dragonplayer - en to ug translation catalogue (30 entries)

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ug: ئاساسىي قورال بالداق

en: <b>Adjust video scale?</b>
ug: <b>سىن ئۆلچىكىنى تەڭشەمدۇ؟</b>

en: Video CD
ug: سىن CD

en: Audio CD
ug: ئۈن CD

en: Data CD
ug: سانلىق-مەلۇمات CD سى

en: Select a disc to play.
ug: چالىدىغان دىسكىدىن بىرنى تاللاڭ.

en: Dragon Player
ug: Dragon قويغۇ

en: A video player that has a usability focus
ug: قۇلايلىقنى كۆزلەيدىغان سىن چالغۇچ

en: Improvements and polish
ug: ياخشىلاش ۋە ئەلالاشتۇرۇش

en: Creator of Phonon
ug: Phonon نىڭ قۇرغۇچىسى

en: Dragon Player icon
ug: Dragon چالغۇچ سىنبەلگىسى

en: Handbook
ug: قوللانما

en: Great reference code
ug: زور مىقداردىكى پايدىلىنىشچان كودلار

en: Yatta happened to be the only video on my laptop to test with. :)
ug: بۇ يان كومپيۇتېرىمدىكى بىردىنبىر  سىناشقا ئىشلىتىدىغان سىن. :)

en: MPRIS v2 support
ug: MPRIS v2 قوللاش

en: Play DVD Video
ug: DVD سىن چال

en: Play 'URL'
ug: 'URL' چال

en: <qt>Phonon could not be successfully initialized. Dragon Player will now exit.</qt>
ug: <qt>Phonon نى مۇۋەپپەقىيەتلىك دەسلەپلەشتۈرەلمىدى. Dragon چالغۇچ چېكىنىدۇ.</qt>

[ctx: @action]
en: Increase Volume
ug: ئاۋازنى چوڭايتىش

[ctx: @action]
en: Decrease Volume
ug: ئاۋازنى كىچىكلىتىش

en: Position Slider
ug: ئورۇن سۈرگۈچ

en: Dragon Player was asked to open an empty URL; it cannot.
ug: Dragon چالغۇچ بوش URL نى ئاچالمايدۇ.

[ctx: @title:window]
en: Stream to Play
ug: چالىدىغان ئېقىم

en: Sorry, no media was found in the drop
ug: كەچۈرۈڭ، بەلگىلەنگەن جايدىن ۋاسىتە تېپىلمىدى

en: No media loaded
ug: ۋاسىتە يۈكلەنمىدى

en: Paused
ug: ۋاقىتلىق توختىدى

en: The file is not a playlist
ug: بۇ ھۆججەت چالىدىغان تىزىمدا ئەمەس

en: Dragon Player could not download the remote playlist: %1
ug: Dragon چالغۇچ يىراقتىكى چالىدىغان تىزىمدىن چۈشۈرەلمەيدۇ: %1

en: <qt>The playlist, <i>'%1'</i>, could not be interpreted. Perhaps it is empty?</qt>
ug: <qt>چالىدىغان تىزىم <i>'%1'</i> نى يېشەلمىدى. بەلكىم ئۇ بوشمۇ؟</qt>

en: Dragon Player could not open the file: %1
ug: Dragon چالغۇچ بۇ ھۆججەتنى ئاچالمىدى: %1
