KDE 4.4 - en to hu translation catalogue (23 entries)

[ctx: @title]
en: Open Video File or Network Stream
hu: Videofájl vagy hálózati közvetítés megnyitása

en: A video player that has a usability focus
hu: Könnyen kezelhető videólejátszó

en: Copyright 2006, Max Howell
    Copyright 2007, Ian Monroe
    Copyright 2022 Harald Sitter
hu: Copyright Max Howell, 2006.
    Copyright Ian Monroe, 2007.
    Copyright Harald Sitter, 2022.

[ctx: @action:button]
en: Application Menu
hu: Alkalmazásmenü

[ctx: @action:button stop playback]
en: Stop
hu: Leállítás

[ctx: @action:button]
en: Unmute
hu: Visszahangosítás

[ctx: @action:button]
en: Mute
hu: Némítás

[ctx: @action:button video subtitle]
en: Subtitles
hu: Feliratok

[ctx: @action:button selector for no subtitle]
en: None
hu: Nincs

[ctx: @action:button track selector]
en: Audio Track
hu: Hangsáv

[ctx: @action:button track selector]
en: Video Track
hu: Videosáv

[ctx: @action opens about app page]
en: About
hu: Névjegy

[ctx: @action:button open file dialog]
en: Open…
hu: Megnyitás…

[ctx: @action:button]
en: Play
hu: Lejátszás

[ctx: @action:button]
en: Pause
hu: Szünet

[ctx: @action:button]
en: Exit Fullscreen
hu: Kilépés a teljes képernyős módból

[ctx: @action:button]
en: Enter Fullscreen
hu: Belépés teljes képernyős módba

[ctx: @info %2 is the name of a distribution]
en: Dragon Player only supports the QtMultimedia library’s “ffmpeg” backend, but a different one is currently in use.
    <nl/><nl/>
    Please <link url="%1">contact the %2 developers</link> about this issue.
hu: A Dragon Player csak a QtMultimedia függvénykönyvtár „ffmpeg” modulját támogatja, de jelenleg egy másik van használatban.
    <nl/><nl/>
    <link url="%1">Lépjen kapcsolatba a(z) %2 fejlesztőivel</link> ezzel a problémával kapcsolatban.

[ctx: @info %2 is the name of a distribution]
en: Could not locate full support for the H.264 video codec; video playback support may be less reliable than expected.
    <nl/><nl/>
    Please <link url="%1">contact the %2 developers</link> about this issue, or to find out how to install the missing video codecs.
hu: Nem található teljes támogatás a H.264 videokodekhez; a videolejátszás emiatt a vártnál kevésbé lehet megbízható.
    <nl/><nl/>
    <link url="%1">Lépjen kapcsolatba a(z) %2 fejlesztőivel</link> ezzel a problémával kapcsolatban, vagy hogy megtudja, hogyan telepítheti a hiányzó videokodekeket.

[ctx: @action:button open volume slider popup]
en: Show volume controls
hu: Hangvezérlők megjelenítése

[ctx: @title]
en: Welcome to Dragon Player
hu: Üdvözli a Dragon Player

[ctx: @info]
en: Dragon Player is a simple video player. Open a video to get started:
hu: A Dragon Player egy egyszerű videolejátszó. Nyisson meg egy videót a kezdéshez:

[ctx: @action:button]
en: Open Video File or Network Stream
hu: Videofájl vagy hálózati közvetítés megnyitása
