dragonplayer - en to lv translation catalogue (24 entries)

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
lv: Galvenā rīkjosla

en: <b>Adjust video scale?</b>
lv: <b>Pielāgot video izmēru?</b>

en: Data CD
lv: Datu CD

en: Select a disc to play.
lv: Izvēlieties atskaņojamo disku.

en: A video player that has a usability focus
lv: Video atskaņotājs ar fokusu uz lietošanas ērtumu

en: Copyright 2006, Max Howell
    Copyright 2007, Ian Monroe
lv: Autortiesībsa 2006, Max Howell
    Autortiesībsa 2007, Ian Monroe

en: Improvements and polish
lv: Uzlabojumi un pieslīpēšana

en: Creator of Phonon
lv: Phonon autors

en: Dragon Player icon
lv: Dragon Player ikona

en: Handbook
lv: Rokasgrāmata

en: Great reference code
lv: Izcils izziņas pirmkods

en: Yatta happened to be the only video on my laptop to test with. :)
lv: Sagadījās, ka Yatta ir vienīgais video fails uz mana klēpjdatora, ar ko testēt. :)

en: Play DVD Video
lv: Atskaņot DVD video

en: Play 'URL'
lv: Atskaņot 'URL'

en: <qt>Phonon could not be successfully initialized. Dragon Player will now exit.</qt>
lv: <qt>Phonon nevarēja veiksmīgi inicializēties. Dragon Player tagad izies.</qt>

en: Position Slider
lv: Pozīcijas slīdnis

en: Dragon Player was asked to open an empty URL; it cannot.
lv: Dragon Player tika pieprasīts atvērt tukšu URL, to nevar.

en: Sorry, no media was found in the drop
lv: Atvainojiet, nomestajā netika atrasts saturs

en: No media loaded
lv: Nav datu nesēja

en: Paused
lv: Pauzēts

en: The file is not a playlist
lv: Šis fails nav repertuārs

en: Dragon Player could not download the remote playlist: %1
lv: Dragon Player neizdevās lejupielādēt attālināto repertuāru: %1

en: <qt>The playlist, <i>'%1'</i>, could not be interpreted. Perhaps it is empty?</qt>
lv: <qt>Neizdevās saprast repertuāra <i>'%1'</i> saturu. Varbūt tas ir tukšs?</qt>

en: Dragon Player could not open the file: %1
lv: Dragon Player neizdevās atvērt failu: %1
