dolphin - en to lt translation catalogue (836 entries)

[ctx: @action:button Finish/Stop/Done acting as an admin]
en: Finish
lt: Užbaigti

[ctx: @info]
en: Administrator authorization has expired.
lt: Administratoriaus įgaliojimai baigė galioti.

[ctx: @title:window]
en: How to Administrate
lt: Kaip administruoti

[ctx: @action:button]
en: I Understand and Accept These Risks
lt: Aš suprantu ir prisiimu šias rizikas

[ctx: @option:check]
en: Do not warn me about these risks again
lt: Daugiau nebeįspėti apie šias rizikas

[ctx: @action:inmenu]
en: Empty Trash
lt: Išvalyti šiukšlinę

[ctx: @action:inmenu]
en: Configure Trash…
lt: Konfigūruoti šiukšlinę…

[ctx: @action:inmenu Restore the selected files that are in the trash to the place they lived at the moment they were trashed. Minimize the length of this string if possible.]
en: Restore to Former Location | Restore to Former Locations
lt[0]: Atkurti į ankstesnę vietą
lt[1]: Atkurti į ankstesnes vietas
lt[2]: Atkurti į ankstesnes vietas
lt[3]: Atkurti į ankstesnes vietas

[ctx: @title:menu Create new folder, file, link, etc.]
en: Create New
lt: Sukurti naują

[ctx: @action:inmenu]
en: Open Path
lt: Atverti kelią

[ctx: @action:inmenu]
en: Open Path in New Tab
lt: Atverti kelią naujoje kortelėje

[ctx: @action:inmenu]
en: Open Path in New Window
lt: Atverti kelią naujame lange

[ctx: @action:inmenu Shortcut, middle click to trigger menu item, keep short]
en: Middle Click
lt: Spustelėjimas viduriniuoju pelės mygtuku

[ctx: @action:inmenu Shortcut, shift + middle click to trigger menu item, keep short]
en: Shift+Middle Click
lt: Lyg2+Spustelėjimas viduriniuoju pelės mygtuku

[ctx: @info]
en: Go back
lt: Grįžti

[ctx: @info:whatsthis go back]
en: Return to the previously viewed folder.
lt: Grįžti į anksčiau žiūrėtą aplanką.

[ctx: @info]
en: Go forward
lt: Pirmyn

[ctx: @info:whatsthis go forward]
en: This undoes a <interface>Go|Back</interface> action.
lt: Tai atšaukia <interface>Eiti|Atgal</interface> veiksmą.

[ctx: @title:window]
en: Confirmation
lt: Patvirtinimas

[ctx: @action:button 'Quit Dolphin' button]
en: &Quit %1
lt: &Užverti %1

en: C&lose Current Tab
lt: &Užverti dabartinę kortelę

en: You have multiple tabs open in this window, are you sure you want to quit?
lt: Šiame lange esate atvėrę kelias korteles, ar tikrai norite išeiti?

en: Do not ask again
lt: Daugiau nebeklausti

en: Show &Terminal Panel
lt: Rodyti &terminalo skydelį

en: The program '%1' is still running in the Terminal panel. Are you sure you want to quit?
lt: Terminalo skydelyje vis dar veikia „%1“ programa. Ar tikrai norite išeiti?

[ctx: @info]
en: Cannot paste: The clipboard is empty.
lt: Nepavyksta įdėti: Iškarpinė tuščia.

[ctx: @info]
en: Cannot paste: You do not have permission to write into this folder.
lt: Negalima įdėti: Jūs neturite leidimo rašyti į šį aplanką.

[ctx: @action:inmenu Tools]
en: Open %1
lt: Atverti %1

[ctx: @action:inmenu Tools]
en: Open Preferred Search Tool
lt: Atverti pageidaujamą paieškos įrankį

en: Are you sure you want to open 1 terminal window? | Are you sure you want to open %1 terminal windows?
lt[0]: Ar tikrai norite atverti 1 terminalo langą?
lt[1]: Ar tikrai norite atverti %1 terminalo langus?
lt[2]: Ar tikrai norite atverti %1 terminalo langų?
lt[3]: Ar tikrai norite atverti %1 terminalo langą?

[ctx: @action:button]
en: Open %1 Terminal | Open %1 Terminals
lt[0]: Atverti %1 terminalą
lt[1]: Atverti %1 terminalus
lt[2]: Atverti %1 terminalų
lt[3]: Atverti %1 terminalą

[ctx: @info]
en: Cannot create new file: You do not have permission to create items in this folder.
lt: Nepavyksta sukurti naujo failo: Jūs neturite leidimo kurti elementus šiame aplanke.

[ctx: @info]
en: Cannot create new folder: You do not have permission to create items in this folder.
lt: Negalima sukurti naujo aplanko: Jūs neturite leidimo kurti elementų šiame aplanke.

[ctx: @action:inmenu menu for configure actions]
en: Configure
lt: Konfigūruoti

[ctx: @action:inmenu File]
en: New &Window
lt: Naujas &langas

[ctx: @info]
en: Open a new Dolphin window
lt: Atverti naują Dolphin langą

[ctx: @action:inmenu File]
en: New Tab
lt: Nauja kortelė

[ctx: @action:inmenu Add current folder to places]
en: Add to Places
lt: Pridėti prie vietų

[ctx: @info:whatsthis]
en: This adds the selected folder to the Places panel.
lt: Tai prideda pasirinktą aplanką į Vietų skydelį.

[ctx: @action:inmenu File]
en: Close Tab
lt: Užverti kortelę

[ctx: @info]
en: Close Tab
lt: Užverti kortelę

[ctx: @info:whatsthis quit]
en: This closes this window.
lt: Tai užveria šį langą.

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para><emphasis>Cut, Copy</emphasis> and <emphasis>Paste</emphasis> work between many applications and are among the most used commands. That's why their <emphasis>keyboard shortcuts</emphasis> are prominently placed right next to each other on the keyboard: <shortcut>Ctrl+X</shortcut>, <shortcut>Ctrl+C</shortcut> and <shortcut>Ctrl+V</shortcut>.</para>
lt: <para><emphasis>Iškirpti, Kopijuoti</emphasis> ir <emphasis>Įdėti</emphasis> veikia tarp daugelio programų ir yra tarp dažniausiai naudojamų komandų. Štai kodėl jų <emphasis>spartieji klavišai</emphasis> klaviatūroje yra pastebimai išdėstyti vienas šalia kito: <shortcut>Vald+X</shortcut>, <shortcut>Vald+C</shortcut> ir <shortcut>Vald+V</shortcut>.</para>

[ctx: @action]
en: Cut…
lt: Iškirpti…

[ctx: @info:whatsthis cut]
en: This copies the items in your current selection to the <emphasis>clipboard</emphasis>.<nl/>Use the <emphasis>Paste</emphasis> action afterwards to copy them from the clipboard to a new location. The items will be removed from their initial location.
lt: Tai nukopijuoja šiuo metu pažymėtus elementus į <emphasis>iškarpinę</emphasis>.<nl/>Po to, naudokite veiksmą <emphasis>Įdėti</emphasis>, kad nukopijuotumėte juos iš iškarpinės į naują vietą. Elementai bus pašalinti iš savo pradinės vietos.

[ctx: @action]
en: Copy…
lt: Kopijuoti…

[ctx: @info:whatsthis copy]
en: This copies the items in your current selection to the <emphasis>clipboard</emphasis>.<nl/>Use the <emphasis>Paste</emphasis> action afterwards to copy them from the clipboard to a new location.
lt: Tai nukopijuoja šiuo metu pažymėtus elementus į <emphasis>iškarpinę</emphasis>.<nl/>Po to, naudokite veiksmą <emphasis>Įdėti</emphasis>, kad nukopijuotumėte juos iš iškarpinės į naują vietą.

[ctx: @action:inmenu Edit]
en: Paste
lt: Įdėti

[ctx: @info:whatsthis paste]
en: This copies the items from your <emphasis>clipboard</emphasis> to the currently viewed folder.<nl/>If the items were added to the clipboard by the <emphasis>Cut</emphasis> action they are removed from their old location.
lt: Tai nukopijuoja elementus iš <emphasis>iškarpinės</emphasis> į šiuo metu peržiūrimą aplanką.<nl/>Jeigu elementai į iškarpinę buvo pridėti naudojant veiksmą <emphasis>Iškirpti</emphasis>, tuomet jie bus pašalinti iš savo senosios vietos.

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy to Other View
lt: Kopijuoti į kitą rodinį

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy to Other View…
lt: Kopijuoti į kitą rodinį…

[ctx: @info:whatsthis Copy]
en: This copies the selected items from the view in focus to the other view. (Only available while in Split View mode.)
lt: Tai nukopijuoja pažymėtus elementus iš fokusuoto rodinio į kitą rodinį. (Prieinama tik naudojant padalyto rodinio veikseną.)

[ctx: @action:inmenu Edit]
en: Copy to Other View
lt: Kopijuoti į kitą rodinį

[ctx: @action:inmenu]
en: Move to Other View
lt: Perkelti į kitą rodinį

[ctx: @action:inmenu]
en: Move to Other View…
lt: Perkelti į kitą rodinį…

[ctx: @info:whatsthis Move]
en: This moves the selected items from the view in focus to the other view. (Only available while in Split View mode.)
lt: Tai perkelia pažymėtus elementus iš fokusuoto rodinio į kitą rodinį. (Prieinama tik naudojant padalyto rodinio veikseną.)

[ctx: @action:inmenu Edit]
en: Move to Other View
lt: Perkelti į kitą rodinį

[ctx: @action:inmenu]
en: Focus Other View
lt: Fokusuoti kitą rodinį

[ctx: @info:tooltip]
en: Move keyboard focus to the inactive view.
lt: Perkelti klaviatūros fokusą į neaktyvų rodinį.

[ctx: @action:inmenu Tools]
en: Filter…
lt: Filtruoti…

[ctx: @info:tooltip]
en: Show Filter Bar
lt: Rodyti filtro juostą

[ctx: @action:inmenu]
en: Toggle Filter Bar
lt: Perjungti filtro juostą

[ctx: @action:intoolbar]
en: Filter
lt: Filtruoti

en: Search…
lt: Ieškoti…

[ctx: @info:tooltip]
en: Search for files and folders
lt: Ieškoti failų ir aplankų

[ctx: @action:inmenu]
en: Toggle Search Bar
lt: Perjungti paieškos juostą

[ctx: @action:intoolbar]
en: Search
lt: Ieškoti

[ctx: @action:inmenu]
note: i18n: This action toggles a selection mode.
en: Select Files and Folders
lt: Žymėti failus ir aplankus

[ctx: @action:intoolbar]
note: i18n: Opens a selection mode for selecting files/folders. The text is kept so unspecific because it will be shown on the toolbar where space is at a premium.
en: Select
lt: Žymėti

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>This application only knows which files or folders should be acted on if they are <emphasis>selected</emphasis> first. Press this to toggle a <emphasis>Selection Mode</emphasis> which makes selecting and deselecting as easy as pressing an item once.</para><para>While in this mode, a quick access bar at the bottom shows available actions for the currently selected items.</para>
lt: <para>Ši programa žino, su kuriais failai ar aplankais turi būti atliekami veiksmai tik tuo atveju, jeigu jie, pirmiausia, yra <emphasis>pažymimi</emphasis>. Paspauskite tai, norėdami perjungti <emphasis>Žymėjimo veikseną</emphasis>, kuri vienu spustelėjimu ant elemento leidžia žymėti ir nuimti žymėjimą.</para><para>Šioje veiksenoje, apačioje atsiranda greitos prieigos juosta, rodanti prieinamus veiksmus su esamu metu pažymėtais elementais.</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: This selects all files and folders in the current location.
lt: Tai pažymi visus, esamoje vietoje esančius, failus ir aplankus.

[ctx: @action:inmenu Edit]
en: Invert Selection
lt: Invertuoti žymėjimą

[ctx: @action:intoolbar Stash]
en: Stash
lt: Slėpynė

[ctx: @info]
en: Opens the stash virtual directory in a split window
lt: Atveria slėpynės virtualų katalogą padalytame lange

[ctx: @info:tooltip]
en: Refresh view
lt: Įkelti rodinį iš naujo

[ctx: @action:inmenu View]
en: Stop
lt: Stabdyti

[ctx: @info]
en: Stop loading
lt: Stabdyti įkėlimą

[ctx: @info]
en: This stops the loading of the contents of the current folder.
lt: Tai sustabdo dabartinio aplanko turinio įkėlimą.

[ctx: @action:inmenu Navigation Bar]
en: Editable Location
lt: Redaguojama vieta

[ctx: @info:whatsthis]
en: This toggles the <emphasis>Location Bar</emphasis> to be editable so you can directly enter a location you want to go to.<nl/>You can also switch to editing by clicking to the right of the location and switch back by confirming the edited location.
lt: Tai perjungia <emphasis>Vietos juostą</emphasis> taip, kad ją galima būtų taisyti ir galėtumėte tiesiogiai įvesti vietą, į kurią norite pereiti.<nl/>Taip pat galite perjungti į taisymą spusteldami iš dešinės nuo vietos, o perjungti atgal galite patvirtindami pataisytą vietą.

[ctx: @action:inmenu Navigation Bar]
en: Replace Location
lt: Keisti vietą

[ctx: @action:inmenu File]
en: Undo close tab
lt: Atverti užvertą kortelę

[ctx: @info:whatsthis undo close tab]
en: This returns you to the previously closed tab.
lt: Tai sugrąžina jus į anksčiau užvertą kortelę.

[ctx: @action:inmenu Tools]
en: Compare Files
lt: Palyginti failus

[ctx: @action:inmenu Tools]
en: Manage Disk Space Usage
lt: Tvarkyti vietos diske naudojimą

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>This opens a preferred search tool for the viewed location.</para><para>Use <emphasis>More Search Tools</emphasis> menu to configure it.</para>
lt: <para>Tai rodomoje vietoje atveria pageidaujamą paieškos įrankį.</para><para>Norėdami tai konfigūruoti, naudokite <emphasis>Daugiau paieškos įrankių</emphasis> meniu.</para>

[ctx: @action:inmenu Tools]
en: Open Terminal
lt: Atverti terminalą

[ctx: @action:inmenu Tools]
note: i18n: "Here" refers to the location(s) of the currently selected item(s) or the currently viewed location if nothing is selected.
en: Open Terminal Here
lt: Atverti čia terminalą

[ctx: @title:menu]
en: &Bookmarks
lt: Ž&ymelės

[ctx: @action:inmenu]
en: Go to Tab %1
lt: Eiti į kortelę %1

[ctx: @action:inmenu]
en: Last Tab
lt: Paskutinė kortelė

[ctx: @action:inmenu]
en: Go to Last Tab
lt: Eiti į paskutinę kortelę

[ctx: @action:inmenu]
en: Next Tab
lt: Kita kortelė

[ctx: @action:inmenu]
en: Go to Next Tab
lt: Eiti į kitą kortelę

[ctx: @action:inmenu]
en: Previous Tab
lt: Ankstesnė kortelė

[ctx: @action:inmenu]
en: Go to Previous Tab
lt: Eiti į ankstesnę kortelę

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Target
lt: Rodyti paskirtį

[ctx: @action:inmenu]
en: Open in New Tab
lt: Atverti naujoje kortelėje

[ctx: @action:inmenu]
en: Open in New Tabs
lt: Atverti naujose kortelėse

[ctx: @action:inmenu]
en: Open in New Window
lt: Atverti naujame lange

[ctx: @action:inmenu]
en: Open in Split View
lt: Atverti padalytame rodinyje

en: &Window Color Scheme
lt: &Lango spalvų rinkinys

[ctx: @action:inmenu Panels]
en: Unlock Panels
lt: Atrakinti skydelius

[ctx: @action:inmenu Panels]
en: Lock Panels
lt: Užrakinti skydelius

[ctx: @title:window]
en: Information
lt: Informacija

[ctx: @title:window]
en: Folders
lt: Aplankai

[ctx: @info:whatsthis]
en: This toggles the <emphasis>folders</emphasis> panel at the left side of the window.<nl/><nl/>It shows the folders of the <emphasis>file system</emphasis> in a <emphasis>tree view</emphasis>.
lt: Tai perjungia lango kairiajame šone esantį <emphasis>aplankų</emphasis> skydelį.<nl/><nl/>Jame yra rodomi <emphasis>failų sistemos</emphasis> aplankai <emphasis>medžio rodinyje</emphasis>.

[ctx: @title:window Shell terminal]
en: Terminal
lt: Terminalas

[ctx: @action:inmenu Tools]
en: Focus Terminal Panel
lt: Fokusuoti terminalo skydelį

[ctx: @info:tooltip]
en: Move keyboard focus to and from the Terminal panel.
lt: Perkelti klaviatūros fokusą į terminalo skydelį arba iš jo.

[ctx: @info:tooltip]
en: Determines if current working directory must be kept in sync with terminal whenever directory is changed.
lt: Nustato, ar esamas darbinis katalogas privalo būti sinchronizuojamas su terminalu kas kartą, kai keičiamas katalogas.

[ctx: @title:window]
en: Places
lt: Vietos

[ctx: @item:inmenu]
en: Show Hidden Places
lt: Rodyti paslėptas vietas

[ctx: @action:inmenu View]
en: Focus Places Panel
lt: Fokusuoti vietų skydelį

[ctx: @info:tooltip]
en: Move keyboard focus to and from the Places panel.
lt: Perkelti klaviatūros fokusavimą į arba iš vietų skydelio.

[ctx: @action:inmenu View]
en: Show Panels
lt: Rodyti skydelius

[ctx: @info]
en: Cannot rename: You do not have permission to rename items in this folder.
lt: Negalima pervadinti: Jūs neturite leidimo pervadinti elementų šiame aplanke.

[ctx: @info]
en: Cannot delete: You do not have permission to remove items from this folder.
lt: Negalima ištrinti: Jūs neturite leidimo šalinti elementus iš šio aplanko.

[ctx: @info]
en: Cannot cut: You do not have permission to move items from this folder.
lt: Negalima iškirpti: Jūs neturite leidimo perkelti elementus iš šio aplanko.

[ctx: @info]
en: Cannot duplicate here: You do not have permission to create items in this folder.
lt: Negalima dubliuoti čia: Jūs neturite leidimo kurti elementų šiame aplanke.

[ctx: @info]
en: Cannot copy to other view: No files selected.
lt: Negalima kopijuoti į kitą rodinį: Nepažymėti jokie failai.

[ctx: @info]
en: Cannot move to other view: No files selected.
lt: Negalima perkelti į kitą rodinį: Nepažymėti jokie failai.

[ctx: @info]
en: Cannot copy to other view: The other view already contains these items.
lt: Negalima kopijuoti į kitą rodinį: Kitame rodinyje jau yra šie elementai.

[ctx: @info]
en: Cannot move to other view: The other view already contains these items.
lt: Negalima perkelti į kitą rodinį: Kitame rodinyje jau yra šie elementai.

[ctx: @info]
en: Cannot copy to other view: You do not have permission to write into the destination folder.
lt: Negalima kopijuoti į kitą rodinį: Jūs neturite leidimo rašyti į paskirties aplanką.

[ctx: @info]
en: Cannot move to other view: You do not have permission to write into the destination folder.
lt: Negalima perkelti į kitą rodinį: Jūs neturite leidimo rašyti į paskirties aplanką.

[ctx: @info]
en: Cannot move to other view: You do not have permission to move items from this folder.
lt: Negalima perkelti į kitą rodinį: Jūs neturite leidimo perkelti elementus iš šio aplanko.

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Go to the folder that contains the currently viewed one.</para><para>All files and folders are organized in a hierarchical <emphasis>file system</emphasis>. At the top of this hierarchy is a directory that contains all data connected to this computer—the <emphasis>root directory</emphasis>.</para>
lt: <para>Pereiti į aplanką, kuriame yra šiuo metu peržiūrimas aplankas.</para><para>Visi failai ir aplankai yra sutvarkyti pagal hierarchinę <emphasis>failų sistemą</emphasis>. Šios hierarchijos viršuje yra katalogas, kuriame yra visi, su šiuo kompiuteriu sujungti duomenys — <emphasis>šaknies katalogas</emphasis>.</para>

[ctx: @action:intoolbar Close left view]
en: Close
lt: Užverti

[ctx: @info View refer here to split view]
en: Close Left View
lt: Užverti kairįjį rodinį

[ctx: @action:inmenu View refer here to split view]
en: Close Left View
lt: Užverti kairįjį rodinį

[ctx: @action:intoolbar Move left split view to a new window]
en: Pop out Left View
lt: Iškelti kairįjį rodinį

[ctx: @info View refer here to split view]
en: Move left split view to a new window
lt: Perkelti kairįjį padalytą rodinį į naują langą

[ctx: @action:intoolbar Close right view]
en: Close
lt: Užverti

[ctx: @info View refer here to split view]
en: Close Right View
lt: Užverti dešinįjį rodinį

[ctx: @action:inmenu View refer here to split view]
en: Close Right View
lt: Užverti dešinįjį rodinį

[ctx: @action:intoolbar Move right split view to a new window]
en: Pop out Right View
lt: Iškelti dešinįjį rodinį

[ctx: @info View refer here to split view]
en: Move right split view to a new window
lt: Perkelti dešinįjį padalytą rodinį į naują langą

[ctx: @action:intoolbar Split view]
en: Split
lt: Padalyti

[ctx: @info]
en: Split view
lt: Padalytas rodinys

[ctx: @action:intoolbar Move view in focus to a new window]
en: Pop out
lt: Iškelti

[ctx: @info:whatsthis]
en: This opens a window that informs you about the version, license, used libraries and maintainers of this application.
lt: Tai atveria langą, kuris jus informuoja apie versiją, licenciją, naudojamas bibliotekas ir šios programos prižiūrėtojus.

[ctx: @info:whatsthis]
en: This opens a window with information about <emphasis>KDE</emphasis>. The KDE community are the people behind this free software.<nl/>If you like using this application but don't know about KDE or want to see a cute dragon have a look!
lt: Tai atveria langą su informacija apie <emphasis>KDE</emphasis>. KDE bendruomenė - tai už šios programinės įrangos stovintys žmonės.<nl/>Jeigu jums patinka naudoti šią programą, tačiau jūs nieko nežinote apie KDE arba, jei norite pamatyti žavų drakoną, tuomet pažvelkite čia!

[ctx: @action:inmenu Tools]
en: Defocus Terminal Panel
lt: Nebefokusuoti terminalo skydelio

[ctx: @action:inmenu View]
en: Defocus Terminal Panel
lt: Nebefokusuoti terminalo skydelio

[ctx: @action:inmenu View]
en: Defocus Places Panel
lt: Nebefokusuoti vietų skydelio

en: Enter server URL (e.g. smb://[ip address])
lt: Įveskite serverio URL (pvz., smb://[ip adresas])

[ctx: @action:button]
en: Empty Trash
lt: Išvalyti šiukšlinę

en: Empties Trash to create free space
lt: Išvalo šiukšlinę, kad būtų atlaisvinta vieta

[ctx: @action:button]
en: Add Network Folder
lt: Pridėti tinklo aplanką

[ctx: @action:button]
en: Open KDE Connect
lt: Atverti KDE Connect

[ctx: @action:inmenu]
en: Location Bar | Location Bars
lt[0]: Vietos juosta
lt[1]: Vietos juostos
lt[2]: Vietos juostos
lt[3]: Vietos juostos

[ctx: @info:shell about system packages]
en: Could not find package %1.
lt: Nepavyko rasti paketo %1.

[ctx: @info:shell %1 is package name, %2 is error message, %3 is error e.g. 'ErrorNoNetwork']
en: Installing <application>%1</application> failed: %2 (%3)<nl/>Please try installing <application>%1</application> manually instead.
lt: Nepavyko įdiegti <application>%1</application>: %2 (%3)<nl/>Vietoj to, pabandykite įdiegti <application>%1</application> rankiniu būdu.

[ctx: @action:inmenu Edit]
en: &Edit File Type…
lt: &Taisyti failo tipą…

[ctx: @action:inmenu Edit]
en: Select Items Matching…
lt: Žymėti elementus, atitinkančius…

[ctx: @action:inmenu Edit]
en: Unselect Items Matching…
lt: Nuimti žymėjimą nuo elementų, atitinkančių…

[ctx: @action:inmenu Edit]
en: Unselect All
lt: Nuimti žymėjimą nuo visų

[ctx: @action:inmenu Go]
en: App&lications
lt: &Programos

[ctx: @action:inmenu Go]
en: &Network Folders
lt: &Tinklo aplankai

[ctx: @action:inmenu Go]
en: Trash
lt: Šiukšlinė

[ctx: @action:inmenu Go]
en: Autostart
lt: Automatinis paleidimas

[ctx: @action:inmenu Tools]
en: Find File…
lt: Rasti failą…

[ctx: @action:inmenu Tools]
en: Open &Terminal
lt: Atverti &terminalą

[ctx: @title:window]
en: Select
lt: Žymėti

en: Select all items matching this pattern:
lt: Pažymėti visus elementus atitinkančius šį šabloną:

[ctx: @title:window]
en: Unselect
lt: Nuimti žymėjimą

en: Unselect all items matching this pattern:
lt: Nuimti žymėjimą nuo visų elementų, atitinkančių šį šabloną:

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
lt: &Taisa

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (selection)
en: Selection
lt: Žymėjimas

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
lt: &Rodinys

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: &Go
lt: &Eiti

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: Tools
lt: Įrankiai

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Dolphin Toolbar
lt: Dolphin įrankių juosta

en: Recently Closed Tabs
lt: Paskiausiai užvertos kortelės

en: Empty Recently Closed Tabs
lt: Išvalyti paskiausiai užvertas korteles

[ctx: @action:inmenu]
en: New Tab
lt: Nauja kortelė

[ctx: @action:inmenu]
en: Detach Tab
lt: Atkabinti kortelę

[ctx: @action:inmenu]
en: Rename Tab
lt: Pervadinti kortelę

[ctx: @action:inmenu]
en: Close Other Tabs
lt: Užverti kitas korteles

[ctx: @action:inmenu]
en: Close Tabs to the Left
lt: Užverti korteles kairėje

[ctx: @action:inmenu]
en: Close Tabs to the Right
lt: Užverti korteles dešinėje

[ctx: @action:inmenu]
en: Close Tab
lt: Užverti kortelę

[ctx: @title:window for text input]
en: Rename Tab
lt: Pervadinti kortelę

en: New tab name:
lt: Naujas kortelės pavadinimas:

[ctx: accessible name of Dolphin's view container]
note: i18n: This accessible name will be announced any time the user moves keyboard focus e.g. from the toolbar or the places panel towards the main working area of Dolphin. It gives structure. This container does not only contain the main view but also the status bar, the search panel, filter, and select
en: Location View
lt: Vietos rodinys

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (location_bar)
en: Location Bar
lt: Vietos juosta

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
lt: Pagrindinė įrankių juosta

[ctx: @info:tooltip of a 'locked' symbol in url navigator]
en: This folder is not writable for you.
lt: Jūs negalite rašyti į šį aplanką.

en: Running Dolphin as root can be dangerous. Please be careful.
lt: Dolphin paleidimas pagrindinio naudotojo (root) teisėmis gali būti pavojingas. Būkite atsargūs.

[ctx: @info:progress]
en: Loading folder…
lt: Įkeliamas aplankas…

[ctx: @info:progress]
en: Sorting…
lt: Rikiuojama…

[ctx: @info]
en: Searching…
lt: Ieškoma…

[ctx: @info:status]
en: No items found.
lt: Nerasta jokių elementų.

[ctx: @action]
en: Open as File
lt: Atverti kaip failą

[ctx: @info]
en: Trying to open a file as a folder: <filename>%1</filename>
lt: Failą bandoma atverti kaip aplanką: <filename>%1</filename>

[ctx: @info:status]
en: Dolphin does not support web pages, the web browser has been launched
lt: Dolphin nepalaiko internetinių puslapių, buvo paleista saityno naršyklė

[ctx: @info:status]
en: Protocol not supported by Dolphin, default application has been launched
lt: Dolphin nepalaiko šio protokolo, buvo paleista numatytoji programa

[ctx: @info:status]
en: Invalid protocol '%1'
lt: Neteisingas protokolas „%1“

[ctx: @info:status]
en: Invalid protocol
lt: Neteisingas protokolas

[ctx: @action]
en: Create missing folder
lt: Sukurti trūkstamą aplanką

[ctx: @info:tooltip]
en: Create the folder at this path and open it
lt: Sukurti šiame kelyje aplanką ir jį atverti

[ctx: @info:tooltip]
en: You do not have permission to create the folder
lt: Jūs neturite leidimo sukurti aplanką

en: Current location changed, <filename>%1</filename> is no longer accessible.
lt: Dabartinė vieta pakeista, <filename>%1</filename> daugiau nebeprieinamas.

[ctx: @info:tooltip]
en: Keep Filter When Changing Folders
lt: Išlaikyti filtrą keičiant aplankus

en: Filter…
lt: Filtruoti…

en: Invalid expression
lt: Neteisingas reiškinys

[ctx: @info:tooltip]
en: Match case
lt: Skirti didžiąsias ir mažąsias raides

[ctx: @item:inlistbox]
en: Plain Text
lt: Grynasis tekstas

[ctx: @item:inlistbox]
en: Regular Expression
lt: Reguliarusis reiškinys

[ctx: @info:tooltip]
en: Hide Filter Bar
lt: Slėpti filtro juostą

[ctx: @action:inmenu]
en: Hide
lt: Slėpti

[ctx: @action:inmenu]
en: Unhide
lt: Nebeslėpti

[ctx: @action:inmenu]
en: Move to New Folder…
lt: Perkelti į naują aplanką…

[ctx: @action open a submenu with additional entries]
en: Other
lt: Kita

[ctx: @label]
en: Other folder icon options
lt: Kitos aplanko piktogramos parinktys

[ctx: @label as in default folder color]
en: Red
lt: Raudona

[ctx: @label as in default folder color]
en: Yellow
lt: Geltona

[ctx: @label as in default folder color]
en: Orange
lt: Oranžinė

[ctx: @label as in default folder color]
en: Green
lt: Žalia

[ctx: @label as in default folder color]
en: Cyan
lt: Žydra

[ctx: @label: as in default folder icon]
en: Default
lt: Numatytoji

[ctx: @label as in default folder color]
en: Blue
lt: Mėlyna

[ctx: @label as in default folder color]
en: Violet
lt: Violetinė

[ctx: @label as in default folder color]
en: Brown
lt: Ruda

[ctx: @label as in default folder color]
en: Grey
lt: Pilka

[ctx: @label as in default folder color]
en: Bookmark
lt: Žymelė

[ctx: @label as in default folder color]
en: Cloud
lt: Debesija

[ctx: @label as in default folder color]
en: Development
lt: Programavimas

[ctx: @label as in default folder color]
en: Games
lt: Žaidimai

[ctx: @label as in default folder color]
en: Mail
lt: Paštas

[ctx: @label as in default folder color]
en: Music
lt: Muzika

[ctx: @label as in default folder color]
en: Print
lt: Spausdinti

[ctx: @label as in default folder color]
en: Compressed
lt: Glaudintas

[ctx: @label as in default folder color]
en: Temporary
lt: Laikina

[ctx: @label as in default folder color]
en: Important
lt: Svarbu

[ctx: @label %1 is a folder icon name (Red, Music...) etc]
en: Set folder icon to %1
lt: Nustatyti aplanko piktogramą į %1

[ctx: @info]
en: hidden
lt: paslėptas

[ctx: accessibility announcement]
en: Selection mode enabled
lt: Žymėjimo veiksena įjungta

[ctx: accessibility announcement]
en: Selection mode disabled
lt: Žymėjimo veiksena išjungta

[ctx: Textual representation of a file. %1 is the name of the file/folder.]
en: "%1"
lt: „%1“

[ctx: Textual representation of two files. %1 and %2 are names of files/folders.]
en: "%1" and "%2"
lt: „%1“ ir „%2“

[ctx: Textual representation of three files. %1, %2 and %3 are names of files/folders.]
en: "%1", "%2" and "%3"
lt: „%1“, „%2“ ir „%3“

[ctx: Textual representation of four files. %1, %2, %3 and %4 are names of files/folders.]
en: "%1", "%2", "%3" and "%4"
lt: „%1“, „%2“, „%3“ ir „%4“

[ctx: Textual representation of five files. %1, %2, %3, %4 and %5 are names of files/folders.]
en: "%1", "%2", "%3", "%4" and "%5"
lt: „%1“, „%2“, „%3“, „%4“ ir „%5“

[ctx: Textual representation of selected files. %1 is the number of files.]
en: One Selected File | %1 Selected Files
lt[0]: Pažymėtas 1 failas
lt[1]: Pažymėti %1 failai
lt[2]: Pažymėta %1 failų
lt[3]: Pažymėtas %1 failas

[ctx: Textual representation of selected folders. %1 is the number of folders.]
en: One Selected Folder | %1 Selected Folders
lt[0]: Pažymėtas vienas aplankas
lt[1]: Pažymėti %1 aplankai
lt[2]: Pažymėta %1 aplankų
lt[3]: Pažymėtas %1 aplankas

[ctx: Textual representation of selected fileitems. %1 is the number of files/folders.]
en: One Selected Item | %1 Selected Items
lt[0]: Pažymėtas vienas elementas
lt[1]: Pažymėti %1 elementai
lt[2]: Pažymėta %1 elementų
lt[3]: Pažymėtas %1 elementas

[ctx: Textual representation of files. %1 is the number of files.]
en: One File | %1 Files
lt[0]: 1 failas
lt[1]: %1 failai
lt[2]: %1 failų
lt[3]: %1 failas

[ctx: Textual representation of folders. %1 is the number of folders.]
en: One Folder | %1 Folders
lt[0]: 1 aplankas
lt[1]: %1 aplankai
lt[2]: %1 aplankų
lt[3]: %1 aplankas

[ctx: Textual representation of fileitems. %1 is the number of files/folders.]
en: One Item | %1 Items
lt[0]: 1 elementas
lt[1]: %1 elementai
lt[2]: %1 elementų
lt[3]: %1 elementas

[ctx: @item:intable]
en: %1 item | %1 items
lt[0]: %1 elementas
lt[1]: %1 elementai
lt[2]: %1 elementų
lt[3]: %1 elementas

[ctx: @title:group]
en: Others
lt: Kita

[ctx: @title:group Size]
en: Folders
lt: Aplankai

[ctx: @title:group Size]
en: Small
lt: Mažas

[ctx: @title:group Size]
en: Medium
lt: Vidutinis

[ctx: @title:group Size]
en: Big
lt: Didelis

[ctx: @title:group Date]
en: Today
lt: Šiandien

[ctx: @title:group Date]
en: Yesterday
lt: Vakar

[ctx: @title:group Date]
en: One Week Ago
lt: Prieš savaitę

[ctx: @title:group Date]
en: Two Weeks Ago
lt: Prieš dvi savaites

[ctx: @title:group Date]
en: Three Weeks Ago
lt: Prieš tris savaites

[ctx: @title:group Date]
en: Earlier this Month
lt: Anksčiau nei prieš mėnesį

[ctx: @title:group Date: MMMM is full month name in current locale, and yyyy is full year number. You must keep the ' don't use any fancy " or « or similar. The ' is not shown to the user, it's there to mark a part of the text that should not be formatted as a date]
en: 'Yesterday' (MMMM, yyyy)
lt: 'Vakar' (yyyy 'm.' MMMM)

[ctx: @title:group Date: The week day name: dddd, MMMM is full month name in current locale, and yyyy is full year number.]
en: dddd (MMMM, yyyy)
lt: dddd (yyyy 'm.' MMMM)

[ctx: @title:group Date: MMMM is full month name in current locale, and yyyy is full year number. You must keep the ' don't use any fancy " or « or similar. The ' is not shown to the user, it's there to mark a part of the text that should not be formatted as a date]
en: 'One Week Ago' (MMMM, yyyy)
lt: 'Prieš savaitę' (yyyy 'm.' MMMM)

[ctx: @title:group Date: MMMM is full month name in current locale, and yyyy is full year number. You must keep the ' don't use any fancy " or « or similar. The ' is not shown to the user, it's there to mark a part of the text that should not be formatted as a date]
en: 'Two Weeks Ago' (MMMM, yyyy)
lt: 'Prieš dvi savaites' (yyyy 'm.' MMMM)

[ctx: @title:group Date: MMMM is full month name in current locale, and yyyy is full year number. You must keep the ' don't use any fancy " or « or similar. The ' is not shown to the user, it's there to mark a part of the text that should not be formatted as a date]
en: 'Three Weeks Ago' (MMMM, yyyy)
lt: 'Prieš tris savaites' (yyyy 'm.' MMMM)

[ctx: @title:group Date: MMMM is full month name in current locale, and yyyy is full year number. You must keep the ' don't use any fancy " or « or similar. The ' is not shown to the user, it's there to mark a part of the text that should not be formatted as a date]
en: 'Earlier on' MMMM, yyyy
lt: 'Anksčiau ties' yyyy 'm.' MMMM

[ctx: @title:group The month and year: MMMM is full month name in current locale, and yyyy is full year number]
en: MMMM, yyyy
lt: yyyy 'm.' MMMM

[ctx: @item:intext Access permission, concatenated]
en: Read,
lt: Skaityti,

[ctx: @item:intext Access permission, concatenated]
en: Write,
lt: Rašyti,

[ctx: @item:intext Access permission, concatenated]
en: Execute,
lt: Vykdyti,

[ctx: @item:intext Access permission, concatenated]
en: Forbidden
lt: Uždrausta

[ctx: @title:group Files and folders by permissions]
en: User: %1 | Group: %2 | Others: %3
lt: Naudotojas: %1 | Grupė: %2 | Kiti: %3

[ctx: @label]
en: Name
lt: Pavadinimas

[ctx: @label]
en: Size
lt: Dydis

[ctx: @label]
en: Modified
lt: Pakeista

[ctx: @tooltip]
en: The date format can be selected in settings.
lt: Datos formatas gali būti pasirinktas nuostatose.

[ctx: @label]
en: Created
lt: Sukurta

[ctx: @label]
en: Accessed
lt: Paskiausia prieiga

[ctx: @label]
en: Type
lt: Tipas

[ctx: @label]
en: Rating
lt: Įvertinimas

[ctx: @label]
en: Tags
lt: Žymės

[ctx: @label]
en: Comment
lt: Komentaras

[ctx: @label]
en: Title
lt: Pavadinimas

[ctx: @label]
en: Document
lt: Dokumentai

[ctx: @label]
en: Author
lt: Autorius

[ctx: @label]
en: Publisher
lt: Leidėjas

[ctx: @label]
en: Page Count
lt: Puslapių skaičius

[ctx: @label]
en: Word Count
lt: Žodžių skaičius

[ctx: @label]
en: Line Count
lt: Eilučių skaičius

[ctx: @label]
en: Date Photographed
lt: Paveikslavimo data

[ctx: @label]
en: Image
lt: Paveikslai

[ctx: @label width x height]
en: Dimensions
lt: Matmenys

[ctx: @label]
en: Height
lt: Aukštis

[ctx: @label]
en: Orientation
lt: Orientacija

[ctx: @label]
en: Width
lt: Plotis

[ctx: @label]
en: Album
lt: Albumas

[ctx: @label]
en: Audio
lt: Garso įrašai

[ctx: @label]
en: Artist
lt: Atlikėjas

[ctx: @label]
en: Audio Codec
lt: Garso įrašo kodekas

[ctx: @label]
en: Bitrate
lt: Pralaidumas

[ctx: @label]
en: Duration
lt: Trukmė

[ctx: @label]
en: Genre
lt: Žanras

[ctx: @label]
en: Release Year
lt: Išleidimo metai

[ctx: @label]
en: Track
lt: Takelis

[ctx: @label]
en: Aspect Ratio
lt: Proporcijos

[ctx: @label]
en: Video
lt: Vaizdo įrašai

[ctx: @label]
en: Color Space
lt: Spalvų erdvė

[ctx: @label]
en: Frame Rate
lt: Kadrų dažnis

[ctx: @label]
en: Pixel Format
lt: Pikselių formatas

[ctx: @label]
en: Video Codec
lt: Vaizdo įrašo kodekas

[ctx: @label]
en: Path
lt: Kelias

[ctx: @label]
en: Other
lt: Kita

[ctx: @label]
en: Folder Name
lt: Aplanko pavadinimas

[ctx: @label]
en: File Extension
lt: Failo prievardis

[ctx: @label]
en: Deletion Time
lt: Ištrynimo laikas

[ctx: @label]
en: Link Destination
lt: Nuorodos paskirtis

[ctx: @label]
en: Downloaded From
lt: Atsisiųsta iš

[ctx: @label]
en: Permissions
lt: Leidimai

[ctx: @tooltip]
en: The permission format can be changed in settings. Options are Symbolic, Numeric (Octal) or Combined formats
lt: Leidimų formatas gali būti keičiamas nuostatose. Variantai yra simbolinis, skaitmeninis (aštuonetainis) arba mišrus

[ctx: @label]
en: Owner
lt: Savininkas

[ctx: @label]
en: User Group
lt: Naudotojo grupė

[ctx: @info:status]
en: Unknown error.
lt: Nežinoma klaida.

[ctx: @accessible rating]
en: %1 and a half stars | %1 and a half stars
lt[0]: %1 su puse žvaigždutė
lt[1]: %1 su puse žvaigždutės
lt[2]: %1 su puse žvaigždučių
lt[3]: %1 su puse žvaigždutė

[ctx: @accessible rating]
en: %1 star | %1 stars
lt[0]: %1 žvaigždutė
lt[1]: %1 žvaigždutės
lt[2]: %1 žvaigždučių
lt[3]: %1 žvaigždutė

[ctx: @title]
en: File Manager
lt: Failų tvarkytuvė

[ctx: @info:credit]
en: © 2006–2025 The Dolphin Developers
lt: © 2006–2025 Dolphin programuotojai

[ctx: @info:credit]
en: Maintainer (since 2021) and developer
lt: Prižiūrėtojas (nuo 2021) ir programuotojas

[ctx: @info:credit]
en: Maintainer (since 2021) and developer (since 2019)
lt: Prižiūrėtojas (nuo 2021) ir programuotojas (nuo 2019)

[ctx: @info:credit]
en: Maintainer (2018–2021) and developer
lt: Prižiūrėtojas (2018–2021) ir programuotojas

[ctx: @info:credit]
en: Maintainer (2014–2018) and developer
lt: Prižiūrėtojas (2014–2018) ir programuotojas

[ctx: @info:credit]
en: Maintainer (2012–2014) and developer
lt: Prižiūrėtojas (2012–2014) ir programuotojas

[ctx: @info:credit]
en: Maintainer and developer (2006–2012)
lt: Prižiūrėtojas ir programuotojas (2006–2012)

[ctx: @info:credit]
en: Developer
lt: Programuotojas

[ctx: @info:credit]
en: Documentation
lt: Dokumentacija

[ctx: @info:shell]
en: The files and folders passed as arguments will be selected.
lt: Bus pažymėti failai ir katalogai, kurie nurodyti kaip argumentai.

[ctx: @info:shell]
en: Dolphin will get started with a split view.
lt: Dolphin pasileis su padalytu rodiniu.

[ctx: @info:shell]
en: Dolphin will explicitly open in a new window.
lt: Dolphin bus aiškiai atverta naujame lange.

[ctx: @info:shell]
en: Start Dolphin Daemon (only required for DBus Interface).
lt: Paleisti Dolphin tarnybą (reikalinga tik DBus sąsajai).

[ctx: @info:shell]
en: Document to open
lt: Dokumentas, kurį atverti

note: i18n: ectx: label, entry (HiddenFilesShown), group (FoldersPanel)
en: Hidden files shown
lt: Rodomi paslėpti failai

note: i18n: ectx: label, entry (LimitFoldersPanelToHome), group (FoldersPanel)
en: Limit folders panel to home directory if inside home
lt: Aplankų skydelį apriboti namų katalogu, jei jo viduje

note: i18n: ectx: label, entry (AutoScrolling), group (FoldersPanel)
en: Automatic scrolling
lt: Automatinis slinkimas

[ctx: @action:inmenu]
en: Cut
lt: Iškirpti

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy
lt: Kopijuoti

[ctx: @action:inmenu]
en: Rename…
lt: Pervadinti…

[ctx: @action:inmenu]
en: Move to Trash
lt: Perkelti į šiukšlinę

[ctx: @action:inmenu]
en: Delete
lt: Ištrinti

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Hidden Files
lt: Rodyti paslėptus failus

[ctx: @action:inmenu]
en: Limit to Home Directory
lt: Apriboti namų katalogu

[ctx: @action:inmenu]
en: Automatic Scrolling
lt: Automatinis slinkimas

[ctx: @action:inmenu]
en: Properties
lt: Savybės

note: i18n: ectx: label, entry (previewsShown), group (InformationPanel)
en: Previews shown
lt: Rodomos peržiūros

note: i18n: ectx: label, entry (previewsAutoPlay), group (InformationPanel)
en: Auto-Play media files
lt: Automatiškai atkurti medijos failus

note: i18n: ectx: label, entry (showHovered), group (InformationPanel)
en: Show item on hover
lt: Rodyti elementą užvedus pelę

note: i18n: ectx: label, entry (dateFormat), group (InformationPanel)
en: Date display format
lt: Datos rodymo formatas

[ctx: @action:inmenu]
en: Preview
lt: Peržiūra

[ctx: @action:inmenu]
en: Auto-Play media files
lt: Automatiškai atkurti medijos failus

[ctx: @action:inmenu]
en: Show item on hover
lt: Rodyti elementą užvedus pelę

[ctx: @action:inmenu]
en: Configure…
lt: Konfigūruoti…

[ctx: @action:inmenu]
en: Condensed Date
lt: Sutrumpinta data

[ctx: @label::textbox]
en: Select which data should be shown:
lt: Pasirinkite, kurie duomenys turėtų būti rodomi:

[ctx: @label]
en: %1 item selected | %1 items selected
lt[0]: Pažymėtas %1 elementas
lt[1]: Pažymėti %1 elementai
lt[2]: Pažymėta %1 elementų
lt[3]: Pažymėtas %1 elementas

en: play
lt: atkurti

en: pause
lt: pristabdyti

note: i18n: ectx: label, entry (IconSize), group (PlacesPanel)
en: Size of icons in the Places Panel (-1 means "automatic")
lt: Piktogramų dydis Vietų skydelyje (-1 reiškia „automatinis“)

en: Terminal cannot be shown because Konsole is not installed. Please install it and then reopen the panel.
lt: Terminalas negali būti parodytas, nes nėra įdiegta programa Konsole. Įdiekite programą, o tuomet atverkite skydelį iš naujo.

en: Install Konsole
lt: Įdiegti Konsole

[ctx: action:button]
en: Save this search to quickly access it again in the future
lt: Įrašyti šią paiešką tam, kad vėliau ją vėl galima būtų greitai pasiekti

[ctx: @action:button for changing search options]
en: Filter
lt: Filtras

[ctx: @info:tooltip]
en: Quit searching
lt: Baigti paiešką

[ctx: action:button search from here]
en: Here
lt: Čia

[ctx: action:button search everywhere]
en: Everywhere
lt: Visur

[ctx: @info:placeholder]
en: Search in file contents…
lt: Ieškoti failų turinyje…

[ctx: @info:tooltip]
en: Limit the search to <filename>%1</filename> and its subfolders.
lt: Apriboti paiešką iki <filename>%1</filename> ir jo poaplankių.

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n call is in a single row or the i18n comment above will not be extracted. See https://commits.kde.org/kxmlgui/a31135046e1b3335b5d7bbbe6aa9a883ce3284c1 i18n: The "Everywhere" button makes Dolphin search all files in "/" recursively. "From the root up" is meant to communicate this colloquially whi
en: Search all directories from the root up.
lt: Atlikti paiešką visuose kataloguose, pradedant nuo šakninio ir einant toliau.

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: Tooltip for "Everywhere" button as opposed to searching for files in specific folders. The search tool uses file indexing and will therefore only be able to search through directories which have been put into a data base. Please make sure your translation of the path to the Search settings pag
en: Search all indexed locations.<nl/><nl/>Configure which locations are indexed in <interface>System Settings|Workspace|Search</interface>.
lt: Atlikti paiešką visose indeksuotose vietose.<nl/><nl/>Konfigūruokite, kurios vietos yra indeksuotos, perėję į <interface>Sistemos nuostatos|Darbo sritis|Paieška</interface>.

[ctx: @action:button]
en: Remove Filter
lt: Šalinti filtrą

note: i18n: ectx: label, entry (Location), group (Search)
en: Location
lt: Vieta

note: i18n: ectx: label, entry (What), group (Search)
en: What
lt: Kas

[ctx: @title of a search results page. %1 is the search term a user entered, %2 is a folder name]
en: Search results for “%1” in %2
lt: Ieškoti „%1“ ties %2

[ctx: @title of a search results page. %1 is a tag e.g. 'important'. %2 is a folder name]
en: Search items tagged “%1” in %2
lt: Paieškos elementai, pažymėti žyme „%1“, esantys %2

[ctx: @title of a search results page with items matching pre-defined conditions. %1 is a folder name]
en: Search results in %1
lt: Paieškos rezultatai, esantys %1

[ctx: @title of a search results page. %1 is the search term a user entered]
en: Search results for “%1”
lt: Paieškos rezultatai pagal užklausą „%1“

[ctx: @title of a search results page. %1 is the search term a user entered]
en: Files containing “%1”
lt: Failai, kuriuose yra „%1“

[ctx: @title of a search results page with items matching pre-defined conditions]
en: Search results
lt: Paieškos rezultatai

note: i18n: Localized name for the Filenamesearch search tool for use in user interfaces.
en: Simple search
lt: Paprastą paiešką

note: i18n: Localized name for the Baloo search tool for use in user interfaces.
en: File Indexing
lt: Failų indeksavimą

[ctx: @title:group]
en: Search in:
lt: Kur ieškoti:

[ctx: @option:radio Search in:]
en: File names
lt: Failų pavadinimuose

[ctx: @title:group]
en: Search using:
lt: Ieškoti naudojant:

[ctx: @action:button %1 is software name]
en: Configure %1…
lt: Konfigūruoti %1…

[ctx: @title:group for filtering files based on their type]
en: File Type:
lt: Failo tipas:

[ctx: @title:group for filtering files by modified date]
en: Modified since:
lt: Modifikuotas nuo:

[ctx: @title:group for selecting a minimum rating of search results]
en: Rating:
lt: Įvertinimas:

[ctx: @title:group for selecting required tags for search results]
en: Tags:
lt: Žymės:

[ctx: @label above 'Install KFind'/'Open KFind' button]
en: For more advanced searches:
lt: Labiau išplėstinėms paieškoms:

[ctx: @option:radio Search in:]
en: File names and contents
lt: Failų pavadinimuose ir turinyje

[ctx: @option:radio Search in:]
en: File contents
lt: Failų turinyje

[ctx: @action:button 1 is KFind app name]
en: Open %1
lt: Atverti %1

[ctx: @action:button]
en: Install KFind…
lt: Įdiegti K paiešką…

[ctx: @info]
en: <application>KFind</application> installed successfully.
lt: <application>K paieška</application> sėkmingai įdiegta.

[ctx: @info:status]
en: Installing KFind
lt: Įdiegiama K paieška

[ctx: @item:inlistbox]
en: Any Date
lt: Bet kokia data

[ctx: @item:inlistbox]
en: Any Type
lt: Bet koks tipas

[ctx: @item:inlistbox]
en: Any Rating
lt: Bet koks įvertinimas

[ctx: @item:inlistbox]
en: 1 or more
lt: 1 ar daugiau

[ctx: @item:inlistbox]
en: 2 or more
lt: 2 ar daugiau

[ctx: @item:inlistbox]
en: 3 or more
lt: 3 ar daugiau

[ctx: @item:inlistbox]
en: 4 or more
lt: 4 ar daugiau

[ctx: @action:button Required tags for search results: None]
en: None
lt: Nėra

[ctx: @info explaining the next step in a process]
en: Select the files and folders that should be copied.
lt: Pažymėkite failus ir aplankus, kurie turi būti nukopijuoti.

[ctx: @action:button]
note: i18n: Aborts the current step-by-step process to copy files by leaving the selection mode. i18n: Aborts the current step-by-step process to copy the location of files by leaving the selection mode.
en: Cancel Copying
lt: Atsisakyti kopijavimo

[ctx: @info explaining the next step in a process]
en: Select one file or folder whose location should be copied.
lt: Pažymėkite vieną failą ar aplanką, kurio vieta turi būti nukopijuota.

[ctx: @info explaining the next step in a process]
note: i18n: "Copy over" refers to copying to the other split view area that is currently visible to the user.
en: Select the files and folders that should be copied over.
lt: Pažymėkite failus ir aplankus, kurie turi būti nukopijuoti.

[ctx: @info explaining the next step in a process]
en: Select the files and folders that should be cut.
lt: Pažymėkite failus ir aplankus, kurie turi būti iškirpti.

[ctx: @action:button]
note: i18n: Aborts the current step-by-step process to cut files by leaving the selection mode.
en: Cancel Cutting
lt: Atsisakyti iškirpimo

[ctx: @info explaining the next step in a process]
en: Select the files and folders that should be permanently deleted.
lt: Pažymėkite failus ir aplankus, kurie turi būti ištrinti visam laikui.

[ctx: @action:button]
note: i18n: Aborts the current step-by-step process to delete files by leaving the selection mode. i18n: Aborts the current step-by-step process of moving files to the trash by leaving the selection mode.
en: Cancel
lt: Atsisakyti

[ctx: @info explaining the next step in a process]
en: Select the files and folders that should be duplicated here.
lt: Pažymėkite failus ir aplankus, kurie turėtų būti dubliuoti čia.

[ctx: @action:button]
note: i18n: Aborts the current step-by-step process to duplicate files by leaving the selection mode.
en: Cancel Duplicating
lt: Atsisakyti dubliavimo

[ctx: @action keep short]
note: i18n: This button appears in a bar if there isn't enough horizontal space to fit all the other buttons so please keep it short. The small button opens a menu that contains the actions that didn't fit on the bar.
en: More
lt: Daugiau

[ctx: @info explaining the next step in a process]
note: i18n: "Move over" refers to moving to the other split view area that is currently visible to the user.
en: Select the files and folders that should be moved over.
lt: Pažymėkite failus ir aplankus, kurie turi būti perkelti.

[ctx: @action:button]
note: i18n: Aborts the current step-by-step process to copy the location of files by leaving the selection mode.
en: Cancel Moving
lt: Atsisakyti perkėlimo

[ctx: @info explaining the next step in a process]
en: Select the files and folders that should be moved to the Trash.
lt: Pažymėkite failus ir aplankus, kurie turi būti perkelti į šiukšlinę.

[ctx: @action A more elaborate and clearly worded version of the Paste action]
en: Paste from Clipboard
lt: Įdėti iš iškarpinės

[ctx: @action Dismisses a bar explaining how to use the Paste action]
en: Dismiss This Reminder
lt: Atmesti šį priminimą

[ctx: @action Dismisses an explanatory area and never shows it again]
en: Don't Remind Me Again
lt: Daugiau nebepriminti

[ctx: @info explains the next step in a process]
en: Select the file or folder that should be renamed.
    Bulk renaming is possible when multiple items are selected.
lt: Pažymėkite failą ar aplanką, kuris turėtų būti pervadintas.
    Masinis pervadinimas yra įmanomas, kai pažymėti keli elementai.

[ctx: @action:button]
note: i18n: Aborts the current step-by-step process to delete files by leaving the selection mode.
en: Cancel Renaming
lt: Atsisakyti pervadinimo

[ctx: @action]
note: i18n: A more elaborate and clearly worded version of the Copy action %2 is a textual representation of the currently selected files or folders. This can be the name of the file/files like "file1" or "file1, file2 and file3" or an aggregate like "8 Selected Folders". If this sort of word puzzle can n
en: Copy %2 to the Clipboard | Copy %2 to the Clipboard
lt[0]: Kopijuoti %2 į iškarpinę
lt[1]: Kopijuoti %2 į iškarpinę
lt[2]: Kopijuoti %2 į iškarpinę
lt[3]: Kopijuoti %2 į iškarpinę

[ctx: @action]
note: i18n: A more elaborate and clearly worded version of the Copy Location action %2 is a textual representation of the currently selected files or folders. This can be the name of the file/files like "file1" or "file1, file2 and file3" or an aggregate like "8 Selected Folders". If this sort of word puz
en: Copy the Location of %2 to the Clipboard | Copy the Location of %2 to the Clipboard
lt[0]: Kopijuoti %2 vietą į iškarpinę
lt[1]: Kopijuoti %2 vietą į iškarpinę
lt[2]: Kopijuoti %2 vietą į iškarpinę
lt[3]: Kopijuoti %2 vietą į iškarpinę

[ctx: @action]
note: i18n: A more elaborate and clearly worded version of the Cut action %2 is a textual representation of the currently selected files or folders. This can be the name of the file/files like "file1" or "file1, file2 and file3" or an aggregate like "8 Selected Folders". If this sort of word puzzle can no
en: Cut %2 to the Clipboard | Cut %2 to the Clipboard
lt[0]: Iškirpti %2 į iškarpinę
lt[1]: Iškirpti %2 į iškarpinę
lt[2]: Iškirpti %2 į iškarpinę
lt[3]: Iškirpti %2 į iškarpinę

[ctx: @action]
note: i18n: A more elaborate and clearly worded version of the Delete action %2 is a textual representation of the currently selected files or folders. This can be the name of the file/files like "file1" or "file1, file2 and file3" or an aggregate like "8 Selected Folders". If this sort of word puzzle can
en: Permanently Delete %2 | Permanently Delete %2
lt[0]: Ištrinti visam laikui %2
lt[1]: Ištrinti visam laikui %2
lt[2]: Ištrinti visam laikui %2
lt[3]: Ištrinti visam laikui %2

[ctx: @action]
note: i18n: A more elaborate and clearly worded version of the Duplicate action %2 is a textual representation of the currently selected files or folders. This can be the name of the file/files like "file1" or "file1, file2 and file3" or an aggregate like "8 Selected Folders". If this sort of word puzzle 
en: Duplicate %2 | Duplicate %2
lt[0]: Dubliuoti %2
lt[1]: Dubliuoti %2
lt[2]: Dubliuoti %2
lt[3]: Dubliuoti %2

[ctx: @action]
note: i18n: A more elaborate and clearly worded version of the Trash action %2 is a textual representation of the currently selected files or folders. This can be the name of the file/files like "file1" or "file1, file2 and file3" or an aggregate like "8 Selected Folders". If this sort of word puzzle can 
en: Move %2 to the Trash | Move %2 to the Trash
lt[0]: Perkelti %2 į šiukšlinę
lt[1]: Perkelti %2 į šiukšlinę
lt[2]: Perkelti %2 į šiukšlinę
lt[3]: Perkelti %2 į šiukšlinę

[ctx: @action]
note: i18n: A more elaborate and clearly worded version of the Rename action %2 is a textual representation of the currently selected files or folders. This can be the name of the file/files like "file1" or "file1, file2 and file3" or an aggregate like "8 Selected Folders". If this sort of word puzzle can
en: Rename %2 | Rename %2
lt[0]: Pervadinti %2
lt[1]: Pervadinti %2
lt[2]: Pervadinti %2
lt[3]: Pervadinti %2

[ctx: @info label above the view explaining the state]
en: Selection Mode: Click on files or folders to select or deselect them.
lt: Žymėjimo veiksena: Spustelėkite ant failų ar aplankų, norėdami juos pažymėti ar nuimti žymėjimą.

[ctx: @info label above the view explaining the state]
en: Selection Mode
lt: Žymėjimo veiksena

[ctx: @action:button]
en: Exit Selection Mode
lt: Išeiti iš žymėjimo veiksenos

[ctx: @title:group]
en: Context Menu Actions
lt: Kontekstinio meniu veiksmai

[ctx: @label:textbox]
en: Search…
lt: Ieškoti…

[ctx: @action:button]
en: Download Services…
lt: Atsisiųsti paslaugų…

[ctx: @action:button]
en: Shortcuts…
lt: Spartieji klavišai…

[ctx: @option:check]
en: Delete
lt: Ištrinti

[ctx: @option:check]
en: 'Copy To' and 'Move To' commands
lt: „Kopijuoti į“ ir „Perkelti į“ komandos

note: i18n: ectx: label, entry (UseSystemFont), group (IconsMode) i18n: ectx: label, entry (UseSystemFont), group (DetailsMode) i18n: ectx: label, entry (UseSystemFont), group (CompactMode)
en: Use system font
lt: Naudoti sistemos šriftą

note: i18n: ectx: label, entry (IconSize), group (IconsMode) i18n: ectx: label, entry (IconSize), group (DetailsMode) i18n: ectx: label, entry (IconSize), group (CompactMode)
en: Icon size
lt: Piktogramų dydis

note: i18n: ectx: label, entry (PreviewSize), group (IconsMode) i18n: ectx: label, entry (PreviewSize), group (DetailsMode) i18n: ectx: label, entry (PreviewSize), group (CompactMode)
en: Preview size
lt: Peržiūros dydis

note: i18n: ectx: label, entry (MaximumTextWidthIndex), group (CompactMode)
en: Maximum text width index (0 means unlimited)
lt: Didžiausias teksto pločio indeksas (0 reiškia neribotas)

note: i18n: ectx: label, entry (DirectorySizeMode), group (ContentDisplay)
en: How we display the size of directories
lt: Kaip atvaizduojame katalogų dydžius

note: i18n: ectx: label, entry (DirectorySizeMode), group (ContentDisplay)
en: Show the content count
lt: Rodyti turinio skaičių

note: i18n: ectx: label, entry (DirectorySizeMode), group (ContentDisplay)
en: Show the content size
lt: Rodyti turinio dydį

note: i18n: ectx: label, entry (DirectorySizeMode), group (ContentDisplay)
en: Do not show any directory size
lt: Nerodyti jokių katalogų dydžio

note: i18n: ectx: label, entry (UsePermissionsFormat), group (ContentDisplay)
en: Permissions style format
lt: Leidimų stiliaus formatas

note: i18n: ectx: label, entry (ShowCopyMoveMenu), group (ContextMenu)
en: Show 'Copy To' and 'Move To' commands in context menu
lt: Kontekstiniame meniu rodyti komandas „Kopijuoti į“ ir „Perkelti į“

note: i18n: ectx: label, entry (ShowAddToPlaces), group (ContextMenu)
en: Show 'Add to Places' in context menu.
lt: Rodyti kontekstiniame meniu punktą „Pridėti prie vietų“.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowSortBy), group (ContextMenu)
en: Show 'Sort By' in context menu.
lt: Rodyti kontekstiniame meniu punktą „Rikiuoti pagal“.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowViewMode), group (ContextMenu)
en: Show 'View Mode' in context menu.
lt: Rodyti kontekstiniame meniu punktą „Rodinio veiksena“.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowOpenInNewTab), group (ContextMenu)
en: Show 'Open in New Tab' and 'Open in New Tabs' in context menu.
lt: Rodyti kontekstiniame meniu punktus „Atverti naujoje kortelėje“ ir „Atverti naujose kortelėse“.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowOpenInNewWindow), group (ContextMenu)
en: Show 'Open in New Window' in context menu.
lt: Rodyti kontekstiniame meniu punktą „Atverti naujame lange“.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowOpenInSplitView), group (ContextMenu)
en: Show 'Open In Split View' in context menu.
lt: Rodyti kontekstiniame meniu punktą „Atverti padalytame rodinyje“.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowCopyLocation), group (ContextMenu)
en: Show 'Copy Location' in context menu.
lt: Rodyti kontekstiniame meniu punktą „Kopijuoti vietą“.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowDuplicateHere), group (ContextMenu)
en: Show 'Duplicate Here' in context menu.
lt: Rodyti kontekstiniame meniu punktą „Dubliuoti čia“.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowOpenTerminal), group (ContextMenu)
en: Show 'Open Terminal' in context menu.
lt: Rodyti kontekstiniame meniu punktą „Atverti terminalą“.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowCopyToOtherSplitView), group (ContextMenu)
en: Show 'Copy to other split view' in context menu.
lt: Rodyti kontekstiniame meniu punktą „Kopijuoti į kitą rodinį“.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowMoveToOtherSplitView), group (ContextMenu)
en: Show 'Move to other split view' in context menu.
lt: Rodyti kontekstiniame meniu punktą „Perkelti į kitą rodinį“.

note: i18n: ectx: label, entry (ColumnPositions), group (DetailsMode)
en: Position of columns
lt: Stulpelių pozicijos

note: i18n: ectx: label, entry (LeftPadding), group (DetailsMode)
en: Left side padding
lt: Kairiojo šono užpildas

note: i18n: ectx: label, entry (RightPadding), group (DetailsMode)
en: Right side padding
lt: Dešiniojo šono užpildas

note: i18n: ectx: label, entry (HighlightEntireRow), group (DetailsMode)
en: Highlight entire row
lt: Paryškinti visą eilutę

note: i18n: ectx: label, entry (ExpandableFolders), group (DetailsMode)
en: Expandable folders
lt: Išskleidžiami aplankai

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (HiddenFilesShown), group (Settings)
en: Hidden files shown
lt: Rodomi paslėpti failai

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (HiddenFilesShown), group (Settings)
en: When this option is enabled hidden files, such as those starting with a '.', will be shown in the file view.
lt: Kai ši parinktis įjungta, paslėpti failai, tokie kaip prasidedantys „.“ bus rodomi failų rodinyje.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Version), group (Dolphin)
en: Version
lt: Versija

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Version), group (Dolphin)
en: This option defines the used version of the view properties.
lt: Ši parinktis apibrėžia naudojamą rodinio savybių versiją.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (ViewMode), group (Dolphin)
en: View Mode
lt: Rodinio veiksena

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ViewMode), group (Dolphin)
en: This option controls the style of the view. Currently supported values include icons (0), details (1) and column (2) views.
lt: Ši parinktis valdo rodinio stilių. Šiuo metu palaikomos reikšmės yra piktogramos (0), išsamus (1) ir stulpelių (2) rodinys.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (ZoomLevel), group (Dolphin)
en: Zoom Level
lt: Mastelio lygis

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ZoomLevel), group (Dolphin)
en: Zoom level of the folder.
lt: Aplanko mastelio lygis.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (PreviewsShown), group (Dolphin)
en: Previews shown
lt: Rodomos peržiūros

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (PreviewsShown), group (Dolphin)
en: When this option is enabled, a preview of the file content is shown as an icon.
lt: Kai ši parinktis yra įjungta, failo turinio peržiūra yra rodoma kaip piktograma.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (GroupedSorting), group (Dolphin)
en: Grouped Sorting
lt: Grupinis rikiavimas

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (GroupedSorting), group (Dolphin)
en: When this option is enabled, the sorted items are categorized into groups.
lt: Kai ši parinktis yra įjungta, rikiuoti elementai yra skirstomi pagal kategorijas į grupes.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (SortRole), group (Dolphin)
en: Sort files by
lt: Rikiuoti failus pagal

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (SortRole), group (Dolphin)
en: This option defines which attribute (text, size, date, etc.) sorting is performed on.
lt: Ši parinktis apibrėžia pagal kurį atributą (tekstą, dydį, datą ir t.t.) bus rikiuojama.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (GroupRole), group (Dolphin)
en: Group files by
lt: Grupuoti failus pagal

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (SortOrder), group (Dolphin)
en: Order in which to sort files
lt: Tvarka, pagal kurią rikiuoti failus

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (SortFoldersFirst), group (Dolphin)
en: Show folders first when sorting files and folders
lt: Rikiuojant failus ir aplankus, pirmiausiai rodyti aplankus

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (SortHiddenLast), group (Dolphin)
en: Show hidden files and folders last
lt: Rodyti paslėptus failus ir aplankus paskiausiai

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (VisibleRoles), group (Dolphin)
en: Visible roles
lt: Matomi vaidmenys

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (HeaderColumnWidths), group (Dolphin)
en: Header column widths
lt: Antraštės stulpelių pločiai

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Timestamp), group (Dolphin)
en: Properties last changed
lt: Savybės paskutinį kartą keistos

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Timestamp), group (Dolphin)
en: The last time these properties were changed by the user.
lt: Paskutinis kartas, kai naudotojas keitė šias savybes.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (AdditionalInfo), group (Dolphin)
en: Additional Information
lt: Papildoma informacija

note: i18n: ectx: label, entry (DoubleClickViewAction), group (General)
en: Select Action
lt: Pasirinkti veiksmą

note: i18n: ectx: label, entry (DoubleClickViewCustomAction), group (General)
en: Custom Action
lt: Tinkintas veiksmas

note: i18n: ectx: label, entry (EditableUrl), group (General)
en: Should the URL be editable for the user
lt: Ar naudotojas turėtų galimybę redaguoti URL

note: i18n: ectx: label, entry (UrlCompletionMode), group (General)
en: Text completion mode of the URL Navigator
lt: URL navigatoriaus teksto užbaigimo veiksena

note: i18n: ectx: label, entry (ShowFullPath), group (General)
en: Should the full path be shown inside the location bar
lt: Ar turėtų būti rodomas visas kelias vietos juostoje

note: i18n: ectx: label, entry (ShowFullPathInTitlebar), group (General)
en: Should the full path be shown in the title bar
lt: Ar turėtų būti rodomas visas kelias lango antraštės juostoje

note: i18n: ectx: label, entry (AlwaysShowTabBar), group (General)
en: Should the tab bar always be shown, even when there is only one tab
lt: Ar kortelių juosta turėtų būti visada rodoma, net tada, kai yra tik viena kortelė

note: i18n: ectx: label, entry (ShowCloseButtonOnTabs), group (General)
en: Should tabs have close buttons
lt: Ar kortelėse turėtų būti užvėrimo mygtukas

note: i18n: ectx: label, entry (TabStyle), group (General)
en: Tab style
lt: Kortelių stilius

note: i18n: ectx: label, entry (ModifiedStartupSettings), group (General)
en: Have the startup settings been modified (internal setting not shown in the UI)
lt: Ar paleisties nuostatos buvo pakeistos (vidinė nuostata nerodoma grafinėje sąsajoje)

note: i18n: ectx: label, entry (HomeUrl), group (General)
en: Home URL
lt: Namų URL

note: i18n: ectx: label, entry (RememberOpenedTabs), group (General)
en: Remember open folders and tabs
lt: Prisiminti atvertus aplankus ir korteles

note: i18n: ectx: label, entry (SplitView), group (General)
en: Place two views side by side
lt: Padėti du rodinius vieną šalia kito

note: i18n: ectx: label, entry (FilterBar), group (General)
en: Should the filter bar be shown
lt: Ar turi būti rodoma filtro juosta

note: i18n: ectx: label, entry (GlobalViewProps), group (General)
en: Should the view properties be used for all folders
lt: Ar rodinio savybės turėtų būti naudojamos visiems aplankams

note: i18n: ectx: label, entry (BrowseThroughArchives), group (General)
en: Browse through archives
lt: Naršyti per archyvus

note: i18n: ectx: label, entry (ConfirmClosingMultipleTabs), group (General)
en: Ask for confirmation when closing windows with multiple tabs.
lt: Klausti patvirtinimo, kai užveriami langai su keliomis kortelėmis.

note: i18n: ectx: label, entry (ConfirmClosingTerminalRunningProgram), group (General)
en: Ask for confirmation when closing windows with a program that is still running in the Terminal panel.
lt: Klausti patvirtinimo, kai užveriami langai, kurių terminalo skydeliuose vis dar veikia programos.

note: i18n: ectx: label, entry (RenameInline), group (General)
en: Rename single items inline
lt: Pervadinti pavienius elementus tiesiogiai

note: i18n: ectx: label, entry (ShowSelectionToggle), group (General)
en: Show selection toggle
lt: Rodyti žymėjimo perjungimą

note: i18n: ectx: label, entry (CloseSplitViewChoice), group (General)
en: Close split view
lt: Užverti padalytą rodinį

note: i18n: ectx: label, entry (OpenNewTabAfterLastTab), group (General)
en: New tab will be open after last one
lt: Nauja kortelė bus atveriama po paskutiniosios

note: i18n: ectx: label, entry (ShowToolTips), group (General)
en: Show item information on hover
lt: Rodyti informaciją apie elementą užvedus pelę

note: i18n: ectx: label, entry (ViewPropsTimestamp), group (General)
en: Timestamp since when the view properties are valid
lt: Laiko, nuo kada rodinio savybės galioja, žyma

note: i18n: ectx: label, entry (AutoExpandFolders), group (General)
en: Use auto-expanding folders for all view types
lt: Naudoti automatiškai išskleidžiamus aplankus visų tipų rodiniams

note: i18n: ectx: label, entry (ShowStatusBar), group (General)
en: Statusbar
lt: Būsenos juosta

note: i18n: ectx: label, entry (ShowZoomSlider), group (General)
en: Show zoom slider in the statusbar
lt: Rodyti būsenos juostoje mastelio slankiklį

note: i18n: ectx: label, entry (LockPanels), group (General)
en: Lock the layout of the panels
lt: Užrakinti skydelių išdėstymą

note: i18n: ectx: label, entry (EnlargeSmallPreviews), group (General)
en: Enlarge Small Previews
lt: Padidinti mažas peržiūras

note: i18n: ectx: label, entry (SortingChoice), group (General)
en: Choose Natural, Case Sensitive, or Case Insensitive order of sorting the items
lt: Pasirinkite kaip rikiuoti: įprastai, skiriant ar neskiriant raidžių dydį

note: i18n: ectx: label, entry (HideXTrashFile), group (General)
en: Also hide files with application/x-trash mimetype
lt: Taip pat slėpti failus naudojančius application/x-trash MIME tipą

note: i18n: ectx: label, entry (DynamicView), group (General)
en: Enable dynamic view
lt: Įjungti dinaminį rodinį

note: i18n: ectx: label, entry (ConfirmOpenManyFolders), group (Notification Messages)
en: Ask for confirmation when opening many folders at once.
lt: Klausti patvirtinimo, kai vienu metu atveriama daug aplankų.

note: i18n: ectx: label, entry (ConfirmOpenManyTerminals), group (Notification Messages)
en: Ask for confirmation when opening many terminals at once.
lt: Klausti patvirtinimo, kai vienu metu atveriama daug terminalų.

note: i18n: ectx: label, entry (ConfirmRenameFileType), group (Notification Messages)
en: Ask for confirmation when renaming file changes its type.
lt: Klausti patvirtinimo, kai failo pervadinimas pakeičia jo tipą.

note: i18n: ectx: label, entry (TextWidthIndex), group (IconsMode)
en: Text width index
lt: Teksto pločio indeksas

note: i18n: ectx: label, entry (MaximumTextLines), group (IconsMode)
en: Maximum textlines (0 means unlimited)
lt: Daugiausiai teksto eilučių (0 reiškia neribotai)

note: i18n: ectx: label, entry (enabledPlugins), group (VersionControl)
en: Enabled plugins
lt: Įjungti įskiepiai

[ctx: @title:window]
en: Configure
lt: Konfigūruoti

[ctx: @title:group Interface settings]
en: Interface
lt: Sąsaja

[ctx: @title:group]
en: View
lt: Rodinys

[ctx: @title:group]
en: Context Menu
lt: Kontekstinis meniu

[ctx: @title:group]
en: Trash
lt: Šiukšlinė

[ctx: @title:group]
en: User Feedback
lt: Naudotojo grįžtamasis ryšys

en: You have unsaved changes. Do you want to apply the changes or discard them?
lt: Turite neįrašytų pakeitimų. Ar norite pritaikyti pakeitimus, ar juos atmesti?

en: Warning
lt: Įspėjimas

[ctx: @title:group]
en: Ask for confirmation in KDE applications when:
lt: Klausti patvirtinimo KDE programose, kai:

[ctx: @option:check Ask for confirmation when]
en: Moving files or folders to trash
lt: Failai ar aplankai perkeliami į šiukšlinę

[ctx: @option:check Ask for confirmation when]
en: Emptying trash
lt: Išvaloma šiukšlinė

[ctx: @option:check Ask for confirmation when]
en: Deleting files or folders
lt: Ištrinami failai ar aplankai

[ctx: @title:group]
en: Ask for confirmation in Dolphin when:
lt: Klausti patvirtinimo Dolphin programoje, kai:

[ctx: @option:check Ask for confirmation in Dolphin when]
en: Closing windows with multiple tabs
lt: Užveriami langai su keliomis kortelėmis

[ctx: @option:check Ask for confirmation when]
en: Closing windows with a program running in the Terminal panel
lt: Užveriami langai su terminalo skydelyje veikiančiomis programomis

[ctx: @option:check Ask for confirmation in Dolphin when]
en: Opening many folders at once
lt: Vienu metu atveriama daug aplankų

[ctx: @option:check Ask for confirmation in Dolphin when]
en: Opening many terminals at once
lt: Vienu metu atveriama daug terminalų

[ctx: @option:check Ask for confirmation in Dolphin when]
en: Renaming a file will change its type
lt: Failo pervadinimas pakeis jo tipą

[ctx: @title:group]
en: When opening an executable file:
lt: Atveriant vykdomąjį failą:

en: Always ask
lt: Visada klausti

en: Open in application
lt: Atverti programoje

en: Run script
lt: Paleisti scenarijų

[ctx: @option:radio Show on startup]
en: Folders, tabs, and window state from last time
lt: Aplankus, korteles ir lango būseną iš ankstesnio karto

[ctx: @option:radio]
en: Show home location on startup
lt: Paleidus, rodyti namų katalogo vietą

[ctx: @info:placeholder]
note: i18n: For entering the absolute path to a user-specified home folder. Default: /home/userName/
en: Enter home location path
lt: Įveskite namų katalogo kelią

[ctx: @action:button]
en: Select Home Location
lt: Pasirinkti Namų vietą

[ctx: @action:button]
en: Use Current Location
lt: Naudoti dabartinę vietą

[ctx: @action:button]
en: Use Default Location
lt: Naudoti numatytąją vietą

[ctx: @label:textbox]
en: Show on startup:
lt: Paleidus, rodyti:

[ctx: @label:checkbox]
en: Opening Folders:
lt: Aplankų atvėrimas:

[ctx: @option:check Opening Folders]
en: Keep a single Dolphin window, opening new folders in tabs
lt: Laikyti vieną Dolphin langą, o naujus aplankus atverti kortelėse

[ctx: @label:checkbox]
en: Window:
lt: Langas:

[ctx: @option:check Startup Settings]
en: Show full path in title bar
lt: Lango antraštės juostoje rodyti visą kelią

[ctx: @option:check Window Startup Settings]
en: Show filter bar
lt: Rodyti filtro juostą

[ctx: @option:check]
en: Always show tab bar
lt: Visada rodyti kortelių juostą

[ctx: @label:checkbox]
en: Tab width:
lt: Kortelių plotis:

[ctx: @option:check]
en: Show close button on tabs
lt: Rodyti kortelėse užvėrimo mygtuką

[ctx: @option:radio size as in tab width]
en: Tab width adapts to folder name
lt: Kortelės plotis prisitaiko prie aplanko pavadinimo

[ctx: @option:radio size as in tab width]
en: Tabs all have the same fixed width
lt: Visos kortelės yra vienodo fiksuoto pločio

[ctx: @option:radio width as in tab width]
en: Tabs span the available width
lt: Kortelės užima visą prieinamą plotį

[ctx: @title:group]
en: Tab style:
lt: Kortelių stilius:

[ctx: option:radio]
en: After current tab
lt: Po esamos kortelės

[ctx: option:radio]
en: At end of tab bar
lt: Kortelių juostos pabaigoje

[ctx: @title:group]
en: Open new tabs:
lt: Atverti naujas korteles:

[ctx: @info]
en: When closing a split view
lt: Užveriant padalytą rodinį

en: Close the active pane
lt: Užverti aktyvų polangį

en: Close the inactive pane
lt: Užverti neaktyvų polangį

en: Close the right pane
lt: Užverti dešinįjį polangį

[ctx: @title:group]
en: Split view:
lt: Padalytas rodinys:

[ctx: @option:check Startup Settings]
en: Open new windows in split view mode
lt: Atverti naujus langus padalyto rodinio veiksenoje

[ctx: @info]
en: The location for the home folder is invalid or does not exist, it will not be applied.
lt: Namų aplanko vieta yra netinkama arba jos nėra, nuostata nebus pritaikyta.

[ctx: @title:tab Folders & Tabs settings]
en: Folders && Tabs
lt: Aplankai ir kortelės

[ctx: @title:tab Previews settings]
en: Previews
lt: Peržiūros

[ctx: @title:tab Confirmations settings]
en: Confirmations
lt: Patvirtinimai

[ctx: @title:tab Panels settings]
en: Panels
lt: Skydeliai

[ctx: @title:tab Status & Location bars settings]
en: Status && Location bars
lt: Būsenos ir vietos juostos

[ctx: @option:check]
en: Show previews
lt: Rodyti peržiūras

[ctx: @option:check]
en: Auto-play media files
lt: Automatiškai atkurti medijos failus

[ctx: @option:check]
en: Show item on hover
lt: Rodyti elementą užvedus pelę

[ctx: @option:check]
en: Use &long date, for example '%1'
lt: Naudoti i&lgą datą, pavyzdžiui, „%1“

[ctx: @option:check]
en: Use &condensed date, for example '%1'
lt: Naudoti &sutrumpintą datą, pavyzdžiui, „%1“

[ctx: @label:checkbox]
en: Information Panel:
lt: Informacijos skydelis:

[ctx: @info]
en: Panel settings are also available through their context menu. Open it by pressing the right mouse button on a panel.
lt: Skydelių nuostatos taip pat yra prieinamos per jų kontekstinį meniu. Atverkite jį spusteldami dešiniuoju pelės mygtuku ant skydelio.

[ctx: @title:group]
en: Show previews in the view for:
lt: Rodyti rodinyje peržiūras:

[ctx: @label:spinbox]
note: i18n: This label forms a full sentence together with the spinbox content. Depending on the option chosen in the spinbox, it reads "Show previews for [files below n MiB]" or "Show previews for [files of any size]".
en: Show previews for
lt: Rodyti peržiūras

[ctx: used as a prefix in a spinbox showing e.g. 'Show previews for [files below 3 MiB]']
en: files below
lt: failų, mažesnių nei

[ctx: e.g. 'Show previews for [files of any size]']
en: files of any size
lt: bet kokio dydžio failų

[ctx: e.g. 'Show previews for [no file]']
en: no file
lt: jokio failo

[ctx: @option:check]
en: Show previews for folders
lt: Rodyti aplankų peržiūrą

[ctx: @title:group]
en: Local storage:
lt: Vietinė saugykla:

[ctx: @title:group]
en: Remote storage:
lt: Nuotolinė saugykla:

[ctx: @option:radio]
en: Small
lt: Maža

[ctx: @option:radio]
en: Full width
lt: Viso pločio

[ctx: @option:check]
en: Show zoom slider
lt: Rodyti mastelio slankiklį

[ctx: @option:check]
en: Disabled
lt: Išjungta

[ctx: @title:group]
en: Status Bar:
lt: Būsenos juosta:

[ctx: @option:check Startup Settings]
en: Make location bar editable
lt: Paversti vietos juostą redaguojama

en: Location bar:
lt: Vietos juosta:

[ctx: @option:check Startup Settings]
en: Show full path inside location bar
lt: Vietos juostoje rodyti visą kelią

[ctx: @title:tab Behavior settings]
en: Behavior
lt: Elgsena

[ctx: @title:tab]
en: Icons
lt: Piktogramos

[ctx: @title:tab]
en: Compact
lt: Kompaktiškas

[ctx: @title:tab]
en: Details
lt: Išsamus

[ctx: option:radio]
en: Natural
lt: Įprasta

[ctx: option:radio]
en: Alphabetical, case insensitive
lt: Pagal abėcėlę, neskiriant raidžių dydžio

[ctx: option:radio]
en: Alphabetical, case sensitive
lt: Pagal abėcėlę, skiriant raidžių dydį

[ctx: @title:group]
en: Sorting mode:
lt: Rikiavimo veiksena:

[ctx: option:radio]
en: Show number of items
lt: Rodyti elementų skaičių

[ctx: option:radio]
en: Show size of contents, up to
lt: Rodyti turinio dydį, iki

[ctx: option:radio]
en: Show no size
lt: Nerodyti jokio dydžio

en:  level deep |  levels deep
lt[0]:  lygio gilyn
lt[1]:  lygių gilyn
lt[2]:  lygių gilyn
lt[3]:  lygio gilyn

[ctx: @title:group]
en: Folder size:
lt: Aplanko dydis:

[ctx: option:radio as in relative date]
en: Relative (e.g. '%1')
lt: Santykinė (pvz., „%1“)

[ctx: option:radio as in absolute date]
en: Absolute (e.g. '%1')
lt: Absoliuti (pvz., „%1“)

[ctx: @title:group]
en: Date style:
lt: Datos stilius:

[ctx: option:radio as symbolic style]
en: Symbolic (e.g. 'drwxr-xr-x')
lt: Simbolinis (pvz., „drwxr-xr-x“)

[ctx: option:radio as numeric style]
en: Numeric (Octal) (e.g. '755')
lt: Skaitmeninis (Aštuonetainis) (pvz., „755“)

[ctx: option:radio as combined style]
en: Combined (e.g. 'drwxr-xr-x (755)')
lt: Mišrus (pvz., „drwxr-xr-x (755)“)

[ctx: @title:group]
en: Permissions style:
lt: Leidimų stilius:

[ctx: @option:radio Long file names]
en: Elide in the middle (e.g. ’Some very… name.txt')
lt: Praleisti viduryje (pvz., „Kažkoks labai… pavadinimas.txt“)

[ctx: @option:radio Long file names]
en: Elide at the end (e.g. ’Some very long….txt')
lt: Praleisti gale (pvz., „Kažkoks labai ilgas….txt“)

[ctx: @title:group]
en: Long file names:
lt: Ilgi failų pavadinimai:

[ctx: @item:inlistbox Font]
en: System Font
lt: Sistemos šriftas

[ctx: @item:inlistbox Font]
en: Custom Font
lt: Tinkintas šriftas

[ctx: @action:button Choose font]
en: Choose…
lt: Pasirinkti…

[ctx: @option:radio]
en: Use common display style for all folders
lt: Naudoti bendrą rodinio stilių visiems aplankams

[ctx: @info]
note: i18n: The information in this sentence contradicts the preceding sentence. That's what the word "still" is communicating. The previous sentence is "Use common display style for all folders".
en: Some special views like search, recent files, or trash will still use a custom display style.
lt: Kai kurie ypatingi rodiniai, tokie kaip paieška, paskiausiai naudoti failai ar šiukšlinė, ir toliau naudos tinkintą rodinio stilių.

[ctx: @option:radio]
en: Remember display style for each folder
lt: Įsiminti rodinio stilių kiekvienam aplankui

[ctx: @info]
en: Dolphin will add file system metadata to folders you change view properties for. If that is not possible, a hidden .directory file is created instead.
lt: Dolphin pridės failų sistemos metaduomenis, skirtus aplankams, kurių rodinio savybes keisite. Jei tai bus neįmanoma, vietoj to, bus sukuriamas paslėptas .directory failas.

[ctx: option:check]
en: Use icons view mode for locations which mostly contain media files
lt: Vietose, kuriose didžiąją dalį sudaro medijos failai, naudoti piktogramų rodinį

[ctx: @title:group]
en: Display style:
lt: Atvaizdavimo stilius:

[ctx: @option:check]
en: Browse compressed files as folders
lt: Naršyti glaudintus failus kaip aplankus

[ctx: option:check]
en: Open folders during drag operations
lt: Tempimo operacijų metu, atverti aplankus

[ctx: @title:group]
en: Browsing:
lt: Naršymas:

[ctx: @option:check]
en: Show item information on hover
lt: Rodyti informaciją apie elementą užvedus pelę

[ctx: @title:group]
en: Miscellaneous:
lt: Įvairūs:

[ctx: @option:check]
en: Show selection marker
lt: Rodyti žymėjimo žymeklį

[ctx: option:check]
en: Rename single items inline
lt: Pervadinti pavienius elementus tiesiogiai

[ctx: option:check]
en: Also hide backup files while hiding hidden files
lt: Slepiant paslėptus failus tuo pačiu slėpti ir atsarginės kopijos failus

[ctx: @info:tooltip %1 are the file patterns for mimetype application/x-trash]
en: Backup files are the files whose mime-type is application/x-trash, patterns: %1
lt: Atsarginės kopijos failai – tai failai, kurių MIME tipas yra application/x-trash, o šablonai: %1

[ctx: Accessible description for combobox with actions of double click view background setting]
en: Action to trigger when double clicking view background
lt: Veiksmas, kurį paleisti, kai du kartus spustelėjama ant rodinio fono

[ctx: @item:inlistbox]
note: i18n: Completes the sentence "Double-click triggers [Nothing]".
en: Nothing
lt: Nieko

[ctx: @item:inlistbox]
en: Custom Command
lt: Tinkinta komanda

[ctx: @info]
note: i18n: This sentence is incomplete because the user can choose an action that is triggered in a combobox that will appear directly after "triggers". (While using a left-to-right language it will be to the right of "triggers", in a right-to-left layout it will be to the left.) So please try to keep th
en: Double-click triggers
lt: Dvikartis spustelėjimas paleis

[ctx: @title:group]
en: Background:
lt: Fonas:

[ctx: Accessible description for custom command text field of double click view background setting]
en: Enter custom command to trigger when double clicking view background
lt: Įveskite tinkintą komandą, kuri bus paleista, kai du kartus spustelėsite ant rodinio fono

[ctx: @info:placeholder for terminal command]
en: Command…
lt: Komanda…

[ctx: @label]
en: Use {path} to get the path of the current folder. Example: dolphin {path}
lt: Naudokite {path} norėdami gauti esamo aplanko kelią. Pavyzdys: dolphin {path}

[ctx: @title:tab General View settings]
en: General
lt: Bendra

[ctx: @title:tab how file items columns are displayed]
en: Content Display
lt: Turinio atvaizdavimas

[ctx: @label:listbox]
en: Default icon size:
lt: Numatytasis piktogramų dydis:

[ctx: @label:listbox]
en: Preview icon size:
lt: Peržiūros piktogramų dydis:

[ctx: @label:listbox]
en: Label font:
lt: Etikečių šriftas:

[ctx: @item:inlistbox Label width]
en: Small
lt: Mažas

[ctx: @item:inlistbox Label width]
en: Medium
lt: Vidutinis

[ctx: @item:inlistbox Label width]
en: Large
lt: Didelis

[ctx: @item:inlistbox Label width]
en: Huge
lt: Didžiulis

[ctx: @label:listbox]
en: Label width:
lt: Etikečių plotis:

[ctx: @item:inlistbox Maximum lines]
en: Unlimited
lt: Neribotai

[ctx: @label:listbox]
en: Maximum lines:
lt: Daugiausiai eilučių:

[ctx: @item:inlistbox Maximum width]
en: Unlimited
lt: Neribotas

[ctx: @item:inlistbox Maximum width]
en: Small
lt: Mažas

[ctx: @item:inlistbox Maximum width]
en: Medium
lt: Vidutinis

[ctx: @item:inlistbox Maximum width]
en: Large
lt: Didelis

[ctx: @label:listbox]
en: Maximum width:
lt: Didžiausias plotis:

[ctx: @option:check]
en: Expandable
lt: Išskleidžiami

[ctx: @label:checkbox]
en: Folders:
lt: Aplankai:

[ctx: @option:radio how files/folders are opened]
en: By clicking anywhere on the row
lt: Spustelėjant bet kurioje eilutės vietoje

[ctx: @option:radio how files/folders are opened]
en: By clicking on icon or name
lt: Spustelėjant ant piktogramos ar pavadinimo

[ctx: @title:group]
note: i18n: Users can choose here if items are opened by clicking on their name/icon or by clicking in the row.
en: Open files and folders:
lt: Atverti failus ir aplankus:

[ctx: @info:tooltip]
en: Size: 1 pixel | Size: %1 pixels
lt[0]: Dydis: 1 pikselis
lt[1]: Dydis: %1 pikseliai
lt[2]: Dydis: %1 pikselių
lt[3]: Dydis: %1 pikselis

[ctx: @title:window]
en: View Display Style
lt: Rodinio atvaizdavimo stilius

[ctx: @item:inlistbox]
en: Icons
lt: Piktogramos

[ctx: @item:inlistbox]
en: Compact
lt: Kompaktiškas

[ctx: @item:inlistbox]
en: Details
lt: Išsamus

[ctx: @item:inlistbox Sort]
en: Ascending
lt: Didėjančiai

[ctx: @item:inlistbox Sort]
en: Descending
lt: Mažėjančiai

[ctx: @option:check]
en: Show folders first
lt: Pirmiausia rodyti aplankus

[ctx: @option:check]
en: Show hidden files last
lt: Rodyti paslėptus failus paskiausiai

[ctx: @option:check]
en: Show preview
lt: Rodyti peržiūrą

[ctx: @option:check]
en: Show in groups
lt: Rodyti grupėmis

[ctx: @option:check]
en: Show hidden files
lt: Rodyti paslėptus failus

[ctx: @title:group]
en: Additional Information
lt: Papildoma informacija

en: Choose what to see on each file or folder:
lt: Pasirinkite, ką rodyti kiekviename faile ar aplanke:

[ctx: @label:listbox]
en: View mode:
lt: Rodinio veiksena:

[ctx: @label:listbox]
en: Sorting:
lt: Rikiavimas:

en: View options:
lt: Rodinio parinktys:

[ctx: @option:radio Apply View Properties To]
en: Current folder
lt: Dabartiniam aplankui

[ctx: @option:radio Apply View Properties To]
en: Current folder and sub-folders
lt: Dabartiniam aplankui ir poaplankiams

[ctx: @option:radio Apply View Properties To]
en: All folders
lt: Visiems aplankams

[ctx: @title:group]
en: Apply to:
lt: Taikyti:

[ctx: @option:check]
en: Use as default view settings
lt: Naudoti kaip numatytąsias rodinio nuostatas

[ctx: @info]
en: The view properties of all sub-folders will be changed. Do you want to continue?
lt: Bus pakeistos visų poaplankių rodinio savybės. Ar norite tęsti?

[ctx: @info]
en: The view properties of all folders will be changed. Do you want to continue?
lt: Bus pakeistos visų aplankų rodinio savybės. Ar norite tęsti?

[ctx: @title:window]
en: Applying View Properties
lt: Taikomos rodinio savybės

[ctx: @info:progress]
en: Counting folders: %1
lt: Skaičiuojami aplankai: %1

[ctx: @info:progress]
en: Folders: %1
lt: Aplankai: %1

[ctx: @info]
en: <application>Filelight</application> installed successfully.
lt: <application>Filelight</application> sėkmingai įdiegta.

[ctx: @info:status]
en: Installing Filelight…
lt: Įdiegiama Filelight…

en: Disk Usage Statistics - current folder
lt: Disko naudojimo statistika – dabartinis aplankas

en: Disk Usage Statistics - current device
lt: Disko naudojimo statistika – dabartinis įrenginys

en: Disk Usage Statistics - all devices
lt: Disko naudojimo statistika – visi įrenginiai

[ctx: @title]
en: Free Up Disk Space
lt: Atlaisvinti vietą diske

[ctx: @title]
note: i18n: The new line ("<nl/>") tag is only there to format this text visually pleasing, i.e. to avoid having one very long line.
en: <para>Install additional software to view disk usage statistics<nl/>and identify big files and folders.</para>
lt: <para>Įdiegti papildomą programinę įrangą, kad galima būtų peržiūrėti disko naudojimo statistiką<nl/>ir atpažinti didelius failus bei aplankus.</para>

[ctx: @action:button]
en: Install Filelight…
lt: Įdiegti Filelight…

[ctx: Used as a noun, i.e. 'Here is the zoom level:']
en: Zoom:
lt: Mastelis:

en: Zoom
lt: Mastelis

[ctx: Description for zoom-slider (accessibility)]
en: Sets the size of the file icons.
lt: Nustato failų piktogramų dydį.

en: Stop
lt: Stabdyti

[ctx: @tooltip]
en: Stop loading
lt: Stabdyti įkėlimą

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Zoom Slider
lt: Rodyti mastelio slankiklį

[ctx: @info:status Free disk space]
en: %1 free
lt: %1 laisva

[ctx: tooltip:status Free disk space]
en: %1 free out of %2 (%3% used)
lt: %1 laisva iš %2 (%3% panaudota)

[ctx: @info:tooltip for the free disk space button]
en: %1 free out of %2 (%3% used)
    Press to manage disk space usage.
lt: %1 laisva iš %2 (%3% panaudota)
    Paspauskite norėdami tvarkyti disko vietos naudojimą.

en: Trash Emptied
lt: Šiukšlinė išvalyta

en: The Trash was emptied.
lt: Šiukšlinė buvo išvalyta.

[ctx: name of kuserfeedback data source provided by dolphin]
en: Places
lt: Vietos

[ctx: description of kuserfeedback data source provided by dolphin]
en: Count of available Network Shares
lt: Prieinamų tinklo viešinių skaičius

[ctx: name of kuserfeedback data source provided by dolphin]
en: Settings
lt: Nuostatos

[ctx: description of kuserfeedback data source provided by dolphin]
en: A subset of Dolphin settings.
lt: Dolphin nuostatų poaibis.

en: Select Remote Charset
lt: Pasirinkti nuotolinę koduotę

en: Default
lt: Numatytoji

en: Reload
lt: Įkelti iš naujo

[ctx: @info:status]
en: 1 folder selected | %1 folders selected
lt[0]: Pažymėtas 1 aplankas
lt[1]: Pažymėti %1 aplankai
lt[2]: Pažymėta %1 aplankų
lt[3]: Pažymėtas %1 aplankas

[ctx: @info:status]
en: 1 file selected | %1 files selected
lt[0]: Pažymėtas 1 failas
lt[1]: Pažymėti %1 failai
lt[2]: Pažymėta %1 failų
lt[3]: Pažymėtas %1 failas

[ctx: @info:status]
en: 1 folder | %1 folders
lt[0]: 1 aplankas
lt[1]: %1 aplankai
lt[2]: %1 aplankų
lt[3]: %1 aplankas

[ctx: @info:status]
en: 1 file | %1 files
lt[0]: 1 failas
lt[1]: %1 failai
lt[2]: %1 failų
lt[3]: %1 failas

[ctx: @info:status]
en: 0 folders, 0 files
lt: 0 aplankų, 0 failų

[ctx: <filename> copy]
en: %1 copy
lt: %1 kopija

en: Are you sure you want to open 1 item? | Are you sure you want to open %1 items?
lt[0]: Ar tikrai norite atverti 1 elementą?
lt[1]: Ar tikrai norite atverti %1 elementus?
lt[2]: Ar tikrai norite atverti %1 elementų?
lt[3]: Ar tikrai norite atverti %1 elementą?

[ctx: @action:button]
en: Open %1 Item | Open %1 Items
lt[0]: Atverti %1 elementą
lt[1]: Atverti %1 elementus
lt[2]: Atverti %1 elementų
lt[3]: Atverti %1 elementą

[ctx: @action:inmenu]
en: Side Padding
lt: Šoninis užpildas

[ctx: @action:inmenu]
en: Automatic Column Widths
lt: Automatinis stulpelių plotis

[ctx: @action:inmenu]
en: Custom Column Widths
lt: Tinkintas stulpelių plotis

[ctx: @info:status]
en: Trash operation completed.
lt: Perkėlimo į šiukšlinę operacija užbaigta.

[ctx: @info:status]
en: Delete operation completed.
lt: Ištrynimo operacija užbaigta.

[ctx: @action:button]
en: Rename and Hide
lt: Pervadinti ir paslėpti

en: Adding a dot to the beginning of this file's name will hide it from view.
    Do you still want to rename it?
lt: Pridėjus tašką į failo pavadinimo pradžią, šis failas bus paslėptas iš rodinio.
    Ar tikrai norite jį pervadinti?

en: Adding a dot to the beginning of this folder's name will hide it from view.
    Do you still want to rename it?
lt: Pridėjus tašką į aplanko pavadinimo pradžią, šis aplankas bus paslėptas iš rodinio.
    Ar tikrai norite jį pervadinti?

en: Hide this File?
lt: Paslėpti šį failą?

en: Hide this Folder?
lt: Paslėpti šį aplanką?

[ctx: @action:button]
en: Rename
lt: Pervadinti

en: This will make the file type unknown.
    The file's content won't change but applications may no longer recognize it.
    Do you still want to rename it?
lt: Tai padarys failo tipą nežinomu.
    Failo turinys nepasikeis, bet programos gali šio failo nebeatpažinti.
    Ar vis dar norite jį pervadinti?

en: This will change the file type from "%1" to "%2".
    The file's content won't change but applications may no longer recognize it.
    Do you still want to rename it?
lt: Tai pakeis failo tipą iš „%1“ į „%2“.
    Failo turinys nepasikeis, bet programos gali šio failo nebeatpažinti.
    Ar vis dar norite jį pervadinti?

[ctx: @title:window]
en: Change File Type
lt: Keisti failo tipą

[ctx: @info:status]
en: The location is empty.
lt: Vieta tuščia.

[ctx: @info:status]
en: The location '%1' is invalid.
lt: Vieta „%1“ yra neteisinga.

en: Loading…
lt: Įkeliama…

en: Loading canceled
lt: Įkėlimo atsisakyta

en: No items matching the filter
lt: Nėra jokių filtrą atitinkančių elementų

en: No items matching the search
lt: Nėra jokių paiešką atitinkančių elementų

en: Trash is empty
lt: Šiukšlinė tuščia

en: No tags
lt: Nėra žymių

en: No files tagged with "%1"
lt: Nėra failų pažymėtų žyme „%1“

en: No recently used items
lt: Nėra jokių paskiausiai naudotų elementų

en: No shared folders found
lt: Nerasta jokių bendrinamų aplankų

en: No relevant network resources found
lt: Nerasta jokio susijusio tinklo ištekliaus

en: No MTP-compatible devices found
lt: Nerasta jokių su MTP suderinamų įrenginių

en: No Apple devices found
lt: Nerasta jokių „Apple“ įrenginių

en: No KDE Connect devices found
lt: Nerasta jokių KDE Connect įrenginių

en: No storage found on this device
lt: Šiame įrenginyje nerasta jokia saugykla

en: No Bluetooth devices found
lt: Nerasta jokių Bluetooth įrenginių

en: Folder is empty
lt: Aplankas tuščias

[ctx: @action]
en: Create Folder…
lt: Sukurti aplanką…

[ctx: @action]
en: Create File…
lt: Sukurti failą…

[ctx: @info:whatsthis]
en: This deletes the items in your current selection permanently. They cannot be recovered by normal means.
lt: Tai visam laikui ištrina šiuo metu pažymėtus elementus. Jų nebepavyks atkurti įprastomis priemonėmis.

[ctx: @action "Move to Trash" for non-local files, etc.]
en: Delete (using shortcut for Trash)
lt: Ištrinti (naudojant Šiukšlinės šaukinį)

[ctx: @action:inmenu File]
en: Duplicate Here
lt: Dubliuoti čia

[ctx: @action:inmenu File]
en: Properties
lt: Savybės

[ctx: @action:incontextmenu]
en: Copy Location
lt: Kopijuoti vietą

[ctx: @info:whatsthis copy_location]
en: This will copy the path of the first selected item into the clipboard.
lt: Tai nukopijuos į iškarpinę pirmo pažymėto elemento vietą.

[ctx: @action:inmenu File]
en: Move to Trash…
lt: Perkelti į šiukšlinę…

[ctx: @action:inmenu File]
en: Delete…
lt: Ištrinti…

[ctx: @action:inmenu File]
en: Duplicate Here…
lt: Dubliuoti čia…

[ctx: @action:incontextmenu]
en: Copy Location…
lt: Kopijuoti vietą…

[ctx: @action:intoolbar]
en: Change View Mode
lt: Keisti rodinio veikseną

[ctx: @info:whatsthis zoom in]
en: This increases the icon size.
lt: Tai padidina piktogramų dydį.

[ctx: @action:inmenu View]
en: Reset Zoom Level
lt: Atstatyti mastelio lygį

en: Zoom To Default
lt: Numatytasis mastelis

[ctx: @info:whatsthis zoom reset]
en: This resets the icon size to default.
lt: Tai atstato piktogramų dydį į numatytąjį.

[ctx: @info:whatsthis zoom out]
en: This reduces the icon size.
lt: Tai sumažina piktogramų dydį.

[ctx: @action:intoolbar]
en: Show Previews
lt: Rodyti peržiūras

[ctx: @info]
en: Show preview of files and folders
lt: Rodyti failų ir aplankų peržiūrą

[ctx: @info:whatsthis]
en: When this is enabled, the icons are based on the actual file or folder contents.<nl/>For example the icons of images become scaled down versions of the images.
lt: Kai tai įjungta, piktogramos yra kuriamos remiantis tikrais failais ar aplanko turiniu.<nl/>Pavyzdžiui, paveikslų piktogramos bus rodomos kaip sumažintos paveikslų versijos.

[ctx: @action:inmenu Sort]
en: Folders First
lt: Pirma aplankai

[ctx: @action:inmenu Sort]
en: Hidden Files Last
lt: Paskiausiai paslėpti failai

[ctx: @action:inmenu View]
en: Sort By
lt: Rikiuoti pagal

[ctx: @action:inmenu View]
en: Show Additional Information
lt: Rodyti papildomą informaciją

[ctx: @action:inmenu View]
en: Group By
lt: Grupuoti pagal

[ctx: @action:inmenu Group By]
en: None
lt: Nėra

[ctx: @action:inmenu View]
en: Show Hidden Files
lt: Rodyti paslėptus failus

[ctx: @action:inmenu View]
en: Adjust View Display Style…
lt: Derinti rodinio atvaizdavimo stilių…

[ctx: @info:whatsthis]
en: This opens a window in which all folder view properties can be adjusted.
lt: Tai atveria langą, kuriame gali būti derinamos visos aplanko rodinio savybės.

[ctx: @action:inmenu]
en: Restore to Defaults
lt: Atkurti numatytąsias reikšmes

[ctx: info:tooltip]
en: Restore View Settings to Defaults Value
lt: Atkurti rodinio nuostatas į numatytąsias reikšmes

[ctx: @action:intoolbar]
en: View Settings
lt: Rodyti nuostatas

[ctx: @item:intable, Heading of a list of fields]
en: Sort by Field
lt: Rikiuoti pagal lauką

[ctx: @item:intable, Heading of a list of fields]
en: Group by Field
lt: Grupuoti pagal lauką

[ctx: @item:intable, Heading of a list of fields]
en: Show Field
lt: Rodyti lauką

[ctx: @action:inmenu View Mode]
en: Icons
lt: Piktogramos

[ctx: @info]
en: Icons view mode
lt: Piktogramų rodinio veiksena

[ctx: @action:inmenu View Mode]
en: Compact
lt: Kompaktiškas

[ctx: @info]
en: Compact view mode
lt: Kompaktiško rodinio veiksena

[ctx: @action:inmenu View Mode]
en: Details
lt: Išsamus

[ctx: @info]
en: Details view mode
lt: Išsamaus rodinio veiksena

[ctx: Sort descending]
en: Z-A
lt: Ž-A

[ctx: Sort ascending]
en: A-Z
lt: A-Ž

[ctx: Sort descending]
en: Largest First
lt: Pirmiausia didžiausi

[ctx: Sort ascending]
en: Smallest First
lt: Pirmiausia mažiausi

[ctx: Sort descending]
en: Newest First
lt: Pirmiausia naujausi

[ctx: Sort ascending]
en: Oldest First
lt: Pirmiausia seniausi

[ctx: Sort descending]
en: Highest First
lt: Pirmiausia aukščiausias

[ctx: Sort ascending]
en: Lowest First
lt: Pirmiausia žemiausias

[ctx: Sort descending]
en: Descending
lt: Mažėjančiai

[ctx: Sort ascending]
en: Ascending
lt: Didėjančiai

[ctx: @action:inmenu menu with actions like copy, paste, rename. The user's selection is empty when this text is shown.]
en: Actions for Current View
lt: Dabartinio rodinio veiksmai

note: i18n: @action:inmenu menu with actions like copy, paste, rename. %1 is a textual representation of the currently selected files or folders. This can be the name of the file/files like "file1" or "file1, file2 and file3" or an aggregate like "8 Selected Folders". If this sort of word puzzle can not b
en: Actions for %1
lt: Veiksmai, skirti %1

[ctx: @action:inmenu menu with actions like copy, paste, rename. %1 is the amount of selected files/folders.]
en: Actions for One Selected Item | Actions for %1 Selected Items
lt[0]: Veiksmai, skirti 1 pažymėtam elementui
lt[1]: Veiksmai, skirti %1 pažymėtiems elementams
lt[2]: Veiksmai, skirti %1 pažymėtų elementų
lt[3]: Veiksmai, skirti %1 pažymėtam elementui

[ctx: @info:status]
en: Updating version information…
lt: Atnaujinama versijos informacija…

[ctx: @action:inmenu]
en: Zoom
lt: Mastelis

[ctx: @action:intoolbar]
en: Zoom
lt: Mastelis
