dragonplayer2 - en to pl translation catalogue (75 entries)

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &Play
pl: &Odtwórz

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (play_media_menu)
en: Play Media
pl: Odtwórz media

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
pl: U&stawienia

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
pl: Główny pasek narzędzi

[ctx: @action]
en: Play
pl: Odtwórz

[ctx: @action]
en: Pause
pl: Wstrzymaj

[ctx: @option:check Volume of sound output]
en: Volume
pl: Głośność

[ctx: @action:button]
en: Preferred Scale
pl: Domyślna skala

[ctx: @action:button]
en: Scale 100%
pl: Skala 100%

en: <b>Adjust video scale?</b>
pl: <b>Dopasować tryb wideo?</b>

en: Video CD
pl: CD z filmem

en: Audio CD
pl: CD z muzyką

en: Data CD
pl: CD z danymi

[ctx: @title:window]
en: Select a Disc
pl: Wybierz płytę

en: Select a disc to play.
pl: Wybierz płytę do odtworzenia.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Welcome to Dragon Player
pl: Witaj w odtwarzaczu Dragon

en: Dragon Player
pl: Odtwarzacz Dragon

en: A video player that has a usability focus
pl: Odtwarzacz wideo skupiający się na prostocie użytkowania

en: Improvements and polish
pl: Usprawnienia i polerowanie kodu

en: Creator of Phonon
pl: Twórca Phonona

en: Dragon Player icon
pl: Ikona Dragon Player

en: Handbook
pl: Podręcznik

en: Great reference code
pl: Świetny kod przykładowy

en: Yatta happened to be the only video on my laptop to test with. :)
pl: Yatta jest testowym plikiem wideo. :)

en: MPRIS v2 support
pl: Obsługa MPRIS v2

en: Port to KF5/Plasma 5
pl: Przeniesienie do KF5/Plazmy 5

en: Play DVD Video
pl: Odtwórz DVD z filmem

en: Play 'URL'
pl: Odtwórz adres URL

[ctx: @title:menu]
en: Aspect &Ratio
pl: &Współczynnik kształtu

[ctx: @title:menu]
en: &Audio Channels
pl: K&anały dźwiękowe

[ctx: @title:menu]
en: &Subtitles
pl: Napi&sy

[ctx: @option:radio aspect ratio]
en: Determine &Automatically
pl: Wykryj s&amoczynnie

[ctx: @option:radio aspect ratio]
en: Ana&morphic (16:9)
pl: Ana&morficzny (16:9)

[ctx: @option:radio aspect ratio]
en: &Window Size
pl: &Rozmiar okna

en: <qt>Phonon could not be successfully initialized. Dragon Player will now exit.</qt>
pl: <qt>Nie można było pomyślnie zainicjować Phonona. Odtwarzacz Dragon wyjdzie teraz.</qt>

[ctx: @action]
en: Play File…
pl: Odtwórz plik…

[ctx: @info:tooltip]
en: Open a media file for playback
pl: Odtwórz plik multimedialny

[ctx: @action]
en: Play Stream…
pl: Odtwórz strumień…

[ctx: @action]
en: Play Disc
pl: Odtwórz płytę

[ctx: @action]
en: Increase Volume
pl: Zwiększ głośność

[ctx: @action]
en: Decrease Volume
pl: Zmniejsz głośność

[ctx: @action]
en: Stop
pl: Zatrzymaj

[ctx: @action Mute the sound output]
en: Mute
pl: Wycisz

[ctx: @action]
en: Reset Video Scale
pl: Wyzeruj skalę filmu

[ctx: @action]
en: Menu Toggle
pl: Przełączanie menu

en: Position Slider
pl: Suwak położenia

[ctx: @option:check]
en: Video Settings
pl: Ustawienia obrazu

[ctx: @option:check Whether only one instance of dragon can be started and will be reused when the user tries to play another file.]
en: One Instance Only
pl: Wyłącznie jedno wystąpienie

[ctx: @action previous chapter]
en: Previous
pl: Poprzedni

[ctx: @action next chapter]
en: Next
pl: Następny

[ctx: @action]
en: Return 10% Back
pl: przewiń 10 % wstecz

[ctx: @action]
en: Go 10% Forward
pl: przewiń 10 % wprzód

[ctx: @action]
en: Return 10 Seconds Back
pl: przewiń 10 s wstecz

[ctx: @action]
en: Go 10 Seconds Forward
pl: przewiń 10 s wprzód

[ctx: @option:check Mute the sound output]
en: Mute
pl: Wycisz

en: Dragon Player was asked to open an empty URL; it cannot.
pl: Dragon Player nie mógł otworzyć pustego adresu URL.

[ctx: @title:window]
en: Select File to Play
pl: Zaznacz plik do odtworzenia

[ctx: @title:window]
en: Stream to Play
pl: Strumień do odtworzenia

[ctx: @label:textbox]
en: Stream:
pl: Strumień:

en: Sorry, no media was found in the drop
pl: Przepraszamy, żaden plik multimedialny nie został znaleziony

[ctx: Notification inhibition reason]
en: playing a video
pl: odtwarzanie filmu

en: No media loaded
pl: Nie wczytano żadnych mediów

en: Paused
pl: Wstrzymano

en: The file is not a playlist
pl: Plik nie jest listą odtwarzania

en: Dragon Player could not download the remote playlist: %1
pl: Dragon Player nie mógł pobrać zdalnej listy odtwarzania: %1

en: <qt>The playlist, <i>'%1'</i>, could not be interpreted. Perhaps it is empty?</qt>
pl: <qt>Lista odtwarzania <i>'%1'</i> nie mogła zostać zaimportowana. Być może jest pusta?</qt>

en: Dragon Player could not open the file: %1
pl: Dragon Player nie mógł otworzyć pliku: %1

en: Track %1/%2
pl: Ścieżka %1/%2

[ctx: @label:slider]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, brightnessLabel)
en: Brightness:
pl: Jasność:

[ctx: @label:slider]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, contrastLabel)
en: Contrast:
pl: Kontrast:

[ctx: @label:slider]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, hueLabel)
en: Hue:
pl: Odcień:

[ctx: @label:slider]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, saturationLabel)
en: Saturation:
pl: Nasycenie:

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, defaultsButton)
en: Restore Defaults
pl: Przywróć domyślne

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, closeButton)
en: Close
pl: Zamknij

[ctx: @option:radio]
en: &DVD Subtitle Selection
pl: Wybór napisów &DVD
