dolphin - en to gl translation catalogue (24 entries)

en: Dolphin service menu installation failed
gl: A instalación do menú de servizo de Dolphin fallou

en: Failed to install "%1", exited with status "%2"
gl: Non se puido instalar «%1», saíuse con estado «%2»

en: Failed to uninstall "%1", exited with status "%2"
gl: Non se puido desinstalar «%1», saíuse con estado «%2»

en: The file does not exist!
gl: O ficheiro non existe!

en: Unknown error when installing package
gl: Erro descoñecido ao instalar o paquete

en: Unsupported archive type %1: %2
gl: Non se admite o tipo de arquivo %1: %2

en: Failed to run uncompressor command for %1
gl: Non se puido executar a orde de descompresión para %1

en: Process did not finish in reasonable time: %1 %2
gl: O proceso non rematou nun tempo razoábel: %1 %2

en: Failed to uncompress %1
gl: Non se puido descomprimir %1

en: Failed to run installer script %1
gl: Non se puido executar o guión de instalador %1

en: Failed to set permissions on %1: %2
gl: Non se puideron definir os permisos en %1: %2

[ctx: %2 = comma separated list of arguments]
en: Installer script %1 failed, tried arguments "%2".
gl: O guión de instalador %1 fallou, intentáronse os argumentos «%2».

en: Failed to create path %1
gl: Non se puido crear a ruta %1

en: Failed to copy .desktop file %1 to %2: %3
gl: Non se puido copiar o ficheiro .desktop %1 a %2: %3

en: Failed to remove directory %1
gl: Non se puido retirar o cartafol %1

en: Failed to create directory %1
gl: Non se puido crear o cartafol %1.

en: Failed to find an installation script in %1
gl: Non se puido atopar o guión de instalación en %1

en: Failed to remove .desktop file %1: %2
gl: Non se puido retirar o ficheiro .desktop %1: %2

en: Failed to find an uninstallation script in %1
gl: Non se puido atopar un guión de desinstalación en %1

[ctx: @info:shell]
en: Command to execute: install or uninstall.
gl: Orde para executar: instalar ou desinstalar.

[ctx: @info:shell]
en: Path to archive.
gl: Ruta do arquivo.

en: Command is required.
gl: A orde é necesaria.

en: Path to archive is required.
gl: A ruta para arquivar é necesaria.

en: Unsupported command %1
gl: A orde %1 non está admitida
