Double Commander 1.1.0 alpha - en to nl translation catalogue (2845 entries)

en: Comparing... %d%% (ESC to cancel)
nl: Vergelijken... %d%% (ESC om te annuleren)

en: Left: Delete %d file(s)
nl: Links: verwijder %d bestand(en)

en: Right: Delete %d file(s)
nl: Rechts: verwijder %d bestand(en)

en: Files found: %d  (Identical: %d, Different: %d, Unique left: %d, Unique right: %d)
nl: Gevonden bestanden: %d (Identiek: %d, Verschillend: %d, Uniek links: %d, Uniek rechts: %d)

en: Left to Right: Copy %d files, total size: %s (%s)
nl: Links naar rechts: kopieer %d bestanden, totale grootte: %s (%s)

en: Right to Left: Copy %d files, total size: %s (%s)
nl: Rechts naar links: kopieer %d bestanden, totale grootte: %s (%s)

en: Choose template...
nl: Kies sjabloon...

en: C&heck free space
nl: Controleer vrije ruimte

en: Cop&y attributes
nl: Kopieer attributen

en: Copy o&wnership
nl: Kopieer eigendom

en: Copy &permissions
nl: Kopieer rechten

[ctx: tfilesystemcopymoveoperationoptionsui.cbcopytime.caption]
en: Copy d&ate/time
nl: Kopieer datum/tijd

en: Correct lin&ks
nl: Corrigeer koppelingen

en: Drop readonly fla&g
nl: Laat alleen-lezen-vlag vallen

en: E&xclude empty directories
nl: Lege mappen uitsluiten

[ctx: tfilesystemcopymoveoperationoptionsui.cbfollowlinks.caption]
en: Fo&llow links
nl: Volg koppelingen

en: &Reserve space
nl: Reserveer ruimte

en: Copy on write
nl: Kopiëren bij schrijven

en: &Verify
nl: Verifiëren

en: What to do when cannot set file time, attributes, etc.
nl: Wat te doen bij niet kunnen instellen bestandstijd, attributen, enz.

en: Use file template
nl: Gebruik bestandsjabloon

[ctx: tfilesystemcopymoveoperationoptionsui.lbldirectoryexists.caption]
en: When dir&ectory exists
nl: Als map bestaat

en: When &file exists
nl: Als bestand bestaat

en: When ca&nnot set property
nl: Wanneer eigenschap niet ingesteld kan worden

en: <no template>
nl: <geen sjabloon>

[ctx: tfrmabout.btnclose.caption]
en: &Close
nl: Sluiten

en: Copy to clipboard
nl: Kopieer naar klembord

[ctx: tfrmabout.caption]
en: About
nl: Over

[ctx: tfrmabout.lblbuild.caption]
en: Build
nl: Bouwsel

[ctx: tfrmabout.lblcommit.caption]
en: Commit
nl: Invoeren

en: Home Page:
nl: Thuispagina:

[ctx: tfrmabout.lblrevision.caption]
en: Revision
nl: Revisie

[ctx: tfrmabout.lblversion.caption]
en: Version
nl: Versie

[ctx: tfrmattributesedit.btncancel.caption]
en: &Cancel
nl: &Annuleren

[ctx: tfrmattributesedit.btnok.caption]
en: &OK
nl: &Oké

en: &Reset
nl: &Terugzetten

en: Choose attributes
nl: Kies attributen

en: &Archive
nl: A&rchiefbestand

en: Co&mpressed
nl: Gecomprimeerd

en: &Directory
nl: &Map

en: &Encrypted
nl: Ver&sleuteld

en: &Hidden
nl: &Verborgen

en: Read o&nly
nl: Alleen-&lezen

en: S&parse
nl: Verspreid

[ctx: tfrmattributesedit.cbsticky.caption]
en: Sticky
nl: Kleverig

en: &Symlink
nl: &Symbolische koppeling

en: S&ystem
nl: Systeem

en: &Temporary
nl: &Tijdelijk

en: NTFS attributes
nl: NTFS-attributen

en: General attributes
nl: Algemene attributen

[ctx: tfrmattributesedit.lblattrgroupstr.caption]
en: Group
nl: Groep

[ctx: tfrmattributesedit.lblattrotherstr.caption]
en: Other
nl: Overig

[ctx: tfrmattributesedit.lblattrownerstr.caption]
en: Owner
nl: Eigenaar

[ctx: tfrmattributesedit.lblexec.caption]
en: Execute
nl: Uitvoeren

[ctx: tfrmattributesedit.lblread.caption]
en: Read
nl: Lezen

en: As te&xt:
nl: Als te&kst:

[ctx: tfrmattributesedit.lblwrite.caption]
en: Write
nl: Schrijven

en: Benchmark
nl: Ijkpunt

en: Benchmark data size: %d MB
nl: Gegevensgrootte ijkpunt: %d MB

en: Time (ms)
nl: Tijd (ms)

en: Speed (MB/s)
nl: Snelheid (MB/s)

[ctx: tfrmchecksumcalc.caption]
en: Calculate checksum...
nl: Bereken checksum...

en: Open checksum file after job is completed
nl: Open checksum-bestand nadat de taak voltooid is

en: C&reate separate checksum file for each file
nl: Maak aparte checksum aan voor elk bestand

en: &Save checksum file(s) to:
nl: Sla checksumbestand(en) op in:

[ctx: TFRMCHECKSUMVERIFY.BTNCLOSE.CAPTION]
en: &Close
nl: &Sluiten

[ctx: tfrmchecksumverify.caption]
en: Verify checksum...
nl: Verifieer checksum...

[ctx: tfrmconnectionmanager.btnadd.caption]
en: A&dd
nl: &Toevoegen

[ctx: TFRMCONNECTIONMANAGER.BTNCANCEL.CAPTION]
en: &Cancel
nl: &Annuleren

en: C&onnect
nl: &Verbinden

[ctx: tfrmconnectionmanager.btndelete.caption]
en: &Delete
nl: Ver&wijderen

[ctx: tfrmconnectionmanager.btnedit.caption]
en: &Edit
nl: &Bewerken

en: Connection manager
nl: Verbindingsbeheerder

en: Connect to:
nl: Verbind met:

en: A&dd To Queue
nl: Voeg toe aan wachtrij

[ctx: TFRMCOPYDLG.BTNCANCEL.CAPTION]
en: &Cancel
nl: &Annuleren

en: O&ptions
nl: Opties

en: Sa&ve these options as default
nl: Sla deze opties op als standaard

[ctx: tfrmcopydlg.caption]
en: Copy file(s)
nl: Kopieer bestand(en)

[ctx: tfrmcopydlg.mnunewqueue.caption]
en: New queue
nl: Nieuwe wachtrij

[ctx: tfrmcopydlg.mnuqueue1.caption]
en: Queue 1
nl: Wachtrij 1

[ctx: tfrmcopydlg.mnuqueue2.caption]
en: Queue 2
nl: Wachtrij 2

[ctx: tfrmcopydlg.mnuqueue3.caption]
en: Queue 3
nl: Wachtrij 3

[ctx: tfrmcopydlg.mnuqueue4.caption]
en: Queue 4
nl: Wachtrij 4

[ctx: tfrmcopydlg.mnuqueue5.caption]
en: Queue 5
nl: Wachtrij 5

en: Save Description
nl: Beschrijving opslaan

[ctx: TFRMDESCREDIT.BTNCANCEL.CAPTION]
en: &Cancel
nl: &Annuleren

[ctx: TFRMDESCREDIT.BTNOK.CAPTION]
en: &OK
nl: &Oké

en: File/folder comment
nl: Commentaar bij bestand/map

en: E&dit comment for:
nl: Bewerk commentaar voor:

en: &Encoding:
nl: &Codering:

[ctx: TFRMDIFFER.ACTABOUT.CAPTION]
en: About
nl: Over

en: Auto Compare
nl: Automatisch vergelijken

[ctx: tfrmdiffer.actbinarycompare.caption]
en: Binary Mode
nl: Binaire modus

[ctx: tfrmdiffer.actcancelcompare.caption]
en: Cancel
nl: Annuleren

[ctx: TFRMDIFFER.ACTCANCELCOMPARE.HINT]
en: Cancel
nl: Annuleren

[ctx: tfrmdiffer.actcopylefttoright.caption]
en: Copy Block Right
nl: Kopieer rechterblok

[ctx: TFRMDIFFER.ACTCOPYLEFTTORIGHT.HINT]
en: Copy Block Right
nl: Kopieer rechterblok

[ctx: tfrmdiffer.actcopyrighttoleft.caption]
en: Copy Block Left
nl: Kopieer linkerblok

[ctx: TFRMDIFFER.ACTCOPYRIGHTTOLEFT.HINT]
en: Copy Block Left
nl: Kopieer linkerblok

[ctx: tfrmdiffer.acteditcopy.caption]
en: Copy
nl: Kopiëren

[ctx: tfrmdiffer.acteditcut.caption]
en: Cut
nl: Knippen

[ctx: tfrmdiffer.acteditdelete.caption]
en: Delete
nl: Verwijderen

[ctx: tfrmdiffer.acteditpaste.caption]
en: Paste
nl: Plakken

[ctx: tfrmdiffer.acteditredo.caption]
en: Redo
nl: Opnieuw uitvoeren

en: Select &All
nl: Selecteer &alles

[ctx: tfrmdiffer.acteditundo.caption]
en: Undo
nl: Ongedaan maken

[ctx: tfrmdiffer.actexit.caption]
en: E&xit
nl: Af&sluiten

[ctx: tfrmdiffer.actfirstdifference.caption]
en: First Difference
nl: Eerste verschil

[ctx: TFRMDIFFER.ACTFIRSTDIFFERENCE.HINT]
en: First Difference
nl: Eerste verschil

en: Ignore Case
nl: Negeer hoofdletters/kleine letters

en: Ignore Blanks
nl: Negeer spaties

en: Keep Scrolling
nl: Blijf schuiven

[ctx: tfrmdiffer.actlastdifference.caption]
en: Last Difference
nl: Laatste verschil

[ctx: TFRMDIFFER.ACTLASTDIFFERENCE.HINT]
en: Last Difference
nl: Laatste verschil

en: Line Differences
nl: Regelverschillen

[ctx: tfrmdiffer.actnextdifference.caption]
en: Next Difference
nl: Volgende verschil

[ctx: TFRMDIFFER.ACTNEXTDIFFERENCE.HINT]
en: Next Difference
nl: Volgende verschil

en: Open Left...
nl: Open links...

en: Open Right...
nl: Open rechts...

en: Paint Background
nl: Schilder achtergrond

[ctx: tfrmdiffer.actprevdifference.caption]
en: Previous Difference
nl: Vorige verschil

[ctx: TFRMDIFFER.ACTPREVDIFFERENCE.HINT]
en: Previous Difference
nl: Vorige verschil

en: &Reload
nl: Herladen

[ctx: tfrmdiffer.actreload.hint]
en: Reload
nl: Herladen

[ctx: tfrmdiffer.actsave.caption]
en: Save
nl: Opslaan

[ctx: TFRMDIFFER.ACTSAVE.HINT]
en: Save
nl: Opslaan

[ctx: tfrmdiffer.actsaveas.caption]
en: Save as...
nl: OPslaan als...

[ctx: TFRMDIFFER.ACTSAVEAS.HINT]
en: Save as...
nl: Opslaan als...

[ctx: tfrmdiffer.actsaveleft.caption]
en: Save Left
nl: Opslaan links

[ctx: TFRMDIFFER.ACTSAVELEFT.HINT]
en: Save Left
nl: Opslaan links

[ctx: tfrmdiffer.actsaveleftas.caption]
en: Save Left As...
nl: Sla links op als...

[ctx: TFRMDIFFER.ACTSAVELEFTAS.HINT]
en: Save Left As...
nl: Sla links op als...

[ctx: tfrmdiffer.actsaveright.caption]
en: Save Right
nl: Opslaan rechts

[ctx: TFRMDIFFER.ACTSAVERIGHT.HINT]
en: Save Right
nl: Opslaan rechts

[ctx: tfrmdiffer.actsaverightas.caption]
en: Save Right As...
nl: Sla rechts op als...

[ctx: TFRMDIFFER.ACTSAVERIGHTAS.HINT]
en: Save Right As...
nl: Sla rechts op als...

[ctx: tfrmdiffer.actstartcompare.caption]
en: Compare
nl: Vergelijken

[ctx: TFRMDIFFER.ACTSTARTCOMPARE.HINT]
en: Compare
nl: Vergelijken

[ctx: tfrmdiffer.btnleftencoding.hint]
en: Encoding
nl: Codering

[ctx: TFRMDIFFER.BTNRIGHTENCODING.HINT]
en: Encoding
nl: Codering

en: Compare files
nl: Vergelijk bestanden

en: &Left
nl: &Links

en: &Right
nl: &Rechts

en: &Actions
nl: &Acties

[ctx: TFRMDIFFER.MNUEDIT.CAPTION]
en: &Edit
nl: &Bewerken

[ctx: tfrmdiffer.mnuencoding.caption]
en: En&coding
nl: Codering

[ctx: tfrmdiffer.mnufile.caption]
en: &File
nl: &Bestand

en: &Options
nl: &Opties

en: Add new shortcut to sequence
nl: Voeg nieuwe sneltoets toe aan volgorde

[ctx: TFRMEDITHOTKEY.BTNCANCEL.CAPTION]
en: &Cancel
nl: &Annuleren

[ctx: TFRMEDITHOTKEY.BTNOK.CAPTION]
en: &OK
nl: &Oké

en: Remove last shortcut from sequence
nl: Verwijder laatste sneltoets uit volgorde

en: Select shortcut from list of remaining free available keys
nl: Kies sneltoets uit de lijst van overgebleven beschikbare toetsen

en: Only for these controls
nl: Alleen voor deze bedieningen

en: &Parameters (each in a separate line):
nl: &Parameters (elk op een aparte regel):

en: Shortcuts:
nl: Sneltoetsen:

[ctx: TFRMEDITOR.ACTABOUT.CAPTION]
en: About
nl: Over

[ctx: TFRMEDITOR.ACTABOUT.HINT]
en: About
nl: Over

en: &Configuration
nl: Instellingen

[ctx: tfrmeditor.actconfhigh.hint]
en: Configuration
nl: Instellingen

[ctx: TFRMEDITOR.ACTEDITCOPY.CAPTION]
en: Copy
nl: Kopiëren

[ctx: TFRMEDITOR.ACTEDITCOPY.HINT]
en: Copy
nl: Kopiëren

[ctx: TFRMEDITOR.ACTEDITCUT.CAPTION]
en: Cut
nl: Knippen

[ctx: TFRMEDITOR.ACTEDITCUT.HINT]
en: Cut
nl: Knippen

[ctx: TFRMEDITOR.ACTEDITDELETE.CAPTION]
en: Delete
nl: Verwijderen

[ctx: TFRMEDITOR.ACTEDITDELETE.HINT]
en: Delete
nl: Verwijderen

[ctx: tfrmeditor.acteditfind.caption]
en: &Find
nl: &Zoeken

[ctx: tfrmeditor.acteditfind.hint]
en: Find
nl: Zoeken

[ctx: tfrmeditor.acteditfindnext.caption]
en: Find next
nl: Zoek volgende

[ctx: TFRMEDITOR.ACTEDITFINDNEXT.HINT]
en: Find next
nl: Zoek volgende

[ctx: tfrmeditor.acteditfindprevious.caption]
en: Find previous
nl: Zoek vorige

[ctx: tfrmeditor.acteditgotoline.caption]
en: Goto Line...
nl: Ga naar regel...

[ctx: tfrmeditor.acteditlineendcr.caption]
en: Mac (CR)
nl: MAC (CR)

[ctx: TFRMEDITOR.ACTEDITPASTE.CAPTION]
en: Paste
nl: Plakken

[ctx: TFRMEDITOR.ACTEDITPASTE.HINT]
en: Paste
nl: Plakken

[ctx: TFRMEDITOR.ACTEDITREDO.CAPTION]
en: Redo
nl: Herongedaan maken

[ctx: TFRMEDITOR.ACTEDITREDO.HINT]
en: Redo
nl: Opnieuw uitvoeren

[ctx: tfrmeditor.acteditrplc.caption]
en: &Replace
nl: Vervangen

[ctx: tfrmeditor.acteditrplc.hint]
en: Replace
nl: Vervangen

en: Select&All
nl: Selecteer &alles

[ctx: tfrmeditor.acteditselectall.hint]
en: Select All
nl: Selecteer alles

[ctx: TFRMEDITOR.ACTEDITUNDO.CAPTION]
en: Undo
nl: Ongedaan maken

[ctx: TFRMEDITOR.ACTEDITUNDO.HINT]
en: Undo
nl: Ongedaan maken

[ctx: TFRMEDITOR.ACTFILECLOSE.CAPTION]
en: &Close
nl: &Sluiten

[ctx: tfrmeditor.actfileclose.hint]
en: Close
nl: Sluiten

[ctx: TFRMEDITOR.ACTFILEEXIT.CAPTION]
en: E&xit
nl: Af&sluiten

[ctx: tfrmeditor.actfileexit.hint]
en: Exit
nl: Afsluiten

en: &New
nl: &Nieuw

[ctx: tfrmeditor.actfilenew.hint]
en: New
nl: Nieuw

en: &Open
nl: &Openen

[ctx: tfrmeditor.actfileopen.hint]
en: Open
nl: Openen

[ctx: tfrmeditor.actfilereload.caption]
en: Reload
nl: Herladen

[ctx: tfrmeditor.actfilesave.caption]
en: &Save
nl: Opslaan

[ctx: TFRMEDITOR.ACTFILESAVE.HINT]
en: Save
nl: Opslaan

en: Save &As...
nl: Opslaan &als...

en: Save As
nl: Opslaan als

[ctx: tfrmeditor.caption]
en: Editor
nl: Bewerker

[ctx: tfrmeditor.help1.caption]
en: &Help
nl: &Hulp

[ctx: TFRMEDITOR.MIEDIT.CAPTION]
en: &Edit
nl: &Bewerken

[ctx: TFRMEDITOR.MIENCODING.CAPTION]
en: En&coding
nl: Codering

en: Open as
nl: Openen als

[ctx: tfrmeditor.miencodingout.caption]
en: Save as
nl: Opslaan als

[ctx: TFRMEDITOR.MIFILE.CAPTION]
en: &File
nl: &Bestand

en: Syntax highlight
nl: Opmaakmarkering

en: End Of Line
nl: Einde van regel

[ctx: tfrmeditsearchreplace.buttonpanel.cancelbutton.caption]
en: &Cancel
nl: &Annuleren

[ctx: tfrmeditsearchreplace.buttonpanel.okbutton.caption]
en: &OK
nl: &Oké

en: C&ase sensitivity
nl: Hoofdlettergevoeligheid

en: S&earch from caret
nl: Zoek vanaf dakje ^

[ctx: tfrmeditsearchreplace.cbsearchregexp.caption]
en: &Regular expressions
nl: &Reguliere uitdrukkingen

en: Selected &text only
nl: Alleen geselecteerde tekst

en: &Whole words only
nl: &Alleen hele woorden

en: Option
nl: Optie

en: &Replace with:
nl: &Vervang door:

en: &Search for:
nl: &Zoek naar:

en: Direction
nl: Richting

en: Do this for &all current objects
nl: Doe dit voor &alle huidige objecten

en: Unpack files
nl: Bestanden uitpakken

en: &Unpack path names if stored with files
nl: Pak bestandpadnamen uit indien opgeslagen met bestanden

en: Unpack each archive to a &separate subdir (name of the archive)
nl: Pak elk archiefbestand uit in &aparte submap (naam van het archiefbestand)

en: O&verwrite existing files
nl: Overschrijf bestaande bestanden

en: To the &directory:
nl: Naar de map:

en: &Extract files matching file mask:
nl: Pak bestanden uit die overeenkomen met bestandmasker:

en: &Password for encrypted files:
nl: Wachtwoord voor versleutelde bestanden:

[ctx: TFRMFILEEXECUTEYOURSELF.BTNCLOSE.CAPTION]
en: &Close
nl: &Sluiten

en: Wait...
nl: Wacht...

en: File name:
nl: Bestandsnaam:

[ctx: tfrmfileexecuteyourself.lblfrompath.caption]
en: From:
nl: Van:

en: Click on Close when the temporary file can be deleted!
nl: Klik op Sluiten als tijdelijk bestand verwijderd kan worden.

[ctx: TFRMFILEOP.BTNCANCEL.CAPTION]
en: &Cancel
nl: &Annuleren

en: &To panel
nl: &Naar paneel

en: &View all
nl: Toon alles

en: Current operation:
nl: Huidige bewerking:

[ctx: TFRMFILEOP.LBLFROM.CAPTION]
en: From:
nl: Van:

en: To:
nl: Naar:

[ctx: tfrmfileproperties.caption]
en: Properties
nl: Eigenschappen

[ctx: TFRMFILEPROPERTIES.CBSTICKY.CAPTION]
en: Sticky
nl: Klevend

en: Allow &executing file as program
nl: Sta toe dat bestand wordt uitgevoerd als programma

[ctx: TFRMFILEPROPERTIES.DIVIDERBEVEL3.CAPTION]
en: Owner
nl: Eigenaar

[ctx: TFRMFILEPROPERTIES.LBLATTRGROUPSTR.CAPTION]
en: Group
nl: Groep

[ctx: TFRMFILEPROPERTIES.LBLATTROTHERSTR.CAPTION]
en: Other
nl: Ander

[ctx: TFRMFILEPROPERTIES.LBLATTROWNERSTR.CAPTION]
en: Owner
nl: Eigenaar

[ctx: tfrmfileproperties.lblattrtextstr.caption]
en: Text:
nl: Tekst:

en: Contains:
nl: Bevat:

[ctx: TFRMFILEPROPERTIES.LBLEXEC.CAPTION]
en: Execute
nl: Uitvoeren

en: Execute:
nl: Uitvoeren:

[ctx: TFRMFILEPROPERTIES.LBLFILE.CAPTION]
en: File name
nl: Bestandsnaam

[ctx: tfrmfileproperties.lblfilestr.caption]
en: File name
nl: Bestandsnaam

[ctx: tfrmfileproperties.lblfolderstr.caption]
en: Path:
nl: Pad:

en: &Group
nl: Groep

[ctx: tfrmfileproperties.lbllastaccessstr.caption]
en: Accessed:
nl: Laatst benaderd:

[ctx: tfrmfileproperties.lbllastmodifstr.caption]
en: Modified:
nl: Laatste wijziging:

en: Status changed:
nl: Laatste statuswijziging:

[ctx: tfrmfileproperties.lbloctal.caption]
en: Octal:
nl: Octaal:

en: O&wner
nl: Eigenaar

[ctx: TFRMFILEPROPERTIES.LBLREAD.CAPTION]
en: Read
nl: Lezen

[ctx: tfrmfileproperties.lblsizestr.caption]
en: Size:
nl: Grootte:

en: Symlink to:
nl: Symbolische koppeling naar:

en: Type:
nl: Soort:

[ctx: TFRMFILEPROPERTIES.LBLWRITE.CAPTION]
en: Write
nl: Schrijven

[ctx: tfrmfileproperties.sgplugins.columns[0].title.caption]
en: Name
nl: Naam

[ctx: tfrmfileproperties.sgplugins.columns[1].title.caption]
en: Value
nl: Waarde

[ctx: tfrmfileproperties.tsattributes.caption]
en: Attributes
nl: Attributen

[ctx: tfrmfileproperties.tsplugins.caption]
en: Plugins
nl: Invoegtoepassing

[ctx: TFRMFILEPROPERTIES.TSPROPERTIES.CAPTION]
en: Properties
nl: Eigenschappen

[ctx: tfrmfileunlock.btnclose.caption]
en: Close
nl: Sluiten

en: Terminate
nl: Beëindigen

[ctx: tfrmfileunlock.btnunlock.caption]
en: Unlock
nl: Ontsluiten

en: Unlock All
nl: Alles ontsluiten

[ctx: tfrmfileunlock.caption]
en: Unlock
nl: Ontsluiten

en: Executable Path
nl: Pad van uitvoerbaar bestand

[ctx: TFRMFINDDLG.ACTCANCEL.CAPTION]
en: C&ancel
nl: &Annuleren

en: Cancel search and close window
nl: Breek zoekopdracht af en sluit venster

[ctx: TFRMFINDDLG.ACTCLOSE.CAPTION]
en: &Close
nl: Sluiten

[ctx: tfrmfinddlg.actconfigfilesearchhotkeys.caption]
en: Configuration of hot keys
nl: Instellingen van sneltoetsen

[ctx: tfrmfinddlg.actedit.caption]
en: &Edit
nl: &Bewerken

en: Feed to &listbox
nl: Voeg toe aan &lijstvenster

en: Cancel search, close and free from memory
nl: Breek zoekopdracht af, sluit en verwijder uit geheugen

en: For all other "Find files", cancel, close and free from memory
nl: Voor alle andere bestandzoekopdrachten: breek af, sluit en verwijder uit geheugen

en: &Go to file
nl: &Ga naar bestand

[ctx: TFRMFINDDLG.ACTINTELLIFOCUS.CAPTION]
en: Find Data
nl: Zoek gegevens

en: &Last search
nl: &Laatste zoekopdracht

en: &New search
nl: &Nieuwe zoekopdracht

en: New search (clear filters)
nl: Nieuwe zoekopdracht (maak filters leeg)

en: Go to page "Advanced"
nl: Ga naar pagina 'Geavanceerd'

en: Go to page "Load/Save"
nl: Ga naar pagina 'Laden/opslaan'

en: Switch to Nex&t Page
nl: Schakel over naar volgende pagina

en: Go to page "Plugins"
nl: Ga naar pagina 'Invoegtoepassingen'

en: Switch to &Previous Page
nl: Schakel over naar vorige pagina

en: Go to page "Results"
nl: Ga naar pagina 'Resultaten'

en: Go to page "Standard"
nl: Ga naar pagina 'Standaard'

[ctx: tfrmfinddlg.actstart.caption]
en: &Start
nl: &Starten

[ctx: tfrmfinddlg.actview.caption]
en: &View
nl: &Tonen

[ctx: tfrmfinddlg.btnaddattribute.caption]
en: &Add
nl: &Toevoegen

[ctx: TFRMFINDDLG.BTNATTRSHELP.CAPTION]
en: &Help
nl: &Hulp

[ctx: TFRMFINDDLG.BTNSAVETEMPLATE.CAPTION]
en: &Save
nl: &Opslaan

[ctx: TFRMFINDDLG.BTNSEARCHDELETE.CAPTION]
en: &Delete
nl: &Verwijderen

en: L&oad
nl: Laden

en: S&ave
nl: Op&slaan

en: Sa&ve with "Start in directory"
nl: Opslaan met 'Beginnen in map'

en: If saved then "Start in directory" will be restored when loading template. Use it if you want to fix searching to a certain directory
nl: Indien opgeslagen dan zal 'Begin in map' worden hersteld bij het laden van de sjabloon. Gebruik dit als u de zoekopdracht wilt vastknopen aan een bepaalde map

en: Use template
nl: Gebruik sjabloon

[ctx: tfrmfinddlg.caption]
en: Find files
nl: Zoek bestanden

en: Case sens&itive
nl: Hoofdlettergevoelig

en: &Date from:
nl: &Datum vanaf:

en: Dat&e to:
nl: Datum tot:

en: S&ize from:
nl: Bestandgrootte vanaf:

en: Si&ze to:
nl: Bestandgrootte tot:

en: Search in &archives
nl: Zoek in archiefbestanden

en: Find &text in file
nl: Zoek tekst in bestand

en: Follow s&ymlinks
nl: Volg symbolische koppelingen

en: Find files N&OT containing the text
nl: Vind bestanden die NIET de tekst bevatten

en: N&ot older than:
nl: Niet ouder dan:

en: Opened tabs
nl: Geopende tabbladen

en: Searc&h for part of file name
nl: Zoek naar deel van bestandsnaam

en: &Regular expression
nl: Reguliere uitdrukking

en: Re&place by
nl: Vervang door

en: Selected directories and files
nl: Gekozen mappen en bestanden

en: Reg&ular expression
nl: Reguliere uitdrukking

en: &Time from:
nl: &Tijd vanaf:

en: Ti&me to:
nl: Tijd tot:

en: &Use search plugin:
nl: &Gebruik invoegsel voor zoeken:

en: same content
nl: dezelfde inhoud

en: same hash
nl: dezelfde hash

en: same name
nl: zelfde naam

en: Find du&plicate files:
nl: Zoek dubbele bestanden:

en: same size
nl: zelfde maat

[ctx: tfrmfinddlg.chkhex.caption]
en: Hexadeci&mal
nl: Hexadecimaal

en: Enter directories names that should be excluded from search separated with ";"
nl: Geef mapnamen in die uitgesloten zijn van zoekopdrachten, gescheiden door puntkomma

en: Enter files names that should be excluded from search separated with ";"
nl: Geef bestandnamen in die uitgesloten zijn van zoekopdrachten, gescheiden door puntkomma

en: Enter files names separated with ";"
nl: Geef bestandnamen in gescheiden door puntkomma

[ctx: tfrmfinddlg.frmcontentplugins.headercontrol.sections[0].text]
en: Plugin
nl: Invoegsel

[ctx: tfrmfinddlg.frmcontentplugins.headercontrol.sections[1].text]
en: Field
nl: Veld

[ctx: tfrmfinddlg.frmcontentplugins.headercontrol.sections[2].text]
en: Operator
nl: Uitvoerder

[ctx: tfrmfinddlg.frmcontentplugins.headercontrol.sections[3].text]
en: Value
nl: Waarde

[ctx: tfrmfinddlg.gbdirectories.caption]
en: Directories
nl: Mappen

[ctx: tfrmfinddlg.gbfiles.caption]
en: Files
nl: Bestanden

[ctx: tfrmfinddlg.gbfinddata.caption]
en: Find Data
nl: Zoek gegevens

en: Attri&butes
nl: Attributen

en: Encodin&g:
nl: Codering:

en: E&xclude subdirectories
nl: Sluit submappen uit

en: &Exclude files
nl: Sluit bestanden uit

en: &File mask
nl: &Bestandmasker

en: Start in &directory
nl: Begin in map

en: Search su&bdirectories:
nl: Doorzoek submappen:

en: &Previous searches:
nl: &Vorige zoekopdrachten:

en: &Action
nl: Actie

en: For all others, cancel, close and free from memory
nl: Voor alle andere: breek af, sluit en verwijder uit geheugen

en: Open In New Tab(s)
nl: Open in nieuw(e) tabblad(en)

[ctx: tfrmfinddlg.mioptions.caption]
en: Options
nl: Opties

en: Remove from list
nl: Verwijder uit lijst

en: &Result
nl: Resultaat

en: Show all found items
nl: Toon alle gevonden elementen

en: Show In Editor
nl: Toon in bewerker

en: Show In Viewer
nl: Toon in kijker

[ctx: tfrmfinddlg.miviewtab.caption]
en: &View
nl: &Tonen

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: Load/Save
nl: Laden/Opslaan

[ctx: tfrmfinddlg.tsplugins.caption]
en: Plugins
nl: Invoegsels

en: Results
nl: Resultaten

en: Standard
nl: Standaard

[ctx: TFRMFINDVIEW.BTNCLOSE.CAPTION]
en: &Cancel
nl: &Annuleren

[ctx: TFRMFINDVIEW.BTNFIND.CAPTION]
en: &Find
nl: &Zoeken

[ctx: TFRMFINDVIEW.CAPTION]
en: Find
nl: Zoeken

en: &Backwards
nl: Achteruit

en: C&ase sensitive
nl: Hoofdlettergevoelig

[ctx: tfrmfindview.cbregexp.caption]
en: &Regular expressions
nl: &Reguliere uitdrukkingen

[ctx: tfrmfindview.chkhex.caption]
en: Hexadecimal
nl: Hexadecimaal

en: Domain:
nl: Domein:

[ctx: tfrmgioauthdialog.lblpassword.caption]
en: Password:
nl: Wachtwoord:

[ctx: tfrmgioauthdialog.lblusername.caption]
en: User name:
nl: Gebruikersnaam:

en: Connect anonymously
nl: Anoniem verbinden

en: Connect as user:
nl: Verbinden als gebruiker:

[ctx: TFRMHARDLINK.BTNCANCEL.CAPTION]
en: &Cancel
nl: &Annuleren

[ctx: TFRMHARDLINK.BTNOK.CAPTION]
en: &OK
nl: &Oké

en: Create hard link
nl: Maak harde koppeling

[ctx: tfrmhardlink.lblexistingfile.caption]
en: &Destination that the link will point to
nl: &Bestemming waar de koppeling naar zal verwijzen

[ctx: tfrmhardlink.lbllinktocreate.caption]
en: &Link name
nl: &Naam van koppeling

[ctx: tfrmhotdirexportimport.btnselectall.caption]
en: Import all!
nl: Importeer alles!

[ctx: tfrmhotdirexportimport.btnselectiondone.caption]
en: Import selected
nl: Importeer geselecteerde

en: Select the entries your want to import
nl: Kies de elementen die u wilt invoeren

en: When clicking a sub-menu, it will select the whole menu
nl: Bij klikken op een submenu, selecteert dit het hele menu

en: Hold CTRL and click entries to select multiple ones
nl: Houd CTRL ingedrukt en klik op elementen om er meerdere te kiezen

en: Linker
nl: Koppelaar

en: Save to...
nl: Opslaan in...

en: Item
nl: Element

en: &File name
nl: &Bestandsnaam

[ctx: tfrmlinker.spbtndown.caption]
en: Do&wn
nl: Om&laag

en: Down
nl: Omlaag

[ctx: tfrmlinker.spbtnrem.caption]
en: &Remove
nl: &Verwijderen

[ctx: TFRMLINKER.SPBTNREM.HINT]
en: Delete
nl: Verwijderen

[ctx: tfrmlinker.spbtnup.caption]
en: &Up
nl: &Omhoog

en: Up
nl: Omhoog

en: &About
nl: Over

en: Activate Tab By Index
nl: Activeer tab per index

en: Add file name to command line
nl: Voeg bestandsnaam toe aan opdrachtregel

en: New search instance...
nl: Nieuwe zoekinstantie...

en: Add path and file name to command line
nl: Voeg pad en bestandsnaam toe aan opdrachtregel

en: Copy path to command line
nl: Kopieer pad naar opdrachtregel

en: Add Plugin
nl: Invoegsel toevoegen

en: &Benchmark
nl: Prestatievergelijking

en: Brief view
nl: Korte weergave

en: Brief View
nl: Korte weergave

en: Calculate &Occupied Space
nl: Bereken in gebruik zijnde ruimte

en: Change directory
nl: Wijzig map

en: Change directory to home
nl: Wijzig map naar uw persoonlijke map

en: Change Directory To Parent
nl: Wijzig map naar bovenliggende map

en: Change directory to root
nl: Wijzig map naar root

en: Calculate Check&sum...
nl: Bereken checksum...

en: &Verify Checksum...
nl: Verifieer checksum...

en: Clear log file
nl: Maak logboekbestand leeg

en: Clear log window
nl: Maak logboekvenster leeg

en: Close &All Tabs
nl: Sluit alle tabbladen

en: Close Duplicate Tabs
nl: Sluit dubbele tabbladen

en: &Close Tab
nl: &Sluit tabblad

en: Next Command Line
nl: Volgende opdrachtregel

en: Set command line to next command in history
nl: Stel opdrachtregel in op de volgende opdracht in de geschiedenis

en: Previous Command Line
nl: Vorige opdrachtregel

en: Set command line to previous command in history
nl: Stel opdrachtregel in op de vorige opdracht in de geschiedenis

en: Full
nl: Volledig

en: Columns View
nl: Kolommenoverzicht

en: Compare by &Contents
nl: Vergelijk op inhoud

[ctx: tfrmmain.actcomparedirectories.caption]
en: Compare Directories
nl: Vergelijk mappen

[ctx: TFRMMAIN.ACTCOMPAREDIRECTORIES.HINT]
en: Compare Directories
nl: Vergelijk mappen

en: Configuration of Archivers
nl: Instellingen van archiveringsprogramma's

[ctx: tfrmmain.actconfigdirhotlist.caption]
en: Configuration of Directory Hotlist
nl: Instellingen van lijst met mapfavorieten

en: Configuration of Favorite Tabs
nl: Instelling van favoriete tabbladen

en: Configuration of folder tabs
nl: Instellingen van maptabbladen

[ctx: tfrmmain.actconfighotkeys.caption]
en: Configuration of hot keys
nl: Instellingen van sneltoetsen

en: Configuration of Plugins
nl: Instellingen van invoegtoepassingen

en: Save Position
nl: Positie opslaan

en: Save Settings
nl: Sla instellingen op

en: Configuration of searches
nl: Instellingen van zoekopdrachten

en: Toolbar...
nl: Werkbalk...

en: Configuration of tooltips
nl: Instellingen van zweeftips

[ctx: tfrmmain.actconfigtreeviewmenus.caption]
en: Configuration of Tree View Menu
nl: Instellingen van boomstructuurmenu

[ctx: tfrmmain.actconfigtreeviewmenuscolors.caption]
en: Configuration of Tree View Menu Colors
nl: Instellingen van kleuren van boomstructuurmenu

en: Show context menu
nl: Toon contextmenu

[ctx: TFRMMAIN.ACTCOPY.CAPTION]
en: Copy
nl: Kopiëren

en: Copy all tabs to opposite side
nl: Kopieer alle tabbladen naar de andere kant

en: Copy all shown &columns
nl: Kopieer alle getoonde kolommen

en: Copy Filename(s) with Full &Path
nl: Kopieer bestandna(a)m(en) met volledig pad

en: Copy &Filename(s) to Clipboard
nl: Kopieer bestandna(a)m(en) naar klembord

en: Copy names with UNC path
nl: Kopieer namen met UNC-pad

en: Copy files without asking for confirmation
nl: Kopieer bestanden zonder om bevestiging te vragen

en: Copy Full Path of selected file(s) with no ending dir separator
nl: Kopieer volledige pad van gekozen bestand(en) zonder afsluitende dir separator

en: Copy Full Path of selected file(s)
nl: Kopieer volledig pad van gekozen bestand(en)

en: Copy to same panel
nl: Kopieer naar zelfde paneel

en: &Copy
nl: Kopiëren

en: Sho&w Occupied Space
nl: Toon in gebruik zijnde ruimte

en: Cu&t
nl: Knippen

en: Show Command Parameters
nl: Toon parameters voor opdrachtregel

[ctx: TFRMMAIN.ACTDELETE.CAPTION]
en: Delete
nl: Verwijderen

en: For all searches, cancel, close and free memory
nl: Voor alle zoektochten: breek af, sluit en verwijder uit geheugen

en: Directory history
nl: Mapgeschiedenis

en: Directory &Hotlist
nl: Favorietenlijst voor mappen

en: Execute &internal command...
nl: Interne opdracht uitvoeren...

en: Select any command and execute it
nl: Kies een opdracht en voer die uit

[ctx: TFRMMAIN.ACTEDIT.CAPTION]
en: Edit
nl: Bewerken

en: Edit Co&mment...
nl: Bewerk commentaar...

en: Edit new file
nl: Bewerk nieuw bestand

en: Edit path field above file list
nl: Bewerk padveld boven bestandenlijst

en: Swap &Panels
nl: Wissel panelen om

en: Execute Script
nl: Script uitvoeren

[ctx: TFRMMAIN.ACTEXIT.CAPTION]
en: E&xit
nl: Af&sluiten

en: &Extract Files...
nl: Bestanden uitpakken...

en: Configuration of File &Associations
nl: Instelling van bestandassociaties

en: Com&bine Files...
nl: Combineer bestanden...

en: Show &File Properties
nl: Toon bestandeigenschappen

en: Spl&it File...
nl: Splits bestand...

en: &Flat view
nl: &Vlakke weergave

en: &Flat view, only selected
nl: &Vlakke weergave, alleen gekozen

en: Focus command line
nl: Stel scherp op opdrachtregel

en: Swap focus
nl: Scherpstelling omwisselen

en: Switch between left and right file list
nl: Schakel tussen linker- en rechterbestandenlijst

en: Focus on tree view
nl: Scherpstellen op boomstructuurweergave

en: Switch between current file list and tree view (if enabled)
nl: Schakel tussen huidige bestandenlijst en boomstructuurweergave (indien ingeschakeld)

en: Place cursor on first folder or file
nl: Plaats muispijl op eerste map of bestand

en: Place cursor on first file in list
nl: Plaats aanwijzer op eerste bestand in lijst

en: Place cursor on last folder or file
nl: Plaats muispijl op laatste map of bestand

en: Place cursor on last file in list
nl: Plaats aanwijzer op laatste bestand in lijst

en: Place cursor on next folder or file
nl: Plaats de cursor op de volgende map of bestand

en: Place cursor on previous folder or file
nl: Plaats de cursor op de vorige map of bestand

en: Create &Hard Link...
nl: Maak harde koppeling...

en: &Contents
nl: &Inhoud

en: &Horizontal Panels Mode
nl: &Horizontale paneelmodus

en: &Keyboard
nl: &Toetsenbord

en: Brief view on left panel
nl: Korte weergave op linkerpaneel

en: Columns view on left panel
nl: Kolomweergave op linkerpaneel

en: Left &= Right
nl: Links &= Rechts

en: &Flat view on left panel
nl: Platte weergave op linkerpaneel

en: Open left drive list
nl: Open schijvenlijst links

en: Re&verse order on left panel
nl: Draai volgorde op linkerpaneel om

en: Sort left panel by &Attributes
nl: Rangschik linkerpaneel op attributen

en: Sort left panel by &Date
nl: Rangschik linkerpaneel op datum

en: Sort left panel by &Extension
nl: Rangschik linkerpaneel op achtervoegsel

en: Sort left panel by &Name
nl: Rangschik linkerpaneel op naam

en: Sort left panel by &Size
nl: Rangschik linkerpaneel op grootte

en: Thumbnails view on left panel
nl: Miniatuurweergave op linkerpaneel

en: Load tabs from Favorite Tabs
nl: Laad tabbladen van favoriete tabbladen

en: Load List
nl: Lijst laden

en: Load list of files/folders from the specified text file
nl: Laad lijst van bestanden/mappen vanuit het opgegeven tekstbestand

en: Load Selection from Clip&board
nl: Laad selectie van klembord

en: &Load Selection from File...
nl: &Laad selectie vanuit bestand...

en: &Load Tabs from File
nl: &Laad tabbladen vanuit bestand

en: Create &Directory
nl: Maak map

en: Select All with the Same E&xtension
nl: Kies alles met hetzelfde achtervoegsel

en: Select all files with same name
nl: Kies alle bestanden met dezelfde naam

en: Select all files with same name and extension
nl: Kies alle bestanden met zelfde naam en achtervoegsel

en: Select all in same path
nl: Kies alles in hetzelfde pad

en: &Invert Selection
nl: Draai selectie om

en: &Select All
nl: &Selecteer alles

en: Unselect a Gro&up...
nl: Deselecteer een groep...

en: Select a &Group...
nl: Selecteer een groep...

en: &Unselect All
nl: Deselecteer alles

en: Minimize window
nl: Minimaliseer venster

en: Move current tab to the left
nl: Verplaats huidige tabblad naar links

en: Move current tab to the right
nl: Verplaats huidige tabblad naar rechts

en: Multi-&Rename Tool
nl: Gereedschap voor meervoudig hernoemen

en: Network &Connect...
nl: Netwerk &verbinden...

en: Network &Disconnect
nl: Netwerk verbreken

en: Network &Quick Connect...
nl: Netwerk snel verbinden...

en: &New Tab
nl: &Nieuw tabblad

en: Load the Next Favorite Tabs in the list
nl: Laad de volgende favoriete tabbladen in de lijst

en: Switch to Nex&t Tab
nl: Spring naar volgende tabblad

[ctx: TFRMMAIN.ACTOPEN.CAPTION]
en: Open
nl: Openen

en: Try open archive
nl: Probeer archiefbestand te openen

en: Open bar file
nl: Open balkbestand

en: Open &Folder in a New Tab
nl: Open map in een nieuw tabblad

en: Open Drive by Index
nl: Schijf openen per index

en: Open &VFS List
nl: Open VFS-lijst

en: Operations &Viewer
nl: Bewerkingenkijker

en: &Options...
nl: &Opties...

en: &Pack Files...
nl: Bestanden &inpakken...

en: Set splitter position
nl: Stel splitserpositie in

en: &Paste
nl: &Plakken

en: Load the Previous Favorite Tabs in the list
nl: Laad de vorige favoriete tabbladen in de lijst

en: Switch to &Previous Tab
nl: Schakel naar vorige tabblad

en: Quick filter
nl: Snelfilter

en: Quick search
nl: Snel zoeken

en: &Quick View Panel
nl: &Snel overzicht-paneel

en: &Refresh
nl: &Verversen

en: Reload the last Favorite Tabs loaded
nl: Herlaad de laatst geladen favoriete tabbladen

[ctx: tfrmmain.actrename.caption]
en: Move
nl: Verplaatsen

en: Move/Rename files without asking for confirmation
nl: Verplaats/hernoem bestanden zonder te vragen om bevestiging

[ctx: tfrmmain.actrenameonly.caption]
en: Rename
nl: Hernoemen

en: &Rename Tab
nl: &Hernoemen-tabblad

en: Resave on the last Favorite Tabs loaded
nl: Sla opnieuw op, op de laatst geladen favoriete tabbladen

en: &Restore Selection
nl: &Herstel selectie

en: Re&verse Order
nl: Keer volgorde om

en: Brief view on right panel
nl: Korte weergave op rechterpaneel

en: Columns view on right panel
nl: Kolomweergave op rechterpaneel

en: Right &= Left
nl: Rechts &= Links

en: &Flat view on right panel
nl: Platte weergave op rechterpaneel

en: Open right drive list
nl: Open rechter-schijvenlijst

en: Re&verse order on right panel
nl: Draai volgorde op rechterpaneel om

en: Sort right panel by &Attributes
nl: Rangschik rechterpaneel op attributen

en: Sort right panel by &Date
nl: Rangschik rechterpaneel op datum

en: Sort right panel by &Extension
nl: Rangschik rechterpaneel op achtervoegsel

en: Sort right panel by &Name
nl: Rangschik rechterpaneel op naam

en: Sort right panel by &Size
nl: Rangschik rechterpaneel op grootte

en: Thumbnails view on right panel
nl: Miniaturenweergave op rechterpaneel

en: Run &Terminal
nl: Start terminalvenster

en: Save current tabs to a New Favorite Tabs
nl: Sla huidige tabbladen op naar nieuwe favoriete tabbladen

en: Sa&ve Selection
nl: Sla selectie op

en: Save S&election to File...
nl: Sla selectie op in bestand...

en: &Save Tabs to File
nl: &Sla tabbladen op in bestand

en: &Search...
nl: &Zoeken...

en: All tabs Locked with Dir Opened in New Tabs
nl: Alle tabbladen vergrendeld met map geopend in nieuwe tabbladen

en: Set all tabs to Normal
nl: Zet alle tabbladen terug op normaal

en: Set all tabs to Locked
nl: Zet alle tabbladen op vergrendeld

en: All tabs Locked with Dir Changes Allowed
nl: Alle tabbladen vergrendeld met mapwijzigingen toegestaan

en: Change &Attributes...
nl: Wijzig attributen...

en: Locked with Directories Opened in New &Tabs
nl: Vergrendeld met mappen geopend in nieuwe tabbladen

en: &Normal
nl: &Normaal

en: &Locked
nl: &Vergrendeld

en: Locked with &Directory Changes Allowed
nl: Vergrendeld, maar mapwijzigingen zijn toegestaan

[ctx: TFRMMAIN.ACTSHELLEXECUTE.CAPTION]
en: Open
nl: Openen

en: Open using system associations
nl: Openen met gebruik van systeemassociaties

en: Show button menu
nl: Toon knoppenmenu

en: Show command line history
nl: Toon opdrachtregelgeschiedenis

en: Show &Hidden/System Files
nl: Toon verborgen-/systeembestanden

en: Sort by &Attributes
nl: Rangschik op attributen

en: Sort by &Date
nl: Sorteer op datum

en: Sort by &Extension
nl: Sorteer op achtervoegsel

en: Sort by &Name
nl: Sorteer op naam

en: Sort by &Size
nl: Sorteer op grootte

en: Open drive list
nl: Open schijvenlijst

en: Enable/disable ignore list file to not show file names
nl: In-/uitschakelen negeer-lijstbestand (om geen bestandnamen te tonen)

en: Create Symbolic &Link...
nl: Maak symbolische koppeling...

en: Synchronous navigation
nl: Synchrone navigatie

en: Synchronous directory changing in both panels
nl: Synchrone mapverandering in beide panelen

en: Syn&chronize dirs...
nl: Synchroniseer mappen...

en: Target &= Source
nl: Doel is bron

en: &Test Archive(s)
nl: Archiefbestand(en) beproeven

[ctx: tfrmmain.actthumbnailsview.caption]
en: Thumbnails
nl: Miniaturen

en: Thumbnails View
nl: Miniaturenoverzicht

en: Toggle fullscreen mode console
nl: Schakel de schermvullende modus om voor het terminalvenster

en: Transfer dir under cursor to left window
nl: Verplaats map onder aanwijzer naar linkervenster

en: Transfer dir under cursor to right window
nl: Verplaats map onder aanwijzer naar rechtervenster

en: &Tree View Panel
nl: Boomstructuurpaneel

en: Sort according to parameters
nl: Rangschik op parameters

en: Unselect All with the Same Ex&tension
nl: Deselecteer alles met hetzelfde achtervoegsel

en: Unselect all files with same name
nl: Deselecteer alle bestanden met dezelfde naam

en: Unselect all files with same name and extension
nl: Deselecteer alle bestanden met zelfde naam en achtervoegsel

en: Unselect all in same path
nl: Deselecteer alles in hetzelfde pad

[ctx: TFRMMAIN.ACTVIEW.CAPTION]
en: View
nl: Tonen

en: Show history of visited paths for active view
nl: Toon geschiedenis van bezochte paden voor actief beeld

en: Go to next entry in history
nl: Ga naar volgend element in geschiedenis

en: Go to previous entry in history
nl: Ga naar vorig element in geschiedenis

en: View log file
nl: Toon logboekbestand

en: View current search instances
nl: Toon de huidige zoektochten

en: &Visit Double Commander Website
nl: &Bezoek de website van Double Commander

en: Wipe
nl: Wissen

en: Work with Directory Hotlist and parameters
nl: Werk met een lijst van favoriete mappen en parameters

[ctx: TFRMMAIN.BTNF10.CAPTION]
en: Exit
nl: Afsluiten

[ctx: tfrmmain.btnf7.caption]
en: Directory
nl: Map

[ctx: TFRMMAIN.BTNF8.CAPTION]
en: Delete
nl: Verwijderen

[ctx: tfrmmain.btnf9.caption]
en: Terminal
nl: Terminalvenster

[ctx: tfrmmain.btnleftdirectoryhotlist.hint]
en: Directory Hotlist
nl: Lijst met favoriete mappen

en: Show current directory of the right panel in the left panel
nl: Toon huidige map van rechterpaneel in linkerpaneel

en: Go to home directory
nl: Ga naar persoonlijke map

en: Go to root directory
nl: Ga naar rootmap

en: Go to parent directory
nl: Ga naar bovenliggende map

[ctx: TFRMMAIN.BTNRIGHTDIRECTORYHOTLIST.HINT]
en: Directory Hotlist
nl: Lijst met favoriete mappen

en: Show current directory of the left panel in the right panel
nl: Toon huidige map van linkerpaneel in rechterpaneel

[ctx: tfrmmain.lblcommandpath.caption]
en: Path
nl: Pad

[ctx: TFRMMAIN.MICANCEL.CAPTION]
en: Cancel
nl: Annuleren

en: Copy...
nl: Kopiëren...

en: Create link...
nl: Maak koppeling...

[ctx: tfrmmain.milogclear.caption]
en: Clear
nl: Leegmaken

[ctx: TFRMMAIN.MILOGCOPY.CAPTION]
en: Copy
nl: Kopiëren

en: Hide
nl: Verbergen

[ctx: TFRMMAIN.MILOGSELECTALL.CAPTION]
en: Select All
nl: Selecteer alles

en: Move...
nl: Verplaatsen...

en: Create symlink...
nl: Maak symbolische koppeling...

en: Tab options
nl: Opties voor tabbladen

[ctx: TFRMMAIN.MITRAYICONEXIT.CAPTION]
en: E&xit
nl: Af&sluiten

[ctx: tfrmmain.mitrayiconrestore.caption]
en: Restore
nl: Herstellen

[ctx: TFRMMAIN.MNUALLOPERSTART.CAPTION]
en: Start
nl: Beginnen

[ctx: TFRMMAIN.MNUALLOPERSTOP.CAPTION]
en: Cancel
nl: Annuleren

en: &Commands
nl: &Opdrachten

en: C&onfiguration
nl: &Instellingen

en: Favorites
nl: Favorieten

en: &Files
nl: &Bestanden

[ctx: TFRMMAIN.MNUHELP.CAPTION]
en: &Help
nl: &Hulp

en: &Mark
nl: &Markeren

[ctx: tfrmmain.mnunetwork.caption]
en: Network
nl: Netwerk

en: &Show
nl: &Tonen

en: Tab &Options
nl: Opties voor tabbladen

en: &Tabs
nl: &Tabbladen

[ctx: TFRMMAIN.TBCOPY.CAPTION]
en: Copy
nl: Kopiëren

[ctx: TFRMMAIN.TBCUT.CAPTION]
en: Cut
nl: Knippen

[ctx: TFRMMAIN.TBDELETE.CAPTION]
en: Delete
nl: Verwijderen

[ctx: TFRMMAIN.TBEDIT.CAPTION]
en: Edit
nl: Bewerken

[ctx: TFRMMAIN.TBPASTE.CAPTION]
en: Paste
nl: Plakken

[ctx: TFRMMAINCOMMANDSDLG.BTNCANCEL.CAPTION]
en: &Cancel
nl: &Annuleren

[ctx: TFRMMAINCOMMANDSDLG.BTNOK.CAPTION]
en: &OK
nl: &Oké

[ctx: tfrmmaincommandsdlg.caption]
en: Select your internal command
nl: Kies uw interne opdracht

[ctx: tfrmmaincommandsdlg.cbcategorysortornot.text]
en: Legacy sorted
nl: Ouderwets gerangschikt

[ctx: TFRMMAINCOMMANDSDLG.CBCOMMANDSSORTORNOT.TEXT]
en: Legacy sorted
nl: Ouderwets gerangschikt

en: Select all categories by default
nl: Kies standaard alle categorieën

en: Selection:
nl: Selectie:

en: &Categories:
nl: Categorieën:

en: Command &name:
nl: Opdrachtnaam:

en: &Filter:
nl: Filter:

en: Hint:
nl: Wenk:

en: Hotkey:
nl: Sneltoets:

[ctx: tfrmmaincommandsdlg.lblselectedcommandcategory.caption]
en: Category
nl: Categorie

[ctx: tfrmmaincommandsdlg.lblselectedcommandhelp.caption]
en: Help
nl: Hulp

en: Hint
nl: Wenk

[ctx: tfrmmaincommandsdlg.lblselectedcommandhotkey.caption]
en: Hotkey
nl: Sneltoets

[ctx: tfrmmaskinputdlg.btnaddattribute.caption]
en: &Add
nl: &Toevoegen

[ctx: tfrmmaskinputdlg.btnattrshelp.caption]
en: &Help
nl: &Hulp

[ctx: TFRMMASKINPUTDLG.BTNCANCEL.CAPTION]
en: &Cancel
nl: &Annuleren

en: &Define...
nl: Definiëren...

[ctx: TFRMMASKINPUTDLG.BTNOK.CAPTION]
en: &OK
nl: &Oké

[ctx: tfrmmaskinputdlg.chkcasesensitive.caption]
en: Case sensitive
nl: Hoofdlettergevoelig

en: Ignore accents and ligatures
nl: Negeer accenten en verbindingstekens

en: Attri&butes:
nl: Attributen:

en: Input Mask:
nl: Invoermasker:

en: O&r select predefined selection type:
nl: Of kies een voorgedefinieerde keuzesoort:

en: Create new directory
nl: Maak nieuwe map

en: &Input new directory name:
nl: Geef nieuwe mapnaam:

[ctx: tfrmmodview.caption]
en: New Size
nl: Nieuwe grootte

en: Height :
nl: Hoogte:

en: Quality of compress to Jpg
nl: Kwaliteit van compressie naar JPG

en: Width :
nl: Breedte:

[ctx: tfrmmodview.teheight.text]
en: Height
nl: Hoogte

[ctx: tfrmmodview.tewidth.text]
en: Width
nl: Breedte

[ctx: tfrmmultirename.actanyextmask.caption]
en: Extension
nl: Achtervoegsel

[ctx: tfrmmultirename.actanynamemask.caption]
en: Filename
nl: Bestandsnaam

[ctx: tfrmmultirename.actclearextmask.caption]
en: Clear
nl: Leegmaken

[ctx: tfrmmultirename.actclearnamemask.caption]
en: Clear
nl: Leegmaken

[ctx: tfrmmultirename.actclose.caption]
en: &Close
nl: &Sluiten

en: Confi&guration
nl: Instellingen

[ctx: tfrmmultirename.actctrextmask.caption]
en: Counter
nl: Teller

[ctx: tfrmmultirename.actctrnamemask.caption]
en: Counter
nl: Teller

[ctx: tfrmmultirename.actdateextmask.caption]
en: Date
nl: Datum

[ctx: tfrmmultirename.actdatenamemask.caption]
en: Date
nl: Datum

[ctx: tfrmmultirename.actdeletepreset.caption]
en: Delete
nl: Verwijderen

en: Edit Names...
nl: Bewerk namen...

en: Edit Current New Names...
nl: Huidige nieuwe namen bewerken...

[ctx: tfrmmultirename.actextextmask.caption]
en: Extension
nl: Achtervoegsel

[ctx: tfrmmultirename.actextnamemask.caption]
en: Extension
nl: Achtervoegsel

[ctx: tfrmmultirename.actinvokeeditor.caption]
en: Edit&or
nl: &Bewerken

en: Invoke Relative Path Menu
nl: Relatief padmenu oproepen

en: Load Last Preset
nl: Laad laatste voorinstelling

en: Load Names from File...
nl: Laad namen vanuit bestand...

en: Load Preset by Name or Index
nl: Voorinstelling laden op naam of index

en: Load Preset 1
nl: Laad voorinstelling 1

en: Load Preset 2
nl: Laad voorinstelling 2

en: Load Preset 3
nl: Laad voorinstelling 3

en: Load Preset 4
nl: Laad voorinstelling 4

en: Load Preset 5
nl: Laad voorinstelling 5

en: Load Preset 6
nl: Laad voorinstelling 6

en: Load Preset 7
nl: Laad voorinstelling 7

en: Load Preset 8
nl: Laad voorinstelling 8

en: Load Preset 9
nl: Laad voorinstelling 9

[ctx: tfrmmultirename.actnameextmask.caption]
en: Filename
nl: Bestandsnaam

[ctx: tfrmmultirename.actnamenamemask.caption]
en: Filename
nl: Bestandsnaam

[ctx: tfrmmultirename.actplgnextmask.caption]
en: Plugins
nl: Invoegsels

[ctx: tfrmmultirename.actplgnnamemask.caption]
en: Plugins
nl: Invoegsels

[ctx: tfrmmultirename.actrename.caption]
en: &Rename
nl: Hernoemen

[ctx: tfrmmultirename.actrenamepreset.caption]
en: Rename
nl: Hernoemen

[ctx: tfrmmultirename.actresetall.caption]
en: Reset &All
nl: Zet alles terug op standaardwaarden

[ctx: tfrmmultirename.actsavepreset.caption]
en: Save
nl: Opslaan

[ctx: tfrmmultirename.actsavepresetas.caption]
en: Save As...
nl: Opslaan als...

en: Show Preset Menu
nl: Toon voorkeursinstellingen menu

en: Sort
nl: Rangschikken

[ctx: tfrmmultirename.acttimeextmask.caption]
en: Time
nl: Tijd

[ctx: tfrmmultirename.acttimenamemask.caption]
en: Time
nl: Tijd

en: View Rename Log File
nl: Toon hernoem logbestand

[ctx: tfrmmultirename.caption]
en: Multi-Rename Tool
nl: Meervoudig hernoemen

en: &Log result
nl: &Log resultaat

en: Append
nl: Toevoegen

en: Regular e&xpressions
nl: &Reguliere uitdrukkingen

en: &Use substitution
nl: Gebruik vervanging

[ctx: tfrmmultirename.gbcounter.caption]
en: Counter
nl: Teller

en: Find && Replace
nl: Zoek en vervang

en: Mask
nl: Masker

en: Presets
nl: Voorinstellingen

en: &Extension
nl: Achtervoegsel

en: &Find...
nl: Zoeken...

en: &Interval
nl: Tussenpoze

en: File &Name
nl: Bestandsnaam

en: Re&place...
nl: Vervangen...

en: S&tart Number
nl: Aanvangsgetal

en: &Width
nl: Breedte

[ctx: tfrmmultirename.miactions.caption]
en: Actions
nl: Acties

[ctx: tfrmmultirename.mieditor.caption]
en: Editor
nl: &Bewerken

en: Old File Name
nl: Oude bestandsnaam

en: New File Name
nl: Nieuwe bestandsnaam

en: File Path
nl: Bestandpad

en: Click OK when you have closed the editor to load the changed names!
nl: Klik op Oké wanneer u de bewerker hebt gesloten, om de gewijzigde namen te laden.

en: Choose an application
nl: Kies een toepassing

en: Custom command
nl: Aangepaste opdracht

en: Save association
nl: Sla associatie op

en: Set selected application as default action
nl: Stel gekozen toepassingen in als standaardactie

en: File type to be opened: %s
nl: Bestandsoort om te openen: %s

en: Multiple file names
nl: Meerdere bestandnamen

en: Multiple URIs
nl: Meerdere URI's

en: Single file name
nl: Enkele bestandsnaam

en: Single URI
nl: Enkele URI

[ctx: tfrmoptions.btnapply.caption]
en: &Apply
nl: &Toepassen

[ctx: TFRMOPTIONS.BTNCANCEL.CAPTION]
en: &Cancel
nl: &Annuleren

[ctx: tfrmoptions.btnhelp.caption]
en: &Help
nl: Hulp

[ctx: TFRMOPTIONS.BTNOK.CAPTION]
en: &OK
nl: &Oké

[ctx: tfrmoptions.caption]
en: Options
nl: Opties

en: Please select one of the subpages, this page does not contain any settings.
nl: Kies a.u.b. een van de subpagina's, want deze pagina bevat geen instellingen.

[ctx: tfrmoptionsarchivers.btnarchiveradd.caption]
en: A&dd
nl: Toevoegen

[ctx: tfrmoptionsarchivers.btnarchiverapply.caption]
en: A&pply
nl: Toepassen

[ctx: tfrmoptionsarchivers.btnarchivercopy.caption]
en: Cop&y
nl: Kopiëren

[ctx: tfrmoptionsarchivers.btnarchiverdelete.caption]
en: Delete
nl: Verwijderen

[ctx: tfrmoptionsarchivers.btnarchiverother.caption]
en: Oth&er...
nl: Overig...

[ctx: tfrmoptionsarchivers.btnarchiverrelativer.hint]
en: Some functions to select appropriate path
nl: Enkele functies om geschikt pad te selecteren

[ctx: tfrmoptionsarchivers.btnarchiverrename.caption]
en: &Rename
nl: Hernoemen

[ctx: tfrmoptionsarchivers.bvlarchiveroptions.caption]
en: Options:
nl: Opties:

[ctx: tfrmoptionsarchivers.bvlarchiverparsingmode.caption]
en: Format parsing mode:
nl: Soortbepalingsmodus:

[ctx: tfrmoptionsarchivers.chkarchiverenabled.caption]
en: E&nabled
nl: Ingeschakeld

en: De&bug mode
nl: Foutopsporingsmodus

[ctx: tfrmoptionsarchivers.chkarchivermultiarcoutput.caption]
en: S&how console output
nl: Toon uitvoer van terminal

en: Use archive name without extension as list
nl: Gebruik archiefnaam zonder achtervoegsel als lijst

en: Uni&x file attributes
nl: Unix-bestandattributen

en: &Unix path delimiter "/"
nl: &Unixpad scheidingsteken '/'

en: Windows &file attributes
nl: Windows-bestandattributen

en: Windows path deli&miter "\"
nl: Windowspad scheidingsteken '\'

[ctx: tfrmoptionsarchivers.lblarchiveradd.caption]
en: Add&ing:
nl: Toevoegen:

[ctx: tfrmoptionsarchivers.lblarchiverarchiver.caption]
en: Arc&hiver:
nl: Arc&hiveringsprogramma:

en: De&lete:
nl: Verwijderen:

[ctx: tfrmoptionsarchivers.lblarchiverdescription.caption]
en: De&scription:
nl: Omschrijving:

[ctx: tfrmoptionsarchivers.lblarchiverextension.caption]
en: E&xtension:
nl: Achtervoegsel:

[ctx: tfrmoptionsarchivers.lblarchiverextract.caption]
en: Ex&tract:
nl: Uitpakken:

en: Extract &without path:
nl: Uitpakken zonder pad:

en: ID Po&sition:
nl: ID-positie:

en: &ID:
nl: ID:

en: ID See&k Range:
nl: ID-zoekbereik:

[ctx: tfrmoptionsarchivers.lblarchiverlist.caption]
en: &List:
nl: &Lijst:

en: Archi&vers:
nl: Archiveringsprogramma's:

[ctx: tfrmoptionsarchivers.lblarchiverlistend.caption]
en: Listing &finish (optional):
nl: Lijsteinde (optioneel):

[ctx: tfrmoptionsarchivers.lblarchiverlistformat.caption]
en: Listing for&mat:
nl: Lijstopmaak:

[ctx: tfrmoptionsarchivers.lblarchiverliststart.caption]
en: Listin&g start (optional):
nl: Lijstbegin (optioneel):

en: Password &query string:
nl: Wachtwoordvraag tekenreeks:

en: Create self extractin&g archive:
nl: Maak zelfuitpakkend archiefbestand:

en: Tes&t:
nl: Uitproberen:

en: Auto Configure
nl: Automatisch instellen

en: Disable all
nl: Alles uitschakelen

en: Discard modifications
nl: Wijzigen verwerpen

en: Enable all
nl: Alles inschakelen

[ctx: tfrmoptionsarchivers.miarchiverexport.caption]
en: Export...
nl: Exporteren...

[ctx: tfrmoptionsarchivers.miarchiverimport.caption]
en: Import...
nl: Importeren...

en: Sort archivers
nl: Archiveringsprogramma's sorteren

en: Additional
nl: Extra

[ctx: tfrmoptionsarchivers.tbarchivergeneral.caption]
en: General
nl: Algemeen

en: When &size, date or attributes change
nl: Als grootte, datum of attributen wijzigen

[ctx: tfrmoptionsautorefresh.cbwatchexcludedirs.caption]
en: For the following &paths and their subdirectories:
nl: Voor de volgende paden en hun submappen:

en: When &files are created, deleted or renamed
nl: Als bestanden worden gemaakt, verwijderd of hernoemd

en: When application is in the &background
nl: Als toepassing op de achtergrond is

en: Disable auto-refresh
nl: Schakel automatisch verversen uit

en: Refresh file list
nl: Ververs bestandenlijst

en: Al&ways show tray icon
nl: Toon systeemvakpictogram altijd

en: Automatically &hide unmounted devices
nl: Automatisch verbergen niet-aangekoppelde apparaten

en: Mo&ve icon to system tray when minimized
nl: Verplaats pictogram naar systeemvak indien geminimaliseerd

en: A&llow only one copy of DC at a time
nl: Slechts één actief exemplaar van Double Commander toestaan

en: Here you can enter one or more drives or mount points, separated by ";".
nl: Hier kunt u een of meer schijven of koppelpunten opgeven, gescheiden door puntkomma.

en: Drives &blacklist
nl: Zwarte lijst voor schijven

en: Columns size
nl: Kolomgrootte

en: Show file extensions
nl: Toon bestandachtervoegsels

en: ali&gned (with Tab)
nl: uitgelijnd (met tabblad)

en: di&rectly after filename
nl: direct na bestandsnaam

en: Fixed columns count
nl: Vast aantal kolommen

en: Fixed columns width
nl: Vaste kolombreedte

en: Use &Gradient Indicator
nl: Gebruik hellingshoekindicator

en: In&dicator Back Color:
nl: Indicator achtergrondkleur:

en: &Indicator Fore Color:
nl: &Indicator voorgrondkleur:

en: Cut &text to column width
nl: Kap tekst af op kolombreedte

en: &Extend cell width if text is not fitting into column
nl: Vergroot celbreedte indien tekst niet in kolom past

en: &Horizontal lines
nl: Horizontale regels

en: &Vertical lines
nl: Verticale regels

en: A&uto fill columns
nl: Automatisch invullen kolommen

en: Show grid
nl: Toon raster

en: Auto-size columns
nl: Auto-grootte kolommen

en: Auto si&ze column:
nl: Automatische grootte kolom:

[ctx: TFRMOPTIONSCONFIGURATION.BTNCONFIGAPPLY.CAPTION]
en: A&pply
nl: Toepassen

[ctx: TFRMOPTIONSCONFIGURATION.BTNCONFIGEDIT.CAPTION]
en: &Edit
nl: Bewerken

en: Co&mmand line history
nl: Opdrachtregelgeschiedenis

en: &Directory history
nl: Mapgeschiedenis

en: &File mask history
nl: Bestandmaskergeschiedenis

[ctx: tfrmoptionsconfiguration.chkfoldertabs.caption]
en: Folder tabs
nl: Maptabbladen

en: Sa&ve configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Searc&h/Replace history
nl: Geschiedenis van zoeken en vervangen

en: Main window state
nl: Status van hoofdvenster

[ctx: tfrmoptionsconfiguration.gbdirectories.caption]
en: Directories
nl: Mappen

en: Location of configuration files
nl: Locatie van instellingbestanden

en: Save on exit
nl: Opslaan bij afsluiten

en: Sort order of configuration order in left tree
nl: Rangschikvolgorde van instellingenvolgorde in linkerboom

en: Set on command line
nl: Instellen op opdrachtregel

en: Highlighters:
nl: Markeerders:

en: Icon themes:
nl: Pictogramthema's:

en: Thumbnails cache:
nl: Tijdelijke opslag van miniaturen:

en: P&rogram directory (portable version)
nl: Programmamap (overdraagbare versie)

en: &User home directory
nl: Persoonlijke map van gebruiker

[ctx: TFRMOPTIONSCUSTOMCOLUMNS.BTNALLALLOWOVERCOLOR.CAPTION]
en: All
nl: Alles

[ctx: TFRMOPTIONSCUSTOMCOLUMNS.BTNALLALLOWOVERCOLOR.HINT]
en: Apply modification to all columns
nl: Pas wijziging toe op alle kolommen

[ctx: TFRMOPTIONSCUSTOMCOLUMNS.BTNALLBACKCOLOR.CAPTION]
en: All
nl: Alles

[ctx: TFRMOPTIONSCUSTOMCOLUMNS.BTNALLBACKCOLOR.HINT]
en: Apply modification to all columns
nl: Pas wijziging toe op alle kolommen

[ctx: TFRMOPTIONSCUSTOMCOLUMNS.BTNALLBACKCOLOR2.CAPTION]
en: All
nl: Alles

[ctx: TFRMOPTIONSCUSTOMCOLUMNS.BTNALLBACKCOLOR2.HINT]
en: Apply modification to all columns
nl: Pas wijziging toe op alle kolommen

[ctx: TFRMOPTIONSCUSTOMCOLUMNS.BTNALLCURSORCOLOR.CAPTION]
en: All
nl: Alles

[ctx: TFRMOPTIONSCUSTOMCOLUMNS.BTNALLCURSORCOLOR.HINT]
en: Apply modification to all columns
nl: Pas wijziging toe op alle kolommen

[ctx: TFRMOPTIONSCUSTOMCOLUMNS.BTNALLCURSORTEXT.CAPTION]
en: All
nl: Alles

[ctx: TFRMOPTIONSCUSTOMCOLUMNS.BTNALLCURSORTEXT.HINT]
en: Apply modification to all columns
nl: Pas wijziging toe op alle kolommen

[ctx: tfrmoptionscustomcolumns.btnallfont.caption]
en: All
nl: Alles

[ctx: tfrmoptionscustomcolumns.btnallfont.hint]
en: Apply modification to all columns
nl: Pas wijziging toe op alle kolommen

[ctx: TFRMOPTIONSCUSTOMCOLUMNS.BTNALLFORECOLOR.CAPTION]
en: All
nl: Alles

[ctx: TFRMOPTIONSCUSTOMCOLUMNS.BTNALLFORECOLOR.HINT]
en: Apply modification to all columns
nl: Pas wijziging toe op alle kolommen

[ctx: TFRMOPTIONSCUSTOMCOLUMNS.BTNALLINACTIVECURSORCOLOR.CAPTION]
en: All
nl: Alles

[ctx: TFRMOPTIONSCUSTOMCOLUMNS.BTNALLINACTIVECURSORCOLOR.HINT]
en: Apply modification to all columns
nl: Pas wijziging toe op alle kolommen

[ctx: TFRMOPTIONSCUSTOMCOLUMNS.BTNALLINACTIVEMARKCOLOR.CAPTION]
en: All
nl: Alles

[ctx: TFRMOPTIONSCUSTOMCOLUMNS.BTNALLINACTIVEMARKCOLOR.HINT]
en: Apply modification to all columns
nl: Pas wijziging toe op alle kolommen

[ctx: TFRMOPTIONSCUSTOMCOLUMNS.BTNALLMARKCOLOR.CAPTION]
en: All
nl: Alles

[ctx: TFRMOPTIONSCUSTOMCOLUMNS.BTNALLMARKCOLOR.HINT]
en: Apply modification to all columns
nl: Pas wijziging toe op alle kolommen

[ctx: TFRMOPTIONSCUSTOMCOLUMNS.BTNALLUSEINACTIVESELCOLOR.CAPTION]
en: All
nl: Alles

[ctx: TFRMOPTIONSCUSTOMCOLUMNS.BTNALLUSEINACTIVESELCOLOR.HINT]
en: Apply modification to all columns
nl: Pas wijziging toe op alle kolommen

[ctx: TFRMOPTIONSCUSTOMCOLUMNS.BTNALLUSEINVERTEDSELECTION.CAPTION]
en: All
nl: Alles

[ctx: TFRMOPTIONSCUSTOMCOLUMNS.BTNALLUSEINVERTEDSELECTION.HINT]
en: Apply modification to all columns
nl: Pas wijziging toe op alle kolommen

[ctx: TFRMOPTIONSCUSTOMCOLUMNS.BTNDELETECONFIGCOLUMNS.CAPTION]
en: &Delete
nl: Ver&wijderen

en: Go to set default
nl: Ga naar ingestelde standaard

[ctx: TFRMOPTIONSCUSTOMCOLUMNS.BTNNEWCONFIG.CAPTION]
en: New
nl: Nieuw

en: Next
nl: Volgende

en: Previous
nl: Vorige

[ctx: TFRMOPTIONSCUSTOMCOLUMNS.BTNRENAMECONFIGCOLUMNS.CAPTION]
en: Rename
nl: Hernoemen

[ctx: TFRMOPTIONSCUSTOMCOLUMNS.BTNRESETALLOWOVERCOLOR.HINT]
en: Reset to default
nl: Terugzetten op standaard

[ctx: TFRMOPTIONSCUSTOMCOLUMNS.BTNRESETBACKCOLOR.HINT]
en: Reset to default
nl: Terugzetten op standaard

[ctx: TFRMOPTIONSCUSTOMCOLUMNS.BTNRESETBACKCOLOR2.HINT]
en: Reset to default
nl: Terugzetten op standaard

[ctx: tfrmoptionscustomcolumns.btnresetcursorborder.hint]
en: Reset to default
nl: Terugzetten op standaard

[ctx: TFRMOPTIONSCUSTOMCOLUMNS.BTNRESETCURSORCOLOR.HINT]
en: Reset to default
nl: Terugzetten op standaard

[ctx: TFRMOPTIONSCUSTOMCOLUMNS.BTNRESETCURSORTEXT.HINT]
en: Reset to default
nl: Terugzetten op standaard

[ctx: TFRMOPTIONSCUSTOMCOLUMNS.BTNRESETFONT.HINT]
en: Reset to default
nl: Terugzetten op standaard

[ctx: TFRMOPTIONSCUSTOMCOLUMNS.BTNRESETFORECOLOR.HINT]
en: Reset to default
nl: Terugzetten op standaard

[ctx: TFRMOPTIONSCUSTOMCOLUMNS.BTNRESETFRAMECURSOR.HINT]
en: Reset to default
nl: Terugzetten op standaard

[ctx: TFRMOPTIONSCUSTOMCOLUMNS.BTNRESETINACTIVECURSORCOLOR.HINT]
en: Reset to default
nl: Terugzetten op standaard

[ctx: TFRMOPTIONSCUSTOMCOLUMNS.BTNRESETINACTIVEMARKCOLOR.HINT]
en: Reset to default
nl: Terugzetten op standaard

[ctx: TFRMOPTIONSCUSTOMCOLUMNS.BTNRESETMARKCOLOR.HINT]
en: Reset to default
nl: Terugzetten op standaard

[ctx: TFRMOPTIONSCUSTOMCOLUMNS.BTNRESETUSEINACTIVESELCOLOR.HINT]
en: Reset to default
nl: Terugzetten op standaard

[ctx: TFRMOPTIONSCUSTOMCOLUMNS.BTNRESETUSEINVERTEDSELECTION.HINT]
en: Reset to default
nl: Terugzetten op standaard

[ctx: TFRMOPTIONSCUSTOMCOLUMNS.BTNSAVEASCONFIGCOLUMNS.CAPTION]
en: Save as
nl: Opslaan als

[ctx: TFRMOPTIONSCUSTOMCOLUMNS.BTNSAVECONFIGCOLUMNS.CAPTION]
en: Save
nl: Opslaan

[ctx: tfrmoptionscustomcolumns.cballowovercolor.caption]
en: Allow Overcolor
nl: Overkleur toestaan

en: When clicking to change something, change for all columns
nl: Bij klikken om iets te veranderen, verander dat voor alle kolommen

[ctx: TFRMOPTIONSCUSTOMCOLUMNS.CBCONFIGCOLUMNS.TEXT]
en: General
nl: Algemeen

[ctx: tfrmoptionscustomcolumns.cbcursorborder.caption]
en: Cursor border
nl: Rand van aanwijzer

en: Use Frame Cursor
nl: Gebruik randaanwijzer

en: Use Inactive Selection Color
nl: Gebruik kleur voor inactieve selectie

en: Use Inverted Selection
nl: Gebruik omgedraaide selectie

en: Use custom font and color for this view
nl: Gebruik aangepast lettertype en kleur voor deze weergave

en: BackGround:
nl: Achtergrond:

[ctx: tfrmoptionscustomcolumns.lblbackcolor2.caption]
en: Background 2:
nl: Achtergrond 2:

en: &Columns view:
nl: Kolomweergave:

en: [Current Column Name]
nl: [Huidige kolomnaam]

en: Cursor Color:
nl: Aanwijzerkleur:

en: Cursor Text:
nl: Aanwijzertekst:

en: &File system:
nl: Bestandssysteem:

en: Font:
nl: Lettertype:

[ctx: TFRMOPTIONSCUSTOMCOLUMNS.LBLFONTSIZE.CAPTION]
en: Size:
nl: Grootte:

[ctx: tfrmoptionscustomcolumns.lblforecolor.caption]
en: Text Color:
nl: Tekstkleur:

[ctx: tfrmoptionscustomcolumns.lblinactivecursorcolor.caption]
en: Inactive Cursor Color:
nl: Inactieve aanwijzerkleur:

[ctx: tfrmoptionscustomcolumns.lblinactivemarkcolor.caption]
en: Inactive Mark Color:
nl: Inactieve markeerkleur:

en: Mark Color:
nl: Markeerkleur:

[ctx: tfrmoptionscustomcolumns.lblpreviewtop.caption]
en: Below is a preview. You may move cursor and select files to get immediately an actual look and feel of the various settings.
nl: Hieronder staat een voorbeeldweergave. U kunt de aanwijzer verplaatsen en bestanden kiezen om direct een actueel beeld te krijgen van het effect van de diverse instellingen.

en: Settings for column:
nl: Kolominstellingen:

en: Add column
nl: Voeg kolom toe

en: Position of frame panel after the comparison:
nl: Plaats van omlijstingspaneel na de vergelijking:

en: Add directory of the &active frame
nl: Voeg map toe van huidige omlijsting

en: Add &directories of the active && inactive frames
nl: Voeg mappen toe van de huidige en inactieve omlijstingen

en: Add directory I will bro&wse to
nl: Voeg map toe waarnaar ik zal bladeren

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.actaddcopyofentry.caption]
en: Add a copy of the selected entry
nl: Voeg een kopie van het geselecteerde element toe

en: Add current &selected or active directories of active frame
nl: Voeg huidige gekozen of actieve mapppen toe van de actieve omlijsting

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.actaddseparator.caption]
en: Add a separator
nl: Voeg een scheidingsteken toe

en: Add a sub menu
nl: Voeg een submenu toe

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.actaddtypeddir.caption]
en: Add directory I will type
nl: Voeg map toe die ik zal intikken

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.actcollapseall.caption]
en: Collapse all
nl: Klap alles in

en: Collapse item
nl: Klap element in

en: Cut selection of entries
nl: Kap keuze van elementen af

en: Delete all!
nl: Verwijder alles.

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.actdeleteselecteditem.caption]
en: Delete selected item
nl: Verwijder geselecteerd element

en: Delete sub-menu and all its elements
nl: Verwijder submenu en al zijn elementen

en: Delete just sub-menu but keep elements
nl: Verwijder alleen het submenu maar behoud zijn elementen

en: Expand item
nl: Element uitklappen

en: Focus tree window
nl: Venster met boomstructuur scherpstellen

en: Goto first item
nl: Ga naar eerste element

en: Goto last item
nl: Ga naar laatste element

en: Go to next item
nl: Ga naar volgende element

en: Go to previous item
nl: Ga naar vorige element

en: Insert directory of the &active frame
nl: Voeg map van de actieve omlijsting in

en: Insert &directories of the active && inactive frames
nl: Voeg mappen in van de actieve en inactieve omlijstingen

en: Insert directory I will bro&wse to
nl: Voeg map in waarnaar ik zal bladeren

en: Insert a copy of the selected entry
nl: Voeg een kopie in van het gekozen element

en: Insert current &selected or active directories of active frame
nl: Voeg huidige gekozen of actieve mappen in van actieve omlijsting

en: Insert a separator
nl: Voeg een scheidingsteken in

en: Insert sub menu
nl: Voeg een submenu in

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.actinserttypeddir.caption]
en: Insert directory I will type
nl: Voeg map in die ik zal intikken

en: Move to next
nl: Verplaats naar volgende

en: Move to previous
nl: Verplaats naar vorige

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.actopenallbranches.caption]
en: Open all branches
nl: Open alle takken

en: Paste what was cut
nl: Plak wat werd geknipt

en: Search && replace in &path
nl: Zoek en vervang in pad

en: Search && replace in both path and target
nl: Zoek en vervang in zowel pad als doel

en: Search && replace in &target path
nl: Zoek en vervang in doelpad

en: Tweak path
nl: Pad bijstellen

en: Tweak target path
nl: Doelpad bijstellen

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.btnadd.caption]
en: A&dd...
nl: Toevoegen...

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.btnbackup.caption]
en: Bac&kup...
nl: Reservekopie...

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.btndelete.caption]
en: De&lete...
nl: Verwijderen...

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.btnexport.caption]
en: E&xport...
nl: Exporteren...

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.btnimport.caption]
en: Impo&rt...
nl: Importeren...

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.btninsert.caption]
en: &Insert...
nl: Invoegen...

en: &Miscellaneous...
nl: Diversen...

[ctx: TFRMOPTIONSDIRECTORYHOTLIST.BTNRELATIVEPATH.HINT]
en: Some functions to select appropriate path
nl: Enkele functies om geschikt pad te selecteren

en: Some functions to select appropriate target
nl: Enkele functies om geschikt doel te kiezen

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.btnsort.caption]
en: &Sort...
nl: Rangschikken...

en: &When adding directory, add also target
nl: Voeg ook het doel toe bij het toevoegen van een map

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.cbfullexpandtree.caption]
en: Alwa&ys expand tree
nl: Altijd boomstructuur uitklappen

en: Show only &valid environment variables
nl: Toon alleen geldige omgevingsvariabelen

en: In pop&up, show [path also]
nl: Toon [ook pad] in opduikvenster

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.cbsorthotdirpath.text]
en: Name, a-z
nl: Naam, a-z

[ctx: TFRMOPTIONSDIRECTORYHOTLIST.CBSORTHOTDIRTARGET.TEXT]
en: Name, a-z
nl: Naam, a-z

en: Directory Hotlist (reorder by drag && drop)
nl: Lijst met favoriete mappen (verander rangschikking door slepen en neerzetten)

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.gbhotlistotheroptions.caption]
en: Other options
nl: Andere opties

[ctx: TFRMOPTIONSDIRECTORYHOTLIST.LBLEDITHOTDIRNAME.EDITLABEL.CAPTION]
en: Name:
nl: Naam:

[ctx: TFRMOPTIONSDIRECTORYHOTLIST.LBLEDITHOTDIRPATH.EDITLABEL.CAPTION]
en: Path:
nl: Pad:

en: &Target:
nl: Doel:

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.micurrentlevelofitemonly.caption]
en: ...current le&vel of item(s) selected only
nl: ...alleen huidige niveau van geselecteerde element(en)

en: Scan all &hotdir's path to validate the ones that actually exist
nl: Doorzoek pad van mapfavorieten om diegene te valideren die daadwerkelijk bestaan

en: &Scan all hotdir's path && target to validate the ones that actually exist
nl: Doorzoek het pad en doel van de mapfavorieten om diegene te valideren die daadwerkelijk bestaan

en: to a Directory &Hotlist file (.hotlist)
nl: naar een mapfavorietenbestand (.hotlist)

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.miexporttototalcommanderk.caption]
en: to a "wincmd.ini" of TC (&keep existing)
nl: naar een 'wincmd.ini' van TC (behoud bestaande)

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.miexporttototalcommandernk.caption]
en: to a "wincmd.ini" of TC (&erase existing)
nl: naar een 'wincmd.ini' van TC (wis bestaande)

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.migotoconfiguretcinfo1.caption]
en: Go to &configure TC related info
nl: Ga naar instellen van TC-gerelateerde info

[ctx: TFRMOPTIONSDIRECTORYHOTLIST.MIGOTOCONFIGURETCINFO2.CAPTION]
en: Go to &configure TC related info
nl: Ga naar instellen van TC-gerelateerde info

en: HotDirTestMenu
nl: FavMapProefMenu

en: from a Directory &Hotlist file (.hotlist)
nl: vanuit een mapfavorietenbestand (.hotlist)

en: from "&wincmd.ini" of TC
nl: van 'wincmd.ini' van TC

en: &Navigate...
nl: Navigeren...

en: &Restore a backup of Directory Hotlist
nl: Herstel een reservekopie van mapfavorietenlijst

en: &Save a backup of current Directory Hotlist
nl: Sla een reservekopie op van huidige mapfavorietenlijst

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.misearchandreplace.caption]
en: Search and &replace...
nl: Zoeken en vervangen...

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.misorteverything.caption]
en: ...everything, from A to &Z!
nl: ...alles, van A tot Z.

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.misortsinglegroup.caption]
en: ...single &group of item(s) only
nl: ...alleen een enkele elementengroep

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.misortsinglesubmenu.caption]
en: ...&content of submenu(s) selected, no sublevel
nl: ...inhoud van gekozen submenu('s), geen niveau lager

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.misortsubmenuandsublevel.caption]
en: ...content of submenu(s) selected and &all sublevels
nl: ...inhoud van gekozen submenu('s) en alle lagere niveaus

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlist.mitestresultinghotlistmenu.caption]
en: Test resultin&g menu
nl: Probeer resulterend menu uit

en: Tweak &path
nl: Pad bijstellen

en: Tweak &target path
nl: Doelpad bijstellen

en: Addition from main panel
nl: Toevoeging van hoofdpaneel

en: Apply current settings to directory hotlist
nl: Pas huidige instellingen toe op lijst met favoriete mappen

en: Source
nl: Bron

en: Target
nl: Doel

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlistextra.gbdirectoryhotlistoptionsextra.caption]
en: Paths
nl: Paden

en: Way to set paths when adding them:
nl: Manier om paden in te stellen bij het toevoegen:

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlistextra.lblapplysettingsfor.caption]
en: Do this for paths of:
nl: Doe dit voor paden van:

[ctx: tfrmoptionsdirectoryhotlistextra.lbpathtoberelativeto.caption]
en: Path to be relative to:
nl: Pad moet relatief zijn tot:

en: From all the supported formats, ask which one to use every time
nl: Van alle ondersteunde bestandtypen, vraag elke keer welke te gebruiken

en: When saving Unicode text, save it in UTF8 format (will be UTF16 otherwise)
nl: Bij opslaan Unicode-tekst, sla dit op in UTF8-opmaak (anders UTF16)

en: When dropping text, generate filename automatically (otherwise will prompt the user)
nl: Bij verslepen van tekst, genereer bestandsnaam automatisch (anders vragen aan gebruiker)

en: &Show confirmation dialog after drop
nl: &Toon bevestigingsvenster na verslepen

en: When drag && dropping text into panels:
nl: Bij verslepen van tekst in panelen:

en: Place the most desired format on top of list (use dag && drop):
nl: Plaats het meest gewenste bestandtype bovenaan de lijst (gebruik slepen en neerzetten):

en: (if the most desired is not present, we'll take second one and so on)
nl: (als de meest gewenste niet aanwezig is, nemen we de tweede enz.)

en: (will not work with some source application, so try to uncheck if problem)
nl: (zal met sommige brontoepassingen niet werken. Dus probeer bij probleem uit te vinken)

en: Show &file system
nl: Toon bestandssysteem

en: Show fr&ee space
nl: Toon vrije ruimte

en: Show &label
nl: Toon etiket

en: Drives list
nl: Schijvenlijst

en: Auto Indent
nl: Automatisch inspringen

en: Right margin:
nl: Rechterkantlijn:

en: Caret past end of line
nl: Dakje voorbij einde van regel

en: Show special characters
nl: Toon bijzondere tekens

en: Shows special characters for spaces and tabulations
nl: Toont speciale tekens voor spaties en tabellen

en: Smart Tabs
nl: Slimme tabbladen

en: When using <Tab> key, caret will go to the next non-space character of the previous line
nl: Als u de <Tab> -toets gebruikt, gaat de cursor naar het volgende niet-spatie-teken van de vorige regel

en: Tab indents blocks
nl: Tab laat blokken inspringen

en: Use spaces instead tab characters
nl: Gebruik spaties in plaats van tabtekens

en: Converts tab characters to a specified number of space characters (when entering)
nl: Converteert tabtekens naar een opgegeven aantal spaties (bij het invoeren)

en: Delete trailing spaces
nl: Verwijder spaties op regeleinden

en: Auto delete trailing spaces, this applies only to edited lines
nl: Automatisch achterliggende spaties verwijderen, dit is alleen van toepassing op bewerkte regels

en: Internal editor options
nl: Opties voor interne bewerker

en: Tab width:
nl: Tabbreedte:

[ctx: tfrmoptionseditorcolors.backgroundlabel.caption]
en: Bac&kground
nl: Achtergrond

[ctx: TFRMOPTIONSEDITORCOLORS.BACKGROUNDUSEDEFAULTCHECKBOX.CAPTION]
en: Bac&kground
nl: Achtergrond

en: Reset
nl: Terugzetten op standaard

[ctx: TFRMOPTIONSEDITORCOLORS.BTNSAVEMASK.HINT]
en: Save
nl: Opslaan

en: Element Attributes
nl: Elementattributen

[ctx: tfrmoptionseditorcolors.foregroundlabel.caption]
en: Fo&reground
nl: Voorgrond

[ctx: TFRMOPTIONSEDITORCOLORS.FOREGROUNDUSEDEFAULTCHECKBOX.CAPTION]
en: Fo&reground
nl: Voorgrond

en: &Text-mark
nl: &Tekstmarkering

en: Use (and edit) &global scheme settings
nl: Gebruik (en bewerk) globale schema-instellingen

en: Use &local scheme settings
nl: Gebruik lokale schema-instellingen

en: &Bold
nl: &Vet

[ctx: TFRMOPTIONSEDITORCOLORS.TEXTBOLDRADIOINVERT.CAPTION]
en: In&vert
nl: Omdraaien

[ctx: TFRMOPTIONSEDITORCOLORS.TEXTBOLDRADIOOFF.CAPTION]
en: O&ff
nl: &Uit

[ctx: TFRMOPTIONSEDITORCOLORS.TEXTBOLDRADIOON.CAPTION]
en: O&n
nl: &Aan

en: &Italic
nl: &Schuin

[ctx: TFRMOPTIONSEDITORCOLORS.TEXTITALICRADIOINVERT.CAPTION]
en: In&vert
nl: Omdraaien

[ctx: TFRMOPTIONSEDITORCOLORS.TEXTITALICRADIOOFF.CAPTION]
en: O&ff
nl: &Uit

[ctx: TFRMOPTIONSEDITORCOLORS.TEXTITALICRADIOON.CAPTION]
en: O&n
nl: &Aan

en: &Strike Out
nl: &Doorgestreept

[ctx: TFRMOPTIONSEDITORCOLORS.TEXTSTRIKEOUTRADIOINVERT.CAPTION]
en: In&vert
nl: Omdraaien

[ctx: TFRMOPTIONSEDITORCOLORS.TEXTSTRIKEOUTRADIOOFF.CAPTION]
en: O&ff
nl: &Uit

[ctx: TFRMOPTIONSEDITORCOLORS.TEXTSTRIKEOUTRADIOON.CAPTION]
en: O&n
nl: &Aan

en: &Underline
nl: &Onderstrepen

[ctx: tfrmoptionseditorcolors.textunderlineradioinvert.caption]
en: In&vert
nl: Omdraaien

[ctx: tfrmoptionseditorcolors.textunderlineradiooff.caption]
en: O&ff
nl: &Uit

[ctx: tfrmoptionseditorcolors.textunderlineradioon.caption]
en: O&n
nl: &Aan

[ctx: TFRMOPTIONSFAVORITETABS.BTNADD.CAPTION]
en: Add...
nl: Toevoegen...

[ctx: TFRMOPTIONSFAVORITETABS.BTNDELETE.CAPTION]
en: Delete...
nl: Verwijderen...

en: Import/Export
nl: Importeren/exporteren

[ctx: TFRMOPTIONSFAVORITETABS.BTNINSERT.CAPTION]
en: Insert...
nl: Invoegen...

[ctx: TFRMOPTIONSFAVORITETABS.BTNRENAME.CAPTION]
en: Rename
nl: Hernoemen

[ctx: TFRMOPTIONSFAVORITETABS.BTNSORT.CAPTION]
en: Sort...
nl: Rangschikken...

[ctx: tfrmoptionsfavoritetabs.cbexistingtabstokeep.text]
en: None
nl: Geen

[ctx: TFRMOPTIONSFAVORITETABS.CBFULLEXPANDTREE.CAPTION]
en: Always expand tree
nl: Altijd boomstructuur uitklappen

[ctx: tfrmoptionsfavoritetabs.cbsavedirhistory.text]
en: No
nl: Nee

[ctx: tfrmoptionsfavoritetabs.cbtargetpanelleftsavedtabs.text]
en: Left
nl: Links

[ctx: tfrmoptionsfavoritetabs.cbtargetpanelrightsavedtabs.text]
en: Right
nl: Rechts

en: Favorite Tabs list (reorder by drag && drop)
nl: Lijst met favoriete tabbladen (verander rangschikking door slepen en neerzetten)

[ctx: TFRMOPTIONSFAVORITETABS.GBFAVORITETABSOTHEROPTIONS.CAPTION]
en: Other options
nl: Andere opties

en: What to restore where for the selected entry:
nl: Wat waar te herstellen voor het gekozen element:

en: Existing tabs to keep:
nl: Te behouden bestaande tabbladen:

en: Save dir history:
nl: Sla mapgeschiedenis op:

en: Tabs saved on left to be restored to:
nl: Links opgeslagen tabbladen zullen worden hersteld naar:

en: Tabs saved on right to be restored to:
nl: Rechts opgeslagen tabbladen zullen worden hersteld naar:

[ctx: TFRMOPTIONSFAVORITETABS.MIADDSEPARATOR.CAPTION]
en: a separator
nl: een scheidingsteken

en: Add separator
nl: Voeg scheidingsteken toe

[ctx: TFRMOPTIONSFAVORITETABS.MIADDSUBMENU.CAPTION]
en: sub-menu
nl: submenu

[ctx: TFRMOPTIONSFAVORITETABS.MIADDSUBMENU2.CAPTION]
en: Add sub-menu
nl: Voeg een submenu toe

[ctx: TFRMOPTIONSFAVORITETABS.MICOLLAPSEALL.CAPTION]
en: Collapse all
nl: Klap alles in

[ctx: TFRMOPTIONSFAVORITETABS.MICURRENTLEVELOFITEMONLY.CAPTION]
en: ...current level of item(s) selected only
nl: ...alleen huidige niveau van geselecteerde element(en)

[ctx: TFRMOPTIONSFAVORITETABS.MICUTSELECTION.CAPTION]
en: Cut
nl: Knippen

[ctx: TFRMOPTIONSFAVORITETABS.MIDELETEALLFAVORITETABS.CAPTION]
en: delete all!
nl: verwijder alles.

[ctx: TFRMOPTIONSFAVORITETABS.MIDELETECOMPLETESUBMENU.CAPTION]
en: sub-menu and all its elements
nl: submenu en al zijn elementen

[ctx: TFRMOPTIONSFAVORITETABS.MIDELETEJUSTSUBMENU.CAPTION]
en: just sub-menu but keep elements
nl: alleen submenu maar behoud de elementen

[ctx: TFRMOPTIONSFAVORITETABS.MIDELETESELECTEDENTRY.CAPTION]
en: selected item
nl: geselecteerd element

[ctx: TFRMOPTIONSFAVORITETABS.MIDELETESELECTEDENTRY2.CAPTION]
en: Delete selected item
nl: Verwijder geselecteerd element

en: Export selection to legacy .tab file(s)
nl: Exporteer selectie naar ouderwetse .tab-bestand(en)

en: FavoriteTabsTestMenu
nl: FavTabsProefMenu

en: Import legacy .tab file(s) according to default setting
nl: Importeer ouderwetse .tab-bestand(en) overeenkomstig de standaardinstelling

[ctx: TFRMOPTIONSFAVORITETABS.MIIMPORTLEGACYTABFILESATPOS.CAPTION]
en: Import legacy .tab file(s) at selected position
nl: Importeer ouderwetse .tab-bestanden op de gekozen positie

[ctx: tfrmoptionsfavoritetabs.miimportlegacytabfilesatpos1.caption]
en: Import legacy .tab file(s) at selected position
nl: Importeer ouderwetse .tab-bestanden op gekozen positie

en: Import legacy .tab file(s) at selected position in a sub menu
nl: Importeer ouderwetse .tab-bestanden op gekozen positie in een submenu

en: Insert separator
nl: Voeg scheidingsteken toe

en: Insert sub-menu
nl: Voeg submenu toe

[ctx: TFRMOPTIONSFAVORITETABS.MIOPENALLBRANCHES.CAPTION]
en: Open all branches
nl: Open alle vertakkingen

[ctx: TFRMOPTIONSFAVORITETABS.MIPASTESELECTION.CAPTION]
en: Paste
nl: Plakken

[ctx: TFRMOPTIONSFAVORITETABS.MIRENAME.CAPTION]
en: Rename
nl: Hernoemen

[ctx: TFRMOPTIONSFAVORITETABS.MISORTEVERYTHING.CAPTION]
en: ...everything, from A to Z!
nl: ...alles, van A tot Z.

[ctx: TFRMOPTIONSFAVORITETABS.MISORTSINGLEGROUP.CAPTION]
en: ...single group of item(s) only
nl: ...alleen een enkele elementengroep

[ctx: TFRMOPTIONSFAVORITETABS.MISORTSINGLEGROUP2.CAPTION]
en: Sort single group of item(s) only
nl: Rangschik alleen een enkele elementengroep

[ctx: TFRMOPTIONSFAVORITETABS.MISORTSINGLESUBMENU.CAPTION]
en: ...content of submenu(s) selected, no sublevel
nl: ...inhoud van gekozen submenu('s), geen niveau lager

[ctx: TFRMOPTIONSFAVORITETABS.MISORTSUBMENUANDSUBLEVEL.CAPTION]
en: ...content of submenu(s) selected and all sublevels
nl: ...inhoud van gekozen submenu('s) en alle lagere niveaus

[ctx: TFRMOPTIONSFAVORITETABS.MITESTRESULTINGFAVORITETABSMENU.CAPTION]
en: Test resulting menu
nl: Probeer resulterend menu uit

[ctx: tfrmoptionsfileassoc.btnaddact.caption]
en: Add
nl: Toevoegen

[ctx: TFRMOPTIONSFILEASSOC.BTNADDEXT.CAPTION]
en: Add
nl: Toe&voegen

[ctx: TFRMOPTIONSFILEASSOC.BTNADDNEWTYPE.CAPTION]
en: A&dd
nl: &Toevoegen

en: C&lone
nl: Klonen

[ctx: tfrmoptionsfileassoc.btncommands.hint]
en: Select your internal command
nl: Kies uw interne opdracht

[ctx: tfrmoptionsfileassoc.btndownact.caption]
en: Do&wn
nl: Omlaag

[ctx: TFRMOPTIONSFILEASSOC.BTNEDITEXT.CAPTION]
en: Edi&t
nl: Bewerken

[ctx: tfrmoptionsfileassoc.btninsertact.caption]
en: Insert
nl: Invoegen

[ctx: TFRMOPTIONSFILEASSOC.BTNINSERTEXT.CAPTION]
en: &Insert
nl: Invoegen

[ctx: tfrmoptionsfileassoc.btnrelativecommand.hint]
en: Some functions to select appropriate path
nl: Enkele functies om geschikt pad te selecteren

en: Remo&ve
nl: Verwijderen

en: Re&move
nl: Verwijderen

[ctx: TFRMOPTIONSFILEASSOC.BTNREMOVETYPE.CAPTION]
en: &Remove
nl: Ver&wijderen

[ctx: tfrmoptionsfileassoc.btnrenametype.caption]
en: R&ename
nl: Hernoemen

[ctx: tfrmoptionsfileassoc.btnstartpathpathhelper.hint]
en: Some functions to select appropriate path
nl: Enkele functies om geschikt pad te selecteren

[ctx: TFRMOPTIONSFILEASSOC.BTNUPACT.CAPTION]
en: &Up
nl: &Omhoog

en: Starting path of the command. Never quote this string.
nl: Beginpad van de opdracht. Zet deze tekenreeks nimmer tussen aanhalingstekens.

en: Name of the action. It is never passed to the system, it's just a mnemonic name chosen by you, for you
nl: Naam van de actie. Niet voor het systeem, alleen voor u

en: Parameter to pass to the command. Long filename with spaces should be quoted (manually entering).
nl: Parameter om mee te geven aan de opdracht. Let op juiste omgang met spaties in bestandnamen.

en: Command to execute. Never quote this string.
nl: Opdracht om uit te voeren. Gebruik geen aanhalingstekens.

en: Action description
nl: Actiebeschrijving

[ctx: tfrmoptionsfileassoc.gbactions.caption]
en: Actions
nl: Acties

en: Extensions
nl: Achtervoegsels

en: Can be sorted by drag & drop
nl: Kan worden geselecteerd door slepen en neerzetten

[ctx: tfrmoptionsfileassoc.gbfiletypes.caption]
en: File types
nl: Bestandtypes

en: Icon
nl: Pictogram

en: Actions may be sorted by drag & drop
nl: Bestandtypes kunnen worden gerangschikt door slepen en neerzetten

en: Extensions may be sorted by drag & drop
nl: Achtervoegsels kunnen worden gerangschikt door slepen en neerzetten

en: File types may be sorted by drag & drop
nl: Bestandtypes kunnen worden gerangschikt door slepen en neerzetten

en: Action &name:
nl: Actienaam:

[ctx: tfrmoptionsfileassoc.lblcommand.caption]
en: Command:
nl: &Opdracht:

[ctx: tfrmoptionsfileassoc.lblexternalparameters.caption]
en: Parameter&s:
nl: Parameters:

[ctx: tfrmoptionsfileassoc.lblstartpath.caption]
en: Start pat&h:
nl: &Beginpad:

en: Custom with...
nl: Aangepast met...

en: Custom
nl: Aangepast

[ctx: TFRMOPTIONSFILEASSOC.MIEDIT.CAPTION]
en: Edit
nl: Bewerken

en: Open in Editor
nl: Openen in bewerker

en: Edit with...
nl: Bewerken met...

en: Get output from command
nl: Verkrijg uitvoer van opdracht

en: Open in Internal Editor
nl: Open in interne bewerker

en: Open in Internal Viewer
nl: Open in interne kijker

[ctx: TFRMOPTIONSFILEASSOC.MIOPEN.CAPTION]
en: Open
nl: Openen

en: Open with...
nl: Openen met...

en: Run in terminal
nl: Voer uit in terminalvenster

[ctx: TFRMOPTIONSFILEASSOC.MIVIEW.CAPTION]
en: View
nl: Tonen

en: Open in Viewer
nl: Open in kijker

en: View with...
nl: Bekijken met...

en: Click me to change icon!
nl: Klik op mij om pictogram te veranderen.

en: Apply current settings to all current configured filenames and paths
nl: Pas huidige instellingen toe op alle huidige ingestelde bestandsnamen en paden

[ctx: tfrmoptionsfileassocextra.cbexecuteviashell.caption]
en: Execute via shell
nl: Voer uit via shell

en: Extended context menu
nl: Uitgebreid contextmenu

en: File association configuration
nl: Instelling van bestandassociatie

en: Offer to add selection to file association when not included already
nl: Bied aan om selectie toe te voegen aan bestandassociatie wanneer niet reeds opgenomen

[ctx: tfrmoptionsfileassocextra.cboffertoaddtofileassociations.hint]
en: When accessing file association, offer to add current selected file if not already included in a configured file type
nl: Bij het benaderen van bestandassociatie, bied aan om selectie toe te voegen aan bestandassociatie wanneer niet reeds opgenomen als ingestelde bestandssoort

[ctx: tfrmoptionsfileassocextra.cbopensystemwithterminalclose.caption]
en: Execute via terminal and close
nl: Uitvoeren via terminal en sluiten

[ctx: tfrmoptionsfileassocextra.cbopensystemwithterminalstayopen.caption]
en: Execute via terminal and stay open
nl: Voer uit via terminal en blijf geopend

[ctx: tfrmoptionsfileassocextra.ckbfileassoccommand.caption]
en: Commands
nl: Opdrachten

[ctx: tfrmoptionsfileassocextra.ckbfileassocicons.caption]
en: Icons
nl: Pictogrammen

[ctx: tfrmoptionsfileassocextra.ckbfileassocstartpath.caption]
en: Starting paths
nl: Beginpaden

en: Extended options items:
nl: Onderdelen voor uitgebreide opties:

[ctx: tfrmoptionsfileassocextra.gbtoolbaroptionsextra.caption]
en: Paths
nl: Paden

[ctx: tfrmoptionsfileassocextra.lbfileassocfilenamestyle.caption]
en: Way to set paths when adding elements for icons, commands and starting paths:
nl: Manier om paden in te stellen bij het toevoegen van elementen voor pictogrammen, opdrachten en beginpaden:

[ctx: tfrmoptionsfileassocextra.lblapplysettingsfor.caption]
en: Do this for files and path for:
nl: Doe dit voor bestanden en pad voor:

[ctx: tfrmoptionsfileassocextra.lbpathtoberelativeto.caption]
en: Path to be relative to:
nl: Pad dient relatief te zijn tot:

en: Show confirmation window for:
nl: Toon bevestigingsvenster voor:

en: Cop&y operation
nl: Kopieerbewerking

en: &Delete operation
nl: &Verwijderbewerking

en: Dele&te to recycle bin (Shift key reverses this setting)
nl: Verwijder naar prullenbak (Shift keert deze instelling om)

en: D&elete to trash operation
nl: Bewerking inzake verwijdering naar prullenbak

en: D&rop readonly flag
nl: Laat alleen-lezen-vlag vallen

en: &Move operation
nl: &Verplaatsbewerking

en: &Process comments with files/folders
nl: Verwerk commentaren met bestanden/mappen

en: Select &file name without extension when renaming
nl: Selecteer alleen de bestandsnaam met hernoemen (niet het achtervoegsel)

en: Sho&w tab select panel in copy/move dialog
nl: Toon tabbladselectiepaneel in kopieer/verplaats-dialoogvenster

en: S&kip file operations errors and write them to log window
nl: Sla fouten bij bestandbewerkingen over en schrijf deze in het logboekvenster

en: Test archive operation
nl: Werking van archiefbestand beproeven

en: Verify checksum operation
nl: Verifieer checksumbewerking

en: Executing operations
nl: Uitvoeren van bewerkingen

en: User interface
nl: Gebruikersschil

en: &Buffer size for file operations (in KB):
nl: &Buffergrootte voor bestandbewerkingen (in KB):

en: Buffer size for &hash calculation (in KB):
nl: Buffergrootte voor hashberekening (in KB):

en: Show operations progress &initially in
nl: Toon voortgang van bewerkingen in het begin in

en: Duplicated name auto-rename style:
nl: Gedupliceerde naam in 'automatisch hernoemen'-stijl:

en: &Number of wipe passes:
nl: Aantal wissingen:

en: Reset to DC default
nl: Zet terug op standaardinstellingen van DC

[ctx: TFRMOPTIONSFILEPANELSCOLORS.CBALLOWOVERCOLOR.CAPTION]
en: Allow Overcolor
nl: Overkleur toestaan

en: Use &Frame Cursor
nl: Gebruik vensterlijst-aanwijzer

en: Use Inactive Sel Color
nl: Gebruik kleur voor inactieve selectie

en: U&se Inverted Selection
nl: Gebruik omgedraaide selectie

[ctx: TFRMOPTIONSFILEPANELSCOLORS.CBUSECURSORBORDER.CAPTION]
en: Cursor border
nl: Rand van aanwijzer

en: Bac&kground:
nl: Achtergrond:

en: Backg&round 2:
nl: Achtergrond 2:

en: C&ursor Color:
nl: Kleur van aanwijzer:

en: Cursor Te&xt:
nl: Aanwijzer tekst:

[ctx: TFRMOPTIONSFILEPANELSCOLORS.LBLINACTIVECURSORCOLOR.CAPTION]
en: Inactive Cursor Color:
nl: Inactieve aanwijzerkleur:

[ctx: TFRMOPTIONSFILEPANELSCOLORS.LBLINACTIVEMARKCOLOR.CAPTION]
en: Inactive Mark Color:
nl: Inactieve markeerkleur:

en: &Mark Color:
nl: Markeerkleur:

en: Below is a preview. You may move cursor, select file and get immediately an actual look and feel of the various settings.
nl: Onderstaand is een voorbeeldweergave. U kunt alvast de aanwijzer bewegen of een bestand kiezen om te kijken of het u bevalt.

en: T&ext Color:
nl: Tekstkleur:

en: When launching file search, clear file mask filter
nl: Maak bestandmaskerfilter leeg bij starten van bestandzoekopdracht

en: &Search for part of file name
nl: &Zoek naar deel van bestandsnaam

en: Show menu bar in "Find files"
nl: Toon menubalk in 'Bestanden zoeken'

en: Text search in files
nl: Tekstzoekopdracht in bestanden

[ctx: tfrmoptionsfilesearch.gbfilesearch.caption]
en: File search
nl: Bestandzoekopdracht

en: Current filters with "New search" button:
nl: Huidige filters met knop 'Nieuwe zoekopdracht':

en: Default search template:
nl: Standaardzoeksjabloon:

en: Use memory mapping for search te&xt in files
nl: Gebruik geheugenmapping voor zoeken tekst in bestanden

en: &Use stream for search text in files
nl: Gebruik stream voor zoeken tekst in bestanden

[ctx: tfrmoptionsfilesviews.btndefault.caption]
en: De&fault
nl: Standaard

en: Formatting
nl: Formatteren

en: Personalized abbreviations to use:
nl: Aangepaste afkortingen om te gebruiken:

en: Sorting
nl: Rangschikken

en: &Byte:
nl: Byte:

en: Case s&ensitivity:
nl: Hoofdlettergevoeligheid:

en: Incorrect format
nl: Onjuiste opmaak

en: &Date and time format:
nl: Opmaak van datum en tijd:

en: File si&ze format:
nl: Opmaak van bestandgrootte:

en: &Footer format:
nl: Opmaak van &voettekst:

en: &Gigabyte:
nl: Gigabyte:

en: &Header format:
nl: Opmaak van &kop:

en: &Kilobyte:
nl: Kilobyte:

en: Megab&yte:
nl: Megabyte:

en: &Insert new files:
nl: Voeg nieuwe bestanden in:

en: So&rting directories:
nl: Rangschikken van mappen:

en: &Sort method:
nl: &Rangschikmethode:

en: &Terabyte:
nl: Terabyte:

en: &Move updated files:
nl: &Verplaats bijgewerkte bestanden:

[ctx: tfrmoptionsfilesviewscomplement.btnaddattribute.caption]
en: &Add
nl: &Toevoegen

[ctx: tfrmoptionsfilesviewscomplement.btnattrshelp.caption]
en: &Help
nl: &Hulp

[ctx: tfrmoptionsfilesviewscomplement.cbdblclicktoparent.caption]
en: Enable changing to &parent folder when double-clicking on empty part of file view
nl: Schakel het wijzigen naar de bovenliggende map in wanneer u dubbelklikt op een leeg gedeelte van de bestandsweergave

[ctx: tfrmoptionsfilesviewscomplement.cbdelayloadingtabs.caption]
en: Do&n't load file list until a tab is activated
nl: Laad bestand niet totdat een tabblad is geactiveerd

[ctx: tfrmoptionsfilesviewscomplement.cbdirbrackets.caption]
en: S&how square brackets around directories
nl: Toon vierkante haakjes rond mappen

[ctx: tfrmoptionsfilesviewscomplement.cbhighlightupdatedfiles.caption]
en: Hi&ghlight new and updated files
nl: Laat nieuwe en bijgewerkte bestanden oplichten

[ctx: tfrmoptionsfilesviewscomplement.cbinplacerename.caption]
en: Enable inplace &renaming when clicking twice on a name
nl: Schakel hernoemen in bij twee maal klikken op een naam

[ctx: tfrmoptionsfilesviewscomplement.cblistfilesinthread.caption]
en: Load &file list in separate thread
nl: Laad bestandenlijst in aparte draad

[ctx: tfrmoptionsfilesviewscomplement.cbloadiconsseparately.caption]
en: Load icons af&ter file list
nl: Laad pictogrammen na bestanden lijst

[ctx: tfrmoptionsfilesviewscomplement.cbshowsystemfiles.caption]
en: Show s&ystem and hidden files
nl: Toon systeem- en verborgen bestanden

[ctx: tfrmoptionsfilesviewscomplement.cbspacemovesdown.caption]
en: &When selecting files with <SPACEBAR>, move down to next file (as with <INSERT>)
nl: Bij selecteren bestanden met <SPATIEBALK>, ga naar beneden naar volgend bestand (zoals bij <INSERT>)

[ctx: tfrmoptionsfilesviewscomplement.chkmarkmaskfilterwindows.caption]
en: Windows style filter when marking files ("*.*" also select files without extension, etc.)
nl: Windowsachtig filter bij markeren van bestanden ('*.*' selecteert ook bestanden zonder achtervoegsel, enz.)

[ctx: tfrmoptionsfilesviewscomplement.chkmarkmaskshowattribute.caption]
en: Use an independent attribute filter in mask input dialog each time
nl: Gebruik elke keer een onafhankelijk attribuutfilter in het dialoogvenster voor maskerinvoer

[ctx: tfrmoptionsfilesviewscomplement.gbmarking.caption]
en: Marking/Unmarking entries
nl: Markeren/Ontmarkeren van elementen

[ctx: tfrmoptionsfilesviewscomplement.lbattributemask.caption]
en: Default attribute mask value to use:
nl: Standaard te gebruiken attribuutmaskerwaarde:

[ctx: TFRMOPTIONSFILETYPESCOLORS.BTNADDCATEGORY.CAPTION]
en: A&dd
nl: Toevoegen

[ctx: TFRMOPTIONSFILETYPESCOLORS.BTNAPPLYCATEGORY.CAPTION]
en: A&pply
nl: Toepassen

[ctx: TFRMOPTIONSFILETYPESCOLORS.BTNDELETECATEGORY.CAPTION]
en: D&elete
nl: Verwijderen

[ctx: tfrmoptionsfiletypescolors.btnsearchtemplate.hint]
en: Template...
nl: Sjabloon...

en: File types colors (sort by drag&&drop)
nl: Bestandsoortkleuren (sorteer door slepen en neerzetten)

en: Category a&ttributes:
nl: Categorie-attributen:

en: Category co&lor:
nl: Categoriekleur:

[ctx: tfrmoptionsfiletypescolors.lblcategorymask.caption]
en: Category &mask:
nl: Categoriemasker:

[ctx: tfrmoptionsfiletypescolors.lblcategoryname.caption]
en: Category &name:
nl: Categorienaam:

[ctx: tfrmoptionsfonts.hint]
en: Fonts
nl: Lettertypes

[ctx: tfrmoptionshotkeys.actaddhotkey.caption]
en: Add &hotkey
nl: Voeg sneltoets toe

[ctx: tfrmoptionshotkeys.actcopy.caption]
en: Copy
nl: Kopiëren

[ctx: tfrmoptionshotkeys.actdelete.caption]
en: Delete
nl: Verwijderen

[ctx: tfrmoptionshotkeys.actdeletehotkey.caption]
en: &Delete hotkey
nl: &Verwijder sneltoets

[ctx: tfrmoptionshotkeys.actedithotkey.caption]
en: &Edit hotkey
nl: &Bewerk sneltoets

en: Next category
nl: Volgende categorie

en: Make popup the file related menu
nl: Laat het bestandgerelateerde menu opduiken

en: Previous category
nl: Vorige categorie

[ctx: tfrmoptionshotkeys.actrename.caption]
en: Rename
nl: Hernoemen

en: Restore DC default
nl: Herstel de standaardinstellingen van Double Commander

en: Save now
nl: Nu opslaan

en: Sort by command name
nl: Rangschikken op opdrachtnaam

en: Sort by hotkeys (grouped)
nl: Rangschikken op sneltoetsen (gegroepeerd)

en: Sort by hotkeys (one per row)
nl: Rangschikken op sneltoetsen (één per rij)

en: C&ategories:
nl: Categorieën:

en: Co&mmands:
nl: Opdrachten:

en: &Shortcut files:
nl: &Sneltoetsbestanden:

en: So&rt order:
nl: Rangschikvolgorde:

en: Categories
nl: Categorieën

[ctx: tfrmoptionshotkeys.micommands.caption]
en: Command
nl: Opdracht

en: Sort order
nl: Rangschikvolgorde

[ctx: tfrmoptionshotkeys.stgcommands.columns[0].title.caption]
en: Command
nl: Opdracht

[ctx: tfrmoptionshotkeys.stgcommands.columns[1].title.caption]
en: Hotkeys
nl: Sneltoetsen

[ctx: tfrmoptionshotkeys.stgcommands.columns[2].title.caption]
en: Description
nl: Beschrijving

[ctx: tfrmoptionshotkeys.stghotkeys.columns[0].title.caption]
en: Hotkey
nl: Sneltoets

en: Controls
nl: Knoppen

[ctx: TFRMOPTIONSICONS.CBICONSEXCLUDE.CAPTION]
en: For the following &paths and their subdirectories:
nl: Voor de volgende paden en hun submappen:

en: Show icons for actions in &menus
nl: Toon pictogrammen voor acties in menu's

en: Show icons on buttons
nl: Toon pictogrammen op knoppen

en: Show o&verlay icons, e.g. for links
nl: Toon opplakpictogrammen, bijv. voor koppelingen

en: &Dimmed hidden files (slower)
nl: Gedimde verborgen bestanden (langzamer)

en: Disable special icons
nl: Schakel speciale pictogrammen uit

en:  Icon size
nl:  Pictogramgrootte

en: Icon theme
nl: Pictogramthema

en: Show icons
nl: Toon pictogrammen

en:  Show icons to the left of the filename
nl:  Toon pictogrammen links van de bestandsnaam

en: Disk panel:
nl: Schijfpaneel:

en: File panel:
nl: Bestandenpaneel:

[ctx: tfrmoptionsicons.rbiconsshowall.caption]
en: A&ll
nl: &Alles

en: All associated + &EXE/LNK (slow)
nl: Alle geassocieerde + &EXE/LNK (langzaam)

en: &No icons
nl: &Geen pictogrammen

en: Only &standard icons
nl: Alleen standaardpictogrammen

en: A&dd selected names
nl: Voeg geselecteerde namen toe

en: Add selected names with &full path
nl: Voeg geselecteerde namen toe met volledig pad

[ctx: TFRMOPTIONSIGNORELIST.BTNRELATIVESAVEIN.HINT]
en: Some functions to select appropriate path
nl: Enkele functies om geschikt pad te selecteren

en: &Ignore (don't show) the following files and folders:
nl: &Negeer (toon niet) de volgende bestanden en mappen:

en: &Save in:
nl: &Opslaan in:

en: Le&ft, Right arrows change directory (Lynx-like movement)
nl: Linker-, rechterpijlen wijzigen map (Lynx-achtige verplaatsing)

en: Typing
nl: Tikken

en: Alt+L&etters:
nl: Al&t+Letters:

en: Ctrl+Alt+Le&tters:
nl: &Ctrl+Alt+Letters:

[ctx: tfrmoptionslayout.cbflatdiskpanel.caption]
en: &Flat buttons
nl: Platte knoppen

en: Flat i&nterface
nl: Platte bedieningsschil

en: Show fr&ee space indicator on drive label
nl: Toon vrije ruimte-indicator op schijfetiket

en: Show lo&g window
nl: Toon logboekvenster

en: Show panel of operation in background
nl: Toon bewerkingspaneel op achtergrond

en: Show common progress in menu bar
nl: Toon algemene voortgang in menubalk

en: Show command l&ine
nl: Toon opdrachtregel

en: Show current director&y
nl: Toon huidige map

en: Show &drive buttons
nl: Toon &schijfknoppen

en: Show free s&pace label
nl: Toon vrije ruimte-etiket

en: Show drives list bu&tton
nl: Toon schijvenlijstknop

en: Show function &key buttons
nl: Toon &functietoetsknoppen

en: Show &main menu
nl: Toon hoofdmenu

en: Show tool&bar
nl: Toon werkbalk

en: Show short free space &label
nl: Toon kort vrije ruimte-etiket

en: Show &status bar
nl: Toon statusbalk

en: S&how tabstop header
nl: Toon &tabstop-kop

en: Sho&w folder tabs
nl: Toon map-tabbladen

en: Show te&rminal window
nl: Toon terminalvenster

en: Show two drive button bars (fi&xed width, above file windows)
nl: Toon twee schijfknoppenbalken (vaste breedte, boven bestandenvensters)

en: Show middle toolbar
nl: Toon middelste werkbalk

en:  Screen layout
nl:  Schermvormgeving

[ctx: TFRMOPTIONSLOG.BTNRELATIVELOGFILE.HINT]
en: Some functions to select appropriate path
nl: Enkele functies om geschikt pad te selecteren

[ctx: tfrmoptionslog.btnviewlogfile.hint]
en: View log file content
nl: Toon inhoud van logboekbestand

en: Include date in log filename
nl: Neem datum op in naam van logboekbestand

en: &Pack/Unpack
nl: Inpakken/uitpakken

en: External command line execution
nl: Externe uitvoering van opdrachtregel

en: Cop&y/Move/Create link/symlink
nl: Kopieer/Verplaats/Maak koppeling/symbolische koppeling

[ctx: TFRMOPTIONSLOG.CBLOGDELETE.CAPTION]
en: &Delete
nl: Verwijderen

en: Crea&te/Delete directories
nl: Maak/verwijder mappen

en: Log &errors
nl: Leg fouten vast in logboek

en: C&reate a log file:
nl: Maak een logboekbestand:

en: Maximum log file count
nl: Maximaal aantal logboekbestanden

en: Log &information messages
nl: Leg informatieve berichten vast in logboek

en: Start/shutdown
nl: Starten/afsluiten

en: Log &successful operations
nl: Leg gelukte bewerkingen vast in logboek

en: &File system plugins
nl: Invoegtoepassingen voor bestandssysteem

en: File operation log file
nl: Logboekbestand voor bestandbewerking

en: Log operations
nl: Bewerkingen vastleggen in logboek

en: Operation status
nl: Bewerkingsstatus

[ctx: TFRMOPTIONSMISC.BTNRELATIVEOUTPUTPATHFORTOOLBAR.HINT]
en: Some functions to select appropriate path
nl: Enkele functies om geschikt pad te selecteren

[ctx: TFRMOPTIONSMISC.BTNRELATIVETCCONFIGFILE.HINT]
en: Some functions to select appropriate path
nl: Enkele functies om geschikt pad te selecteren

[ctx: TFRMOPTIONSMISC.BTNRELATIVETCEXECUTABLEFILE.HINT]
en: Some functions to select appropriate path
nl: Enkele functies om geschikt pad te selecteren

en: &Remove thumbnails for no longer existing files
nl: Verwijder miniaturen van niet langer bestaande bestanden

[ctx: TFRMOPTIONSMISC.BTNVIEWCONFIGFILE.HINT]
en: View configuration file content
nl: Toon inhoud van instellingenbestand

[ctx: TFRMOPTIONSMISC.CHKDESCCREATEUNICODE.CAPTION]
en: Create new with the encoding:
nl: Maak nieuwe met de codering:

en: Always &go to the root of a drive when changing drives
nl: Ga altijd naar de root van een schijf bij verandering van schijven

en: Show &current directory in the main window title bar
nl: Toon huidige map in de titelbalk van het hoofdvenster

en: Show &warning messages ("OK" button only)
nl: Toon waarschuwingen (alleen 'Oké'-knop)

en: &Save thumbnails in cache
nl: Sla miniaturen op in tijdelijke opslag

[ctx: TFRMOPTIONSMISC.DBLTHUMBNAILS.CAPTION]
en: Thumbnails
nl: Miniaturen

en: File comments (descript.ion)
nl: Bestandcommentaren (beschrij.ving)

en: Regarding TC export/import:
nl: Betreffende TC-export/-import:

[ctx: TFRMOPTIONSMISC.LBLDESCRDEFAULTENCODING.CAPTION]
en: Default encoding:
nl: Standaardcodering:

en: Configuration file:
nl: Instellingenbestand:

en: TC executable:
nl: TC-uitvoerbaar:

en: Toolbar output path:
nl: Uitvoerpad van werkbalk:

en: pixels
nl: beeldpunten

en: &Thumbnail size:
nl: &Miniatuurgrootte:

en: &Selection by mouse
nl: &Selectie door muis

en: The text cursor no longer follows the mouse cursor
nl: De tekstaanwijzer volgt niet langer de muispijl

en: By clic&king on icon
nl: Door te klikken op pictogram

[ctx: tfrmoptionsmouse.gbopenwith.caption]
en: Open with
nl: Open met

en: Scrolling
nl: Schuiven

en: Selection
nl: Selectie

en: &Mode:
nl: Modus:

en: Double click
nl: Dubbelklikken

en: &Line by line
nl: &Regel voor regel

en: Line by line &with cursor movement
nl: Regel voor regel met aanwijzerbeweging

en: &Page by page
nl: &Pagina voor pagina

en: Single click (opens files and folders)
nl: Enkele klik (opent bestanden en mappen)

en: Single click (opens folders, double click for files)
nl: Enkele klik (opent mappen, dubbelklik voor bestanden)

[ctx: tfrmoptionsmultirename.btnmulrenlogfilenamerelative.hint]
en: Some functions to select appropriate path
nl: Enkele functies om geschikt pad te selecteren

[ctx: tfrmoptionsmultirename.btnmulrenlogfilenameview.hint]
en: View log file content
nl: Toon inhoud van logboekbestand

en: Individual directories per day
nl: Individuele mappen per dag

en: Log filenames with full path
nl: Log bestandsnamen met volledig pad

en: Show menu bar on top
nl: Toon menubalk bovenaan

en: Rename log
nl: Hernoem log

en: Replace invalid filename character b&y
nl: Vervang ongeldig teken voor bestandsnaam door

en: Append in the same rename log file
nl: Voeg toe in hetzelfde logboekbestand voor hernoemen

en: Exit with modified preset
nl: Sluit af met gewijzigde voorinstelling

en: Preset at launch
nl: Vooraf ingesteld bij starten

[ctx: tfrmoptionspluginsbase.btnaddplugin.caption]
en: A&dd
nl: &Toevoegen

[ctx: tfrmoptionspluginsbase.btnconfigplugin.caption]
en: Con&figure
nl: Instellen

[ctx: tfrmoptionspluginsbase.btnenableplugin.caption]
en: E&nable
nl: Inschakelen

[ctx: tfrmoptionspluginsbase.btnremoveplugin.caption]
en: &Remove
nl: &Verwijderen

[ctx: tfrmoptionspluginsbase.btntweakplugin.caption]
en: &Tweak
nl: Aanpassen

[ctx: tfrmoptionspluginsbase.lblplugindescription.caption]
en: Description
nl: Beschrijving

[ctx: tfrmoptionspluginsbase.stgplugins.columns[0].title.caption]
en: Active
nl: Actief

[ctx: tfrmoptionspluginsbase.stgplugins.columns[1].title.caption]
en: Plugin
nl: Invoegsel

[ctx: tfrmoptionspluginsbase.stgplugins.columns[2].title.caption]
en: Registered for
nl: Geregistreerd voor

[ctx: tfrmoptionspluginsbase.stgplugins.columns[3].title.caption]
en: File name
nl: Bestandsnaam

[ctx: tfrmoptionspluginsdsx.lblplugindescription.caption]
en: Searc&h plugins allow one to use alternative search algorithms or external tools (like "locate", etc.)
nl: Invoegsels voor zoeken stellen u in staat om alternatieve zoekalgorithmes of externe gereedschappen (zoals 'locate', etc.) te gebruiken.

[ctx: tfrmoptionspluginsdsx.stgplugins.columns[0].title.caption]
en: Active
nl: Actief

[ctx: tfrmoptionspluginsdsx.stgplugins.columns[1].title.caption]
en: Plugin
nl: Invoegsel

[ctx: tfrmoptionspluginsdsx.stgplugins.columns[2].title.caption]
en: Registered for
nl: Geregistreerd voor

[ctx: tfrmoptionspluginsdsx.stgplugins.columns[3].title.caption]
en: File name
nl: Bestandsnaam

en: Apply current settings to all current configured plugins
nl: Pas huidige instellingen toe op alle thans ingestelde invoegsels

en: When adding a new plugin, automatically go in tweak window
nl: Bij het toevoegen van een nieuw invoegsel automatisch naar het instellingenvenster gaan

en: Configuration:
nl: Instellingen:

en: Lua library file to use:
nl: Lua-bibliotheekbestand om te gebruiken:

[ctx: tfrmoptionspluginsgroup.lbpathtoberelativeto.caption]
en: Path to be relative to:
nl: Pad dient relatief te zijn tot:

en: Plugin filename style when adding a new plugin:
nl: Naamgevingsstijl voor invoegsels bij toevoegen van een nieuw invoegsel:

[ctx: tfrmoptionspluginswcx.lblplugindescription.caption]
en: Pack&er plugins are used to work with archives
nl: Invoegtoepassingen voor inpakken worden gebruikt om te werken met archiefbestanden

[ctx: tfrmoptionspluginswcx.stgplugins.columns[0].title.caption]
en: Active
nl: Actief

[ctx: tfrmoptionspluginswcx.stgplugins.columns[1].title.caption]
en: Plugin
nl: Invoegsel

[ctx: tfrmoptionspluginswcx.stgplugins.columns[2].title.caption]
en: Registered for
nl: Geregistreerd voor

[ctx: tfrmoptionspluginswcx.stgplugins.columns[3].title.caption]
en: File name
nl: Bestandsnaam

[ctx: tfrmoptionspluginswdx.lblplugindescription.caption]
en: Content plu&gins allow one to display extended file details like mp3 tags or image attributes in file lists, or use them in search and multi-rename tool
nl: Invoegsels voor inhoud stellen u in staat om uitgebreide bestanddetails weer te geven, zoals mp3-etiketten of afbeeldingsattributen in bestandlijsten, of gebruik ze in het zoek- en hernoemgereedschap

[ctx: tfrmoptionspluginswdx.stgplugins.columns[0].title.caption]
en: Active
nl: Actief

[ctx: tfrmoptionspluginswdx.stgplugins.columns[1].title.caption]
en: Plugin
nl: Invoegsel

[ctx: tfrmoptionspluginswdx.stgplugins.columns[2].title.caption]
en: Registered for
nl: Geregistreerd voor

[ctx: tfrmoptionspluginswdx.stgplugins.columns[3].title.caption]
en: File name
nl: Bestandsnaam

[ctx: tfrmoptionspluginswfx.lblplugindescription.caption]
en: Fi&le system plugins allow access to disks inaccessible by operating system or to external devices like Palm/PocketPC.
nl: Bestandssysteem-invoegsels geven u toegang tot schijven die niet benaderbaar zijn door het besturingssysteem of tot externe apparaten zoals Palm/PocketPC.

[ctx: tfrmoptionspluginswfx.stgplugins.columns[0].title.caption]
en: Active
nl: Actief

[ctx: tfrmoptionspluginswfx.stgplugins.columns[1].title.caption]
en: Plugin
nl: Invoegsel

[ctx: tfrmoptionspluginswfx.stgplugins.columns[2].title.caption]
en: Registered for
nl: Geregistreerd voor

[ctx: tfrmoptionspluginswfx.stgplugins.columns[3].title.caption]
en: File name
nl: Bestandsnaam

[ctx: tfrmoptionspluginswlx.lblplugindescription.caption]
en: Vie&wer plugins allow one to display file formats like images, spreadsheets, databases etc. in Viewer (F3, Ctrl+Q)
nl: Kijker-invoegsels laten bestandssoorten zoals plaatjes, rekenbladen, gegevensbanken enz. zien in Kijker (F3, Ctrl+Q)

[ctx: tfrmoptionspluginswlx.stgplugins.columns[0].title.caption]
en: Active
nl: Actief

[ctx: tfrmoptionspluginswlx.stgplugins.columns[1].title.caption]
en: Plugin
nl: Invoegsel

[ctx: tfrmoptionspluginswlx.stgplugins.columns[2].title.caption]
en: Registered for
nl: Geregistreerd voor

[ctx: tfrmoptionspluginswlx.stgplugins.columns[3].title.caption]
en: File name
nl: Bestandsnaam

en: &Beginning (name must start with first typed character)
nl: Beginnend met (naam moet beginnen met eerst getypte teken)

en: En&ding (last character before a typed dot . must match)
nl: Eindigend op (laatste teken voor een getypte punt . moet overeenkomen)

[ctx: TFRMOPTIONSQUICKSEARCHFILTER.CGPOPTIONS.CAPTION]
en: Options
nl: Opties

en: Exact name match
nl: Exacte naamovereenkomst

en: Search case
nl: Zoek hoofdletters/kleine letters

en: Search for these items
nl: Zoek naar deze elementen

en: Keep renamed name when unlocking a tab
nl: Behoud hernoemde naam bij ontgrendelen van een tabblad

en: Activate target &panel when clicking on one of its Tabs
nl: Activeer doelpaneel bij klikken op een van zijn tabbladen

en: &Show tab header also when there is only one tab
nl: Toon kop van tabblad ook als er slechts één tabblad is

en: Close duplicate tabs when closing application
nl: Sluit dubbele tabbladen bij het sluiten van de toepassing

en: Con&firm close all tabs
nl: Bevestig sluiten alle tabbladen

en: Confirm close locked tabs
nl: Bevestig het sluiten van vergrendelde tabbladen

en: &Limit tab title length to
nl: Beperk de titellengte van een tabblad tot

en: Show locked tabs &with an asterisk *
nl: Toon beveiligde tabbladen met een sterretje *

en: &Tabs on multiple lines
nl: &Tabbladen op meerdere regels

en: Ctrl+&Up opens new tab in foreground
nl: Ctrl+&Up opent nieuw tabblad op de voorgrond

en: Open &new tabs near current tab
nl: Open nieuwe tabbladen in de buurt van huidige tabblad

en: Reuse existing tab when possible
nl: Hergebruik bestaand tabblad wanneer mogelijk

en: Show ta&b close button
nl: Toon sluitknop voor tabblad

en: Always show drive letter in tab title
nl: Toon altijd de schijfletter in de tabbladtitel

en: Folder tabs headers
nl: Tabbladkoppen voor mappen

en: characters
nl: tekens

en: Action to do when double click on a tab:
nl: Actie om te doen bij het dubbelklikken op een tabblad:

en: Ta&bs position
nl: Positie van tabbladen

[ctx: TFRMOPTIONSTABSEXTRA.CBDEFAULTEXISTINGTABSTOKEEP.TEXT]
en: None
nl: Geen

[ctx: TFRMOPTIONSTABSEXTRA.CBDEFAULTSAVEDIRHISTORY.TEXT]
en: No
nl: Nee

[ctx: TFRMOPTIONSTABSEXTRA.CBDEFAULTTARGETPANELLEFTSAVED.TEXT]
en: Left
nl: Links

[ctx: TFRMOPTIONSTABSEXTRA.CBDEFAULTTARGETPANELRIGHTSAVED.TEXT]
en: Right
nl: Rechts

en: Goto to Favorite Tabs Configuration after resaving
nl: Ga naar instellingen voor favoriete tabbladen na opslaan

en: Goto to Favorite Tabs Configuration after saving a new one
nl: Ga naar instellingen voor favoriete tabbladen na opslaan van een nieuwe

en: Enable Favorite Tabs extra options (select target side when restore, etc.)
nl: Schakel extra opties in voor favoriete tabbladen (kies doelkant bij herstellen enz.)

en: Default extra settings when saving new Favorite Tabs:
nl: Standaard extra instellingen bij opslaan van nieuwe favoriete tabbladen:

en: Folder tabs headers extra
nl: Map tabbladkoppen extra

en: When restoring tab, existing tabs to keep:
nl: Bij herstellen van tabblad, te behouden bestaande tabbladen:

en: Tabs saved on left will be restored to:
nl: Links opgeslagen tabbladen zullen worden hersteld naar:

en: Tabs saved on right will be restored to:
nl: Rechts opgeslagen tabbladen zullen worden hersteld naar:

[ctx: tfrmoptionstabsextra.lblfavoritetabssavedirhistory.caption]
en: Keep saving dir history with Favorite Tabs:
nl: Behoud mapopslaggeschiedenis bij favoriete tabbladen:

en: Default position in menu when saving a new Favorite Tabs:
nl: Standaardpositie in menu bij opslaan van een nieuw favoriet tabblad:

[ctx: TFRMOPTIONSTERMINAL.EDRUNINTERMCLOSEPARAMS.HINT]
en: {command} should normally be present here to reflect the command to be run in terminal
nl: {command} zou hier normaal gesproken aanwezig moeten zijn om het commando weer te geven dat in de terminal moet worden uitgevoerd

[ctx: TFRMOPTIONSTERMINAL.EDRUNINTERMSTAYOPENPARAMS.HINT]
en: {command} should normally be present here to reflect the command to be run in terminal
nl: {command} zou hier normaal gesproken aanwezig moeten zijn om het commando weer te geven dat in de terminal moet worden uitgevoerd

en: Command for just running terminal:
nl: Opdracht voor alleen draaien van terminalvenster:

en: Command for running a command in terminal and close after:
nl: Opdracht voor uitvoeren van een opdracht in de terminal en daarna sluiten:

en: Command for running a command in terminal and stay open:
nl: Opdracht voor uitvoeren van een opdracht in de terminal en blijf geopend:

[ctx: TFRMOPTIONSTERMINAL.LBRUNINTERMCLOSECMD.CAPTION]
en: Command:
nl: Opdracht:

[ctx: TFRMOPTIONSTERMINAL.LBRUNINTERMSTAYOPENCMD.CAPTION]
en: Command:
nl: Opdracht:

[ctx: TFRMOPTIONSTERMINAL.LBRUNTERMCMD.CAPTION]
en: Command:
nl: Opdracht:

en: C&lone button
nl: Kloonknop

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.BTNDELETEBUTTON.CAPTION]
en: &Delete
nl: Ver&wijderen

en: Edit hot&key
nl: Bewerk sneltoets

en: &Insert new button
nl: Voeg nieuwe knop in

en: Select
nl: Kiezen

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.btnother.caption]
en: Other...
nl: Anders...

en: Remove hotke&y
nl: Verwijder sneltoets

en: Suggest
nl: Suggereren

en: Have DC suggest the tooltip based on button type, command and parameters
nl: Laat DC de zweeftip voorstellen gebaseerd op knopsoort, opdracht en parameters

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.CBFLATBUTTONS.CAPTION]
en: &Flat buttons
nl: Platte knoppen

en: Report errors with commands
nl: Rapporteer fouten bij opdrachten

en: Sho&w captions
nl: Toon bijschriften

en: Enter command parameters, each in a separate line. Press F1 to see help on parameters.
nl: Geef opdrachtparameters, elk in een afzonderlijke regel. Tik op F1 om hulptekst bij de parameters te tonen.

en: Appearance
nl: Uiterlijk

en: &Bar size:
nl: &Balkgrootte:

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.lblexternalcommand.caption]
en: Co&mmand:
nl: Opdracht:

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.LBLEXTERNALPARAMETERS.CAPTION]
en: Parameter&s:
nl: Parameters:

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.LBLHELPONINTERNALCOMMAND.CAPTION]
en: Help
nl: Hulp

en: Hot key:
nl: Sneltoets:

en: Ico&n:
nl: Pictogram:

en: Icon si&ze:
nl: Pictogramgrootte:

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.lblinternalcommand.caption]
en: Co&mmand:
nl: Opdracht:

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.LBLSTARTPATH.CAPTION]
en: Start pat&h:
nl: &Beginpad:

en: Style:
nl: Stijl:

en: &Tooltip:
nl: Knopinfo:

en: Add toolbar with ALL DC commands
nl: Voeg werkbalk toe met alle DC-opdrachten

en: for an external command
nl: voor een externe opdracht

en: for an internal command
nl: voor een interne opdracht

en: for a separator
nl: voor een scheidingsteken

en: for a sub-tool bar
nl: voor een sub-werkbalk

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.MIBACKUP.CAPTION]
en: Backup...
nl: Reservekopie...

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.MIEXPORT.CAPTION]
en: Export...
nl: Exporteren...

en: Current toolbar...
nl: Huidige werkbalk...

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.MIEXPORTCURRENTTODCBAR.CAPTION]
en: to a Toolbar File (.toolbar)
nl: aan een werkbalkbestand (.toolbar)

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.MIEXPORTCURRENTTOTCBARKEEP.CAPTION]
en: to a TC .BAR file (keep existing)
nl: aan een TC .BAR-bestand (behoud bestaande)

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.MIEXPORTCURRENTTOTCBARNOKEEP.CAPTION]
en: to a TC .BAR file (erase existing)
nl: aan een TC .BAR-bestand (wis bestaande)

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.MIEXPORTCURRENTTOTCINIKEEP.CAPTION]
en: to a "wincmd.ini" of TC (keep existing)
nl: naar een 'wincmd.ini' van TC (behoud bestaande)

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.MIEXPORTCURRENTTOTCININOKEEP.CAPTION]
en: to a "wincmd.ini" of TC (erase existing)
nl: naar een 'wincmd.ini' van TC (wis bestaande)

en: Top toolbar...
nl: Bovenste werkbalk...

en: Save a backup of Toolbar
nl: Sla een reservekopie op van de werkbalk

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.miexporttoptodcbar.caption]
en: to a Toolbar File (.toolbar)
nl: aan een werkbalkbestand (.toolbar)

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.miexporttoptotcbarkeep.caption]
en: to a TC .BAR file (keep existing)
nl: aan een TC .BAR-bestand (behoud bestaande)

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.miexporttoptotcbarnokeep.caption]
en: to a TC .BAR file (erase existing)
nl: aan een TC .BAR-bestand (wis bestaande)

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.MIEXPORTTOPTOTCINIKEEP.CAPTION]
en: to a "wincmd.ini" of TC (keep existing)
nl: naar een 'wincmd.ini' van TC (behoud bestaande)

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.MIEXPORTTOPTOTCININOKEEP.CAPTION]
en: to a "wincmd.ini" of TC (erase existing)
nl: naar een 'wincmd.ini' van TC (wis bestaande)

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.MIEXTERNALCOMMANDAFTERCURRENT.CAPTION]
en: just after current selection
nl: net na huidige selectie

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.MIEXTERNALCOMMANDFIRSTELEMENT.CAPTION]
en: as first element
nl: als eerste element

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.MIEXTERNALCOMMANDLASTELEMENT.CAPTION]
en: as last element
nl: als laatste element

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.MIEXTERNALCOMMANDPRIORCURRENT.CAPTION]
en: just prior current selection
nl: net voor huidige selectie

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.MIIMPORT.CAPTION]
en: Import...
nl: Importeren...

en: Restore a backup of Toolbar
nl: Herstel een reservekopie van werkbalk

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.MIIMPORTBACKUPADDCURRENT.CAPTION]
en: to add to current toolbar
nl: voeg toe aan huidige werkbalk

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.MIIMPORTBACKUPADDMENUCURRENT.CAPTION]
en: to add to a new toolbar to current toolbar
nl: toe te voegen aan nieuwe werkbalk aan huidige werkbalk

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.MIIMPORTBACKUPADDMENUTOP.CAPTION]
en: to add to a new toolbar to top toolbar
nl: toe te voegen aan nieuwe werkbalk aan bovenste werkbalk

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.MIIMPORTBACKUPADDTOP.CAPTION]
en: to add to top toolbar
nl: toe te voegen aan bovenste werkbalk

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.MIIMPORTBACKUPREPLACETOP.CAPTION]
en: to replace top toolbar
nl: om bovenste werkbalk te vervangen

en: from a Toolbar File (.toolbar)
nl: van een werkbalkbestand (.toolbar)

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.miimportdcbaraddcurrent.caption]
en: to add to current toolbar
nl: toe te voegen aan huidige werkbalk

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.miimportdcbaraddmenucurrent.caption]
en: to add to a new toolbar to current toolbar
nl: toe te voegen aan nieuwe werkbalk aan huidige werkbalk

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.miimportdcbaraddmenutop.caption]
en: to add to a new toolbar to top toolbar
nl: toe te voegen aan nieuwe werkbalk aan bovenste werkbalk

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.miimportdcbaraddtop.caption]
en: to add to top toolbar
nl: toe te voegen aan bovenste werkbalk

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.miimportdcbarreplacetop.caption]
en: to replace top toolbar
nl: om bovenste werkbalk te vervangen

en: from a single TC .BAR file
nl: van een enkel TC .BAR-bestand

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.MIIMPORTTCBARADDCURRENT.CAPTION]
en: to add to current toolbar
nl: toe te voegen aan huidige werkbalk

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.MIIMPORTTCBARADDMENUCURRENT.CAPTION]
en: to add to a new toolbar to current toolbar
nl: toe te voegen aan nieuwe werkbalk aan huidige werkbalk

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.MIIMPORTTCBARADDMENUTOP.CAPTION]
en: to add to a new toolbar to top toolbar
nl: toe te voegen aan nieuwe werkbalk aan bovenste werkbalk

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.MIIMPORTTCBARADDTOP.CAPTION]
en: to add to top toolbar
nl: toe te voegen aan bovenste werkbalk

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.MIIMPORTTCBARREPLACETOP.CAPTION]
en: to replace top toolbar
nl: om bovenste werkbalk te vervangen

en: from "wincmd.ini" of TC...
nl: van 'wincmd.ini' van TC...

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.MIIMPORTTCINIADDCURRENT.CAPTION]
en: to add to current toolbar
nl: voeg toe aan huidige werkbalk

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.MIIMPORTTCINIADDMENUCURRENT.CAPTION]
en: to add to a new toolbar to current toolbar
nl: toe te voegen aan nieuwe werkbalk aan huidige werkbalk

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.MIIMPORTTCINIADDMENUTOP.CAPTION]
en: to add to a new toolbar to top toolbar
nl: toe te voegen aan nieuwe werkbalk aan bovenste werkbalk

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.MIIMPORTTCINIADDTOP.CAPTION]
en: to add to top toolbar
nl: toe te voegen aan bovenste werkbalk

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.MIIMPORTTCINIREPLACETOP.CAPTION]
en: to replace top toolbar
nl: om bovenste werkbalk te vervangen

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.MIINTERNALCOMMANDAFTERCURRENT.CAPTION]
en: just after current selection
nl: net na huidige selectie

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.MIINTERNALCOMMANDFIRSTELEMENT.CAPTION]
en: as first element
nl: als eerste element

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.MIINTERNALCOMMANDLASTELEMENT.CAPTION]
en: as last element
nl: als laatste element

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.MIINTERNALCOMMANDPRIORCURRENT.CAPTION]
en: just prior current selection
nl: net voor huidige selectie

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.MISEARCHANDREPLACE.CAPTION]
en: Search and replace...
nl: Zoeken en vervangen...

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.miseparatoraftercurrent.caption]
en: just after current selection
nl: net na huidige selectie

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.miseparatorfirstitem.caption]
en: as first element
nl: als eerste element

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.miseparatorlastelement.caption]
en: as last element
nl: als laatste element

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.miseparatorpriorcurrent.caption]
en: just prior current selection
nl: net voor huidige selectie

en: in all of all the above...
nl: in alle bovenstaande...

en: in all commands...
nl: in alle opdrachten...

en: in all icon names...
nl: in alle pictogramnamen...

en: in all parameters...
nl: in alle parameters...

en: in all start path...
nl: in alle beginpaden...

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.MISUBTOOLBARAFTERCURRENT.CAPTION]
en: just after current selection
nl: net na huidige selectie

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.MISUBTOOLBARFIRSTELEMENT.CAPTION]
en: as first element
nl: als eerste element

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.MISUBTOOLBARLASTELEMENT.CAPTION]
en: as last element
nl: als laatste element

[ctx: tfrmoptionstoolbarbase.MISUBTOOLBARPRIORCURRENT.CAPTION]
en: just prior current selection
nl: net voor huidige selectie

en: Separator
nl: Scheidingsteken

en: Space
nl: Spatie

en: Button type
nl: Knopsoort

en: Apply current settings to all configured filenames and paths
nl: Pas de huidige instellingen toe op alle geconfigureerde bestandsnamen en paden

[ctx: tfrmoptionstoolbarextra.ckbtoolbarcommand.caption]
en: Commands
nl: Opdrachten

[ctx: tfrmoptionstoolbarextra.ckbtoolbaricons.caption]
en: Icons
nl: Pictogrammen

[ctx: tfrmoptionstoolbarextra.ckbtoolbarstartpath.caption]
en: Starting paths
nl: Beginpaden

[ctx: tfrmoptionstoolbarextra.gbtoolbaroptionsextra.caption]
en: Paths
nl: Paden

en: Do this for files and paths for:
nl: Doe dit voor bestanden en paden voor:

[ctx: tfrmoptionstoolbarextra.lbpathtoberelativeto.caption]
en: Path to be relative to:
nl: Pad moet relatief zijn tot:

[ctx: tfrmoptionstoolbarextra.lbtoolbarfilenamestyle.caption]
en: Way to set paths when adding elements for icons, commands and starting paths:
nl: Manier om paden in te stellen bij het toevoegen van elementen voor pictogrammen, opdrachten en beginpaden:

[ctx: TFRMOPTIONSTOOLBASE.BTNRELATIVETOOLPATH.HINT]
en: Some functions to select appropriate path
nl: Enkele functies om geschikt pad te selecteren

en: &Keep terminal window open after executing program
nl: &Houd terminalvenster open na uitvoering programma

en: &Execute in terminal
nl: &Uitvoeren in terminal

en: &Use external program
nl: &Gebruik extern programma

en: A&dditional parameters
nl: Extra parameters

en: &Path to program to execute
nl: &Pad naar uit te voeren programma

[ctx: tfrmoptionstooltips.btnaddtooltipsfiletype.caption]
en: A&dd
nl: Toevoegen

[ctx: tfrmoptionstooltips.btnapplytooltipsfiletype.caption]
en: A&pply
nl: Toepassen

[ctx: tfrmoptionstooltips.btncopytooltipsfiletype.caption]
en: Cop&y
nl: Kopiëren

[ctx: tfrmoptionstooltips.btndeletetooltipsfiletype.caption]
en: Delete
nl: Verwijderen

[ctx: TFRMOPTIONSTOOLTIPS.BTNFIELDSSEARCHTEMPLATE.HINT]
en: Template...
nl: Sjabloon...

[ctx: tfrmoptionstooltips.btnrenametooltipsfiletype.caption]
en: &Rename
nl: Hernoemen

[ctx: tfrmoptionstooltips.btntooltipother.caption]
en: Oth&er...
nl: Overig...

en: Tooltip configuration for selected file type:
nl: Zweeftipinstelling voor gekozen bestandtype:

en: General options about tooltips:
nl: Algemene opties inzake zweeftips:

en: &Show tooltip for files in the file panel
nl: Toon zweeftip voor bestanden in het bestandenpaneel

en: Category &hint:
nl: Categoriewenk:

[ctx: TFRMOPTIONSTOOLTIPS.LBLFIELDSMASK.CAPTION]
en: Category &mask:
nl: Categoriemasker:

en: Tooltip hiding delay:
nl: Verbergvertraging voor zweeftip:

en: Tooltip showing mode:
nl: Vertoningsmodus voor zweeftip:

en: &File types:
nl: Bestandtypen:

en: Discard Modifications
nl: Wijzigingen wegwerpen

[ctx: tfrmoptionstooltips.mitooltipsfiletypeexport.caption]
en: Export...
nl: Exporteren...

[ctx: tfrmoptionstooltips.mitooltipsfiletypeimport.caption]
en: Import...
nl: Importeren...

en: Sort Tooltip File Types
nl: Rangschik zweeftip-bestandtypen

en: With double-click on the bar on top of a file panel
nl: Met dubbelklikken op de balk bovenin een bestandenpaneel

[ctx: tfrmoptionstreeviewmenu.ckbdirectoryhotlistfrommenucommand.caption]
en: With the menu and internal command
nl: Met het menu en interne opdracht

en: Double click in tree select and exit
nl: Dubbelklikken in boom kiezen en sluiten

[ctx: TFRMOPTIONSTREEVIEWMENU.CKBFAVORITATABSFROMMENUCOMMAND.CAPTION]
en: With the menu and internal command
nl: Met het menu en interne opdracht

en: With double-click on a tab (if configured for it)
nl: Met dubbelklikken op een tabblad (indien daarvoor ingesteld)

en: When using the keyboard shortcut, it will exit the window returning the current choice
nl: Bij het gebruik van de sneltoets, zal hij het venster met de huidige keuze sluiten

en: Single mouse click in tree select and exit
nl: Enkelklik in boom kiezen en sluiten

en: Use it for Command Line History
nl: Gebruik het voor opdrachtregelgeschiedenis

en: Use it for the Dir History
nl: Gebruik het voor de mapgeschiedenis

en: Use it for the View History (Visited paths for active view)
nl: Gebruik het voor de bezichtigingsgeschiedenis (bezochte paden voor actief beeld)

en: Behavior regarding selection:
nl: Gedrag inzake selectie:

en: Tree View Menus related options:
nl: Opties inzake boomstructuurmenu:

en: Where to use Tree View Menus:
nl: Waar boomstructuurmenu's te gebruiken:

en: With Directory Hotlist:
nl: Bij lijst met favoriete mappen:

en: With Favorite Tabs:
nl: Bij favoriete tabbladen:

en: With History:
nl: Bij geschiedenis:

en: Use and display keyboard shortcut for choosing items
nl: Gebruik en toon sneltoets voor kiezen van elementen

en: Font
nl: Lettertype

en: Layout and colors options:
nl: Opties voor vormgeving en kleuren:

en: Background color:
nl: Achtergrond 2:

en: Cursor color:
nl: Aanwijzerkleur:

en: Found text color:
nl: Tekstkleur zoekresultaat:

en: Found text under cursor:
nl: Gevonden tekst onder aanwijzer:

en: Normal text color:
nl: Normale tekstkleur:

en: Normal text under cursor:
nl: Normale tekst onder aanwijzer:

en: Tree View Menu Preview:
nl: Voorbeeldweergave van boomstructuurmenu:

en: Secondary text color:
nl: Secundaire tekstkleur:

en: Secondary text under cursor:
nl: Secundaire tekst onder aanwijzer:

en: Shortcut color:
nl: Kleur van sneltoets:

en: Shortcut under cursor:
nl: Sneltoets onder aanwijzer:

en: Unselectable text color:
nl: Kleur van niet-selecteerbare tekst:

en: Unselectable under cursor:
nl: Niet-selecteerbaar onder aanwijzer:

en: Change color on left and you'll see here a preview of what your Tree View Menus will look likes with this sample.
nl: Verander kleur links en u ziet hier een vooruitblik van hoe uw boomstructuurmenu's er uit zullen gaan zien.

en: &Number of columns in book viewer
nl: &Aantal kolommen in boekkijker

[ctx: tfrmpackdlg.btnconfig.caption]
en: Con&figure
nl: Instellen

en: Pack files
nl: Bestanden inpakken

en: C&reate separate archives, one per selected file/dir
nl: Maak aparte archiefbestanden, één per geselecteerd bestand/map

en: Create self e&xtracting archive
nl: Maak zelfuitpakkend archiefbestand

[ctx: tfrmpackdlg.cbencrypt.caption]
en: Encr&ypt
nl: Versleutelen

en: Mo&ve to archive
nl: Verplaatsen naar archiefbestand

en: &Multiple disk archive
nl: &Meerdere schijven archiefbestand

en: P&ut in the TAR archive first
nl: Plaats eerst in TAR-archiefbestand

en: Also &pack path names (only recursed)
nl: Ook padnamen toevoegen (alleen recursief)

en: Pack file(s) to the file:
nl: Inpakken bestand(en) naar bestand:

en: Packer
nl: Inpakker

[ctx: TFRMPACKINFODLG.BTNCLOSE.CAPTION]
en: &Close
nl: Sluiten

en: Unpack &all and execute
nl: Alles uitpakken en uitvoeren

en: &Unpack and execute
nl: Uitpakken en uitvoeren

en: Properties of packed file
nl: Eigenschappen van ingepakt bestand

en: Attributes:
nl: Attributen:

en: Compression ratio:
nl: Compressiefactor:

en: Date:
nl: Datum:

en: Method:
nl: Methode:

en: Original size:
nl: Oorspronkelijke grootte:

en: File:
nl: Bestand:

en: Packed size:
nl: Ingepakte grootte:

en: Packer:
nl: Inpakker:

en: Time:
nl: Tijd:

en: Print configuration
nl: Print configuratie

en: Margins (mm)
nl: Kantlijnen (mm)

en: &Bottom:
nl: Onderkant:

en: &Left:
nl: Links:

en: &Right:
nl: Rechts:

en: &Top:
nl: Bovenkant:

en: Close filter panel
nl: Sluit filterpaneel

en: Enter text to search for or filter by
nl: Geef zoektekst of filter op

en: Case Sensitive
nl: Hoofdlettergevoelig

[ctx: TFRMQUICKSEARCH.SBDIRECTORIES.HINT]
en: Directories
nl: Mappen

[ctx: TFRMQUICKSEARCH.SBFILES.HINT]
en: Files
nl: Bestanden

en: Match Beginning
nl: Overeenkomend met begin

en: Match Ending
nl: Overeenkomend met einde

en: Toggle between search or filter
nl: Schakel tussen zoeken of filteren

en: &More rules
nl: Meer regels

en: L&ess rules
nl: Minder regels

en: Use &content plugins, combine with:
nl: Gebruik inhoud-invoegsels, combineer met:

[ctx: TFRMSEARCHPLUGIN.HEADERCONTROL.SECTIONS[0].TEXT]
en: Plugin
nl: Invoegsel

[ctx: tfrmsearchplugin.headercontrol.sections[1].text]
en: Field
nl: Veld

[ctx: tfrmsearchplugin.headercontrol.sections[2].text]
en: Operator
nl: Uitvoerder

[ctx: tfrmsearchplugin.headercontrol.sections[3].text]
en: Value
nl: Waarde

en: &AND (all match)
nl: &EN (alle overeenkomsten)

en: &OR (any match)
nl: &OF (elke overeenkomst)

[ctx: tfrmselectduplicates.btnapply.caption]
en: &Apply
nl: &Toepassen

[ctx: tfrmselectduplicates.btncancel.caption]
en: &Cancel
nl: &Annuleren

[ctx: tfrmselectduplicates.btnexcludemask.hint]
en: Template...
nl: Sjabloon...

[ctx: tfrmselectduplicates.btnincludemask.hint]
en: Template...
nl: Sjabloon...

[ctx: tfrmselectduplicates.btnok.caption]
en: &OK
nl: &Oké

en: Select duplicate files
nl: Selecteer dubbele bestanden

en: &Leave at least one file in each group unselected:
nl: &Laat ten minste één bestand in elke groep ongeselecteerd:

en: &Remove selection by name/extension:
nl: &Selectie verwijderen op naam/achtervoegsel:

en: Select by &name/extension:
nl: Selecteer op &naam/achtervoegsel:

[ctx: tfrmselectpathrange.buttonpanel.cancelbutton.caption]
en: &Cancel
nl: Annuleren

[ctx: tfrmselectpathrange.buttonpanel.okbutton.caption]
en: &OK
nl: Oké

en: Sep&arator
nl: Scheidingsteken

en: Count from
nl: Tel vanaf

[ctx: tfrmselectpathrange.lblresult.caption]
en: Result:
nl: Resultaat:

en: &Select the directories to insert (you may select more than one)
nl: &Selecteer de mappen die u wilt invoegen (u kunt er meer dan één selecteren)

[ctx: tfrmselectpathrange.rbfirstfromend.caption]
en: The en&d
nl: Het einde

[ctx: tfrmselectpathrange.rbfirstfromstart.caption]
en: The sta&rt
nl: Het begin

[ctx: tfrmselecttextrange.buttonpanel.cancelbutton.caption]
en: &Cancel
nl: Annuleren

[ctx: tfrmselecttextrange.buttonpanel.okbutton.caption]
en: &OK
nl: Oké

en: Count first from
nl: Tel eerst vanaf

en: Count last from
nl: Tel als laatste vanaf

en: Range description
nl: Bereikbeschrijving

[ctx: tfrmselecttextrange.lblresult.caption]
en: Result:
nl: Resultaat:

en: &Select the characters to insert:
nl: &Selecteer de in te voegen tekens:

en: [&First:Last]
nl: [&Eerste:Laatste]

en: [First,&Length]
nl: [Eerste,&Lengte]

[ctx: tfrmselecttextrange.rbfirstfromend.caption]
en: The en&d
nl: Het einde

[ctx: tfrmselecttextrange.rbfirstfromstart.caption]
en: The sta&rt
nl: Het begin

en: The &end
nl: Het &einde

en: The s&tart
nl: Het begin

[ctx: TFRMSETFILEPROPERTIES.BTNCANCEL.CAPTION]
en: &Cancel
nl: &Annuleren

[ctx: TFRMSETFILEPROPERTIES.BTNOK.CAPTION]
en: &OK
nl: &Oké

en: Change attributes
nl: Wijzig attributen

[ctx: TFRMSETFILEPROPERTIES.CBSTICKY.CAPTION]
en: Sticky
nl: Klevend

en: Archive
nl: Archiefbestand

[ctx: tfrmsetfileproperties.chkcreationtime.caption]
en: Created:
nl: Gemaakt:

en: Hidden
nl: Verborgen

[ctx: tfrmsetfileproperties.chklastaccesstime.caption]
en: Accessed:
nl: Benaderd:

[ctx: tfrmsetfileproperties.chklastwritetime.caption]
en: Modified:
nl: Gewijzigd:

en: Read only
nl: Alleen-lezen

en: Including subfolders
nl: Inclusief submappen

[ctx: tfrmsetfileproperties.chksystem.caption]
en: System
nl: Systeem

en: Timestamp properties
nl: Tijdstempel-eigenschappen

[ctx: TFRMSETFILEPROPERTIES.GBUNIXATTRIBUTES.CAPTION]
en: Attributes
nl: Attributen

[ctx: TFRMSETFILEPROPERTIES.GBWINATTRIBUTES.CAPTION]
en: Attributes
nl: Attributen

[ctx: TFRMSETFILEPROPERTIES.LBLATTRGROUPSTR.CAPTION]
en: Group
nl: Groep

[ctx: tfrmsetfileproperties.lblattrinfo.caption]
en: (gray field means unchanged value)
nl: (grijs veld betekent ongewijzigde waarde)

[ctx: TFRMSETFILEPROPERTIES.LBLATTROTHERSTR.CAPTION]
en: Other
nl: Overig

[ctx: TFRMSETFILEPROPERTIES.LBLATTROWNERSTR.CAPTION]
en: Owner
nl: Eigenaar

[ctx: TFRMSETFILEPROPERTIES.LBLATTRTEXTSTR.CAPTION]
en: Text:
nl: Tekst:

[ctx: TFRMSETFILEPROPERTIES.LBLEXEC.CAPTION]
en: Execute
nl: Uitvoeren

[ctx: TFRMSETFILEPROPERTIES.LBLMODEINFO.CAPTION]
en: (gray field means unchanged value)
nl: (grijs veld betekent ongewijzigde waarde)

[ctx: TFRMSETFILEPROPERTIES.LBLOCTAL.CAPTION]
en: Octal:
nl: Octaal:

[ctx: TFRMSETFILEPROPERTIES.LBLREAD.CAPTION]
en: Read
nl: Lezen

[ctx: TFRMSETFILEPROPERTIES.LBLWRITE.CAPTION]
en: Write
nl: Schrijven

en: &Sort
nl: &Sorteren

[ctx: tfrmsortanything.buttonpanel.cancelbutton.caption]
en: &Cancel
nl: Annuleren

[ctx: tfrmsortanything.buttonpanel.okbutton.caption]
en: &OK
nl: Oké

en: Drag and drop elements to sort them
nl: Sleep elementen en zet ze neer om ze te sorteren

[ctx: TFRMSPLITTER.BTNRELATIVEFTCHOICE.HINT]
en: Some functions to select appropriate path
nl: Enkele functies om geschikt pad te selecteren

en: Splitter
nl: Splitser

en: Require a CRC32 verification file
nl: Vereis een CRC32-verificatiebestand

en: Size and number of parts
nl: Grootte en aantal van onderdelen

en: Split the file to directory:
nl: Splits het bestand naar map:

en: &Number of parts
nl: Aantal onderdelen

[ctx: TFRMSTARTINGSPLASH.LBLBUILD.CAPTION]
en: Build
nl: Bouwsel

[ctx: tfrmstartingsplash.lblcommit.caption]
en: Commit
nl: Invoeren

en: Operating System
nl: Besturingssysteem

[ctx: TFRMSTARTINGSPLASH.LBLREVISION.CAPTION]
en: Revision
nl: Revisie

[ctx: TFRMSTARTINGSPLASH.LBLVERSION.CAPTION]
en: Version
nl: Versie

[ctx: TFRMSYMLINK.BTNCANCEL.CAPTION]
en: &Cancel
nl: Annuleren

[ctx: TFRMSYMLINK.BTNOK.CAPTION]
en: &OK
nl: &Oké

en: Create symbolic link
nl: Maak symbolische koppeling

en: Use &relative path when possible
nl: Gebruik relatief pad wanneer mogelijk

[ctx: TFRMSYMLINK.LBLEXISTINGFILE.CAPTION]
en: &Destination that the link will point to
nl: Bestemming waar de koppeling naar zal verwijzen

[ctx: TFRMSYMLINK.LBLLINKTOCREATE.CAPTION]
en: &Link name
nl: Koppelingsnaam

en: Delete on both sides
nl: Verwijderen op beide kanten

en: <- Delete left
nl: <- Links verwijderen

en: -> Delete right
nl: -> Rechts verwijderen

en: Remove selection
nl: Selectie verwijderen

en: Select for copying (default direction)
nl: Selecteer voor kopiëren (standaardrichting)

en: Select for copying -> (left to right)
nl: Selecteer voor kopiëren -> (links naar rechts)

en: Reverse copy direction
nl: Draai kopieerrichting om

en: Select for copying <- (right to left)
nl: Selecteer voor kopiëren <- (rechts naar links)

en: Select for deleting <-> (both)
nl: Selecteer voor verwijderen <-> (beide)

en: Select for deleting <- (left)
nl: Selecteer voor verwijderen <- (links)

en: Select for deleting -> (right)
nl: Selecteer voor verwijderen -> (rechts)

[ctx: TFRMSYNCDIRSDLG.BTNCLOSE.CAPTION]
en: Close
nl: Sluiten

[ctx: TFRMSYNCDIRSDLG.BTNCOMPARE.CAPTION]
en: Compare
nl: Vergelijken

[ctx: tfrmsyncdirsdlg.btnsearchtemplate.hint]
en: Template...
nl: Sjabloon...

[ctx: tfrmsyncdirsdlg.btnsynchronize.caption]
en: Synchronize
nl: Synchroniseren

en: Synchronize directories
nl: Synchroniseer mappen

en: asymmetric
nl: asymmetrisch

en: by content
nl: op inhoud

en: ignore date
nl: negeer datum

en: only selected
nl: alleen geselecteerde

en: Subdirs
nl: Submappen

en: Show:
nl: Toon:

[ctx: TFRMSYNCDIRSDLG.HEADERDG.COLUMNS[0].TITLE.CAPTION]
en: Name
nl: Naam

[ctx: TFRMSYNCDIRSDLG.HEADERDG.COLUMNS[1].TITLE.CAPTION]
en: Size
nl: Grootte

[ctx: TFRMSYNCDIRSDLG.HEADERDG.COLUMNS[2].TITLE.CAPTION]
en: Date
nl: Datum

[ctx: TFRMSYNCDIRSDLG.HEADERDG.COLUMNS[4].TITLE.CAPTION]
en: Date
nl: Datum

[ctx: TFRMSYNCDIRSDLG.HEADERDG.COLUMNS[5].TITLE.CAPTION]
en: Size
nl: Grootte

[ctx: TFRMSYNCDIRSDLG.HEADERDG.COLUMNS[6].TITLE.CAPTION]
en: Name
nl: Naam

en: (in main window)
nl: (in hoofdvenster)

[ctx: TFRMSYNCDIRSDLG.MENUITEMCOMPARE.CAPTION]
en: Compare
nl: Vergelijken

en: View left
nl: Toon links

en: View right
nl: Toon rechts

en: duplicates
nl: duplicaten

en: singles
nl: enkelen

en: Please press "Compare" to start
nl: Druk a.u.b. op 'Vergelijken' om te beginnen

[ctx: TFRMSYNCDIRSPERFORMDLG.CAPTION]
en: Synchronize
nl: Synchroniseren

en: Confirm overwrites
nl: Bevestig overschrijven

[ctx: tfrmtreeviewmenu.caption]
en: Tree View Menu
nl: Boomstructuurmenu

en: Select your hot directory:
nl: Kies uw favoriete map:

en: Search is case sensitive
nl: Zoekopdracht is hoofdlettergevoelig

en: Full collapse
nl: Volledig inklappen

en: Full expand
nl: Volledig uitklappen

en: Search ignore accents and ligatures
nl: Negeer accenten en verbindingstekens bij doorzoeking

en: Search is not case sensitive
nl: Zoekopdracht is niet hoofdlettergevoelig

en: Search is strict regarding accents and ligatures
nl: Zoekopdracht is strikt inzake accenten en verbindingstekens

en: Close Tree View Menu
nl: Sluit boomstructuurmenu

[ctx: TFRMTREEVIEWMENU.TBCONFIGURATIONTREEVIEWMENUS.HINT]
en: Configuration of Tree View Menu
nl: Instellingen van boomstructuurmenu

[ctx: TFRMTREEVIEWMENU.TBCONFIGURATIONTREEVIEWMENUSCOLORS.HINT]
en: Configuration of Tree View Menu Colors
nl: Instellingen van de kleuren van boomstructuurmenu

en: A&dd new
nl: Voeg nieuw toe

[ctx: TFRMTWEAKPLUGIN.BTNCANCEL.CAPTION]
en: &Cancel
nl: &Annuleren

en: C&hange
nl: Wijzigen

[ctx: tfrmtweakplugin.btndefault.caption]
en: De&fault
nl: Standaard

[ctx: TFRMTWEAKPLUGIN.BTNOK.CAPTION]
en: &OK
nl: &Oké

[ctx: tfrmtweakplugin.btnrelativeplugin1.hint]
en: Some functions to select appropriate path
nl: Enkele functies om geschikt pad te selecteren

[ctx: tfrmtweakplugin.btnrelativeplugin2.hint]
en: Some functions to select appropriate path
nl: Enkele functies om geschikt pad te selecteren

[ctx: TFRMTWEAKPLUGIN.BTNREMOVE.CAPTION]
en: &Remove
nl: &Verwijderen

en: Tweak plugin
nl: Pas invoegsel aan

en: De&tect archive type by content
nl: Bespeur archieftype door inhoud

en: Can de&lete files
nl: Kan bestanden verwijderen

en: Supports e&ncryption
nl: Ondersteunt versleuteling

en: Sho&w as normal files (hide packer icon)
nl: Toon als normale bestanden (verberg inpakpictogram)

en: Supports pac&king in memory
nl: Ondersteunt inpakken in geheugen

en: Can &modify existing archives
nl: Kan bestaande archiefbestanden aanpassen

en: &Archive can contain multiple files
nl: Archiefbestand kan meerdere bestanden bevatten

en: Can create new archi&ves
nl: Kan nieuwe archiefbestanden aanmaken

en: S&upports the options dialogbox
nl: Ondersteunt het opties-dialoogvenster

en: Allow searchin&g for text in archives
nl: Tekst zoeken in archiefbestanden toestaan

en: &Description:
nl: Omschrijving:

en: D&etect string:
nl: Detecteer tekenreeks:

en: &Extension:
nl: Achtervoegsel:

en: Flags:
nl: Vlaggen:

[ctx: tfrmtweakplugin.lblname.caption]
en: &Name:
nl: Naam:

[ctx: tfrmtweakplugin.lblplugin.caption]
en: &Plugin:
nl: Invoegsel:

[ctx: tfrmtweakplugin.lblplugin2.caption]
en: &Plugin:
nl: Invoegsel:

en: About Viewer...
nl: Over Kijker...

en: Displays the About message
nl: Toont het Over-bericht

en: Auto Reload
nl: Automatisch herladen

en: Change encoding
nl: Codering veranderen

[ctx: tfrmviewer.actcopyfile.caption]
en: Copy File
nl: Kopieer bestand

[ctx: TFRMVIEWER.ACTCOPYFILE.HINT]
en: Copy File
nl: Kopieer bestand

[ctx: TFRMVIEWER.ACTCOPYTOCLIPBOARD.CAPTION]
en: Copy To Clipboard
nl: Kopieer naar klembord

en: Copy To Clipboard Formatted
nl: Kopieer geformatteerd naar klembord

[ctx: tfrmviewer.actdeletefile.caption]
en: Delete File
nl: Verwijder bestand

[ctx: TFRMVIEWER.ACTDELETEFILE.HINT]
en: Delete File
nl: Verwijder bestand

[ctx: TFRMVIEWER.ACTEXITVIEWER.CAPTION]
en: E&xit
nl: Af&sluiten

[ctx: TFRMVIEWER.ACTFIND.CAPTION]
en: Find
nl: Zoeken

[ctx: TFRMVIEWER.ACTFINDNEXT.CAPTION]
en: Find next
nl: Zoek volgende

[ctx: TFRMVIEWER.ACTFINDPREV.CAPTION]
en: Find previous
nl: Zoek vorige

[ctx: TFRMVIEWER.ACTFULLSCREEN.CAPTION]
en: Full Screen
nl: Volledig scherm

en: Center
nl: Centreren

en: &Next
nl: Volgende

en: Load Next File
nl: Laad volgende bestand

en: &Previous
nl: Vorige

en: Load Previous File
nl: Laad vorige bestand

en: Mirror Horizontally
nl: Spiegel horizontaal

en: Mirror
nl: Spiegelen

en: Mirror Vertically
nl: Spiegel verticaal

[ctx: tfrmviewer.actmovefile.caption]
en: Move File
nl: Verplaats bestand

[ctx: TFRMVIEWER.ACTMOVEFILE.HINT]
en: Move File
nl: Verplaats bestand

[ctx: tfrmviewer.actpreview.caption]
en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: P&rint...
nl: Afdrukken...

en: Print &setup...
nl: Afdrukinstellingen...

[ctx: TFRMVIEWER.ACTRELOAD.CAPTION]
en: Reload
nl: Herladen

en: Reload current file
nl: Herlaad huidige bestand

en: Rotate 180 degrees
nl: Draai 180 graden

en: Rotate -90 degrees
nl: Draai -90 graden

en: Rotate +90 degrees
nl: Draai +90 graden

[ctx: TFRMVIEWER.ACTSAVE.CAPTION]
en: Save
nl: Opslaan

[ctx: tfrmviewer.actsaveas.caption]
en: Save As...
nl: Opslaan als...

en: Save File As...
nl: Sla bestand op als...

[ctx: TFRMVIEWER.ACTSCREENSHOT.CAPTION]
en: Screenshot
nl: Schermafdruk

en: Delay 3 sec
nl: Vertraging 3 sec

en: Delay 5 sec
nl: Vertraging 5 sec

[ctx: TFRMVIEWER.ACTSELECTALL.CAPTION]
en: Select All
nl: Selecteer alles

en: Show as &Bin
nl: Toon als &binair

en: Show as B&ook
nl: Toon als boek

en: Show as &Dec
nl: Toon als dec

en: Show as &Hex
nl: Toon als &hex

en: Show as &Text
nl: Toon als &tekst

en: Show as &Wrap text
nl: Toon als inpaktekst

en: Show text c&ursor
nl: Toon tekstaanwijzer

[ctx: tfrmviewer.actshowgraphics.caption]
en: Graphics
nl: Afbeeldingen

[ctx: TFRMVIEWER.ACTSHOWPLUGINS.CAPTION]
en: Plugins
nl: Invoegtoepassingen

en: Stretch
nl: Uitrekken

en: Stretch Image
nl: Rek afbeelding uit

en: Stretch only large
nl: Rek alleen grote uit

[ctx: TFRMVIEWER.ACTUNDO.HINT]
en: Undo
nl: Ongedaan maken

en: Zoom
nl: Vergroten/verkleinen

[ctx: tfrmviewer.actzoomin.caption]
en: Zoom In
nl: Vergroten

[ctx: tfrmviewer.actzoomin.hint]
en: Zoom In
nl: Vergroten

[ctx: tfrmviewer.actzoomout.caption]
en: Zoom Out
nl: Verkleinen

[ctx: tfrmviewer.actzoomout.hint]
en: Zoom Out
nl: Verkleinen

en: Crop
nl: Bijsnijden

[ctx: tfrmviewer.btnfullscreen.hint]
en: Full Screen
nl: Volledig scherm

en: Export Frame
nl: Omlijsting exporteren

[ctx: TFRMVIEWER.BTNHIGHTLIGHT.HINT]
en: Highlight
nl: Oplichten

en: Next Frame
nl: Volgende omlijsting

[ctx: TFRMVIEWER.BTNPAINT.HINT]
en: Paint
nl: Schilderen

en: Previous Frame
nl: Vorige omlijsting

en: Red Eyes
nl: Rode ogen

en: Resize
nl: Herschalen

[ctx: tfrmviewer.btnslideshow.caption]
en: Slide Show
nl: Diavoorstelling

[ctx: tfrmviewer.caption]
en: Viewer
nl: Kijker

[ctx: TFRMVIEWER.MIABOUT.CAPTION]
en: About
nl: Over

[ctx: TFRMVIEWER.MIEDIT.CAPTION]
en: &Edit
nl: &Bewerken

en: Ellipse
nl: Ovaal

[ctx: TFRMVIEWER.MIENCODING.CAPTION]
en: En&coding
nl: Codering

[ctx: TFRMVIEWER.MIFILE.CAPTION]
en: &File
nl: Bestand

en: &Image
nl: Afbeelding

en: Rotate
nl: Draaien

[ctx: tfrmviewer.miscreenshot.caption]
en: Screenshot
nl: Schermafdruk

[ctx: TFRMVIEWER.MIVIEW.CAPTION]
en: &View
nl: &Tonen

[ctx: tfrmviewer.mnuplugins.caption]
en: Plugins
nl: Invoegtoepassing

[ctx: tfrmviewoperations.btnstartpause.caption]
en: &Start
nl: &Starten

en: S&top
nl: Stoppen

[ctx: tfrmviewoperations.caption]
en: File operations
nl: Bestandbewerkingen

en: Always on top
nl: Altijd bovenaan

[ctx: tfrmviewoperations.mnucanceloperation.caption]
en: Cancel
nl: Annuleren

[ctx: tfrmviewoperations.mnucancelqueue.caption]
en: Cancel
nl: Annuleren

[ctx: tfrmviewoperations.mnunewqueue.caption]
en: New queue
nl: Nieuwe wachtrij

[ctx: tfrmviewoperations.mnuoperationshowdetached.caption]
en: Show in detached window
nl: Toon in losgemaakt venster

en: Put first in queue
nl: Zet als eerste in wachtrij

en: Put last in queue
nl: Zet als laatste in wachtrij

[ctx: tfrmviewoperations.mnuqueue.caption]
en: Queue
nl: Wachtrij

en: Out of queue
nl: Buiten de wachtrij

[ctx: tfrmviewoperations.mnuqueue1.caption]
en: Queue 1
nl: Wachtrij 1

[ctx: tfrmviewoperations.mnuqueue2.caption]
en: Queue 2
nl: Wachtrij 2

[ctx: tfrmviewoperations.mnuqueue3.caption]
en: Queue 3
nl: Wachtrij 3

[ctx: tfrmviewoperations.mnuqueue4.caption]
en: Queue 4
nl: Wachtrij 4

[ctx: tfrmviewoperations.mnuqueue5.caption]
en: Queue 5
nl: Wachtrij 5

[ctx: tfrmviewoperations.mnuqueueshowdetached.caption]
en: Show in detached window
nl: Toon in losgemaakt venster

en: &Pause all
nl: Pauzeer alles

[ctx: tgiocopymoveoperationoptionsui.cbfollowlinks.caption]
en: Fo&llow links
nl: Volg koppelingen

[ctx: tgiocopymoveoperationoptionsui.lbldirectoryexists.caption]
en: When dir&ectory exists
nl: Als map bestaat

[ctx: tgiocopymoveoperationoptionsui.lblfileexists.caption]
en: When file exists
nl: Als bestand bestaat

[ctx: tmultiarchivecopyoperationoptionsui.lblfileexists.caption]
en: When file exists
nl: Als bestand bestaat

[ctx: ttfrmconfirmcommandline.btncancel.caption]
en: &Cancel
nl: &Annuleren

[ctx: ttfrmconfirmcommandline.btnok.caption]
en: &OK
nl: &Oké

en: Command line:
nl: Opdrachtregel:

en: Start path:
nl: Beginpad:

[ctx: TWCXARCHIVECOPYOPERATIONOPTIONSUI.LBLFILEEXISTS.CAPTION]
en: When file exists
nl: Als bestand bestaat

[ctx: TWFXPLUGINCOPYMOVEOPERATIONOPTIONSUI.CBCOPYTIME.CAPTION]
en: Copy d&ate/time
nl: Kopieer datum/tijd

en: Work in background (separate connection)
nl: Werk op de achtergrond (aparte verbinding)

[ctx: TWFXPLUGINCOPYMOVEOPERATIONOPTIONSUI.LBLFILEEXISTS.CAPTION]
en: When file exists
nl: Als bestand bestaat

en: You need to provide administrator permission
nl: U moet beheerdersrechten geven

en: to copy this object:
nl: om dit object te kopiëren:

en: to create this object:
nl: om dit object te maken:

en: to delete this object:
nl: om dit object te verwijderen:

en: to get attributes of this object:
nl: om attributen van dit object te krijgen:

en: to create this hard link:
nl: om deze harde koppeling te maken:

en: to open this object:
nl: om dit object te openen:

en: to rename this object:
nl: om dit object te hernoemen:

en: to set attributes of this object:
nl: om attributen van dit object in te stellen:

en: to create this symbolic link:
nl: om deze symbolische link te maken:

en: Date taken
nl: Datum genomen

[ctx: uexifreader.rsimageheight]
en: Height
nl: Hoogte

[ctx: uexifreader.rsimagewidth]
en: Width
nl: Breedte

en: Manufacturer
nl: Fabrikant

en: Camera model
nl: Cameramodel

en: Orientation
nl: Oriëntatie

en: Cancel Quick Filter
nl: Annuleer snelfilter

en: Cancel Current Operation
nl: Annuleer huidige bewerking

en: Enter filename, with extension, for dropped text
nl: Geef bestandsnaam in, met achtervoegsel, voor versleepte tekst

en: Text format to import
nl: Te importeren tekstopmaak

en: Broken:
nl: Defect:

en: General:
nl: Algemeen:

en: Missing:
nl: Onbrekend:

en: Read error:
nl: Leesfout:

[ctx: ulng.rschecksumverifysuccess]
en: Success:
nl: Geslaagd:

en: Enter checksum and select algorithm:
nl: Geef controlesom in en kies algoritme:

en: Verify checksum
nl: Verifieer controlesom

en: Total:
nl: Totaal:

en: Do you want to clear filters for this new search?
nl: Wilt u de filters wissen voor deze nieuwe zoekopdracht?

en: Clipboard doesn't contain any valid toolbar data.
nl: Plakbord bevat geen geldige werkbalkgegevens.

en: All;Active Panel;Left Panel;Right Panel;File Operations;Configuration;Network;Miscellaneous;Parallel Port;Print;Mark;Security;Clipboard;FTP;Navigation;Help;Window;Command Line;Tools;View;User;Tabs;Sorting;Log
nl: Alle;Actief paneel;Linkerpaneel;Rechterpaneel;Bestandbewerkingen;Instellingen;Netwerk;Diversen;Parallelle poort;Afdrukken;Markeren;Veiligheid;Klembord;FTP;Navigatie;Help;Venster;Opdrachtregel;Gereedschap;Tonen;Gebruiker;Tabbladen;Rangschikking;Logboek

en: Legacy sorted;A-Z sorted
nl: Ouderwets gerangschikt;A-Z gerangschikt

[ctx: ulng.rscoldate]
en: Date
nl: Datum

[ctx: ulng.rscolname]
en: Name
nl: Naam

[ctx: ulng.rscolsize]
en: Size
nl: Grootte

en: Align
nl: Uitlijnen

en: Caption
nl: Titel

[ctx: ulng.rsconfcoldelete]
en: Delete
nl: Verwijderen

en: Field contents
nl: Veldinhoud

[ctx: ulng.rsconfcolmove]
en: Move
nl: Verplaatsen

[ctx: ulng.rsconfcolwidth]
en: Width
nl: Breedte

en: Customize column
nl: Aanpassen kolom

en: Configure file association
nl: Stel bestandassociatie in

en: Confirming command line and parameters
nl: Opdrachtregel en parameters bevestigen

en: Copy (%d) %s
nl: Kopieer (%d) %s

en: Imported DC toolbar
nl: Geïmporteerde DC-werkbalk

en: Imported TC toolbar
nl: Geïmporteerde DC-werkbalk

en: _DroppedText
nl: VersleepteTekst

en: _DroppedHTMLtext
nl: VersleepteHTMLtekst

en: _DroppedRichtext
nl: VersleepteRichText

en: _DroppedSimpleText
nl: VersleepteSimpleText

en: _DroppedUnicodeUTF16text
nl: VersleepteUnicodeUTF16tekst

en: _DroppedUnicodeUTF8text
nl: VersleepteUnicodeUTF8tekst

en:  Adds:
nl:  Voegt toe:

en: Comparing...
nl: Bezig met vergelijken...

en:  Deletes:
nl:  Verwijdert:

en: The two files are identical!
nl: De twee bestanden zijn hetzelfde.

en:  Matches:
nl:  Overeenkomend:

en:  Modifies:
nl:  Wijzigt:

[ctx: ulng.rsdifftextdifferenceencoding]
en: Encoding
nl: Codering

en: Line-endings
nl: Regeleinden

en: The text is identical, but the following options are used:
nl: De tekst is identiek, maar er worden de volgende opties gebruikt:

en: The text is identical, but the files do not match!
    The following differences were found:
nl: De tekst is identiek, maar de bestanden verschillen.
    Er werden de volgende verschillen gevonden:

en: Ab&ort
nl: Afbreken

[ctx: ulng.rsdlgbuttonall]
en: A&ll
nl: Alles

en: A&ppend
nl: Toevoegen

en: A&uto-rename source files
nl: Auto-hernoem bronbestanden

en: Auto-rename tar&get files
nl: A&utomatisch doelbestanden hernoemen

[ctx: ulng.rsdlgbuttoncancel]
en: &Cancel
nl: &Annuleren

en: Compare &by content
nl: Vergelijken op inhoud

en: &Continue
nl: Doorgaan

en: &Merge
nl: Kopieer in

en: Mer&ge All
nl: Alles samenvoegen

en: E&xit program
nl: Beëindig programma

en: Ig&nore
nl: Negeren

en: I&gnore All
nl: Negeer alles

en: &No
nl: &Nee

en: Non&e
nl: Geen

[ctx: ulng.rsdlgbuttonok]
en: &OK
nl: &Oké

en: Ot&her
nl: Overige

en: &Overwrite
nl: Overschrijven

en: Overwrite &All
nl: Overschrijf &alles

en: Overwrite All &Larger
nl: Overschrijf alle grotere

en: Overwrite All Ol&der
nl: Overschrijf alle oudere

en: Overwrite All S&maller
nl: Overschrijf alle kleinere

[ctx: ulng.rsdlgbuttonrename]
en: R&ename
nl: Hernoemen

en: &Resume
nl: &Hervatten

en: Re&try
nl: Opnieuw

en: As Ad&ministrator
nl: Als beheerder

en: &Skip
nl: Overslaan

en: S&kip All
nl: Alles overslaan

en: &Unlock
nl: Ontgrendelen

en: &Yes
nl: &Ja

[ctx: ulng.rsdlgcp]
en: Copy file(s)
nl: Kopieer bestand(en)

en: Move file(s)
nl: Verplaats bestand(en)

en: Pau&se
nl: Pauzeren

[ctx: ulng.rsdlgopstart]
en: &Start
nl: &Starten

[ctx: ulng.rsdlgqueue]
en: Queue
nl: Wachtrij

en: Speed %s/s
nl: Snelheid %s/s

en: Speed %s/s, time remaining %s
nl: Snelheid %s/s, tijd te gaan %s

en: Drive Free Space Indicator
nl: Vrije schijfruimte-indicator

en: <no label>
nl: <geen etiket>

en: <no media>
nl: <geen media>

en: Internal Editor of Double Commander.
nl: Interne bewerker van Double Commander.

en: Goto line:
nl: Ga naar regel:

[ctx: ulng.rseditgotolinetitle]
en: Goto Line
nl: Ga naar regel

en: new.txt
nl: nieuwe.txt

en: Filename:
nl: Bestandsnaam:

en: Open file
nl: Open bestand

en: &Backward
nl: Achterwaarts

en: Search
nl: Zoeken

en: &Forward
nl: Voorwaarts

[ctx: ulng.rseditsearchreplace]
en: Replace
nl: Vervangen

en: with external editor
nl: met externe bewerker

en: with internal editor
nl: met interne bewerker

[ctx: ulng.rsexecuteviashell]
en: Execute via shell
nl: Uitvoeren via schil

[ctx: ulng.rsexecuteviaterminalclose]
en: Execute via terminal and close
nl: Uitvoeren via terminal en sluiten

[ctx: ulng.rsexecuteviaterminalstayopen]
en: Execute via terminal and stay open
nl: Uitvoeren via terminal en blijf open

en: "]" not found in line %s
nl: "]" niet gevonden in regel %s

en: No extension defined before command "%s". It will be ignored.
nl: Geen achtervoegsel gedefinieerd voor opdracht '%s'. Het wordt genegeerd.

en: Left;Right;Active;Inactive;Both;None
nl: Links;Rechts;Actief;Inactief;Beide;Geen

en: No;Yes
nl: Nee;Ja

en: Exported_from_DC
nl: Geëxporteerd vanuit DC

en: Ask;Overwrite;Skip
nl: Vragen;Overschrijven;Overslaan

en: Ask;Merge;Skip
nl: Vragen;Samenvoegen;Overslaan

en: Ask;Overwrite;Overwrite Older;Skip
nl: Vragen;Overschrijven;Oudere overschrijven;Overslaan

en: Ask;Don't set anymore;Ignore errors
nl: Vragen;Niet meer instellen;Fouten negeren

en: Any files
nl: Alle bestanden

en: Archiver config files
nl: Archiveringsprogramma's configuratie bestanden

en: DC Tooltip files
nl: DC knopinfo bestanden

en: Executables files
nl: Uitvoerbare bestanden

en: .ini Config files
nl: .ini Config-bestanden

en: Legacy DC .tab files
nl: Legacy DC .tab-bestanden

en: Library files
nl: Bibliotheekbestanden

en: Plugin files
nl: Plugin-bestanden

en: Programs and Libraries
nl: Programma's en bibliotheken

en: TC Toolbar files
nl: TC Toolbar-bestanden

en: DC Toolbar files
nl: DC Toolbar-bestanden

en: .xml Config files
nl: .xml Config-bestanden

en: Define template
nl: Definieer sjabloon

en: %s level(s)
nl: %s niveau(s)

en: all (unlimited depth)
nl: alles (onbeperkte diepte)

en: current dir only
nl: alleen huidige map

en: Directory %s does not exist!
nl: Map %s bestaat niet.

en: Found: %d
nl: Gevonden: %d

en: Save search template
nl: Opslaan zoeksjabloon

en: Template name:
nl: Sjabloonnaam:

en: Scanned: %d
nl: Doorzocht: %d

en: Scanning
nl: Doorzoeken

[ctx: ulng.rsfindsearchfiles]
en: Find files
nl: Zoek bestanden

en: Time of scan:
nl: Tijd van doorzoeking:

en: Begin at
nl: Begin op

en: &Console Font
nl: Lettertype voor terminalvenster

en: &Editor Font
nl: Lettertype voor bewerker

en: Function Buttons Font
nl: Functie knoppen lettertype

en: &Log Font
nl: Logboeklettertype

en: Main &Font
nl: Standaardlettertype

en: Path Font
nl: Lettertype voor pad

en: Search Results Font
nl: Zoekresultaten lettertype

en: Tree View Menu Font
nl: Lettertype voor boomstructuur menu

en: &Viewer Font
nl: Lettertype voor bestandsweergave

[ctx: ulng.rsfontusageviewerbook]
en: Viewer&Book Font
nl: Bestandsweergave-lettertype

en: %s of %s free
nl: %s van %s vrij

en: %s free
nl: %s vrij

en: Access date/time
nl: Toegang datum/tijd

[ctx: ulng.rsfuncattr]
en: Attributes
nl: Attributen

en: Comment
nl: Commentaar

en: Compressed size
nl: Gecomprimeerde grootte

en: Creation date/time
nl: Aanmaak datum/tijd

[ctx: ulng.rsfuncext]
en: Extension
nl: Achtervoegsel

[ctx: ulng.rsfuncgroup]
en: Group
nl: Groep

en: Change date/time
nl: Verander datum/tijd

en: Link to
nl: Koppel naar

en: Modification date/time
nl: Wijziging datum/tijd

[ctx: ulng.rsfuncname]
en: Name
nl: Naam

en: Name without extension
nl: Naam zonder achtervoegsel

[ctx: ulng.rsfuncowner]
en: Owner
nl: Eigenaar

[ctx: ulng.rsfuncpath]
en: Path
nl: Pad

[ctx: ulng.rsfuncsize]
en: Size
nl: Grootte

en: Type
nl: Soort

en: Error creating hardlink.
nl: Fout bij maken harde koppeling.

en: none;Name, a-z;Name, z-a;Ext, a-z;Ext, z-a;Size 9-0;Size 0-9;Date 9-0;Date 0-9
nl: geen;Naam, a-z;Naam, z-a;Ext, a-z;Ext, z-a;Grootte 9-0;Grootte 0-9;Datum 9-0;Datum 0-9

en: Warning! When restoring a .hotlist backup file, this will erase existing list to replace by the imported one.
    
    Are you sure you want to proceed?
nl: Waarschuwing: bij het herstellen van een .hotlist reservekopiebestand, zal de bestaande lijst worden vervangen door de geïmporteerde.
    
    Weet u zeker dat u wilt doorgaan?

en: Copy/Move Dialog
nl: Kopieer/Verplaats-dialoog

[ctx: ulng.rshotkeycategorydiffer]
en: Differ
nl: Verschil

en: Edit Comment Dialog
nl: Bewerk commentaardialoog

[ctx: ulng.rshotkeycategoryeditor]
en: Editor
nl: Bewerker

[ctx: ulng.rshotkeycategoryfindfiles]
en: Find files
nl: Zoek bestanden

en: Main
nl: Hoofd

[ctx: ulng.rshotkeycategorymultirename]
en: Multi-Rename Tool
nl: Meervoudig hernoemen

en: Synchronize Directories
nl: Mappen synchroniseren

[ctx: ulng.rshotkeycategoryviewer]
en: Viewer
nl: Kijker

en: A setup with that name already exists.
    Do you want to overwrite it?
nl: Een opstelling met die naam bestaat reeds.
    Wilt u hem overschrijven?

en: Are you sure you want to restore default?
nl: Weet u zeker dat u de standaardinstellingen wilt terugzetten?

en: Are you sure you want to erase setup "%s"?
nl: Weet u zeker dat u opstelling '%s' wilt wissen?

en: Copy of %s
nl: Kopie van %s

en: Input your new name
nl: Voer de nieuwe naam in

en: You must keep at least one shortcut file.
nl: U dient tenminste één sneltoetsbestand te behouden.

en: New name
nl: Nieuwe naam

en: "%s" setup has been modified.
    Do you want to save it now?
nl: '%s' opstelling is gewijzigd.
    Wilt u deze nu opslaan?

en: No shortcut with "ENTER"
nl: Geen sneltoets met 'ENTER'

en: By command name;By shortcut key (grouped);By shortcut key (one per row)
nl: Op opdrachtnaam;Op sneltoets (gegroepeerd);Op sneltoets (één per rij)

en: Cannot find reference to default bar file
nl: Kan verwijzing naar standaardbalkbestand niet vinden

en: List of "Find files" windows
nl: Lijst van vensters voor zoeken van bestanden

en: Unselect mask
nl: Deselectie masker

en: Select mask
nl: Selectie masker

en: Input mask:
nl: Invoer masker:

en: A columns view with that name already exists.
nl: Er bestaat reeds een kolomweergave met die naam.

en: Configure custom columns
nl: Configureer aangepaste kolommen

en: Enter new custom columns name
nl: Geef nieuwe aangepaste kolommennaam

[ctx: ulng.rsmnuactions]
en: Actions
nl: Acties

en: <Default>
nl: <Standaard>

en: Octal
nl: Octaal

en: Create Shortcut...
nl: Snelkoppeling maken ...

en: Disconnect Network Drive...
nl: Verbreek verbinding met netwerkschijf...

[ctx: ulng.rsmnuedit]
en: Edit
nl: Bewerken

en: Eject
nl: Uitwerpen

en: Extract here...
nl: Pak hier uit...

en: Map Network Drive...
nl: Breng netwerkschijf in kaart...

en: Mount
nl: Aankoppelen

[ctx: ulng.rsmnunew]
en: New
nl: Nieuw

en: No media available
nl: Geen media beschikbaar

[ctx: ulng.rsmnuopen]
en: Open
nl: Openen

[ctx: ulng.rsmnuopenwith]
en: Open with
nl: Open met

[ctx: ulng.rsmnuopenwithother]
en: Other...
nl: Overig...

en: Pack here...
nl: Pak hier in...

en: Sort by
nl: Rangschik op

en: Unmount
nl: Ontkoppelen

[ctx: ulng.rsmnuview]
en: View
nl: Overzicht

en: All Double Commander internal commands
nl: Alle interne opdrachten van Double Commander

en: Description: %s
nl: Beschrijving: %s

en: Additional parameters for archiver command-line:
nl: Extra parameters voor archiveer-opdrachtregel:

en: Do you want to enclose between quotes?
nl: Wilt u het tussen aanhalingstekens zetten?

en: Bad CRC32 for resulting file:
    "%s"
    
    Do you want to keep the resulting corrupted file anyway?
nl: Slechte CRC32 voor resulterend bestand:
    "%s"
    
    Wilt u het corrupte resulterende bestand toch behouden?

en: You can not copy/move a file "%s" to itself!
nl: U kunt bestand '%s' niet kopiëren of verplaatsen naar zichzelf.

en: Cannot copy special file %s
nl: Kan speciaal bestand %s niet kopiëren

en: Cannot delete directory %s
nl: Kan directory %s niet verwijderen

en: Cannot overwrite directory "%s" with non-directory "%s"
nl: Kan map '%s' niet overschrijven met niet-map '%s'

en: Change current directory to "%s" failed!
nl: Wijzigen huidige map naar '%s' is mislukt.

en: Remove all inactive tabs?
nl: Alle niet-actieve tabbladen verwijderen?

en: This tab (%s) is locked! Close anyway?
nl: Dit tabblad (%s) is vergrendeld. Toch sluiten?

en: Confirmation of parameter
nl: Bevestiging van parameter

en: Are you sure you want to quit?
nl: Weet u zeker dat u wilt afsluiten?

en: The file %s has changed. Do you want to copy it backward?
nl: Het bestand %s is veranderd. Wilt u het achterwaarts kopiëren?

en: Could not copy backward - do you want to keep the changed file?
nl: Kon niet achterwaarts kopiëren - wilt u het gewijzigde bestand behouden?

en: Copy %d selected files/directories?
nl: Kopieer %d geselecteerde bestanden/mappen?

en: Copy selected "%s"?
nl: Kopieer geselecteerde '%s'?

en: < Create a new file type "%s files" >
nl: < Maak een nieuwe bestandsoort'%s bestanden' >

en: Enter location and filename where to save a DC Toolbar file
nl: Geef locatie en bestandsnaam in waar een DC-werkbalkbestand op te slaan

en: Custom action
nl: Aangepaste actie

en: Delete the partially copied file ?
nl: Verwijder het gedeeltelijk gekopieerde bestand?

en: Delete %d selected files/directories?
nl: Verwijder %d geselecteerde bestanden/mappen?

en: Delete %d selected files/directories into trash can?
nl: Verwijder %d geselecteerde bestanden/mappen naar prullenbak?

en: Delete selected "%s"?
nl: Verwijder geselecteerde '%s'?

en: Delete selected "%s" into trash can?
nl: Verwijder geselecteerde '%s' naar prullenbak?

en: Can not delete "%s" to trash! Delete directly?
nl: Kan '%s' niet verwijderen naar prullenbak. Onherroepelijk verwijderen?

en: Disk is not available
nl: Schijf is niet beschikbaar

en: Enter custom action name:
nl: Geef naam van aangepaste actie:

en: Enter file extension:
nl: Geef bestandachtervoegsel in:

en: Enter name:
nl: Geef naam:

en: Enter name of new file type to create for extension "%s"
nl: Geef naam van nieuwe bestandsoort in om te maken voor achtervoegsel '%s'

en: CRC error in archive data
nl: CRC-fout in archiefbestandgegevens

en: Data is bad
nl: Gegevens zijn niet goed

en: Can not connect to server: "%s"
nl: Kan niet verbinden met server: '%s'

en: Cannot copy file %s to %s
nl: Kan bestand %s niet kopiëren naar %s

en: Cannot move directory %s
nl: Kan directory %s niet verplaatsen

en: Cannot move file %s
nl: Kan bestand %s niet verplaatsen

en: There already exists a directory named "%s".
nl: Er is al een map genaamd '%s'.

en: Date %s is not supported
nl: Datum %s wordt niet ondersteund

en: Directory %s exists!
nl: Map %s bestaat al.

en: Function aborted by user
nl: Functie afgebroken door gebruiker

en: Error closing file
nl: Fout bij sluiten bestand

en: Cannot create file
nl: Kan bestand niet aanmaken

en: No more files in archive
nl: Geen bestanden meer in archiefbestand

en: Cannot open existing file
nl: Kan bestaand bestand niet openen

en: Error reading from file
nl: Fout bij lezen van bestand

en: Error writing to file
nl: Fout bij schrijven naar bestand

en: Can not create directory %s!
nl: Kan map %s niet aanmaken.

en: Invalid link
nl: Ongeldige koppeling

en: No files found
nl: Geen bestanden gevonden

en: Not enough memory
nl: Niet genoeg geheugen

en: Function not supported!
nl: Functie niet ondersteund.

en: Error in context menu command
nl: Fout in contextmenu opdracht

en: Error when loading configuration
nl: Fout bij laden instellingen

en: Syntax error in regular expression!
nl: Zinsbouwfout in reguliere uitdrukking.

en: Cannot rename file %s to %s
nl: Kan bestand %s niet hernoemen naar %s

en: Can not save association!
nl: Kan associatie niet opslaan.

en: Cannot save file
nl: Kan bestand niet opslaan

en: Can not set attributes for "%s"
nl: Kan attributen voor '%s' niet instellen

en: Can not set date/time for "%s"
nl: Kan datum/tijd voor '%s' niet instellen

en: Can not set owner/group for "%s"
nl: Kan eigenaar/groep voor '%s' niet instellen

en: Can not set permissions for "%s"
nl: Kan rechten voor '%s'niet instellen

en: Buffer too small
nl: Buffer te klein

en: Too many files to pack
nl: Te veel bestanden om in te pakken

en: Archive format unknown
nl: Archiefbestandsoort onbekend

en: Executable: %s
nl: Uitvoerbaar bestand: %s

en: Exit status:
nl: Afsluitstatus:

en: Are you sure you want to remove all entries of your Favorite Tabs? (There is no "undo" to this action!)
nl: Weet u zeker dat u alle elementen wilt verwijderen uit uw favoriete tabbladen? Dit kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Drag here other entries
nl: Sleep andere elementen hierheen

en: Enter a name for this new Favorite Tabs entry:
nl: Geef een naam voor dit element in favoriete tabbladen:

en: Saving a new Favorite Tabs entry
nl: Een nieuw element voor favoriete tabbladen opslaan

en: Number of Favorite Tabs exported successfully: %d on %d
nl: Aantal met succes geëxporteerde favoriete tabbladen: %d op %d

en: Number of file(s) imported successfully: %d on %d
nl: Aantal met succes geïmporteerde bestanden: %d op %d

en: Legacy tabs imported
nl: Geïmporteerde ouderwetse tabbladen

en: Select .tab file(s) to import (could be more than one at the time!)
nl: Kies .tab-bestand(en) om te importeren (kunnen er meer dan één zijn)

en: Last Favorite Tabs modification have been saved yet. Do you want to save them prior to continue?
nl: De laatste wijzigingen van de favoriete tabbladen zijn nog niet opgeslagen. Wilt u die opslaan alvorens door te gaan?

[ctx: ulng.rsmsgfavoritetabssimplemode]
en: Keep saving dir history with Favorite Tabs:
nl: Behoud mapopslaggeschiedenis bij favoriete tabbladen:

[ctx: ulng.rsmsgfavoritetabssubmenuname]
en: Submenu name
nl: Submenunaam

en: This will load the Favorite Tabs: "%s"
nl: Dit zal de favoriete tabbladen laden: '%s'

en: File %s changed, save?
nl: Bestand %s gewijzigd, opslaan?

en: Overwrite:
nl: Overschrijven:

en: File %s exists, overwrite?
nl: Bestand %s bestaat reeds, overschrijven?

en: With file:
nl: Met bestand:

en: File "%s" not found.
nl: Bestand '%s' niet gevonden.

en: File operations active
nl: Bestandbewerkingen actief

en: Some file operations have not yet finished. Closing Double Commander may result in data loss.
nl: Sommige bestandbewerkingen zijn nog niet voltooid. Afsluiten van Double Commander kan gegevensverlies veroorzaken.

en: The target name length (%d) is more than %d characters!
    %s
    Most programs will not be able to access a file/directory with such a long name!
nl: De lengte van de doelnaam (%d) is meer dan %d tekens.
    %s
    De meeste programma's kunnen niet overweg met een bestand of map met zulk een lange naam.

en: File %s is marked as read-only/hidden/system. Delete it?
nl: Bestand %s is gemarkeerd als alleen-lezen/verborgen/systeem. Verwijderen?

en: Are you sure you want to reload the current file and lose the changes?
nl: Weet u zeker dat u het huidige bestand opnieuw wilt laden en de wijzigingen wilt verliezen?

en: The file size of "%s" is too big for destination file system!
nl: De bestandsomvang van '%s' is te groot voor doelbestandssysteem.

en: Folder %s exists, merge?
nl: Map %s bestaat al, overschrijven?

en: Follow symlink "%s"?
nl: Volg symbolische koppeling '%s'?

en: Select the text format to import
nl: Selecteer de te importeren tekstsoort

en: Add %d selected dirs
nl: Voeg %d geselecteerde mappen toe

en: Add selected dir:
nl: Voeg geselecteerde map toe:

en: Add current dir:
nl: Voeg huidige map toe:

en: Do command
nl: Doe opdracht

en: cm_somthing
nl: cm_iets

[ctx: ulng.rsmsghotdirconfighotlist]
en: Configuration of Directory Hotlist
nl: Instellingen van lijst van favoriete mappen

en: Are you sure you want to remove all entries of your Directory Hotlist? (There is no "undo" to this action!)
nl: Weet u zeker dat u alle elementen in uw lijst van favoriete mappen wil verwijderen? Dit is onherroepelijk.

en: This will execute the following command:
nl: Dit zal de volgende opdracht uitvoeren:

en: This is hot dir named
nl: Dit is favoriete map genaamd

en: This will change active frame to the following path:
nl: Dit zal het actieve venster wijzigen naar het volgende pad:

en: And inactive frame would change to the following path:
nl: En inactieve venster wilde wijzigen naar het volgende pad:

en: Error backuping entries...
nl: Fout bij reservekopie maken van elementen...

en: Error exporting entries...
nl: Fout bij exporteren elementen...

en: Export all!
nl: Exporteer alles.

en: Export Directory Hotlist - Select the entries you want to export
nl: Exporteer lijst van favoriete mappen - Selecteer de te exporteren elementen

en: Export selected
nl: Exporteer geselecteerde

[ctx: ulng.rsmsghotdirimportall]
en: Import all!
nl: Importeer alles.

en: Import Directory Hotlist - Select the entries you want to import
nl: Importeer lijst van favoriete mappen - Selecteer de te importeren elementen

[ctx: ulng.rsmsghotdirimportsel]
en: Import selected
nl: Importeer geselecteerde

[ctx: ulng.rsmsghotdirjustpath]
en: &Path:
nl: &Pad:

en: Locate ".hotlist" file to import
nl: Localiseer te importeren '.hotlist'-bestand

en: Hotdir name
nl: Naam van favoriete map

en: Number of new entries: %d
nl: Aantal nieuwe elementen: %d

en: Nothing selected to export!
nl: Niets gekozen om te exporteren.

en: Hotdir path
nl: Pad van favoriete map

en: Re-Add selected dir:
nl: Opnieuw toevoegen geselecteerde map:

en: Re-Add current dir:
nl: Opnieuw toevoegen huidige map:

en: Enter location and filename of Directory Hotlist to restore
nl: Geef locatie en bestand van lijst met favoriete mappen om te herstellen

[ctx: ulng.rsmsghotdirsimplecommand]
en: Command:
nl: Opdracht:

[ctx: ulng.rsmsghotdirsimpleendofmenu]
en: (end of sub menu)
nl: (einde submenu)

[ctx: ulng.rsmsghotdirsimplemenu]
en: Menu &name:
nl: Menunaam:

[ctx: ulng.rsmsghotdirsimplename]
en: &Name:
nl: Naam:

[ctx: ulng.rsmsghotdirsimpleseparator]
en: (separator)
nl: (scheidingsteken)

[ctx: ulng.rsmsghotdirsubmenuname]
en: Submenu name
nl: Submenunaam

en: Hotdir target
nl: Doel van favoriete map

en: Determine if you want the active frame to be sorted in a specified order after changing directory
nl: Bepaal of u wilt dat het actieve venster gesorteerd wordt op een opgegeven manier na wijziging map

en: Determine if you want the not active frame to be sorted in a specified order after changing directory
nl: Bepaal of u wilt dat het niet-actieve venster gesorteerd wordt op een opgegeven manier na wijziging map

en: Some functions to select appropriate path relative, absolute, windows special folders, etc.
nl: Enkele functies om geschikte pad te selecteren, relatief, absoluut, vensters speciale mappen, etc.

en: Total entries saved: %d
    
    Backup filename: %s
nl: Aantal alle opgeslagen elementen: %d
    
    Naam reservekopie: %s

en: Total entries exported:
nl: Totaal elementen geëxporteerd:

en: Do you want to delete all elements inside the sub-menu [%s]?
    Answering NO will delete only menu delimiters but will keep element inside sub-menu.
nl: Wilt u alle elementen in het submenu [%s] verwijderen?
    Als u NEE antwoordt, worden alleen menuscheidingstekens verwijderd, maar blijft het element in het submenu.

en: Enter location and filename where to save a Directory Hotlist file
nl: Geef locatie en bestandsnaam in waarin een lijstbestand met favoriete mappen opgeslagen moet worden

en: Incorrect resulting filelength for file : "%s"
nl: Onjuist resultaat bestandlengte voor bestand: '%s'

en: Please insert next disk or something similar.
    
    It is to allow writing this file:
    "%s"
    
    Number of bytes still to write: %d
nl: Voer a.u.b. volgende schijf (of vergelijkbaar) in.
    Opdat dit bestand kan worden geschreven:
    '%s'
    
    Aantal nog te schrijven bytes: %d

en: Error in command line
nl: Fout in opdrachtregel

en: Invalid filename
nl: Ongeldige bestandsnaam

en: Invalid format of configuration file
nl: Ongeldige bestandsoort van configuratiebestand

en: Invalid hexadecimal number: "%s"
nl: Ongeldig hexadecimaal getal: "%s"

en: Invalid path
nl: Ongeldig pad

en: Path %s contains forbidden characters.
nl: Pad %s bevat verboden tekens.

en: This is not a valid plugin!
nl: Dit is geen geldig invoegsel.

en: This plugin is built for Double Commander for %s.%sIt can not work with Double Commander for %s!
nl: Dit invoegsel is gemaakt voor Double Commander voor %s.%sHet werkt niet met Double Commander voor %s!

en: Invalid quoting
nl: Ongeldig gebruik van aanhalingstekens

en: Invalid selection.
nl: Ongeldige selectie.

en: Loading file list...
nl: Laden bestandenlijst...

en: Locate TC configuration file (wincmd.ini)
nl: Lokaliseer TC-configuratiebestand (wincmd.ini)

en: Locate TC executable file (totalcmd.exe or totalcmd64.exe)
nl: Lokaliseer TC-uitvoerbaar bestand (totalcmd.exe of totalcmd64.exe)

en: Copy file %s
nl: Kopieer bestand %s

en: Delete file %s
nl: Verwijder bestand %s

en: Error:
nl: Fout:

en: Launch external
nl: Start extern

en: Result external
nl: Resultaat extern

en: Extract file %s
nl: Uitpakken bestand %s

en: Create link %s
nl: Maak koppeling %s

en: Create directory %s
nl: Maak map %s

en: Move file %s
nl: Verplaats bestand %s

en: Pack to file %s
nl: Inpakken naar bestand %s

en: Program shutdown
nl: Afsluiten van programma

en: Program start
nl: Starten van programma

en: Remove directory %s
nl: Verwijder map %s

en: Done:
nl: Klaar:

en: Create symlink %s
nl: Maak symbolische koppeling %s

en: Test file integrity %s
nl: Beproef bestandsintegriteit %s

en: Wipe file %s
nl: Wis bestand %s

en: Wipe directory %s
nl: Wis map %s

en: Master Password
nl: Hoofdwachtwoord

en: Please enter the master password:
nl: Geef a.u.b. het hoofdwachtwoord in:

en: New file
nl: Nieuw bestand

en: Next volume will be unpacked
nl: De volgende schijf zal worden uitgepakt

en: No files
nl: Geen bestanden

en: No files selected.
nl: Geen bestanden geselecteerd.

en: No enough free space on target drive, Continue?
nl: Niet genoeg vrije ruimte op doelschijf, doorgaan?

en: No enough free space on target drive, Retry?
nl: Niet genoeg vrije ruimte op doelschijf, opnieuw proberen?

en: Can not delete file %s
nl: Kan bestand %s niet verwijderen

en: Not implemented.
nl: Niet verwezenlijkt.

en: Object does not exist!
nl: Object bestaat niet.

en: The action cannot be completed because the file is open in another program:
nl: De actie kan niet worden voltooid omdat het bestand geopend is in een ander programma:

[ctx: ulng.rsmsgpanelpreview]
en: Below is a preview. You may move cursor and select files to get immediately an actual look and feel of the various settings.
nl: Onderstaand is een voorbeeldweergave. U kunt de aanwijzer bewegen en bestanden kiezen om direct een idee te krijgen van hoe het werkt en eruit ziet.

[ctx: ulng.rsmsgpassword]
en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: Passwords are different!
nl: Wachtwoorden zijn verschillend.

en: Please enter the password:
nl: Geef a.u.b. het wachtwoord in:

en: Password (Firewall):
nl: Wachtwoord (firewall):

en: Please re-enter the password for verification:
nl: Geef a.u.b. het wachtwoord opnieuw in voor verificatie:

en: &Delete %s
nl: &Verwijder %s

en: Preset "%s" already exists. Overwrite?
nl: Voorinstelling '%s' bestaat reeds. Overschrijven?

en: Are you sure you want to delete preset "%s"?
nl: Weet u zeker dat u de voorinstelling "%s" wilt verwijderen?

en: Problem executing command (%s)
nl: Probleem bij uitvoeren van opdracht (%s)

en: Filename for dropped text:
nl: Bestandsnaam voor versleepte tekst:

en: Please, make this file available. Retry?
nl: Maak dit bestand a.u.b. beschikbaar. Opnieuw proberen?

en: Enter new friendly name for this Favorite Tabs
nl: Geef nieuwe vriendelijke naam voor deze favoriete tabbladen

en: Enter new name for this menu
nl: Geef nieuwe naam voor dit menu

en: Rename/move %d selected files/directories?
nl: Verplaats/hernoem %d geselecteerde bestanden/mappen?

en: Rename/move selected "%s"?
nl: Verplaats/hernoem geselecteerde '%s'?

en: Do you want to replace this text?
nl: Wilt u deze tekst vervangen?

en: Please, restart Double Commander in order to apply changes
nl: Herstart a.u.b. Double Commander om wijzigingen door te voeren

en: ERROR: Problem loading Lua library file "%s"
nl: FOUT: probleem bij het laden van Lua-bibliotheekbestand "%s"

en: Select to which file type to add extension "%s"
nl: Kies de bestandsoort om het achtervoegsel '%s' aan toe te voegen

en: Selected: %s of %s, files: %d of %d, folders: %d of %d
nl: Geselecteerd: %s van %s, bestanden: %d van %d, mappen: %d van %d

en: Select executable file for
nl: Kies uitvoerbaar bestand voor

en: Please select only checksum files!
nl: Kies a.u.b. alleen controlesombestanden.

en: Please select location of next volume
nl: Kies a.u.b. locatie van volgende schijf

en: Set volume label
nl: Stel schijfetiket in

en: Special Dirs
nl: Speciale mappen

en: Add path from active frame
nl: Voeg pad van actieve omlijsting toe

en: Add path from inactive frame
nl: Voeg pad van actieve omlijsting toe

en: Browse and use selected path
nl: Verken en gebruik geselecteerde pad

en: Use environment variable...
nl: Gebruik omgevingsvariabele...

en: Go to Double Commander special path...
nl: Ga naar speciaal pad van Double Commander...

en: Go to environment variable...
nl: Ga naar omgevingsvariabele...

en: Go to other Windows special folder...
nl: Ga naar andere speciale map van Windows...

en: Go to Windows special folder (TC)...
nl: Ga naar speciale map van Windows (TC)...

en: Make relative to hotdir path
nl: Maak relatief t.o.v. pad van favoriete mappen

en: Make path absolute
nl: Maak pad absoluut

en: Make relative to Double Commander special path...
nl: Maak relatief naar speciaal pad van Double Commander...

en: Make relative to environment variable...
nl: Maak relatief naar omgevingsvariabele...

en: Make relative to Windows special folder (TC)...
nl: Maak relatief naar speciale map van Windows (TC)...

en: Make relative to other Windows special folder...
nl: Maak relatief naar andere speciale map van Windows...

en: Use Double Commander special path...
nl: Gebruik speciaal pad van Double Commander...

en: Use hotdir path
nl: Gebruik pad van favoriete mappen

en: Use other Windows special folder...
nl: Gebruik andere speciale map van Windows...

en: Use Windows special folder (TC)...
nl: Gebruik speciale map van Windows (TC)...

en: This tab (%s) is locked! Open directory in another tab?
nl: Dit tabblad (%s) is vergrendeld. Map openen in ander tabblad?

en: Rename tab
nl: Hernoem tabblad

en: New tab name:
nl: Nieuwe tabbladnaam:

en: Target path:
nl: Doelpad:

en: Error! Cannot find the TC configuration file:
    %s
nl: Fout. Kan het TC-configuratiebestand niet vinden:
    %s

en: Error! Cannot find the TC configuration executable:
    %s
nl: Fout. Kan het uitvoerbare TC-configuratiebestand niet vinden:
    %s

en: Error! TC is still running but it should be closed for this operation.
    Close it and press OK or press CANCEL to abort.
nl: Fout. TC draait nog maar moet gesloten worden voor deze bewerking.
    Sluit TC en druk op Oké of op Annuleren om af te breken.

en: Enter location and filename where to save a TC Toolbar file
nl: Geef locatie en bestandsnaam in waarin een TC-werkbalkbestand opgeslagen moet worden

en: Built-in terminal window disabled. Do you want to enable it?
nl: Ingebouwde terminalvenster uitgeschakeld. Wilt u het inschakelen?

en: WARNING: Terminating a process can cause undesired results including loss of data and system instability. The process will not be given the chance to save its state or data before it is terminated. Are you sure you want to terminate the process?
nl: WAARSCHUWING: het beëindigen van een proces kan ongewenste resultaten veroorzaken, waaronder gegevensverlies en systeeminstabiliteit. Het proces krijgt niet de kans om de status of gegevens op te slaan voordat het wordt beëindigd. Weet u zeker dat u het proces wilt beëindigen?

en: Do you want to test selected archives?
nl: Wilt u het gekozen archiefbestand uitproberen?

en: "%s" is now in the clipboard
nl: '%s' staat nu op het klembord

en: Extension of selected file is not in any recognized file types
nl: Achtervoegsel van gekozen bestand is geen herkende bestandsoort

en: Locate ".toolbar" file to import
nl: Localiseer '.toolbar'-bestand om te importeren

en: Locate ".BAR" file to import
nl: Localiseer '.BAR'-bestand om te importeren

en: Enter location and filename of Toolbar to restore
nl: Geef locatie en bestandsnaam in van te herstellen werkbalk

en: Saved!
    Toolbar filename: %s
nl: Opgeslagen.
    Werkbalkbestandsnaam: %s

en: Too many files selected.
nl: Teveel bestanden geselecteerd.

en: Undetermined
nl: Onbepaald

en: ERROR: Unexpected Tree View Menu usage!
nl: Fout: onverwacht gebruik van boomstructuurmenu.

en: <NO EXT>
nl: <GEEN EXT>

en: <NO NAME>
nl: <GEEN NAAM>

[ctx: ulng.rsmsgusername]
en: User name:
nl: Gebruikersnaam:

en: User name (Firewall):
nl: Gebruikersnaam (Firewall):

en: VERIFICATION:
nl: VERIFICATIE:

en: Do you want to verify selected checksums?
nl: Wilt u de gekozen checksums verifiëren?

en: The target file is corrupted, checksum mismatch!
nl: Het doelbestand is corrupt: controlesom komt niet overeen.

en: Volume label:
nl: Schijfetiket:

en: Please enter the volume size:
nl: Geef a.u.b. schijfgrootte op:

en: Do you want to configure Lua library location?
nl: Wilt u de locatie van de Lua-bibliotheek configureren?

en: Wipe %d selected files/directories?
nl: Wis %d geselecteerde bestanden/mappen?

en: Wipe selected "%s"?
nl: Wis geselecteerde '%s'?

en: with
nl: met

en: Wrong password!
    Please try again!
nl: Verkeerd wachtwoord.
    Probeer a.u.b. opnieuw.

en: Do auto-rename to "name (1).ext", "name (2).ext" etc.?
nl: Automatisch hernoemen naar 'naam (1).ext', 'naam (2).ext' enz.?

[ctx: ulng.rsmulrencounter]
en: Counter
nl: Teller

[ctx: ulng.rsmulrendate]
en: Date
nl: Datum

en: Preset name
nl: Naam van voorinstelling

en: Define variable name
nl: Definieer de variabelenaam

en: Define variable value
nl: Definieer variabele waarde

en: Enter value for variable "%s"
nl: Voer een waarde in voor variabele "%s"

en: Ignore, just save as the [Last One];Prompt user to confirm if we save it;Save automatically
nl: Negeren, gewoon opslaan als de [Laatste];Vraag de gebruiker om te bevestigen of we het opslaan;Automatisch opslaan

[ctx: ulng.rsmulrenextension]
en: Extension
nl: Achtervoegsel

[ctx: ulng.rsmulrenfilename]
en: Name
nl: Naam

en: No change;UPPERCASE;lowercase;First char uppercase;First Char Of Every Word Uppercase;
nl: Geen wijziging;HOOFDLETTERS;kleine letters;Eerste letter hoofdletter;Ieder Woord Begint Met Hoofdletter;

en: [The last used]
nl: [De laatst gebruikte]

[ctx: ulng.rsmulrenlogstart]
en: Multi-Rename Tool
nl: Meervoudig hernoemen

en: Character at position x
nl: Teken op positie x

en: Characters from position x to y
nl: Tekens van positie x tot y

en: Complete date
nl: Volledige datum

en: Complete time
nl: Volledige tijd

[ctx: ulng.rsmulrenmaskcounter]
en: Counter
nl: Teller

en: Day
nl: Dag

en: Day (2 digits)
nl: Dag (twee cijfers)

en: Day of the week (short, e.g., "mon")
nl: Weekdag (kort, bijv. 'ma')

en: Day of the week (long, e.g., "monday")
nl: Weekdag (lang, bijv. 'maandag')

[ctx: ulng.rsmulrenmaskextension]
en: Extension
nl: Achtervoegsel

en: Complete filename with path and extension
nl: Volledige bestandsnaam met pad en achtervoegsel

en: Complete filename, char from pos x to y
nl: Volledige bestandsnaam, teken van pos x tot y

en: Hour
nl: Uur

en: Hour (2 digits)
nl: Uur (twee cijfers)

en: Minute
nl: Minuut

en: Minute (2 digits)
nl: Minuut (twee cijfers)

en: Month
nl: Maand

en: Month (2 digits)
nl: Maand (twee cijfers)

en: Month name (short, e.g., "jan")
nl: Maandnaam (kort, bijv. 'jan')

en: Month name (long, e.g., "january")
nl: Maandnaam (lang, bijv. 'januari')

[ctx: ulng.rsmulrenmaskname]
en: Name
nl: Naam

en: Parent folder(s)
nl: Moedermap(pen)

en: Second
nl: Seconde

en: Second (2 digits)
nl: Seconden (twee cijfers)

en: Year (2 digits)
nl: Jaar (twee cijfers)

en: Year (4 digits)
nl: Jaar (vier cijfers)

[ctx: ulng.rsmulrenplugins]
en: Plugins
nl: Invoegtoepassingen

en: Save preset as
nl: Voorinstelling opslaan als

en: Preset name already exists. Overwrite?
nl: Vooraf ingestelde naam bestaat al. Overschrijven?

en: Enter new preset name
nl: Voer een nieuwe voorinstellingsnaam in

en: "%s" preset has been modified.
    Do you want to save it now?
nl: Voorinstelling "%s" is gewijzigd.
    Wilt u deze nu opslaan?

en: Sorting presets
nl: Voorinstellingen sorteren

[ctx: ulng.rsmulrentime]
en: Time
nl: Tijd

en: Warning, duplicate names!
nl: Waarschuwing: dubbele namen.

en: File contains wrong number of lines: %d, should be %d!
nl: Bestand bevat verkeerde aantal regels: is %d, zou %d moeten zijn.

en: Keep;Clear;Prompt
nl: Behouden;Wissen;Vragen

en: No internal equivalent command
nl: Geen interne equivalente opdracht

en: Sorry, no "Find files" window yet...
nl: Helaas, nog geen venster voor 'Bestanden zoeken'...

en: Sorry, no other "Find files" window to close and free from memory...
nl: Sorry, geen ander venster 'Bestanden zoeken' om te sluiten en vrij te maken uit het geheugen ...

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Education
nl: Onderwijs

en: Games
nl: Spelletjes

[ctx: ulng.rsopenwithgraphics]
en: Graphics
nl: Afbeeldingen

[ctx: ulng.rsopenwithnetwork]
en: Network
nl: Netwerk

en: Office
nl: Kantoor

[ctx: ulng.rsopenwithother]
en: Other
nl: Overig

en: Science
nl: Wetenschap

en: Settings
nl: Instellingen

[ctx: ulng.rsopenwithsystem]
en: System
nl: Systeem

en: Accessories
nl: Hulpmiddelen

en: Aborted
nl: Afgebroken

en: Calculating checksum
nl: Berekenen checksum

en: Calculating checksum in "%s"
nl: Bezig met berekenen checksum in '%s'

en: Calculating checksum of "%s"
nl: Bezig met berekenen checksum van '%s'

en: Calculating
nl: Berekenen

en: Calculating "%s"
nl: Bezig met berekenen '%s'

en: Joining
nl: Samenvoegen

en: Joining files in "%s" to "%s"
nl: Bezig met samenvoegen bestanden in '%s' naar '%s'

en: Copying
nl: Kopiëren

en: Copying from "%s" to "%s"
nl: Bezig met kopiëren van '%s' naar '%s'

en: Copying "%s" to "%s"
nl: Bezig met kopiëren '%s' naar '%s'

en: Creating directory
nl: Bezig met maken van map

en: Creating directory "%s"
nl: Bezig met maken van map '%s'

en: Deleting
nl: Verwijderen

en: Deleting in "%s"
nl: Bezig met verwijderen in '%s'

en: Deleting "%s"
nl: Bezig met verwijderen van '%s'

en: Executing
nl: Uitvoeren

en: Executing "%s"
nl: Bezig met uitvoeren '%s'

en: Extracting
nl: Uitpakken

en: Extracting from "%s" to "%s"
nl: Bezig met uitpakken van '%s' naar '%s'

en: Finished
nl: Klaar

en: Listing
nl: Lijst maken

en: Listing "%s"
nl: Bezig met lijst maken van '%s'

en: Moving
nl: Verplaatsen

en: Moving from "%s" to "%s"
nl: Bezig met verplaatsen van '%s' naar '%s'

en: Moving "%s" to "%s"
nl: Bezig met verplaatsen van '%s' naar '%s'

en: Not started
nl: Niet gestart

en: Packing
nl: Inpakken

en: Packing from "%s" to "%s"
nl: Bezig met inpakken van '%s' naar '%s'

en: Packing "%s" to "%s"
nl: Bezig met inpakken van '%s' naar '%s'

en: Paused
nl: Gepauzeerd

en: Pausing
nl: Pauzeren

en: Running
nl: Bezig

en: Setting property
nl: Instelling eigenschappen

en: Setting property in "%s"
nl: Instellen eigenschappen in '%s'

en: Setting property of "%s"
nl: Instellen eigenschappen van '%s'

en: Splitting
nl: Splitsen

en: Splitting "%s" to "%s"
nl: '%s' splitsen in '%s'

en: Starting
nl: Starten

en: Stopped
nl: Gestopt

en: Stopping
nl: Stoppen

en: Testing
nl: Beproeven

en: Testing in "%s"
nl: Bezig met uitproberen in '%s'

en: Testing "%s"
nl: Bezig met uitproberen van '%s'

en: Verifying checksum
nl: Verifiëren van checksum

en: Verifying checksum in "%s"
nl: Bezig met verifiëren checksum in '%s'

en: Verifying checksum of "%s"
nl: Bezig met verifiëren checksum van '%s'

en: Waiting for access to file source
nl: Wachtend op toegang tot bestandsbron

en: Waiting for user response
nl: Wachtend op reactie van gebruiker

en: Wiping
nl: Wissen

en: Wiping in "%s"
nl: Bezig met wissen in '%s'

en: Wiping "%s"
nl: Bezig met wissen van '%s'

en: Working
nl: Bezig

en: Add at &beginning;Add at the end;Smart add
nl: Voeg toe aan begin;Voeg toe aan einde;Slim toevoegen

en: Adding new tooltip file type
nl: Nieuw tooltip-bestandstype toevoegen

en: To change current editing archive configuration, either APPLY or DELETE current editing one
nl: Om de huidige bewerkingsarchief-configuratie te wijzigen, kunt u de huidige bewerkingsarchief-configuratie TOEPASSEN of VERWIJDEREN

en: Mode dependent, additional command
nl: Modusafhankelijk, extra commando

en: Add if it is non-empty
nl: Voeg toe als het niet leeg is

en: Archive File (long name)
nl: Archiefbestand (lange naam)

en: Select archiver executable
nl: Kies ingsprogramma

en: Archive file (short name)
nl: Archiefbestand (korte naam)

en: Change Archiver Listing Encoding
nl: Pas archiverings code aan

[ctx: ulng.rsoptarchiverconfirmdelete]
en: Are you sure you want to delete: "%s"?
nl: Weet u zeker dat u '%s' wilt verwijderen?

en: Exported Archiver Configuration
nl: Exporteer archiveringsprogramma configuratie

en: Export archiver configuration
nl: Exporteer archiveringsprogramma configuratie

[ctx: ulng.rsoptarchiverexportdone]
en: Exportation of %d elements to file "%s" completed.
nl: Exporteren van%d elementen naar bestand "%s" voltooid.

[ctx: ulng.rsoptarchiverexportprompt]
en: Select the one(s) you want to export
nl: Selecteer degene(n) die u wilt exporteren

en: Filelist (long names)
nl: Bestandslijst (lange namen)

en: Filelist (short names)
nl: Bestandslijst (korte namen)

en: Import archiver configuration
nl: Importeer archiveringsprogramma configuratie

[ctx: ulng.rsoptarchiverimportdone]
en: Importation of %d elements from file "%s" completed.
nl: Importeren van%d elementen uit bestand "%s" voltooid.

en: Select the file to import archiver configuration(s)
nl: Selecteer het bestand om de archiverconfiguratie(s) te importeren

[ctx: ulng.rsoptarchiverimportprompt]
en: Select the one(s) you want to import
nl: Selecteer degene(n) die u wilt importeren

en: Use name only, without path
nl: Gebruik alleen de naam, zonder pad

en: Use path only, without name
nl: Gebruik alleen pad, zonder naam

en: Archive Program (long name)
nl: Archiefprogramma (lange naam)

en: Archive Program (short name)
nl: Archiefprogramma (korte naam)

en: Quote all names
nl: Citeer alle namen

en: Quote names with spaces
nl: Citeer namen met spaties

en: Single filename to process
nl: Eén bestandsnaam om te verwerken

en: Target subdirecory
nl: Doel-submap

en: Use ANSI encoding
nl: Gebruik ANSI-codering

en: Use UTF8 encoding
nl: Gebruik UTF8-codering

en: Enter location and filename where to save archiver configuration
nl: Voer de locatie en bestandsnaam in waar u de archiveringsconfiguratie wilt opslaan

en: Archive type name:
nl: Archiefbestandtype naam:

en: Associate plugin "%s" with:
nl: Associeer invoegsel '%s' met:

en: First;Last;
nl: Eerst;Laatst;

en: Classic, legacy order;Alphabetic order (but language still first)
nl: Klassiek;Ouderwetse volgorde;Alfabetische volgorde (maar taal toch eerst)

en: Full expand;Full collapse
nl: Volledig uitvouwen;Volledig samenvouwen

en: Active frame panel on left, inactive on right (legacy);Left frame panel on left, right on right
nl: Actieve omlijstingspaneel op links, inactieve op rechts (ouderwets);Linker omlijstingspaneel op links, rechter op rechts

en: Enter extension
nl: Geef achtervoegsel in

en: Add at beginning;Add at the end;Alphabetical sort
nl: Voeg toe bij begin;Voeg toe aan einde;Alfabetisch rangschikken

en: separate window;minimized separate window;operations panel
nl: apart venster;geminimaliseerd apart venster;bewerkingenpaneel

en: float
nl: drijvend

en: Shortcut %s for cm_Delete will be registered, so it can be used to reverse this setting.
nl: Sneltoets %s voor cm_Delete zal geregistreerd worden, zodat het gebruikt kan worden om deze instelling om te keren.

en: Add hotkey for %s
nl: Voeg toe sneltoets voor %s

en: Add shortcut
nl: Voeg sneltoets toe

en: Cannot set shortcut
nl: Kan sneltoets niet instellen

en: Change shortcut
nl: Wijzig sneltoets

[ctx: ulng.rsopthotkeyscommand]
en: Command
nl: Opdracht

en: Shortcut %s for cm_Delete has a parameter that overrides this setting. Do you want to change this parameter to use the global setting?
nl: Sneltoets %s voor cm_Delete heeft een parameter die deze instelling passeert. Wilt u deze parameter wijzigen en de globale instelling gebruiken?

en: Shortcut %s for cm_Delete needs to have a parameter changed to match shortcut %s. Do you want to change it?
nl: Sneltoets %s voor cm_Delete heeft een gewijzigde parameter nodig om met sneltoets %s overeen te komen. Wilt u dit wijzigen?

[ctx: ulng.rsopthotkeysdescription]
en: Description
nl: Beschrijving

en: Edit hotkey for %s
nl: Bewerk sneltoets voor %s

en: Fix parameter
nl: Repareer parameter

[ctx: ulng.rsopthotkeyshotkey]
en: Hotkey
nl: Sneltoets

[ctx: ulng.rsopthotkeyshotkeys]
en: Hotkeys
nl: Sneltoetsen

en: <none>
nl: <geen>

en: Set shortcut to delete file
nl: Instellen sneltoets om bestand te verwijderen

en: For this setting to work with shortcut %s, shortcut %s must be assigned to cm_Delete but it is already assigned to %s. Do you want to change it?
nl: Om met deze instelling te werken %s, sneltoets %s moet worden toegewezen aan cm_Delete, maar die is reeds toegewezen aan %s. Wilt u dit wijzigen?

en: Shortcut %s for cm_Delete is a sequence shortcut for which a hotkey with reversed Shift cannot be assigned. This setting might not work.
nl: Sneltoets %s voor cm_Delete is een volgordesneltoets waarvoor een sneltoets met omkeer Shift niet toegewezen kan worden. Deze instelling zal misschien niet werken.

en: Shortcut in use
nl: Sneltoets is in gebruik

en: Shortcut %s is already used.
nl: Sneltoets %s wordt reeds gebruikt.

en: Change it to %s?
nl: Dit wijzigen naar %s?

en: used for %s in %s
nl: gebruikt voor %s in %s

en: used for this command but with different parameters
nl: gebruikt voor deze opdrachtregel maar met verschillende parameters

en: Archivers
nl: Archiveringsprogramma's

en: Auto refresh
nl: Auto-ververs

en: Behaviors
nl: Gedrag

en: Brief
nl: Kort

en: Colors
nl: Kleuren

en: Columns
nl: Kolommen

[ctx: ulng.rsoptionseditorconfiguration]
en: Configuration
nl: Instellingen

en: Custom columns
nl: Aangepaste kolommen

[ctx: ulng.rsoptionseditordirectoryhotlist]
en: Directory Hotlist
nl: Lijst met favoriete mappen

en: Drag & drop
nl: Slepen en neerzetten

en: Drives list button
nl: Schijflijstknop

en: Favorite Tabs
nl: Favoriete tabbladen

en: File associations extra
nl: Bestandassociaties extra

en: File associations
nl: Bestandassociaties

[ctx: ulng.rsoptionseditorfilenewfiletypes]
en: New
nl: Nieuw

[ctx: ulng.rsoptionseditorfileoperations]
en: File operations
nl: Bestandbewerkingen

en: File panels
nl: Bestandpanelen

[ctx: ulng.rsoptionseditorfilesearch]
en: File search
nl: Bestandzoekopdracht

en: Files views
nl: Bestandweergaven

en: Files views extra
nl: Bestandweergaven extra

[ctx: ulng.rsoptionseditorfiletypes]
en: File types
nl: Bestandsoorten

[ctx: ulng.rsoptionseditorfoldertabs]
en: Folder tabs
nl: Maptabbladen

en: Folder tabs extra
nl: Maptabbladen extra

[ctx: ulng.rsoptionseditorfonts]
en: Fonts
nl: Lettertypes

en: Highlighters
nl: Markeerders

en: Hot keys
nl: Sneltoetsen

[ctx: ulng.rsoptionseditoricons]
en: Icons
nl: Pictogrammen

en: Ignore list
nl: Negeerlijst

en: Keys
nl: Sleutels

en: Language
nl: Taal

en: Layout
nl: Vormgeving

en: Log
nl: Logboek

en: Miscellaneous
nl: Diversen

en: Mouse
nl: Muis

[ctx: ulng.rsoptionseditormultirename]
en: Multi-Rename Tool
nl: Meervoudig hernoemen

en: Options have changed in "%s"
    
    Do you want to save modifications?
nl: Er zijn opties veranderd in '%s'.
    
    Wilt u de wijzigingen opslaan?

[ctx: ulng.rsoptionseditorplugins]
en: Plugins
nl: Invoegtoepassingen

en: Quick search/filter
nl: Snelzoeken/filter

[ctx: ulng.rsoptionseditorterminal]
en: Terminal
nl: Terminalvenster

en: Toolbar
nl: Werkbalk

en: Toolbar Extra
nl: Werkbalk extra

en: Toolbar Middle
nl: Werkbalk midden

en: Tools
nl: Gereedschappen

[ctx: ulng.rsoptionseditortreeviewmenu]
en: Tree View Menu
nl: Boomstructuurmenu

en: Tree View Menu Colors
nl: Kleuren van boomstructuurmenu

en: None;Command Line;Quick Search;Quick Filter
nl: Geen;Opdrachtregel;Snelzoeken;Snelfilter

en: Left button;Right button;
nl: Linkerknop;Rechterknop;

en: at the top of the file list;after directories (if directories are sorted before files);at sorted position;at the bottom of the file list
nl: bovenaan bestandslijst;na onderverdeling (indien mappen zijn gesorteerd voor bestanden;op gesorteerde positie;onderaan bestandslijst

en: Plugin %s is already assigned for the following extensions:
nl: Invoegsel %s is reeds toegewezen aan de volgende achtervoegsels:

en: D&isable
nl: Uitschakelen

[ctx: ulng.rsoptpluginenable]
en: E&nable
nl: Inschakelen

[ctx: ulng.rsoptpluginsactive]
en: Active
nl: Actief

[ctx: ulng.rsoptpluginsdescription]
en: Description
nl: Beschrijving

[ctx: ulng.rsoptpluginsfilename]
en: File name
nl: Bestandsnaam

en: By extension
nl: Op achtervoegsel

en: By Plugin
nl: Op invoegsel

[ctx: ulng.rsoptpluginsname]
en: Name
nl: Naam

en: Sorting WCX plugins is only possible when showing plugins by extension!
nl: Het sorteren van WCX-invoegsels is alleen mogelijk wanneer invoegsels worden weergegeven op achtervoegsel.

[ctx: ulng.rsoptpluginsregisteredfor]
en: Registered for
nl: Geregistreerd voor

en: Select Lua library file
nl: Selecteer Lua-bibliotheekbestand

en: Renaming tooltip file type
nl: Naam van zweeftip-bestandstype wijzigen

en: &Sensitive;&Insensitive
nl: &Gevoelig;&Ongevoelig

en: &Files;Di&rectories;Files a&nd Directories
nl: &Bestanden;Mappen;Bestanden en mappen

en: &Hide filter panel when not focused;Keep saving setting modifications for next session
nl: &Filterpaneel verbergen wanneer niet gefocust; Bewaar instellingswijzigingen voor de volgende sessie

en: not case sensitive;according to locale settings (aAbBcC);first upper then lower case (ABCabc)
nl: niet hoofdlettergevoelig;overeenkomstig lokale instellingen (aAbBcC);eerst hoofdletters dan kleine letters (ABCabc)

en: sort by name and show first;sort like files and show first;sort like files
nl: sorteer op naam en toon eerste;rangschik als bestanden en toon eerste;rangschik als bestanden

en: Alphabetical, considering accents;Alphabetical with special characters sort;Natural sorting: alphabetical and numbers;Natural with special characters sort
nl: Alfabetisch, rekening houdend met accenten; Alfabetisch met sortering van speciale tekens; Natuurlijke sortering: alfabetisch en cijfers; Natuurlijk met sortering van speciale tekens

en: Top;Bottom;
nl: Boven;Onder;

en: S&eparator;Inte&rnal command;E&xternal command;Men&u
nl: Scheidingsteken;Interne opdracht;Externe opdracht;Menu

en: Tooltip file type name:
nl: Tooltip-bestandstype naam:

en: "%s" already exists!
nl: '%s' bestaat reeds.

[ctx: ulng.rsopttooltipfiletypeconfirmdelete]
en: Are you sure you want to delete: "%s"?
nl: Weet u zeker dat u '%s' wilt verwijderen?

en: Exported tooltip file type configuration
nl: Geëxporteerde zweeftip-bestandstype configuratie

en: Export tooltip file type configuration
nl: Configuratie van zweeftip-bestandstype exporteren

[ctx: ulng.rsopttooltipfiletypeexportdone]
en: Exportation of %d elements to file "%s" completed.
nl: Exporteren van %d elementen naar bestand '%s' voltooid.

[ctx: ulng.rsopttooltipfiletypeexportprompt]
en: Select the one(s) you want to export
nl: Selecteer degene(n) die u wilt exporteren

en: Import tooltip file type configuration
nl: Configuratie van zweeftip-bestandstype importeren

[ctx: ulng.rsopttooltipfiletypeimportdone]
en: Importation of %d elements from file "%s" completed.
nl: Importeren van %d elementen uit bestand '%s' voltooid.

en: Select the file to import tooltip file type configuration(s)
nl: Selecteer het bestand om de zweeftip-bestandstype configuratie te importeren

[ctx: ulng.rsopttooltipfiletypeimportprompt]
en: Select the one(s) you want to import
nl: Selecteer degene(n) die u wilt importeren

en: Enter location and filename where to save tooltip file type configuration
nl: Voer de locatie en bestandsnaam in waarin de configuratie van het zweeftip-bestandstype moet worden opgeslagen

en: Tooltip file type name
nl: Zweeftip-bestandstype naam

en: DC legacy - Copy (x) filename.ext;Windows - filename (x).ext;Other - filename(x).ext
nl: DC ouderwets - Kopieer (x) bestandsnaam.ext;Windows - bestandsnaam (x).ext;Ander - bestandsnaam (x).ext

en: don't change position;use the same setting as for new files;to sorted position
nl: wijzig plaats niet;gebruik dezelfde instelling als voor nieuwe bestanden;op gerangschikte plaats

en: With complete absolute path;Path relative to %COMMANDER_PATH%;Relative to the following
nl: Met volledig absoluut pad;Pad relatief ten opzichte van %COMMANDER_PATH%;Relatief ten opzichte van het volgende

en: contains(case)
nl: bevat (hoofdlettergevoelig)

en: contains
nl: bevat

en: Field "%s" not found!
nl: Veld '%s' niet gevonden.

en: Plugin "%s" not found!
nl: Invoegsel '%s' niet gevonden.

en: Files: %d, folders: %d
nl: Bestanden: %d, mappen: %d

en: Can not change access rights for "%s"
nl: Kan toegangsrechten voor '%s' niet wijzigen

en: Can not change owner for "%s"
nl: Kan eigenaar van '%s' niet wijzigen

en: File
nl: Bestand

[ctx: ulng.rspropsfolder]
en: Directory
nl: Map

en: Special block device
nl: Speciaal blokapparaat

en: Special character device
nl: Speciaal tekenapparaat

en: Symbolic link
nl: Symbolische koppeling

en: Unknown type
nl: Onbekend type

en: Search result
nl: Zoekresultaat

en: SEARCH
nl: ZOEKEN

en: <unnamed template>
nl: <naamloze sjabloon>

en: A file search using DSX plugin is already in progress.
    We need that one to be completed before to launch a new one.
nl: Er wordt al een bestand gezocht met de DSX-invoegtoepassing.
    We hebben deze nodig voordat we een nieuwe starten.

en: A file search using WDX plugin is already in progress.
    We need that one to be completed before to launch a new one.
nl: Er wordt al een bestand gezocht met de WDX-invoegtoepassing.
    We hebben deze nodig voordat we een nieuwe starten.

en: Select a directory
nl: Kies een map

en: Select your window
nl: Kies uw venster

en: &Show help for %s
nl: &Toon hulp voor %s

[ctx: ulng.rssimplewordall]
en: All
nl: Alles

[ctx: ulng.rssimplewordcategory]
en: Category
nl: Categorie

en: Column
nl: Kolom

[ctx: ulng.rssimplewordcommand]
en: Command
nl: Opdracht

en: Error
nl: Fout

en: Failed!
nl: Mislukt.

en: False
nl: Verkeerd

[ctx: ulng.rssimplewordfilename]
en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: files
nl: bestanden

en: Success!
nl: Succes.

en: True
nl: Waar

en: Variable
nl: Variabele

en: WorkDir
nl: WerkMap

en: Files: %d, Dirs: %d, Size: %s (%s bytes)
nl: Bestanden: %d, Mappen: %d, Grootte: %s (%s, bytes)

en: Unable to create target directory!
nl: Kan doelmap niet maken.

en: Incorrect file size format!
nl: Onjuiste bestandsgrootte-opmaak.

en: Unable to split the file!
nl: Kan bestand niet opsplitsen.

en: The number of parts is more than 100! Continue?
nl: Het aantal delen is meer dan 100. Doorgaan?

en: Select directory:
nl: Kies map:

en: Just preview
nl: Alleen voorbeeldweergave

en: Others
nl: Overige

en: Side note
nl: Kanttekening

en: Flat
nl: Plat

en: Limited
nl: Beperkt

en: Simple
nl: Eenvoudig

en: Fabulous
nl: Geweldig

en: Marvelous
nl: Wonderbaarlijk

en: Tremendous
nl: Supergeweldig

en: Choose your directory from Dir History
nl: Kies uw map vanuit de mapgeschiedenis

en: Choose you Favorite Tabs:
nl: Kies uw favoriete tabbladen:

en: Choose your command from Command Line History
nl: Kies uw opdracht vanuit de opdrachtregelgeschiedenis

en: Choose your action from Main Menu
nl: Kies uw actie vanuit het hoofdmenu

en: Choose your action from Maintool bar
nl: Kies uw actie vanuit de hoofdwerkbalk

en: Choose your directory from Hot Directory:
nl: Kies uw map vanuit de mapfavorieten:

en: Choose your directory from File View History
nl: Kies uw map vanuit de bestandbezichtigingsgeschiedenis

en: Choose your file or your directory
nl: Kies uw bestand of map

en: Error creating symlink.
nl: Fout bij maken symbolische koppeling.

en: Default text
nl: Standaardtekst

en: Plain text
nl: Platte tekst

en: Do nothing;Close tab;Access Favorite Tabs;Tabs popup menu
nl: Doe niets;Sluit tabblad;Benader favoriete tabbladen;Opduikmenu voor tabbladen

en: Day(s)
nl: Dag(en)

en: Hour(s)
nl: U(u)r(en)

en: Minute(s)
nl: Minu(u)t(en)

en: Month(s)
nl: Maand(en)

en: Second(s)
nl: Seconde(n)

en: Week(s)
nl: We(e)k(en)

en: Year(s)
nl: Ja(a)r(en)

en: Rename Favorite Tabs
nl: Hernoem favoriete tabbladen

en: Rename Favorite Tabs sub-menu
nl: Hernoem het submenu van de favoriete tabbladen

[ctx: ulng.rstooldiffer]
en: Differ
nl: Verschil

[ctx: ulng.rstooleditor]
en: Editor
nl: Bewerker

en: Error opening differ
nl: Fout bij openen verschil

en: Error opening editor
nl: Fout bij openen bewerker

en: Error opening terminal
nl: Fout bij openen terminalvenster

en: Error opening viewer
nl: Fout bij openen kijker

[ctx: ulng.rstoolterminal]
en: Terminal
nl: Terminalvenster

[ctx: ulng.rstoolviewer]
en: Viewer
nl: Kijker

en: Please report this error to the bug tracker with a description of what you were doing and the following file:%sPress %s to continue or %s to abort the program.
nl: Rapporteer deze fout a.u.b. aan de bugtracker met een omschrijving van wat u aan het doen was en het volgende bestand: %s Druk op %s om door te gaan of op %s om het programma af te breken.

en: Both panels, from active to inactive
nl: Beide panelen, van actief naar inactief

en: Both panels, from left to right
nl: Beide panelen, van links naar rechts

en: Path of panel
nl: Pad van paneel

en: Enclose each name in brackets or what you want
nl: Zet elke naam tussen haakjes, of wat u wilt

en: Just filename, no extension
nl: Alleen bestandsnaam, geen achtervoegsel

en: Complete filename (path+filename)
nl: Volledige bestandsnaam (pad+bestandsnaam)

en: Will request request user to enter a parameter with a default suggested value
nl: Zal gebruiker vragen om een parameter in te voeren met een voorgestelde standaardwaarde

en: Last directory of panel's path
nl: Laatste map van werkbalkpad

en: Last directory of file's path
nl: Laatste map van bestandpad

en: Left panel
nl: Linkerpaneel

en: Temporary filename of list of filenames
nl: Tijdelijke bestandsnaam van lijst met bestandsnamen

en: Temporary filename of list of complete filenames (path+filename)
nl: Tijdelijke bestandsnaam van lijst van volledige bestandsnamen (pad+bestandsnaam)

en: Filenames in list in UTF-16 with BOM
nl: Bestandsnamen in lijst in UTF-16 met BOM

en: Filenames in list in UTF-16 with BOM, inside double quotes
nl: Bestandsnamen in lijst in UTF-16 met BOM, tussen dubbele aanhalingstekens

en: Filenames in list in UTF-8
nl: Bestandsnamen in lijst in UTF-8

en: Filenames in list in UTF-8, inside double quotes
nl: Bestandsnamen in lijst in UTF-8, tussen dubbele aanhalingstekens

en: Temporary filename of list of filenames with relative path
nl: Tijdelijke bestandsnaam van lijst van bestandsnamen met relatief pad

en: Only file extension
nl: Aleen bestandachtervoegsel

en: Only filename
nl: Alleen bestandsnaam

en: Other example of what's possible
nl: Ander voorbeeld want wat er mogelijk is

en: Path, without ending delimiter
nl: Pad zonder eindebegrenzer

en: From here to the end of the line, the percent-variable indicator is the "#" sign
nl: Vanaf hier tot aan het einde van de regel is de procent-variabele indicator het "#" -teken

en: From here to the end of the line, the percent-variable indicator is back the "%" sign
nl: Vanaf hier tot het einde van de regel is de procent-variabele indicator terug het "%" -teken

en: Prepend each name with "-a " or what you want
nl: Geef elke naam het voorvoegsel '-a' (of wat u wilt)

en: %[Prompt user for param;Default value proposed]
nl: %[Vraag gebruiker om param;Standaardwaarde voorgesteld]

en: Filename with relative path
nl: Bestandsnaam met relatief pad

en: Right panel
nl: Rechterpaneel

en: Full path of second selected file in right panel
nl: Volledige pad van tweede gekozen bestand in rechterpaneel

en: Show command prior execute
nl: Toon opdracht voor uitvoering

en: %[Simple message]
nl: %[Simpele boodschap]

en: Will show a simple message
nl: Zal een eenvoudige boodschap tonen

en: Active panel (source)
nl: Actief paneel (bron)

en: Inactive panel (target)
nl: Inactief paneel (doel)

en: Filenames will be quoted from here (default)
nl: Vanaf hier zullen bestandnamen tussen aanhalingstekens worden gezet (standaard)

en: Command will be done in terminal, remaining opened at the end
nl: Opdracht zal worden uitgevoerd in de terminal, die daarna open zal blijven

en: Paths will have ending delimiter
nl: Paden zullen een eindebegrenzer hebben

en: Filenames will not be quoted from here
nl: Vanaf hier zullen bestandnamen niet tussen aanhalingstekens worden gezet

en: Command will be done in terminal, closed at the end
nl: Opdracht zal worden uitgevoerd in de terminal, die daarna gesloten zal worden

en: Paths will not have ending delimiter (default)
nl: Paden zullen geen eindebegrenzer hebben (standaard)

[ctx: ulng.rsvfsnetwork]
en: Network
nl: Netwerk

en: Recycle Bin
nl: Prullenbak

en: Internal Viewer of Double Commander.
nl: Ingebouwde kijker van Double Commander.

en: Bad Quality
nl: Slechte kwaliteit

[ctx: ulng.rsviewencoding]
en: Encoding
nl: Codering

en: Image Type
nl: Afbeeldingsoort

[ctx: ulng.rsviewnewsize]
en: New Size
nl: Nieuwe grootte

en: %s not found!
nl: %s niet gevonden.

en: with external viewer
nl: met externe kijker

en: with internal viewer
nl: met interne kijker

en: Number of replacement: %d
nl: Aantal vervangingen: %d

en: No replacement took place.
nl: Er vond geen vervanging plaats.
