dolphin - en to nb translation catalogue (25 entries)

en: Dolphin service menu installation failed
nb: Feil ved installering av tjenestemeny for Dolphin

en: Failed to install "%1", exited with status "%2"
nb: Klarte ikke å installere «%1». Avsluttet med status «%2».

en: Failed to uninstall "%1", exited with status "%2"
nb: Klarte ikke å avinstallere «%1». Avsluttet med status «%2».

en: The file does not exist!
nb: Fila eksisterer ikke.

en: Unknown error when installing package
nb: Ukjent feil ved installering av pakke

en: Unsupported archive type %1: %2
nb: Ustøttet arkivtype %1: %2

en: Failed to run uncompressor command for %1
nb: Klarte ikke å kjøre dekomprimerings­kommando for %1

en: Process did not finish in reasonable time: %1 %2
nb: Prosessen ble ikke ferdig innen rimelig tid: %1 %2

en: Failed to uncompress %1
nb: Klarte ikke å pakke ut %1

en: Failed to run installer script %1
nb: Klarte ikke å kjøre installeringsskriptet %1

en: Failed to set permissions on %1: %2
nb: Klarte ikke å endre tillatelser på %1:%2

[ctx: %2 = comma separated list of arguments]
en: Installer script %1 failed, tried arguments "%2".
nb: Feil ved installeringsskriptet %1. Prøvde argumentet «%2».

[ctx: Separator between arguments]
en: ", "
nb: «, »

en: Failed to create path %1
nb: Klarte ikke å opprette adressen %1

en: Failed to copy .desktop file %1 to %2: %3
nb: Klarte ikke å kopiere .desktop-fil %1 til %2: %3

en: Failed to remove directory %1
nb: Klarte ikke å fjerne mappa %1

en: Failed to create directory %1
nb: Klarte ikke å opprette mappa %1

en: Failed to find an installation script in %1
nb: Fant ikke installeringsskript i %1

en: Failed to remove .desktop file %1: %2
nb: Klarte ikke å fjerne .desktop-fil %1: %2

en: Failed to find an uninstallation script in %1
nb: Fant ikke avinstalleringsskript i %1

[ctx: @info:shell]
en: Command to execute: install or uninstall.
nb: Kommando som skal kjøres: «install» eller «uninstall».

[ctx: @info:shell]
en: Path to archive.
nb: Adresse å arkivere

en: Command is required.
nb: Kommando kreves.

en: Path to archive is required.
nb: Adresse til arkiv påkrevd.

en: Unsupported command %1
nb: Ustøttet kommando: %1
