dragonplayer - en to oc translation catalogue (5 entries)

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
oc: Barra d'espleches principala

en: Video CD
oc: CD vidèo

en: Audio CD
oc: CD audiò

en: Data CD
oc: CD de donadas

en: Paused
oc: En pausa
