establien els permisos a %1: %2

[ctx: %2 = comma separated list of arguments]
en: Installer script %1 failed, tried arguments "%2".
ca@valencia: No s'ha pogut executar l'script %1 de l'instal·lador. S'han provat els arguments «%2».

en: Failed to create path %1
ca@valencia: Ha fallat mentre es creava el camí %1

en: Failed to copy .desktop file %1 to %2: %3
ca@valencia: Ha fallat mentre es copiava el fitxer «.desktop» %1 a %2: %3

en: Failed to remove directory %1
ca@valencia: Ha fallat mentre s'eliminava el directori %1

en: Failed to create directory %1
ca@valencia: Ha fallat mentre es creava el directori %1

en: Failed to find an installation script in %1
ca@valencia: Ha fallat mentre es trobava un script d'instal·lació a %1

en: Failed to remove .desktop file %1: %2
ca@valencia: Ha fallat mentre s'eliminava el fitxer «.desktop» %1: %2

en: Failed to find an uninstallation script in %1
ca@valencia: Ha fallat mentre es trobava un script de desinstal·lació a %1

[ctx: @info:shell]
en: Command to execute: install or uninstall.
ca@valencia: Ordre que s'ha d'executar: instal·la o desinstal·la.

[ctx: @info:shell]
en: Path to archive.
ca@valencia: Camí cap a l'arxiu.

en: Command is required.
ca@valencia: Es requerix una ordre.

en: Path to archive is required.
ca@valencia: Es requerix el camí cap a l'arxiu.

en: Unsupported command %1
ca@valencia: Ordre no admesa %1
