dragonplayer - en to lt translation catalogue (25 entries)

[ctx: @title]
en: Open Video File or Network Stream
lt: Atverti vaizdo įrašo failą ar tinklo srautą

en: Dragon Player
lt: Dragon leistuvė

en: A video player that has a usability focus
lt: Vaizdo įrašų leistuvė, kurios dėmesys nukreiptas į naudojimosi patogumą

en: Copyright 2006, Max Howell
    Copyright 2007, Ian Monroe
    Copyright 2022 Harald Sitter
lt: Autorių teisės 2006, Max Howell
    Autorių teisės 2007, Ian Monroe
    Autorių teisės 2022 Harald Sitter

[ctx: @action:button]
en: Application Menu
lt: Programos meniu

[ctx: @action:button stop playback]
en: Stop
lt: Stabdyti

[ctx: @action:button]
en: Unmute
lt: Įjungti garsą

[ctx: @action:button]
en: Mute
lt: Nutildyti

[ctx: @action:button video subtitle]
en: Subtitles
lt: Subtitrai

[ctx: @action:button selector for no subtitle]
en: None
lt: Nėra

[ctx: @action:button track selector]
en: Audio Track
lt: Garso įrašo takelis

[ctx: @action:button track selector]
en: Video Track
lt: Vaizdo įrašo takelis

[ctx: @action opens about app page]
en: About
lt: Apie

[ctx: @action:button open file dialog]
en: Open…
lt: Atverti…

[ctx: @action:button]
en: Play
lt: Atkurti

[ctx: @action:button]
en: Pause
lt: Pristabdyti

[ctx: @action:button]
en: Exit Fullscreen
lt: Išjungti viso ekrano veikseną

[ctx: @action:button]
en: Enter Fullscreen
lt: Įjungti viso ekrano veikseną

[ctx: @info %2 is the name of a distribution]
en: Dragon Player only supports the QtMultimedia library’s “ffmpeg” backend, but a different one is currently in use.
    <nl/><nl/>
    Please <link url="%1">contact the %2 developers</link> about this issue.
lt: Dragon leistuvė palaiko tik QtMultimedia bibliotekos „ffmpeg“ vidinę pusę, bet šiuo metu yra naudojama kita.
    <nl/><nl/>
    <link url="%1">Susisiekite su %2 plėtotojais</link> dėl šios problemos sprendimo.

[ctx: @info]
en: Not all video codecs are installed. Video playback support may be less reliable than expected.
    Please install codecs-extra by running:
    <para><command>flatpak install org.freedesktop.Platform.codecs-extra//25.08-extra</command></para>
lt: Yra įdiegti ne visi vaizdo įrašų kodekai. Vaizdo įrašo atkūrimo palaikymas gali būti mažiau patikimas, nei tikėtasi.
    Įdiekite codecs-extra paleisdami komandą:
    <para><command>flatpak install org.freedesktop.Platform.codecs-extra//25.08-extra</command></para>

[ctx: @info %2 is the name of a distribution]
en: Could not locate full support for the H.264 video codec; video playback support may be less reliable than expected.
    <nl/><nl/>
    Please <link url="%1">contact the %2 developers</link> about this issue, or to find out how to install the missing video codecs.
lt: Nepavyko nustatyti ar yra visiškai palaikomas H.264 vaizdo įrašų kodekas; vaizdo įrašo atkūrimo palaikymas gali būti mažiau patikimas, nei tikėtasi.
    <nl/><nl/>
    <link url="%1">Susisiekite su %2 plėtotojais</link> dėl šios problemos sprendimo arba kad sužinotumėte kaip įsidiegti trūkstamus vaizdo įrašų kodekus.

[ctx: @action:button open volume slider popup]
en: Show volume controls
lt: Rodyti garsumo valdiklius

[ctx: @title]
en: Welcome to Dragon Player
lt: Jus sveikina Dragon leistuvė

[ctx: @info]
en: Dragon Player is a simple video player. Open a video to get started:
lt: Dragon leistuvė yra paprasta vaizdo įrašų leistuvė. Norėdami pradėti, atverkite vaizdo įrašą:

[ctx: @action:button]
en: Open Video File or Network Stream
lt: Atverti vaizdo įrašo failą ar tinklo srautą
