dolphin - en to nl translation catalogue (24 entries)

en: Dolphin service menu installation failed
nl: Installatie van Dolphin servicemenu is mislukt

en: Failed to install "%1", exited with status "%2"
nl: Installatie van "%1" is mislukt, beëindigd met status "%2"

en: Failed to uninstall "%1", exited with status "%2"
nl: Ongedaan maken van installatie van "%1" is mislukt, beëindigd met status "%2"

en: The file does not exist!
nl: Het bestand bestaat niet!

en: Unknown error when installing package
nl: Onbekende fout bij installeren van pakket

en: Unsupported archive type %1: %2
nl: Niet ondersteund archieftype %1: %2.

en: Failed to run uncompressor command for %1
nl: Uitvoeren van commando voor compressie ongedaan maken voor %1 is mislukt

en: Process did not finish in reasonable time: %1 %2
nl: Proces is niet binnen een redelijke tijd geëindigd: %1 %2

en: Failed to uncompress %1
nl: Compressie ongedaan maken van %1 is mislukt

en: Failed to run installer script %1
nl: Uitvoeren van script voor installatie %1 is mislukt

en: Failed to set permissions on %1: %2
nl: Beveiligingsrechten instellen op %1 is mislukt: %2

[ctx: %2 = comma separated list of arguments]
en: Installer script %1 failed, tried arguments "%2".
nl: Script voor installatie %1 is mislukt, argument "%2" is geprobeerd.

en: Failed to create path %1
nl: Aanmaken van pad %1 is mislukt

en: Failed to copy .desktop file %1 to %2: %3
nl: Kopiëren van .desktop-bestand %1 naar %2 is mislukt: %3

en: Failed to remove directory %1
nl: Map %1 verwijderen is mislukt

en: Failed to create directory %1
nl: De map %1 kon niet worden gemaakt

en: Failed to find an installation script in %1
nl: Zoeken van een installatiescript in %1 is mislukt

en: Failed to remove .desktop file %1: %2
nl: Verwijderen van .desktop-bestand %1 is mislukt: %2

en: Failed to find an uninstallation script in %1
nl: Zoeken naar een script voor installatie ongedaan maken in %1 is mislukt

[ctx: @info:shell]
en: Command to execute: install or uninstall.
nl: Uit te voeren commando: installeren of installatie ongedaan maken.

[ctx: @info:shell]
en: Path to archive.
nl: Pad naar archief.

en: Command is required.
nl: Commando is vereist.

en: Path to archive is required.
nl: Pad naar archief is vereist.

en: Unsupported command %1
nl: Niet ondersteund commando %1
