dragonplayer - en to eo translation catalogue (7 entries)

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
eo: Ĉefa ilobreto

en: Video CD
eo: Video-KD

en: Audio CD
eo: Sona KD

en: Handbook
eo: Manlibro

[ctx: @action]
en: Increase Volume
eo: Pliigi la laŭtecon

[ctx: @action]
en: Decrease Volume
eo: Malpliigi la laŭtecon

en: Paused
eo: Paŭzita
