dolphin - en to nn translation catalogue (25 entries)

en: Dolphin service menu installation failed
nn: Feil ved installering av tenestemeny for Dolphin

en: Failed to install "%1", exited with status "%2"
nn: Klarte ikkje installera «%1». Avslutta med status «%2».

en: Failed to uninstall "%1", exited with status "%2"
nn: Klarte ikkje avinstallera «%1». Avslutta med status «%2».

en: The file does not exist!
nn: Fila finst ikkje.

en: Unknown error when installing package
nn: Ukjend feil ved installering av pakke

en: Unsupported archive type %1: %2
nn: Ustøtta arkivtype %1: %2

en: Failed to run uncompressor command for %1
nn: Klarte ikkje køyra dekompromerings­kommando for %1

en: Process did not finish in reasonable time: %1 %2
nn: Prosessen vart ikkje ferdig innan rimeleg tid: %1 %2

en: Failed to uncompress %1
nn: Klarte ikkje pakka ut %1

en: Failed to run installer script %1
nn: Klarte ikkje køyra installeringsskriptet %1

en: Failed to set permissions on %1: %2
nn: Klarte ikkje endra løyve på %1: %2

[ctx: %2 = comma separated list of arguments]
en: Installer script %1 failed, tried arguments "%2".
nn: Feil ved installeringsskriptet %1. Prøvde argumenta «%2».

[ctx: Separator between arguments]
en: ", "
nn: «, »

en: Failed to create path %1
nn: Klarte ikkje oppretta adressa %1

en: Failed to copy .desktop file %1 to %2: %3
nn: Klarte ikkje kopiera .desktop-fil %1 til %2: %3

en: Failed to remove directory %1
nn: Klarte ikkje fjerna mappa %1

en: Failed to create directory %1
nn: Klarte ikkje oppretta mappa %1

en: Failed to find an installation script in %1
nn: Fann ikkje installeringsskript i %1

en: Failed to remove .desktop file %1: %2
nn: Klarte ikkje fjerna .desktop-fil %1: %2

en: Failed to find an uninstallation script in %1
nn: Fann ikkje avinstalleringsskript i %1

[ctx: @info:shell]
en: Command to execute: install or uninstall.
nn: Kommando å køyra: «install» eller «uninstall».

[ctx: @info:shell]
en: Path to archive.
nn: Adresse å arkivera.

en: Command is required.
nn: Krev kommando.

en: Path to archive is required.
nn: Krev adresse til arkiv.

en: Unsupported command %1
nn: Ustøtta kommando: %1
