dragonplayer - en to he translation catalogue (25 entries)

[ctx: @title]
en: Open Video File or Network Stream
he: פתיחת קובץ וידאו או תשדיר/תזרים מקוון

en: Dragon Player
he: נגן Dragon

en: A video player that has a usability focus
he: נגן וידאו ממוקד שימושיות

en: Copyright 2006, Max Howell
    Copyright 2007, Ian Monroe
    Copyright 2022 Harald Sitter
he: כל הזכויות שמורות 2006, מקס האוול
    כל הזכויות שמורות 2007, איאן מונרו
    כל הזכויות שמורות 2022 הראלד סיטר

[ctx: @action:button]
en: Application Menu
he: תפריט יישום

[ctx: @action:button stop playback]
en: Stop
he: עצירה

[ctx: @action:button]
en: Unmute
he: ביטול השתקה

[ctx: @action:button]
en: Mute
he: השתקה

[ctx: @action:button video subtitle]
en: Subtitles
he: כתוביות

[ctx: @action:button selector for no subtitle]
en: None
he: ללא

[ctx: @action:button track selector]
en: Audio Track
he: רצועת שמע

[ctx: @action:button track selector]
en: Video Track
he: רצועת וידאו

[ctx: @action opens about app page]
en: About
he: על אודות

[ctx: @action:button open file dialog]
en: Open…
he: פתיחה…

[ctx: @action:button]
en: Play
he: נגינה

[ctx: @action:button]
en: Pause
he: השהיה

[ctx: @action:button]
en: Exit Fullscreen
he: יציאה ממסך מלא

[ctx: @action:button]
en: Enter Fullscreen
he: הגדלה למסך מלא

[ctx: @info %2 is the name of a distribution]
en: Dragon Player only supports the QtMultimedia library’s “ffmpeg” backend, but a different one is currently in use.
    <nl/><nl/>
    Please <link url="%1">contact the %2 developers</link> about this issue.
he: נגן Dragon תומך במנגנון „ffmpeg” של ספריית QtMultimedia, אבל כרגע יש מנגנון אחר בשימוש.
    <nl/><nl/>
    נא <link url="%1">ליצור קשר עם המפתחים של %2</link> בנוגע לזה.

[ctx: @info]
en: Not all video codecs are installed. Video playback support may be less reliable than expected.
    Please install codecs-extra by running:
    <para><command>flatpak install org.freedesktop.Platform.codecs-extra//25.08-extra</command></para>
he: לא כל מפענחי הווידאו מותקנים. התמיכה בנגינת וידאו עלולה להיות פחות אמינה מהצפוי.
    נא להתקין את codecs-extra על ידי הרצת הפקודה:
    <para><command>flatpak install org.freedesktop.Platform.codecs-extra//25.08-extra</command></para>

[ctx: @info %2 is the name of a distribution]
en: Could not locate full support for the H.264 video codec; video playback support may be less reliable than expected.
    <nl/><nl/>
    Please <link url="%1">contact the %2 developers</link> about this issue, or to find out how to install the missing video codecs.
he: לא ניתן לאתר תמיכה מלאה במפענח הווידאו H.264, התמיכה בנגינת וידאו עלולה להיות פחות אמינה מהצפוי.
    <nl/><nl/>
    נא <link url="%1">ליצור קשר עם המפתחים של %2</link> בנוגע לזה, או לנסות לברר איך מתקינים את מפענחי הווידאו החסרים.

[ctx: @action:button open volume slider popup]
en: Show volume controls
he: הצגת פקדי עוצמת שמע

[ctx: @title]
en: Welcome to Dragon Player
he: ברוך בואך לנגן Dragon

[ctx: @info]
en: Dragon Player is a simple video player. Open a video to get started:
he: נגן Dragon הוא נגן וידאו פשוט. יש לפתוח סרטון וידאו כדי להתחיל:

[ctx: @action:button]
en: Open Video File or Network Stream
he: פתיחת קובץ וידאו או תשדיר/תזרים מקוון
