dragonplayer - en to ku translation catalogue (25 entries)

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ku: Darikê Amûran ya Mak

en: <b>Adjust video scale?</b>
ku: <b>Pîvana vîdeoyê mîheng bike?</b>

en: Video CD
ku: CD ya Vîdeo

en: Audio CD
ku: CD ya Muzîkê

en: Data CD
ku: CD ya Daneyan

en: Select a disc to play.
ku: Ji bo lêdanê dîskekî hilbijêre.

en: Dragon Player
ku: Lêdarê Dragon

en: A video player that has a usability focus
ku: Lêdarekî vîdeoyê ku xwedî bikaranîna nîvend kirinê ye

en: Improvements and polish
ku: Pêşveçûn û serast kirin

en: Creator of Phonon
ku: Afirandêrê Phonon

en: Dragon Player icon
ku: Îkona Lêdarê Dragon

en: Handbook
ku: Pirtûka Destan

en: Great reference code
ku: Koda referans yê mezin

en: Yatta happened to be the only video on my laptop to test with. :)
ku: Yatta vîdeoyek tenê ye di laptopa min de ji bo ceribandinê. :)

en: Play DVD Video
ku: DVD ya Vîdeoyê Lê Bide

en: Play 'URL'
ku: 'URL' Lê Bide

en: Position Slider
ku: Cih Guhêrker

en: Dragon Player was asked to open an empty URL; it cannot.
ku: Lêdarê Dragon ji bo vekirina URL yekê vala hat lê pirsîn; nikare veke.

en: Sorry, no media was found in the drop
ku: Lêborîne, tu medya nehat dîtin

en: No media loaded
ku: Tu medya nehat bar kirin

en: Paused
ku: Hatiye Sekinandin

en: The file is not a playlist
ku: Pel pela lîsteya lêdanê nîn e

en: Dragon Player could not download the remote playlist: %1
ku: Lêdarê Dragon nikare lîsteya lêdanê ya dûr daxe: %1

en: <qt>The playlist, <i>'%1'</i>, could not be interpreted. Perhaps it is empty?</qt>
ku: <qt>Lîsteya lêdanê, <i>'%1'</i>, nayê şîrove kirin. Di be ku ev vala be?</qt>

en: Dragon Player could not open the file: %1
ku: Lêdarê Dragon nekarî pelê veke: %1
