dolphin - en to or translation catalogue (42 entries)

[ctx: @action:inmenu]
en: Empty Trash
or: ଖାଲି ଆବର୍ଜନା ପାତ୍ର

[ctx: @title:menu Create new folder, file, link, etc.]
en: Create New
or: ନୂତନ ନିର୍ମାଣ କରନ୍ତୁ

[ctx: @action:inmenu Add current folder to places]
en: Add to Places
or: ସ୍ଥାନଗୁଡ଼ିକରେ ଯୋଗକରନ୍ତୁ

[ctx: @action:button]
en: Empty Trash
or: ଖାଲି ଆବର୍ଜନା ପାତ୍ର

[ctx: @info:status]
en: Dolphin does not support web pages, the web browser has been launched
or: Dolphin ୱେବ ପୃଷ୍ଟାଗୁଡ଼ିକୁ ସମର୍ଥନ କରେନାହିଁ, ୱେବ ବ୍ରାଉଜର ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି

[ctx: @info:status]
en: Invalid protocol
or: ଅବୈଧ ପ୍ରୋଟୋକଲ

[ctx: @info:tooltip]
en: Hide Filter Bar
or: ଛାଣକ ପଟିକୁ ଲୁଚାନ୍ତୁ

[ctx: @title:group Size]
en: Folders
or: ଫୋଲଡ଼ରଗୁଡ଼ିକ

[ctx: @title:group Size]
en: Small
or: ସାନ

[ctx: @title:group Size]
en: Medium
or: ମଧ୍ଯମ

[ctx: @title:group Size]
en: Big
or: ବଡ଼

[ctx: @title:group Date]
en: Today
or: ଆଜି

[ctx: @title:group Date]
en: Yesterday
or: ଗତକାଲି

[ctx: @title:group Date]
en: Two Weeks Ago
or: ଦୁଇ ସପ୍ତାହ ତଳେ

[ctx: @title:group Date]
en: Three Weeks Ago
or: ତିନି ସପ୍ତାହ ତଳେ

[ctx: @title:group Date]
en: Earlier this Month
or: ଏହି ମାସ ଆରମ୍ଭରେ

[ctx: @item:intext Access permission, concatenated]
en: Read,
or: ପଢ଼ନ୍ତୁ,

[ctx: @item:intext Access permission, concatenated]
en: Write,
or: ଲେଖନ୍ତୁ,

[ctx: @item:intext Access permission, concatenated]
en: Execute,
or: ନିଷ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ,

[ctx: @title]
en: File Manager
or: ଫାଇଲ ପରିଚାଳକ

[ctx: @info:credit]
en: Developer
or: ବିକାଶକାରୀ

[ctx: @info:credit]
en: Documentation
or: ଦଲିଲିକରଣ

[ctx: @info:shell]
en: Document to open
or: ଖୋଲିବା ପାଇଁ ଦଲିଲ

[ctx: @action:inmenu]
en: Cut
or: କାଟନ୍ତୁ

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy
or: ନକଲ କରନ୍ତୁ

[ctx: @action:inmenu]
en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Hidden Files
or: ଲୁକ୍କାୟିତ ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକୁ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ

[ctx: @action:inmenu]
en: Properties
or: ଗୁଣଧର୍ମ

[ctx: @action:button]
en: Use Current Location
or: ପ୍ରଚଳିତ ସ୍ଥାନକୁ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ

[ctx: @action:button]
en: Use Default Location
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଦାରିତ ସ୍ଥାନ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ

[ctx: @title:tab]
en: Icons
or: ଚିତ୍ରସଂକେତ

[ctx: @title:tab]
en: Details
or: ବିବରଣୀ

[ctx: @item:inlistbox Font]
en: System Font
or: ତନ୍ତ୍ର ଅକ୍ଷରରୂପ

[ctx: @item:inlistbox Font]
en: Custom Font
or: ଅକ୍ଷରରୂପକୁ ଇଚ୍ଛାରୂପଣ କରନ୍ତୁ

[ctx: @info:tooltip]
en: Size: 1 pixel | Size: %1 pixels
or[0]: ଆକାର: 1 ପିକସେଲ
or[1]: ଆକାର: %1 ପିକସେଲ

[ctx: @title:window]
en: Applying View Properties
or: ଦୃଶ୍ୟ ଗୁଣଧର୍ମ ପ୍ରୟୋଗ କରୁଅଛି

[ctx: @info:progress]
en: Counting folders: %1
or: ଫୋଲଡ଼ର ଗଣୁଅଛି: %1

[ctx: @info:progress]
en: Folders: %1
or: ଫୋଲଡ଼ର: %1

[ctx: @info:status Free disk space]
en: %1 free
or: %1 ଖାଲିଅଛି

[ctx: @info:status]
en: Delete operation completed.
or: ଅପସାରଣ କ୍ରିୟା ସମାପ୍ତହୋଇଛି।

[ctx: @info:status]
en: The location is empty.
or: ସ୍ଥାନଟି ଖାଲିଅଛି।

[ctx: @info:status]
en: The location '%1' is invalid.
or: ସ୍ଥାନ '%1' ଟି ଅବୈଧ ଏଟେ।
