dolphin - en to hu translation catalogue (24 entries)

en: Dolphin service menu installation failed
hu: A Dolphin szolgáltatásmenü telepítése meghiúsult

en: Failed to install "%1", exited with status "%2"
hu: A(z) „%1” telepítése meghiúsult, kilépett a(z) „%2” státusszal

en: Failed to uninstall "%1", exited with status "%2"
hu: A(z) „%1” eltávolítása meghiúsult, kilépett a(z) „%2” státusszal

en: The file does not exist!
hu: A fájl nem létezik!

en: Unknown error when installing package
hu: Ismeretlen hiba a csomag telepítésekor

en: Unsupported archive type %1: %2
hu: A(z) %1 archívumtípus nem támogatott: %2

en: Failed to run uncompressor command for %1
hu: A kibontó parancs futtatása meghiúsult ehhez: %1

en: Process did not finish in reasonable time: %1 %2
hu: A folyamat nem végzett belátható időn belül: %1 %2

en: Failed to uncompress %1
hu: A(z) %1 kibontása meghiúsult

en: Failed to run installer script %1
hu: A(z) %1 telepítőszkript futtatása meghiúsult

en: Failed to set permissions on %1: %2
hu: A(z) %1 jogosultságainak beállítása meghiúsult: %2

[ctx: %2 = comma separated list of arguments]
en: Installer script %1 failed, tried arguments "%2".
hu: A(z) %1 telepítőszkript nem sikerült, argumentumok: „%2”.

en: Failed to create path %1
hu: A(z) %1 elérési út létrehozása meghiúsult

en: Failed to copy .desktop file %1 to %2: %3
hu: A(z) %1 .desktop fájl másolása a(z) %2 helyre meghiúsult: %3

en: Failed to remove directory %1
hu: A(z) %1 mappa eltávolítása meghiúsult

en: Failed to create directory %1
hu: A(z) %1 mappa létrehozása meghiúsult

en: Failed to find an installation script in %1
hu: Nem található telepítőszkript: %1

en: Failed to remove .desktop file %1: %2
hu: A(z) %1 .desktop fájl eltávolítása meghiúsult: %2

en: Failed to find an uninstallation script in %1
hu: Nem található eltávolító szkript: %1

[ctx: @info:shell]
en: Command to execute: install or uninstall.
hu: A végrehajtandó parancs: telepítés vagy eltávolítása.

[ctx: @info:shell]
en: Path to archive.
hu: Az archívum elérési útja.

en: Command is required.
hu: A parancs szükséges.

en: Path to archive is required.
hu: Az archívum elérési útja szükséges.

en: Unsupported command %1
hu: A(z) %1 parancs nem támogatott
