dolphin - en to sl translation catalogue (24 entries)

en: Dolphin service menu installation failed
sl: Namestitev menija Dolphinovih storitev ni uspela

en: Failed to install "%1", exited with status "%2"
sl: Neuspela namestitev "%1", zapustila je status "%2"

en: Failed to uninstall "%1", exited with status "%2"
sl: Neuspela odstranitev "%1", zapustila je status "%2"

en: The file does not exist!
sl: Datoteka ne obstaja!

en: Unknown error when installing package
sl: Neznana napaka ob namestitvi paketa

en: Unsupported archive type %1: %2
sl: Nepodprta vrsta arhiva %1: %2

en: Failed to run uncompressor command for %1
sl: Neuspel ukaz razpakiranja za %1

en: Process did not finish in reasonable time: %1 %2
sl: Postopek se ni končal v razumnem času: %1 %2

en: Failed to uncompress %1
sl: Ni uspelo razpakiranje %1

en: Failed to run installer script %1
sl: Neuspel zagon skripta za nameščanje %1

en: Failed to set permissions on %1: %2
sl: Neuspela postavitev dovoljenj na %1: %2

[ctx: %2 = comma separated list of arguments]
en: Installer script %1 failed, tried arguments "%2".
sl: Skript za nameščanje %1 ni uspel, poskusil argumente "%2".

en: Failed to create path %1
sl: Ni bilo mogoče ustvariti poti %1

en: Failed to copy .desktop file %1 to %2: %3
sl: Neuspelo kopiranje datoteke .desktop %1 v %2: %3

en: Failed to remove directory %1
sl: Ni uspelo odstraniti direktorija %1

en: Failed to create directory %1
sl: Ni uspelo ustvariti direktorija %1

en: Failed to find an installation script in %1
sl: Skripta za nameščanje ni bilo mogoče najti v %1

en: Failed to remove .desktop file %1: %2
sl: NI bilo mogoče odstraniti datoteke .desktop %1: %2

en: Failed to find an uninstallation script in %1
sl: Ni bilo mogoče najti skripta za odstranitev v %1

[ctx: @info:shell]
en: Command to execute: install or uninstall.
sl: Ukaz za izvedbo: install (namesti) ali uninstall (odstrani).

[ctx: @info:shell]
en: Path to archive.
sl: Pot do arhiva.

en: Command is required.
sl: Potreben je ukaz.

en: Path to archive is required.
sl: Zahtevana je pot do arhiva.

en: Unsupported command %1
sl: Nepodprt ukaz %1
