dolphin - en to el translation catalogue (24 entries)

en: Dolphin service menu installation failed
el: Αποτυχία εγκατάστασης του μενού υπηρεσιών του Dolphin

en: Failed to install "%1", exited with status "%2"
el: Αποτυχία εγκατάστασης του «%1», έξοδος με κατάσταση «%2»

en: Failed to uninstall "%1", exited with status "%2"
el: Αποτυχία απεγκατάστασης του «%1», έξοδος με κατάσταση «%2»

en: The file does not exist!
el: Το αρχείο δεν υπάρχει

en: Unknown error when installing package
el: Άγνωστο σφάλμα κατά την εγκατάσταση του πακέτου

en: Unsupported archive type %1: %2
el: Μη υποστηριζόμενος τύπος αρχειοθήκης %1: %2

en: Failed to run uncompressor command for %1
el: Αποτυχία εκτέλεσης της εντολής αποσυμπίεσης για το %1

en: Process did not finish in reasonable time: %1 %2
el: Η διαδικασία δεν ολοκληρώθηκε σε εύλογο χρόνο: %1 %2

en: Failed to uncompress %1
el: Αποτυχία αποσυμπίεσης %1

en: Failed to run installer script %1
el: Αποτυχία εκτέλεσης του σεναρίου εγκατάστασης %1

en: Failed to set permissions on %1: %2
el: Αποτυχία ρύθμισης δικαιωμάτων στο %1: %2

[ctx: %2 = comma separated list of arguments]
en: Installer script %1 failed, tried arguments "%2".
el: Αποτυχία του σεναρίου εγκατάστασης %1, δοκιμή με ορίσματα "%2".

en: Failed to create path %1
el: Αποτυχία δημιουργίας της διαδρομής %1

en: Failed to copy .desktop file %1 to %2: %3
el: Αποτυχία αντιγραφής του αρχείου .desktop %1 στο %2: %3

en: Failed to remove directory %1
el: Αποτυχία διαγραφής του καταλόγου %1

en: Failed to create directory %1
el: Αποτυχία δημιουργίας του καταλόγου %1

en: Failed to find an installation script in %1
el: Αποτυχία εύρεσης του σεναρίου εγκατάστασης στο %1

en: Failed to remove .desktop file %1: %2
el: Αποτυχία διαγραφής του αρχείου .desktop %1: %2

en: Failed to find an uninstallation script in %1
el: Αποτυχία εύρεσης του σεναρίου απεγκατάστασης στο %1

[ctx: @info:shell]
en: Command to execute: install or uninstall.
el: Εντολή για εκτέλεση: εγκατάσταση ή απεγκατάσταση.

[ctx: @info:shell]
en: Path to archive.
el: Διαδρομή στην αρχειοθήκη.

en: Command is required.
el: Απαιτείται εντολή.

en: Path to archive is required.
el: Απαιτείται διαδρομή στην αρχειοθήκη.

en: Unsupported command %1
el: Μη υποστηριζόμενη εντολή %1
