kdemultimedia - en to sq translation catalogue (18 entries)

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
sq: Shiriti Kryesor

en: <b>Adjust video scale?</b>
sq: <b>Ta rregulloj shkallën e videos?</b>

en: Data CD
sq: CD me të dhëna

en: Select a disc to play.
sq: Zgjidh një disk për të luajtur.

en: Improvements and polish
sq: Përmirësimi dhe pastrimi

en: Creator of Phonon
sq: Krijues i Phonon

en: Dragon Player icon
sq: Ikona e Dragon Player

en: Handbook
sq: Broshura

en: Great reference code
sq: Kodi i madh i referencës

en: Yatta happened to be the only video on my laptop to test with. :)
sq: Yatta ndodhi që të jetë e vetmja video në laptopin tim për ta testuar. :)

en: Play DVD Video
sq: Luaj DVD Video

en: Play 'URL'
sq: Luaj 'URL'

en: Position Slider
sq: Kursori i Pozicionimit

en: Sorry, no media was found in the drop
sq: Na vjen keq, nuk u gjet media në lëshim

en: No media loaded
sq: Nuk ka media të ngarkuar

en: Paused
sq: Në Pauzë

en: The file is not a playlist
sq: Skedari nuk është në listën e luajtjes

en: Dragon Player could not open the file: %1
sq: Dragon Player nuk mund të hapë skedarin: %1
