dolphin - en to eo translation catalogue (24 entries)

en: Dolphin service menu installation failed
eo: Instalado de la menuo de Dolfin-servo malsukcesis

en: Failed to install "%1", exited with status "%2"
eo: Malsukcesis instali "%1", eliris kun stato "%2"

en: Failed to uninstall "%1", exited with status "%2"
eo: Malsukcesis malinstali "%1", eliris kun stato "%2"

en: The file does not exist!
eo: La dosiero ne ekzistas!

en: Unknown error when installing package
eo: Nekonata eraro dum instalado de pako

en: Unsupported archive type %1: %2
eo: Nesubtenata arkiva tipo %1: %2

en: Failed to run uncompressor command for %1
eo: Malsukcesis ruli malkompresorkomandon por %1

en: Process did not finish in reasonable time: %1 %2
eo: Procezo ne finiĝis en racia tempo: %1 %2

en: Failed to uncompress %1
eo: Malsukcesis malkunpremi %1

en: Failed to run installer script %1
eo: Malsukcesis ruli instalilon skripton %1

en: Failed to set permissions on %1: %2
eo: Malsukcesis agordi permesojn pri %1: %2

[ctx: %2 = comma separated list of arguments]
en: Installer script %1 failed, tried arguments "%2".
eo: Instalila skripto %1 malsukcesis, provis argumentojn "%2".

en: Failed to create path %1
eo: Malsukcesis krei vojon %1

en: Failed to copy .desktop file %1 to %2: %3
eo: Malsukcesis kopii .desktop dosieron %1 al %2: %3

en: Failed to remove directory %1
eo: Malsukcesis forigi dosierujon %1

en: Failed to create directory %1
eo: Malsukcesis krei dosierujon %1

en: Failed to find an installation script in %1
eo: Malsukcesis trovi instalan skripton en %1

en: Failed to remove .desktop file %1: %2
eo: Malsukcesis forigi .desktop dosieron %1: %2

en: Failed to find an uninstallation script in %1
eo: Malsukcesis trovi malinstalan skripton en %1

[ctx: @info:shell]
en: Command to execute: install or uninstall.
eo: Ekzekuta komando: instali aŭ malinstali.

[ctx: @info:shell]
en: Path to archive.
eo: Vojo al arkivo.

en: Command is required.
eo: Komando estas postulata.

en: Path to archive is required.
eo: Vojo al arkivo estas postulata.

en: Unsupported command %1
eo: Nesubtenata komando %1
