dolphin - en to ie translation catalogue (8 entries)

en: The file does not exist!
ie: Li file ne existe!

en: Unknown error when installing package
ie: Un ínconosset errore evenit durant li installation del paccage

en: Failed to uncompress %1
ie: Ne successat decompresser %1

en: Failed to create directory %1
ie: Ne successat crear un fólder %1

en: Failed to remove .desktop file %1: %2
ie: Ne successat remover li file .desktop %1: %2

[ctx: @info:shell]
en: Path to archive.
ie: Rute al archive.

en: Command is required.
ie: Comande es besonat.

en: Path to archive is required.
ie: Un rute al archive es besonat.
