dolphin - en to ga translation catalogue (24 entries)

en: Dolphin service menu installation failed
ga: Theip ar shuiteáil roghchlár seirbhíse Dolphin

en: Failed to install "%1", exited with status "%2"
ga: Theip ar "%1" a shuiteáil, scoir le stádas "%2"

en: Failed to uninstall "%1", exited with status "%2"
ga: Theip ar dhíshuiteáil "%1", scoir le stádas "%2"

en: The file does not exist!
ga: Níl an comhad ann!

en: Unknown error when installing package
ga: Earráid anaithnid agus pacáiste á shuiteáil

en: Unsupported archive type %1: %2
ga: Cineál cartlainne nach dtacaítear leis %1: %2

en: Failed to run uncompressor command for %1
ga: Theip ar an ordú dí-chomhbhrúiteora a rith le haghaidh %1

en: Process did not finish in reasonable time: %1 %2
ga: Níor chríochnaigh an próiseas laistigh d'am réasúnta: %1 %2

en: Failed to uncompress %1
ga: Theip ar dhí-chomhbhrú %1

en: Failed to run installer script %1
ga: Theip ar an script suiteálaí %1 a rith

en: Failed to set permissions on %1: %2
ga: Theip ar cheadanna a shocrú ar %1: %2

[ctx: %2 = comma separated list of arguments]
en: Installer script %1 failed, tried arguments "%2".
ga: Theip ar script suiteálaí %1, rinneadh iarracht argóintí "%2" a úsáid.

en: Failed to create path %1
ga: Theip ar chruthú cosáin %1

en: Failed to copy .desktop file %1 to %2: %3
ga: Theip ar chomhad .desktop %1 a chóipeáil go %2: %3

en: Failed to remove directory %1
ga: Theip ar an eolaire %1 a bhaint

en: Failed to create directory %1
ga: Theip ar chruthú eolaire %1

en: Failed to find an installation script in %1
ga: Theip ar script suiteála a aimsiú i %1

en: Failed to remove .desktop file %1: %2
ga: Theip ar an gcomhad .desktop a bhaint %1: %2

en: Failed to find an uninstallation script in %1
ga: Theip ar script díshuiteála a aimsiú i %1

[ctx: @info:shell]
en: Command to execute: install or uninstall.
ga: Ordú le forghníomhú: suiteáil nó díshuiteáil.

[ctx: @info:shell]
en: Path to archive.
ga: Cosán chuig an gcartlann.

en: Command is required.
ga: Tá ordú ag teastáil.

en: Path to archive is required.
ga: Tá cosán chuig an gcartlann ag teastáil.

en: Unsupported command %1
ga: Ordú gan tacaíocht %1
