dolphin - en to lv translation catalogue (20 entries)

en: Dolphin service menu installation failed
lv: Neizdevās instalēt Dolphin apkalpošanas izvēlni

en: Unsupported archive type %1: %2
lv: Neatbalstīts arhīva tips %1: %2

en: Failed to run uncompressor command for %1
lv: Neizdevās palaist atspiešanas komandu priekš %1

en: Process did not finish in reasonable time: %1 %2
lv: Process nebeidza darboties saprātīgā laikā: %1 %2

en: Failed to uncompress %1
lv: Neizdevās atspiest %1

en: Failed to run installer script %1
lv: Neizdevās darbināt instalēšanas skriptu %1

en: Failed to set permissions on %1: %2
lv: Neizdevās iestatīt atļaujas %1: %2

[ctx: %2 = comma separated list of arguments]
en: Installer script %1 failed, tried arguments "%2".
lv: Instalēšanas skripts %1 izgāzās. Izmēģinātie argumenti „%2“.

en: Failed to create path %1
lv: Neizdevās izveidot ceļu %1

en: Failed to copy .desktop file %1 to %2: %3
lv: Neizdevās kopēt .desktop datni %1 uz %2: %3

en: Failed to remove directory %1
lv: Neizdevās aizvākt mapi %1

en: Failed to create directory %1
lv: Neizdevās izveidot mapi %1

en: Failed to find an installation script in %1
lv: Neizdevās atrast instalēšanas skriptu iekš %1

en: Failed to remove .desktop file %1: %2
lv: Neizdevās aizvākt .desktop datni %1: %2

en: Failed to find an uninstallation script in %1
lv: Neizdevās atrast deinstalēšanas skriptu iekš %1

[ctx: @info:shell]
en: Command to execute: install or uninstall.
lv: Izpildāmā komanda: instalēt vai deinstalēt.

[ctx: @info:shell]
en: Path to archive.
lv: Ceļš līdz arhīvam.

en: Command is required.
lv: Komanda ir nepieciešama.

en: Path to archive is required.
lv: Ceļš līdz arhīvam ir nepieciešams.

en: Unsupported command %1
lv: Neatbalstīta komanda %1
