dolphin - en to pl translation catalogue (24 entries)

en: Dolphin service menu installation failed
pl: Nie udało się wgrać usługi menu Dolphina

en: Failed to install "%1", exited with status "%2"
pl: Nie udało się wgrać "%1", zakończono z kodem wyjścia "%2"

en: Failed to uninstall "%1", exited with status "%2"
pl: Nie udało się usunąć "%1", zakończono z kodem wyjścia "%2"

en: The file does not exist!
pl: Plik nie istnieje!

en: Unknown error when installing package
pl: Nieznany błąd podczas wgrywania pakietu

en: Unsupported archive type %1: %2
pl: Nieobsługiwany rodzaj archiwum %1: %2

en: Failed to run uncompressor command for %1
pl: Nie udało się wykonać polecenia rozpakowywania dla %1

en: Process did not finish in reasonable time: %1 %2
pl: Proces nie zakończył w rozsądnym czasie: %1 %2

en: Failed to uncompress %1
pl: Nie udało się wypakować %1

en: Failed to run installer script %1
pl: Nie udało się uruchomić skryptu wgrywającego %1

en: Failed to set permissions on %1: %2
pl: Nie udało się ustawić uprawnień na %1: %2

[ctx: %2 = comma separated list of arguments]
en: Installer script %1 failed, tried arguments "%2".
pl: Niepowodzenie skryptu wgrywającego %1, próbowano argumentów "%2".

en: Failed to create path %1
pl: Nie udało się utworzyć ścieżki %1

en: Failed to copy .desktop file %1 to %2: %3
pl: Nie udało się skopiować pliku .desktop %1 do %2: %3

en: Failed to remove directory %1
pl: Nie udało się usunąć katalogu %1

en: Failed to create directory %1
pl: Nie udało się utworzyć katalogu %1

en: Failed to find an installation script in %1
pl: Nie udało się znaleźć skryptu wgrywającego w %1

en: Failed to remove .desktop file %1: %2
pl: Nie udało się usunąć pliku .desktop %1: %2

en: Failed to find an uninstallation script in %1
pl: Nie udało się znaleźć skryptu usuwającego w %1

[ctx: @info:shell]
en: Command to execute: install or uninstall.
pl: Polecenie do wykonania: wgraj lub usuń.

[ctx: @info:shell]
en: Path to archive.
pl: Ścieżka do archiwum.

en: Command is required.
pl: Wymagane jest polecenie.

en: Path to archive is required.
pl: Wymagana jest ścieżka do archiwum.

en: Unsupported command %1
pl: Nieobsługiwane polecenie %1
