dolphin - en to ka translation catalogue (24 entries)

en: Dolphin service menu installation failed
ka: Dolphin-ის სერვისული მენიუს დაყენების შეცდომა

en: Failed to install "%1", exited with status "%2"
ka: "%1"-ის დაყენების შეცდომა. დასრულდა სტატუსით "%2"

en: Failed to uninstall "%1", exited with status "%2"
ka: "%1"-ისწაშლის შეცდომა. დასრულდა სტატუსით "%2"

en: The file does not exist!
ka: ფაილი არ არსებობს!

en: Unknown error when installing package
ka: უცნობი შეცდომა პაკეტის დაყენებისას

en: Unsupported archive type %1: %2
ka: არქივის მხარდაუჭერელი ტიპი %1: %2

en: Failed to run uncompressor command for %1
ka: %1-სთვის გაშლის ბრძანების გაშვება შეუძლებელია

en: Process did not finish in reasonable time: %1 %2
ka: პროცესი ნორმალურ დროში არ დასრულდა: %1 %2

en: Failed to uncompress %1
ka: %1-ის გაშლის შეცდომა

en: Failed to run installer script %1
ka: %1-ის დაყენების სკრიპტის გაშვების შეცდომა

en: Failed to set permissions on %1: %2
ka: %1-ზე წვდომების დაყენების შეცდომა: %2

[ctx: %2 = comma separated list of arguments]
en: Installer script %1 failed, tried arguments "%2".
ka: დაყენების სკრიპტი %1 ავარიულად დასრულდა. გამოყენებული არგუმენტები "%2".

en: Failed to create path %1
ka: შეცდომა ბილიკის %1 შექმნისას

en: Failed to copy .desktop file %1 to %2: %3
ka: შეცდომა .desktop ფაილის (%1) %2-ში კოპირებისას: %3

en: Failed to remove directory %1
ka: შეცდომა საქაღალდის (%1) წაშლისას

en: Failed to create directory %1
ka: შეცდომა საქაღალდის (%1) შექმნისას

en: Failed to find an installation script in %1
ka: %1-ში დაყენების სკრიპტი ვერ ვიპოვე

en: Failed to remove .desktop file %1: %2
ka: %1 .desktop ფაილის წაშლის შეცდომა: %2

en: Failed to find an uninstallation script in %1
ka: %1-ში წაშლის სკრიპტი ვერ ვიპოვე

[ctx: @info:shell]
en: Command to execute: install or uninstall.
ka: ბრძანება: დაყენება ან წაშლა.

[ctx: @info:shell]
en: Path to archive.
ka: არქივის ბილიკი.

en: Command is required.
ka: ბრძანება აუცილებელია.

en: Path to archive is required.
ka: არქივამდე ბილიკი აუცილებელია.

en: Unsupported command %1
ka: მხარდაუჭერელი ბრძანება %1
