dolphin - en to cs translation catalogue (24 entries)

en: Dolphin service menu installation failed
cs: Instalace nabídky služeb selhala

en: Failed to install "%1", exited with status "%2"
cs: Instalace "%1" selhala, ukončeno se stavem "%2"

en: Failed to uninstall "%1", exited with status "%2"
cs: Odinstalace "%1" selhala, ukončeno se stavem "%2"

en: The file does not exist!
cs: Soubor neexistuje.

en: Unknown error when installing package
cs: Neznámá chyba při instalaci balíčku

en: Unsupported archive type %1: %2
cs: Nepodporovaný typ archivu %1: %2

en: Failed to run uncompressor command for %1
cs: Příkaz pro rozbalení pro %1 se nepodařilo spustit

en: Process did not finish in reasonable time: %1 %2
cs: Proces neskončil v rozumném čase: %1 %2

en: Failed to uncompress %1
cs: Rozbalení %1 selhalo

en: Failed to run installer script %1
cs: Instalační skript nelze spustit %1

en: Failed to set permissions on %1: %2
cs: Nelze nastavit oprávnění pro %1: %2

[ctx: %2 = comma separated list of arguments]
en: Installer script %1 failed, tried arguments "%2".
cs: Instalační skript %1 selhal, zkoušené argumenty "%2".

en: Failed to create path %1
cs: Nelze vytvořit cestu %1

en: Failed to copy .desktop file %1 to %2: %3
cs: Nelze zkopírovat soubor .desktop z %1 do %2: %3

en: Failed to remove directory %1
cs: Nelze odstranit adresáře %1

en: Failed to create directory %1
cs: Nelze vytvořit adresář %1

en: Failed to find an installation script in %1
cs: Selhalo hledání instalačního skriptu v %1

en: Failed to remove .desktop file %1: %2
cs: Nelze odstranit soubor desktop %1: %2

en: Failed to find an uninstallation script in %1
cs: Selhalo hledání odinstalačního skriptu v %1

[ctx: @info:shell]
en: Command to execute: install or uninstall.
cs: Příkaz ke spuštění: nainstalovat nebo odinstalovat.

[ctx: @info:shell]
en: Path to archive.
cs: Cesta k archivu.

en: Command is required.
cs: Je potřeba příkaz.

en: Path to archive is required.
cs: Je potřeba cesta k archivu.

en: Unsupported command %1
cs: Nepodporovaný příkaz %1
