dragonplayer - en to km translation catalogue (30 entries)

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
km: របារ​ឧបករណ៍​មេ

en: <b>Adjust video scale?</b>
km: <b>លៃតម្រូវ​មាត្រដ្ឋាន​វីដេអូ ?</b>

[ctx: %1 is the disc type, %2 is the name of the disc that the user can choose. Ex. 'DVD: OfficeSpace']
en: %1: %2
km: %1 ៖ %2

[ctx: Digital Versatile Disc, but keep it short]
en: DVD
km: ឌីវីឌី

en: Video CD
km: ស៊ីឌី​វីដេអូ

en: Audio CD
km: ស៊ីឌី​អូឌីយ៉ូ

en: Data CD
km: ស៊ីឌី​ទិន្នន័យ

en: Select a disc to play.
km: ជ្រើស​ឌីស​ដែលត្រូវ​ចាក់ ។

en: Dragon Player
km: កម្មវិធី​ចាក់ Dragon

en: A video player that has a usability focus
km: កម្មវិធី​ចាក់​វីដេអូ​ដែលមាន​ការ​ផ្ដោត​ដែលអាច​ប្រើ​បាន

en: Copyright 2006, Max Howell
    Copyright 2007, Ian Monroe
km: រក្សាសិទ្ធិ​ឆ្នាំ ២០០៦ ដោយ Max Howell
    រក្សាសិទ្ធិ​ឆ្នាំ ២០០៧ ដោយ Ian Monroe

en: Improvements and polish
km: ធ្វើ​ឲ្យ​ប្រសើរ និងល្អ

en: Creator of Phonon
km: អ្នកបង្កើត Phonon

en: Dragon Player icon
km: រូប​តំណាង​របស់ Dragon Player

en: Handbook
km: សៀវភៅ​ដៃ

en: Great reference code
km: កូដ​យោង​

en: Yatta happened to be the only video on my laptop to test with. :)
km: Yatta គឺ​សម្រាប់​សាកល្បង​វីដេអូ​នៅលើ​កុំព្យូទ័រ​យួរដៃ​របស់​ខ្ញុំ ។ :)

en: MPRIS v2 support
km: ការ​គាំទ្រ MPRIS v2

en: Play DVD Video
km: ចាក់​វីដេអូ​ឌីវីឌី

en: Play 'URL'
km: ចាក់ 'URL'

en: <qt>Phonon could not be successfully initialized. Dragon Player will now exit.</qt>
km: <qt>Phonon មិន​អាច​ចាប់ផ្ដើម​ដោយ​ជោគជ័យ​ទេ ។ កម្មវិធី​ចាក់ Dragon នឹង​បិទ​ឥឡូវ ។</qt>

en: Position Slider
km: គ្រាប់​រំកិល​ទីតាំង

en: Dragon Player was asked to open an empty URL; it cannot.
km: កម្មវិធី​ចាក់​ Dragon ត្រូវ​បាន​ស្នើ​ឲ្យ​បើក​ URL ទទេ វា​មិន​អាច ។

en: Sorry, no media was found in the drop
km: សូម​អភ័យទោស រកមិន​ឃើញ​មេឌៀ​នៅ​ក្នុង​បញ្ជី​ទម្លាក់ចុះទេ

en: No media loaded
km: គ្មាន​មេឌៀ​ត្រូវបាន​ផ្ទុកទេ

en: Paused
km: បាន​ផ្អាក

en: The file is not a playlist
km: ឯកសារ​មិននៅ​ក្នុង​បញ្ជីចាក់​ទេ

en: Dragon Player could not download the remote playlist: %1
km: កម្មវិធី​ចាក់ Dragon មិន​អាច​ទាញ​យក​បញ្ជី​ចាក់​ពី​ចម្ងាយ​បាន​ទេ ៖ %1

en: <qt>The playlist, <i>'%1'</i>, could not be interpreted. Perhaps it is empty?</qt>
km: <qt>បញ្ជីចាក់​បកប្រែ <i>'%1'</i> បានទេ ។ ប្រហែល​ជា​វា​មិនមាន​អ្វី​ឬ ?</qt>

en: Dragon Player could not open the file: %1
km: កម្មវិធី​ចាក់ Dragon មិនអាច​បើក​ឯកសារ ៖ %1
