dragonplayer - en to wa translation catalogue (31 entries)

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
wa: Mwaisse båre ås usteyes

en: <b>Adjust video scale?</b>
wa: <b>Apontyî l' schåle del videyo?</b>

[ctx: %1 is the disc type, %2 is the name of the disc that the user can choose. Ex. 'DVD: OfficeSpace']
en: %1: %2
wa: %1 : %2

[ctx: Digital Versatile Disc, but keep it short]
en: DVD
wa: Plake DVD

en: Video CD
wa: Plake lazer CD videyo

en: Audio CD
wa: Plake lazer CD odio

en: Data CD
wa: Plake lazer CD di dnêyes

en: Select a disc to play.
wa: Tchoezi ene plake a djouwer.

en: Dragon Player
wa: Djouweu Dragon

en: A video player that has a usability focus
wa: On djouweu d' videyos ki s' vout esse li pus eployåve

en: Improvements and polish
wa: Ramidraedjes eyet afroyaedje

en: Creator of Phonon
wa: Ahiveu d' Phonon

en: Dragon Player icon
wa: Imådjete di do Djouweu Dragon

en: Handbook
wa: Esplikêyes

en: Great reference code
wa: Ene grande referince pol côde

en: Yatta happened to be the only video on my laptop to test with. :)
wa: Yatta a stî l' seule videyo ki dj' a sayî so mi axhlåve éndjole. :)

en: MPRIS v2 support
wa: Sopoirt di MPRIS v2

en: Play DVD Video
wa: Djouwer plake videyo DVD

en: Play 'URL'
wa: Djouwer « URL »

en: <qt>Phonon could not be successfully initialized. Dragon Player will now exit.</qt>
wa: <qt>Phonon n' a nén savou esse inicialijhî comifåt. Li Djouweu Dragon va moussî foû do côp.</qt>

[ctx: @action]
en: Increase Volume
wa: Monter volume

[ctx: @action]
en: Decrease Volume
wa: Dischinde volume

en: Position Slider
wa: Boton d' acinseu d' pôzucion

en: Dragon Player was asked to open an empty URL; it cannot.
wa: Il a stî dmandé å Djouweu Dragon di drovi ene vude URL; i nel sait nén fé.

en: Sorry, no media was found in the drop
wa: Dji rgrete, i gn a nou media dins l' boket vos avoz bodjî

en: No media loaded
wa: Nou media tcherdjî

en: Paused
wa: Djoké

en: The file is not a playlist
wa: Li fitchî n' est nén ene djivêye a djouwer

en: Dragon Player could not download the remote playlist: %1
wa: Li Djouweu Dragon n' a nén sepou aberweter l' djivêye a djouwer då lon: %1

en: <qt>The playlist, <i>'%1'</i>, could not be interpreted. Perhaps it is empty?</qt>
wa: <qt>Li djivêye a djouwer, <i>« %1 »</i>, n' a nén plou esse eterpretêye. Motoit k' elle est vude?</qt>

en: Dragon Player could not open the file: %1
wa: Li Djouweu Dragon n' a nén sepou drovi k' fitchî: %1
