dolphin - en to lt translation catalogue (24 entries)

en: Dolphin service menu installation failed
lt: Dolphin paslaugos meniu įdiegimas nepavyko

en: Failed to install "%1", exited with status "%2"
lt: Nepavyko įdiegti „%1“, išeita su būsena „%2“

en: Failed to uninstall "%1", exited with status "%2"
lt: Nepavyko pašalinti „%1“, išeita su būsena „%2“

en: The file does not exist!
lt: Failo nėra!

en: Unknown error when installing package
lt: Nežinoma klaida įdiegiant paketą

en: Unsupported archive type %1: %2
lt: Nepalaikomas archyvo tipas %1: %2

en: Failed to run uncompressor command for %1
lt: Nepavyko paleisti išglaudintojo komandos, skirtos %1

en: Process did not finish in reasonable time: %1 %2
lt: Procesas neužbaigė per priimtiną laiką: %1 %2

en: Failed to uncompress %1
lt: Nepavyko išglaudinti %1

en: Failed to run installer script %1
lt: Nepavyko paleisti diegimo programos scenarijaus %1

en: Failed to set permissions on %1: %2
lt: Nepavyko nustatyti leidimų ties %1: %2

[ctx: %2 = comma separated list of arguments]
en: Installer script %1 failed, tried arguments "%2".
lt: Diegimo programos scenarijus %1 patyrė nesėkmę, bandyti argumentai "%2".

en: Failed to create path %1
lt: Nepavyko sukurti kelio %1

en: Failed to copy .desktop file %1 to %2: %3
lt: Nepavyko nukopijuoti .desktop failo %1 į %2: %3

en: Failed to remove directory %1
lt: Nepavyko pašalinti katalogą %1

en: Failed to create directory %1
lt: Nepavyko sukurti katalogą %1

en: Failed to find an installation script in %1
lt: Nepavyko rasti įdiegimo scenarijaus ties %1

en: Failed to remove .desktop file %1: %2
lt: Nepavyko pašalinti .desktop failą %1: %2

en: Failed to find an uninstallation script in %1
lt: Nepavyko rasti šalinimo scenarijaus ties %1

[ctx: @info:shell]
en: Command to execute: install or uninstall.
lt: Komanda, kurią vykdyti: įdiegti (install) arba šalinti (uninstall).

[ctx: @info:shell]
en: Path to archive.
lt: Kelias į archyvą.

en: Command is required.
lt: Reikalinga komanda.

en: Path to archive is required.
lt: Reikalingas kelias į archyvą.

en: Unsupported command %1
lt: Nepalaikoma komanda %1
