dragonplayer - en to he translation catalogue (17 entries)

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
he: סרגל כלים ראשי

en: Video CD
he: תקליטור וידאו

en: Audio CD
he: תקליטור שמע

en: Data CD
he: תקליטור נתונים

en: Select a disc to play.
he: בחר תקליטור לנגן.

en: Dragon Player
he: נגן Dragon

en: Copyright 2006, Max Howell
    Copyright 2007, Ian Monroe
he: הזכויות שמורות ל־, 2006 Max Howell
    הזכויות שמורות ל־, 2007Ian Monroe

en: Improvements and polish
he: שיפורים וגימור

en: Creator of Phonon
he: היוצר של Phonon

en: Dragon Player icon
he: צלמית נגן Dragon

en: Handbook
he: מדריך

en: Play DVD Video
he: נגן DVD וידאו

en: Play 'URL'
he: נגן כתובת

en: Dragon Player was asked to open an empty URL; it cannot.
he: נגן Dragon התבקש לפתוח קישור ריק, אין באפשרותו לעשות כן.

en: No media loaded
he: שום מדיה נטענה

en: Paused
he: מושהה

en: The file is not a playlist
he: הקובץ אינו ברשימת ההשמעה
