dragonplayer - en to sr translation catalogue (37 entries)

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
sr: Главна трака

en: <b>Adjust video scale?</b>
sr: <b>Подесити размеру?</b>

[ctx: Digital Versatile Disc, but keep it short]
en: DVD
sr: ДВД

en: Video CD
sr: видео ЦД

en: Audio CD
sr: аудио ЦД

en: Data CD
sr: ЦД са подацима

en: Select a disc to play.
sr: Изаберите диск за пуштање.

en: Dragon Player
sr: Змајев плејер

en: A video player that has a usability focus
sr: Видео плејер коме је употребљивост најважнија

en: Copyright 2006, Max Howell
    Copyright 2007, Ian Monroe
sr: © 2006, Макс Хауел
    © 2007, Ијан Монро

en: IRC:
    irc.freenode.net #dragonplayer
    
    Feedback:
    imonroe@kde.org
sr: ИРЦ:
    irc.freenode.net #dragonplayer
    
    Реаговања:
    imonroe@kde.org

en: Improvements and polish
sr: Побољшања и полирање

en: Creator of Phonon
sr: Стваралац Фонона

en: Dragon Player icon
sr: Иконица Змајевог плејера

en: Handbook
sr: Приручник

en: Great reference code
sr: Одличан упоредни кôд

en: Yatta happened to be the only video on my laptop to test with. :)
sr: „Јата“ је био једини видео на мом лаптопу са којим бих тестирао. :)

en: MPRIS v2 support
sr: Подршка за МПРИС 2

en: Port to KF5/Plasma 5
sr: Преношење на КФ5/Плазму 5

en: Play DVD Video
sr: Пусти ДВД видео

en: Play 'URL'
sr: Пусти УРЛ

en: <qt>Phonon could not be successfully initialized. Dragon Player will now exit.</qt>
sr: <qt>Припремање Фонона није успело. Змајев плејер ће сада бити напуштен.</qt>

[ctx: @action]
en: Increase Volume
sr: Појачај звук

[ctx: @action]
en: Decrease Volume
sr: Смањи звук

en: Position Slider
sr: Клизач положаја

en: Dragon Player was asked to open an empty URL; it cannot.
sr: Змајевом плејеру је затражено да отвори празан УРЛ; неће моћи.

[ctx: @title:window]
en: Stream to Play
sr: Ток за пуштање

en: Sorry, no media was found in the drop
sr: Извините, нема медијума у превученом.

en: No media loaded
sr: Нема учитаног медијума

en: Paused
sr: Паузирано

en: What media would you like to play?
sr: Који медијум желите да пустите?

en: The file is not a playlist
sr: Фајл није листа пуштања

en: Dragon Player could not download the remote playlist: %1
sr: Змајев плејер не може да преузме удаљену листу пуштања: %1

en: <qt>The playlist, <i>'%1'</i>, could not be interpreted. Perhaps it is empty?</qt>
sr: <qt>Листа пуштања <i>%1</i> не може да се протумачи. Можда је празна?</qt>

en: Dragon Player could not open the file: %1
sr: Змајев плејер не може да отвори фајл: %1

en: This file could not be found. Would you like to remove it from the playlist?
sr: Овај фајл се не може наћи. Желите ли да га уклоните са листе пуштања?

en: Track %1/%2
sr: Нумера %1/%2
