Double Commander 1.1.0 alpha - en to UA translation catalogue (2726 entries)

en: Comparing... %d%% (ESC to cancel)
UA: Порівняння... %d%% (ESC щоб скасувати)

en: Right: Delete %d file(s)
UA: Справа: Видалити %d файл(и)

en: Files found: %d  (Identical: %d, Different: %d, Unique left: %d, Unique right: %d)
UA: Знайдено файлів: %d  (Однакових: %d, Різних: %d, Унікальних зліва: %d, Унікальних справа: %d)

en: Choose template...
UA: Вибрати шаблон...

en: C&heck free space
UA: Перевірити вільне міс&це

en: Cop&y attributes
UA: Копі&ювати атрибути

en: Copy o&wnership
UA: Копіювати &власника

en: Copy &permissions
UA: Копіювати &права

[ctx: tfilesystemcopymoveoperationoptionsui.cbcopytime.caption]
en: Copy d&ate/time
UA: Копіювати &дату/час

en: Correct lin&ks
UA: Правил&ьні посилання

[ctx: TFILESYSTEMCOPYMOVEOPERATIONOPTIONSUI.CBDROPREADONLYFLAG.CAPTION]
en: Drop readonly fla&g
UA: Скинути позначку "Л&ише читання"

en: E&xclude empty directories
UA: Викл&ючити порожні каталоги

[ctx: tfilesystemcopymoveoperationoptionsui.cbfollowlinks.caption]
en: Fo&llow links
UA: Перейти за поси&ланнями

en: &Reserve space
UA: Зарезервувати &місце

en: &Verify
UA: Перевірити після &завершення

en: What to do when cannot set file time, attributes, etc.
UA: Що робити, якщо неможливо встановити час файла, атрибути, тощо.

en: Use file template
UA: Використати файл шаблону

[ctx: tfilesystemcopymoveoperationoptionsui.lbldirectoryexists.caption]
en: When dir&ectory exists
UA: Якщо &каталог існує

[ctx: TFILESYSTEMCOPYMOVEOPERATIONOPTIONSUI.LBLFILEEXISTS.CAPTION]
en: When &file exists
UA: Якщо &файл існує

en: When ca&nnot set property
UA: Коли не можливо встановити в&ластивості

en: <no template>
UA: <немає шаблону>

[ctx: TFRMABOUT.BTNCLOSE.CAPTION]
en: &Close
UA: &Закрити

en: Copy to clipboard
UA: Копіювати в буфер

[ctx: TFRMABOUT.CAPTION]
en: About
UA: Про програму...

[ctx: tfrmabout.lblbuild.caption]
en: Build
UA: Збірка

en: Home Page:
UA: Домашня сторінка:

[ctx: TFRMABOUT.LBLREVISION.CAPTION]
en: Revision
UA: Ревізія:

[ctx: tfrmabout.lblversion.caption]
en: Version
UA: Версія

[ctx: TFRMATTRIBUTESEDIT.BTNCANCEL.CAPTION]
en: &Cancel
UA: &Скасувати

[ctx: TFRMATTRIBUTESEDIT.BTNOK.CAPTION]
en: &OK
UA: &Гаразд

en: &Reset
UA: &Скинути

en: Choose attributes
UA: Вибрати атрибути

[ctx: TFRMATTRIBUTESEDIT.CBARCHIVE.CAPTION]
en: &Archive
UA: &Архівний

en: Co&mpressed
UA: Стиснути&й

[ctx: TFRMATTRIBUTESEDIT.CBDIRECTORY.CAPTION]
en: &Directory
UA: &Каталог

en: &Encrypted
UA: За&шифрований

[ctx: TFRMATTRIBUTESEDIT.CBHIDDEN.CAPTION]
en: &Hidden
UA: При&хований

[ctx: TFRMATTRIBUTESEDIT.CBREADONLY.CAPTION]
en: Read o&nly
UA: Лише &читання

en: S&parse
UA: Розрід&жений

[ctx: TFRMATTRIBUTESEDIT.CBSTICKY.CAPTION]
en: Sticky
UA: Закріплювальний біт

en: &Symlink
UA: &Симв. посилання

[ctx: TFRMATTRIBUTESEDIT.CBSYSTEM.CAPTION]
en: S&ystem
UA: &Системний

en: &Temporary
UA: &Тимчасовий

en: NTFS attributes
UA: Атрибути NTFS

en: General attributes
UA: Основні атрибути

[ctx: TFRMATTRIBUTESEDIT.LBLATTRBITSSTR.CAPTION]
en: Bits:
UA: Біти:

[ctx: TFRMATTRIBUTESEDIT.LBLATTRGROUPSTR.CAPTION]
en: Group
UA: Група

[ctx: TFRMATTRIBUTESEDIT.LBLATTROTHERSTR.CAPTION]
en: Other
UA: Інші

[ctx: TFRMATTRIBUTESEDIT.LBLATTROWNERSTR.CAPTION]
en: Owner
UA: Власник

[ctx: TFRMATTRIBUTESEDIT.LBLEXEC.CAPTION]
en: Execute
UA: Виконання

[ctx: TFRMATTRIBUTESEDIT.LBLREAD.CAPTION]
en: Read
UA: Читання

en: As te&xt:
UA: Як те&кст:

[ctx: TFRMATTRIBUTESEDIT.LBLWRITE.CAPTION]
en: Write
UA: Запис

en: Benchmark
UA: Тест продуктивності

en: Benchmark data size: %d MB
UA: Обсяг даних тесту: %d Мб

en: Hash
UA: Хеш-функція

en: Time (ms)
UA: Час (мс)

en: Speed (MB/s)
UA: Швидкість (Мб/с)

[ctx: tfrmchecksumcalc.caption]
en: Calculate checksum...
UA: Розрахувати контрольну суму...

en: Open checksum file after job is completed
UA: Відкрити файл контрольної суми після розрахунку

en: C&reate separate checksum file for each file
UA: Для кожного файлу ство&рити свій контрольний файл

en: &Save checksum file(s) to:
UA: Зберегти файл(и) контрольних сум &як:

[ctx: TFRMCHECKSUMVERIFY.BTNCLOSE.CAPTION]
en: &Close
UA: &Закрити

[ctx: TFRMCHECKSUMVERIFY.CAPTION]
en: Verify checksum...
UA: Перевірка контрольної суми...

[ctx: TFRMCONNECTIONMANAGER.BTNADD.CAPTION]
en: A&dd
UA: &Додати

[ctx: TFRMCONNECTIONMANAGER.BTNCANCEL.CAPTION]
en: &Cancel
UA: &Скасувати

en: C&onnect
UA: З'&єднати

[ctx: TFRMCONNECTIONMANAGER.BTNDELETE.CAPTION]
en: &Delete
UA: Ви&далити

[ctx: TFRMCONNECTIONMANAGER.BTNEDIT.CAPTION]
en: &Edit
UA: &Редагувати

en: Connection manager
UA: Диспетчер з'єднань

en: Connect to:
UA: З'єднатися з:

en: A&dd To Queue
UA: Додати в &чергу

[ctx: TFRMCOPYDLG.BTNCANCEL.CAPTION]
en: &Cancel
UA: &Скасувати

en: O&ptions
UA: Налашт&увати

en: Sa&ve these options as default
UA: Зберегти ці налаштування як &типові

[ctx: TFRMCOPYDLG.CAPTION]
en: Copy file(s)
UA: Копіювати файл(и)

[ctx: tfrmcopydlg.mnunewqueue.caption]
en: New queue
UA: Нова черга

[ctx: tfrmcopydlg.mnuqueue1.caption]
en: Queue 1
UA: Черга 1

[ctx: tfrmcopydlg.mnuqueue2.caption]
en: Queue 2
UA: Черга 2

[ctx: tfrmcopydlg.mnuqueue3.caption]
en: Queue 3
UA: Черга 3

[ctx: tfrmcopydlg.mnuqueue4.caption]
en: Queue 4
UA: Черга 4

[ctx: tfrmcopydlg.mnuqueue5.caption]
en: Queue 5
UA: Черга 5

en: Save Description
UA: Зберегти опис

[ctx: TFRMDESCREDIT.BTNCANCEL.CAPTION]
en: &Cancel
UA: &Скасувати

[ctx: TFRMDESCREDIT.BTNOK.CAPTION]
en: &OK
UA: &Гаразд

en: File/folder comment
UA: Коментар файлу/теки

en: E&dit comment for:
UA: Ре&дагувати коментар для:

[ctx: TFRMDESCREDIT.LBLENCODING.CAPTION]
en: &Encoding:
UA: &Кодування:

[ctx: TFRMDIFFER.ACTABOUT.CAPTION]
en: About
UA: Про програму...

en: Auto Compare
UA: Авто порівняння

[ctx: tfrmdiffer.actbinarycompare.caption]
en: Binary Mode
UA: Двійковий режим

[ctx: TFRMDIFFER.ACTCANCELCOMPARE.CAPTION]
en: Cancel
UA: Скасувати

[ctx: TFRMDIFFER.ACTCANCELCOMPARE.HINT]
en: Cancel
UA: Скасувати

[ctx: TFRMDIFFER.ACTCOPYLEFTTORIGHT.CAPTION]
en: Copy Block Right
UA: Копіювати блок вправо

[ctx: TFRMDIFFER.ACTCOPYLEFTTORIGHT.HINT]
en: Copy Block Right
UA: Копіювати блок вправо

[ctx: TFRMDIFFER.ACTCOPYRIGHTTOLEFT.CAPTION]
en: Copy Block Left
UA: Копіювати блок вліво

[ctx: TFRMDIFFER.ACTCOPYRIGHTTOLEFT.HINT]
en: Copy Block Left
UA: Копіювати блок вліво

[ctx: TFRMDIFFER.ACTEDITCOPY.CAPTION]
en: Copy
UA: Копіювати

[ctx: TFRMDIFFER.ACTEDITCUT.CAPTION]
en: Cut
UA: Вирізати

[ctx: TFRMDIFFER.ACTEDITDELETE.CAPTION]
en: Delete
UA: Видалити

[ctx: TFRMDIFFER.ACTEDITPASTE.CAPTION]
en: Paste
UA: Вставити

[ctx: TFRMDIFFER.ACTEDITREDO.CAPTION]
en: Redo
UA: Повторити

en: Select &All
UA: Виділити в&се

[ctx: TFRMDIFFER.ACTEDITUNDO.CAPTION]
en: Undo
UA: Вернути

[ctx: tfrmdiffer.actexit.caption]
en: E&xit
UA: Ви&хід

[ctx: tfrmdiffer.actfirstdifference.caption]
en: First Difference
UA: Перша відмінність

[ctx: tfrmdiffer.actfirstdifference.hint]
en: First Difference
UA: Перша відмінність

en: Ignore Case
UA: Ігнорувати регістр

en: Ignore Blanks
UA: Ігнорувати пробіли

en: Keep Scrolling
UA: Одночасне прокручування

[ctx: tfrmdiffer.actlastdifference.caption]
en: Last Difference
UA: Остання відмінність

[ctx: tfrmdiffer.actlastdifference.hint]
en: Last Difference
UA: Остання відмінність

en: Line Differences
UA: Відмінності в рядку

[ctx: tfrmdiffer.actnextdifference.caption]
en: Next Difference
UA: Наступна відмінність

[ctx: tfrmdiffer.actnextdifference.hint]
en: Next Difference
UA: Наступна відмінність

en: Open Left...
UA: Відкрити зліва...

en: Open Right...
UA: Відкрити справа...

en: Paint Background
UA: Зафарбовувати фон

[ctx: tfrmdiffer.actprevdifference.caption]
en: Previous Difference
UA: Попередня відмінність

[ctx: tfrmdiffer.actprevdifference.hint]
en: Previous Difference
UA: Попередня відмінність

[ctx: TFRMDIFFER.ACTRELOAD.CAPTION]
en: &Reload
UA: Пере&завантажити

[ctx: TFRMDIFFER.ACTRELOAD.HINT]
en: Reload
UA: Перезавантажити

[ctx: TFRMDIFFER.ACTSAVE.CAPTION]
en: Save
UA: Зберегти

[ctx: TFRMDIFFER.ACTSAVE.HINT]
en: Save
UA: Зберегти

[ctx: TFRMDIFFER.ACTSAVEAS.CAPTION]
en: Save as...
UA: Зберегти як...

[ctx: TFRMDIFFER.ACTSAVEAS.HINT]
en: Save as...
UA: Зберегти як...

[ctx: TFRMDIFFER.ACTSAVELEFT.CAPTION]
en: Save Left
UA: Зберегти лівий

[ctx: TFRMDIFFER.ACTSAVELEFT.HINT]
en: Save Left
UA: Зберегти лівий

[ctx: TFRMDIFFER.ACTSAVELEFTAS.CAPTION]
en: Save Left As...
UA: Зберегти лівий як...

[ctx: TFRMDIFFER.ACTSAVELEFTAS.HINT]
en: Save Left As...
UA: Зберегти лівий як...

[ctx: TFRMDIFFER.ACTSAVERIGHT.CAPTION]
en: Save Right
UA: Зберегти правий

[ctx: TFRMDIFFER.ACTSAVERIGHT.HINT]
en: Save Right
UA: Зберегти правий

[ctx: TFRMDIFFER.ACTSAVERIGHTAS.CAPTION]
en: Save Right As...
UA: Зберегти правий як...

[ctx: TFRMDIFFER.ACTSAVERIGHTAS.HINT]
en: Save Right As...
UA: Зберегти правий як...

[ctx: TFRMDIFFER.ACTSTARTCOMPARE.CAPTION]
en: Compare
UA: Порівняти

[ctx: TFRMDIFFER.ACTSTARTCOMPARE.HINT]
en: Compare
UA: Порівняти

[ctx: TFRMDIFFER.BTNLEFTENCODING.HINT]
en: Encoding
UA: Кодування

[ctx: TFRMDIFFER.BTNRIGHTENCODING.HINT]
en: Encoding
UA: Кодування

[ctx: TFRMDIFFER.CAPTION]
en: Compare files
UA: Порівняти файли

en: &Left
UA: З&ліва

en: &Right
UA: Сп&рава

en: &Actions
UA: &Дії

[ctx: TFRMDIFFER.MNUEDIT.CAPTION]
en: &Edit
UA: Р&едагувати

[ctx: TFRMDIFFER.MNUENCODING.CAPTION]
en: En&coding
UA: &Кодування

[ctx: TFRMDIFFER.MNUFILE.CAPTION]
en: &File
UA: &Файл

[ctx: TFRMDIFFER.MNUOPTIONS.CAPTION]
en: &Options
UA: &Налаштування

en: Add new shortcut to sequence
UA: Додати новий ярлик в послідовність

[ctx: TFRMEDITHOTKEY.BTNCANCEL.CAPTION]
en: &Cancel
UA: &Скасувати

[ctx: TFRMEDITHOTKEY.BTNOK.CAPTION]
en: &OK
UA: &Гаразд

en: Remove last shortcut from sequence
UA: Видалити останній ярлик з послідовності

en: Select shortcut from list of remaining free available keys
UA: Виберіть зі списку вільних доступних клавіш

[ctx: tfrmedithotkey.cghkcontrols.caption]
en: Only for these controls
UA: Тільки для цих елементів керування

en: &Parameters (each in a separate line):
UA: &Параметри (кожен в окремому рядку):

en: Shortcuts:
UA: Ярлики:

[ctx: TFRMEDITOR.ACTABOUT.CAPTION]
en: About
UA: Про програму...

[ctx: tfrmeditor.actabout.hint]
en: About
UA: Про програму...

en: &Configuration
UA: &Налаштування

[ctx: tfrmeditor.actconfhigh.hint]
en: Configuration
UA: Конфігурація

[ctx: TFRMEDITOR.ACTEDITCOPY.CAPTION]
en: Copy
UA: Копіювати

[ctx: tfrmeditor.acteditcopy.hint]
en: Copy
UA: Копіювати

[ctx: TFRMEDITOR.ACTEDITCUT.CAPTION]
en: Cut
UA: Вирізати

[ctx: tfrmeditor.acteditcut.hint]
en: Cut
UA: Вирізати

[ctx: TFRMEDITOR.ACTEDITDELETE.CAPTION]
en: Delete
UA: Видалити

[ctx: tfrmeditor.acteditdelete.hint]
en: Delete
UA: Видалити

[ctx: tfrmeditor.acteditfind.caption]
en: &Find
UA: З&найти

[ctx: tfrmeditor.acteditfind.hint]
en: Find
UA: Знайти

[ctx: tfrmeditor.acteditfindnext.caption]
en: Find next
UA: Знайти наступний

[ctx: tfrmeditor.acteditfindnext.hint]
en: Find next
UA: Знайти наступний

[ctx: tfrmeditor.acteditfindprevious.caption]
en: Find previous
UA: Знайти попереднє

[ctx: tfrmeditor.acteditgotoline.caption]
en: Goto Line...
UA: Перехід до рядка

[ctx: TFRMEDITOR.ACTEDITPASTE.CAPTION]
en: Paste
UA: Вставити

[ctx: tfrmeditor.acteditpaste.hint]
en: Paste
UA: Вставити

[ctx: TFRMEDITOR.ACTEDITREDO.CAPTION]
en: Redo
UA: Повторити

[ctx: tfrmeditor.acteditredo.hint]
en: Redo
UA: Повторити

[ctx: tfrmeditor.acteditrplc.caption]
en: &Replace
UA: &Замінити

[ctx: tfrmeditor.acteditrplc.hint]
en: Replace
UA: Замінити

en: Select&All
UA: Виділити &все

[ctx: tfrmeditor.acteditselectall.hint]
en: Select All
UA: Виділити &усе

[ctx: TFRMEDITOR.ACTEDITUNDO.CAPTION]
en: Undo
UA: Вернути

[ctx: tfrmeditor.acteditundo.hint]
en: Undo
UA: Вернути

[ctx: TFRMEDITOR.ACTFILECLOSE.CAPTION]
en: &Close
UA: &Закрити

[ctx: tfrmeditor.actfileclose.hint]
en: Close
UA: Закрити

[ctx: TFRMEDITOR.ACTFILEEXIT.CAPTION]
en: E&xit
UA: Ви&хід

[ctx: tfrmeditor.actfileexit.hint]
en: Exit
UA: Вихід

[ctx: TFRMEDITOR.ACTFILENEW.CAPTION]
en: &New
UA: &Створити

[ctx: tfrmeditor.actfilenew.hint]
en: New
UA: Створити

en: &Open
UA: &Відкрити

[ctx: tfrmeditor.actfileopen.hint]
en: Open
UA: Відкрити

[ctx: tfrmeditor.actfilereload.caption]
en: Reload
UA: Перезавантажити

[ctx: TFRMEDITOR.ACTFILESAVE.CAPTION]
en: &Save
UA: Збере&гти

[ctx: tfrmeditor.actfilesave.hint]
en: Save
UA: Зберегти

en: Save &As...
UA: Зберегти &як..

en: Save As
UA: Зберегти як

[ctx: tfrmeditor.caption]
en: Editor
UA: Редактор

[ctx: TFRMEDITOR.HELP1.CAPTION]
en: &Help
UA: Довід&ка

[ctx: TFRMEDITOR.MIEDIT.CAPTION]
en: &Edit
UA: &Редагувати

[ctx: TFRMEDITOR.MIENCODING.CAPTION]
en: En&coding
UA: &Кодування

en: Open as
UA: Відкрити як

[ctx: tfrmeditor.miencodingout.caption]
en: Save as
UA: Зберегти як

[ctx: TFRMEDITOR.MIFILE.CAPTION]
en: &File
UA: &Файл

en: Syntax highlight
UA: &Підсвітка синтаксису

en: End Of Line
UA: Кінець рядка

[ctx: tfrmeditsearchreplace.buttonpanel.cancelbutton.caption]
en: &Cancel
UA: &Скасувати

[ctx: tfrmeditsearchreplace.buttonpanel.okbutton.caption]
en: &OK
UA: &Гаразд

[ctx: TFRMEDITSEARCHREPLACE.CBSEARCHCASESENSITIVE.CAPTION]
en: C&ase sensitivity
UA: &Чутливість до регістру

[ctx: TFRMEDITSEARCHREPLACE.CBSEARCHFROMCURSOR.CAPTION]
en: S&earch from caret
UA: Шукати від &курсора

[ctx: TFRMEDITSEARCHREPLACE.CBSEARCHREGEXP.CAPTION]
en: &Regular expressions
UA: &Регулярні вирази

[ctx: TFRMEDITSEARCHREPLACE.CBSEARCHSELECTEDONLY.CAPTION]
en: Selected &text only
UA: Лише виділений &текст

[ctx: TFRMEDITSEARCHREPLACE.CBSEARCHWHOLEWORDS.CAPTION]
en: &Whole words only
UA: Лише слова &повністю

[ctx: TFRMEDITSEARCHREPLACE.GBSEARCHOPTIONS.CAPTION]
en: Option
UA: Опції

[ctx: TFRMEDITSEARCHREPLACE.LBLREPLACEWITH.CAPTION]
en: &Replace with:
UA: &Замінити на:

[ctx: TFRMEDITSEARCHREPLACE.LBLSEARCHFOR.CAPTION]
en: &Search for:
UA: З&найти:

[ctx: TFRMEDITSEARCHREPLACE.RGSEARCHDIRECTION.CAPTION]
en: Direction
UA: Напрямок

[ctx: TFRMEXTRACTDLG.CAPTION]
en: Unpack files
UA: Розпакувати файли

en: &Unpack path names if stored with files
UA: Роз&пакувати шляхи якщо такі є з файлами

en: Unpack each archive to a &separate subdir (name of the archive)
UA: Розпакувати кожен архів в &окремий каталог (з іменем архіву)

en: O&verwrite existing files
UA: &Замінювати існуючі файли

en: To the &directory:
UA: В катало&г:

en: &Extract files matching file mask:
UA: Розпакувати файли по мас&ці:

en: &Password for encrypted files:
UA: Пароль для за&шифрованих файлів:

[ctx: TFRMFILEEXECUTEYOURSELF.BTNCLOSE.CAPTION]
en: &Close
UA: &Закрити

[ctx: TFRMFILEEXECUTEYOURSELF.CAPTION]
en: Wait...
UA: Почекайте...

en: File name:
UA: Ім'я файлу:

[ctx: TFRMFILEEXECUTEYOURSELF.LBLFROMPATH.CAPTION]
en: From:
UA: З

en: Click on Close when the temporary file can be deleted!
UA: Натисніть "Закрити", коли тимчасовий файл може бути видалений!

[ctx: TFRMFILEOP.BTNCANCEL.CAPTION]
en: &Cancel
UA: &Скасувати

en: &To panel
UA: &На панель

en: &View all
UA: Переглянути &все

en: Current operation:
UA: Поточна операція:

[ctx: TFRMFILEOP.LBLFROM.CAPTION]
en: From:
UA: З

en: To:
UA: В

[ctx: TFRMFILEPROPERTIES.CAPTION]
en: Properties
UA: Властивості

[ctx: TFRMFILEPROPERTIES.CBSTICKY.CAPTION]
en: Sticky
UA: Закріплювальний біт

en: Allow &executing file as program
UA: &Дозволити виконувати як програму

[ctx: TFRMFILEPROPERTIES.DIVIDERBEVEL3.CAPTION]
en: Owner
UA: Власник

[ctx: TFRMFILEPROPERTIES.LBLATTRBITSSTR.CAPTION]
en: Bits:
UA: Біти:

[ctx: TFRMFILEPROPERTIES.LBLATTRGROUPSTR.CAPTION]
en: Group
UA: Група

[ctx: TFRMFILEPROPERTIES.LBLATTROTHERSTR.CAPTION]
en: Other
UA: Інші

[ctx: TFRMFILEPROPERTIES.LBLATTROWNERSTR.CAPTION]
en: Owner
UA: Власник

[ctx: TFRMFILEPROPERTIES.LBLATTRTEXTSTR.CAPTION]
en: Text:
UA: У вигляді тексту:

en: Contains:
UA: Містить:

[ctx: TFRMFILEPROPERTIES.LBLEXEC.CAPTION]
en: Execute
UA: Виконати

en: Execute:
UA: Запуск:

[ctx: TFRMFILEPROPERTIES.LBLFILE.CAPTION]
en: File name
UA: Ім'я файлу

[ctx: TFRMFILEPROPERTIES.LBLFILESTR.CAPTION]
en: File name
UA: Ім'я файлу

[ctx: tfrmfileproperties.lblfolderstr.caption]
en: Path:
UA: Шлях:

[ctx: TFRMFILEPROPERTIES.LBLGROUPSTR.CAPTION]
en: &Group
UA: Гру&па

[ctx: tfrmfileproperties.lbllastaccessstr.caption]
en: Accessed:
UA: Останній доступ:

[ctx: tfrmfileproperties.lbllastmodifstr.caption]
en: Modified:
UA: Остання зміна:

en: Status changed:
UA: Остання зміна статусу:

[ctx: TFRMFILEPROPERTIES.LBLOCTAL.CAPTION]
en: Octal:
UA: Вісімковий

[ctx: TFRMFILEPROPERTIES.LBLOWNERSTR.CAPTION]
en: O&wner
UA: Власни&к

[ctx: TFRMFILEPROPERTIES.LBLREAD.CAPTION]
en: Read
UA: Читання

[ctx: TFRMFILEPROPERTIES.LBLSIZESTR.CAPTION]
en: Size:
UA: Розмір:

en: Symlink to:
UA: Симв. посилання для:

en: Type:
UA: Тип:

[ctx: TFRMFILEPROPERTIES.LBLWRITE.CAPTION]
en: Write
UA: Запис

[ctx: tfrmfileproperties.sgplugins.columns[0].title.caption]
en: Name
UA: Ім'я

[ctx: tfrmfileproperties.sgplugins.columns[1].title.caption]
en: Value
UA: Значення

[ctx: TFRMFILEPROPERTIES.TSATTRIBUTES.CAPTION]
en: Attributes
UA: Атрибути

[ctx: tfrmfileproperties.tsplugins.caption]
en: Plugins
UA: Плагіни

[ctx: TFRMFILEPROPERTIES.TSPROPERTIES.CAPTION]
en: Properties
UA: Властивості

[ctx: tfrmfileunlock.btnclose.caption]
en: Close
UA: Закрити

en: Terminate
UA: Завершити

[ctx: tfrmfileunlock.btnunlock.caption]
en: Unlock
UA: Розблокувати

en: Unlock All
UA: Розблокувати все

[ctx: tfrmfileunlock.caption]
en: Unlock
UA: Розблокувати

en: File Handle
UA: Дескриптор файлу

en: Process ID
UA: ІД процеса

en: Executable Path
UA: Виконуваний файл

[ctx: tfrmfinddlg.actcancel.caption]
en: C&ancel
UA: Ск&асувати

en: Cancel search and close window
UA: Зупинити пошук або закрити вікно

[ctx: tfrmfinddlg.actclose.caption]
en: &Close
UA: &Закрити

[ctx: tfrmfinddlg.actconfigfilesearchhotkeys.caption]
en: Configuration of hot keys
UA: Налаштування гарячих клавіш

[ctx: tfrmfinddlg.actedit.caption]
en: &Edit
UA: Р&едагувати

en: Feed to &listbox
UA: Фай&ли на панель

en: Cancel search, close and free from memory
UA: Зупинити пошук і закрити вікно

en: For all other "Find files", cancel, close and free from memory
UA: Зупинити і закрити всі інші вікна "Пошук файлів"

en: &Go to file
UA: Пере&йти до файлу

[ctx: tfrmfinddlg.actintellifocus.caption]
en: Find Data
UA: Пошук даних з текстом

en: &Last search
UA: Останній пошу&к

en: &New search
UA: Н&овий пошук

en: New search (clear filters)
UA: Новий пошук (очистити фільтри)

en: Go to page "Advanced"
UA: Перейти до вкладки "Розширений"

en: Go to page "Load/Save"
UA: Перейти до вкладки "Завантажити/Зберегти"

en: Switch to Nex&t Page
UA: Перейти &на наступну вкладку

en: Go to page "Plugins"
UA: Перейти до вкладки "Плагіни"

en: Switch to &Previous Page
UA: Перейти н&а попередню вкладку

en: Go to page "Results"
UA: Перейти до вкладки "Результати"

en: Go to page "Standard"
UA: Перейти до вкладки "Стандартний"

[ctx: tfrmfinddlg.actstart.caption]
en: &Start
UA: &Старт

[ctx: tfrmfinddlg.actview.caption]
en: &View
UA: &Перегляд

[ctx: tfrmfinddlg.btnaddattribute.caption]
en: &Add
UA: &Додати

[ctx: TFRMFINDDLG.BTNATTRSHELP.CAPTION]
en: &Help
UA: Довід&ка

[ctx: TFRMFINDDLG.BTNSAVETEMPLATE.CAPTION]
en: &Save
UA: Збере&гти

[ctx: TFRMFINDDLG.BTNSEARCHDELETE.CAPTION]
en: &Delete
UA: Ви&далити

en: L&oad
UA: Заван&тажити

en: S&ave
UA: Збере&гти

en: Sa&ve with "Start in directory"
UA: З&берегти з "Починати з каталога"

en: If saved then "Start in directory" will be restored when loading template. Use it if you want to fix searching to a certain directory
UA: Якщо шлях запуску збережено, то його буде відновлено при завантаженні шаблону. Використовуйте його, якщо ви хочете виправити пошук в певному каталозі.

en: Use template
UA: Використати шаблон

[ctx: tfrmfinddlg.caption]
en: Find files
UA: Пошук файлів

en: Case sens&itive
UA: З врахуванням регістру

en: &Date from:
UA: Дата в&ід:

en: Dat&e to:
UA: Дата д&о:

en: S&ize from:
UA: Розмір &від:

en: Si&ze to:
UA: Розмір &до:

en: Search in &archives
UA: Шукати в ар&хівах

[ctx: TFRMFINDDLG.CBFINDTEXT.CAPTION]
en: Find &text in file
UA: &Шукати текст у файлі

[ctx: tfrmfinddlg.cbfollowsymlinks.caption]
en: Follow s&ymlinks
UA: Пере&йти за посиланнями

[ctx: TFRMFINDDLG.CBNOTCONTAININGTEXT.CAPTION]
en: Find files N&OT containing the text
UA: Шукати файли, що &НЕ містять текст

en: N&ot older than:
UA: Н&е старші ніж:

en: Opened tabs
UA: У відкритих вкладках

en: Searc&h for part of file name
UA: Шукати по &частині імені файла

[ctx: TFRMFINDDLG.CBREGEXP.CAPTION]
en: &Regular expression
UA: &Регулярні вирази

en: Re&place by
UA: За&мінити на

en: Selected directories and files
UA: Вибрані &файли і каталоги

en: Reg&ular expression
UA: Р&егулярний вираз

en: &Time from:
UA: &Час від:

en: Ti&me to:
UA: Ча&с до:

en: &Use search plugin:
UA: Використовувати пошуковий п&лагін

[ctx: tfrmfinddlg.chkhex.caption]
en: Hexadeci&mal
UA: Шістнадцяткове

en: Enter directories names that should be excluded from search separated with ";"
UA: Введіть імена каталогів, які повинні бути виключені з пошуку, через ";"

en: Enter files names that should be excluded from search separated with ";"
UA: Введіть імена файлів, які повинні бути виключені з пошуку, через ";"

en: Enter files names separated with ";"
UA: Введіть імена файлів, через ";"

[ctx: tfrmfinddlg.gbdirectories.caption]
en: Directories
UA: Каталоги

[ctx: tfrmfinddlg.gbfiles.caption]
en: Files
UA: Файли

[ctx: tfrmfinddlg.gbfinddata.caption]
en: Find Data
UA: Пошук даних з текстом

en: Attri&butes
UA: Атри&бути

[ctx: TFRMFINDDLG.LBLENCODING.CAPTION]
en: Encodin&g:
UA: Кодуванн&я:

en: E&xclude subdirectories
UA: Пр&опустити підкаталоги

en: &Exclude files
UA: Проп&устити файли

en: &File mask
UA: По &масці файлу

en: Start in &directory
UA: Шукати в &каталозі:

en: Search su&bdirectories:
UA: Шукати в під&каталогах:

en: &Previous searches:
UA: &Попередні пошуки:

en: &Action
UA: &Дія

en: For all others, cancel, close and free from memory
UA: Зупинити і закрити всі інші вікна

en: Open In New Tab(s)
UA: Відкрити в новій вкладці(ках)

[ctx: tfrmfinddlg.mioptions.caption]
en: Options
UA: Налаштування

en: Remove from list
UA: Видалити зі списку

en: &Result
UA: &Результат

en: Show all found items
UA: Показати все знайдене

en: Show In Editor
UA: Показати в редакторі

en: Show In Viewer
UA: Перегляд

[ctx: tfrmfinddlg.miviewtab.caption]
en: &View
UA: &Перегляд

en: Advanced
UA: Розширені

en: Load/Save
UA: Завантажити/Зберегти

[ctx: tfrmfinddlg.tsplugins.caption]
en: Plugins
UA: Плагіни

en: Results
UA: Результати

en: Standard
UA: Стандартні

[ctx: TFRMFINDVIEW.BTNCLOSE.CAPTION]
en: &Cancel
UA: &Скасувати

[ctx: TFRMFINDVIEW.BTNFIND.CAPTION]
en: &Find
UA: &Знайти

[ctx: TFRMFINDVIEW.CAPTION]
en: Find
UA: Знайти

en: C&ase sensitive
UA: З урахуванням рег&істру

[ctx: TFRMHARDLINK.BTNCANCEL.CAPTION]
en: &Cancel
UA: &Скасувати

[ctx: TFRMHARDLINK.BTNOK.CAPTION]
en: &OK
UA: &Гаразд

en: Create hard link
UA: Створити жорстке посилання

[ctx: TFRMHARDLINK.LBLEXISTINGFILE.CAPTION]
en: &Destination that the link will point to
UA: О&б’єкт на який вказуватиме посилання

[ctx: TFRMHARDLINK.LBLLINKTOCREATE.CAPTION]
en: &Link name
UA: Ім'я п&осилання

[ctx: tfrmhotdirexportimport.btnselectall.caption]
en: Import all!
UA: Імпортувати все!

[ctx: tfrmhotdirexportimport.btnselectiondone.caption]
en: Import selected
UA: Імпортувати виділене

[ctx: tfrmhotdirexportimport.caption]
en: Select the entries your want to import
UA: Виділіть елементи для імпотру

[ctx: tfrmhotdirexportimport.lbhint.caption]
en: When clicking a sub-menu, it will select the whole menu
UA: При клацанні на підменю, буде обрано все меню

en: Hold CTRL and click entries to select multiple ones
UA: При утриманні CTRL можна вибирати кілька елементів

[ctx: TFRMLINKER.CAPTION]
en: Linker
UA: Компонувальник

en: Save to...
UA: Зберегти до...

en: Item
UA: Елемент

[ctx: TFRMLINKER.LBLFILENAME.CAPTION]
en: &File name
UA: Ім'&я файлу

[ctx: TFRMLINKER.SPBTNDOWN.CAPTION]
en: Do&wn
UA: В&низ

[ctx: TFRMLINKER.SPBTNDOWN.HINT]
en: Down
UA: Вниз

[ctx: tfrmlinker.spbtnrem.caption]
en: &Remove
UA: Вид&алити

[ctx: tfrmlinker.spbtnrem.hint]
en: Delete
UA: Видалити

[ctx: TFRMLINKER.SPBTNUP.CAPTION]
en: &Up
UA: Вгор&у

[ctx: TFRMLINKER.SPBTNUP.HINT]
en: Up
UA: Вгору

[ctx: TFRMMAIN.ACTABOUT.CAPTION]
en: &About
UA: Пр&о програму

en: Activate Tab By Index
UA: Активувати вкладку за індексом

en: Add file name to command line
UA: Додати ім'я файлу в командний рядок

en: New search instance...
UA: Новий екземпляр пошуку...

en: Add path and file name to command line
UA: Додати шлях і ім'я файлу в командний рядок

en: Copy path to command line
UA: Копіювати шлях в командний рядок

en: Add Plugin
UA: Додати плагін

en: &Benchmark
UA: &Тест продуктивності

[ctx: tfrmmain.actbriefview.caption]
en: Brief view
UA: Короткий

en: Brief View
UA: Cтислий вигляд

en: Calculate &Occupied Space
UA: Розрахувати зайнятий об'&єм

en: Change directory
UA: Змінити каталог

en: Change directory to home
UA: Перейти в домашній каталог

en: Change Directory To Parent
UA: Перейти в батьківський каталог

en: Change directory to root
UA: Перейти в кореневий каталог

[ctx: TFRMMAIN.ACTCHECKSUMCALC.CAPTION]
en: Calculate Check&sum...
UA: &Розрахувати контрольну суму...

[ctx: TFRMMAIN.ACTCHECKSUMVERIFY.CAPTION]
en: &Verify Checksum...
UA: Перевірити контрол&ьну суму...

en: Clear log file
UA: Очистити файл звіту

en: Clear log window
UA: Очистити вікно звіту

[ctx: tfrmmain.actclosealltabs.caption]
en: Close &All Tabs
UA: За&акрити всі вкладки

en: Close Duplicate Tabs
UA: Закрити &дублікати вкладок

[ctx: tfrmmain.actclosetab.caption]
en: &Close Tab
UA: &Закрити вкладку

en: Next Command Line
UA: Наступний командний рядок

en: Set command line to next command in history
UA: Встановіть командному рядку наступну команду з історії

en: Previous Command Line
UA: Попередній командний рядок

en: Set command line to previous command in history
UA: Встановіть командному рядку попередню команду з історії

en: Full
UA: Повний

en: Columns View
UA: Набір колонок

en: Compare by &Contents
UA: Порівняти за &вмістом

[ctx: TFRMMAIN.ACTCOMPAREDIRECTORIES.CAPTION]
en: Compare Directories
UA: Порівняти файли у каталогах

[ctx: TFRMMAIN.ACTCOMPAREDIRECTORIES.HINT]
en: Compare Directories
UA: Порівняти файли у каталогах

en: Configuration of Archivers
UA: Налаштування архіваторів

[ctx: tfrmmain.actconfigdirhotlist.caption]
en: Configuration of Directory Hotlist
UA: Налаштування обраних каталогів

en: Configuration of Favorite Tabs
UA: Налаштування вибраних вкладок

en: Configuration of folder tabs
UA: Налаштування вкладок папок

[ctx: tfrmmain.actconfighotkeys.caption]
en: Configuration of hot keys
UA: Налаштування гарячих клавіш

en: Configuration of Plugins
UA: Налаштування плагінів

en: Save Position
UA: Зберегти позицію

en: Save Settings
UA: З&берігти налаштування

en: Configuration of searches
UA: Налаштування пошуку

en: Toolbar...
UA: Панель інструментів...

en: Configuration of tooltips
UA: Налаштування спливаючих підказок

[ctx: tfrmmain.actconfigtreeviewmenus.caption]
en: Configuration of Tree View Menu
UA: Налаштування деревовидного меню

[ctx: tfrmmain.actconfigtreeviewmenuscolors.caption]
en: Configuration of Tree View Menu Colors
UA: Налаштування кольорів деревовидного меню

en: Show context menu
UA: Показати контекстне меню

[ctx: tfrmmain.actcopy.caption]
en: Copy
UA: Копіювати

en: Copy all tabs to opposite side
UA: Скопіювати всі вкладки на протилежну панель

en: Copy all shown &columns
UA: Копіювати в&сі показані колонки

en: Copy Filename(s) with Full &Path
UA: Копіювати ім'я файла(ів) разом з повним шля&хом

en: Copy &Filename(s) to Clipboard
UA: Копіювати ім'я файла(ів) в &буфер

en: Copy names with UNC path
UA: Копіювати в буфер імена з UNC-шляхом

en: Copy files without asking for confirmation
UA: Копіювати файли без запиту підтвердження

en: Copy Full Path of selected file(s) with no ending dir separator
UA: Копіювати повний шлях виділеного файлу(ів) без кінцевого роздільник каталогів

en: Copy Full Path of selected file(s)
UA: Копіювати повний шлях виділеного файлу(ів)

en: Copy to same panel
UA: Копіювати в ту ж панель

en: &Copy
UA: &Копіювати

en: Sho&w Occupied Space
UA: &Показати зайнятий простір

en: Cu&t
UA: Ви&різати

en: Show Command Parameters
UA: Показати параметри команди

[ctx: TFRMMAIN.ACTDELETE.CAPTION]
en: Delete
UA: Видалити

en: For all searches, cancel, close and free memory
UA: Зупинити і закрити всі вікна

[ctx: TFRMMAIN.ACTDIRHISTORY.CAPTION]
en: Directory history
UA: Історія каталогів

en: Directory &Hotlist
UA: Особистий спис&ок каталогів

en: Select any command and execute it
UA: Вибрати будь-яку команду і виконати її

[ctx: tfrmmain.actedit.caption]
en: Edit
UA: Редагувати

en: Edit Co&mment...
UA: Редагувати &коментар...

en: Edit new file
UA: Редагувати новий файл

en: Edit path field above file list
UA: Редагувати шлях в заголовку списку

en: Swap &Panels
UA: Поміняти панелі місцями

en: Execute Script
UA: Виконати скрипт

[ctx: TFRMMAIN.ACTEXIT.CAPTION]
en: E&xit
UA: Ви&хід

en: &Extract Files...
UA: Розпак&увати файли...

en: Configuration of File &Associations
UA: Асоціаці&ї з файлами...

en: Com&bine Files...
UA: Ск&леїти файли...

en: Show &File Properties
UA: Властивост&і файлу

[ctx: TFRMMAIN.ACTFILESPLITER.CAPTION]
en: Spl&it File...
UA: Ро&зрізати файл...

en: &Flat view
UA: Плоский вигл&яд

en: Focus command line
UA: Перейти в командний рядок

en: Swap focus
UA: Змінити фокус

en: Switch between left and right file list
UA: Переключитися на іншу файлову панель

en: Focus on tree view
UA: Перейти в дерево каталогів

en: Switch between current file list and tree view (if enabled)
UA: Переключитися між списком файлів і деревом (якщо включено)

en: Place cursor on first file in list
UA: Помістити курсор на перший у списку файл

en: Place cursor on last file in list
UA: Помістити курсор на останній у списку файл

[ctx: TFRMMAIN.ACTHARDLINK.CAPTION]
en: Create &Hard Link...
UA: Створити &жорстке посилання...

en: &Contents
UA: &Довідка

en: &Horizontal Panels Mode
UA: &Горизонтальне розміщення панелей

en: &Keyboard
UA: Гарячі &клавіші

en: Brief view on left panel
UA: Короткий вид в лівій панелі

en: Columns view on left panel
UA: Докладний вид в лівій панелі

en: Left &= Right
UA: Ліва &= Права

en: &Flat view on left panel
UA: Показати всі фа&йли без підкаталогів в лівій панелі

en: Open left drive list
UA: Відкрити список дисків зліва

en: Re&verse order on left panel
UA: Зве&рнути порядок в лівій панелі

en: Sort left panel by &Attributes
UA: Сортувати по &атрибутам в лівій панелі

en: Sort left panel by &Date
UA: Сортувати за &датою в лівій панелі

en: Sort left panel by &Extension
UA: Сортувати по &розширенню в лівій панелі

en: Sort left panel by &Name
UA: Сортувати по &імені в лівій панелі

en: Sort left panel by &Size
UA: Сортувати за &розміром в лівій панелі

en: Thumbnails view on left panel
UA: Перегляд ескізів в лівій панелі

en: Load tabs from Favorite Tabs
UA: Завантажити вкладки з обраних вкладок

en: Load Selection from Clip&board
UA: Завантажити виділенння з б&уферу

en: &Load Selection from File...
UA: Завантажити виділенння з ф&айлу...

en: &Load Tabs from File
UA: Завантажити вкладки &з файлу

en: Create &Directory
UA: Створити ката&лог

en: Select All with the Same E&xtension
UA: Виділити всі з такими ж роз&ширеннями

en: Select all files with same name
UA: Виділити всі файли з поточного імені

en: Select all files with same name and extension
UA: Виділити всі файли з поточного імені і розширенню

en: Select all in same path
UA: Виділити все з цим шляхом

en: &Invert Selection
UA: &Інверсія виділення

en: &Select All
UA: &Виділити все

en: Unselect a Gro&up...
UA: Зняти виділення з г&рупи...

en: Select a &Group...
UA: Виділити &групу...

en: &Unselect All
UA: Зняти виділення з у&сіх

en: Minimize window
UA: Згорнути

en: Multi-&Rename Tool
UA: &Мультиперейменування

en: Network &Connect...
UA: З'&єднання з мережею...

en: Network &Disconnect
UA: Розірвати з'є&днання

en: Network &Quick Connect...
UA: Н&ове з'єднання...

en: &New Tab
UA: Н&ова вкладка

en: Load the Next Favorite Tabs in the list
UA: Завантажити наступні у списку обрані вкладки

en: Switch to Nex&t Tab
UA: Перейти до нас&тупної вкладки

[ctx: TFRMMAIN.ACTOPEN.CAPTION]
en: Open
UA: Відкрити

en: Try open archive
UA: Спробувати відкрити архів

en: Open bar file
UA: Відкрити bar файл

en: Open &Folder in a New Tab
UA: Відкрити теку у новій вклад&ці

en: Open Drive by Index
UA: Відкрити диск за індексом

[ctx: TFRMMAIN.ACTOPENVIRTUALFILESYSTEMLIST.CAPTION]
en: Open &VFS List
UA: Відкрити сп&исок VFS

en: Operations &Viewer
UA: Показати операції з &файлами

en: &Options...
UA: &Основні...

en: &Pack Files...
UA: У&пакувати файли...

en: Set splitter position
UA: Встановити позицію роздільника

en: &Paste
UA: &Вставити

en: Load the Previous Favorite Tabs in the list
UA: Завантажити попередні в списку обрані вкладки

en: Switch to &Previous Tab
UA: Перейти до &попередньої вкладки

en: Quick filter
UA: Швидкий фільтр

[ctx: TFRMMAIN.ACTQUICKSEARCH.CAPTION]
en: Quick search
UA: Швидкий пошук

en: &Quick View Panel
UA: &Панель швидкого перегляду

en: &Refresh
UA: &Оновити

en: Reload the last Favorite Tabs loaded
UA: Перезавантажити останні завантажені обрані вкладки

[ctx: tfrmmain.actrename.caption]
en: Move
UA: Перемістити

en: Move/Rename files without asking for confirmation
UA: Перемістити/Перейменувати файли без запиту підтвердження

[ctx: TFRMMAIN.ACTRENAMEONLY.CAPTION]
en: Rename
UA: Перейменувати

en: &Rename Tab
UA: Перей&менувати вкладку

en: Resave on the last Favorite Tabs loaded
UA: Перезберегти останні завантажені обрані вкладки

en: &Restore Selection
UA: Ві&дновити виділення

en: Re&verse Order
UA: О&бернений порядок

en: Brief view on right panel
UA: Короткий вид в правій панелі

en: Columns view on right panel
UA: Докладний вид в правій панелі

en: Right &= Left
UA: Права &= Ліва

en: &Flat view on right panel
UA: Показати всі фа&йли без підкаталогів в правій панелі

en: Open right drive list
UA: Відкрити список дисків справа

en: Re&verse order on right panel
UA: Зверну&ти порядок в правій панелі

en: Sort right panel by &Attributes
UA: Сортувати по &атрибутам в правій панелі

en: Sort right panel by &Date
UA: Сортувати за &датою в правій панелі

en: Sort right panel by &Extension
UA: Сортувати по &розширенню в правій панелі

en: Sort right panel by &Name
UA: Сортувати по &імені в правій панелі

en: Sort right panel by &Size
UA: Сортувати за &розміром в правій панелі

en: Thumbnails view on right panel
UA: Перегляд ескізів у правій панелі

en: Run &Terminal
UA: Запуск &терміналу

en: Save current tabs to a New Favorite Tabs
UA: Зберегти поточні як нові обрані вкладки

en: Sa&ve Selection
UA: &Зберегти виділенння

en: Save S&election to File...
UA: Зберегти виділення у фай&л...

en: &Save Tabs to File
UA: Зберегти вкладки &до файлу

en: &Search...
UA: По&шук...

en: All tabs Locked with Dir Opened in New Tabs
UA: Заблокувати всі вкладки і відкривати каталоги в нових

en: Set all tabs to Normal
UA: Зробити все вкладки звичайними

en: Set all tabs to Locked
UA: Заблокувати всі вкладки

en: All tabs Locked with Dir Changes Allowed
UA: Заблокувати всі вкладки з можливістю зміни каталогу

[ctx: TFRMMAIN.ACTSETFILEPROPERTIES.CAPTION]
en: Change &Attributes...
UA: Змінити &атрибути...

en: Locked with Directories Opened in New &Tabs
UA: Забло&кувати і відкривати каталоги у нових вкладках

en: &Normal
UA: Звичай&но

en: &Locked
UA: Заб&локувати

[ctx: TFRMMAIN.ACTSETTABOPTIONPATHRESETS.CAPTION]
en: Locked with &Directory Changes Allowed
UA: Заблоку&вати, але дозволити зміну каталогу

[ctx: tfrmmain.actshellexecute.caption]
en: Open
UA: Відкрити

en: Open using system associations
UA: Відкрийте за допомогою системи асоціацій

en: Show button menu
UA: Показати меню кнопки

en: Show command line history
UA: Історія командного рядка

[ctx: TFRMMAIN.ACTSHOWMAINMENU.CAPTION]
en: Menu
UA: Меню

[ctx: TFRMMAIN.ACTSHOWSYSFILES.CAPTION]
en: Show &Hidden/System Files
UA: Показувати при&ховані/системні файли

en: Sort by &Attributes
UA: Сортувати за &атрибутами

en: Sort by &Date
UA: Сортувати за &датою

en: Sort by &Extension
UA: Сортувати за роз&ширенням

en: Sort by &Name
UA: Сортувати за &ім’ям

en: Sort by &Size
UA: Сортувати за роз&міром

en: Open drive list
UA: Відкрити список дисків

en: Enable/disable ignore list file to not show file names
UA: Включити/виключити чорний список файлів, щоб не показувати імена файлів

[ctx: TFRMMAIN.ACTSYMLINK.CAPTION]
en: Create Symbolic &Link...
UA: Створити &символічне посилання...

en: Syn&chronize dirs...
UA: Синхронізація тек...

en: Target &= Source
UA: Ціль &= Джерелу

en: &Test Archive(s)
UA: Перевіри&ти архів(и)

[ctx: tfrmmain.actthumbnailsview.caption]
en: Thumbnails
UA: Мініатюри

en: Thumbnails View
UA: Перегляд мініатюр

en: Toggle fullscreen mode console
UA: Перейти до повноекранного режиму консолі

en: Transfer dir under cursor to left window
UA: Відкрити каталог під курсором на лівій панелі

en: Transfer dir under cursor to right window
UA: Відкрити каталог під курсором на правій панелі

en: &Tree View Panel
UA: Дерево каталогів

en: Sort according to parameters
UA: Сортування за параметрами

en: Unselect All with the Same Ex&tension
UA: Зняти виділення з усіх з таким &же розширенням

en: Unselect all files with same name
UA: Зняти виділення з поточного імені

en: Unselect all files with same name and extension
UA: Зняти виділення з поточного імені і розширенню

en: Unselect all in same path
UA: Зняти все виділення з цим шляхом

[ctx: tfrmmain.actview.caption]
en: View
UA: Перегляд

en: Show history of visited paths for active view
UA: Показати історію відвіданих шляхів для активної панелі

en: Go to next entry in history
UA: Перейти до наступного запису в історії

en: Go to previous entry in history
UA: Перейти до попереднього запису в історії

en: View log file
UA: Переглянути вміст файлу протоколу

en: View current search instances
UA: Список запущених вікон пошуку

en: &Visit Double Commander Website
UA: Відвідати домашн&ю сторінку Double Commander

en: Wipe
UA: Очистити

en: Work with Directory Hotlist and parameters
UA: Робота з обраними каталогами та параметрами

[ctx: tfrmmain.btnf10.caption]
en: Exit
UA: Вихід

[ctx: tfrmmain.btnf7.caption]
en: Directory
UA: Каталог

[ctx: TFRMMAIN.BTNF8.CAPTION]
en: Delete
UA: Видалити

[ctx: tfrmmain.btnf9.caption]
en: Terminal
UA: Термінал

[ctx: TFRMMAIN.BTNLEFTDIRECTORYHOTLIST.HINT]
en: Directory Hotlist
UA: Вибрані каталоги

en: Show current directory of the right panel in the left panel
UA: Показати поточний каталог правої панелі в лівій панелі

[ctx: TFRMMAIN.BTNLEFTHOME.HINT]
en: Go to home directory
UA: Перейти в домашній каталог

[ctx: TFRMMAIN.BTNLEFTROOT.HINT]
en: Go to root directory
UA: Перейти в кореневий каталог

[ctx: TFRMMAIN.BTNLEFTUP.HINT]
en: Go to parent directory
UA: Перейти у каталог вище

[ctx: tfrmmain.btnrightdirectoryhotlist.hint]
en: Directory Hotlist
UA: Вибрані каталоги

en: Show current directory of the left panel in the right panel
UA: Показати поточний каталог лівої панелі в правій панелі

[ctx: TFRMMAIN.LBLCOMMANDPATH.CAPTION]
en: Path
UA: Шлях

[ctx: TFRMMAIN.MICANCEL.CAPTION]
en: Cancel
UA: Скасувати

en: Copy...
UA: Копіювати...

[ctx: TFRMMAIN.MIHARDLINK.CAPTION]
en: Create link...
UA: Створити посилання...

[ctx: tfrmmain.milogclear.caption]
en: Clear
UA: Очистити

[ctx: TFRMMAIN.MILOGCOPY.CAPTION]
en: Copy
UA: Копіювати

en: Hide
UA: Сховати

[ctx: TFRMMAIN.MILOGSELECTALL.CAPTION]
en: Select All
UA: Виділити все

en: Move...
UA: Перемістити...

[ctx: TFRMMAIN.MISYMLINK.CAPTION]
en: Create symlink...
UA: Створити символічне посилання...

en: Tab options
UA: Налаштування вкладки

[ctx: TFRMMAIN.MITRAYICONEXIT.CAPTION]
en: E&xit
UA: Ви&хід

[ctx: tfrmmain.mitrayiconrestore.caption]
en: Restore
UA: Відновити

[ctx: tfrmmain.mnualloperstart.caption]
en: Start
UA: Старт

[ctx: tfrmmain.mnualloperstop.caption]
en: Cancel
UA: Скасувати

en: &Commands
UA: &Команди

en: C&onfiguration
UA: &Налаштування

en: Favorites
UA: Вибране

en: &Files
UA: &Файли

[ctx: TFRMMAIN.MNUHELP.CAPTION]
en: &Help
UA: Дов&ідка

en: &Mark
UA: &Виділення

[ctx: TFRMMAIN.MNUNETWORK.CAPTION]
en: Network
UA: Мережа

en: &Show
UA: Ви&гляд

[ctx: TFRMMAIN.MNUTABOPTIONS.CAPTION]
en: Tab &Options
UA: &Налаштування

en: &Tabs
UA: Вкладк&и

[ctx: TFRMMAIN.TBCOPY.CAPTION]
en: Copy
UA: Копіювати

[ctx: TFRMMAIN.TBCUT.CAPTION]
en: Cut
UA: Вирізати

[ctx: TFRMMAIN.TBDELETE.CAPTION]
en: Delete
UA: Видалити

[ctx: TFRMMAIN.TBEDIT.CAPTION]
en: Edit
UA: Редагувати

[ctx: TFRMMAIN.TBPASTE.CAPTION]
en: Paste
UA: Вставити

[ctx: tfrmmaincommandsdlg.btncancel.caption]
en: &Cancel
UA: &Скасувати

[ctx: tfrmmaincommandsdlg.btnok.caption]
en: &OK
UA: &Гаразд

[ctx: tfrmmaincommandsdlg.caption]
en: Select your internal command
UA: Виберіть внутрішню команду

[ctx: tfrmmaincommandsdlg.cbcategorysortornot.text]
en: Legacy sorted
UA: Спадщина впорядковано

[ctx: tfrmmaincommandsdlg.cbcommandssortornot.text]
en: Legacy sorted
UA: Спадщина впорядковано

en: Select all categories by default
UA: Вибрати всі категорії за замовчуванням

en: Selection:
UA: Виділена:

en: &Categories:
UA: &Категорії:

en: Command &name:
UA: Кома&нда:

en: &Filter:
UA: &Фільтр:

en: Hint:
UA: Підказка:

en: Hotkey:
UA: Гаряча клавіша:

[ctx: tfrmmaincommandsdlg.lblselectedcommandcategory.caption]
en: Category
UA: Категорії

[ctx: tfrmmaincommandsdlg.lblselectedcommandhelp.caption]
en: Help
UA: Довідка

en: Hint
UA: Підказка

[ctx: tfrmmaincommandsdlg.lblselectedcommandhotkey.caption]
en: Hotkey
UA: Гаряча клавіша

[ctx: tfrmmaskinputdlg.btnaddattribute.caption]
en: &Add
UA: &Додати

[ctx: tfrmmaskinputdlg.btnattrshelp.caption]
en: &Help
UA: Довід&ка

[ctx: TFRMMASKINPUTDLG.BTNCANCEL.CAPTION]
en: &Cancel
UA: &Скасувати

en: &Define...
UA: Ви&значити...

[ctx: TFRMMASKINPUTDLG.BTNOK.CAPTION]
en: &OK
UA: &Гаразд

[ctx: tfrmmaskinputdlg.chkcasesensitive.caption]
en: Case sensitive
UA: Чутливість до регістру

en: Ignore accents and ligatures
UA: Ігнорувати акценти і лігатури

en: Attri&butes:
UA: Атри&бути:

en: Input Mask:
UA: Вкажіть маску (роздільник - ';'):

en: O&r select predefined selection type:
UA: Або вибе&ріть тип виділення за шаблоном:

en: Create new directory
UA: Створити новий каталог

en: &Input new directory name:
UA: Введіть &ім'я каталогу:

[ctx: TFRMMODVIEW.CAPTION]
en: New Size
UA: Новий розмір

en: Height :
UA: Висота :

en: Quality of compress to Jpg
UA: Якість стиснення в Jpg

en: Width :
UA: Ширина :

[ctx: tfrmmodview.teheight.text]
en: Height
UA: Висота

[ctx: TFRMMODVIEW.TEWIDTH.TEXT]
en: Width
UA: Ширина

[ctx: tfrmmultirename.actanyextmask.caption]
en: Extension
UA: Розширення

[ctx: tfrmmultirename.actanynamemask.caption]
en: Filename
UA: Ім’я

[ctx: tfrmmultirename.actclearextmask.caption]
en: Clear
UA: Очистити

[ctx: tfrmmultirename.actclearnamemask.caption]
en: Clear
UA: Очистити

[ctx: tfrmmultirename.actclose.caption]
en: &Close
UA: &Закрити

en: Confi&guration
UA: Конфігурація

[ctx: tfrmmultirename.actctrextmask.caption]
en: Counter
UA: Лічильник

[ctx: tfrmmultirename.actctrnamemask.caption]
en: Counter
UA: Лічильник

[ctx: tfrmmultirename.actdateextmask.caption]
en: Date
UA: Дата

[ctx: tfrmmultirename.actdatenamemask.caption]
en: Date
UA: Дата

[ctx: tfrmmultirename.actdeletepreset.caption]
en: Delete
UA: Видалити

en: Edit Names...
UA: Редагувати імена...

[ctx: tfrmmultirename.actextextmask.caption]
en: Extension
UA: Розширення

[ctx: tfrmmultirename.actextnamemask.caption]
en: Extension
UA: Розширення

[ctx: tfrmmultirename.actinvokeeditor.caption]
en: Edit&or
UA: Р&едагувати

en: Load Names from File...
UA: Завантажити імена з файлу...

[ctx: tfrmmultirename.actnameextmask.caption]
en: Filename
UA: Ім’я

[ctx: tfrmmultirename.actnamenamemask.caption]
en: Filename
UA: Ім’я

[ctx: tfrmmultirename.actplgnextmask.caption]
en: Plugins
UA: Плагіни

[ctx: tfrmmultirename.actplgnnamemask.caption]
en: Plugins
UA: Плагіни

[ctx: tfrmmultirename.actrename.caption]
en: &Rename
UA: &Перейменувати

[ctx: tfrmmultirename.actrenamepreset.caption]
en: Rename
UA: Перейменувати

[ctx: tfrmmultirename.actresetall.caption]
en: Reset &All
UA: Відновити все

[ctx: tfrmmultirename.actsavepreset.caption]
en: Save
UA: Зберегти

[ctx: tfrmmultirename.actsavepresetas.caption]
en: Save As...
UA: Зберегти як..

en: Sort
UA: Сортувати

[ctx: tfrmmultirename.acttimeextmask.caption]
en: Time
UA: Час

[ctx: tfrmmultirename.acttimenamemask.caption]
en: Time
UA: Час

[ctx: tfrmmultirename.caption]
en: Multi-Rename Tool
UA: Групове перейменування

[ctx: TFRMMULTIRENAME.CBREGEXP.CAPTION]
en: Regular e&xpressions
UA: Регулярні вира&зи

en: &Use substitution
UA: Використов&увати заміну

[ctx: tfrmmultirename.gbcounter.caption]
en: Counter
UA: Лічильник

en: Find && Replace
UA: Знайти &та замінити

en: Mask
UA: Маска

en: Presets
UA: Шаблони

en: &Extension
UA: Розшир&ення

en: &Find...
UA: Зна&йти...

en: &Interval
UA: &Інтервал

en: File &Name
UA: І&м'я файлу

en: Re&place...
UA: Заміни&ти...

en: S&tart Number
UA: Поча&ткове значення

[ctx: TFRMMULTIRENAME.LBWIDTH.CAPTION]
en: &Width
UA: &Ширина

[ctx: tfrmmultirename.miactions.caption]
en: Actions
UA: Дії

[ctx: tfrmmultirename.mieditor.caption]
en: Editor
UA: Р&едагувати

[ctx: tfrmmultirename.stringgrid.columns[0].title.caption]
en: Old File Name
UA: Старе ім’я файла

[ctx: tfrmmultirename.stringgrid.columns[1].title.caption]
en: New File Name
UA: Нове ім’я файла

[ctx: tfrmmultirename.stringgrid.columns[2].title.caption]
en: File Path
UA: Шлях до файла

en: Click OK when you have closed the editor to load the changed names!
UA: Натисніть "ОК" після закриття редактора, щоб завантажити змінені імена!

en: Choose an application
UA: Вибір програми

en: Custom command
UA: Власна команда

en: Save association
UA: Зберегти асоціації

en: Set selected application as default action
UA: Встановити обрану програму як типову дію

en: File type to be opened: %s
UA: Відкривати тип файлу: %s

en: Multiple file names
UA: Кілька імен файлів

en: Multiple URIs
UA: Кілька посилань

en: Single file name
UA: Одиночне ім’я

en: Single URI
UA: Одиночне посилання

[ctx: TFRMOPTIONS.BTNAPPLY.CAPTION]
en: &Apply
UA: &Застосувати

[ctx: TFRMOPTIONS.BTNCANCEL.CAPTION]
en: &Cancel
UA: С&касувати

[ctx: tfrmoptions.btnhelp.caption]
en: &Help
UA: Довідка

[ctx: TFRMOPTIONS.BTNOK.CAPTION]
en: &OK
UA: &Гаразд

[ctx: tfrmoptions.caption]
en: Options
UA: Налаштування

en: Please select one of the subpages, this page does not contain any settings.
UA: Будь ласка, виберіть підсторінку, ця сторінка не містить налаштувань.

[ctx: tfrmoptionsarchivers.btnarchiveradd.caption]
en: A&dd
UA: До&дати

[ctx: tfrmoptionsarchivers.btnarchiveraddhelper.hint]
en: Variable reminder helper
UA: Помічник зі змінними

[ctx: tfrmoptionsarchivers.btnarchiverapply.caption]
en: A&pply
UA: &Застосувати

[ctx: tfrmoptionsarchivers.btnarchivercopy.caption]
en: Cop&y
UA: Копіювати

[ctx: tfrmoptionsarchivers.btnarchiverdelete.caption]
en: Delete
UA: Ви&далити

[ctx: tfrmoptionsarchivers.btnarchiverdeletehelper.hint]
en: Variable reminder helper
UA: Помічник зі змінними

[ctx: tfrmoptionsarchivers.btnarchiverextracthelper.hint]
en: Variable reminder helper
UA: Помічник зі змінними

[ctx: tfrmoptionsarchivers.btnarchiverextractwithoutpathhelper.hint]
en: Variable reminder helper
UA: Помічник зі змінними

[ctx: tfrmoptionsarchivers.btnarchiverlisthelper.hint]
en: Variable reminder helper
UA: Помічник зі змінними

[ctx: tfrmoptionsarchivers.btnarchiverother.caption]
en: Oth&er...
UA: Інші...

[ctx: tfrmoptionsarchivers.btnarchiverrelativer.hint]
en: Some functions to select appropriate path
UA: Деякі функції, щоб вибрати відповідний шлях

[ctx: tfrmoptionsarchivers.btnarchiverrename.caption]
en: &Rename
UA: Пе&рейменувати

[ctx: tfrmoptionsarchivers.btnarchiverselfextracthelper.hint]
en: Variable reminder helper
UA: Помічник зі змінними

[ctx: tfrmoptionsarchivers.btnarchivertesthelper.hint]
en: Variable reminder helper
UA: Помічник зі змінними

[ctx: tfrmoptionsarchivers.bvlarchiverids.caption]
en: ID's used with cm_OpenArchive to recognize archive by detecting its content and not via file extension:
UA: ID, сигнатура, використовується з cm_OpenArchive для розпізнавання архіву без урахування розширення файлу:

[ctx: tfrmoptionsarchivers.bvlarchiveroptions.caption]
en: Options:
UA: Налаштування:

[ctx: tfrmoptionsarchivers.bvlarchiverparsingmode.caption]
en: Format parsing mode:
UA: Синтаксичний аналіз:

[ctx: tfrmoptionsarchivers.chkarchiverenabled.caption]
en: E&nabled
UA: Ввімкне&но

en: De&bug mode
UA: Ре&жим налагодження

[ctx: tfrmoptionsarchivers.chkarchivermultiarcoutput.caption]
en: S&how console output
UA: Показати вивід на консол&ь

en: Use archive name without extension as list
UA: Використовувати ім'я архіву без розширення як список

en: Uni&x file attributes
UA: Unix-&атрибути файлів

en: &Unix path delimiter "/"
UA: Unix-роздільник шлях&у "/"

en: Windows &file attributes
UA: Windows-атри&бути файлів

en: Windows path deli&miter "\"
UA: Windows-роздільни&к шляху "\"

[ctx: tfrmoptionsarchivers.lblarchiveradd.caption]
en: Add&ing:
UA: Додат&и:

[ctx: tfrmoptionsarchivers.lblarchiverarchiver.caption]
en: Arc&hiver:
UA: Ар&хіватор:

en: De&lete:
UA: Видалити:

[ctx: tfrmoptionsarchivers.lblarchiverdescription.caption]
en: De&scription:
UA: Опи&с:

[ctx: tfrmoptionsarchivers.lblarchiverextension.caption]
en: E&xtension:
UA: Роз&ширення:

[ctx: tfrmoptionsarchivers.lblarchiverextract.caption]
en: Ex&tract:
UA: Розпакува&ти:

en: Extract &without path:
UA: Розпакувати без шляхів:

en: ID Po&sition:
UA: Позиція ID:

en: &ID:
UA: ID:

en: ID See&k Range:
UA: Діапазон пошуку ID:

[ctx: tfrmoptionsarchivers.lblarchiverlist.caption]
en: &List:
UA: Спис&ок:

en: Archi&vers:
UA: Архіватори:

[ctx: tfrmoptionsarchivers.lblarchiverlistend.caption]
en: Listing &finish (optional):
UA: Кіне&ць списку (за бажанням)

[ctx: tfrmoptionsarchivers.lblarchiverlistformat.caption]
en: Listing for&mat:
UA: Форма&т списку:

[ctx: tfrmoptionsarchivers.lblarchiverliststart.caption]
en: Listin&g start (optional):
UA: По&чаток списку (за бажанням)

en: Password &query string:
UA: Рядок запиту пароля:

en: Create self extractin&g archive:
UA: Створити саморозпаковуваний архів:

en: Tes&t:
UA: Перевірити:

en: Auto Configure
UA: Автоналашт&ування

en: Disable all
UA: Заборонити все

en: Discard modifications
UA: Відмінити зміни

en: Enable all
UA: Дозволити всі

[ctx: tfrmoptionsarchivers.miarchiverexport.caption]
en: Export...
UA: Експортувати...

[ctx: tfrmoptionsarchivers.miarchiverimport.caption]
en: Import...
UA: Імпортувати...

en: Sort archivers
UA: Сортувати архіватори

[ctx: TFRMOPTIONSARCHIVERS.TBARCHIVERADDITIONAL.CAPTION]
en: Additional
UA: Додатково

[ctx: TFRMOPTIONSARCHIVERS.TBARCHIVERGENERAL.CAPTION]
en: General
UA: Основні

[ctx: TFRMOPTIONSAUTOREFRESH.CBWATCHATTRIBUTESCHANGE.CAPTION]
en: When &size, date or attributes change
UA: &Також оновлювати при зміні розміру, дати чи атрибутів

[ctx: TFRMOPTIONSAUTOREFRESH.CBWATCHEXCLUDEDIRS.CAPTION]
en: For the following &paths and their subdirectories:
UA: Для наступних шляхів і їх підкаталогів:

[ctx: TFRMOPTIONSAUTOREFRESH.CBWATCHFILENAMECHANGE.CAPTION]
en: When &files are created, deleted or renamed
UA: &Оновлювати при створенні, копіюванні чи видаленні файлів

[ctx: TFRMOPTIONSAUTOREFRESH.CBWATCHONLYFOREGROUND.CAPTION]
en: When application is in the &background
UA: Не реагувати на зміни якщо вікно у &фоні

[ctx: TFRMOPTIONSAUTOREFRESH.GBAUTOREFRESHDISABLE.CAPTION]
en: Disable auto-refresh
UA: Відключити автооновлення

[ctx: TFRMOPTIONSAUTOREFRESH.GBAUTOREFRESHENABLE.CAPTION]
en: Refresh file list
UA: Оновлення списку файлів

[ctx: TFRMOPTIONSBEHAVIOR.CBALWAYSSHOWTRAYICON.CAPTION]
en: Al&ways show tray icon
UA: Завжди показувати іконку в тре&ї

en: Automatically &hide unmounted devices
UA: Автоматично при&ховувати відмонтовані пристрої

[ctx: TFRMOPTIONSBEHAVIOR.CBMINIMIZETOTRAY.CAPTION]
en: Mo&ve icon to system tray when minimized
UA: Перемістити іконку в системний трей при згортанні

[ctx: TFRMOPTIONSBEHAVIOR.CBONLYONCE.CAPTION]
en: A&llow only one copy of DC at a time
UA: Н&е запускати більше однієї копії DC

en: Here you can enter one or more drives or mount points, separated by ";".
UA: Тут ви можете ввести один або декілька дисків, розділених ";".

en: Drives &blacklist
UA: Чорний список дискі&в

en: Columns size
UA: Розмір колонок

en: Show file extensions
UA: Показувати розширення файлів

en: ali&gned (with Tab)
UA: вирівнян&о (по Tab)

en: di&rectly after filename
UA: одразу після &імені файлу

en: Auto
UA: Автоматично

en: Fixed columns count
UA: Стала кількість колонок

en: Fixed columns width
UA: Стала ширниа колонок

en: Use &Gradient Indicator
UA: Використовувати &градієнтну заливку індикатора

en: In&dicator Back Color:
UA: Колір віл&ьного місця:

en: &Indicator Fore Color:
UA: Колір заповненн&я:

[ctx: TFRMOPTIONSCOLUMNSVIEW.CBCUTTEXTTOCOLWIDTH.CAPTION]
en: Cut &text to column width
UA: Обр&ізати текст до ширини колонки

en: &Extend cell width if text is not fitting into column
UA: Роз&ширити ширину осередку, якщо текст не вміщується в колонці

[ctx: TFRMOPTIONSCOLUMNSVIEW.CBGRIDHORZLINE.CAPTION]
en: &Horizontal lines
UA: &Горизонтальні лінії

[ctx: TFRMOPTIONSCOLUMNSVIEW.CBGRIDVERTLINE.CAPTION]
en: &Vertical lines
UA: &Вертикальні лінії

[ctx: TFRMOPTIONSCOLUMNSVIEW.CHKAUTOFILLCOLUMNS.CAPTION]
en: A&uto fill columns
UA: Розтягуват&и колонки на ширину панелі

en: Show grid
UA: Показати сітку

en: Auto-size columns
UA: Автоматична зміна розмірів колонок

[ctx: TFRMOPTIONSCOLUMNSVIEW.LBLAUTOSIZECOLUMN.CAPTION]
en: Auto si&ze column:
UA: Пристосовув&ати розмір:

[ctx: TFRMOPTIONSCONFIGURATION.BTNCONFIGAPPLY.CAPTION]
en: A&pply
UA: &Застосувати

[ctx: TFRMOPTIONSCONFIGURATION.BTNCONFIGEDIT.CAPTION]
en: &Edit
UA: Редаг&увати

[ctx: TFRMOPTIONSCONFIGURATION.CBCMDLINEHISTORY.CAPTION]
en: Co&mmand line history
UA: І&сторія командного рядка

[ctx: TFRMOPTIONSCONFIGURATION.CBDIRHISTORY.CAPTION]
en: &Directory history
UA: Історія катало&гів

[ctx: TFRMOPTIONSCONFIGURATION.CBFILEMASKHISTORY.CAPTION]
en: &File mask history
UA: Історія масок &файлів

[ctx: TFRMOPTIONSCONFIGURATION.CHKSAVECONFIGURATION.CAPTION]
en: Sa&ve configuration
UA: З&берегти налаштування

[ctx: TFRMOPTIONSCONFIGURATION.CHKSEARCHREPLACEHISTORY.CAPTION]
en: Searc&h/Replace history
UA: Іст&орія пошуку/заміни

en: Main window state
UA: Стан головного вікна

[ctx: tfrmoptionsconfiguration.gbdirectories.caption]
en: Directories
UA: Каталоги

[ctx: TFRMOPTIONSCONFIGURATION.GBLOCCONFIGFILES.CAPTION]
en: Location of configuration files
UA: Розміщення файлів конфігурації

[ctx: TFRMOPTIONSCONFIGURATION.GBSAVEONEXIT.CAPTION]
en: Save on exit
UA: Зберігати при виході

en: Sort order of configuration order in left tree
UA: Сортіування конфігурації в лівому дереві

en: Tree state when entering in configuration page
UA: Стан дерева при відкритті вікна налаштувань

[ctx: TFRMOPTIONSCONFIGURATION.LBLCMDLINECONFIGDIR.CAPTION]
en: Set on command line
UA: Встановити в командному рядку

en: Highlighters:
UA: Файли підсвічування:

en: Icon themes:
UA: Теми значків:

en: Thumbnails cache:
UA: Кеш ескізів:

[ctx: TFRMOPTIONSCONFIGURATION.RBPROGRAMDIR.CAPTION]
en: P&rogram directory (portable version)
UA: Каталог п&рограми (для переносної версії)

[ctx: TFRMOPTIONSCONFIGURATION.RBUSERHOMEDIR.CAPTION]
en: &User home directory
UA: Домашній каталог корист&увача

[ctx: tfrmoptionscustomcolumns.btnallallowovercolor.caption]
en: All
UA: Всім

[ctx: tfrmoptionscustomcolumns.btnallallowovercolor.hint]
en: Apply modification to all columns
UA: Застосувати зміни до всіх колонках

[ctx: tfrmoptionscustomcolumns.btnallbackcolor.caption]
en: All
UA: Всім

[ctx: tfrmoptionscustomcolumns.btnallbackcolor.hint]
en: Apply modification to all columns
UA: Застосувати зміни до всіх колонках

[ctx: tfrmoptionscustomcolumns.btnallbackcolor2.caption]
en: All
UA: Всім

[ctx: tfrmoptionscustomcolumns.btnallbackcolor2.hint]
en: Apply modification to all columns
UA: Застосувати зміни до всіх колонках

[ctx: tfrmoptionscustomcolumns.btnallcursorcolor.caption]
en: All
UA: Всім

[ctx: tfrmoptionscustomcolumns.btnallcursorcolor.hint]
en: Apply modification to all columns
UA: Застосувати зміни до всіх колонках

[ctx: tfrmoptionscustomcolumns.btnallcursortext.caption]
en: All
UA: Всім

[ctx: tfrmoptionscustomcolumns.btnallcursortext.hint]
en: Apply modification to all columns
UA: Застосувати зміни до всіх колонках

[ctx: tfrmoptionscustomcolumns.btnallfont.caption]
en: All
UA: Всім

[ctx: tfrmoptionscustomcolumns.btnallfont.hint]
en: Apply modification to all columns
UA: Застосувати зміни до всіх колонках

[ctx: tfrmoptionscustomcolumns.btnallforecolor.caption]
en: All
UA: Всім

[ctx: tfrmoptionscustomcolumns.btnallforecolor.hint]
en: Apply modification to all columns
UA: Застосувати зміни до всіх колонках

[ctx: tfrmoptionscustomcolumns.btnallinactivecursorcolor.caption]
en: All
UA: Всім

[ctx: tfrmoptionscustomcolumns.btnallinactivecursorcolor.hint]
en: Apply modification to all columns
UA: Застосувати зміни до всіх колонках

[ctx: tfrmoptionscustomcolumns.btnallinactivemarkcolor.caption]
en: All
UA: Всім

[ctx: tfrmoptionscustomcolumns.btnallinactivemarkcolor.hint]
en: Apply modification to all columns
UA: Застосувати зміни до всіх колонках

[ctx: tfrmoptionscustomcolumns.btnallmarkcolor.caption]
en: All
UA: Всім

[ctx: tfrmoptionscustomcolumns.btnallmarkcolor.hint]
en: Apply modification to all columns
UA: Застосувати зміни до всіх колонках

[ctx: tfrmoptionscustomcolumns.btnalluseinactiveselcolor.caption]
en: All
UA: Всім

[ctx: tfrmoptionscustomcolumns.btnalluseinactiveselcolor.hint]
en: Apply modification to all columns
UA: Застосувати зміни до всіх колонках

[ctx: tfrmoptionscustomcolumns.btnalluseinvertedselection.caption]
en: All
UA: Всім

[ctx: tfrmoptionscustomcolumns.btnalluseinvertedselection.hint]
en: Apply modification to all columns
UA: Застосувати зміни до всіх колонках

[ctx: tfrmoptionscustomcolumns.btndeleteconfigcolumns.caption]
en: &Delete
UA: Ви&далити кнопку

en: Go to set default
UA: Перейти до замовчуванням

[ctx: tfrmoptionscustomcolumns.btnnewconfig.caption]
en: New
UA: Створити

en: Next
UA: Далі

en: Previous
UA: Назад

[ctx: tfrmoptionscustomcolumns.btnrenameconfigcolumns.caption]
en: Rename
UA: Перейменувати

[ctx: tfrmoptionscustomcolumns.btnresetallowovercolor.hint]
en: Reset to default
UA: Відновити значення за замовчуванням

[ctx: tfrmoptionscustomcolumns.btnresetbackcolor.hint]
en: Reset to default
UA: Відновити значення за замовчуванням

[ctx: tfrmoptionscustomcolumns.btnresetbackcolor2.hint]
en: Reset to default
UA: Відновити значення за замовчуванням

[ctx: tfrmoptionscustomcolumns.btnresetcursorborder.hint]
en: Reset to default
UA: Відновити значення за замовчуванням

[ctx: tfrmoptionscustomcolumns.btnresetcursorcolor.hint]
en: Reset to default
UA: Відновити значення за замовчуванням

[ctx: tfrmoptionscustomcolumns.btnresetcursortext.hint]
en: Reset to default
UA: Відновити значення за замовчуванням

[ctx: tfrmoptionscustomcolumns.btnresetfont.hint]
en: Reset to default
UA: Відновити значення за замовчуванням

[ctx: tfrmoptionscustomcolumns.btnresetforecolor.hint]
en: Reset to default
UA: Відновити значення за замовчуванням

[ctx: tfrmoptionscustomcolumns.btnresetframecursor.hint]
en: Reset to default
UA: Відновити значення за замовчуванням

[ctx: tfrmoptionscustomcolumns.btnresetinactivecursorcolor.hint]
en: Reset to default
UA: Відновити значення за замовчуванням

[ctx: tfrmoptionscustomcolumns.btnresetinactivemarkcolor.hint]
en: Reset to default
UA: Відновити значення за замовчуванням

[ctx: tfrmoptionscustomcolumns.btnresetmarkcolor.hint]
en: Reset to default
UA: Відновити значення за замовчуванням

[ctx: tfrmoptionscustomcolumns.btnresetuseinactiveselcolor.hint]
en: Reset to default
UA: Відновити значення за замовчуванням

[ctx: tfrmoptionscustomcolumns.btnresetuseinvertedselection.hint]
en: Reset to default
UA: Відновити значення за замовчуванням

[ctx: tfrmoptionscustomcolumns.btnsaveasconfigcolumns.caption]
en: Save as
UA: Зберегти як

[ctx: tfrmoptionscustomcolumns.btnsaveconfigcolumns.caption]
en: Save
UA: Зберегти

[ctx: tfrmoptionscustomcolumns.cballowovercolor.caption]
en: Allow Overcolor
UA: Дозволити виділення кольором

en: When clicking to change something, change for all columns
UA: Змінювати для всіх колонок

[ctx: tfrmoptionscustomcolumns.cbconfigcolumns.text]
en: General
UA: Основні

[ctx: tfrmoptionscustomcolumns.cbcursorborder.caption]
en: Cursor border
UA: Межі курсору

en: Use Frame Cursor
UA: Використовувати курсор-рамку

en: Use Inactive Selection Color
UA: Виділення в неактивній панелі

en: Use Inverted Selection
UA: Використовувати інверсне виділення

en: Use custom font and color for this view
UA: Використовувати для користувача шрифт і колір

[ctx: tfrmoptionscustomcolumns.lblbackcolor.caption]
en: BackGround:
UA: Фон 1:

[ctx: tfrmoptionscustomcolumns.lblbackcolor2.caption]
en: Background 2:
UA: Фон 2:

en: [Current Column Name]
UA: [Ім'я поточної колонки]

[ctx: tfrmoptionscustomcolumns.lblcursorcolor.caption]
en: Cursor Color:
UA: Колір курсора

[ctx: tfrmoptionscustomcolumns.lblcursortext.caption]
en: Cursor Text:
UA: Текст &під курсором

[ctx: tfrmoptionscustomcolumns.lblfontname.caption]
en: Font:
UA: Шрифт:

[ctx: tfrmoptionscustomcolumns.lblfontsize.caption]
en: Size:
UA: Розмір:

[ctx: tfrmoptionscustomcolumns.lblforecolor.caption]
en: Text Color:
UA: Колір тексту:

[ctx: tfrmoptionscustomcolumns.lblinactivecursorcolor.caption]
en: Inactive Cursor Color:
UA: Неактивний курсор:

[ctx: tfrmoptionscustomcolumns.lblinactivemarkcolor.caption]
en: Inactive Mark Color:
UA: Неактивне виділення:

[ctx: tfrmoptionscustomcolumns.lblmarkcolor.caption]
en: Mark Color:
UA: Виділення

[ctx: tfrmoptionscustomcolumns.lblpreviewtop.caption]
en: Below is a preview. You may move cursor and select files to get immediately an actual look and feel of the various settings.
UA: Нижче попередній перегляд. Ви можете переміщати курсор і вибрати файли, щоб отримати фактичний вигляд різних налаштувань.

en: Settings for column:
UA: Налаштування колонки:

[ctx: tfrmoptionscustomcolumns.miaddcolumn.caption]
en: Add column
UA: Додати колонку

en: Position of frame panel after the comparison:
UA: Позиція панелі після порівняння:

en: Add directory of the &active frame
UA: Додати каталог &активної вкладки

en: Add &directories of the active && inactive frames
UA: Додати каталоги активної &і неактивної вкладок

en: Add directory I will bro&wse to
UA: Діалог вибору &каталогу

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.actaddcopyofentry.caption]
en: Add a copy of the selected entry
UA: Додати копію виділеного елемента

en: Add current &selected or active directories of active frame
UA: Додати &виділені або каталог під курсором в активній вкладці

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.actaddseparator.caption]
en: Add a separator
UA: Додати роздільник

en: Add a sub menu
UA: Додати підміню

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.actaddtypeddir.caption]
en: Add directory I will type
UA: Додати теку яку я введу

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.actcollapseall.caption]
en: Collapse all
UA: Згорнути все

en: Collapse item
UA: Згорнути елемент

en: Cut selection of entries
UA: Вирізати виділені

en: Delete all!
UA: Видалити все!

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.actdeleteselecteditem.caption]
en: Delete selected item
UA: Видалити виділений елемент

en: Delete sub-menu and all its elements
UA: Видалити підміню і всі його елементи

en: Delete just sub-menu but keep elements
UA: Видалити підміню, але залишити все його елементи

en: Expand item
UA: Розгорнути елемент

en: Focus tree window
UA: Фокус на дерево елементів

en: Goto first item
UA: Перейти до першого елементу

en: Goto last item
UA: Перейти до останнього елемента

en: Go to next item
UA: Перейти до наступного елементу

en: Go to previous item
UA: Перейти до попереднього елемента

en: Insert directory of the &active frame
UA: Вставити каталог &активної вкладки

en: Insert &directories of the active && inactive frames
UA: Вставити каталоги активної &і неактивної вкладок

en: Insert directory I will bro&wse to
UA: Діалог вибору &каталогу

en: Insert a copy of the selected entry
UA: Вставити копію виділеного елемента

en: Insert current &selected or active directories of active frame
UA: Вставити &виділені або каталог під курсором в активній вкладці

en: Insert a separator
UA: Вставити роздільник

en: Insert sub menu
UA: Вставити підміню

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.actinserttypeddir.caption]
en: Insert directory I will type
UA: Вставити теку яку я введу

en: Move to next
UA: Перемістити вниз

en: Move to previous
UA: Перемістити вгору

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.actopenallbranches.caption]
en: Open all branches
UA: Відкрити всі гілки

en: Paste what was cut
UA: Вставити вирізане

en: Search && replace in &path
UA: Знайти і замінити в &дорозі

en: Search && replace in both path and target
UA: &Знайти і замінити в дорозі і цільовому шляху

en: Search && replace in &target path
UA: Знайти і замінити в &цільовому шляху

en: Tweak path
UA: Змінити шлях

en: Tweak target path
UA: Змінити цільової шлях

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.btnadd.caption]
en: A&dd...
UA: Додати...

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.btnbackup.caption]
en: Bac&kup...
UA: Резервн копіювання...

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.btndelete.caption]
en: De&lete...
UA: Видалити...

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.btnexport.caption]
en: E&xport...
UA: Експортувати...

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.btnimport.caption]
en: Impo&rt...
UA: Імпорт...

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.btninsert.caption]
en: &Insert...
UA: Вставити...

en: &Miscellaneous...
UA: Різне...

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.btnrelativepath.hint]
en: Some functions to select appropriate path
UA: Кілька функцій для вибору відповідного шляху

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.btnrelativetarget.hint]
en: Some functions to select appropriate target
UA: Кілька функцій для вибору відповідного місця призначення

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.btnsort.caption]
en: &Sort...
UA: Сортувати...

en: &When adding directory, add also target
UA: Додаючи каталог, додавати каталог призначення

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.cbfullexpandtree.caption]
en: Alwa&ys expand tree
UA: Завжди розгортати дерево

en: Show only &valid environment variables
UA: Показувати лише дійсні змінні оточення

en: In pop&up, show [path also]
UA: У спливаючому вікні показувати шлях

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.cbsorthotdirpath.text]
en: Name, a-z
UA: Ім’я, a-z

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.cbsorthotdirtarget.text]
en: Name, a-z
UA: Ім’я, a-z

en: Directory Hotlist (reorder by drag && drop)
UA: Вибрані теки (можна сортувати перетягуванням)

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.gbhotlistotheroptions.caption]
en: Other options
UA: Інші налаштування

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.lbledithotdirname.editlabel.caption]
en: Name:
UA: Ім'я:

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.lbledithotdirpath.editlabel.caption]
en: Path:
UA: Шлях:

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.lbledithotdirtarget.editlabel.caption]
en: &Target:
UA: Призначення:

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.micurrentlevelofitemonly.caption]
en: ...current le&vel of item(s) selected only
UA: ...поточний рівень виділених елементів

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.midetectifpathexist.caption]
en: Scan all &hotdir's path to validate the ones that actually exist
UA: Перевірити чи дійсні шляхи в обраних теках

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.midetectifpathtargetexist.caption]
en: &Scan all hotdir's path && target to validate the ones that actually exist
UA: Перевірити чи існують шляхи в обраних каталогах і призначеннях

en: to a Directory &Hotlist file (.hotlist)
UA: у файл Обрані теки ((.hotlist)

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.miexporttototalcommanderk.caption]
en: to a "wincmd.ini" of TC (&keep existing)
UA: у файл "wincmd.ini" від TC (лишити існуючий)

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.miexporttototalcommandernk.caption]
en: to a "wincmd.ini" of TC (&erase existing)
UA: у файл "wincmd.ini" від TC (видалити існуючий)

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.migotoconfiguretcinfo1.caption]
en: Go to &configure TC related info
UA: Перейти до налаштувань данних пов’язаних з ТС

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.migotoconfiguretcinfo2.caption]
en: Go to &configure TC related info
UA: Перейти до налаштувань данних пов’язаних з ТС

en: from a Directory &Hotlist file (.hotlist)
UA: з файлу Обрані теки (.hotlist)

en: from "&wincmd.ini" of TC
UA: з файла "wincmd.ini" від TC

en: &Navigate...
UA: &Навігація ...

en: &Restore a backup of Directory Hotlist
UA: Відновити з резервної копії Обрані теки

en: &Save a backup of current Directory Hotlist
UA: Зберегти резевну копію Обраних тек

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.misearchandreplace.caption]
en: Search and &replace...
UA: Пошук і заміна...

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.misorteverything.caption]
en: ...everything, from A to &Z!
UA: ...все, від А до Я!

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.misortsinglegroup.caption]
en: ...single &group of item(s) only
UA: ...тільки одну групу елементів

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.misortsinglesubmenu.caption]
en: ...&content of submenu(s) selected, no sublevel
UA: ...вміст підменю виділено, без підрівнів

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.misortsubmenuandsublevel.caption]
en: ...content of submenu(s) selected and &all sublevels
UA: ...вміст підменю виділено разом з підрівнями

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.mitestresultinghotlistmenu.caption]
en: Test resultin&g menu
UA: Перевірити меню

en: Tweak &path
UA: Змінити шлях

en: Tweak &target path
UA: Змінити &цільової шлях

en: Addition from main panel
UA: Додавання з головної панелі:

en: Apply current settings to directory hotlist
UA: Застосуйте поточні налаштування до списку гарячих списків

en: Source
UA: Джерело

en: Target
UA: Ціль

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlistextra.gbdirectoryhotlistoptionsextra.caption]
en: Paths
UA: Шляхи

en: Way to set paths when adding them:
UA: Спосіб встановлення шляхів при їх додаванні:

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlistextra.lblapplysettingsfor.caption]
en: Do this for paths of:
UA: Зробіть це для шляхів:

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlistextra.lbpathtoberelativeto.caption]
en: Path to be relative to:
UA: Шлях:

en: From all the supported formats, ask which one to use every time
UA: З усіх підтримуваних форматів, запитати, який з них щоразу використовувати

en: When saving Unicode text, save it in UTF8 format (will be UTF16 otherwise)
UA: При збереженні тексту Unicode, збережіть його у форматі UTF8 (інакше буде UTF16)

en: When dropping text, generate filename automatically (otherwise will prompt the user)
UA: При перетягуванні тексті, давати ім’я автоматично (інакше питати користувача)

en: &Show confirmation dialog after drop
UA: &Показувати діалог підтвердження при перетягуванні

en: When drag && dropping text into panels:
UA: При перетя&гуванні текста в панелі:

en: Place the most desired format on top of list (use dag && drop):
UA: Помістіть найбільш бажаний формат на початку списку (використовуйте перетя&гування):

en: (if the most desired is not present, we'll take second one and so on)
UA: (якщо найбільш бажаного немає, брати другий і так далі)

en: (will not work with some source application, so try to uncheck if problem)
UA: (якщо з деякими додатками не працює, зніміть галочку)

en: Show &file system
UA: Показувати &файлову систему

en: Show fr&ee space
UA: Показувати вільн&е місце

en: Show &label
UA: Показувати &мітки

en: Drives list
UA: Список дисків

en: Auto Indent
UA: Автоматичний відступ

en: Allows to indent the caret, when new line is created with <Enter>, with the same amount of leading white space as the preceding line
UA: При натисканні клавіші Enter новий рядок буде створена з тим же відступом, що і у попередньої

en: Caret past end of line
UA: Прокручувати за кінець рядка

en: Allows caret to go into empty space beyond end-of-line position
UA: Дозволяє переміщати каретку в порожній простір за межею кінця рядка

en: Show special characters
UA: Показувати спеціальні символи

en: Shows special characters for spaces and tabulations
UA: Пробіли і табуляції будуть позначатися спеціальними символами

en: Smart Tabs
UA: "Розумні" табуляції

en: When using <Tab> key, caret will go to the next non-space character of the previous line
UA: Натискання клавіші Tab будуть переміщати каретку до позиції під таким непробельний символом попереднього рядка

en: Tab indents blocks
UA: Tab змінює відступ блоків

en: When active <Tab> and <Shift+Tab> act as block indent, unindent when text is selected
UA: Натискання клавіш Tab і Shift + Tab відповідно збільшують і зменшують відступ виділеного тексту

en: Use spaces instead tab characters
UA: Використовувати пробіли замість символів табуляції

en: Converts tab characters to a specified number of space characters (when entering)
UA: Конвертувати символи табуляції в задану кількість пробілів (при введенні)

en: Delete trailing spaces
UA: Видаляти кінцеві прогалини

en: Auto delete trailing spaces, this applies only to edited lines
UA: Автоматичне видалення кінцевих пробілів, застосовується тільки до редагованим рядках

[ctx: tfrmoptionseditor.edtabwidth.hint]
en: Please note that the "Smart Tabs" option takes precedence over the tabulation to be performed
UA: Зверніть увагу, опція "Розумні табуляції" має перевагу над заданим значенням

en: Internal editor options
UA: Опції вбудованого редактора

en: Tab width:
UA: Ширина табуляції:

[ctx: tfrmoptionseditor.lbltabwidth.hint]
en: Please note that the "Smart Tabs" option takes precedence over the tabulation to be performed
UA: Зверніть увагу, опція "Розумні табуляції" має перевагу над заданим значенням

[ctx: tfrmoptionseditorcolors.backgroundlabel.caption]
en: Bac&kground
UA: &Фон

[ctx: tfrmoptionseditorcolors.backgroundusedefaultcheckbox.caption]
en: Bac&kground
UA: &Фон

en: Reset
UA: Скинути

[ctx: tfrmoptionseditorcolors.btnsavemask.hint]
en: Save
UA: Зберегти

en: Element Attributes
UA: Атрибути елементу

[ctx: tfrmoptionseditorcolors.foregroundlabel.caption]
en: Fo&reground
UA: &Передній план

[ctx: tfrmoptionseditorcolors.foregroundusedefaultcheckbox.caption]
en: Fo&reground
UA: &Передній план

en: &Text-mark
UA: &Текстова мітка

en: Use (and edit) &global scheme settings
UA: Використати (і редагувати) глобальні налаштування схеми

en: Use &local scheme settings
UA: Використати локальні параметри схеми

en: &Bold
UA: &Жирний

[ctx: tfrmoptionseditorcolors.textboldradioinvert.caption]
en: In&vert
UA: І&нвертувати

[ctx: tfrmoptionseditorcolors.textboldradiooff.caption]
en: O&ff
UA: &Вимк

[ctx: tfrmoptionseditorcolors.textboldradioon.caption]
en: O&n
UA: &Увімк.

[ctx: tfrmoptionseditorcolors.textitalicradioinvert.caption]
en: In&vert
UA: І&нвертувати

[ctx: tfrmoptionseditorcolors.textitalicradiooff.caption]
en: O&ff
UA: &Вимк

[ctx: tfrmoptionseditorcolors.textitalicradioon.caption]
en: O&n
UA: &Увімк.

en: &Strike Out
UA: &Закреслений

[ctx: tfrmoptionseditorcolors.textstrikeoutradioinvert.caption]
en: In&vert
UA: І&нвертувати

[ctx: tfrmoptionseditorcolors.textstrikeoutradiooff.caption]
en: O&ff
UA: &Вимк

[ctx: tfrmoptionseditorcolors.textstrikeoutradioon.caption]
en: O&n
UA: &Увімк.

en: &Underline
UA: &Підкреслений

[ctx: tfrmoptionseditorcolors.textunderlineradioinvert.caption]
en: In&vert
UA: І&нвертувати

[ctx: tfrmoptionseditorcolors.textunderlineradiooff.caption]
en: O&ff
UA: &Вимк

[ctx: tfrmoptionseditorcolors.textunderlineradioon.caption]
en: O&n
UA: &Увімк.

[ctx: tfrmoptionsfavoritetabs.btnadd.caption]
en: Add...
UA: Додати...

[ctx: tfrmoptionsfavoritetabs.btndelete.caption]
en: Delete...
UA: Видалити...

en: Import/Export
UA: Імпорт/Експорт

[ctx: tfrmoptionsfavoritetabs.btninsert.caption]
en: Insert...
UA: Вставити...

[ctx: tfrmoptionsfavoritetabs.btnrename.caption]
en: Rename
UA: Перейменувати

[ctx: tfrmoptionsfavoritetabs.btnsort.caption]
en: Sort...
UA: Сортувати...

[ctx: tfrmoptionsfavoritetabs.cbexistingtabstokeep.text]
en: None
UA: Немає

[ctx: tfrmoptionsfavoritetabs.cbfullexpandtree.caption]
en: Always expand tree
UA: Завжди розгортати дерево

[ctx: tfrmoptionsfavoritetabs.cbsavedirhistory.text]
en: No
UA: Ні

[ctx: tfrmoptionsfavoritetabs.cbtargetpanelleftsavedtabs.text]
en: Left
UA: Ліворуч

[ctx: tfrmoptionsfavoritetabs.cbtargetpanelrightsavedtabs.text]
en: Right
UA: Праворуч

en: Favorite Tabs list (reorder by drag && drop)
UA: Список обраних вкладок (сортуйте перетягуванням)

[ctx: tfrmoptionsfavoritetabs.gbfavoritetabsotheroptions.caption]
en: Other options
UA: Інші налаштування

en: What to restore where for the selected entry:
UA: Що відновити для обраної записи:

en: Existing tabs to keep:
UA: Зберігати існуючі вкладки:

en: Save dir history:
UA: Зберігати історію каталогів:

en: Tabs saved on left to be restored to:
UA: Збережені зліва вкладки будуть відновлені:

en: Tabs saved on right to be restored to:
UA: Збережені справа вкладки будуть відновлені:

[ctx: tfrmoptionsfavoritetabs.miaddseparator.caption]
en: a separator
UA: роздільник

en: Add separator
UA: Додати роздільник

[ctx: tfrmoptionsfavoritetabs.miaddsubmenu.caption]
en: sub-menu
UA: підменю

[ctx: tfrmoptionsfavoritetabs.miaddsubmenu2.caption]
en: Add sub-menu
UA: Додати підменю

[ctx: tfrmoptionsfavoritetabs.micollapseall.caption]
en: Collapse all
UA: Згорнути все

[ctx: tfrmoptionsfavoritetabs.micurrentlevelofitemonly.caption]
en: ...current level of item(s) selected only
UA: ...поточний рівень виділених елементів

[ctx: tfrmoptionsfavoritetabs.micutselection.caption]
en: Cut
UA: Вирізати

[ctx: tfrmoptionsfavoritetabs.mideleteallfavoritetabs.caption]
en: delete all!
UA: видалити все!

[ctx: tfrmoptionsfavoritetabs.mideletecompletesubmenu.caption]
en: sub-menu and all its elements
UA: підменю і всі його елементи

[ctx: tfrmoptionsfavoritetabs.mideletejustsubmenu.caption]
en: just sub-menu but keep elements
UA: тільки підменю без елементів

[ctx: tfrmoptionsfavoritetabs.mideleteselectedentry.caption]
en: selected item
UA: виділений елемент

[ctx: tfrmoptionsfavoritetabs.mideleteselectedentry2.caption]
en: Delete selected item
UA: Видалити виділений елемент

en: Export selection to legacy .tab file(s)
UA: Експортувати обране в TAB-файл(и)

en: FavoriteTabsTestMenu
UA: Улюблена таблицяТестМеню

en: Import legacy .tab file(s) according to default setting
UA: Імпортувати TAB-файл(и) з настройками за замовчуванням

[ctx: tfrmoptionsfavoritetabs.miimportlegacytabfilesatpos.caption]
en: Import legacy .tab file(s) at selected position
UA: Імпортувати TAB-файл(и) в обрану позицію

[ctx: tfrmoptionsfavoritetabs.miimportlegacytabfilesatpos1.caption]
en: Import legacy .tab file(s) at selected position
UA: Імпортувати TAB-файл(и) в обрану позицію

en: Import legacy .tab file(s) at selected position in a sub menu
UA: Імпортувати TAB-файл(и) в підміню в обраній позиції

en: Insert separator
UA: Вставити роздільник

en: Insert sub-menu
UA: Вставити підміню

[ctx: tfrmoptionsfavoritetabs.miopenallbranches.caption]
en: Open all branches
UA: Відкрити всі гілки

[ctx: tfrmoptionsfavoritetabs.mipasteselection.caption]
en: Paste
UA: Вставити

[ctx: tfrmoptionsfavoritetabs.mirename.caption]
en: Rename
UA: Перейменувати

[ctx: tfrmoptionsfavoritetabs.misorteverything.caption]
en: ...everything, from A to Z!
UA: ...все, від А до Я!

[ctx: tfrmoptionsfavoritetabs.misortsinglegroup.caption]
en: ...single group of item(s) only
UA: ...тільки одну групу елементів

[ctx: tfrmoptionsfavoritetabs.misortsinglegroup2.caption]
en: Sort single group of item(s) only
UA: Сортувати тількиодну групу елементів

[ctx: tfrmoptionsfavoritetabs.misortsinglesubmenu.caption]
en: ...content of submenu(s) selected, no sublevel
UA: ...вміст підменю виділено, без підрівнів

[ctx: tfrmoptionsfavoritetabs.misortsubmenuandsublevel.caption]
en: ...content of submenu(s) selected and all sublevels
UA: ...вміст підменю виділено разом з підрівнями

[ctx: tfrmoptionsfavoritetabs.mitestresultingfavoritetabsmenu.caption]
en: Test resulting menu
UA: Перевірити меню

[ctx: tfrmoptionsfileassoc.btnaddact.caption]
en: Add
UA: Додати

[ctx: tfrmoptionsfileassoc.btnaddext.caption]
en: Add
UA: &Додати

[ctx: tfrmoptionsfileassoc.btnaddnewtype.caption]
en: A&dd
UA: До&дати

en: C&lone
UA: К&лонувати

[ctx: tfrmoptionsfileassoc.btncommands.hint]
en: Select your internal command
UA: Виберіть внутрішню команду

[ctx: tfrmoptionsfileassoc.btndownact.caption]
en: Do&wn
UA: В&низ

[ctx: tfrmoptionsfileassoc.btneditext.caption]
en: Edi&t
UA: Редагувати

[ctx: tfrmoptionsfileassoc.btninsertact.caption]
en: Insert
UA: Вставити

[ctx: tfrmoptionsfileassoc.btninsertext.caption]
en: &Insert
UA: Вставит&и

[ctx: tfrmoptionsfileassoc.btnparametershelper.hint]
en: Variable reminder helper
UA: Помічник зі змінними

[ctx: tfrmoptionsfileassoc.btnrelativecommand.hint]
en: Some functions to select appropriate path
UA: Деякі функції, щоб вибрати відповідний шлях

[ctx: tfrmoptionsfileassoc.btnremoveact.caption]
en: Remo&ve
UA: &Видалити

[ctx: tfrmoptionsfileassoc.btnremoveext.caption]
en: Re&move
UA: В&идалити

[ctx: tfrmoptionsfileassoc.btnremovetype.caption]
en: &Remove
UA: Вид&алити

[ctx: tfrmoptionsfileassoc.btnrenametype.caption]
en: R&ename
UA: Пере&йменувати

[ctx: tfrmoptionsfileassoc.btnstartpathpathhelper.hint]
en: Some functions to select appropriate path
UA: Деякі функції, щоб вибрати відповідний шлях

[ctx: tfrmoptionsfileassoc.btnstartpathvarhelper.hint]
en: Variable reminder helper
UA: Помічник зі змінними

[ctx: tfrmoptionsfileassoc.btnupact.caption]
en: &Up
UA: Вгор&у

en: Starting path of the command. Never quote this string.
UA: Шлях запуску команди. Не використовуйте лапки.

en: Name of the action. It is never passed to the system, it's just a mnemonic name chosen by you, for you
UA: Назва дії. Воно ніколи не передається в систему, це просто вибране вами мнемонічне ім'я, для вас

en: Parameter to pass to the command. Long filename with spaces should be quoted (manually entering).
UA: Параметри, що передаються команді. Файл з пробілами має бути укладена в лапки (вручну).

en: Command to execute. Never quote this string.
UA: Команда для виконання. Не використовуйте лапки.

en: Action description
UA: Опис дії

[ctx: tfrmoptionsfileassoc.gbactions.caption]
en: Actions
UA: Дії

[ctx: tfrmoptionsfileassoc.gbexts.caption]
en: Extensions
UA: Розширення

en: Can be sorted by drag & drop
UA: Можуть бути відсортовані перетягуванням

[ctx: tfrmoptionsfileassoc.gbfiletypes.caption]
en: File types
UA: Типи файлів

[ctx: tfrmoptionsfileassoc.gbicon.caption]
en: Icon
UA: Іконка

en: Actions may be sorted by drag & drop
UA: Дії можуть бути відсортовані перетягуванням

en: Extensions may be sorted by drag & drop
UA: Розширення можуть бути відсортовані перетягуванням

en: File types may be sorted by drag & drop
UA: Типи файлів можуть бути відсортовані перетягуванням

[ctx: tfrmoptionsfileassoc.lblaction.caption]
en: Action &name:
UA: Дія:

[ctx: tfrmoptionsfileassoc.lblcommand.caption]
en: Command:
UA: &Команда:

[ctx: tfrmoptionsfileassoc.lblexternalparameters.caption]
en: Parameter&s:
UA: Параметр&и:

[ctx: tfrmoptionsfileassoc.lblstartpath.caption]
en: Start pat&h:
UA: Шля&х запуску:

en: Custom with...
UA: Користувача з...

en: Custom
UA: Користувача

[ctx: tfrmoptionsfileassoc.miedit.caption]
en: Edit
UA: Редагувати

[ctx: tfrmoptionsfileassoc.mieditor.caption]
en: Open in Editor
UA: Відкрити у редакторі

en: Edit with...
UA: Редагувати за допомогою...

[ctx: tfrmoptionsfileassoc.migetoutputfromcommand.caption]
en: Get output from command
UA: Отримати вивід команди

en: Open in Internal Editor
UA: Відкрити у вбудованому редакторі

en: Open in Internal Viewer
UA: Відкрити у вбудованому переглядачі

[ctx: tfrmoptionsfileassoc.miopen.caption]
en: Open
UA: Відкрити

en: Open with...
UA: Відкрити з допомогою...

[ctx: tfrmoptionsfileassoc.mishell.caption]
en: Run in terminal
UA: Запустити у терміналі

[ctx: tfrmoptionsfileassoc.miview.caption]
en: View
UA: Перегляд

[ctx: tfrmoptionsfileassoc.miviewer.caption]
en: Open in Viewer
UA: Відкрити у переглядачі

en: View with...
UA: Переглянути за допомогою...

en: Click me to change icon!
UA: Натисніть тут для зміни значка

en: Apply current settings to all current configured filenames and paths
UA: Застосовуйте поточні налаштування до всіх поточних налаштованих назв файлів і шляхів

[ctx: tfrmoptionsfileassocextra.cbexecuteviashell.caption]
en: Execute via shell
UA: Виконати через оболонку

en: Extended context menu
UA: Розширене контекстне меню

en: File association configuration
UA: Налаштувати файлові асоціації

en: Offer to add selection to file association when not included already
UA: Пропонувати додати в файлові асоціації файл під курсором (якщо ще не включений)

[ctx: tfrmoptionsfileassocextra.cboffertoaddtofileassociations.hint]
en: When accessing file association, offer to add current selected file if not already included in a configured file type
UA: При відкритті налаштувань файлових асоціацій буде запропоновано додати тип з розширенням файлу під курсором (якщо воно не знайдено в уже існуючих типах)

[ctx: tfrmoptionsfileassocextra.cbopensystemwithterminalclose.caption]
en: Execute via terminal and close
UA: Виконати через термінал і закрити

[ctx: tfrmoptionsfileassocextra.cbopensystemwithterminalstayopen.caption]
en: Execute via terminal and stay open
UA: Виконати через термінал і лишити відкритим

[ctx: tfrmoptionsfileassocextra.ckbfileassoccommand.caption]
en: Commands
UA: Команди

[ctx: tfrmoptionsfileassocextra.ckbfileassocicons.caption]
en: Icons
UA: Іконки

[ctx: tfrmoptionsfileassocextra.ckbfileassocstartpath.caption]
en: Starting paths
UA: Початкові шляхи

en: Extended options items:
UA: Додаткові пункти:

[ctx: tfrmoptionsfileassocextra.gbtoolbaroptionsextra.caption]
en: Paths
UA: Шляхи

[ctx: tfrmoptionsfileassocextra.lbfileassocfilenamestyle.caption]
en: Way to set paths when adding elements for icons, commands and starting paths:
UA: Спосіб встановлення шляхів додавання елементів для значків, команд і початкових шляхів:

[ctx: tfrmoptionsfileassocextra.lblapplysettingsfor.caption]
en: Do this for files and path for:
UA: Зробіть це для файлів і шляху до:

[ctx: tfrmoptionsfileassocextra.lbpathtoberelativeto.caption]
en: Path to be relative to:
UA: Шлях:

[ctx: tfrmoptionsfileoperations.bvlconfirmations.caption]
en: Show confirmation window for:
UA: Показувати вікно підтвердження для:

en: Cop&y operation
UA: Операції &копіювання

en: &Delete operation
UA: Операції &видалення

[ctx: TFRMOPTIONSFILEOPERATIONS.CBDELETETOTRASH.CAPTION]
en: Dele&te to recycle bin (Shift key reverses this setting)
UA: F8/Del - видалення в Кошик (з Shift - на&завжди)

en: D&elete to trash operation
UA: Операції видалення до к&ошика

[ctx: TFRMOPTIONSFILEOPERATIONS.CBDROPREADONLYFLAG.CAPTION]
en: D&rop readonly flag
UA: С&кинути прапорець "Лише читання"

en: &Move operation
UA: Операції &переміщення

[ctx: TFRMOPTIONSFILEOPERATIONS.CBPROCESSCOMMENTS.CAPTION]
en: &Process comments with files/folders
UA: О&працьовувати коментарі з файлами/каталогами

[ctx: TFRMOPTIONSFILEOPERATIONS.CBRENAMESELONLYNAME.CAPTION]
en: Select &file name without extension when renaming
UA: П&ри перейменуванні виділяти лише ім'я файлу (без розширення)

[ctx: TFRMOPTIONSFILEOPERATIONS.CBSHOWCOPYTABSELECTPANEL.CAPTION]
en: Sho&w tab select panel in copy/move dialog
UA: Показу&вати панель вибору вкладок при перейменування/переміщенні

[ctx: TFRMOPTIONSFILEOPERATIONS.CBSKIPFILEOPERROR.CAPTION]
en: S&kip file operations errors and write them to log window
UA: Пропус&кати помилки при файлових операціях і заносити їх у звіт

en: Verify checksum operation
UA: Перевірка контрольних сум

en: Executing operations
UA: Виконання операцій

en: User interface
UA: Інтерфейс користувача

en: &Buffer size for file operations (in KB):
UA: Розмір &буфера для операцій з файлами (в КB):

en: Buffer size for &hash calculation (in KB):
UA: Розмір буфера для обчислення &хеша (КB):

en: Show operations progress &initially in
UA: Показати прогрес &операцій спочатку в

[ctx: tfrmoptionsfileoperations.lbltypeofduplicatedrename.caption]
en: Duplicated name auto-rename style:
UA: Стиль автопереіменування співпадаючих імен:

[ctx: TFRMOPTIONSFILEOPERATIONS.LBLWIPEPASSNUMBER.CAPTION]
en: &Number of wipe passes:
UA: Кіл-&ть проходів стирання:

en: Reset to DC default
UA: Скинути на замовчування DC

[ctx: tfrmoptionsfilepanelscolors.cballowovercolor.caption]
en: Allow Overcolor
UA: Дозволити виділення кольором

[ctx: TFRMOPTIONSFILEPANELSCOLORS.CBBUSEFRAMECURSOR.CAPTION]
en: Use &Frame Cursor
UA: Використовувати курсор-&рамку

en: Use Inactive Sel Color
UA: Курсор в неактивній панелі

[ctx: TFRMOPTIONSFILEPANELSCOLORS.CBBUSEINVERTEDSELECTION.CAPTION]
en: U&se Inverted Selection
UA: В&икористовувати інверсне виділення

[ctx: tfrmoptionsfilepanelscolors.cbusecursorborder.caption]
en: Cursor border
UA: Межі курсору

[ctx: TFRMOPTIONSFILEPANELSCOLORS.LBLBACKGROUNDCOLOR.CAPTION]
en: Bac&kground:
UA: &Фон:

[ctx: TFRMOPTIONSFILEPANELSCOLORS.LBLBACKGROUNDCOLOR2.CAPTION]
en: Backg&round 2:
UA: Фон &2:

[ctx: TFRMOPTIONSFILEPANELSCOLORS.LBLCURSORCOLOR.CAPTION]
en: C&ursor Color:
UA: Колір к&урсора

[ctx: TFRMOPTIONSFILEPANELSCOLORS.LBLCURSORTEXT.CAPTION]
en: Cursor Te&xt:
UA: Текст під курсоро&м

[ctx: tfrmoptionsfilepanelscolors.lblinactivecursorcolor.caption]
en: Inactive Cursor Color:
UA: Неактивний курсор:

[ctx: tfrmoptionsfilepanelscolors.lblinactivemarkcolor.caption]
en: Inactive Mark Color:
UA: Неактивне виділення:

[ctx: TFRMOPTIONSFILEPANELSCOLORS.LBLMARKCOLOR.CAPTION]
en: &Mark Color:
UA: Ко&лір виділення:

en: Below is a preview. You may move cursor, select file and get immediately an actual look and feel of the various settings.
UA: Нижче знаходиться попередній перегляд. Ви можете переміщати курсор і вибирати файли, щоб отримати повне уявлення про обраних налаштуваннях.

[ctx: TFRMOPTIONSFILEPANELSCOLORS.LBLTEXTCOLOR.CAPTION]
en: T&ext Color:
UA: Колір &тексту:

en: When launching file search, clear file mask filter
UA: При запуску пошуку очистити фільтр маски файлу

en: &Search for part of file name
UA: &Шукати по частині імені файла

en: Show menu bar in "Find files"
UA: Показати меню вікна в "Пошук файлів"

en: Text search in files
UA: Пошук тексту у файлах

[ctx: tfrmoptionsfilesearch.gbfilesearch.caption]
en: File search
UA: Пошук файлів

en: Current filters with "New search" button:
UA: Поточні фільтри після натискання "Новий пошук":

en: Default search template:
UA: Типовий шаблон для пошуку:

en: Use memory mapping for search te&xt in files
UA: Використати відображенн&я в пам'ять при пошуку тексту у файлах

en: &Use stream for search text in files
UA: Використати п&отік при пошуку тексту в файлах

[ctx: tfrmoptionsfilesviews.btndefault.caption]
en: De&fault
UA: &Типовий

en: Formatting
UA: Форматування

en: Personalized abbreviations to use:
UA: Призначені для користувача скорочення:

[ctx: TFRMOPTIONSFILESVIEWS.GBSORTING.CAPTION]
en: Sorting
UA: Сортування

en: &Byte:
UA: &Байт:

en: Case s&ensitivity:
UA: &Чутливість до регістру:

[ctx: TFRMOPTIONSFILESVIEWS.lblDateTimeExample.CAPTION]
en: Incorrect format
UA: Неправильний формат

[ctx: TFRMOPTIONSFILESVIEWS.LBLDATETIMEFORMAT.CAPTION]
en: &Date and time format:
UA: Формат &дати і часу:

en: File si&ze format:
UA: &Формат розміру файла:

en: &Gigabyte:
UA: &Гігабайт:

en: &Kilobyte:
UA: &Кілобайт

en: Megab&yte:
UA: &Мегабайт:

en: &Insert new files:
UA: Вставити нов&і файли:

en: O&peration size format:
UA: &Файлові операції:

en: So&rting directories:
UA: Со&ртування каталогів:

[ctx: TFRMOPTIONSFILESVIEWS.LBLSORTMETHOD.CAPTION]
en: &Sort method:
UA: &Метод сортування:

en: &Terabyte:
UA: Тераба&йт:

en: &Move updated files:
UA: Перемістити оновлені фай&ли:

[ctx: tfrmoptionsfilesviewscomplement.btnaddattribute.caption]
en: &Add
UA: &Додати

[ctx: tfrmoptionsfilesviewscomplement.btnattrshelp.caption]
en: &Help
UA: До&відка

[ctx: tfrmoptionsfilesviewscomplement.cbdblclicktoparent.caption]
en: Enable changing to &parent folder when double-clicking on empty part of file view
UA: Дозволити перехід в батьківський каталог подвійним клацанням по вільному місцю в файлової панелі

[ctx: tfrmoptionsfilesviewscomplement.cbdelayloadingtabs.caption]
en: Do&n't load file list until a tab is activated
UA: Не зава&нтажувати список файлів доки вкладка не активна

[ctx: tfrmoptionsfilesviewscomplement.cbdirbrackets.caption]
en: S&how square brackets around directories
UA: Показувати квадратні ду&жки навколо каталогів

[ctx: tfrmoptionsfilesviewscomplement.cbhighlightupdatedfiles.caption]
en: Hi&ghlight new and updated files
UA: Виділяти но&ві та оновлені файли

[ctx: tfrmoptionsfilesviewscomplement.cbinplacerename.caption]
en: Enable inplace &renaming when clicking twice on a name
UA: Увімкнути &оперативне переіменування при подвійному клацанні на імені

[ctx: tfrmoptionsfilesviewscomplement.cblistfilesinthread.caption]
en: Load &file list in separate thread
UA: Завантажувати список &файлів в окремому потоці

[ctx: tfrmoptionsfilesviewscomplement.cbloadiconsseparately.caption]
en: Load icons af&ter file list
UA: Завантажувати іконки після сп&иску

[ctx: tfrmoptionsfilesviewscomplement.cbshowsystemfiles.caption]
en: Show s&ystem and hidden files
UA: Показувати системні та п&риховані файли

[ctx: tfrmoptionsfilesviewscomplement.cbspacemovesdown.caption]
en: &When selecting files with <SPACEBAR>, move down to next file (as with <INSERT>)
UA: При виділенні файлів пр&обілом переміщувати курсор на наступний файл (як в <INSERT>)

[ctx: tfrmoptionsfilesviewscomplement.chkmarkmaskfilterwindows.caption]
en: Windows style filter when marking files ("*.*" also select files without extension, etc.)
UA: Фільтр для файлів в стилі Windows ("*.*" Виділяє також файли без розширення і т.д.)

[ctx: tfrmoptionsfilesviewscomplement.chkmarkmaskshowattribute.caption]
en: Use an independent attribute filter in mask input dialog each time
UA: Кожен раз показувати у вікні введення незалежний фільтр маски атрибутів

[ctx: tfrmoptionsfilesviewscomplement.gbmarking.caption]
en: Marking/Unmarking entries
UA: Виділення/скасування виділення

[ctx: tfrmoptionsfilesviewscomplement.lbattributemask.caption]
en: Default attribute mask value to use:
UA: Маска атрибута за замовчуванням:

[ctx: TFRMOPTIONSFILETYPESCOLORS.BTNADDCATEGORY.CAPTION]
en: A&dd
UA: До&дати

[ctx: TFRMOPTIONSFILETYPESCOLORS.BTNAPPLYCATEGORY.CAPTION]
en: A&pply
UA: &Застосувати

[ctx: TFRMOPTIONSFILETYPESCOLORS.BTNDELETECATEGORY.CAPTION]
en: D&elete
UA: &Видалити

[ctx: TFRMOPTIONSFILETYPESCOLORS.BTNSEARCHTEMPLATE.HINT]
en: Template...
UA: Шаблон...

[ctx: TFRMOPTIONSFILETYPESCOLORS.GBFILETYPESCOLORS.CAPTION]
en: File types colors (sort by drag&&drop)
UA: Кольори за &типом файлу (сортувати перетягуванням)

[ctx: TFRMOPTIONSFILETYPESCOLORS.LBLCATEGORYATTR.CAPTION]
en: Category a&ttributes:
UA: &Атрибути категорії:

[ctx: TFRMOPTIONSFILETYPESCOLORS.LBLCATEGORYCOLOR.CAPTION]
en: Category co&lor:
UA: &Колір категорії:

[ctx: TFRMOPTIONSFILETYPESCOLORS.LBLCATEGORYMASK.CAPTION]
en: Category &mask:
UA: &Маска категорії:

[ctx: TFRMOPTIONSFILETYPESCOLORS.LBLCATEGORYNAME.CAPTION]
en: Category &name:
UA: &Назва категорії:

[ctx: tfrmoptionsfonts.hint]
en: Fonts
UA: Шрифти

[ctx: tfrmoptionshotkeys.actaddhotkey.caption]
en: Add &hotkey
UA: Додати &гар.кл.

[ctx: tfrmoptionshotkeys.actcopy.caption]
en: Copy
UA: Копіювати

[ctx: tfrmoptionshotkeys.actdelete.caption]
en: Delete
UA: Видалити

[ctx: tfrmoptionshotkeys.actdeletehotkey.caption]
en: &Delete hotkey
UA: &Видалити гар.кл.

[ctx: tfrmoptionshotkeys.actedithotkey.caption]
en: &Edit hotkey
UA: &Редагувати гар.кл.

en: Next category
UA: Наступна категорія

en: Make popup the file related menu
UA: Меню дій для набору

en: Previous category
UA: Попередня категорія

[ctx: tfrmoptionshotkeys.actrename.caption]
en: Rename
UA: Перейменувати

en: Restore DC default
UA: Відновити настройки DC

en: Save now
UA: Зберегти зараз

en: Sort by command name
UA: За ім'ям команди

en: Sort by hotkeys (grouped)
UA: По гарячих клавішах (групувати)

en: Sort by hotkeys (one per row)
UA: По гарячих клавішах (одна на рядок)

[ctx: TFRMOPTIONSHOTKEYS.LBFILTER.CAPTION]
en: &Filter
UA: &Фільтр

[ctx: tfrmoptionshotkeys.lblcategories.caption]
en: C&ategories:
UA: К&атегорії:

[ctx: tfrmoptionshotkeys.lblcommands.caption]
en: Co&mmands:
UA: Ко&манди:

[ctx: TFRMOPTIONSHOTKEYS.LBLSCFILES.CAPTION]
en: &Shortcut files:
UA: &Ярлики:

en: So&rt order:
UA: Порядок &сортування:

en: Categories
UA: Категорії

[ctx: tfrmoptionshotkeys.micommands.caption]
en: Command
UA: Команди

en: Sort order
UA: Порядок сортування

[ctx: TFRMOPTIONSICONS.CBICONSEXCLUDE.CAPTION]
en: For the following &paths and their subdirectories:
UA: Для наступних шляхів і їх підкаталогів:

en: Show icons for actions in &menus
UA: Показувати іконки для дій в &меню

en: Show icons on buttons
UA: Показувати значки на кнопках

[ctx: TFRMOPTIONSICONS.CBICONSSHOWOVERLAY.CAPTION]
en: Show o&verlay icons, e.g. for links
UA: Показувати оверле&йні &іконки (наприклад для ярликів)

en: &Dimmed hidden files (slower)
UA: Затін&ювати значки прихованих файлів (повільніше)

en: Disable special icons
UA: Вимкнути спеціальні іконки

[ctx: TFRMOPTIONSICONS.GBICONSSIZE.CAPTION]
en:  Icon size
UA: Розмір іконок

en: Icon theme
UA: Тема значків

en: Show icons
UA: Показувати значки

[ctx: TFRMOPTIONSICONS.GBSHOWICONSMODE.CAPTION]
en:  Show icons to the left of the filename
UA:  Показ іконок зв’язаних з типом файлу

en: Disk panel:
UA: Панель дисків:

en: File panel:
UA: Панель файлів:

[ctx: TFRMOPTIONSICONS.RBICONSSHOWALL.CAPTION]
en: A&ll
UA: &Усі

[ctx: TFRMOPTIONSICONS.RBICONSSHOWALLANDEXE.CAPTION]
en: All associated + &EXE/LNK (slow)
UA: Усі асоційовані + &EXE/LNK (повільно)

[ctx: TFRMOPTIONSICONS.RBICONSSHOWNONE.CAPTION]
en: &No icons
UA: &Без іконок

[ctx: TFRMOPTIONSICONS.RBICONSSHOWSTANDARD.CAPTION]
en: Only &standard icons
UA: Лише &стандартні іконки

[ctx: TFRMOPTIONSIGNORELIST.BTNADDSEL.CAPTION]
en: A&dd selected names
UA: До&дати виділені імена

[ctx: TFRMOPTIONSIGNORELIST.BTNADDSELWITHPATH.CAPTION]
en: Add selected names with &full path
UA: Додати виділені імена з &повними шляхами

[ctx: tfrmoptionsignorelist.btnrelativesavein.hint]
en: Some functions to select appropriate path
UA: Деякі функції, щоб вибрати відповідний шлях

[ctx: TFRMOPTIONSIGNORELIST.CHKIGNOREENABLE.CAPTION]
en: &Ignore (don't show) the following files and folders:
UA: &Ігнорувати (не показувати) такі файли і папки:

[ctx: TFRMOPTIONSIGNORELIST.LBLSAVEIN.CAPTION]
en: &Save in:
UA: &Зберегти в:

en: Le&ft, Right arrows change directory (Lynx-like movement)
UA: Зміна каталогу с&трілками Вліво, Вправо (Навігація в стилі Lynx)

en: Typing
UA: Введення

[ctx: TFRMOPTIONSKEYBOARD.LBLALT.CAPTION]
en: Alt+L&etters:
UA: Alt+Літ&ери:

[ctx: TFRMOPTIONSKEYBOARD.LBLCTRLALT.CAPTION]
en: Ctrl+Alt+Le&tters:
UA: Ctrl+Alt+Лі&тери:

[ctx: TFRMOPTIONSKEYBOARD.LBLNOMODIFIER.CAPTION]
en: &Letters:
UA: &Літери:

[ctx: TFRMOPTIONSLAYOUT.CBFLATDISKPANEL.CAPTION]
en: &Flat buttons
UA: Пло&скі кнопки

[ctx: TFRMOPTIONSLAYOUT.CBFLATINTERFACE.CAPTION]
en: Flat i&nterface
UA: Плоский і&нтерфейс

[ctx: TFRMOPTIONSLAYOUT.CBFREESPACEIND.CAPTION]
en: Show fr&ee space indicator on drive label
UA: Показувати індикатор вільного місця на пан&елі дисків

[ctx: TFRMOPTIONSLAYOUT.CBLOGWINDOW.CAPTION]
en: Show lo&g window
UA: Показувати &вікно звіту

[ctx: TFRMOPTIONSLAYOUT.CBPANELOFOPERATIONS.CAPTION]
en: Show panel of operation in background
UA: Показувати панель операцій у фоні

[ctx: TFRMOPTIONSLAYOUT.CBPROGINMENUBAR.CAPTION]
en: Show common progress in menu bar
UA: Показувати загальний прогрес в рядку меню

[ctx: TFRMOPTIONSLAYOUT.CBSHOWCMDLINE.CAPTION]
en: Show command l&ine
UA: Показувати &командний рядок

[ctx: TFRMOPTIONSLAYOUT.CBSHOWCURDIR.CAPTION]
en: Show current director&y
UA: Показувати по&точний каталог

[ctx: TFRMOPTIONSLAYOUT.CBSHOWDISKPANEL.CAPTION]
en: Show &drive buttons
UA: Показувати кнопки &дисків

[ctx: TFRMOPTIONSLAYOUT.CBSHOWDRIVEFREESPACE.CAPTION]
en: Show free s&pace label
UA: Показувати індикатор вільного міс&ця

en: Show drives list bu&tton
UA: Показувати кнопки мен&ю дисків

[ctx: TFRMOPTIONSLAYOUT.CBSHOWKEYSPANEL.CAPTION]
en: Show function &key buttons
UA: Показувати кнопки &функціональних клавіш

[ctx: TFRMOPTIONSLAYOUT.CBSHOWMAINMENU.CAPTION]
en: Show &main menu
UA: Показувати &головне меню

[ctx: TFRMOPTIONSLAYOUT.CBSHOWMAINTOOLBAR.CAPTION]
en: Show tool&bar
UA: Показувати &панель кнопок

en: Show short free space &label
UA: Короткий індикатор ві&льного місця

[ctx: TFRMOPTIONSLAYOUT.CBSHOWSTATUSBAR.CAPTION]
en: Show &status bar
UA: Показувати рядок стану

[ctx: TFRMOPTIONSLAYOUT.CBSHOWTABHEADER.CAPTION]
en: S&how tabstop header
UA: Показувати &заголовки табуляторів

[ctx: TFRMOPTIONSLAYOUT.CBSHOWTABS.CAPTION]
en: Sho&w folder tabs
UA: Показувати вкл&адки

[ctx: TFRMOPTIONSLAYOUT.CBTERMWINDOW.CAPTION]
en: Show te&rminal window
UA: Показувати вікно терм&іналу

[ctx: TFRMOPTIONSLAYOUT.CBTWODISKPANELS.CAPTION]
en: Show two drive button bars (fi&xed width, above file windows)
UA: Показувати д&ві панелі кнопок дисків (фіксована довжина, над файловими панелями)

[ctx: TFRMOPTIONSLAYOUT.GBSCREENLAYOUT.CAPTION]
en:  Screen layout
UA:  Компоненти основного вікна

[ctx: tfrmoptionslog.btnrelativelogfile.hint]
en: Some functions to select appropriate path
UA: Деякі функції, щоб вибрати відповідний шлях

[ctx: tfrmoptionslog.btnviewlogfile.hint]
en: View log file content
UA: Переглянути вміст звіту

en: Include date in log filename
UA: Додавати дату до імені звіту

[ctx: TFRMOPTIONSLOG.CBLOGARCOP.CAPTION]
en: &Pack/Unpack
UA: Запак&увати/Розпакувати

en: External command line execution
UA: Виконання зовнішньої команди

[ctx: TFRMOPTIONSLOG.CBLOGCPMVLN.CAPTION]
en: Cop&y/Move/Create link/symlink
UA: Копі&ювання/Переміщення/Створення посилань

[ctx: TFRMOPTIONSLOG.CBLOGDELETE.CAPTION]
en: &Delete
UA: Ви&далити

[ctx: TFRMOPTIONSLOG.CBLOGDIROP.CAPTION]
en: Crea&te/Delete directories
UA: Створення/Видалення ка&талогів

[ctx: TFRMOPTIONSLOG.CBLOGERRORS.CAPTION]
en: Log &errors
UA: Звіт &помилок

[ctx: TFRMOPTIONSLOG.CBLOGFILE.CAPTION]
en: C&reate a log file:
UA: &Створити файл звіту:

[ctx: TFRMOPTIONSLOG.CBLOGINFO.CAPTION]
en: Log &information messages
UA: Звіт &інформаційних повідомлень

en: Start/shutdown
UA: Пуск/Завершення роботи

[ctx: TFRMOPTIONSLOG.CBLOGSUCCESS.CAPTION]
en: Log &successful operations
UA: Звіт про ус&пішні операції

[ctx: TFRMOPTIONSLOG.CBLOGVFS.CAPTION]
en: &File system plugins
UA: Плагіни &файлової системи

[ctx: TFRMOPTIONSLOG.GBLOGFILE.CAPTION]
en: File operation log file
UA: Звіт про операції з файлами

[ctx: TFRMOPTIONSLOG.GBLOGFILEOP.CAPTION]
en: Log operations
UA: Підзвітні дії

[ctx: TFRMOPTIONSLOG.GBLOGFILESTATUS.CAPTION]
en: Operation status
UA: Статус операції

[ctx: tfrmoptionsmisc.btnrelativeoutputpathfortoolbar.hint]
en: Some functions to select appropriate path
UA: Деякі функції, щоб вибрати відповідний шлях

[ctx: tfrmoptionsmisc.btnrelativetcconfigfile.hint]
en: Some functions to select appropriate path
UA: Деякі функції, щоб вибрати відповідний шлях

[ctx: tfrmoptionsmisc.btnrelativetcexecutablefile.hint]
en: Some functions to select appropriate path
UA: Деякі функції, щоб вибрати відповідний шлях

en: &Remove thumbnails for no longer existing files
UA: Видалити мініат&юри для не існуючих файлів

[ctx: tfrmoptionsmisc.btnviewconfigfile.hint]
en: View configuration file content
UA: Переглянути вміст звіту

[ctx: tfrmoptionsmisc.chkdesccreateunicode.caption]
en: Create new with the encoding:
UA: Створювати нові з кодуванням:

en: Always &go to the root of a drive when changing drives
UA: Завжди переходити в &корінь диску при зміні дисків

[ctx: tfrmoptionsmisc.chkshowwarningmessages.caption]
en: Show &warning messages ("OK" button only)
UA: Показу&вати попередження (лише кнопка "OK")

[ctx: tfrmoptionsmisc.chkthumbsave.caption]
en: &Save thumbnails in cache
UA: Зберігати мініат&юри в кеші

[ctx: tfrmoptionsmisc.dblthumbnails.caption]
en: Thumbnails
UA: Мініатюри

en: File comments (descript.ion)
UA: Коментарі до файлів (descript.ion)

en: Regarding TC export/import:
UA: Стосовно імпорту/експорту ТС:

[ctx: tfrmoptionsmisc.lbldescrdefaultencoding.caption]
en: Default encoding:
UA: Кодування за замовчуванням:

en: Configuration file:
UA: Файл налаштувань:

en: TC executable:
UA: Виконуваний файл ТС:

en: Toolbar output path:
UA: Шлях до теки з панелями інструментів:

en: pixels
UA: пікселів

en: &Thumbnail size:
UA: Розмір мініа&тюр:

en: &Selection by mouse
UA: Виділе&ння мишкою

en: The text cursor no longer follows the mouse cursor
UA: Текстовий курсор не слідкує за курсором миші

en: By clic&king on icon
UA: Клацан&ням по значку

[ctx: tfrmoptionsmouse.gbopenwith.caption]
en: Open with
UA: Відкрити з допомогою...

en: Scrolling
UA: Прокрутка

en: Selection
UA: Виділення

en: &Mode:
UA: Ре&жим:

en: Double click
UA: Подвійним клацанням

en: &Line by line
UA: Через ряд&ків

en: Line by line &with cursor movement
UA: Р&ядок за рядком з рухом курсора

en: &Page by page
UA: &Посторінково

en: Single click (opens files and folders)
UA: Одним клацанням

en: Single click (opens folders, double click for files)
UA: Одним клацанням відкривати папки і подвійним файли

[ctx: tfrmoptionspluginsbase.btnaddplugin.caption]
en: A&dd
UA: &Додати

[ctx: tfrmoptionspluginsbase.btnconfigplugin.caption]
en: Con&figure
UA: Налашту&вати

[ctx: tfrmoptionspluginsbase.btnenableplugin.caption]
en: E&nable
UA: &Увімкнути

[ctx: tfrmoptionspluginsbase.btnremoveplugin.caption]
en: &Remove
UA: Вид&алити

[ctx: tfrmoptionspluginsbase.btntweakplugin.caption]
en: &Tweak
UA: Пара&метри

[ctx: tfrmoptionspluginsbase.lblplugindescription.caption]
en: Description
UA: Опис

[ctx: tfrmoptionspluginsbase.stgplugins.columns[0].title.caption]
en: Active
UA: Активний

[ctx: tfrmoptionspluginsbase.stgplugins.columns[1].title.caption]
en: Plugin
UA: Плагін

[ctx: tfrmoptionspluginsbase.stgplugins.columns[2].title.caption]
en: Registered for
UA: Асоціації з

[ctx: tfrmoptionspluginsbase.stgplugins.columns[3].title.caption]
en: File name
UA: Ім'я файлу

[ctx: tfrmoptionspluginsdsx.lblplugindescription.caption]
en: Searc&h plugins allow one to use alternative search algorithms or external tools (like "locate", etc.)
UA: По&шукові плагіни дозволяють використовувати альтернативні алгоритми пошуку або зовнішні засоби (такі як "locate", та інші)

en: Apply current settings to all current configured plugins
UA: Застосувати налаштування до всіх вже доданим плагинам

en: When adding a new plugin, automatically go in tweak window
UA: При додаванні нового плагіна автоматично відкривати вікно налаштувань

en: Configuration:
UA: Загальні налаштування:

[ctx: tfrmoptionspluginsgroup.lbpathtoberelativeto.caption]
en: Path to be relative to:
UA: Шлях:

en: Plugin filename style when adding a new plugin:
UA: Ім'я файла плагіна при додаванні:

[ctx: tfrmoptionspluginswcx.lblplugindescription.caption]
en: Pack&er plugins are used to work with archives
UA: Ар&хіваторні плагіни дозволяють працювати з архівами

[ctx: tfrmoptionspluginswcx.stgplugins.columns[0].title.caption]
en: Active
UA: Активний

[ctx: tfrmoptionspluginswcx.stgplugins.columns[1].title.caption]
en: Plugin
UA: Плагін

[ctx: tfrmoptionspluginswcx.stgplugins.columns[2].title.caption]
en: Registered for
UA: Асоціації з

[ctx: tfrmoptionspluginswcx.stgplugins.columns[3].title.caption]
en: File name
UA: Ім'я файлу

[ctx: tfrmoptionspluginswdx.lblplugindescription.caption]
en: Content plu&gins allow one to display extended file details like mp3 tags or image attributes in file lists, or use them in search and multi-rename tool
UA: &Інформаційні плагіни дозволяють відображати розширені відомості про файли, такі як mp3 теги або атрибути зображення, або використовувати їх для пошуку або у інструменті масового перейменування.

[ctx: tfrmoptionspluginswfx.lblplugindescription.caption]
en: Fi&le system plugins allow access to disks inaccessible by operating system or to external devices like Palm/PocketPC.
UA: Плагіни &файлових систем дозволяють звертатися до дисків, недоступних з ОС або до зовнішніх пристроїв, напр. Palm/PocketPC, тощо.

[ctx: tfrmoptionspluginswlx.lblplugindescription.caption]
en: Vie&wer plugins allow one to display file formats like images, spreadsheets, databases etc. in Viewer (F3, Ctrl+Q)
UA: &Плагіни перегляду дозволяють відобразити різні формати файлів, такі як: зображення, бази даних, таблиці та інші у Переглядачі (F3, Ctrl+Q)

[ctx: TFRMOPTIONSQUICKSEARCHFILTER.CBEXACTBEGINNING.CAPTION]
en: &Beginning (name must start with first typed character)
UA: По&чаток (ім'я має починатись з набраних символів)

[ctx: TFRMOPTIONSQUICKSEARCHFILTER.CBEXACTENDING.CAPTION]
en: En&ding (last character before a typed dot . must match)
UA: Кі&нець (останні символи до набраної крапки '.' повинні співпадати)

[ctx: TFRMOPTIONSQUICKSEARCHFILTER.CGPOPTIONS.CAPTION]
en: Options
UA: Налаштування

[ctx: TFRMOPTIONSQUICKSEARCHFILTER.GBEXACTNAMEMATCH.CAPTION]
en: Exact name match
UA: Точне співпадіння імені

en: Search case
UA: Регістр при пошуку

en: Search for these items
UA: Критерії пошуку

en: Keep renamed name when unlocking a tab
UA: Зберегти змінений ім'я при розблокуванні вкладки

[ctx: TFRMOPTIONSTABS.CBTABSACTIVATEONCLICK.CAPTION]
en: Activate target &panel when clicking on one of its Tabs
UA: Робити &панель активною при клацанні по одній з її вкладок

[ctx: TFRMOPTIONSTABS.CBTABSALWAYSVISIBLE.CAPTION]
en: &Show tab header also when there is only one tab
UA: Показувати заголовок вкладки, нав&іть якщо вона одна

en: Close duplicate tabs when closing application
UA: Закрити дублікати вкладок при закритті програми

[ctx: TFRMOPTIONSTABS.CBTABSCONFIRMCLOSEALL.CAPTION]
en: Con&firm close all tabs
UA: Підтверд&жувати закриття всіх вкладок

en: Confirm close locked tabs
UA: Підтверджувати закриття заблокованих вкладок

[ctx: TFRMOPTIONSTABS.CBTABSLIMITOPTION.CAPTION]
en: &Limit tab title length to
UA: &Обмежити розмір заголовка вкладки до

[ctx: TFRMOPTIONSTABS.CBTABSLOCKEDASTERISK.CAPTION]
en: Show locked tabs &with an asterisk *
UA: Показувати заблоковані вкладки зі знаком зірочки *

[ctx: TFRMOPTIONSTABS.CBTABSMULTILINES.CAPTION]
en: &Tabs on multiple lines
UA: Розміщати вкладки в декі&лька рядів

[ctx: TFRMOPTIONSTABS.CBTABSOPENFOREGROUND.CAPTION]
en: Ctrl+&Up opens new tab in foreground
UA: Ctrl+&Up відкриває нову вкладку на передньому плані

[ctx: TFRMOPTIONSTABS.CBTABSOPENNEARCURRENT.CAPTION]
en: Open &new tabs near current tab
UA: Відкривати &нову вкладку поряд з поточною

en: Reuse existing tab when possible
UA: По можливості використовувати існуючі вкладки

[ctx: TFRMOPTIONSTABS.CBTABSSHOWCLOSEBUTTON.CAPTION]
en: Show ta&b close button
UA: Показувати кнопку закриття &вкладки

en: Always show drive letter in tab title
UA: Завжди показувати букву диска в заголовку вкладки

[ctx: TFRMOPTIONSTABS.GBTABS.CAPTION]
en: Folder tabs headers
UA: Заголовки вкладок

[ctx: TFRMOPTIONSTABS.LBLCHAR.CAPTION]
en: characters
UA: символів

en: Action to do when double click on a tab:
UA: Дія подвійного клацання по вкладці:

[ctx: TFRMOPTIONSTABS.LBLTABSPOSITION.CAPTION]
en: Ta&bs position
UA: Поло&ження вкладок

[ctx: tfrmoptionstabsextra.cbdefaultexistingtabstokeep.text]
en: None
UA: Немає

[ctx: tfrmoptionstabsextra.cbdefaultsavedirhistory.text]
en: No
UA: Ні

[ctx: tfrmoptionstabsextra.cbdefaulttargetpanelleftsaved.text]
en: Left
UA: Ліворуч

[ctx: tfrmoptionstabsextra.cbdefaulttargetpanelrightsaved.text]
en: Right
UA: Праворуч

en: Goto to Favorite Tabs Configuration after resaving
UA: Перейти до улюбленої вкладки Конфігурація після збереження

en: Goto to Favorite Tabs Configuration after saving a new one
UA: Перейти до улюбленої вкладки Конфігурація після збереження нової

en: Enable Favorite Tabs extra options (select target side when restore, etc.)
UA: Увімкнути додаткові опції "Улюблені вкладки" (вибір панелі при відновленні і т.д.)

en: Default extra settings when saving new Favorite Tabs:
UA: Додаткові налаштування за умовчанням під час збереження нових улюблених вкладок:

en: Folder tabs headers extra
UA: Додаткові параметри обраних вкладок

en: When restoring tab, existing tabs to keep:
UA: Зберегти існуючі вкладки при відновленні:

en: Tabs saved on left will be restored to:
UA: Збережені зліва вкладки будуть відновлені:

en: Tabs saved on right will be restored to:
UA: Збережені справа вкладки будуть відновлені:

[ctx: tfrmoptionstabsextra.lblfavoritetabssavedirhistory.caption]
en: Keep saving dir history with Favorite Tabs:
UA: Зберігати історію каталогів для улюблених вкладок:

en: Default position in menu when saving a new Favorite Tabs:
UA: Положення за умовчанням у меню під час збереження нових улюблених вкладок:

[ctx: tfrmoptionsterminal.edrunintermcloseparams.hint]
en: {command} should normally be present here to reflect the command to be run in terminal
UA: Шаблон {command} позначає команду, запуск якої буде проведений в терміналі

[ctx: tfrmoptionsterminal.edrunintermstayopenparams.hint]
en: {command} should normally be present here to reflect the command to be run in terminal
UA: Шаблон {command} позначає команду, запуск якої буде проведений в терміналі

en: Command for just running terminal:
UA: Команда запуску терміналу:

en: Command for running a command in terminal and close after:
UA: Команда для запуску команд в терміналі (вікно буде закрито):

en: Command for running a command in terminal and stay open:
UA: Команда для запуску команд в терміналі (вікно залишиться відкритим):

[ctx: tfrmoptionsterminal.lbrunintermclosecmd.caption]
en: Command:
UA: Команди:

[ctx: tfrmoptionsterminal.lbrunintermcloseparams.caption]
en: Parameters:
UA: Параметри:

[ctx: tfrmoptionsterminal.lbrunintermstayopencmd.caption]
en: Command:
UA: Команди:

[ctx: tfrmoptionsterminal.lbrunintermstayopenparams.caption]
en: Parameters:
UA: Параметри:

[ctx: tfrmoptionsterminal.lbruntermcmd.caption]
en: Command:
UA: Команди:

[ctx: tfrmoptionsterminal.lbruntermparams.caption]
en: Parameters:
UA: Параметри:

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.btnclonebutton.caption]
en: C&lone button
UA: К&лонувати кнопку

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.btndeletebutton.caption]
en: &Delete
UA: Ви&далити кнопку

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.btnedithotkey.caption]
en: Edit hot&key
UA: Реда&гувати

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.btninsertbutton.caption]
en: &Insert new button
UA: В&ставити нову кнопку

en: Select
UA: Виділення

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.btnother.caption]
en: Other...
UA: Інше...

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.btnremovehotkey.caption]
en: Remove hotke&y
UA: Видалит&и гар.кл.

en: Suggest
UA: Пропозиції

en: Have DC suggest the tooltip based on button type, command and parameters
UA: DC буде пропонувати підказки на основі типу кнопки, команди і параметрів

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.cbflatbuttons.caption]
en: &Flat buttons
UA: П&ласкі кнопки

en: Report errors with commands
UA: Звітувати про помилки з командами

en: Enter command parameters, each in a separate line. Press F1 to see help on parameters.
UA: Введіть параметри команди, кожен в окремому рядку. Натисніть F1, щоб отримати довідку по параметрах.

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.gbgroupbox.caption]
en: Appearance
UA: Вигляд кнопок

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.lblbarsize.caption]
en: &Bar size:
UA: Розмір п&анелі:

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.lblexternalcommand.caption]
en: Co&mmand:
UA: Коман&да:

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.lblexternalparameters.caption]
en: Parameter&s:
UA: Параметр&и:

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.lblhelponinternalcommand.caption]
en: Help
UA: Довідка

en: Hot key:
UA: Гаряча клавіша:

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.lbliconfile.caption]
en: Ico&n:
UA: Іко&нка:

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.lbliconsize.caption]
en: Icon si&ze:
UA: Р&озмір іконки:

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.lblinternalcommand.caption]
en: Co&mmand:
UA: Коман&да:

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.lblinternalparameters.caption]
en: &Parameters:
UA: &Параметри:

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.lblstartpath.caption]
en: Start pat&h:
UA: Шля&х запуску:

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.lbltooltip.caption]
en: &Tooltip:
UA: Під&казка:

en: Add toolbar with ALL DC commands
UA: Додати панель інструментів зі всіма командами DC

en: for an external command
UA: для зовнішньої команди

en: for an internal command
UA: для внутрішньої команди

en: for a separator
UA: для роздільника

en: for a sub-tool bar
UA: для підпанелі інструментів

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.mibackup.caption]
en: Backup...
UA: Резервне копіювання...

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.miexport.caption]
en: Export...
UA: Експортувати...

en: Current toolbar...
UA: Поточна панель інстументів...

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.miexportcurrenttodcbar.caption]
en: to a Toolbar File (.toolbar)
UA: у файл Панелі інструментів  (.toolbar)

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.miexportcurrenttotcbarkeep.caption]
en: to a TC .BAR file (keep existing)
UA: у файл TC .BAR (лишити існуючий)

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.miexportcurrenttotcbarnokeep.caption]
en: to a TC .BAR file (erase existing)
UA: у файл TC .BAR (видалити існуючий)

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.miexportcurrenttotcinikeep.caption]
en: to a "wincmd.ini" of TC (keep existing)
UA: у файл  "wincmd.ini" від ТС (лишити існуючий)

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.miexportcurrenttotcininokeep.caption]
en: to a "wincmd.ini" of TC (erase existing)
UA: у файл  "wincmd.ini" від ТС (видалити існуючий)

en: Top toolbar...
UA: Головна панель інструментів...

en: Save a backup of Toolbar
UA: Зберегти резервну копію Панелі інструментів

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.miexporttoptodcbar.caption]
en: to a Toolbar File (.toolbar)
UA: у файл Панелі інструментів  (.toolbar)

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.miexporttoptotcbarkeep.caption]
en: to a TC .BAR file (keep existing)
UA: у файл TC .BAR (лишити існуючий)

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.miexporttoptotcbarnokeep.caption]
en: to a TC .BAR file (erase existing)
UA: у файл TC .BAR (видалити існуючий)

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.miexporttoptotcinikeep.caption]
en: to a "wincmd.ini" of TC (keep existing)
UA: у файл  "wincmd.ini" від ТС (лишити існуючий)

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.miexporttoptotcininokeep.caption]
en: to a "wincmd.ini" of TC (erase existing)
UA: у файл  "wincmd.ini" від ТС (видалити існуючий)

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.miexternalcommandaftercurrent.caption]
en: just after current selection
UA: одразу після обраного

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.miexternalcommandfirstelement.caption]
en: as first element
UA: як перший елемент

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.miexternalcommandlastelement.caption]
en: as last element
UA: як останній елемент

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.miexternalcommandpriorcurrent.caption]
en: just prior current selection
UA: одразу перед обраним

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.miimport.caption]
en: Import...
UA: Імпортувати...

en: Restore a backup of Toolbar
UA: Відновити з резервної копії Панелі інструментів

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.miimportbackupaddcurrent.caption]
en: to add to current toolbar
UA: додати до поточної панелі інструментів

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.miimportbackupaddmenucurrent.caption]
en: to add to a new toolbar to current toolbar
UA: додати до нової панелі на поточній панелі інструментів

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.miimportbackupaddmenutop.caption]
en: to add to a new toolbar to top toolbar
UA: додати до нової панелі на головній панелі інструментів

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.miimportbackupaddtop.caption]
en: to add to top toolbar
UA: додати до головної панелі

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.miimportbackupreplacetop.caption]
en: to replace top toolbar
UA: замінити головну панель інструментів

en: from a Toolbar File (.toolbar)
UA: з файлу Панель інструментів (.toolbar)

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.miimportdcbaraddcurrent.caption]
en: to add to current toolbar
UA: додати до поточної панелі інструментів

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.miimportdcbaraddmenucurrent.caption]
en: to add to a new toolbar to current toolbar
UA: додати до нової панелі на поточній панелі інструментів

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.miimportdcbaraddmenutop.caption]
en: to add to a new toolbar to top toolbar
UA: додати до нової панелі на головній панелі інструментів

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.miimportdcbaraddtop.caption]
en: to add to top toolbar
UA: додати до головної панелі

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.miimportdcbarreplacetop.caption]
en: to replace top toolbar
UA: замінити головну панель інструментів

en: from a single TC .BAR file
UA: з одного файлу ТС .BAR

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.miimporttcbaraddcurrent.caption]
en: to add to current toolbar
UA: додати до поточної панелі інструментів

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.miimporttcbaraddmenucurrent.caption]
en: to add to a new toolbar to current toolbar
UA: додати до нової панелі на поточній панелі інструментів

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.miimporttcbaraddmenutop.caption]
en: to add to a new toolbar to top toolbar
UA: додати до нової панелі на головній панелі інструментів

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.miimporttcbaraddtop.caption]
en: to add to top toolbar
UA: додати до головної панелі

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.miimporttcbarreplacetop.caption]
en: to replace top toolbar
UA: замінити головну панель інструментів

en: from "wincmd.ini" of TC...
UA: з файлу "wincmd.ini"  від ТС...

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.miimporttciniaddcurrent.caption]
en: to add to current toolbar
UA: додати до поточної панелі інструментів

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.miimporttciniaddmenucurrent.caption]
en: to add to a new toolbar to current toolbar
UA: додати до нової панелі на поточній панелі інструментів

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.miimporttciniaddmenutop.caption]
en: to add to a new toolbar to top toolbar
UA: додати до нової панелі на головній панелі інструментів

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.miimporttciniaddtop.caption]
en: to add to top toolbar
UA: додати до головної панелі

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.miimporttcinireplacetop.caption]
en: to replace top toolbar
UA: замінити головну панель інструментів

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.miinternalcommandaftercurrent.caption]
en: just after current selection
UA: одразу після обраного

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.miinternalcommandfirstelement.caption]
en: as first element
UA: як перший елемент

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.miinternalcommandlastelement.caption]
en: as last element
UA: як останній елемент

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.miinternalcommandpriorcurrent.caption]
en: just prior current selection
UA: одразу перед обраним

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.misearchandreplace.caption]
en: Search and replace...
UA: Знайти і замінити...

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.miseparatoraftercurrent.caption]
en: just after current selection
UA: одразу після обраного

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.miseparatorfirstitem.caption]
en: as first element
UA: як перший елемент

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.miseparatorlastelement.caption]
en: as last element
UA: як останній елемент

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.miseparatorpriorcurrent.caption]
en: just prior current selection
UA: одразу перед обраним

en: in all of all the above...
UA: в усіх усіх вищезгаданих...

en: in all commands...
UA: у всіх командах...

en: in all icon names...
UA: у всіх іменах іконок...

en: in all parameters...
UA: у всіх параметрах...

en: in all start path...
UA: у всіх шляхах запуску...

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.misubtoolbaraftercurrent.caption]
en: just after current selection
UA: одразу після обраного

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.misubtoolbarfirstelement.caption]
en: as first element
UA: як перший елемент

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.misubtoolbarlastelement.caption]
en: as last element
UA: як останній елемент

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.misubtoolbarpriorcurrent.caption]
en: just prior current selection
UA: одразу перед обраним

en: Button type
UA: Тип кнопки

en: Apply current settings to all configured filenames and paths
UA: Застосовуйте поточні налаштування до всіх налаштованих імен файлів і шляхів

[ctx: tfrmoptionstoolbarextra.ckbtoolbarcommand.caption]
en: Commands
UA: Команди

[ctx: tfrmoptionstoolbarextra.ckbtoolbaricons.caption]
en: Icons
UA: Іконки

[ctx: tfrmoptionstoolbarextra.ckbtoolbarstartpath.caption]
en: Starting paths
UA: Початкові шляхи

[ctx: tfrmoptionstoolbarextra.gbtoolbaroptionsextra.caption]
en: Paths
UA: Шляхи

en: Do this for files and paths for:
UA: Зробіть це для файлів і шляхів для:

[ctx: tfrmoptionstoolbarextra.lbpathtoberelativeto.caption]
en: Path to be relative to:
UA: Шлях:

[ctx: tfrmoptionstoolbarextra.lbtoolbarfilenamestyle.caption]
en: Way to set paths when adding elements for icons, commands and starting paths:
UA: Спосіб встановлення шляхів додавання елементів для значків, команд і початкових шляхів:

[ctx: tfrmoptionstoolbase.btnrelativetoolpath.hint]
en: Some functions to select appropriate path
UA: Деякі функції, щоб вибрати відповідний шлях

[ctx: TFRMOPTIONSTOOLBASE.CBTOOLSKEEPTERMINALOPEN.CAPTION]
en: &Keep terminal window open after executing program
UA: Тримати ві&кно терміналу відкритим після виконання програми

[ctx: TFRMOPTIONSTOOLBASE.CBTOOLSRUNINTERMINAL.CAPTION]
en: &Execute in terminal
UA: Виконати у т&ерміналі

[ctx: TFRMOPTIONSTOOLBASE.CBTOOLSUSEEXTERNALPROGRAM.CAPTION]
en: &Use external program
UA: Використовувати &зовнішню програму

[ctx: TFRMOPTIONSTOOLBASE.LBLTOOLSPARAMETERS.CAPTION]
en: A&dditional parameters
UA: Додатков&і параметри

[ctx: TFRMOPTIONSTOOLBASE.LBLTOOLSPATH.CAPTION]
en: &Path to program to execute
UA: &Шлях до зовнішньої програми

[ctx: tfrmoptionstooltips.btnaddtooltipsfiletype.caption]
en: A&dd
UA: До&дати

[ctx: tfrmoptionstooltips.btnapplytooltipsfiletype.caption]
en: A&pply
UA: &Застосувати

[ctx: tfrmoptionstooltips.btncopytooltipsfiletype.caption]
en: Cop&y
UA: Копіювати

[ctx: tfrmoptionstooltips.btndeletetooltipsfiletype.caption]
en: Delete
UA: &Видалити

[ctx: TFRMOPTIONSTOOLTIPS.BTNFIELDSSEARCHTEMPLATE.HINT]
en: Template...
UA: Шаблон...

[ctx: tfrmoptionstooltips.btnrenametooltipsfiletype.caption]
en: &Rename
UA: Пе&рейменувати

[ctx: tfrmoptionstooltips.btntooltipother.caption]
en: Oth&er...
UA: Інші...

en: Tooltip configuration for selected file type:
UA: Параметри підкладки для виборного типу файлів:

en: General options about tooltips:
UA: Параметри підкладки для виборного типу файлів:

[ctx: tfrmoptionstooltips.chkshowtooltip.caption]
en: &Show tooltip for files in the file panel
UA: Показати спливаючі підказки

[ctx: TFRMOPTIONSTOOLTIPS.LBLFIELDSLIST.CAPTION]
en: Category &hint:
UA: &Підказка категорії:

[ctx: TFRMOPTIONSTOOLTIPS.LBLFIELDSMASK.CAPTION]
en: Category &mask:
UA: &Маска категорії:

en: Tooltip hiding delay:
UA: Приховати підказку через:

en: Tooltip showing mode:
UA: Режим використання:

en: &File types:
UA: Типи &файлів:

en: Discard Modifications
UA: Відмінити зміни

[ctx: tfrmoptionstooltips.mitooltipsfiletypeexport.caption]
en: Export...
UA: Експортувати...

[ctx: tfrmoptionstooltips.mitooltipsfiletypeimport.caption]
en: Import...
UA: Імпортувати...

en: Sort Tooltip File Types
UA: Сортувати типи файлів

en: With double-click on the bar on top of a file panel
UA: Подвійне клацання по верхній смузі файлової панелі

[ctx: tfrmoptionstreeviewmenu.ckbdirectoryhotlistfrommenucommand.caption]
en: With the menu and internal command
UA: За допомогою меню і внутрішньої команди

en: Double click in tree select and exit
UA: Подвійне клацання по вибраному в дереві і вихід

[ctx: tfrmoptionstreeviewmenu.ckbfavoritatabsfrommenucommand.caption]
en: With the menu and internal command
UA: За допомогою меню і внутрішньої команди

en: With double-click on a tab (if configured for it)
UA: Подвійне клацання по вкладці

en: When using the keyboard shortcut, it will exit the window returning the current choice
UA: Якщо використовується комбінація клавіш - вибір і закриття вікна

en: Single mouse click in tree select and exit
UA: Клік миші по обраному в дереві і вихід

en: Use it for Command Line History
UA: Використовувати історію командного рядка

en: Use it for the Dir History
UA: Використовувати історію каталогів

en: Use it for the View History (Visited paths for active view)
UA: Використовувати історію перегляду (відвідані каталоги)

en: Behavior regarding selection:
UA: Поведінка при виборі:

en: Tree View Menus related options:
UA: Налаштування деревовидного меню:

en: Where to use Tree View Menus:
UA: Де використовувати деревоподібна меню:

en: *NOTE: Regarding the options like the case sensitivity, ignoring accents or not, these are saved and restored individually for each context from a usage and session to another.
UA: * ПРИМІТКА: Стан таких опцій, як чутливість до регістру і ігнорування акцентів, зберігається для наступних викликів меню.

en: With Directory Hotlist:
UA: З обраними каталогами:

en: With Favorite Tabs:
UA: З улюбленими вкладками:

en: With History:
UA: З історією:

en: Use and display keyboard shortcut for choosing items
UA: Використовувати і показувати поєднання клавіш для вибору пунктів

en: Layout and colors options:
UA: Налаштування кольору та макет:

en: Background color:
UA: Фон:

en: Cursor color:
UA: Колір курсора

en: Found text color:
UA: Знайдений текст:

en: Found text under cursor:
UA: Знайдений текст під курсором:

en: Normal text color:
UA: Нормальний текст:

en: Normal text under cursor:
UA: Нормальний текст під курсором:

en: Tree View Menu Preview:
UA: Попередній перегляд:

en: Secondary text color:
UA: Додатковий текст:

en: Secondary text under cursor:
UA: Додатковий текст під курсором:

en: Shortcut color:
UA: Гаряча клавіша:

en: Shortcut under cursor:
UA: Гаряча клавіша під курсором:

en: Unselectable text color:
UA: Невибраний колір тексту:

en: Unselectable under cursor:
UA: Неможливо вибрати під курсором:

en: Change color on left and you'll see here a preview of what your Tree View Menus will look likes with this sample.
UA: Змініть кольору зліва, і ви побачите, як буде виглядати ваше деревоподібна меню.

[ctx: TFRMOPTIONSVIEWER.LBLNUMBERCOLUMNSVIEWER.CAPTION]
en: &Number of columns in book viewer
UA: К-сть колонок у переглядачі к&ниг

[ctx: TFRMPACKDLG.BTNCONFIG.CAPTION]
en: Con&figure
UA: &Налаштувати

[ctx: TFRMPACKDLG.CAPTION]
en: Pack files
UA: Упакування файлів

en: C&reate separate archives, one per selected file/dir
UA: Окремі архіви для кожн&ого вибраного файлу/каталогу

en: Create self e&xtracting archive
UA: Створити само&розпаковуваний архів

[ctx: tfrmpackdlg.cbencrypt.caption]
en: Encr&ypt
UA: &Шифрувати

en: Mo&ve to archive
UA: Перем&істити в архів

en: &Multiple disk archive
UA: Багатото&мний архів

en: P&ut in the TAR archive first
UA: Сперш&у помістити в TAR архів

en: Also &pack path names (only recursed)
UA: Зберігати шляхи

en: Pack file(s) to the file:
UA: Ім'я архіву:

en: Packer
UA: Пакувальник

[ctx: TFRMPACKINFODLG.BTNCLOSE.CAPTION]
en: &Close
UA: &Закрити

en: Unpack &all and execute
UA: Розпакувати все і виконати

en: &Unpack and execute
UA: Розпакувати і виконати

[ctx: TFRMPACKINFODLG.CAPTION]
en: Properties of packed file
UA: Властивості стисненого файлу

en: Attributes:
UA: Атрибути:

en: Compression ratio:
UA: Коефіцієнт стиснення:

en: Date:
UA: Дата:

en: Method:
UA: Метод:

en: Original size:
UA: Оригінальний розмір:

en: File:
UA: Файл:

en: Packed size:
UA: Розмір стисненого:

en: Packer:
UA: Пакувальник:

en: Time:
UA: Час:

en: Close filter panel
UA: Закрити панель фільтрів

en: Enter text to search for or filter by
UA: Введіть текст для пошуку чи фільтрації

en: Case Sensitive
UA: Чутливість до регістру

[ctx: tfrmquicksearch.sbdirectories.hint]
en: Directories
UA: Каталоги

[ctx: tfrmquicksearch.sbfiles.hint]
en: Files
UA: Файли

en: Match Beginning
UA: Початок співпадіння

en: Match Ending
UA: Кінець співпадіння

[ctx: tfrmquicksearch.tglfilter.caption]
en: Filter
UA: Фільтр

en: Toggle between search or filter
UA: Перемикання між режимами пошуку або фільтра

en: &More rules
UA: Д&одати правила

en: L&ess rules
UA: П&рибрати правила

en: Use &content plugins, combine with:
UA: Використати контент-плагіни, комбінуючи з:

[ctx: tfrmsearchplugin.headercontrol.sections[0].text]
en: Plugin
UA: Плагін

[ctx: tfrmsearchplugin.headercontrol.sections[1].text]
en: Field
UA: Поле

[ctx: tfrmsearchplugin.headercontrol.sections[2].text]
en: Operator
UA: Оператор

[ctx: tfrmsearchplugin.headercontrol.sections[3].text]
en: Value
UA: Значення

en: &AND (all match)
UA: &AND (всі правила)

en: &OR (any match)
UA: &OR (будь-яке правило)

[ctx: tfrmselectpathrange.buttonpanel.cancelbutton.caption]
en: &Cancel
UA: Скасувати

[ctx: tfrmselectpathrange.buttonpanel.okbutton.caption]
en: &OK
UA: Гаразд

[ctx: tfrmselecttextrange.buttonpanel.cancelbutton.caption]
en: &Cancel
UA: Скасувати

[ctx: tfrmselecttextrange.buttonpanel.okbutton.caption]
en: &OK
UA: Гаразд

en: &Select the characters to insert:
UA: Виберіть &символи для вставки:

[ctx: TFRMSETFILEPROPERTIES.BTNCANCEL.CAPTION]
en: &Cancel
UA: &Скасувати

[ctx: TFRMSETFILEPROPERTIES.BTNOK.CAPTION]
en: &OK
UA: &Гаразд

[ctx: TFRMSETFILEPROPERTIES.CAPTION]
en: Change attributes
UA: Змінити атрибути

[ctx: TFRMSETFILEPROPERTIES.CBSTICKY.CAPTION]
en: Sticky
UA: Закріплювальний біт

[ctx: TFRMSETFILEPROPERTIES.CHKARCHIVE.CAPTION]
en: Archive
UA: Архівний

[ctx: TFRMSETFILEPROPERTIES.CHKCREATIONTIME.CAPTION]
en: Created:
UA: Створений:

[ctx: TFRMSETFILEPROPERTIES.CHKHIDDEN.CAPTION]
en: Hidden
UA: Прихований

[ctx: tfrmsetfileproperties.chklastaccesstime.caption]
en: Accessed:
UA: Доступний:

[ctx: tfrmsetfileproperties.chklastwritetime.caption]
en: Modified:
UA: Змінений:

[ctx: TFRMSETFILEPROPERTIES.CHKREADONLY.CAPTION]
en: Read only
UA: Лише читання

en: Including subfolders
UA: Рекурсивно

[ctx: TFRMSETFILEPROPERTIES.CHKSYSTEM.CAPTION]
en: System
UA: Системний

en: Timestamp properties
UA: Властивості мітки часу

[ctx: TFRMSETFILEPROPERTIES.GBUNIXATTRIBUTES.CAPTION]
en: Attributes
UA: Атрибути

[ctx: TFRMSETFILEPROPERTIES.GBWINATTRIBUTES.CAPTION]
en: Attributes
UA: Атрибути

[ctx: TFRMSETFILEPROPERTIES.LBLATTRBITSSTR.CAPTION]
en: Bits:
UA: Біти:

[ctx: TFRMSETFILEPROPERTIES.LBLATTRGROUPSTR.CAPTION]
en: Group
UA: Група

[ctx: tfrmsetfileproperties.lblattrinfo.caption]
en: (gray field means unchanged value)
UA: (сірі поля змінити неможливо)

[ctx: TFRMSETFILEPROPERTIES.LBLATTROTHERSTR.CAPTION]
en: Other
UA: Інші

[ctx: TFRMSETFILEPROPERTIES.LBLATTROWNERSTR.CAPTION]
en: Owner
UA: Власник

[ctx: TFRMSETFILEPROPERTIES.LBLATTRTEXTSTR.CAPTION]
en: Text:
UA: Текст:

[ctx: TFRMSETFILEPROPERTIES.LBLEXEC.CAPTION]
en: Execute
UA: Виконання

[ctx: tfrmsetfileproperties.lblmodeinfo.caption]
en: (gray field means unchanged value)
UA: (сірі поля змінити неможливо)

[ctx: TFRMSETFILEPROPERTIES.LBLOCTAL.CAPTION]
en: Octal:
UA: Вісімковий

[ctx: TFRMSETFILEPROPERTIES.LBLREAD.CAPTION]
en: Read
UA: Читання

[ctx: TFRMSETFILEPROPERTIES.LBLWRITE.CAPTION]
en: Write
UA: Запис

en: &Sort
UA: Сортувати

[ctx: tfrmsortanything.buttonpanel.cancelbutton.caption]
en: &Cancel
UA: Скасувати

[ctx: tfrmsortanything.buttonpanel.okbutton.caption]
en: &OK
UA: Гаразд

[ctx: tfrmsplitter.btnrelativeftchoice.hint]
en: Some functions to select appropriate path
UA: Деякі функції, щоб вибрати відповідний шлях

[ctx: TFRMSPLITTER.CAPTION]
en: Splitter
UA: Розбивка

en: Require a CRC32 verification file
UA: Створити файл контрольної суми

en: Size and number of parts
UA: Розмір і кількість частин

en: &Number of parts
UA: Кількіст&ь частин

en: &Bytes
UA: &Байт

[ctx: TFRMSPLITTER.RBTNGIGAB.CAPTION]
en: &Gigabytes
UA: &Гігабайти

[ctx: TFRMSPLITTER.RBTNKILOB.CAPTION]
en: &Kilobytes
UA: &Кілобайти

[ctx: TFRMSPLITTER.RBTNMEGAB.CAPTION]
en: &Megabytes
UA: &Мегабайти

[ctx: tfrmstartingsplash.lblbuild.caption]
en: Build
UA: Збірка

en: Operating System
UA: Операційна система

en: Platform
UA: Платформа

[ctx: tfrmstartingsplash.lblrevision.caption]
en: Revision
UA: Ревізія:

[ctx: tfrmstartingsplash.lblversion.caption]
en: Version
UA: Версія

en: WidgetsetVer
UA: Версія додатків

[ctx: TFRMSYMLINK.BTNCANCEL.CAPTION]
en: &Cancel
UA: &Скасувати

[ctx: TFRMSYMLINK.BTNOK.CAPTION]
en: &OK
UA: &Гаразд

en: Create symbolic link
UA: Створити симв. посилання

en: Use &relative path when possible
UA: &Відносний шлях якщо можливо

[ctx: TFRMSYMLINK.LBLEXISTINGFILE.CAPTION]
en: &Destination that the link will point to
UA: &Місце, на яке вказуватиме посилання

[ctx: TFRMSYMLINK.LBLLINKTOCREATE.CAPTION]
en: &Link name
UA: Ім'я поси&лання

en: Remove selection
UA: Щоб зняти позначку копіювання/видалення

en: Select for copying (default direction)
UA: Відзначити для копіювання (напрямок за замовчуванням)

en: Select for copying -> (left to right)
UA: Відмітити для копіювання -> (зліва направо)

en: Reverse copy direction
UA: Змінити напрямок копіювання

en: Select for copying <- (right to left)
UA: Відзначити для копіювання <- (справа наліво)

en: Select for deleting -> (right)
UA: Відмітити для видалення -> (праворуч)

[ctx: tfrmsyncdirsdlg.btnclose.caption]
en: Close
UA: Закрити

[ctx: tfrmsyncdirsdlg.btncompare.caption]
en: Compare
UA: Порівняти

[ctx: tfrmsyncdirsdlg.btnsynchronize.caption]
en: Synchronize
UA: Синхронізація

en: Synchronize directories
UA: Синхронізувати теки

en: asymmetric
UA: асиметрично

en: by content
UA: за змістом

en: ignore date
UA: ігнорувати дату

en: only selected
UA: лише виділене

en: Subdirs
UA: Підтеки

en: Show:
UA: Показати:

[ctx: tfrmsyncdirsdlg.headerdg.columns[0].title.caption]
en: Name
UA: Ім'я

[ctx: tfrmsyncdirsdlg.headerdg.columns[1].title.caption]
en: Size
UA: Розмір

[ctx: tfrmsyncdirsdlg.headerdg.columns[2].title.caption]
en: Date
UA: Дата

[ctx: tfrmsyncdirsdlg.headerdg.columns[4].title.caption]
en: Date
UA: Дата

[ctx: tfrmsyncdirsdlg.headerdg.columns[5].title.caption]
en: Size
UA: Розмір

[ctx: tfrmsyncdirsdlg.headerdg.columns[6].title.caption]
en: Name
UA: Ім'я

en: (in main window)
UA: (в основному вікні)

[ctx: tfrmsyncdirsdlg.menuitemcompare.caption]
en: Compare
UA: Порівняти

en: View left
UA: Вид зліва

en: View right
UA: Вид справа

en: duplicates
UA: дублікати

[ctx: tfrmsyncdirsdlg.sbequal.caption]
en: =
UA: <=>

en: singles
UA: унікальні

en: Please press "Compare" to start
UA: Для запуску натисніть  "Порівняти"

[ctx: tfrmsyncdirsperformdlg.caption]
en: Synchronize
UA: Синхронізація

en: Confirm overwrites
UA: Підтвердження перезапису

[ctx: tfrmtreeviewmenu.caption]
en: Tree View Menu
UA: Деревоподібне меню

en: Select your hot directory:
UA: Виберіть ваш обраний каталог:

en: Search is case sensitive
UA: Пошук чутливий до регістру

en: Full collapse
UA: Згорнути все

en: Full expand
UA: Розгорнути все

en: Search ignore accents and ligatures
UA: Ігнорувати акценти і лігатури

en: Search is not case sensitive
UA: Пошук нечутливий до регістру

en: Search is strict regarding accents and ligatures
UA: Пошук з акцентами і лигатурами

en: Don't show the branch content "just" because the searched string is found in the branche name
UA: Якщо рядок знайдено в імені гілки, то чи не показувати вміст гілки

en: If searched string is found in a branch name, show the whole branch even if elements don't match
UA: Якщо рядок знайдено в імені гілки, то показати всю гілку, навіть якщо елементи не відповідають

en: Close Tree View Menu
UA: Закрити деревоподібне меню

[ctx: tfrmtreeviewmenu.tbconfigurationtreeviewmenus.hint]
en: Configuration of Tree View Menu
UA: Налаштувати деревоподібне меню

[ctx: tfrmtreeviewmenu.tbconfigurationtreeviewmenuscolors.hint]
en: Configuration of Tree View Menu Colors
UA: Налаштувати кольори деревовидного меню

en: A&dd new
UA: Д&одати новий

[ctx: TFRMTWEAKPLUGIN.BTNCANCEL.CAPTION]
en: &Cancel
UA: &Скасувати

en: C&hange
UA: З&мінити

[ctx: tfrmtweakplugin.btndefault.caption]
en: De&fault
UA: &Типовий

[ctx: TFRMTWEAKPLUGIN.BTNOK.CAPTION]
en: &OK
UA: &Гаразд

[ctx: tfrmtweakplugin.btnrelativeplugin1.hint]
en: Some functions to select appropriate path
UA: Деякі функції, щоб вибрати відповідний шлях

[ctx: tfrmtweakplugin.btnrelativeplugin2.hint]
en: Some functions to select appropriate path
UA: Деякі функції, щоб вибрати відповідний шлях

[ctx: TFRMTWEAKPLUGIN.BTNREMOVE.CAPTION]
en: &Remove
UA: Вида&лити

[ctx: TFRMTWEAKPLUGIN.CAPTION]
en: Tweak plugin
UA: Параметри плагіну

en: De&tect archive type by content
UA: Визнача&ти тип архіву за вмістом

en: Can de&lete files
UA: Може вида&ляти файли

en: Supports e&ncryption
UA: Підтримує &шифрування

en: Sho&w as normal files (hide packer icon)
UA: Показувати як нормальні фа&йли (сховати іконку архіву)

en: Supports pac&king in memory
UA: Підтриму&є стиснення в пам'яті

en: Can &modify existing archives
UA: Може з&мінювати існуючі архіви

en: &Archive can contain multiple files
UA: &Архів може містити декілька файлів

en: Can create new archi&ves
UA: Може створювати нові архі&ви

en: S&upports the options dialogbox
UA: Підтримує діалогове вікно з налашт&уваннями

en: Allow searchin&g for text in archives
UA: Дозволити шукати текст у архі&вах

[ctx: TFRMTWEAKPLUGIN.LBLDESCRIPTION.CAPTION]
en: &Description:
UA: Оп&ис:

en: D&etect string:
UA: Визна&чення рядка:

[ctx: TFRMTWEAKPLUGIN.LBLEXTENSION.CAPTION]
en: &Extension:
UA: &Розширення:

en: Flags:
UA: Позначки:

[ctx: TFRMTWEAKPLUGIN.LBLNAME.CAPTION]
en: &Name:
UA: І&м'я

[ctx: TFRMTWEAKPLUGIN.LBLPLUGIN.CAPTION]
en: &Plugin:
UA: &Плагін:

[ctx: tfrmtweakplugin.lblplugin2.caption]
en: &Plugin:
UA: &Плагін:

[ctx: TFRMVIEWER.ACTABOUT.CAPTION]
en: About Viewer...
UA: Про переглядач...

en: Displays the About message
UA: Відображає інформаційне повідомлення

en: Change encoding
UA: Змінити кодування

[ctx: TFRMVIEWER.ACTCOPYFILE.CAPTION]
en: Copy File
UA: Копіювати файл

[ctx: TFRMVIEWER.ACTCOPYFILE.HINT]
en: Copy File
UA: Копіювати файл

[ctx: tfrmviewer.actcopytoclipboard.caption]
en: Copy To Clipboard
UA: &Копіювати в буфер

en: Copy To Clipboard Formatted
UA: Копіювати в буфер з &форматуванням

[ctx: TFRMVIEWER.ACTDELETEFILE.CAPTION]
en: Delete File
UA: Видалити файл

[ctx: TFRMVIEWER.ACTDELETEFILE.HINT]
en: Delete File
UA: Видалити файл

[ctx: tfrmviewer.actexitviewer.caption]
en: E&xit
UA: Ви&хід

[ctx: tfrmviewer.actfind.caption]
en: Find
UA: Знайти

[ctx: tfrmviewer.actfindnext.caption]
en: Find next
UA: Знайти наступний

[ctx: tfrmviewer.actfindprev.caption]
en: Find previous
UA: Знайти попереднє

[ctx: tfrmviewer.actfullscreen.caption]
en: Full Screen
UA: На весь екран

[ctx: tfrmviewer.actimagecenter.caption]
en: Center
UA: По центру вікна

[ctx: TFRMVIEWER.ACTLOADNEXTFILE.CAPTION]
en: &Next
UA: На&ступний

en: Load Next File
UA: Завантажити наступний

[ctx: TFRMVIEWER.ACTLOADPREVFILE.CAPTION]
en: &Previous
UA: &Попередній

en: Load Previous File
UA: Завантажити попередній

en: Mirror Horizontally
UA: Відобразити по горизонталі

[ctx: tfrmviewer.actmirrorhorz.hint]
en: Mirror
UA: Дзеркально

en: Mirror Vertically
UA: Відбити по вертикалі

[ctx: TFRMVIEWER.ACTMOVEFILE.CAPTION]
en: Move File
UA: Перемістити файл

[ctx: TFRMVIEWER.ACTMOVEFILE.HINT]
en: Move File
UA: Перемістити файл

[ctx: tfrmviewer.actpreview.caption]
en: Preview
UA: Попередній перегляд

[ctx: TFRMVIEWER.ACTRELOAD.CAPTION]
en: Reload
UA: Перезавантажити

en: Reload current file
UA: Перезавантажити поточний файл

[ctx: TFRMVIEWER.ACTROTATE180.CAPTION]
en: + 180
UA: Повернути на 180

[ctx: TFRMVIEWER.ACTROTATE180.HINT]
en: Rotate 180 degrees
UA: Повернути на 180

[ctx: TFRMVIEWER.ACTROTATE270.CAPTION]
en: - 90
UA: Повернути на 270

[ctx: TFRMVIEWER.ACTROTATE270.HINT]
en: Rotate -90 degrees
UA: Повернути на 270

[ctx: TFRMVIEWER.ACTROTATE90.CAPTION]
en: + 90
UA: Повернути на 90

[ctx: TFRMVIEWER.ACTROTATE90.HINT]
en: Rotate +90 degrees
UA: Повернути на 90

[ctx: tfrmviewer.actsave.caption]
en: Save
UA: Зберегти

[ctx: TFRMVIEWER.ACTSAVEAS.CAPTION]
en: Save As...
UA: Зберегти як...

en: Save File As...
UA: Зберегти як...

[ctx: tfrmviewer.actscreenshot.caption]
en: Screenshot
UA: Скріншот

en: Delay 3 sec
UA: Затримка 3 секунди

en: Delay 5 sec
UA: Затримка 5 секунд

[ctx: tfrmviewer.actselectall.caption]
en: Select All
UA: Виділити &усе

[ctx: tfrmviewer.actshowasbin.caption]
en: Show as &Bin
UA: Показати як &двійковий

[ctx: tfrmviewer.actshowasbook.caption]
en: Show as B&ook
UA: Показати в режимі "&Книга" (текст з колонками)

en: Show as &Dec
UA: Показати в д&есятковому вигляді

[ctx: tfrmviewer.actshowashex.caption]
en: Show as &Hex
UA: Показати як &шістнадцятковий

[ctx: tfrmviewer.actshowastext.caption]
en: Show as &Text
UA: Показати як &текст

[ctx: tfrmviewer.actshowaswraptext.caption]
en: Show as &Wrap text
UA: Показати як текст з &розривами рядків

[ctx: tfrmviewer.actshowgraphics.caption]
en: Graphics
UA: Графіка

[ctx: tfrmviewer.actshowplugins.caption]
en: Plugins
UA: Плагіни

[ctx: TFRMVIEWER.ACTSTRETCHIMAGE.CAPTION]
en: Stretch
UA: Розтягнути

en: Stretch Image
UA: Розтягнути зображення

[ctx: tfrmviewer.actstretchonlylarge.caption]
en: Stretch only large
UA: Тільки великі в розмір вікна

[ctx: TFRMVIEWER.ACTUNDO.HINT]
en: Undo
UA: Вернути

en: Zoom
UA: Збільшення

[ctx: tfrmviewer.actzoomin.caption]
en: Zoom In
UA: Збільшити

[ctx: tfrmviewer.actzoomout.caption]
en: Zoom Out
UA: Зменшити

[ctx: TFRMVIEWER.BTNCUTTUIMAGE.HINT]
en: Crop
UA: Обрізати

[ctx: TFRMVIEWER.BTNFULLSCREEN.HINT]
en: Full Screen
UA: На весь екран

[ctx: TFRMVIEWER.BTNHIGHTLIGHT.HINT]
en: Highlight
UA: Редагувати

[ctx: TFRMVIEWER.BTNPAINT.HINT]
en: Paint
UA: Малювати

en: Red Eyes
UA: Червоні очі

[ctx: TFRMVIEWER.BTNRESIZE.HINT]
en: Resize
UA: Змінити розмір

[ctx: tfrmviewer.caption]
en: Viewer
UA: Переглядач

[ctx: TFRMVIEWER.MIABOUT.CAPTION]
en: About
UA: Про програму...

[ctx: TFRMVIEWER.MIEDIT.CAPTION]
en: &Edit
UA: &Редагування

[ctx: TFRMVIEWER.MIENCODING.CAPTION]
en: En&coding
UA: Код&ування

[ctx: TFRMVIEWER.MIFILE.CAPTION]
en: &File
UA: &Файл

en: &Image
UA: &Малюнок

[ctx: TFRMVIEWER.MIROTATE.CAPTION]
en: Rotate
UA: Обертати

[ctx: TFRMVIEWER.MISCREENSHOT.CAPTION]
en: Screenshot
UA: Скріншот

[ctx: TFRMVIEWER.MIVIEW.CAPTION]
en: &View
UA: &Перегляд

[ctx: tfrmviewer.mnuplugins.caption]
en: Plugins
UA: Плагіни

[ctx: tfrmviewoperations.btnstartpause.caption]
en: &Start
UA: &Старт

en: S&top
UA: С&топ

[ctx: tfrmviewoperations.caption]
en: File operations
UA: Операції з файлами

en: Always on top
UA: Поверх всіх вікон

en: &Use "drag && drop" to move operations between queues
UA: Для переміщення операцій між чергами використовуйте перетягування

[ctx: tfrmviewoperations.mnucanceloperation.caption]
en: Cancel
UA: Скасувати

[ctx: tfrmviewoperations.mnucancelqueue.caption]
en: Cancel
UA: Скасувати

[ctx: tfrmviewoperations.mnunewqueue.caption]
en: New queue
UA: Нова черга

[ctx: tfrmviewoperations.mnuoperationshowdetached.caption]
en: Show in detached window
UA: Показати в окремому вікні

en: Put first in queue
UA: Перемістити в початок черги

en: Put last in queue
UA: Перемістити в кінець черги

[ctx: tfrmviewoperations.mnuqueue.caption]
en: Queue
UA: Черга

en: Out of queue
UA: Позачергово

[ctx: tfrmviewoperations.mnuqueue1.caption]
en: Queue 1
UA: Черга 1

[ctx: tfrmviewoperations.mnuqueue2.caption]
en: Queue 2
UA: Черга 2

[ctx: tfrmviewoperations.mnuqueue3.caption]
en: Queue 3
UA: Черга 3

[ctx: tfrmviewoperations.mnuqueue4.caption]
en: Queue 4
UA: Черга 4

[ctx: tfrmviewoperations.mnuqueue5.caption]
en: Queue 5
UA: Черга 5

[ctx: tfrmviewoperations.mnuqueueshowdetached.caption]
en: Show in detached window
UA: Показати в окремому вікні

en: &Pause all
UA: &Пауза для всіх

[ctx: tmultiarchivecopyoperationoptionsui.lblfileexists.caption]
en: When file exists
UA: Якщо файл існує

[ctx: twcxarchivecopyoperationoptionsui.lblfileexists.caption]
en: When file exists
UA: Якщо файл існує

[ctx: twfxplugincopymoveoperationoptionsui.cbcopytime.caption]
en: Copy d&ate/time
UA: Копіювати &дату/час

en: Work in background (separate connection)
UA: Працювати у фоні (окреме з’єднання)

[ctx: TWFXPLUGINCOPYMOVEOPERATIONOPTIONSUI.LBLFILEEXISTS.CAPTION]
en: When file exists
UA: Якщо файл існує

en: Date taken
UA: Дата зйомки

[ctx: uexifreader.rsimageheight]
en: Height
UA: Висота

[ctx: uexifreader.rsimagewidth]
en: Width
UA: Ширина

en: Manufacturer
UA: Виробник

en: Camera model
UA: Модель камери

en: Orientation
UA: Орієнтація

en: <DIR>
UA: <Папка>

en: <LNK>
UA: <Посилання>

en: Cancel Quick Filter
UA: Скасувати швидкий фільтр

en: Cancel Current Operation
UA: Скасувати поточну операцію

en: Enter filename, with extension, for dropped text
UA: Введіть ім’я файла з розширенням для перетягнутого тексту

en: Text format to import
UA: Формат тексту до імпорту

en: Broken:
UA: Пошкоджені:

en: General:
UA: Загальні:

en: Missing:
UA: Відсутні:

en: Read error:
UA: Помилок читання:

[ctx: ulng.rschecksumverifysuccess]
en: Success:
UA: Успішно:

en: Enter checksum and select algorithm:
UA: Введіть контрольну суму і виберіть алгоритм:

en: Verify checksum
UA: Перевірити контрольну суму

en: Total:
UA: Всього:

en: Do you want to clear filters for this new search?
UA: Хочете очистити фільтри для цього нового пошуку?

en: Clipboard doesn't contain any valid toolbar data.
UA: Буфер обміну не містить допустимих даних панелі інструментів.

en: All;Active Panel;Left Panel;Right Panel;File Operations;Configuration;Network;Miscellaneous;Parallel Port;Print;Mark;Security;Clipboard;FTP;Navigation;Help;Window;Command Line;Tools;View;User;Tabs;Sorting;Log
UA: Все;Активна панель;Ліва панель;Права панель;Файлові операції;Конфігурація;Мережа;Різне;Паралельний порт;Принтер;Відмітки;Безпека;Буфер обміну;FTP;Навігація;Довідка;Вікно;Командний рядок;Інструменти;Вигляд;Користувач;Вкладки;Сортування;Звіт

en: Legacy sorted;A-Z sorted
UA: Класичне сортування;А-Я сортування

en: Attr
UA: Атриб

[ctx: ulng.rscoldate]
en: Date
UA: Дата

en: Ext
UA: Розш

[ctx: ulng.rscolname]
en: Name
UA: Ім'я

[ctx: ulng.rscolsize]
en: Size
UA: Розмір

en: Align
UA: Вирівн

en: Caption
UA: Заголовок

[ctx: ulng.rsconfcoldelete]
en: Delete
UA: Видалити

en: Field contents
UA: Вміст поля даних

[ctx: ulng.rsconfcolmove]
en: Move
UA: Перемістити

[ctx: ulng.rsconfcolwidth]
en: Width
UA: Ширина

en: Customize column
UA: Налаштування колонки

en: Configure file association
UA: Налаштування асоціацій з файлами

en: Confirming command line and parameters
UA: Підтвердження командного рядка і параметрів

en: Copy (%d) %s
UA: Копіювати (%d) %s

en: Imported DC toolbar
UA: Імпортована панель інструментів DC

en: Imported TC toolbar
UA: Імпортована панель інструментів ТC

[ctx: ulng.rsdefaultpersonalizedabbrevbyte]
en: B
UA: Б

en: GB
UA: Гб

en: KB
UA: Кб

en: MB
UA: Мб

en: TB
UA: Тб

en:  Adds:
UA: Додано:

en:  Deletes:
UA: Видалено:

en: The two files are identical!
UA: Ці два файли ідентичні!

en:  Matches:
UA: Співпадінь:

en:  Modifies:
UA: Змінено:

en: Ab&ort
UA: П&ерервати

[ctx: ulng.rsdlgbuttonall]
en: A&ll
UA: В&се

en: A&ppend
UA: &Додати

en: A&uto-rename source files
UA: Авто-перейменування вихідних файлів

[ctx: ulng.rsdlgbuttoncancel]
en: &Cancel
UA: &Скасувати

en: Compare &by content
UA: Порівняти

en: &Continue
UA: Продов&жити

en: &Merge
UA: &Об'єднати в

en: Mer&ge All
UA: Об'&єднати у всі

en: E&xit program
UA: В&ихід з програми

en: Ig&nore
UA: Нехтувати

en: I&gnore All
UA: Пропуст&ити все

en: &No
UA: &Ні

en: Non&e
UA: &Жодного

[ctx: ulng.rsdlgbuttonok]
en: &OK
UA: &ОК

en: Ot&her
UA: Ін&ший

en: &Overwrite
UA: &Перезаписати

en: Overwrite &All
UA: Пере&записати все

en: Overwrite All &Larger
UA: Перезаписати всі &великі

en: Overwrite All Ol&der
UA: Замінити всі ста&рі

en: Overwrite All S&maller
UA: Перезаписати всі &маленькі

[ctx: ulng.rsdlgbuttonrename]
en: R&ename
UA: Пере&йменувати

en: &Resume
UA: &Підсумок

en: Re&try
UA: Повтор&ити

en: As Ad&ministrator
UA: як &Адміністратор

en: &Skip
UA: Пр&опустити

en: S&kip All
UA: Проп&устити все

en: &Unlock
UA: &Розблокувати

en: &Yes
UA: &Так

[ctx: ulng.rsdlgcp]
en: Copy file(s)
UA: Копіювання файлу(ів)

[ctx: ulng.rsdlgmv]
en: Move file(s)
UA: Переміщення файлу(ів)

[ctx: ulng.rsdlgoppause]
en: Pau&se
UA: Пау&за

[ctx: ulng.rsdlgopstart]
en: &Start
UA: &Старт

[ctx: ulng.rsdlgqueue]
en: Queue
UA: Черга

en: Speed %s/s
UA: Швидкість %s/s

en: Speed %s/s, time remaining %s
UA: Швидкість %s/с, залишилось часу %s

en: Rich Text Format;HTML Format;Unicode Format;Simple Text Format
UA: Формат RTF;Формат HTML;Текст в Unicode;Простий текст

[ctx: TFRMOPTIONSFILEPANELSCOLORS.DBFREESPACEINDICATOR.CAPTION]
en: Drive Free Space Indicator
UA: Керування індикатором вільного місця

en: <no label>
UA: <немає мітки>

en: <no media>
UA: <немає носія>

en: Internal Editor of Double Commander.
UA: Внутрішній редактор Double Commander.

en: Goto line:
UA: Перейти до рядка:

[ctx: ulng.rseditgotolinetitle]
en: Goto Line
UA: Перехід до рядка

en: new.txt
UA: Новий.txt

en: Filename:
UA: Ім'я файлу:

en: Open file
UA: Відкрити файл

en: &Backward
UA: &Назад

[ctx: ulng.rseditsearchcaption]
en: Search
UA: Пошук

en: &Forward
UA: &Вперед

[ctx: ulng.rseditsearchreplace]
en: Replace
UA: Замінити

en: with external editor
UA: із зовнішнім редактором

en: with internal editor
UA: з внутрішнім редактором

[ctx: ulng.rsexecuteviashell]
en: Execute via shell
UA: Виконати через оболонку

[ctx: ulng.rsexecuteviaterminalclose]
en: Execute via terminal and close
UA: Виконати через термінал і закрити

[ctx: ulng.rsexecuteviaterminalstayopen]
en: Execute via terminal and stay open
UA: Виконати через термінал і лишити відкритим

en: No extension defined before command "%s". It will be ignored.
UA: Не вказано розширення до команди "%s". Буде проігноровано.

en: Left;Right;Active;Inactive;Both;None
UA: Зліва;Справа;Активний;Неактивний;Обидва;Немає

en: No;Yes
UA: Немає;Так

en: Exported_from_DC
UA: Експортувати_з_DC

en: Ask;Overwrite;Skip
UA: Запитувати;Перезаписувати;Пропускати

en: Ask;Merge;Skip
UA: Запитати;Замінити;Копіювати в; Пропустити

en: Ask;Overwrite;Overwrite Older;Skip
UA: Запитати;Замінити;Замінити старі;Пропустити

[ctx: ulng.rsfileopsetpropertyerroroptions]
en: Ask;Don't set anymore;Ignore errors
UA: Запитати;Не встановлювати більше;Ігнорувати помилки

en: Any files
UA: Всі файли

en: Archiver config files
UA: Налаштування архіваторів

en: DC Tooltip files
UA: Підказки DC

en: Directory Hotlist files
UA: Вибрані каталоги

en: Executables files
UA: EXE-файли

en: .ini Config files
UA: INI-файли

en: Legacy DC .tab files
UA: TAB-файли

en: Plugin files
UA: Файли плагінів

en: FILTER
UA: Фільтр

en: TC Toolbar files
UA: Панелі інструментів TC

en: DC Toolbar files
UA: Панелі інструментів DC

en: .xml Config files
UA: XML-Файли

en: Define template
UA: Визначення шаблону

en: %s level(s)
UA: %s рівень(і)

en: all (unlimited depth)
UA: Всюди (необмежена глибина)

en: current dir only
UA: Тільки поточному каталогозі

en: Directory %s does not exist!
UA: Каталог %s не існує!

[ctx: ulng.rsfindfound]
en: Found: %d
UA: Знайдено: %d

en: Save search template
UA: Зберегти шаблон пошуку

en: Template name:
UA: Ім'я шаблону

[ctx: ulng.rsfindscanned]
en: Scanned: %d
UA: Проглянуто: %d

en: Scanning
UA: Сканування

[ctx: ulng.rsfindsearchfiles]
en: Find files
UA: Пошук файлів

en: Time of scan:
UA: Час сканування:

en: Begin at
UA: Починати з

en: &Console Font
UA: Шрифт &консолі

en: &Editor Font
UA: Шрифт &редактора

en: &Log Font
UA: Шрифт &логу

en: Main &Font
UA: Основний &шрифт

en: Path Font
UA: Поточний &шлях

en: &Viewer Font
UA: Шрифт &переглядача

[ctx: ulng.rsfontusageviewerbook]
en: Viewer&Book Font
UA: Шрифт переглядача &книг

en: %s of %s free
UA: Вільно %s з %s

en: %s free
UA: %s вільно

en: Access date/time
UA: Дата/Час доступу

[ctx: ulng.rsfuncattr]
en: Attributes
UA: Атрибути

[ctx: ulng.rsfunccomment]
en: Comment
UA: Коментар

en: Compressed size
UA: Стиснутий розмір

en: Creation date/time
UA: Дата/Час створення

[ctx: ulng.rsfuncext]
en: Extension
UA: Розширення

[ctx: ulng.rsfuncgroup]
en: Group
UA: Група

en: Change date/time
UA: Зміна дати/часу

en: Link to
UA: Посилання на

en: Modification date/time
UA: Дата/Час зміни

[ctx: ulng.rsfuncname]
en: Name
UA: Ім'я

en: Name without extension
UA: Ім’я без розширення

[ctx: ulng.rsfuncowner]
en: Owner
UA: Власник

[ctx: ulng.rsfuncpath]
en: Path
UA: Шлях

[ctx: ulng.rsfuncsize]
en: Size
UA: Розмір

en: Type
UA: Тип

en: Error creating hardlink.
UA: Помилка створення жорсткого посилання.

en: none;Name, a-z;Name, z-a;Ext, a-z;Ext, z-a;Size 9-0;Size 0-9;Date 9-0;Date 0-9
UA: немає;Ім'я, а-я;Ім'я, я-а;Тип, а-я;Тип, я-а;Розмір 9-0;Розмір 0-9;Дата 9-0;Дата 0-9

en: Warning! When restoring a .hotlist backup file, this will erase existing list to replace by the imported one.
    
    Are you sure you want to proceed?
UA: Увага! При відновленні файлу .hotlist з резервної копії,  буде стерто існуючий список.
    
    Ви впевнені, що хочете продовжити?

en: Copy/Move Dialog
UA: Вікно Копіювання/Переміщення

[ctx: ulng.rshotkeycategorydiffer]
en: Differ
UA: Порівнювач

en: Edit Comment Dialog
UA: Діалог редагування коментаря

[ctx: ulng.rshotkeycategoryeditor]
en: Editor
UA: Редактор

[ctx: ulng.rshotkeycategoryfindfiles]
en: Find files
UA: Пошук файлів

en: Main
UA: Основний

[ctx: ulng.rshotkeycategorymultirename]
en: Multi-Rename Tool
UA: Групове перейменування

en: Synchronize Directories
UA: Синхронізація каталогів

[ctx: ulng.rshotkeycategoryviewer]
en: Viewer
UA: Переглядач

en: A setup with that name already exists.
    Do you want to overwrite it?
UA: Файл з такою назвою вже існує.
    Хочете переписати його?

en: Are you sure you want to restore default?
UA: Ви впевнені, що хочете відновити значення за замовчуванням?

en: Are you sure you want to erase setup "%s"?
UA: Ви впевнені, що хочете видалити набір "%s"?

en: Copy of %s
UA: Копія %s

en: Input your new name
UA: Введіть нове ім'я

en: You must keep at least one shortcut file.
UA: Ви повинні зберегти принаймні один файл гарячих клавіш.

en: New name
UA: Нове ім'я

en: "%s" setup has been modified.
    Do you want to save it now?
UA: Файл "%s" був змінений.
    Хочете зберегти його зараз?

en: No shortcut with "ENTER"
UA: Не застосовувати "Enter"

en: By command name;By shortcut key (grouped);By shortcut key (one per row)
UA: На ім'я команди;По гарячих клавішах (групов.);По гарячих клавішах (по одній)

en: Cannot find reference to default bar file
UA: Не вдається знати файл типової панелі інструментів

en: G
UA: Г

en: K
UA: К

en: M
UA: М

en: T
UA: Т

[ctx: ulng.rslegacyoperationbytesuffixletter]
en: B
UA: Б

en: List of "Find files" windows
UA: Список вікон "Пошук файлів"

en: Unselect mask
UA: Маска зняття вибору

en: Select mask
UA: Маска вибору

en: Input mask:
UA: Вкажіть маску (роздільник - ';'):

en: A columns view with that name already exists.
UA: Набір колонок з таким іменем вже існує.

en: To change current editing colmuns view, either SAVE, COPY or DELETE current editing one
UA: Для зміни поточного редагування набору колонок, або збереження, копійювання чи видалення одного

en: Configure custom columns
UA: Налаштувати набір колонок

en: Enter new custom columns name
UA: Введіть нове ім’я набору колонок

[ctx: ulng.rsmnuactions]
en: Actions
UA: Команди

en: <Default>
UA: <За замовчуванням>

en: Octal
UA: Восьмирічний

en: Create Shortcut...
UA: Створити ярлик...

en: Disconnect Network Drive...
UA: Відключити мережевий диск...

[ctx: ulng.rsmnuedit]
en: Edit
UA: Редагувати

en: Eject
UA: Витягнути

en: Extract here...
UA: Розпакувати тут...

en: Map Network Drive...
UA: Підключити мережевий диск...

en: Mount
UA: Монтувати

[ctx: ulng.rsmnunew]
en: New
UA: Створити

en: No media available
UA: Немає доступних носіїв

[ctx: ulng.rsmnuopen]
en: Open
UA: Відкрити

[ctx: ulng.rsmnuopenwith]
en: Open with
UA: Відкрити з допомогою...

[ctx: ulng.rsmnuopenwithother]
en: Other...
UA: Інше...

en: Pack here...
UA: Упакувати тут...

en: Sort by
UA: Сортувати за

en: Unmount
UA: Розмонтувати

[ctx: ulng.rsmnuview]
en: View
UA: Перегляд

en: Account:
UA: Обліковий запис:

en: All Double Commander internal commands
UA: Всі внутрішні команди Double Commander

en: Description: %s
UA: Опис: %s

en: Additional parameters for archiver command-line:
UA: Додаткові параметри для командного рядка архіватора:

en: Do you want to enclose between quotes?
UA: Хочете взяти в лапки?

en: Bad CRC32 for resulting file:
    "%s"
    
    Do you want to keep the resulting corrupted file anyway?
UA: Не збігається контрольна сума для файлу:
    "%s"
    
    Бажаєте зберегти пошкоджений файл в будь-якому разі?

en: You can not copy/move a file "%s" to itself!
UA: Ви не можете скопіювати/перемістити файл "%s" в самого себе!

en: Cannot delete directory %s
UA: Не вдається видалити каталог %s

en: Cannot overwrite directory "%s" with non-directory "%s"
UA: Неможливо перезаписати каталог "%s" файлом, не є каталогом "%s"

en: Change current directory to "%s" failed!
UA: Перехід в каталог [%s] не вдався!

en: Remove all inactive tabs?
UA: Видалити всі неактивні вкладки?

en: This tab (%s) is locked! Close anyway?
UA: Закладка (%s) заблокована. Закрити?

en: Confirmation of parameter
UA: Підтвердження параметра

en: Are you sure you want to quit?
UA: Ви впевнені, що хочете вийти?

en: The file %s has changed. Do you want to copy it backward?
UA: Файл %s змінений. Бажаєте скопіювати його назад?

en: Could not copy backward - do you want to keep the changed file?
UA: Не вдалося скопіювати назад - бажаєте зберегти змінений файл?

en: Copy %d selected files/directories?
UA: Копіювати %d обраних файлів/каталогів?

en: Copy selected "%s"?
UA: Копіювати виділене "%s"?

en: < Create a new file type "%s files" >
UA: < Створення нового типу файла "%s files" >

en: Enter location and filename where to save a DC Toolbar file
UA: Введіть розташування і ім'я файлу, куди зберегти файл панелі інструментів

en: Custom action
UA: Дії користувача

en: Delete the partially copied file ?
UA: Видалити частково скопійований файл?

en: Delete %d selected files/directories?
UA: Видалити %d обраних файлів/каталогів?

en: Delete %d selected files/directories into trash can?
UA: Видалити %d обраних файлів/каталогів у смітник?

en: Delete selected "%s"?
UA: Видалити вибрані "%s"?

en: Delete selected "%s" into trash can?
UA: Видалити вибрані "%s" в смітник

en: Can not delete "%s" to trash! Delete directly?
UA: Неможливо видалити "%s" у смітник! Видалити назавжди?

en: Disk is not available
UA: Диск не доступний

en: Enter custom action name:
UA: Введіть ім’я дії користувача:

en: Enter file extension:
UA: Введіть розширення файла:

en: Enter name:
UA: Введіть ім'я:

en: Enter name of new file type to create for extension "%s"
UA: Введіть ім'я нового типу файла, щоб створити  розширення для "%s"

en: CRC error in archive data
UA: Контрольна сума не співпадає, архів пошкоджено.

en: Data is bad
UA: Дані пошкоджено

en: Can not connect to server: "%s"
UA: Неможливо з'єднатися з серевером: "%s"

en: Cannot copy file %s to %s
UA: Помилка при копіюванні файлу %s в %s

en: There already exists a directory named "%s".
UA: Там вже існує каталог з ім'ям "%s".

en: Date %s is not supported
UA: Дата %s не підтримується

en: Directory %s exists!
UA: Каталог %s існує!

en: Function aborted by user
UA: Припинено користувачем

en: Error closing file
UA: Не можу закрити файл

en: Cannot create file
UA: Не можу створити файл

en: No more files in archive
UA: В архіві немає більше файлів

en: Cannot open existing file
UA: Не можу відкрити існуючий файл

en: Error reading from file
UA: Помилка читання з файлу

en: Error writing to file
UA: Помилка запису в файл

en: Can not create directory %s!
UA: Не можу створити каталог %s!

en: Invalid link
UA: Некоректне посилання

en: No files found
UA: Файли не знайдено

en: Not enough memory
UA: Недостатньо пам'яті

en: Function not supported!
UA: Функція не підтримується!

en: Error in context menu command
UA: Помилка в команді контекстного меню

en: Error when loading configuration
UA: Помилка при завантаженні конфігурації

en: Syntax error in regular expression!
UA: Синтаксична помилка в регулярному виразі!

en: Cannot rename file %s to %s
UA: Неможливо перейменувати файл з %s в %s

en: Can not save association!
UA: Не вдається зберегти асоціацію!

en: Cannot save file
UA: Неможливо зберегти файл

en: Can not set attributes for "%s"
UA: Неможливо встановити атрибути для "%s"

en: Can not set date/time for "%s"
UA: Неможливо встановити дату/час для "%s"

en: Can not set owner/group for "%s"
UA: Не вдається встановити права/групу для "%s"

en: Can not set permissions for "%s"
UA: Не вдається встановити права для "%s"

en: Buffer too small
UA: Буфер переповнено

en: Too many files to pack
UA: Надто багато файлів для запакування

en: Archive format unknown
UA: Архів пошкоджено або має невідомий формат

en: Executable: %s
UA: Шлях: %s

en: Exit status:
UA: Код виходу:

en: Are you sure you want to remove all entries of your Favorite Tabs? (There is no "undo" to this action!)
UA: Ви впевнені, що хочете видалити всі ваші обрані вкладки? (Не можна буде скасувати!)

en: Drag here other entries
UA: Перетягніть сюди інші записи

en: Enter a name for this new Favorite Tabs entry:
UA: Введіть ім'я нових обраних вкладок:

en: Saving a new Favorite Tabs entry
UA: Збереження нових обраних вкладок

en: Number of Favorite Tabs exported successfully: %d on %d
UA: Кількість успішно експортованих обраних вкладок: %d з %d

en: Default extra setting for save dir history for new Favorite Tabs:
UA: Зберігати історію каталогів для нових обраних вкладок:

en: Number of file(s) imported successfully: %d on %d
UA: Кількість успішно імпортованих файлів: %d з %d

en: Legacy tabs imported
UA: Імпортовані вкладки

en: Select .tab file(s) to import (could be more than one at the time!)
UA: Виділіть TAB-файл(и) для імпорту (можна більше одного за раз!)

en: Last Favorite Tabs modification have been saved yet. Do you want to save them prior to continue?
UA: Остання зміна обраних вкладок ще не збережено. Хочете зберегти їх перед тим як продовжити?

[ctx: ulng.rsmsgfavoritetabssimplemode]
en: Keep saving dir history with Favorite Tabs:
UA: Зберігати історію каталогів для обраних вкладок:

[ctx: ulng.rsmsgfavoritetabssubmenuname]
en: Submenu name
UA: Назва підменю

en: This will load the Favorite Tabs: "%s"
UA: Будуть завантажені обрані вкладки: "%s"

en: Save current tabs over existing Favorite Tabs entry
UA: Зберегти поточні вкладки поверх існуючих обраних вкладок

en: File %s changed, save?
UA: Файл %s змінено, зберегти?

en: %s bytes, %s
UA: %s байт, %s

en: Overwrite:
UA: Перезаписати:

en: File %s exists, overwrite?
UA: Файл %s існує, перезаписати?

en: With file:
UA: З файлу:

en: File "%s" not found.
UA: Не знайдено файл  "%s".

en: File operations active
UA: Активні операції з файлами

en: Some file operations have not yet finished. Closing Double Commander may result in data loss.
UA: Деякі операції з файлами ще не завершені. Закриття Double Commander може призвести до втрати даних.

en: The target name length (%d) is more than %d characters!
    %s
    Most programs will not be able to access a file/directory with such a long name!
UA: Довжина цільового шляху (%d) перевищує %d символів!
    %s
    Більшість програм не зможуть звернутися до файлу/каталогу з таким довгим ім'ям!

en: File %s is marked as read-only/hidden/system. Delete it?
UA: Файл %s помічений як доступний лише для читання. Видалити?

en: Are you sure you want to reload the current file and lose the changes?
UA: Все внесені зміни будуть втрачені!
    Продовжити?

en: The file size of "%s" is too big for destination file system!
UA: Розмір файлу "%s" є занадто великим для цільової файлової системи!

en: Folder %s exists, merge?
UA: Тека %s існує, перезаписати?

en: Follow symlink "%s"?
UA: Прямувати за посиланням "%s"?

en: Select the text format to import
UA: Виберіть текстовий формат для імпорту

en: Add %d selected dirs
UA: Додати %d виділених тек

en: Add selected dir:
UA: Додати виділений каталог:

en: Add current dir:
UA: Додати поточний каталог:

en: Do command
UA: Виконати каманду

[ctx: ulng.rsmsghotdirconfighotlist]
en: Configuration of Directory Hotlist
UA: Налаштування обраних каталогів

en: Are you sure you want to remove all entries of your Directory Hotlist? (There is no "undo" to this action!)
UA: Ви впевнені, що хочете видалити всі записи зі списку Обраних каталогів? (Шляху назад не буде!)

en: This will execute the following command:
UA: Це виконає наступну команду:

en: This is hot dir named
UA: Це Вибраний каталог по імені

en: This will change active frame to the following path:
UA: Це змінить активну панель на наступний шлях:

en: And inactive frame would change to the following path:
UA: І змінить неактивну панель на наступний шлях:

en: Error backuping entries...
UA: Помилка резервного копіювання...

en: Error exporting entries...
UA: Помилка експорту об’єктів...

en: Export all!
UA: Експортувати все!

en: Export Directory Hotlist - Select the entries you want to export
UA: Експорт обраних каталогів - Виділіть об’єкти для експорту

en: Export selected
UA: Експотрувати виділене

[ctx: ulng.rsmsghotdirimportall]
en: Import all!
UA: Імпортувати все!

en: Import Directory Hotlist - Select the entries you want to import
UA: Імпорт обраних каталогів - Виділіть об’єкти для експорту

[ctx: ulng.rsmsghotdirimportsel]
en: Import selected
UA: Імпортувати виділене

[ctx: ulng.rsmsghotdirjustpath]
en: &Path:
UA: Шлях

en: Locate ".hotlist" file to import
UA: Знайдіть файл  ".hotlist"  для імпорту

en: Hotdir name
UA: Ім’я обраних каталогів

en: Number of new entries: %d
UA: Кількість нових елементів: %d

en: Nothing selected to export!
UA: Нічого не вибрано для експорта!

en: Hotdir path
UA: Шлях до Обраних каталогів

en: Re-Add selected dir:
UA: Передодати обраний каталог:

en: Re-Add current dir:
UA: Передодати поточний каталог:

en: Enter location and filename of Directory Hotlist to restore
UA: Введіть розташування і ім'я файлу Обраних каталогів для відновлення

[ctx: ulng.rsmsghotdirsimplecommand]
en: Command:
UA: Команди:

[ctx: ulng.rsmsghotdirsimpleendofmenu]
en: (end of sub menu)
UA: (кінець підменю)

[ctx: ulng.rsmsghotdirsimplemenu]
en: Menu &name:
UA: Назва меню:

[ctx: ulng.rsmsghotdirsimplename]
en: &Name:
UA: Назва:

[ctx: ulng.rsmsghotdirsimpleseparator]
en: (separator)
UA: (роздільник)

[ctx: ulng.rsmsghotdirsubmenuname]
en: Submenu name
UA: Назва підменю

en: Hotdir target
UA: Обрані каталоги у призначенні

en: Determine if you want the active frame to be sorted in a specified order after changing directory
UA: Визначте, як має бути відсортована активна панель після зміни каталога

en: Determine if you want the not active frame to be sorted in a specified order after changing directory
UA: Визначте, як має бути відсортована НЕактивна панель після зміни каталога

en: Some functions to select appropriate path relative, absolute, windows special folders, etc.
UA: Деякі функції, щоб вибрати відповідний шлях - відносний, абсолютний, спеціальні папки Windows, тощо.

en: Total entries saved: %d
    
    Backup filename: %s
UA: Всього об’єктів збережено: %d
    
    Ім’я резервного файла: %s

en: Total entries exported:
UA: Всього записів експортовано:

en: Do you want to delete all elements inside the sub-menu [%s]?
    Answering NO will delete only menu delimiters but will keep element inside sub-menu.
UA: Ви хочете видалити всі елементи всередині підменю [%s]?
    Відповідь НІ видалить тільки роздільники і залишить елементи всередині підменю.

en: Enter location and filename where to save a Directory Hotlist file
UA: Введіть розташування і ім’я файла, куди зберегти файл Обраних каталогів

en: Incorrect resulting filelength for file : "%s"
UA: Невірна довжина файла : "%s"

en: Please insert next disk or something similar.
    
    It is to allow writing this file:
    "%s"
    
    Number of bytes still to write: %d
UA: Будь ласка, вставте наступний диск чи щось подібне.
    
    Це дозволить запис цього файла:
    "%s"
    
    Кількість вільних байт для запису:%d

en: Error in command line
UA: Помилка в командному рядку

en: Invalid filename
UA: Некоректне ім’я файла

en: Invalid format of configuration file
UA: Неправильний формат файла конфігурації

en: Invalid hexadecimal number: "%s"
UA: Неприпустиме шістнадцяткове число: "%s"

en: Invalid path
UA: Некоректний шлях

en: Path %s contains forbidden characters.
UA: Шлях %s містить недопустимі символи.

en: This is not a valid plugin!
UA: Цей плагін недопустимий!

en: This plugin is built for Double Commander for %s.%sIt can not work with Double Commander for %s!
UA: Цей плагін створений для Double Commander %s. %s не може працювати з Double Commander %s!

en: Invalid quoting
UA: Недопустиме значення в лапках

en: Invalid selection.
UA: Некоректне виділення.

en: Loading file list...
UA: Завантаження списку файлів...

en: Locate TC configuration file (wincmd.ini)
UA: Знайдіть файл конфігурації TC (wincmd.ini)

en: Locate TC executable file (totalcmd.exe or totalcmd64.exe)
UA: Знадіть виконуваний файл ТС (totalcmd.exe or totalcmd64.exe)

en: Copy file %s
UA: Копіювання файлу %s

en: Delete file %s
UA: Видалення файлу %s

en: Error:
UA: Помилка:

en: Launch external
UA: Зовнішній запуск

en: Result external
UA: Зовнішній результат

en: Extract file %s
UA: Розпакування файлу %s

en: Info:
UA: Інформація:

en: Create link %s
UA: Створення посилання %s

en: Create directory %s
UA: Створення каталогу %s

en: Move file %s
UA: Переміщення файлу %s

en: Pack to file %s
UA: Упакування в файл %s

en: Program shutdown
UA: Завершення програми

en: Program start
UA: Запуск програми

en: Remove directory %s
UA: Видалення каталогу %s

en: Done:
UA: Виконано:

en: Create symlink %s
UA: Створення символьного посилання %s

en: Test file integrity %s
UA: Перевірка цілістності файлу %s

en: Wipe file %s
UA: Знищення файлу %s

en: Wipe directory %s
UA: Знищення каталогу %s

en: Master Password
UA: Суперпароль

en: Please enter the master password:
UA: Будь ласка, введіть суперпароль:

en: New file
UA: Новий файл

en: Next volume will be unpacked
UA: Наступний том буде розпаковано

en: No files
UA: Файли відсутні

en: No files selected.
UA: Немає виділених файлів.

en: No enough free space on target drive, Continue?
UA: Недостатньо місця на отримувачі. Продовжити?

en: No enough free space on target drive, Retry?
UA: Недостатньо місця на отримувачі. Повторити?

en: Can not delete file %s
UA: Не можу стерти файл %s

en: Not implemented.
UA: Не реалізовано

en: Object does not exist!
UA: Об'єкт не існує!

en: The action cannot be completed because the file is open in another program:
UA: Дія не може бути виконано, так як цей файл відкритий в іншій програмі:

[ctx: ulng.rsmsgpanelpreview]
en: Below is a preview. You may move cursor and select files to get immediately an actual look and feel of the various settings.
UA: Нижче попередній перегляд. Ви можете переміщати курсор і вибрати файли, щоб отримати фактичний вигляд різних налаштувань.

[ctx: ulng.rsmsgpassword]
en: Password:
UA: Пароль:

en: Passwords are different!
UA: Паролі відрізняються!

en: Please enter the password:
UA: Будь ласка, введіть пароль:

en: Password (Firewall):
UA: Пароль (Фаєрвол):

en: Please re-enter the password for verification:
UA: Будь ласка, ще раз введіть пароль для перевірки:

en: &Delete %s
UA: Видалити %s

en: Preset "%s" already exists. Overwrite?
UA: Шаблон "%s" вже існує. Перезаписати?

en: Problem executing command (%s)
UA: Проблема виконання команди (%s)

en: PID: %d
UA: ІД процесу: %d

en: Filename for dropped text:
UA: Ім’я файла для перетягнутого тексту:

en: Please, make this file available. Retry?
UA: Будь ласка, переконайтеся у доступності файла. Спробувати ще раз?

en: Enter new friendly name for this Favorite Tabs
UA: Введіть нове ім'я для цих обраних вкладок

en: Enter new name for this menu
UA: Введіть нове ім'я для цього меню

en: Rename/move %d selected files/directories?
UA: Перейменувати/перемістити %d вибраних файлів/каталогів?

en: Rename/move selected "%s"?
UA: Перейменувати/перемістити вибраний "%s"?

en: Do you want to replace this text?
UA: Замінити цей текст?

en: Please, restart Double Commander in order to apply changes
UA: Будь ласка, перезапустіть Double Commander для того щоб зміни вступили в дію

en: Select to which file type to add extension "%s"
UA: Виберіть тип файлу до якого треба додати розширення "%s"

en: Selected: %s of %s, files: %d of %d, folders: %d of %d
UA: Виділено: %s з %s, файлів: %d з %d, папок: %d з %d

en: Select executable file for
UA: Виберіть виконуваний файл

en: Please select only checksum files!
UA: Виберіть лише файли контрольних сум!

en: Please select location of next volume
UA: Вкажіть шлях до наступного тому

en: Set volume label
UA: Встановити мітку диску

en: Special Dirs
UA: Спеціальні теки

en: Add path from active frame
UA: Додати шлях від активного фрейма

en: Add path from inactive frame
UA: Додати шлях від неактивного фрейма

en: Browse and use selected path
UA: Перейти і використати обраний шлях

en: Use environment variable...
UA: Використовуйте змінну оточення...

en: Go to Double Commander special path...
UA: Перейти до спеціальної теки DC...

en: Go to environment variable...
UA: Перейти в змінну оточення...

en: Go to other Windows special folder...
UA: пеерйти у інші спеціальні папки Windows...

en: Go to Windows special folder (TC)...
UA: Перейти у спеціальні теки Windows (ТС)...

en: Make relative to hotdir path
UA: Зробити відносним до шляху з обраних каталогів

en: Make path absolute
UA: Зробити шлях відносним

en: Make relative to Double Commander special path...
UA: Зробити відносний шлях до спеціальної папки DC...

en: Make relative to environment variable...
UA: Зробити відносний шлях до змінної оточення...

en: Make relative to Windows special folder (TC)...
UA: Зробити відносний шлях до спеціальної теки (ТС)...

en: Make relative to other Windows special folder...
UA: Зробити відносний шлях до спеціальної теки Windows...

en: Use Double Commander special path...
UA: Використовувати спеціальні шляхи DC...

en: Use hotdir path
UA: Використовувати шлях з обраних каталогів

en: Use other Windows special folder...
UA: Використовувати іншу спеціальну папку Windows...

en: Use Windows special folder (TC)...
UA: Використовувати спеціальну теку Windows (ТС)...

en: This tab (%s) is locked! Open directory in another tab?
UA: Вкладка (%s) заблокована! Відкрити каталог в іншій вкладці?

en: Rename tab
UA: Перейменування вкладки

en: New tab name:
UA: Нове ім’я вкладки

en: Target path:
UA: Шлях призначення:

en: Error! Cannot find the TC configuration file:
    %s
UA: Помилка! Відсутній файл конфігурації ТС:
    %s

en: Error! Cannot find the TC configuration executable:
    %s
UA: Помилка! Відсутній виконуваний файл ТС:
    %s

en: Error! TC is still running but it should be closed for this operation.
    Close it and press OK or press CANCEL to abort.
UA: Помилка! ТС має бути закритий для цієї операції.
    Закрийте його і натисніть Гаразд або натисніть Скасувати.

en: Error! Cannot find the desired wanted TC toolbar output folder:
    %s
UA: Помилка! Відсутня необхідна тека для Панелі інструментів ТС:
    %s

en: Enter location and filename where to save a TC Toolbar file
UA: Введіть розташування і ім'я файлу, куди зберегти файл панелі інструментів ТС

en: WARNING: Terminating a process can cause undesired results including loss of data and system instability. The process will not be given the chance to save its state or data before it is terminated. Are you sure you want to terminate the process?
UA: УВАГА! Завершення процесу може привести до небажаних результатів, в тому числі до втрати даних або до нестабільної роботи системи. Ви дійсно хочете завершити процес?

en: "%s" is now in the clipboard
UA: "%s" тепер в буфері обміну

en: Extension of selected file is not in any recognized file types
UA: Розширення вибраного файлу немає у визнаних типах файлів

en: Locate ".toolbar" file to import
UA: Знайдіть файл ".toolbar" для імпорту

en: Locate ".BAR" file to import
UA: Знайдіть файл ".BAR" для імпорту

en: Enter location and filename of Toolbar to restore
UA: Введіть розташування і ім'я файла Панелі інструментів для відновлення

en: Saved!
    Toolbar filename: %s
UA: Збережено!
    Назва панелі інструментів: %s

en: Too many files selected.
UA: Виділено надто багато файлів.

en: Undetermined
UA: Невизначений

en: ERROR: Unexpected Tree View Menu usage!
UA: ПОМИЛКА: Несподівана використання деревоподібного меню!

en: <NO EXT>
UA: <БЕЗ ТИПУ>

en: <NO NAME>
UA: <БЕЗ ІМЕНІ>

[ctx: ulng.rsmsgusername]
en: User name:
UA: Ім'я користувача:

en: User name (Firewall):
UA: Ім'я користувача (Фаєрвол):

en: VERIFICATION:
UA: ПЕРЕВІРКА:

en: Do you want to verify selected checksums?
UA: Перевірити вибрані контрольні суми?

en: The target file is corrupted, checksum mismatch!
UA: Цільовий файл пошкоджений, не збігається контрольна сума!

en: Volume label:
UA: Мітка диску:

en: Please enter the volume size:
UA: Будь ласка, введіть розмір тому:

en: Wipe %d selected files/directories?
UA: Стерти %d обраних файлів/каталогів?

en: Wipe selected "%s"?
UA: Стерти обраний "%s"?

en: with
UA: з

en: Wrong password!
    Please try again!
UA: Неправильний пароль!
    Будь ласка, спробуйте ще раз!

en: Do auto-rename to "name (1).ext", "name (2).ext" etc.?
UA: Автоматично перейменовувати в "name (1).ext", "name (2).ext" і т.д.?

[ctx: ulng.rsmulrencounter]
en: Counter
UA: Лічильник

[ctx: ulng.rsmulrendate]
en: Date
UA: Дата

[ctx: ulng.rsmulrenextension]
en: Extension
UA: Розширення

[ctx: ulng.rsmulrenfilename]
en: Name
UA: Ім'я

en: No change;UPPERCASE;lowercase;First char uppercase;First Char Of Every Word Uppercase;
UA: Без змін;ПРОПИСНІ;рядкові;З Прописної;Кожне Слово З Прописної;

[ctx: ulng.rsmulrenlogstart]
en: Multi-Rename Tool
UA: Групове перейменування

en: Character at position x
UA: Символ на позиції x

en: Characters from position x to y
UA: Символи між позиціями x і y

[ctx: ulng.rsmulrenmaskcounter]
en: Counter
UA: Лічильник

en: Day
UA: День

en: Day (2 digits)
UA: День (2 цифри)

en: Day of the week (short, e.g., "mon")
UA: День тижня (коротко, "mon")

en: Day of the week (long, e.g., "monday")
UA: День тижня (довге, "monday")

[ctx: ulng.rsmulrenmaskextension]
en: Extension
UA: Розширення

en: Hour
UA: Година

en: Hour (2 digits)
UA: Години (2 цифри)

en: Minute
UA: Хвилина

en: Minute (2 digits)
UA: Хвилини (2 цифри)

en: Month
UA: Місяць

en: Month (2 digits)
UA: Місяць (2 цифри)

en: Month name (short, e.g., "jan")
UA: Назва місяця (коротко, "jan")

en: Month name (long, e.g., "january")
UA: Назва місяця (довга, "грудень")

[ctx: ulng.rsmulrenmaskname]
en: Name
UA: Ім'я

en: Second
UA: Секунда

en: Second (2 digits)
UA: Секунди (2 цифри)

en: Year (2 digits)
UA: Рік (2 цифри)

en: Year (4 digits)
UA: Рік (4 цифри)

[ctx: ulng.rsmulrenplugins]
en: Plugins
UA: Плагіни

[ctx: ulng.rsmulrentime]
en: Time
UA: Час

en: Warning, duplicate names!
UA: Увага, однакові імена!

en: File contains wrong number of lines: %d, should be %d!
UA: У файлі міститься невірне кількість рядків: %d, має бути: %d!

en: Keep;Clear;Prompt
UA: Зберегти;Очистити;Запитати

en: No internal equivalent command
UA: Немає еквівалентної внутрішньої команди

en: Sorry, no "Find files" window yet...
UA: Вибачте, немає вікон "Пошук файлів"...

en: Sorry, no other "Find files" window to close and free from memory...
UA: Вибачте, немає інших вікон "Пошук файлів"...

en: Development
UA: Розробка

en: Education
UA: Освіта

en: Games
UA: Ігри

[ctx: ulng.rsopenwithgraphics]
en: Graphics
UA: Графіка

en: Multimedia
UA: Мультимедіа

[ctx: ulng.rsopenwithnetwork]
en: Network
UA: Мережа

en: Office
UA: Офіс

[ctx: ulng.rsopenwithother]
en: Other
UA: Інші

en: Science
UA: Наука

en: Settings
UA: Налаштування

[ctx: ulng.rsopenwithsystem]
en: System
UA: Системний

en: Accessories
UA: Інструменти

en: Aborted
UA: Перервано

en: Calculating checksum
UA: Розрахунок контрольної суми

en: Calculating checksum in "%s"
UA: Розрахунок контрольної суми в "%s"

en: Calculating checksum of "%s"
UA: Розрахунок контрольної суми  "%s"

[ctx: ulng.rsopercalculatingstatictics]
en: Calculating
UA: Підрахунок

en: Calculating "%s"
UA: Розрахунок  "%s"

en: Joining
UA: З’єднання

en: Joining files in "%s" to "%s"
UA: Додавання файлів in "%s" to "%s"

en: Copying
UA: Копіювання

en: Copying from "%s" to "%s"
UA: Копіювання з  "%s" до  "%s"

en: Copying "%s" to "%s"
UA: Копіювання  "%s" до  "%s"

en: Creating directory
UA: Створення каталогу

en: Creating directory "%s"
UA: Створення каталогу  "%s"

[ctx: ulng.rsoperdeleting]
en: Deleting
UA: Видалення

en: Deleting in "%s"
UA: Видалення в "%s"

en: Deleting "%s"
UA: Видалення "%s"

en: Executing
UA: Розпакування

en: Executing "%s"
UA: Виконання "%s"

en: Extracting
UA: Розпакування

en: Extracting from "%s" to "%s"
UA: Видобування з "%s" до "%s"

en: Finished
UA: Завершено

en: Listing
UA: Створення списку

en: Listing "%s"
UA: Складання списку "%s"

en: Moving
UA: Переміщення

en: Moving from "%s" to "%s"
UA: Переміщення з "%s" до "%s"

en: Moving "%s" to "%s"
UA: Переміщення "%s" до "%s"

en: Not started
UA: Не запущено

en: Packing
UA: Упакування

en: Packing from "%s" to "%s"
UA: Упакування з "%s" до "%s"

en: Packing "%s" to "%s"
UA: Упакування "%s" до "%s"

en: Paused
UA: Призупинено

en: Pausing
UA: Призупинення

en: Running
UA: Виконується

en: Setting property
UA: Встановлення властивостей

en: Setting property in "%s"
UA: Встановлення властивостей в "%s"

en: Setting property of "%s"
UA: Встановлення властивостей на "%s"

en: Splitting
UA: Розрізання

en: Splitting "%s" to "%s"
UA: Розрізання "%s" до "%s"

en: Starting
UA: Запускається

en: Stopped
UA: Зупинено

en: Stopping
UA: Зупиняється

en: Testing
UA: Тестування

en: Testing in "%s"
UA: Тестування в "%s"

en: Testing "%s"
UA: Тестування "%s"

en: Verifying checksum
UA: Перевірка контрольної суми

en: Verifying checksum in "%s"
UA: Перевірка контрольної суми в "%s"

en: Verifying checksum of "%s"
UA: Перевірка контрольної суми "%s"

en: Waiting for access to file source
UA: Очікування доступу до джерела

en: Waiting for user response
UA: Очікування відповіді від користувача

en: Wiping
UA: Стирання

en: Wiping in "%s"
UA: Стирання в "%s"

en: Wiping "%s"
UA: Стирання "%s"

en: Working
UA: Опрацювання

en: Add at &beginning;Add at the end;Smart add
UA: Додати на початку;Додати в кінці;Розумне додавання

en: Adding new tooltip file type
UA: Додавання нового типу файлів

en: To change current editing archive configuration, either APPLY or DELETE current editing one
UA: Для зміни редагованих налаштувань архиватора натисніть "Застосувати" або "Видалити" для видалення

en: Mode dependent, additional command
UA: Залежить від режиму, доповнення команд

en: Add if it is non-empty
UA: Якщо не порожня

en: Archive File (long name)
UA: Довге ім'я архіву

en: Select archiver executable
UA: Вибрати виконуваний файл

en: Archive file (short name)
UA: Коротке ім'я архіву

en: Change Archiver Listing Encoding
UA: Перевизначити кодування виведення

[ctx: ulng.rsoptarchiverconfirmdelete]
en: Are you sure you want to delete: "%s"?
UA: Ви впевнені, що хочете видалити: "%s"?

en: Exported Archiver Configuration
UA: Експортовані настройки архіватора

en: errorlevel
UA: <Код завершення>

en: Export archiver configuration
UA: Параметри експорту архиватора

[ctx: ulng.rsoptarchiverexportdone]
en: Exportation of %d elements to file "%s" completed.
UA: Експорт завершено: %d в файл "%s".

[ctx: ulng.rsoptarchiverexportprompt]
en: Select the one(s) you want to export
UA: Виберіть архіватор(и) для експорту

en: Filelist (long names)
UA: Список з довгими іменами файлів

en: Filelist (short names)
UA: Список з короткими іменами файлів

en: Import archiver configuration
UA: Імпорт налаштувань архиватора

[ctx: ulng.rsoptarchiverimportdone]
en: Importation of %d elements from file "%s" completed.
UA: Імпорт завершено: %d з файлу "%s".

en: Select the file to import archiver configuration(s)
UA: Виберіть файл для імпорту налаштувань архиватора(ів)

[ctx: ulng.rsoptarchiverimportprompt]
en: Select the one(s) you want to import
UA: Виберіть архіватор(и) для імпорту

en: Use name only, without path
UA: Використовувати тільки ім'я, без шляху

en: Use path only, without name
UA: Використовувати тільки шлях, без імені

en: Archive Program (long name)
UA: Довге ім'я архиватора

en: Archive Program (short name)
UA: Коротке ім'я архиватора

en: Quote all names
UA: Брати в лапки всі імена

en: Quote names with spaces
UA: Брати в лапки імена з пробілами

en: Single filename to process
UA: Имя одного файла для обработки

en: Target subdirecory
UA: Цільова піддиректорія архіву

en: Use ANSI encoding
UA: Використовувати кодування ANSI

en: Use UTF8 encoding
UA: Використовувати кодування UTF-8

en: Enter location and filename where to save archiver configuration
UA: Вкажіть місце і ім'я файлу для збереження налаштувань архиватора (ів)

en: Archive type name:
UA: Тип архіву:

en: Associate plugin "%s" with:
UA: Асоціювати плагін "%s" з:

en: First;Last;
UA: Першої колонки;Останньої колонки;

en: Classic, legacy order;Alphabetic order (but language still first)
UA: Класичне типове сортування;У алфавітному порядку (мова в першу чергу)

en: Full expand;Full collapse
UA: Розгорнути все;Згорнути все

en: Active frame panel on left, inactive on right (legacy);Left frame panel on left, right on right
UA: Активна панель зліва, неактивна панель зправа (класично);Ліва панель - зліва, права зправа

en: Enter extension
UA: Введіть розширення

en: Add at beginning;Add at the end;Alphabetical sort
UA: Додати в початок;Додати в кінець;За алфавітом

en: separate window;minimized separate window;operations panel
UA: в окремому вікні; мінімізувати в окремому вікні; панель операції

en: float
UA: Плаваючий

en: Shortcut %s for cm_Delete will be registered, so it can be used to reverse this setting.
UA: Буде зареєстровано гар.клавішу %s  для cm_Delete , таким чином вона буде використана для реверсінгу налаштування.

en: Add hotkey for %s
UA: Додати гар.кл. для %s

en: Add shortcut
UA: Додати гар.клавішу

en: Cannot set shortcut
UA: Не можливо встановити ярлик

en: Change shortcut
UA: Змінити ярлик

[ctx: ulng.rsopthotkeyscommand]
en: Command
UA: Команди

en: Shortcut %s for cm_Delete has a parameter that overrides this setting. Do you want to change this parameter to use the global setting?
UA: Ярлик %s для cm_Delete має параметр, який перекриває ці налаштування. Змінити цей параметр, щоб використовувати глобальні налаштування?

en: Shortcut %s for cm_Delete needs to have a parameter changed to match shortcut %s. Do you want to change it?
UA: Параметр ярлика %s для cm_Delete повинен бути змінений відповідно до контекстного %s. Змінити його?

[ctx: ulng.rsopthotkeysdescription]
en: Description
UA: Опис

en: Edit hotkey for %s
UA: Змінити гар.клавішу для %s

en: Fix parameter
UA: Зафіксувати параметр

[ctx: ulng.rsopthotkeyshotkey]
en: Hotkey
UA: Гаряча клавіша

[ctx: ulng.rsopthotkeyshotkeys]
en: Hotkeys
UA: Гарячі клавіші

en: <none>
UA: <немає>

[ctx: ulng.rsopthotkeysparameters]
en: Parameters
UA: Параметри

en: Set shortcut to delete file
UA: Встановити ярлик для видалення файлу

en: For this setting to work with shortcut %s, shortcut %s must be assigned to cm_Delete but it is already assigned to %s. Do you want to change it?
UA: Для цього налаштування роботи з ярликом %s, ярлику %s повинен бути присвоєний cm_Delete, але це вже присвоєно для %s. Змінити це?

en: Shortcut %s for cm_Delete is a sequence shortcut for which a hotkey with reversed Shift cannot be assigned. This setting might not work.
UA: Ярлик %s для cm_Delete є ярликом послідовності для якого не може бути призначена гар.кл. з інв. Shift. Цей параметр не буде працювати.

en: Shortcut in use
UA: Гаряча клавіша вже використовується

en: Change it to %s?
UA: Змінити на %s?

en: used for %s in %s
UA: використовується для %s в %s

en: used for this command but with different parameters
UA: використовувати для цієї команди, але з різними параметрами

[ctx: ulng.rsoptionseditorarchivers]
en: Archivers
UA: Архіватори

[ctx: ulng.rsoptionseditorautorefresh]
en: Auto refresh
UA: Автооновлення

[ctx: ulng.rsoptionseditorbehavior]
en: Behaviors
UA: Поведінка

[ctx: ulng.rsoptionseditorbriefview]
en: Brief
UA: Короткий

[ctx: ulng.rsoptionseditorcolors]
en: Colors
UA: Кольори

[ctx: ulng.rsoptionseditorcolumnsview]
en: Columns
UA: Колонки

[ctx: ulng.rsoptionseditorconfiguration]
en: Configuration
UA: Конфігурація

en: Custom columns
UA: Набір колонок

[ctx: ulng.rsoptionseditordirectoryhotlist]
en: Directory Hotlist
UA: Вибрані каталоги

en: Directory Hotlist Extra
UA: Каталог Hotlist Extra

en: Drag & drop
UA: Перетягування

en: Drives list button
UA: Кнопки дисків

en: Favorite Tabs
UA: Улюблені вкладки

en: File associations extra
UA: Додаткові асоціації файлу

[ctx: ulng.rsoptionseditorfileassoc]
en: File associations
UA: Асоціації з файлами

[ctx: ulng.rsoptionseditorfilenewfiletypes]
en: New
UA: Створити

[ctx: ulng.rsoptionseditorfileoperations]
en: File operations
UA: Операції з файлами

[ctx: ulng.rsoptionseditorfilepanels]
en: File panels
UA: Файлові панелі

[ctx: ulng.rsoptionseditorfilesearch]
en: File search
UA: Пошук файлів

en: Files views
UA: Перегляд файлів

en: Files views extra
UA: Список файлів (додатково)

[ctx: ulng.rsoptionseditorfiletypes]
en: File types
UA: Типи файлів

[ctx: ulng.rsoptionseditorfoldertabs]
en: Folder tabs
UA: Вкладки тек

en: Folder tabs extra
UA: Вкладки тек (додатково)

[ctx: ulng.rsoptionseditorfonts]
en: Fonts
UA: Шрифти

en: Highlighters
UA: Підсвітка

[ctx: ulng.rsoptionseditorhotkeys]
en: Hot keys
UA: Гарячі клавіші

[ctx: ulng.rsoptionseditoricons]
en: Icons
UA: Іконки

[ctx: ulng.rsoptionseditorignorelist]
en: Ignore list
UA: Чорний список

en: Keys
UA: Клавіатура

[ctx: ulng.rsoptionseditorlanguage]
en: Language
UA: Мова

[ctx: ulng.rsoptionseditorlayout]
en: Layout
UA: Вигляд вікна

[ctx: ulng.rsoptionseditorlog]
en: Log
UA: Звіт

[ctx: ulng.rsoptionseditormiscellaneous]
en: Miscellaneous
UA: Різне

en: Mouse
UA: Миша

[ctx: ulng.rsoptionseditormultirename]
en: Multi-Rename Tool
UA: Групове перейменування

en: Options have changed in "%s"
    
    Do you want to save modifications?
UA: Опції "%s" змінені.
    
    Хочете зберегти зміни?

[ctx: ulng.rsoptionseditorplugins]
en: Plugins
UA: Плагіни

[ctx: ulng.rsoptionseditorquicksearch]
en: Quick search/filter
UA: Швидкий пошук/фільтр

[ctx: ulng.rsoptionseditorterminal]
en: Terminal
UA: Термінал

en: Toolbar
UA: Панель інструментів

en: Toolbar Extra
UA: Панель інструментів Extra

[ctx: ulng.rsoptionseditortools]
en: Tools
UA: Інструменти

[ctx: ulng.rsoptionseditortooltips]
en: Tooltips
UA: Підказки

[ctx: ulng.rsoptionseditortreeviewmenu]
en: Tree View Menu
UA: Деревоподібне меню

en: Tree View Menu Colors
UA: Кольори деревовидного меню

en: None;Command Line;Quick Search;Quick Filter
UA: Немає;Командний рядок;Швидкий пошук;Швидкий фільтр

en: Left button;Right button;
UA: Ліва кнопка;Права кнопка;

en: at the top of the file list;after directories (if directories are sorted before files);at sorted position;at the bottom of the file list
UA: з початку списку файлів; після каталогів (якщо каталоги сортуються перед файлами); за сортуванням; в кінці списку файлів

en: Personalized float;Personalized byte;Personalized kilobyte;Personalized megabyte;Personalized gigabyte;Personalized terabyte
UA: плаваючий (призначений для користувача);байти (призначений для користувача);кілобайти (призначений для користувача);мегабайти (призначений для користувача);гігабайти (призначений для користувача);терабайти (призначений для користувача)

en: Plugin %s is already assigned for the following extensions:
UA: Плагін %s вже призначено для наступних розширень:

en: D&isable
UA: Вимкнути

[ctx: ulng.rsoptpluginenable]
en: E&nable
UA: &Увімкнути

[ctx: ulng.rsoptpluginsactive]
en: Active
UA: Активний

[ctx: ulng.rsoptpluginsdescription]
en: Description
UA: Опис

[ctx: ulng.rsoptpluginsfilename]
en: File name
UA: Ім'я файлу

en: By extension
UA: Розширення

en: By Plugin
UA: Плагіни

[ctx: ulng.rsoptpluginsname]
en: Name
UA: Ім'я

en: Sorting WCX plugins is only possible when showing plugins by extension!
UA: Сортування WCX-плагінів можлива тільки при показі плагінів по розширенню!

[ctx: ulng.rsoptpluginsregisteredfor]
en: Registered for
UA: Асоціації з

en: Renaming tooltip file type
UA: Перейменування типу файлів

en: &Sensitive;&Insensitive
UA: &Чутливий;&Не чутливий

en: &Files;Di&rectories;Files a&nd Directories
UA: &Файли;&Каталоги;Файли &і каталоги

en: &Hide filter panel when not focused;Keep saving setting modifications for next session
UA: &Приховати панель фільтру якщо не у фокусі; Зберігайте налаштування модифікацій до наступної сесії

en: not case sensitive;according to locale settings (aAbBcC);first upper then lower case (ABCabc)
UA: не чутливі до регістру; залежно від налаштувань локалі (aAbBcC); спочатку верхній а потім нижній регістр (ABCabc)

en: sort by name and show first;sort like files and show first;sort like files
UA: сортувати по імені і показувати першими; сортувати як файли і показувати першими; сортувати як файли

en: Top;Bottom;
UA: Зверху;Знизу

en: S&eparator;Inte&rnal command;E&xternal command;Men&u
UA: &Роздільник;&Внутрішні команди;&Зовнішні команди;&Меню

en: To change file type tooltip configuration, either APPLY or DELETE current editing one
UA: Щоб змінити налаштування спливаючих підказок ЗАСТОСУВАТИ або ПРИБЕРІТЬ поточні зміни

en: Tooltip file type name:
UA: &Назва категорії:

en: "%s" already exists!
UA: "%s" вже існує!

[ctx: ulng.rsopttooltipfiletypeconfirmdelete]
en: Are you sure you want to delete: "%s"?
UA: Ви впевнені, що хочете видалити: "%s"?

en: Exported tooltip file type configuration
UA: Експортовані настройки підказок

en: Export tooltip file type configuration
UA: Експорт налаштувань підказок

[ctx: ulng.rsopttooltipfiletypeexportdone]
en: Exportation of %d elements to file "%s" completed.
UA: Експорт завершено: %d в файл "%s".

[ctx: ulng.rsopttooltipfiletypeexportprompt]
en: Select the one(s) you want to export
UA: Виберіть тип(и) файлів для експорту

en: Import tooltip file type configuration
UA: Імпорт налаштувань підказок

[ctx: ulng.rsopttooltipfiletypeimportdone]
en: Importation of %d elements from file "%s" completed.
UA: Імпорт завершено: %d з файлу "%s".

en: Select the file to import tooltip file type configuration(s)
UA: Виберіть файл для імпорту налаштувань підказок

[ctx: ulng.rsopttooltipfiletypeimportprompt]
en: Select the one(s) you want to import
UA: Виберіть тип(и) файлів для імпорту

en: Enter location and filename where to save tooltip file type configuration
UA: Вкажіть місце і ім'я файлу для збереження налаштувань підказок

en: Tooltip file type name
UA: Ім'я

en: DC legacy - Copy (x) filename.ext;Windows - filename (x).ext;Other - filename(x).ext
UA: Класичний DC - Copy (x) filename.ext;Windows - filename (x).ext;Інший - filename(x).ext

en: don't change position;use the same setting as for new files;to sorted position
UA: не змінювати положення; використовувати ті ж налаштування, як для нових файлів; сортувати по позиції

en: With complete absolute path;Path relative to %COMMANDER_PATH%;Relative to the following
UA: З повним абсолютним шляхом;З шляхом щодо %COMMANDER_PATH%;З шляхом щодо зазначеного

en: contains(case)
UA: містить (з урахуванням регістру)

en: contains
UA: містить

en: =(case)
UA: =(з урахуванням регістру)

[ctx: ulng.rspluginsearchequalnotcase]
en: =
UA: <=>

en: Field "%s" not found!
UA: Поле "%s" не знайдено!

en: !contains(case)
UA: !містить (з урахуванням регістру)

en: !contains
UA: !містить

en: !=(case)
UA: !=(з урахуванням регістру)

en: !regexp
UA: !рег. вираз.

en: Plugin "%s" not found!
UA: Плагін "%s" не знайден!

en: regexp
UA: рег. вираз.

[ctx: ulng.rspluginsearchunitnotfoundforfield]
en: Unit "%s" not found for field "%s" !
UA: Значення "%s" поля "%s" не знайдено!

en: Files: %d, folders: %d
UA: Файлів: %d, папок: %d

en: Can not change access rights for "%s"
UA: Не можу змінити права доступу для "%s"

en: Can not change owner for "%s"
UA: Не можу змінити власника для "%s"

[ctx: ulng.rspropsfile]
en: File
UA: Файл

[ctx: ulng.rspropsfolder]
en: Directory
UA: Каталог

en: Named pipe
UA: Іменований канал

en: Socket
UA: Сокет

en: Special block device
UA: Особливий блочний пристрій

en: Special character device
UA: Особливий символьний пристрій

en: Symbolic link
UA: Символьне посилання

en: Unknown type
UA: Невідомий тип

en: Search result
UA: Результати пошуку

en: SEARCH
UA: Пошук

en: <unnamed template>
UA: <безіменний шаблон>

en: A file search using DSX plugin is already in progress.
    We need that one to be completed before to launch a new one.
UA: Пошук файлів з DSX-плагіном вже запущений.
    Необхідно завершити його, перш ніж почати новий.

en: A file search using WDX plugin is already in progress.
    We need that one to be completed before to launch a new one.
UA: Пошук файлів з WDX-плагіном вже запущений.
    Необхідно завершити його, перш ніж почати новий.

en: Select a directory
UA: Виберіть каталог

en: Select your window
UA: Виберіть вікно

en: &Show help for %s
UA: Пока&зати довідку для %s

[ctx: ulng.rssimplewordall]
en: All
UA: Всім

[ctx: ulng.rssimplewordcategory]
en: Category
UA: Категорії

en: Column
UA: Колонка

[ctx: ulng.rssimplewordcommand]
en: Command
UA: Команди

en: Error
UA: Помилка

en: Failed!
UA: Не вдалося!

en: False
UA: Немає

[ctx: ulng.rssimplewordfilename]
en: Filename
UA: Ім’я

en: files
UA: файли

en: Letter
UA: Літера

en: Param
UA: Параметр

en: Result
UA: Результат

en: Success!
UA: Успішно!

en: True
UA: Так

en: WorkDir
UA: РобТека

en: Bytes
UA: Байти

[ctx: ulng.rssizeunitgbytes]
en: Gigabytes
UA: Гігабайти

[ctx: ulng.rssizeunitkbytes]
en: Kilobytes
UA: Кілобайти

[ctx: ulng.rssizeunitmbytes]
en: Megabytes
UA: Мегабайти

en: Terabytes
UA: Терабайти

en: Files: %d, Dirs: %d, Size: %s (%s bytes)
UA: Файлів: %d, Каталогів: %d, Розмір: %s (%s байт)

en: Unable to create target directory!
UA: Не можу створити каталог призначення!

en: Incorrect file size format!
UA: Невірний формат розміру файла!

en: Unable to split the file!
UA: Не можу розрізати файл!

en: The number of parts is more than 100! Continue?
UA: Кількість частин більше 100! Продовжити?

en: Automatic;1457664B - 3.5" High Density 1.44M;1213952B - 5.25" High Density 1.2M;730112B - 3.5" Double Density 720K;362496B - 5.25" Double Density 360K;98078KB - ZIP 100MB;650MB - CD 650MB;700MB - CD 700MB;4482MB - DVD+R
UA: Автоматично;1457664B - 3.5" Висока щільність 1,44М;1213952В - 5,25" Висока щільність 1,2М;730112В - 3,5"Подвійна щільність 720К;362496В - 5,25" Двомісна щільність 360К;98078KB - ZIP 100МБ;650МБ - CD 650МБ;700МБ - CD 700МБ;4482МБ - DVD+R

en: Select directory:
UA: Виберіть каталог:

en: Just preview
UA: Тільки перегляд

en: Others
UA: Інші

en: Side note
UA: Примітка

en: Flat
UA: Плоский

en: Limited
UA: Обмежений

en: Simple
UA: Простий

en: Fabulous
UA: Неймовірне

en: Marvelous
UA: Чудове

en: Tremendous
UA: Приголомшливе

en: Choose your directory from Dir History
UA: Виберіть каталог з історії каталогів

en: Choose you Favorite Tabs:
UA: Виберіть обрані вкладки:

en: Choose your command from Command Line History
UA: Виберіть команду з історії командного рядка

en: Choose your action from Main Menu
UA: Выберите действие из главного меню

en: Choose your action from Maintool bar
UA: Виберіть дію з панелі інструментів

en: Choose your directory from Hot Directory:
UA: Виберіть каталог з обраних каталогів:

en: Choose your directory from File View History
UA: Виберіть каталог з історії переглянутих файлів

en: Choose your file or your directory
UA: Виберіть ваш файл або каталог

en: Error creating symlink.
UA: Помилка створення симв. посилання.

[ctx: ulng.rssyndefaulttext]
en: Default text
UA: Типовий текст

[ctx: ulng.rssynlangplaintext]
en: Plain text
UA: Простий текст

en: Do nothing;Close tab;Access Favorite Tabs;Tabs popup menu
UA: Нічого не робити;Закрити вкладку;Доступ до обраним вкладках;Меню вкладок

[ctx: ulng.rstimeunitday]
en: Day(s)
UA: Днів

en: Hour(s)
UA: Годин(а)

en: Minute(s)
UA: Хвилин(а)

en: Month(s)
UA: Місяців

en: Second(s)
UA: Секунд(а)

en: Week(s)
UA: Тижнів

en: Year(s)
UA: Років

en: Rename Favorite Tabs
UA: Перейменувати вибрані вкладки

en: Rename Favorite Tabs sub-menu
UA: Перейменувати підменю обраних вкладок

[ctx: ulng.rstooldiffer]
en: Differ
UA: Порівнювач

[ctx: ulng.rstooleditor]
en: Editor
UA: Редактор

en: Error opening differ
UA: Помилка відкриття порівнювача

en: Error opening editor
UA: Помилка відкриття редактора

en: Error opening terminal
UA: Помилка відкриття терміналу

en: Error opening viewer
UA: Помилка відкриття переглядача

[ctx: ulng.rstoolterminal]
en: Terminal
UA: Термінал

en: System default;1 sec;2 sec;3 sec;5 sec;10 sec;30 sec;1 min;Never hide
UA: Значення з системи;1 сек;2 сек;3 сек;5 сек;10 сек;30 сек;1 хв;Ніколи не приховувати

en: Combine DC and system tooltip, DC first (legacy);Combine DC and system tooltip, system first;Show DC tooltip when possible and system when not;Show DC tooltip only;Show system tooltip only
UA: Об'єднати підказку DC і системну, спочатку з DC;Об'єднати підказку DC і системну, спочатку системна;Показати підказку DC, якщо можливо, і системну, якщо немає;Показати тільки підказку DC;Показати лише системну підказку

[ctx: ulng.rstoolviewer]
en: Viewer
UA: Переглядач

en: Please report this error to the bug tracker with a description of what you were doing and the following file:%sPress %s to continue or %s to abort the program.
UA: При помилці зверніться до розробників. У листі опишіть помилку, вкажіть при яких діях вона виникла і вкладіть цей файл:%s. Натисніть %s щоб продовжити чи %s щоб перервати роботу.

en: Both panels, from active to inactive
UA: Обидві панелі, з активної в неактивну

en: Both panels, from left to right
UA: Обидві панелі, з лівої в праву

en: Path of panel
UA: Шлях до панелі

en: Enclose each name in brackets or what you want
UA: Заключіть кожне ім’я у дужки чи у щось інше

en: Just filename, no extension
UA: Тільки ім’я, без розширення

en: Complete filename (path+filename)
UA: Повне ім'я файлу (шлях + ім'я файлу)

en: Help with "%" variables
UA: Допомога зі змінними "%"

en: Will request request user to enter a parameter with a default suggested value
UA: Буде пропонувати користувачу ввести необхідне значення параметра (типово)

en: Left panel
UA: Ліва панель

en: Temporary filename of list of filenames
UA: Тимчасове ім'я списку імен файлів

en: Temporary filename of list of complete filenames (path+filename)
UA: Тимчасове ім'я списку повних імен файлів (шлях + ім'я файлу)

en: Filenames in list in UTF-16 with BOM
UA: Список в UTF-16LE з BOM

en: Filenames in list in UTF-16 with BOM, inside double quotes
UA: Список в UTF-16LE з BOM, імена укладені в лапки

en: Filenames in list in UTF-8
UA: Список в UTF-8

en: Filenames in list in UTF-8, inside double quotes
UA: Список в UTF-8, імена укладені в лапки

en: Temporary filename of list of filenames with relative path
UA: Тимчасове ім'я списку імен файлів з відносними шляхами

en: Only file extension
UA: Тільки розширення файлу

en: Only filename
UA: Тільки ім’я файлу

en: Other example of what's possible
UA: Інший приклад можливостей

en: Path, without ending delimiter
UA: Шлях з  роздільником в кінці

en: From here to the end of the line, the percent-variable indicator is the "#" sign
UA: Звідси і до кінця рядка, індикатор відсотків змінної знак - "#"

en: Return the percent sign
UA: Повернути знак відсотків

en: From here to the end of the line, the percent-variable indicator is back the "%" sign
UA: Звідси до кінця рядка, індикатор відсотків змінної повертається знак - "%"

en: Prepend each name with "-a " or what you want
UA: Попередньо очікуйте кожне ім’я з "-a " чи чого хочете

en: %[Prompt user for param;Default value proposed]
UA: %[Запитувати користувача;Пропонувати типове значення]

en: Filename with relative path
UA: Ім’я файлу з відносним шляхом

en: Right panel
UA: Права панель

en: Full path of second selected file in right panel
UA: Повний шлях другого вибраного файлу в правій панелі

en: Show command prior execute
UA: Показати команду до виконання

en: %[Simple message]
UA: %[Просте повідомлення]

en: Will show a simple message
UA: Покаже просте повідомлення

en: Active panel (source)
UA: Активна панель (джерело)

en: Inactive panel (target)
UA: Неактивна панель (ціль)

en: Filenames will be quoted from here (default)
UA: Імена файлів будуть братися у лапки тут (типово)

en: Command will be done in terminal, remaining opened at the end
UA: Команда буде виконана в терміналі, залишаючись відкритою в кінці

en: Paths will have ending delimiter
UA: Шлях буде завершуватися роздільником

en: Filenames will not be quoted from here
UA: Імена файлів не будуть братися тут у лапки

en: Command will be done in terminal, closed at the end
UA: Команда буде виконана в терміналі, закритому в кінці

en: Paths will not have ending delimiter (default)
UA: Шлях не буде завершуватися роздільником (типово)

[ctx: ulng.rsvfsnetwork]
en: Network
UA: Мережа

en: Internal Viewer of Double Commander.
UA: Внутрішній переглядач Double Commander.

en: Bad Quality
UA: Некоректна якість

[ctx: ulng.rsviewencoding]
en: Encoding
UA: Кодування

en: Image Type
UA: Тип файлу

[ctx: ulng.rsviewnewsize]
en: New Size
UA: Новий розмір

en: %s not found!
UA: %s не знайдено!

en: Pen;Rect;Ellipse
UA: Олівець;Прямокутник;Еліпс

en: with external viewer
UA: у зовнішньому переглядачі

en: with internal viewer
UA: у внутрішньому переглядачі

en: Number of replacement: %d
UA: Кількість замін: %d

en: No replacement took place.
UA: Заміна не відбулася.
