drkonqi - en to ast translation catalogue (13 entries)

[ctx: @action:button]
en: Next
ast: Siguiente

[ctx: @action:button]
en: Yes
ast: Sí

[ctx: @action:button]
en: No
ast: Non

[ctx: @action:button]
en: Install Debug Symbols
ast: Instalar los símbolos de depuración

[ctx: @action:button]
en: Reload
ast: Volver cargar

[ctx: @action:button]
en: Copy
ast: Copiar

[ctx: @action:button]
en: Save
ast: Guardar

[ctx: @info]
en: <para>As the Crash Handler itself has failed, the
    automatic reporting process is disabled to reduce the
    risks of failing again.<nl /><nl />
    Please, <link url='%1'>manually report</link> this error
    to the KDE bug tracking system. Do not forget to include
    the backtrace from the <interface>Developer Information</interface>
    page.</para>
ast: <para>Como'l remanador de casques falló,
    desactivóse'l procesu automáticu d'informe p'amenorgar
     el riesgu de que vuelva fallar.<nl /><nl />
    <link url='%1'>Informa manualmente</link> d'esti error
    nel sistema de rastrexu de fallos de KDE. Nun escaezas incluyir
    traza inversa de la páxina <interface>Información pa desendolcadores</interface>.</para>

[ctx: @action:button]
en: Submit
ast: Unviar

[ctx: @info]
en: Please provide the following information in English.
ast: Forni la información siguiente n'inglés.

[ctx: @action:button]
en: Preview Report
ast: Previsualizar l'informe

[ctx: Notification text]
en: Please report this error to help improve this software.
ast: Informa d'esti error p'ayudar a ameyorar esti programa.

en: Please report this error to help improve this software.
ast: Informa d'esti error p'ayudar a ameyorar esti programa.
