dolphin - en to et translation catalogue (24 entries)

en: Dolphin service menu installation failed
et: Dolphini teenustemenüü paigaldamine nurjus

en: Failed to install "%1", exited with status "%2"
et: "%1" paigaldamine nurjus, lõpetati olekuga "%2"

en: Failed to uninstall "%1", exited with status "%2"
et: "%1" eemaldamine nurjus, lõpetati olekuga "%2"

en: The file does not exist!
et: Faili ei ole olemas!

en: Unknown error when installing package
et: Tundmatu tõrge paketi paigaldamisel

en: Unsupported archive type %1: %2
et: Toetamata arhiivitüüp %1: %2

en: Failed to run uncompressor command for %1
et: %1 lahtipakkimise käsu käivitamine nurjus

en: Process did not finish in reasonable time: %1 %2
et: Protsess ei suutnud lõpule jõuda mõistliku ajaga: %1 %2

en: Failed to uncompress %1
et: %1 lahtipakkimine nurjus

en: Failed to run installer script %1
et: Paigaldusskripti %1 käivitamine nurjus

en: Failed to set permissions on %1: %2
et: %1 õiguste määramine nurjus: %2

[ctx: %2 = comma separated list of arguments]
en: Installer script %1 failed, tried arguments "%2".
et: Paigaldusskript %1 nurjus, prooviti argumentidega "%2".

en: Failed to create path %1
et: Asukoha %1 loomine nurjus

en: Failed to copy .desktop file %1 to %2: %3
et: .desktop-faili %1 kopeerimine asukohta %2 nurjus: %3

en: Failed to remove directory %1
et: Kataloogi %1 eemaldamine nurjus

en: Failed to create directory %1
et: Kataloogi %1 loomine nurjus

en: Failed to find an installation script in %1
et: Paigaldusskripti leidmine asukohas %1 nurjus

en: Failed to remove .desktop file %1: %2
et: .desktop-faili %1 eemaldamine nurjus: %2

en: Failed to find an uninstallation script in %1
et: Eemaldamisskripti leidmine asukohas %1 nurjus

[ctx: @info:shell]
en: Command to execute: install or uninstall.
et: Käivitatav käsk: install või uninstall.

[ctx: @info:shell]
en: Path to archive.
et: Arhiivi asukoht.

en: Command is required.
et: Vaja on käsku.

en: Path to archive is required.
et: Vaja on arhiivi asukohta.

en: Unsupported command %1
et: Toetamata käsk %1
