dragonplayer - en to et translation catalogue (70 entries)

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &Play
et: &Esitus

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
et: &Seadistused

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
et: Peamine tööriistariba

[ctx: @action]
en: Play
et: Esitus

[ctx: @action]
en: Pause
et: Paus

[ctx: @option:check Volume of sound output]
en: Volume
et: Helitugevus

[ctx: @action:button]
en: Preferred Scale
et: Eelistatud skaleerimine

[ctx: @action:button]
en: Scale 100%
et: Skaleerimine 100%

en: <b>Adjust video scale?</b>
et: <b>Kas kohandada video skaleerimist?</b>

en: Video CD
et: Video-CD

en: Data CD
et: Andme-CD

[ctx: @title:window]
en: Select a Disc
et: Plaadi valik

en: Select a disc to play.
et: Vali esitatav plaat.

en: Dragon Player
et: Dragoni mängija

en: A video player that has a usability focus
et: Kasutaja mugavust silmas pidav videomängija

en: Copyright 2006, Max Howell
    Copyright 2007, Ian Monroe
et: Autoriõigus 2006: Max Howell
    Autoriõigus 2007: Ian Monroe

en: Improvements and polish
et: Parandused ja viimistlemine

en: Creator of Phonon
et: Phononi looja

en: Dragon Player icon
et: Dragoni mängija ikoon

en: Handbook
et: Käsiraamat

en: Great reference code
et: Suurepärane kood võrdlemiseks

en: Yatta happened to be the only video on my laptop to test with. :)
et: Jeah, see juhtus olema mu sülearvutil ainuke video, mida testida :-)

en: MPRIS v2 support
et: MPRIS v2 toetus

en: Port to KF5/Plasma 5
et: KF5/Plasma 5 port

en: Play DVD Video
et: DVD video esitamine

en: Play 'URL'
et: URL-i esitamine

[ctx: @title:menu]
en: Aspect &Ratio
et: P&roportsioon

[ctx: @title:menu]
en: &Audio Channels
et: Helik&analid

[ctx: @title:menu]
en: &Subtitles
et: &Subtiitrid

[ctx: @option:radio aspect ratio]
en: Determine &Automatically
et: &Automaatne tuvastamine

[ctx: @option:radio aspect ratio]
en: Ana&morphic (16:9)
et: Ana&morfne (16:9)

[ctx: @option:radio aspect ratio]
en: &Window Size
et: Ak&na suurus

en: <qt>Phonon could not be successfully initialized. Dragon Player will now exit.</qt>
et: <qt>Phononi initsialiseerimine nurjus. Dragoni mängija lõpetab nüüd töö.</qt>

[ctx: @action]
en: Increase Volume
et: Heli juurde

[ctx: @action]
en: Decrease Volume
et: Heli maha

[ctx: @action]
en: Stop
et: Peata

[ctx: @action Mute the sound output]
en: Mute
et: Tumm

[ctx: @action]
en: Reset Video Scale
et: Lähtesta video skaleerimine

[ctx: @action]
en: Menu Toggle
et: Menüü lülitamine

en: Position Slider
et: Asukohaliugur

[ctx: @option:check]
en: Video Settings
et: Videoseadistused

[ctx: @option:check Whether only one instance of dragon can be started and will be reused when the user tries to play another file.]
en: One Instance Only
et: Ainult üks isend

[ctx: @action previous chapter]
en: Previous
et: Eelmine

[ctx: @action next chapter]
en: Next
et: Järgmine

[ctx: @action]
en: Return 10% Back
et: 10% tagasi

[ctx: @action]
en: Go 10% Forward
et: 10% edasi

[ctx: @action]
en: Return 10 Seconds Back
et: 10 sekundit tagasi

[ctx: @action]
en: Go 10 Seconds Forward
et: 10 sekundit edasi

[ctx: @option:check Mute the sound output]
en: Mute
et: Tumm

en: Dragon Player was asked to open an empty URL; it cannot.
et: Dragoni mängijal paluti avada tühi URL, aga seda ta ei suuda.

[ctx: @title:window]
en: Select File to Play
et: Esitatava faili valik

[ctx: @title:window]
en: Stream to Play
et: Esitatav voog

[ctx: @label:textbox]
en: Stream:
et: Voog:

en: Sorry, no media was found in the drop
et: Vabandust, seadmes ei leitud andmekandjat

[ctx: Notification inhibition reason]
en: playing a video
et: video esitamine

en: No media loaded
et: Andmekandjat ei ole laaditud

en: Paused
et: Paus

en: The file is not a playlist
et: See fail ei ole esitusnimekiri

en: Dragon Player could not download the remote playlist: %1
et: Dragoni mängija ei suutnud laadida võrgust esitusnimekirja: %1

en: <qt>The playlist, <i>'%1'</i>, could not be interpreted. Perhaps it is empty?</qt>
et: <qt>Esitusnimekirja <i>'%1'</i> tõlgendamine nurjus. Vahest on see tühi?</qt>

en: Dragon Player could not open the file: %1
et: Dragoni mängija ei suutnud avada faili: %1

en: Track %1/%2
et: Rada %1/%2

[ctx: @label:slider]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, brightnessLabel)
en: Brightness:
et: Heledus:

[ctx: @label:slider]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, contrastLabel)
en: Contrast:
et: Kontrast:

[ctx: @label:slider]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, hueLabel)
en: Hue:
et: Toon:

[ctx: @label:slider]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, saturationLabel)
en: Saturation:
et: Küllastus:

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, defaultsButton)
en: Restore Defaults
et: Taasta vaikeväärtused

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, closeButton)
en: Close
et: Sulge

[ctx: @option:radio]
en: &DVD Subtitle Selection
et: &DVD subtiitri valik

[ctx: @option:radio audio language]
en: &Auto
et: &Automaatne
