dolphin - en to lv translation catalogue (25 entries)

en: Dolphin service menu installation failed
lv: Neizdevās instalēt „Dolphin“ apkalpošanas izvēlni

en: Failed to install "%1", exited with status "%2"
lv: Neizdevās instalēt „%1“, izgāja ar statusu „%2“

en: Failed to uninstall "%1", exited with status "%2"
lv: Neizdevās atinstalēt „%1“, izgāja ar statusu „%2“

en: The file does not exist!
lv: Datne neeksistē!

en: Unknown error when installing package
lv: Nezināma kļūda, instalējot pakotni

en: Unsupported archive type %1: %2
lv: Neatbalstīts arhīva tips %1: %2

en: Failed to run uncompressor command for %1
lv: Neizdevās palaist atspiešanas komandu ceļam „%1“

en: Process did not finish in reasonable time: %1 %2
lv: Process nebeidza darboties saprātīgā laikā: %1 %2

en: Failed to uncompress %1
lv: Neizdevās atspiest %1

en: Failed to run installer script %1
lv: Neizdevās darbināt instalēšanas skriptu %1

en: Failed to set permissions on %1: %2
lv: Neizdevās iestatīt atļaujas %1: %2

[ctx: %2 = comma separated list of arguments]
en: Installer script %1 failed, tried arguments "%2".
lv: Instalēšanas skripts %1 neizpildījās. Izmēģinātie argumenti „%2“.

[ctx: Separator between arguments]
en: ", "
lv: „, “

en: Failed to create path %1
lv: Neizdevās izveidot ceļu %1

en: Failed to copy .desktop file %1 to %2: %3
lv: Neizdevās kopēt „.desktop“ datni %1 uz %2: %3

en: Failed to remove directory %1
lv: Neizdevās dzēst mapi %1

en: Failed to create directory %1
lv: Neizdevās izveidot mapi %1

en: Failed to find an installation script in %1
lv: Neizdevās atrast instalēšanas skriptu ceļā „%1“

en: Failed to remove .desktop file %1: %2
lv: Neizdevās dzēst „.desktop“ datni %1: %2

en: Failed to find an uninstallation script in %1
lv: Neizdevās atrast atinstalēšanas skriptu ceļā „%1“

[ctx: @info:shell]
en: Command to execute: install or uninstall.
lv: Izpildāmā komanda: instalēt vai atinstalēt.

[ctx: @info:shell]
en: Path to archive.
lv: Ceļš līdz arhīvam.

en: Command is required.
lv: Komanda ir obligāta.

en: Path to archive is required.
lv: Ceļš līdz arhīvam ir obligāts.

en: Unsupported command %1
lv: Neatbalstīta komanda %1
