dolphin - en to my translation catalogue (25 entries)

en: Dolphin service menu installation failed
my: လင်းပိုင် ဝန်ဆောင်မှုမီနူ တပ်ဆင်ခြင်း မအောင်မြင်ပါ

en: Failed to install "%1", exited with status "%2"
my: "%1" ကိုမတပ်ဆင်နိုင်ခဲ့ပါ၊ အခြေအနေ "%2" နှင့် ထွက်သွားခဲ့သည်

en: Failed to uninstall "%1", exited with status "%2"
my: "%1" ကိုမဖြုတ်ချနိုင်ခဲ့ပါ၊ အခြေအနေ "%2" နှင့် ထွက်သွားခဲ့သည်

en: The file does not exist!
my: ဖိုင်လ် မရှိပါ။

en: Unknown error when installing package
my: ပတ်ကေ့ချ်တပ်ဆင်နေသည့်အခါ အမျိုးအမည်မသိအမှားဖြစ်ပေါ်ခဲ့သည်

en: Unsupported archive type %1: %2
my: ထောက်ပံ့မထားသော ထိမ်းသိမ်းတိုက်အမျိုးအစား %1 - %2

en: Failed to run uncompressor command for %1
my: %1 အတွက် ဖိသိပ်မှုဖြေလျှော့ရေးအမိန့် မဆောင်ရွက်နိုင်ခဲ့ပါ

en: Process did not finish in reasonable time: %1 %2
my: သင့်တော်သောကာလအတွင် အလုပ်မပြီးခဲ့ပါ - %1 %2

en: Failed to uncompress %1
my: %1ကို ဖိသိပ်ထားခြင်းမဖြေလျှော့နိုင်ခဲ့ပါ

en: Failed to run installer script %1
my: တပ်ဆင်ရေးညွှန်ကြားကုတ် %1 ကို မဆောင်ရွက်နိုင်ခဲ့ပါ

en: Failed to set permissions on %1: %2
my: %1 ပေါ် ခွင့်ပြုချက်များ မသတ်မှတ်နိုင်ခဲ့ပါ - %2

[ctx: %2 = comma separated list of arguments]
en: Installer script %1 failed, tried arguments "%2".
my: တပ်ဆင်ရေးညွှန်ကြားကုတ် %1 မအောင်မြင်ပါ၊ ပေးချက်များ "%2" ကြိုးစားခဲ့သည်။

[ctx: Separator between arguments]
en: ", "
my: "၊ "

en: Failed to create path %1
my: လမ်းကြောင်း %1 ကိုမတည်ဆောက်နိုင်ခဲ့ပါ

en: Failed to copy .desktop file %1 to %2: %3
my: %1 .desktop ဖိုင်လ်ကို %2 သို့ ကူးယူမရခဲ့ပါ - %3

en: Failed to remove directory %1
my: ဒါရိုက်ထရီ %1 ကိုမဖယ်ရှားနိုင်ခဲ့ပါ

en: Failed to create directory %1
my: ဒါရိုက်ထရီ %1 ကိုမတည်ဆောက်နိုင်ခဲ့ပါ

en: Failed to find an installation script in %1
my: တပ်ဆင်ရေးညွှန်ကြားကုတ်ကို %1 တွင် ရှာမတွေ့ခဲ့ပါ

en: Failed to remove .desktop file %1: %2
my: %1 .desktop ဖိုင်လ်ကို ဖယ်ရှားမရခဲ့ပါ - %2

en: Failed to find an uninstallation script in %1
my: ဖြုတ်ချရေးညွှန်ကြားကုတ်ကို %1 တွင် ရှာမတွေ့ခဲ့ပါ

[ctx: @info:shell]
en: Command to execute: install or uninstall.
my: ဆောင်ရွက်ရန်အမိန့် - တပ်ဆင်မည် သို့မဟုတ် ဖြုတ်ချမည်။

[ctx: @info:shell]
en: Path to archive.
my: ထိမ်းသိမ်းတိုက်သို့ လမ်းကြောင်း။

en: Command is required.
my: အမိန့်လိုအပ်သည်။

en: Path to archive is required.
my: ထိမ်းသိမ်းတိုက်သို့ လမ်းကြောင်းလိုအပ်သည်။

en: Unsupported command %1
my: ဆောင်ရွက်၍မရသော အမိန့် %1
