dolphin - en to eu translation catalogue (24 entries)

en: Dolphin service menu installation failed
eu: Dolphin zerbitzu menua instalatzea huts egin du

en: Failed to install "%1", exited with status "%2"
eu: «%1» instalatzea huts egin du, «%2» egoerarekin amaitu da

en: Failed to uninstall "%1", exited with status "%2"
eu: Huts egin du «%1» instalatzea, egoera honekin amaitu da «%2»

en: The file does not exist!
eu: Fitxategia ez da existitzen!

en: Unknown error when installing package
eu: Errore ezezaguna paketea instalatzean

en: Unsupported archive type %1: %2
eu: Euskarririk ez duen artxibo mota %1: %2

en: Failed to run uncompressor command for %1
eu: Huts egin du %1-(r)entzako deskonprimatzeko komandoa exekutatzea

en: Process did not finish in reasonable time: %1 %2
eu: Prozesua ez da amaitu zentzuzko denboran: %1 %2

en: Failed to uncompress %1
eu: Huts egin du %1 deskonprimatzea

en: Failed to run installer script %1
eu: Huts egin du instalatzeko %1 scripta exekutatzea

en: Failed to set permissions on %1: %2
eu: Huts egin du %1-(e)n baimenak ezartzea: %2

[ctx: %2 = comma separated list of arguments]
en: Installer script %1 failed, tried arguments "%2".
eu: Instalatzeko %1 scriptak huts egin du, "%2" argumentuekin saiatu da.

en: Failed to create path %1
eu: Huts egin du %1 bide-izena sortzea

en: Failed to copy .desktop file %1 to %2: %3
eu: Huts egin du «.desktop» fitxategia %1 %2-(e)ra kopiatzea: %3

en: Failed to remove directory %1
eu: Huts egin du %1 direktorioa kentzea

en: Failed to create directory %1
eu: %1 direktorioa sortzea huts egin du

en: Failed to find an installation script in %1
eu: Huts egin du %1-(e)n instalatzeko script bat aurkitzea

en: Failed to remove .desktop file %1: %2
eu: Huts egin du «.desktop» fitxategia %1 kentzea: %2

en: Failed to find an uninstallation script in %1
eu: Huts egin du %1-(e)n desinstalatzeko script bat aurkitzea

[ctx: @info:shell]
en: Command to execute: install or uninstall.
eu: Exekutatu beharreko komandoa: instalatu edo desinstalatu.

[ctx: @info:shell]
en: Path to archive.
eu: Artxiborako bide-izena.

en: Command is required.
eu: Komandoa behar da.

en: Path to archive is required.
eu: Artxiborako bide-izena behar da.

en: Unsupported command %1
eu: %1 komandoa ez da onartzen
