dragonplayer - en to lt translation catalogue (25 entries)

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
lt: Pagrindinė įrankinė

en: <b>Adjust video scale?</b>
lt: <b>Pritaikyti video dydį?</b>

en: Data CD
lt: Duomenų CD

en: Select a disc to play.
lt: Pasirinkti diską grojimui.

en: Dragon Player
lt: Dragon leistuvas

en: A video player that has a usability focus
lt: Patogus naudoti video leistuvas

en: Improvements and polish
lt: Patobulinimai ir padailinimai

en: Creator of Phonon
lt: Phonon kūrėjas

en: Dragon Player icon
lt: Dragon leistuvo ženkliukas

en: Handbook
lt: Žinynas

en: Great reference code
lt: Puikus atspirties kodas

en: Yatta happened to be the only video on my laptop to test with. :)
lt: Yatta buvo vienintelis video mano nešiojamame kompiuteryje bandymams. :)

en: MPRIS v2 support
lt: MPRIS v2 palaikymas

en: Play DVD Video
lt: Leisti DVD video

en: Play 'URL'
lt: Leisti „URL“

en: <qt>Phonon could not be successfully initialized. Dragon Player will now exit.</qt>
lt: <qt>Nepavyko sėkmingai paleisti Phonon. Dragon leistuvas dabar išsijungs.</qt>

en: Position Slider
lt: Pozicijos slinktukas

en: Dragon Player was asked to open an empty URL; it cannot.
lt: Dragon leistuvo prašyta atverti tuščia URL; to padaryti negalima.

en: Sorry, no media was found in the drop
lt: Atleiskite, nerastas joks kūrinys

en: No media loaded
lt: Neįkeltas joks įrašas groti

en: Paused
lt: Pauzė

en: The file is not a playlist
lt: Šis failas nėra grojaraštis

en: Dragon Player could not download the remote playlist: %1
lt: Dragon leistuvui nepavyko atsisiųsti nutolusio grojaraščio: %1

en: <qt>The playlist, <i>'%1'</i>, could not be interpreted. Perhaps it is empty?</qt>
lt: <qt>Grojaraštis <i>„%1“</i> neperskaitomas. Gal jis tuščias?</qt>

en: Dragon Player could not open the file: %1
lt: Dragon leistuvui nepavyko atverti failo: %1
